Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

W PRS nie jest teraz dobrze i nie będzie lepiej jak więcej powstanie spółek typu Carbon i będą przetargi za wszelką cenę wygrywać, kopalni to na rękę a my zarabiamy co raz mniej pozdrawiam.

kraz

Co boli cię że nie dostałeś się do Carbonu ? za wszelką cenę to Prs wygrywał przetargi . macie teraz nowy przodek w bogdance . tam się wykaż , szczerze współczuję .10 lat tyrałem na pały z Prsu i co rok mniej zarabiałem.

Bolek

Ale to chyba brutto te 2500 :D pod ziemią to jest wręcz świetny zarobek :D

grk

no,no,no z tym 2500 to chyba można oszaleć od nadmiaru kasy (ha,ha,ha)

Prs

A tu bys sie zdziwil teraz cala zaloge przyjeli na budryk ok 20 osob :) zaczynaja przodek na kombajn

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

kreizi

tak kolego najlepiej na abramowicach bo pare spotkan ze swietym woiciechem i tam wyladujesz mam nadzieje ze jest pieklo i on tam wyladuje jako palacz a wokol bedzie kupa pedalow i jak sie nachyli podkladac to beda czekac zycze swietemu woiciechowi wszystkiego najgorszego PRZYKLAD ZDEWOCIALEGO CHRZESCIJANINA WOJCIECH LISTOS

ktos

wie ktoś gdzie się robi badania lekarskie wstępne do prs wschód

PRSOWIEC

Co do kilku postów powyżej o Prezesie Stachowiczu - on ma ponad 80 lat siedzi na hotelu 6 dni i kasy ma po uszy, i nie interesuje się ludzimi. Za wszystkim stoi Listoś który zawsze był znany ze skąpstwa, on nie liczy się z nikim, zrobił by z ludzi niewolników. Wszystkich traktuje z pogarda, nawet nie poinformują wcześniej ze nie przedłużą umowy danej osobie. Ludzie dostają umowy na 2 miesiące z brakiem możliwości zwolnienia się.Dużo by można pisać na jego temat. Za to co niedziele siedzi w kościele w pierwszej ławce- na Bogdance ma pseudonim świety. Mam nadzieje że szybko dostanie raka i zmieni się zarządzający firmą.

dadsa

żadnych przyjęć do spółek nie będzie. LW jest w kryzysie, a to odbija się na spółkach. Sytuacja się poprawi to zapewne wznowią jakieś nabory, pozdrawiam

gość

Będą jakieś przyjęcia do Wschodu lub Carbonu wie my ktoś coś?

Młody

Panowie czy istnieje na bogdance taka spółka jak "kopex" ???

marcin1981

ta robota w nowej spółce to przebudowa,obiecywali przodek w bogdance(mieli miec od lintera i nic z tego nie wyszło)teraz szukaja wszedzie roboty byli nawet w stefanowie na dole moze cos tam dostana.A miało byc tak eXtra mowili ze to życiowa szansa.zobaczymy jak to bedzie jeszcze narazie z tego co słyszałem to czesc chce wrócic do Prs.

gość

A jak tam panowie w tej nowej spółce? (oczywiście jesli mozna wiedziec) dobre warunki? czy beda jakies przyjecia? Pozdro

aaa

a nowa spółka to niewypał straszny bo roboty tam też jeszcze nima i już co niektórzy wracać chcą a tu dupa powrotu niema hahahaa to do RGB hahahaha ale jaja

@aaa

robota jest hahaha zazdrosc ci (usunięte przez administratora) sciska bo ciebie prózniaku nie wzieli.

kraz

nowa spółka to carbon .prezes prs bedzie teraz robił na dole,bo mu załoga uciekła do nowej spółki.

kraz

nowa spółka to carbon .prezes prs bedzie teraz robił na dole ,mu załoga uciekła do nowej spółki.

jaro

Wie ktoś jak nazywa się nowa spółka nie chodzi mi o rg

Nikt za dużo nie napisze bo i tak to nic nie da... Pieniadze sa ale tylko dla dozoru ktorego jest wiecej na zmianie niz pracownikow kopani na przodku :> Pozmienialo sie nie na lepsze i nie zanosi sie ze cos sie zmieni ... Musisz wzorowo pracowac miesiac zeby dostac PREMIE heheh W praktyce i tak nie dostaniesz bo nie ma ... ale dla kierownikow jest bo jak Ty nie dostaniesz to ONI sobie wezma. Gwardia stara odeszla lub zaraz odejdzie gdzie doceniali fizycznych a nie biale kolnierzyki lub wlazeie w du...pe Tak kierowniku oczywiscie kierowniku heheh Mam nadzieje ze kierownik powacha niedlugo pracy poza kopalnia :>

młody

Wiadomo coś o przyjęciach czy lipa?

pawel

prs to dziadostwo 8 zl na umowie pod ziemią to chyba jakies nieporozumienie w tych warunkach co my pracyjemy + 40 stopni no dole za 1800 mieliscie przyklad 2 pracownikow oddalo życie za marne pieniądze na dole panie prezesie Stachowicz zastanów się pan jak te ludzie pracujące na dole za 1800 zl mają wychowywac dzieci i oplacać rachunki kture sięgaja ponad 1400 zl śmieciowe umowy co rok kiedy się to skączy panie /stachowicz jak pan spojrzy ludziom w oczy będąc np na meczach GURNIKA LECZNA PROSIMY SOBIE WZIAC TO DO SERCA czy za wyplątę sprzątaczki warto oddać zdrowie na dole

jacek d

niema pieniedzy i niebedzie szukuja sie zwolnienia okolo 160 osob

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.