Opinie o Megabay Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Megabay Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Megabay Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megabay Sp. z o.o. w Lublin

Kandydatka Nowy wpis

Hej, pierwsza sprawa – ile doświadczenia trzeba mieć aby kwalifikować się jako Specjalista ds. Zakupów E-commerce? nie precyzują tego a ja mam tylko 3-miesięczny staż i nie wiem czy jest sens się angażować. kolejna kwestia to podstawa, nie jest podana wprost. czy to minimalna + premia z opisu?

Kinga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam Jeśli można zapytać ,jakimi samochodami jeżdża Przedstawiciele Handlowi w róznych regionach i jak wygląda system płacowy rozumiem podstawa i premia ale z czego i za co się składa - ilościowe , jakościowe , czy być może jeszcze coś innego i czy jest OSIĄGALNY ? - jaki "system pracy "( lużny -spokojny czy bardziej "gonitwa" ? dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam

cześć, generalnie to ile musze mieć teraz doświadczenia aby na spokojnie zakwalifikować się na specjalistę ds. obsługi klienta sklepu internetowego? W aktualnej ofercie nie jest to wprost określone a może będę jeszcze aplikować o ile rok by starczył

Jak to nie można na UoP jak można? Nawet teraz jest dostępna oferta dla pracownik biurowego i wprost jest wpisana tylko jedna forma umowy, nawet wzmianki o kontrakcie nie widzę, tak samo jak zresztą przedziałów płacowych. Nie orientujecie się w nich przypadkiem? Z opisu wiem tylko, że jest podstawa i premia

He he Nowy wpis

Co do umowy o pracę i B2B to miałem na myśli, że handlowcy są tylko na B2B. natomiast biurowi nie mam pojęcia. Także za biurowych się nie wypowiadam.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Megabay Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
He he
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

He he. Aż się ciśnie na myśl, żeby napisać kilka zdań prawdy o tej firmie i człowieku co nią zarządza.... Szanowni przyszli kandydaci biorący pod uwagę chęć pracy w tej .... firmie, zastanówcie się co to może być za firma, skoro cały czas poszukuje ludzi do pracy...? ( nie mylić z rozwojem firmy ) Nie ma możliwości UoP tylko B2B i koniec!!! Czy to Egen...? Tak to tzw. córka. Nawet biura mają razem. Pozdrawiam i ciekawe kiedy usuną moja wypowiedź.

Czytam na portalu, że szukają przedstawiciela handlowego m.in. na obszar Poznania. Ktoś przeszedł rekrutację jednak i wie jak to mniej wiecej wygląda? Są do odgrywania jakieś scenki sprzedażowe czy raczej konkretna rozmowa tylko o doświadczeniu itp? Aha i praca na podstawie działalności gospodarczej... Jak w takim przypadku zarobki netto wyglądają? Sama podstawa + premie sprzedażowe?

Beznadzieja

Beznadziejna firma a raczej osoba która ją reprezentuje. Najpierw umawiają się na rozmowę o pracę w danym dniu , później dzwonią spóźnieni 1,5 godziny czy mogą przełożyć rozmowę o pracę na inny dzień , a następnie rozmowę przełożoną mają w głębokim poważaniu i nawet nie dzwonią. Pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce w mojej całej karierze zawodowej. Rozmowa na dolnośląskie jako handlowiec. Od razu wyrzuciłbym kierownika bądź HRowca z którym rozmawiałem na miejscu firmy. Beznadziejnie reprezentuje Waszą firme.

Czy do dziś są jakieś zmiany w warunkach pracy? macie inne opinie co do niej? Parę miesięcy temu odradzali ze względu na jakiś większy nadzór nad praca. Widzę przy tym ze jest dostępna oferta na e-commerce. Jeszcze przez 2 tygodnie będzie jakoś dostępna. Powiedzcie wiec. Jak pracuje się na dziale? jaka jest atmosfera? i czy występuje kontrola?

Pracowałam, nie polecam. Ciagle patrzą na ręce, chore raporty każdego dnia, w których należy się rozliczać nawet z ilości wykonanych telefonów. Prezesi szowinistyczni, jeśli jesteś facetem - zarobisz więcej i dostaniesz od razu umowę długoterminowa.

Doma

A macie info o pracy na stanowisko Kierownik Sprzedaży?? Dają UoP ale napisali, że docelowo chcą, aby osoba pracowała na swojej działalności gospodarczej. Czyli po jakim czasie trzeba przejść na b2b?? I jak ktoś nie chce to jednak może pozostać na UoP?

Ciekawy

Firma dała ogłoszenie na przedstawiciela handlowego - ogłoszenie bardzo podobne do oferty firmy Egen nawet chyba adres się zgadza - czy to nie to samo?

Remik

Firma płaci za dobrą pracę a nie stwarzanie wrażenia, że pracujemy. Dobry, stabilny i wymagający pracodawca ,ale polecam.

anonimowo

Pracowałam. Nie polecam. Bardzo zła atmosfera pracy, cały czas patrzą na ręce czy z tygodnia na tydzień robisz więcej i więcej. To był mój dotychczas najgorszy pracodawca.

Jolanta

Jakieś newsy o pracy i zarobkach? Czyżby nikt nie wiedział o forum pracowniczym?

Zostaw merytoryczną opinię o Megabay Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Megabay Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megabay Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Megabay Sp. z o.o.
  • Wrotkowska 2