Opinie o Fabryka Opakowań Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Opakowań Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Opakowań Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Opakowań Sp. z o.o. w Lublin

poszukujacy pracy

witam jak sie pracuje w tej firmie opakowań to tu same negatywne opinie dalej tak jest jak wyżej opisane

Kacpi
@Poszukujacy pracy

Zerkałem, czy nie ma gdzieś ogłoszeń i nic. Zero. A ich strona to ma w sumie tylko nr. telefonu, e-mail, no i adres. Jak więc im przesłałeś CV, i czy zaprosili Cię już na rozmowę?

Ofert pracy na produkcji też nie znalazłem a interesuje mnie praca w firmie jako operator maszyn. Wiecie jak z zarobkami, nastawiać się na najniższą, średnią, a może ktoś wie w ogóle ile na start dokładnie można oczekiwać?

poszukujacy pracy

Joanna
@poszukujacy pracy

Miałam pytać o to samo. No ciekawe, a może wszystko zależy od działu? Albo ludzi w zespole? Może ktoś coś powie jak to wygląda? Planujesz wysyłać CV?

Poszukujacy pracy Nowy wpis
@Joanna

Chyba złożę bo niby tyle zakładów a cieka cos gdzieś się dostać a ty zamierzasz ?

Poszukujacy pracy Nowy wpis
@Joanna

Mysle ze tak bo niby duzo zakładów a ciężko się gdzieś dostać. Powysylalem CV i cisz

Kacpi Nowy wpis
@Poszukujacy pracy

Mieczysław

@Paula, treści sms - ów, które wysyłała do Ciebie kierowniczka i których treść zawarłaś tutaj na forum są bardzo niewłaściwe. Czy zgłosiłaś tę sytuację do szefa/ prezesa firmy? Jeśli tak to jaka była jego reakcja? Czy sytuacja się zmieniła/polepszyła? Widzę, że wiele osób, które pracują w Fabryce Opakowań na zmianie pewnej pani są zastraszane. Czy ktokolwiek zareagował i przedstawił złą sytuację wyższym organom?

@Mieczysław

Nie... niestety nie zgłosiłam tego szefowi ani prezesowi. Ale w tajemnicy pokazywałam kilku osobom. Powód dla którego nie powiedziałam był taki, że byłam młoda, głupi i bałam się człowieka, który jest chory psychicznie. Teraz na pewno bym ją oskarżyła i bardzo żałuje, że wtedy nie miałam śmiałości ale czasu nie cofnę... niestety byłam młoda i bałam się jej gróźb. ale nie tylko mi takie wiadomości wysyłała.... jest jeszcze jedna osoba, która pokazywała mi smsy... też była młoda jak ja i już nie pracuje..... z tego samego powodu co i ja... dość znęcania

@Mieczysław

Sytuacja się nie polepszyła i nie polepszy , bo musiała by się zacząć leczyć... i się przyznać do choroby

M.M
@Mieczysław

Z Monika problem jest taki że ma podły charakter i wszyscy wiedzą o tym jest tak wredna podła i msciwa osobą,że kiedyś pracowała z ną jej tescowa chciała się jej pozbyć to podmienila taśmy z numerami i tescowej nie ma plan byl kiedys taki jak sie pozbyć prezesa ,ale nie wypalil bo pan Wojtek odszedl który miał z Monika pracowac i ulepszac firmę .Dlaczego nik z tym nic nie robi bo jest msciwa to jest jedna z historii a jest ich więcej

@M.M

Podly charakter, To malo powiedziane. Poza tym nikt z tym nic nie robi, bo jak mowi przyslowie, o ktorym wspomnial juz jeden z pracownikow: NIE RUSZAJ GOWNA, BO SMIERDZI. Pazdziorowa Monika jest wlasnie takim gownem, ktorego kazdy sie brzydzi i stroni od niej jak najdalej. Jest oszustka jak widac o czym swiadczy podmienienie tasmy i jest zlodziejem o czym swiadczy okradanie pracownikom kartony i wpisuje sobie na karte i wtedy ma duzy akort. Poza tym najgorszy (usunięte przez administratora) czy zlodziej to taki ktory oczernia i okrada wlasna rodzine.... Jak ona rodziny nie szanuje to co mowic o pracownikach. Ja bym taka szmate dawno wywalila. Ale zycie sie msci.... Kiedys ja takie zbeszczanie dotknie.... O czym swiadcza juz komentarze o niej. Ludzie tak sie jej boja i brzydka ze pisza na forum a nie mowia..... Prezes tez sie boi. Jakby sie nie bal i mial honor, To zwolnil by takie(usunięte przez administratora) Niech sie Pazdziorowa lepiej przyzna skoro taka odwazna z kim romansowala i z wigilii uciekla i dlaczego jej nie bylo cala noc.... Ale jestes i tak ku..... I cos tak Pazdziorze smierdzacy z krzywym obrzydliwym ryjem zamilkl. A tak to geba nigdy sie nie zamykala. Zawsze cos miala do powiedzenia. Co? Prawda boli, co? Pazdziorze!

Iwona
@M.M

Rozumiem, iż praca w tej firmie nie przypadła Tobie do gustu, choć dziwi mnie, iż Wy jako pracownicy posiadacie taki ogrom informacji, jakby nie patrzeć bardzo prywatnych na temat swojego pracodawcy. Forum to jest w szczególności poświęcone temu, byście dzielili się tym, jakie warunki panują w firmie Fabryka Opakowań, nie zaś dotyczących prywatnych spraw prezesów firmy. Wobec tego czy ktoś napisze jakie zarobki oferuje ta firma swoim pracownikom?

@Iwona

Zależy.... Np Paziorowa ma około 7 tysięcy wypłaty.... Inni pracownicy nawet 2 tysiące nie mają. Zależy czy pracujesz uczciwie czy kradniesz i oszukujesz jak Paździorowa.

M.M
@Iwona

Pani Iwono nikt prezesa nie oczernia proszę czytać ze zrozumieniem

@M.M

hahahahhah. To nie Pani (usunięte przez administratora)pisała tylko (usunięte przez administratora)! Ma dość prawdy i tego co ludzie tu o niej piszą i podstawia się pod innych próbując uciszyć w końcu sytuację. Widzisz (usunięte przez administratora)jak to jest miło jak ktoś tak się neka nad kimś i wyzywa?! Z tymże o tobie tutaj jest cala prawda. A prawda boli, co? I wiedz (usunięte przez administratora) brzydulo, ze prawda prędzej czy później wychodzi na jaw!

a ty zmieniłaś imię z Moniki na Iwona??? Hahahha

@Karola

Nie zapomnę jak przyszła nowa dziewczyna, pomału robiła, maszyna stawała a raczej ten złom, to Pazdziuch wydarł się na nią i od (usunięte przez administratora) wyzwal, że ma się szybciej ruszać (przypomnę, że dziewczyna była 1 dzień) . Dziewczyna na drugi dzień już nie przyszła.

tate

Po jakim czasie dają umowy o pracę o ile w ogóle dają? W ogłoszeniu piszą, że po okresie próbnym, ale taka umowa jest realna czy tylko obiecują? Na jakie wynagrodzenie można liczyć, jest jakiś socjal czy tylko sama podstawa?

Roman
@tate

Pisałeś jakiś czas temu, więc ciekawi mnie, czy podjąłeś zatrudnienie i znasz już odpowiedź dotyczącą rodzaju umowy i wynagrodzenia. Jeśli tak podziel się tym na forum, bo to istotne informacje, które bardzo przydadzą się w tym wątku.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Opakowań Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
Edyta

Pracowałam rok w C2C, warunki były dobre, wywiązywali się z umowy, co do płatności to zawsze były na czas. Musiałam jednak zmienić prace z powodu zmiany miasta zamieszkania.

mines
@Edyta

Ja też złego słowa powiedzieć nie mogę, warunki są naprawdę zadowalające.

@mines

A jakieś konkrety, co do warunków możecie napisać? Każdy ma w końcu inne wymagania. Wolałabym żebyście chociaż podali jakieś widełki wynagrodzeń w Fabryce Opakowań na Waszych stanowiskach.

Oliwia

Kto szuka pracy ten znajdzie :) (usunięte przez administratora)

Jan
@Oliwia

Wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można zostać zatrudnionym przez firmę Fabryka Opakowań? Stwierdziłaś, że kto szuka pracy ten znajdzie, dlatego zastanawiam się, czy pracodawca ma duże wymagania względem nowych pracowników.

Bartosz

Bardzo dobre opinie w internecie tylko potwierdzają wpisy na forum!!

Firma płaci na czas, w pracy bardzo fajna atmosfera, pieniądze nie są wielkie, ale są adekwatne to pracy, która jest bardzo prosta i nie męcząca.

nowy

Widzę trwa rekrutacja do tej firmy ale czytając te komentarze chyba nie ma sensu aplikować?

Iwona
@nowy

GoWork to portal opiniodawczy. Spośród wielu zamieszczanych tu opinii możesz wypośrodkować swoje zdanie na temat Fabryki Opakowań z Lublina. Nie jest jednak powiedziane, że jak większość komentarzy jest negatywnych to dzieje się źle w firmie. Po prostu pracownicy, którzy cenią sobie tę pracę, w tym przypadku mogli nie mieć chęci dodania jakiegoś pozytywnego komentarza. Najlepiej będzie jeśli sam udasz się na rozmowę rekrutacyjną, by samemu ocenić firmę. Miło będzie, jeśli wrócisz tu na forum i napiszesz swoje prywatne spostrzeżenia odnośnie Fabryki Opakowań.

nowy
@Iwona

Ma Pani rację najlepiej się przekonać na własnej skórze, w internecie jest dużo rożnych osób ale czytając komentarze ze jedna Pani menadzer wyzywa pracowników to się zastanawiam czy nie szkoda czasu. Chyba ze osoby piszące te komentarze to hejterzy, konkurencje albo osoby które się nie nadawały do pracy. Pozdrawiam

@nowy

Nikt firmy nie krytykuję,i nie jest ona menadżerem tylko kierownik a my piszac o jej zachowanu tylko dla tego bo właśnie przez nia forma straciła dobrych pracowników,bo pracowali i chcieli tak jak ja pesja byla zawsze na czas i dobre zarobki tylko kierownik doprowadził do teg,że ludzie odeszli i to nie hejterzy piszą tylko byli pracownicy

@Iwona

co ty się pazdziorowa podajesz za jakaś Karola, Iwona i nowa???? Nie źle próbujesz obronic sie z zarzutów. Piszesz głupoty. Lepiej zastanów się kogo w te święta zgwałcisz( dasz (usunięte przez administratora) bo temu co dałaś w tamtym roku to już nie pracuje! Jesteś bardziej chora niż by się człowiek tego spodziewał.

@nowy

hahhahahahahah. Pani Paździorowa wypisuje sama sobie ????????

@Karola

pomyłka.... właśnie rozmawialam z Karola przez telefon i to Karola. Nie Paździorowa. Paździorowa w forum to ta Iwona. Pazdzior zmieniła imię i za jakiś czas zmieni płeć.

A.P
@nowy

Pani nie ma racji Ty też,właśnie już tu nie pracuję to wszystko to prawda co piszą o niej,ja prawie z nikim w tej pracy nie rozmawialam Ale słuchałam.Jeszcze jedna sprawa automaty nie nadaja się do pracy każą dlubac i oczekuja ton zarobki nie są takie jak mówią jedna z dziewczyn na tej zmianie mówiła jak tylko przyszlam że tak nie jest jak oglaszaja miala wiele do powiedzenia a potem na mnie doniosla taka jest atmosfera tej pracai

pracownik obecny
@nowy

hahahhahahahha. Rodzinna atmosfera hahaha. Dobre! A jakie debilne powody z jakiego pracownica zostali zwolnieni.... Sami większości odeszli przez znęcanie się Pazdziucha! A teraz firma chce zdobyć dobra reputację, opinię i pisze głupoty....

pracownik obecny
@nowy

traktują a dokładnie traktuje Pazdziuch ludzi jak szmaty, chorych umysłowo i głupich. Rodzinna atmosfera... Dobre

Pracownica

Polecam pracodawcę osobom szukającym stałej pracy, tutaj pracowników traktują jak ludzi a nie kolejne numerki. Lubię atmosferę w Fabryka Opakowań Sp. z o.o. za: Rodzinna atmosfera

Kierownik działu B+R

Negatywne komentarze wystawiają osoby o poszlakowanej reputacji które zostały usunięte z organizacji za niesubordynacje lub zachowania naganne jak spożywanie alkoholu lub zażywanie środków odurzających w pracy. W firmie pracują osoby z 10 letnim stażem co świadczy o stabilności pracodawcy... Lubię atmosferę w Fabryka Opakowań Sp. z o.o. za: Stabilna praca i ścieżka kariery dla każdego wytrwałego i cierpliwego pracownika. Skokobrykom mówimy stanowcze nie!

Paula

Też tam pracowałam.... Byłam od początku na zmianie Moniki.... Krzyczała i wyzywała mnie w pracy i jak nie byłam w pracy to dostawałam smsy o trescu: Ty h.... Jesteś tępa? Niedorobiona? Wyzywała mnie jakbym była jakimś scierbem i nie wiadomo co zrobiła.... Każde moje iście do pracy było wielkim stresem.... Ale bałam się komukolwiek to mówić i udawałam że jest ok, siedząc cicho.... Nic tak nie sprawilo mi radości jak to ze miałam iść na zmianę do Eweliny.... W końcu doznałam spokoju... Nie stresowałam się, ze maszyna mi się zepsuje i nie będę wiedziała jak ustawić, bo wiedziałam że do niej można śmiało podejść i ona poprawi i wytłumaczy jak człowiek. Moniki szkolenie polegało na mówieniu di Ciebie plecami i wyzywanie. A potem pretensje ze nic nie umiesz.... Zwolniłam się. Tak serio to przez nią.... Potem wróciłam.... Ale gdy się dowiedziałam że Monika mnie tam wzięła spowrotem dla kasy bo chciała wsiąść a potem miała mnie w (usunięte przez administratora) mówiąc po firmie że się zlitowala nade mną, bo miałam czy też mam problemy z prawem. Lepiej zmyslic nie mogła aby po raz drugi sobie odeszła.... Problemy to ona ma - z GLOWA.

Magii
@Paula

Dziwisz sie , ze traktowala Cie jak scierbo? Jak ona nawet w pracy mowila ze jej maz to glupek. Ze Ewelina tez glupia i tepa. A zobacz ze Ewelina o niej nigdy zlego zdania nie powiedziala. A mysle ze mogla bym co nie co powiedziec.... Tez tam pracowalam. I zwolnilam sie bo nie mogl zniesc Moniki.

Ruda l
@Paula

Ja też bylam głupia,ale nie tylko Monika wyzywa ludzi Baska też Ewelina się głupio zawsze uśmiecha myśli ,ze ja nie wiedzialam co gada Ulka zawsze powiedział mi one wszystki są dobre fałszywe jedna na drugą donosi

Jaho

Ponoć firma się przenosi, ciekawe czy pracuje tam jeszcze ta Monika wredna baba udaje mądrą a tak naprawdę to głupia jest

@Jaho

Niestety ta glupia (usunięte przez administratora) coa sie za najmadzejsza i wszystkich os h...wyzywa mawet zbanskiego i marcela pracuje. Najbrzydsza i najglupsza baba jaka znam. Zlodziej kartonow!

Dominiak
@Pracownik002

To prawda ja tez tam pracowalam wyzywa wszystkich, debilu,idjotko,kretynie i wszyscy wiedza o tym

Pracownik1
@Dominiak

Wszyscy wiedz i nic z tym niw robia tylko siw zwalniaja. Uciekaja od gowna. Przyslowie: nienruszaj gowna bo smierdzi

@Pracownik1

Jestem osobą z grupa inalidzka,bylam tam jeden dzien pan Marcin bardzo mily czlowiek szkolila mnie pani Beata bardzo fajna wiedzialam,ze sie tu nie nadaje z powodu mojej nie sprawnosci ale ani pan Marcin ani pani Beata minie nie skreslili ,natomiast byla taka pani Basia ktora przez 12 godzin chodzila i mi mowila ze takich ludzi nam nie trzeba to niee bylo mile,te dwie osoby pozdrawiam a trzeciej życzę empatii

Pracownik1
@Kasia

Bo Pani Beata to czlowiek, dobry , normalny i inteligentny z humorem ale z kultura. Nie to co ta Monika z krzywym oblesnym ryjem. Ona mawet ma dzieci daleko w (usunięte przez administratora) to co sie dziwic ze pracownikow i Prezesow traktuje jak szmaty.... Ale zycie predzej czy pozniej sie msci, a ludzie przejza na oczy i zamknie tego smerdzacego ryja ta Monisia srysia

Adek
@Pracownik1

Witam ,tak sie sklada,ze bylem pracownikiem tej firmy,i znam wszystkie panie i panow wiele osob tu pracowalo jedni odeszli bo chcieli drudzy bo ich nie chciano a mogli tu pracowac z monika zawsze byl problem i jak kotos jest mondry i zaczyna umiec wiecej niz ona to trzeba cos zrobic wszyscy wiieedza co mam na mysli .A ty Monika powinnas kogos moim zdaniem przeprosic Marcin zle zrobiil ze Cię posluchal w prracownikach sila a nie w kierownikach takich jak wy

Antek
@Adek

Hahaja. Monika i przeprosiny . to nie czlowiek tylko stal nie majacy serca. Znajac ja teraz jak to czyta, to obstawiam ze bedzie dygala i nedzie milutka dla wszystlich w pracy, bo bedzie sie bala.... Ale zapomni sie o sprawie i zacznie dalej... To jest dopiero (usunięte przez administratora) ktory wyzywa smsami i w pracy. A mam te smsy i zastanawi sie czy nie zrobic jej sprawy. Z tego co wiem inni tez maja. Ale czlowiek byl wtedy za mlody i bal sie pokazac smsy Zbanskiemu... Juz lepiej bylo odejsc i nie patrzec na ryj tej paskudy Moniki!!!!

Pani
@Antek

Dokladnie. Monika w zyciu nie przeprosi. Twz tam pracowalam. Zwolnillam sie przez nia jak wiekszosc pracownikow. Tez mnie wyzywala rowno w pracy i smsami... Takiego czlowieka okropnwgo i zlego nie znalam nigdy. A tak na Renate narzekala. Ona jest w 100000% gorsza od niej. Odradzam nowym przychodzenia tam do pracy. Monika zniszczy kazdego. Wszystkich ma za glupich. Nawet Prezesow. Zero szacunku.

Firma zatrudnia około 80 osób a na forum wypowiada się 3-4 osoby. Na produkcji rotacja jest zawsze duża natomiast żale publicznie wylewają najgorsi nieudacznicy których nikt w tej firmie nie chciał...

Kaya
@Monika

Ha ha ha dobre,nawet na forum ludzi wyzywasz pracowalam prawie dwa lata i wiem jaka jesteś

@Kaya

Dokladnie! Nieudacznik, krzywy zapluty ryj to Monika! Najgorsza (usunięte przez administratora) w calej firme. Nie ma slowa na okreslenie tego jaka sciera jest. W zyciu rowno wyzywa! Nawet smsami! I dziwne ze jeszcze ja nie zwolniono. Wiekszosc pracownikow przez z nia sie zwalnia, bo z tym psycholem nie idzie wytrzymac tak sie zneca i grozi! A slow nie zna zadnych poza wulgarnymi. I tak samo uczy swoje dzieci. Biedne, ze maja matke (usunięte przez administratora) A tak narzekala na Renatke M....a jest gorsza od niej! Uwazajcie na nia kto przyjdzie nowy. Latwo ja poznac. Wiecznie naburmuszona, nieszczesliwa u zla. Krzywe krowie zeby, przydka jak (usunięte przez administratora) Ryj ogolnie krzywy i zaklamany!

@Pracownik002

Chodzi na poczarlu sie podlizuje.... Wyzywa do Ciebie Pana Zbanskiego, Pana Marcela, a potem kaze Ci podkradac kartony itp.... A jak jej sie postawisz ze nie, to juz po Tobie i straszy, ze jak to oma mowi: ten (usunięte przez administratora) Zbanski Cie zwolni

@Monika

I nie pisz, ze nikt w tek firmie nie chcial! Tym NIKT to jestes Ty! I nie mow lub nie pisz za kogos! Stara, zaklamana, tepa gnido. Jeszcze dostaniesz!/zycie sie msci.... Na Szatanie rowniesz!

@Monika

Poszesz sama o sobiw nieudacznico. Krzywo zebna z krzywym ryjem! A glupia jak nikt!

Mieczysław

Zauważyłem, że firma aktualnie nie prowadzi rekrutacji. Czy ktoś może aplikował ostatnimi czasy do firmy i może podzielić się informacjami na temat warunków finansowych? @Jaho, jak rozumiem byłeś pracownikiem firmy Fabryka Opakowań? Mógłbyś wypowiedzieć się z perspektywy byłego pracownika jak wyglądały możliwości rozwoju w firmie? Czy firma oferowała dla pracowników szkolenia podnoszące ich kwalifikacje?

So-Xo HRB

Dziękujemy Państwu za wiadomość. Rozszerzamy w tej chwili grono partnerów biznesowych i chwilowo interesowaliśmy się nimi.

Tak Panie Marku. Dokładnie tak się nazywają. Widzę, że Pana również podobnie potraktowali. Kompromitacja. Tego typu firmy powinny być usuwane z runku raz na zawsze, a do ich tyłków wcześniej czy później dobierze się instytucja, która odbierze należności.

Marek K

Tomek chodzi o firmę C2C bo nie wiem czy dobrze rozumieć. Byłem u nich na sezonie. Warunki ciężkie, straszny smród chemii i gorąco i podopieczny obiecywał premie motywacyjne i za obecność. Kilka złotych ale zawsze coś miało być. Na tym się skończyło, a na końcu przed końcem powiedzieli, że już nie trzeba do pracy mnie. Znalazłem sobie inną porządną pracę.

Wydymany

Niestety muszę przyznać że prezes Zbański mnie wydymał. Obiecał, ja pracowałem, a on nie zapłacił. Już nawet dziwka bierze pieniądze za swoje usługi, a ja to tak w wolontariacie dałem mu.... A na poważnie - omijajcie tą firmę szerokim łukiem, nie płacą, obiecują i dalej nie płacą. Tragedia.

Chciałem wszystkich przestrzec przed tą firmą ! Zalegają mi z płatnościami ! Pan tak zwany prezes śmiał mi się w twarz, jak go napominałem. Zastanawiał się nad złożeniem pozwu. Tylko co ja mam powiedzieć moim pracownikom i kontrahentom ? Tragedia, dno i komedia z absurdem w jednym !

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Opakowań Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Fabryka Opakowań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Opakowań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Opakowań Sp. z o.o.?

Fabryka Opakowań Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Turystyczna 38A
    20-207 Lublin

Fabryka Opakowań Sp. z o.o.