Opinie o C2C Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy C2C Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w C2C Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C2C Sp. z o.o. w Lublin

Bez nazwy

Pracę poleciła mi koleżanka, na poczatku miałam mieszane uczucia, bałam się że na produkcji sobie nie poradze, jednak praca okazała się przyjemna i nie żałuję, że się skusiłam. Dobre warunki, wszyscy pomocni. Polecam ;)

Vera
@Bez nazwy

już nie pracuję, ale kiedys pracowalam i mogę potwierdzic, zawsze milo bede wspominac ta prace ;) TO byla moja pierwsza.

prod
@Bez nazwy

miałem podobnie na początku obawiałem się pracy na produkcji, ale okazało się całkiem w porządku. Praca nie jest zbyt męcząca, dobre warunki.

C2C

Praca w porządku, można się dostać bez żadnego doświadczenia. Więc nie ma co narzekać na zarobki, jeśli chcecie więcej zarabiać zawsze inną możliwości to nie powód aby psuć opinie C2C, a jest to naprawdę w porzadku firma.

Wojciech

Dlaczego uważacie, że praca w firmie dla początkujących. Generalnie dobra firma więc w czym rzecz?

JSk
@Wojciech

Praca dla każdego, jednak zazwyczaj osoby, które zaczynają życie i wkraczają w dorosłość zaczynają gdzieś na produkcji, przy pracach manualnych. jednak można też pracować tam w każdym wieku ;)

Luck

Witam. Czy w tej pracy pracują osoby zatrudnione przez Agencję Pracy? Jaki jest system zmianowy? Pozdrawiam

Janek
@Luck

Luck nie polecam pracowalem przez agencje ,praca bardzo ścieżka (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Janek

Co spowodowało, że zdecydowałeś się na współpracę z C2C sp. z o.o Fabryka Opakowań? Czy były to warunki zatrudnienia? Te informacje, które zdecydujesz się prawdopodobnie pozostawić będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad współpracą z tą firmą.

Udziałowcy

Zachęcamy abyś przyszedł i opowiedział co Cię boli przełożonym Moniki a nie na forum. Szkodzisz w ten sposób nie tylko osobom które dbają o Twój dobrobyt i godne zarobki ale również innym kolegom i koleżankom z pracy a jest ich ponad 80 osób ...

Full Job
@Luck

Witam.nie wiem czy któraś agencja pracy z nimi jeszcze współpracuje ,przy ich metodach.(usunięte przez administratora).A gdy dwukrotnie byłem w firmie ,grzecznie chcąc porozmawiać,to (usunięte przez administratora) mówił ze maja trudna sytuacje w firmie.(usunięte przez administratora).Także nie polecam żadnej agencji współpracować z tą firmą. Ps. połowa wpisów "polecających" pochodzi z zaledwie dwóch adresów IP ,przypadek.?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie C2C Sp. z o.o. na stanowisko Operator maszyn - Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Bruno

Gdyby ktoś był zainteresowany, to praca jest tam na takich warunkach: - Stawka godzinowa wynosi 11zł netto - Praca od 8:00 do 20:00 i od 20:00 do 8:00 - Pracuje się dwa dni po 12h, później ma się dwa wolne dni i tak dalej - Pracuje się w weekendy i święta, nawet te ustawowo wolne - Za nocki nie ma wynagrodzenia extra, tak samo za pracę w weekendy i święta. Firma pracuje 24h - Przed samym wejściem już na produkcję czuć zapach substancji do produkcji folii - Trzeba szybko pracować, każdy jest rozliczany z pracy i wyrobionej normy - Na początku, czyli w pierwszym miesiącu umowa zlecenie, ewentualnie później umowa o pracę - wynagrodzenie miesięczne niby 2500zł netto, ale moim zdaniem to śmieszna kwota za obecne warunki Mówiąc krótko takie firmy nie powinny mieć racji bytu, nadaje się to zgłosić do państwowej inspekcji pracy.

@Bruno

(usunięte przez administratora) Jak pracuje się od poniedziałku do piątku po 8h, wychodzi 40h pracy. Tu wychodzi od 60h do 48h tygodniowo, bo czasem wychodzi 5 dni pracujących w takim systemie, a czasem 4 dni. Miesięcznie wychodzi mniej dni pracujących, ale godzinowo więcej. W warunkach pon - piątek po 8h wychodzi 160h pracy, tu coś około 190h. Prosta matematyka. Przy 12h pracy w nocy pomijając już przymusową premię w kodeksie pracy, to jeszcze inaczej jest z przerwami. Mam nadzieję, że kierownicy to czytają i(usunięte przez administratora) w gacie. Ja się pytam jak można być takim januszem biznesu? gdzie sumienie?

@Bruno

Przepraszam. Zawsze 48h wychodzi tygodniowo, czyli 4 pracujące. Ale to i tak wychodzi około 190h/mc.

Właściciele
@Bruno

(usunięte przez administratora)przeciez w firmie płacone sa nadgodziny a przy trybie ciągłym pracy fabryki zastosowanie mają przepisy prawa pracy inne niż w przypadku firm np handlowych. (usunięte przez administratora)

Właściciele
@Bruno

Jak cię kwota 2500 śmieszy to po co podejmowałeś pracę za takie niegodne pieniądze ? Tacy ludzie jak ty nie powinni znajdować pracy w tak przyjaznych pracownikowi miejscach (usunięte przez administratora)

@Właściciele

Po pierwsze, czym innym są nadgodziny. A czym innym premia za pracę w nocy, weekendy i święta. Po drugie w dni ustawowo wolne tylko restauracje mogą być otwarte, ewentualnie sklepy jak pracodawca sam stanie za ladą. Polecam kodeks pracy. (usunięte przez administratora)

@Bruno

A jak już jest "konieczność" pracy w dzień ustawowo wolny, to pracownikowi należy się normalne wynagrodzenie plus 100% dodatek.

Hejka
@Bruno

(usunięte przez administratora)chłopie bo po zmianie nocnej jest 48h przerwy i ta przerwa wypada również pomiędzy poniedziałkiem i piątkiem więc w dni kiedy się "normalnie" pracuje. (usunięte przez administratora)

M.Z

Informujemy iż Nasz Radca Prawny zweryfikował zamieszczone komentarze pod kątem zniesławienia oraz naruszeń art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego. Wszystkim internetowym trolom i hejterom gratulujemy pomysłowości i do zobaczenia w sądzie.

@M.Z

Od kiedy pisanie subiektywnych opinii na podstawie faktów konkretnego podmiotu na forum o pracy jest naruszeniem prawa? :D To jest forum dla ludzi, którzy mówią o swoich doświadczeniach w danym miejscu pracy, wolność słowa. To nie jest komunizm. Tu nie miejsce na reklamę firmy. Powodzenia :P

@Właściciele

Nie wiem po co ta krytyka, skoro można po prostu porozmawiać z szefem. Jak najbardziej zawsze idzie się dogadać. W firmie żadnych konfliktów nigdy nie miałem

Liku

Wiecie czy są tam jakieś przyjęcia?

Anonime
@Liku

Sprawdź sobie na ich stronie ale wydaję mi się, że tak :)

Szarak

Zawistni ludzie się tutaj wypowiadają szkoda czytać te głupoty

Udziałowcy

Zaczynamy podejrzewać kto napisał większość szkalujących pracowników komentarzy i wobec tej osoby zostanie niedługo wszczęte postępowanie dyscyplinarne wraz ze sprawa karną za działanie na szkodę pracodawcy.

Paula
@Udziałowcy

Kto by to nie pisał.... pisał CALA PRAWDĘ...

Paula

Odnośnie (usunięte przez administratora)nie zauważyłam w pisowni żadnej nie prawdy.... byłabym skłonna stanąć i powiedzieć, że to wszystko co o niej tu pisze to prawda...

Marek L
@Szarak

Praca na produkcji jest w porządku. Dobre warunki pracy i dobre pieniądze. Nie ma się czego czepić

Niniek883
@Szarak

zGADZAM SIĘ

Majster 22

A ja tu jeszcze pracuje,jest ciężko i nikt nas nie docenia ,płacą to prawda i zabieraja też prawda mam nadzieja ,ze przemysla jak zatrzymac ludzi doswiadczonych bo nowych nie znajdą tak szybko

Wodzu
@Majster 22

To prawda ze pazdzorowej maz tam pracuje i ma 20 na godzinę bo jak tak to ja mialem 9 jak cala reszta Monika co zrobiłaś ze mąż ma taka stawkę

świeżak
@Wodzu

żebyś miał w połowie takie atrybuty jak ona to z pewnością nie było by tak źle z twoim tokiem myślenia a ty za wodzem się chowasz może przyjedziesz na (usunięte przez administratora)i z mostu Wygarniesz co ci leży na tej twojej główce a może portki ci falują smutny typ z ciebie wystarczyło że napisałeś kilka słów anie pomyślałeś że słowa świadczą o człowieku (usunięte przez administratora)

Dominiak
@Wodzu

Tak to prawda,ona tez ma inną stawkę tylko nie mówi o tym bo ma inne układy niz inni nawet urlop,i czerwone kratki ma inaczej płacone

@Wodzu

Jeśli on tyle zarabia to musi być na prawd dobry a Ty musiałeś być albo słaby albo za szybko chciałeś zostać tym wodzem...

Kierownik działu

Jacuś, Monika ma kompetencje ponieważ kilkanaście lat pracuje w jednym zawodzie a ty skaczesz z kwiatka na kwiatek i nigdzie ci dobrze nie jest. znajdż sobie kobietę to może się ustatkujesz cwaniaczku. A może ci Monika w oko wpadła i zazdrosny jestes ze ma męża że tak ją hejtujesz???

Kierownik działu

Firmy zatrudniają około 90 osób i ich ilość wciąż rośnie. Rekrutacja trwa non-stop, ponieważ firma notuje dynamiczne wzrosty. Wysokie wynagrodzenia, oraz jasna ścieżka rozwoju to największe etaty pracy w naszym zespole. Lubię atmosferę w C2C sp. z o.o Fabryka Opakowań za: Zespół rośnie - firma w tym roku obchodzi 10 lecie istnienia 50% z 90 osobowej załogi pracuje w firmie powyżej 5 lat 30% powyżej roku, 10% powyżej 7 lat i tylko 10% stanowią wysoko rotujący malkontenci którym w żadnym miejscu pracy dobrze nie będzie...

Majster

Polecam!!! Pracuje tu może krótko bo dopiero 2 miesiące ale zdążyłem się dużo dowiedzieć o firmie. Panuje tu przyjazna atmosfera wszyscy mówią do siebie na ty nawet przełożeni do których tez się tak zwracamy. Praca lepsza nic na budowie na której wcześniej pracowałem dużo czystsza mniej męcząca i nie tak monotonna. Zapach na hali porównywalny z tym na cmentarzu w święta zmarłych - zapach świeczki. Na temperatury w zimie nie można narzekać na hali jest dość ciepło i trzeba chodzić w krótkich spodniach. Oczywiście firma sponsoruje odzież robocza. ogólnie polecam zwłaszcza ludziom co maja dość budowy

Struś
@Majster

Poczytajcie opinnie na innym forum fabryka opakowań,tam sie dzieje dopiero

Ktosiek

Witam. Nie polecam nigdy w życiu tej firmy, zostałem zwolniony bo się napilem co prawda aczkolwiek za 6 miesięcy znów mnie wzięli do roboty jedyne co powiem to (usunięte przez administratora) Który mówi do pracownika jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) ha ha śmieszne przez okres 4 Msc dawał tylko zlecenie a no i nie wspominając o kasie. Kary za byle co sami nawet nie wiedzieliśmy. Licząc swoją wypłatę po miesiącu wychodziło koło 3000 a dostawałes 2300 hahaaa nie polecam i ostrzegam!!!!

Marcel

Andrzejku chyba pomyliłeś forum lub nie zrozumiałeś jego tematu... tutaj rozmawiamy o pracy.

karibu

Biedronka - polecam pracę w Geronimo Martins

Madame Butterfly

Po sezonie od razu wyleciałam na przysłowiowy bruk. Dobrze, że znalazłam sobie coś porządnego od razu. Nie będę reklamować gdzie. Plusy -dojazd - możliwe premie( ale przy wysokich wynikach) Minusy - atmosfera - humory przełożonych - dziwny zapach - monotonia

Zostaw merytoryczną opinię o C2C Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w C2C Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy C2C Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

C2C Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zawieprzycka 8 I
    20-228 Lublin