AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda

Opinie o AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda

Bogdan

Do AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda poszukiwana jest osoba na stanowisko: Recepcjonista/tka. Wymagane jest zaangażowanie, inicjatywa oraz proaktywność w działaniu, a także czynne prawo jazdy kategorii B i dobra znajomość MS Office. Jeżeli kogoś zainteresowała ta oferta lub chciałby wiedzieć coś więcej o rekrutacji do firmy, to dodaję link do strony internetowej: https://jaremko.mazda-dealer.pl/strony/praca

lenny

konkretni sprzedawcy, polecam Salon Mazda Jaremko. Dali nam dobrą cenę na wymarzony samochód i kredyt dostosowany do moich możliwosci finansowych Moje sugestie dla AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda: brfak

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

wojtek89022

Ja jestem bardzo zadowolony z odwiedzin w tym miejscy. Przedstawiciel Mateusz Domerecki bardzo mi pomógł i odpowiedział bez problemu na najważniejsze pytania. Na pewno wrócę, gdy się zdecyduję. Jeśli jesteście ciekawi, to polecam sprawdzić samemu.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

kuku

@kleszczów_cat to doskonale świadczy o firmie jeśli można się targować. ciekawe tylko jakie sprzedawcy od mazd mają prowizje

kleszczów_cat

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie o nas , że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

gość

Ludzie, o czym Wy tu piszecie? Tu się wyraża opinie o pracodawcy, a nie o samochodach. Do tego służą inne fora, nie zaśmiecajcie forum.

mechanik

mazda to rdzewiejący niby japoński szajs a do tego oparty na technice gównianego forda, auta bardzo przeciętne, blacha cienka, a lakier jeszcze cieńszy, do Audi to nie ma startu w żadnym wypadku, a cena bardzo podobna. Jakość Mazdy skończyła się w roku 2000, wtedy mechanika tych aut była nie do zajechania, ale blachy też się sypały.

ella

Najgorszy dealer jekiego spotkałam w swojej motoryzacyjnej karirze(35lat)!!! Nie kupujcie Mazdy,bo to wróży dalsze kłopoty!!!

Zostaw opinię o AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda