AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda

Wrocław

Opinie o AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda

kuku

@kleszczów_cat to doskonale świadczy o firmie jeśli można się targować. ciekawe tylko jakie sprzedawcy od mazd mają prowizje

kleszczów_cat

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie o nas , że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

gość

Ludzie, o czym Wy tu piszecie? Tu się wyraża opinie o pracodawcy, a nie o samochodach. Do tego służą inne fora, nie zaśmiecajcie forum.

mechanik

mazda to rdzewiejący niby japoński szajs a do tego oparty na technice gównianego forda, auta bardzo przeciętne, blacha cienka, a lakier jeszcze cieńszy, do Audi to nie ma startu w żadnym wypadku, a cena bardzo podobna. Jakość Mazdy skończyła się w roku 2000, wtedy mechanika tych aut była nie do zajechania, ale blachy też się sypały.

ella

Najgorszy dealer jekiego spotkałam w swojej motoryzacyjnej karirze(35lat)!!! Nie kupujcie Mazdy,bo to wróży dalsze kłopoty!!!

Zostaw opinię o AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoArt Jaremko Dealer i ASO marki Mazda