Opinie o C2C Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy C2C Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w C2C Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C2C Sp. z o.o. w Lublin

Julia

Niżej ktoś wspomniał, że osoby które ogarniają i pracują uczciwie zarabiają 3500-5000 zł netto. Żeby wyciągnąć te 5 tysięcy, to trzeba robić nadgodziny, czy chodzi o premie? Czy może stawka już poszła do góry? Jest możliwość negocjowania stawki z czasem, gdy ktoś się sprawdza? Chodzi mi o stanowisko operatora maszyn jak coś;))

@Melon

Te nadgodziny robicie na innych zmianach w tygodniu, czy w weekendy? Co do tej stawki, 3500 netto na czysto można wyciągnąć bez problemu, a ten tysiąc więcej to premia za efektywność, tak? Czy uznaniowa?:) W tamtym roku szukali operatora i podali widełki. Napisali, ze do 7 000 zł może operator zarobić. To jednak trochę mija się z prawda, czy o co chodzi? Wiesz może, czy szykują się tam do was jakieś przyjęcia do firmy?

@Brygadzistka Nowy wpis
@Julia

Hej! 3500PLN netto bez problemu osiągniesz bez nadgodzin a jak będziesz sumiennie pracowała to nawet 4500PLN netto bez nadgodzin. W firmie nadgodziny płacone są ekstra więc za kolejną dobrą zmianę możesz zarobić nawet 500PLN i wtedy jest pełne 5000PLN.

@@Brygadzistka

To nieźle. A jak już jestem w temacie nadgodzin to możesz powiedzieć ile ich można zrobić w miesiącu? Są dla chętnych czy czasem wszyscy muszą zostawać jak jest więcej roboty?

Melon Nowy wpis

Z tego co wiem to kto chce idzie na nadgodziny.

@Melon

Ilona

Z tego, co piszecie nie można w tej firmie liczyć na żadne benefity Podobno też na zarobki jakie można było liczyć to 2300. Tak się zastanawiał jak sytuacja z zarobkami wygląda obecnie? Ktoś wie?

@Ilona

Benefity zero. Zarobki? To różnie. Jak pracujesz na akord to zarabiasz między 2300-3300.

@Gość

Jak to? :( Bo ktoś w tamtym roku tu wyliczał, że niby na akord na luzie 4600, to czemu teraz nagle jakoś mniej jest?

AB
@Julia

I nic się nie zmieniło. Osoby uczciwie pracujące zarabiają 3500-5000 zł netto. Zapraszam do kandydowania.

Seba
@AB

Składam Cv teraz . Jakby ktoś mógł rozpatrzyć kandydature

Karo

Na jakie zarobki można liczyć podczas rozpoczęcia pracy ?

Jaonn
@Karo

2300 Max . System 12 na 24 . Szczerze odradzam . Sam szukam innej pracy

@Jaonn

To znaczy, że byłeś / jesteś najgorszym pracownikiem w tej firmie gdyż średnie wynagrodzenie wynosi 3300 netto (są tacy co biorą po 5-6 tys na rękę, a 2300 to podstawa za 15 zmian po 12 godzin. Oznacza to, że pracujesz 15 dni w miesiącu a resztę dni masz wolnych. Jeśli wzięłaś samą podstawę to znaczy że oszukałeś pracodawców i nie zrobiłeś nic w trakcie czasu pracy.

@Jaonn

Kłamstwo. System jest 12/48 czyli 15 zmian w miesiącu po 12 godzin. Pozostałe 15 dni w miesiącu są wolne. Pensja podstawowa to 2300 netto na rękę za 15 zmian po 12 godzin czyli za 180 godzin w miesiącu. Do tego są akordy które mogą wynosić nawet 2 krotność podstawy czyli drugie 2300 pln = w sumie 4600 netto. Ci co nie biorą akordu to obiboki bo 90% załogi dostaje dodatkowe premie.

tom
@Ktoś

Czyli pracujac 15 dni mozna zarobic 5-6 tys?tomasz404@wp.pl

AB
@tom

Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia - tak.

Bożena
@AB

a jakie to jest odpowiednie doświadczenie ?

Maria

Czyli z tego co tu wyczytałam pracy jest dużo ale atmosfera jest całkiem przyjazna ? A może zapowiadają jakieś podwyżki pracownicze czy raczej w tej firmie nie ma na co liczyć?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie C2C Sp. z o.o. na stanowisko Operator maszyn - Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Szukam pracy

Witam czy w tej chwili są prowadzone rekrutacje do firmy?

Zainteresowana

Proszę o informację czy praca w tej firmie jest siedzącą czy stojąca? Czy pracownicy dostają jakiś strój roboczy? Ile wynosi przerwa?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do C2C Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

DC

Tak

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w C2C Sp. z o.o.?

Jaonn

Po rzadnym. Nie ma takiej opcji.

Ktoś

Umowę o pracę dostaje każdy pracownik po 30 dniach pracy.

@Jaonn

Kłamstwo - każdy ma umowę o pracę.

Edyta
@Ktoś

To bardzo dobrze. Skoro już po tak krótkim czasie można otrzymać w C2C umowę o pracę to jasne jest, że ten pracodawca szanuje swoich pracowników. Tu zapewne chodzi o umowę na czas określony. A czy później można otrzymać na czas nieokreślony? Dajcie znać!

Asd

Witam , jestem zainteresowany praca . Jak to wygląda z umową i z akordami , zlazy mi na podjęciu pracy

Kto

Pracowałam pół roku tam. Jeśli chodzi o samą pracę to srednio, maszyny bardzo się psują do tego żeby akord się liczył trzeba wyrobić najpierw przez cały miesiąc 12t wtedy zarobisz np te 3/4 tys. Ale jeżeli maszyna 2,3,4 dni zrzedu stoi popsuta operator przez 12h się z nią szarpie żeby ruszyła to zarobisz najniższa krajowa. Też dużo zależy od tego czy chcesz się nauczyć obsługi maszyn bo są różni ludzie. A jeśli chodzi o ludzi to tak jak piszą niektórzy że tak to prawda ludzie są bardzo mili, pomocni, Kierownik Monika Paździor również jest bardzo miła pomocna, wytłumaczy, nie jest os która da sb wejść na głowę i bdb! Nie wyzywała tak jak piszą ludzie że wyzywała czy pomiatala kimś nie było takiej sytuacji.

Na jakie benefity można liczyć w C2C Sp. z o.o.?

Żadne

Amelka

Słyszeliście coś o nowych przyjęciach do firmy ?

Znik

Praca na cały rok ,każde święta pracujesz ,12h zmiana tyle

C2C to dobry pracodawca, mogę zdecydowanie polecić.

Polk
@Tomek

ja też złego słowa powiedziec nie mogę, bardzo dobre warunki , wszyscy pomocni, na początku sa szkolenia i fajna atmosfera :)

Praca w C2C jest naprawdę bardzo dobra, stabilne warunki.

Pracę w C2C wspominam bardzo dobrze, poznałem fajnych ludzi, atmosfera naprawdę fajna, ogólne warunki i zarobki też nie złe.

Tav

Wiadomo, w C2C najlepsi ! :D

Miło wspominam pracę w C2C, była to moja pierwsza praca, warunki były dobre, mogę polecić wszystkich młodym ale też i starszym ;)

Kostek
@Gość

To moja druga praca, w porównaniu do pierwszej jest zdecydowanie lepsza, fajna atmosfera, jak ktoś szuka pracy to w C2C polecam

Kamil

Stawka być może nie jest bardzo pokaźna, ale jest to praca bardziej dla osób początkujących, wchodzących w dorosłe życie, dla tych osób to idealna praca:) Ogólnie firma nie jest zła, pracuje się w spokoju, nie ma natłoku pracy.

Ramz
@Kamil

ja mam 30 lat i pracuje w C2C, jest sporo młodych, ale każdy jesli ma tylko checi w kazdym wieku moze pracowac, w pracy panuje fajna atmosfera:)

Ada
@Ramz

Koleżanka kiedyś w wieku 40 lat pracowała i miło wspomina pracę

Patryk

Jak przebiega etap rekrutacji? Czytałem o firmie dobre opinie

Martin
@Patryk

Mysle, ze nie ma problemy z rekrutacją, łatwo się dostać o ile kogoś szukają, ze swojej strony mogę polecić. Firma dobrze działa.

Tomasz
@Martin

Nie trzeba mieć jakiegoś specjalnego doświadczenie, sporo studentów pracuje, jednak wszyscy zadowoleni, fajna atmosfera.

Witam mam pytanie czy aktualnie są wolne miejsca pracy, pytam się z powodu szukania nowego miejsca pracy. Jak także wyglądają zarobki w C2C Lublin

Kamil97

Praca bardziej na początek swojej kariery zawodowe, jeśli się komuś nie podoba można zawsze zmienić, ja miło wspominam okres pracy w firmie. Przełożeni w porządku, wypłata zawsze była na czas, praca prosta.

Erco
@Kamil97

dokładnie duzo studentów pracuje, ale nie tylko są tez osoby w srednim wieku i zawsze wszyscy w dobrym nastawieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o C2C Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w C2C Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy C2C Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

C2C Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zawieprzycka 8 I
    20-228 Lublin