Opinie o C2C Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy C2C Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w C2C Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C2C Sp. z o.o. w Lublin

Kamil97

Praca bardziej na początek swojej kariery zawodowe, jeśli się komuś nie podoba można zawsze zmienić, ja miło wspominam okres pracy w firmie. Przełożeni w porządku, wypłata zawsze była na czas, praca prosta.

Erco
@Kamil97

dokładnie duzo studentów pracuje, ale nie tylko są tez osoby w srednim wieku i zawsze wszyscy w dobrym nastawieniu.

Olaf

C2C jest dobrym pracodawcą, zawsze jak jakiś problem to można zgłosić pracodawcy, ale rzadko się zdarza, że coś jest nie tak, naprawdę polecam, dobre warunki.

czarek
@Olaf

mogę potwierdzić, kontakt i współpraca z pracodawcą 10 na 10.

Majk

Praca w C2C nie jest zła, pomimo czasami monotonnych czynności, można sie przyzwyczaić, plusem jest bardzo dobra atmosfera w pracy.

Kimest
@Majk

potwierdzam, plus to świetna atmosfera.

agaa
@Majk

jest tam jakis dojazd mpk bezposrenio?

Pracowałem i jak czytam opinie to aż wracają wspomienia, również polecam, fajna praca dla studentów i nie tylko :)

Tomer
@Gość

Ja też miło wspominam pracę na produkcji w C2C, pracowałem jako student, dobre warunki i atmosfera, polecam

Łachim
@Gość

Plusem jest własnie praca na zmianę, można sobie wybrać zmianę na stałę i tylko na nią przychodzić, bądź na różne, mi to bardzo odpowiada

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie C2C Sp. z o.o. na stanowisko Operator maszyn - Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

warunki pracy sa naprawde bardzo dobre, mozna zarobic nie trudząc się zbyt bardzo.

mow

Dokładnie. 8 godzin pracy to nie jest dużo, miałem takie prace gdzie musialem pracowac po 12 i naprawdę było ciężko.

Fok

No i praca zmianowa, jak komuś nie chcę wstawać to może przyjść na późniejsza zmianę, myślę, że to też duży plus.

@Fok

A ile jest zmian i czy grafik można sobie elastycznie dopasowywać, czy narzucają go z góry?

kot

Praca można powiedzieć, że uniwersalna dla każdego. I dla młodszych osób i starszych, musze przyznac ze fajnie się pracuję ze studentami, polecam , firma działa bardzo dobrze.

@kot

Dobrze wiedzieć, że osoby młode również są chętnie przyjmowane przez firmę C2C. Wiesz może, czy trzeba legitymować się doświadczeniem zawodowym, aby móc tam aplikować? Czy również nie spełniając tego wymogu, są szansę na zatrudnienie? Daj znać, proszę, jak to wygląda.

Kot
@Grzegorz

nie trzeba mieć doświadczenia, to praca przy produkcji manualnej :)

oski

Jak dla mnie warunki są dobre, studiuje zaocznie, w tygodniu pracuje , praca jest dosc przyjemna no i fajna atmosfera , sa pieniadze , wiec nie ma na co narzekac

Tiger
@oski

wiadomo, ze rożne mogą być opinie , jednak ja tez nic do firmy nie mam, wystarczy pracować i tyle, wynagrodzenie na czas, atmosfera okej, robisz swoje , raczej wszyscy, którzy obecnie pracują sa zadowoleni

raf

Myślę, że ilu ludzi tyle opinii, ale ja pracuję już jakis czas i nie narzekam. Na rekrutację zawsze warto iść. Wiesz, praca dość spokojna, a to jak się odnajdziesz w zespole zalezy głównie od Ciebie, bo jesli chodzi o nas to raczej każdy jest tu pozytywnie nastawiony na resztę

@raf

Mam przez to rozumieć, że rozpoczynając pracę w firmie C2C można liczyć na pomoc i wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia? To dosyć ważna kwestia, ponieważ, jak wiadomo na początku nowy pracownik może być jeszcze zagubiony w nowym miejscu pracy.

Lesławo

Liku znajdź sobie coś porządnego jeśli szukasz w Lublinie. Pracowałem u nich cieszę się, że podjąłem decyzję i zmieniłem robotę.

Agnes2525
@Lesławo

jesli mogę zapytac co jest z ta praca nie tak ?? poza uciążliwymi zapachami których nie da się nie zauważyc?/

@Agnes2525

jakimi zapachami? pomyliły wam się strony ja pracuje juz dlugo i nic mi w firmie nie przeszkadza

bim

Może kiedyś było inaczej, ja praczuje rok i jest wszystko okej, nie ma zadnych dziwnych zapachod, atmosfera i warunki są dobre

Pracuję już 1,5 miesiąca, miała byc to praca tylko na wakacje, ale raczej zostane na dłuzej, naprawdę warunki są w porzadku :)

Kopper
@Adam

dużo osób tak mówi, ze na wakacje, a pozniej zostaną na dłuzej, ale nie ma sie co dziwic, bo warunki sa naprawdę przyzwoite

@Kopper

Fajnie, że istnieje możliwość pracy tylko na wakacje. Wiecie może, czy decydując się na pełnoetatowe zatrudnienie, można liczyć na lepsze warunki zatrudnienia niż w przypadku pracy wakacyjnej? Ciekawi mnie ta kwestia.

Możecie opisać świeżą sytuację C2C sp. z o.o Fabryka Opakowań? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

świeżak

świetna atmosfera ciekawe zarobki rzeczą jasną jest że jak pracujesz tak zarabiasz jesteś leniem wypłata też będzie leniwa jesteś człowiekiem ambitnym tak samo zostaniesz potraktowany przy wypłacie POWODZENIA

Raff
@świeżak

dokładnie jak sie pracuje tak sie jest traktowanym, pracodawca naprawde jest w porządku

Tiger
@Raff

nigdy nie miałem problemu z wypłatą, zawsze przychodzi na czas, praca nie jest trudna, warunki są okej

Patryk345

Warunki pracy są dobre, polecam wszystkim, szczegolnie młodym, teraz sporo studentów szuka pracy na wakacje, C2C to idealna okazja.

Water
@Patryk345

pracowałem w zeszłe wakacje, to byla fajna przygoda, niestety szkoła pozniej sie zaczela, w te wakacje jestem na wyjezdzie, moze od wrzesnia sie zgłosze

Oki
@Patryk345

ja nie narzekam, zacząłem w poprzednie wakacje i nadal pracuje, warunki są naprawdę w porządku.

hubi
@Patryk345

Lubię pracę w C2C, atmosfera motywuje do porannego wstawania i pracowania, polecam wszystkim naprawdę warto podjąc pracę w firmie

Michal
@hubi

ja podjąłem w lipcu, na początku chciałęm pracę tylko na wakacje, ale zastanawiam się czy nie zostanę dłuzej ;)

Idol

Praca nie jest zła, pracuję dopiero 2 miesiące, na początku cięzko było się przyzwyczaić, ale jest już okej. Miło mi się jeździ do pracy.

Black
@Idol

cięzko jest wszędzie na początku, pozniej jak sie czlowiek rozkreci to zazwyczaj praca staje się przyjemnoscią ;)

nick
@Idol

mi też praca odpowiada, warunki są calkiem dobre, wazne, ze wynagrodzenie zawsze na czas

daga93

Zaczynałam na produkcji w c2c, miło wspominam swoją pierwszą pracę przy tworzeniu i kombinowaniu nad fajną projekcją opakowania :D to była fajna przygoda

Rekin
@daga93

Miałem podobnie, pracę wspominam przyjemnie, było czasami więcej pracy, ale dało sie wyrobic w czasie :)

Dobre warunki

Wystarczy , ze jest wynagrodzenie dosc zadawalające przynajmniej dla mnie, nie ma na co narzekac. Warunki pracy dobre.

Rekin
@Dobre warunki

dokładnie, praca nie jest zła. Działamy według okreslonego schematu, atmosfera w pracy równiez nie jest zła, co sprawia, że czas mija pozytywnie. Z szefostwem można się dogadać, naprawdę dobre warunki.

wertyk
@Rekin

Potwierdzam, pracodawca najlepszy jakiego miałem, co prawda jestem młody i zbyt duzo na koncie nie mam, ale w C2C najlepiej mi sie pracuje.

Pom2
@Dobre warunki

Zgadzam się, w pprzedniej pracy, którą miałem warunki były tragiczne, wynagrodzenie raz przeychodziło 20 dnia raz 17 raz 22... W C2C jest stabilizacja, wszystko na czas, praca nie jest trudna

Atmfosfera

Pracodawca jest godny polecenia, praca nie jest trudna, można zarobić zbyt bardzo się nie męcząc, duzym atutem pracy jestfajna atmosfera, która motywuje i napędza do pracy :)) Ogólnie warunki są świetne.

zywiol
@Atmfosfera

Może świetne to za dużo powiedziane, aczkolwiek praca nie jest zła to prawda.

Opinia

Pracę w C2C wspominam bardzo dobrze, była to moja pierwsza praca, atmosfera zawsze była fajna, praca nie była jakoś bardzo trudna, polecam :)

@Opinia

Wszędzie jest trudno jak ktoś chcę pracowac to będzie jesli chodzi o zarobki to są naprawdę dobre szefostwo super idzie się dogadać mam na mysli pana Marcina Marcela i Krzysztofa pozdrawiam serdecznie

Dozorca

Pani Katarzyno uważamy że jest Pani niewidzicznicą nie dość że przyjęliśmy Panią w szeregi firmy na okres próbny 3 miesiące podczas którego ponad połowę czasu przebywała Pani na zwolnieniu lekarskim to pozostałą część pracy spędziła Pani na piciu kawy i paleniu papierosów których pali Pani wyjątkowo dużo. Na każde polecenie służbowe reagowała Pani opieszale i bez należytego przełożonym szacunku. Po tym jak dowiedziała się Pani że umowa z Panią nie zostanie przedłużona szantażowała Pani Zarząd firmy i straszyła nasłaniem kontroli czego pokłosie zbieramy właśnie teraz. Co do terminowości pensji to jest to klamstwo i oszczerstwo gdyż wszyscy pracownicy otrzymują swoje wypłaty terminowo 10 każdego miesiąca i jest to do zweryfikowania. Pani także otrzymała swoje wynagrodzenie jak wszyscy w terminie pomimo braku zaangażowania i faktycznie wykonanej pracy. Jeśli szkalowanie firmy z Pani strony będzie się powtarzać spotkamy się w sądzie.

Pracownik123

Pracuje w tej firmie już prawie 5 lat i ani razu nie zdarzyło mi się nie dostać wypłaty na czas do tego premie za zaangażowanie i dobra atmosfera w pracy.(usunięte przez administratora)

@Pracownik123

Czy mowa o tej Pani która przez pół dnia swojej pracy drukowala naklejkę a i tak okazalo się ze złe

Pracownik123

Dokładnie ta :)

Polecam pracę, nie jest trudna wystarczy chwila szkoleń, później przyjemnie się pracuję.

Kris
@Gość

Same szkolenia tez są też przyjemne, na początku przed rozpoczęciem pracy stresowałem się, ale nie było czym. Pracuje juz dosc dlugo na razie nie planuje zmiany ;)

Krzysztof

Praca dobra dla studentów, młodych, ja tam zaczynałem, na atmosferę nie narzekałem, dało się pracować ;)

@Krzysztof

ja zacząlem jako student i nadal pracuje, przyznam, ze nie chcialbym zmieniac pracy. Dobre warunki i stabilność oraz atmosfera to pozytywne cechy C2C. Negatywnych nie ma, chyba ze jesli mialbym sie do czegos przyczepić, to moze z jedna, dwie rzeczy by sie znalazly,ale jakies drobiazgi :D

Zostaw merytoryczną opinię o C2C Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w C2C Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy C2C Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

C2C Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zawieprzycka 8 I
    20-228 Lublin