Opinie o Zakłady Chemiczne Permedia S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Chemiczne Permedia S.A., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Chemiczne Permedia S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja barwników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Permedia S.A. w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czym w Zakłady Chemiczne Permedia S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Neo

Pracowałem w tej firmie i potwierdzam, że panuje zła atmosfera i wyśmiewanie się z nowych i nie tylko nowych pracowników. Odradzam pracę w tej firmie. Jak ktoś lubi się obnażać przy innych i lubi się dobrze pobrudzić to ta praca jest dla niego. Zarobki za normalny tydzień pracy 8 godzin bez sobót to 2300 zł.

Neo

2300 za tydzień ?
Kandydat
@Neo

Chłopie to wychodzi prawie 10kola miesięcznie !!! To ja mogę brudny chodzić przez te 8h ????????

@2300 za tydzień ?

No właśnie czy to nie coś za dużo za tydzień? Albo faktycznie taka kasa dobra to ciekawa jestem w czym problem?

Enter
@2300 za tydzień ?

Normalny tydzień pracy = po 8 godzin dziennie czyli bez nadgodzin. Ja tak rozumiem ten skrót myślowy. Te 2300 to za miesiąc

@Enter

No chyba jednak tak, wiesz co, bo on to chyba żartował jednak.xd No i co myślisz o takiej kasie tak właściwie?

Enter Nowy wpis
@Joanna

za 2300 to nie opłaca się z domu wychodzić, chyba że w jakieś normalne miejsce pracy ale nie tam

Joanna Nowy wpis
@Enter

Rozumiem niektórym jednak jak widać to odpowiada skoro pracują. Może do teraz jakieś nowe dodatki wprowadzili lub benefity? Bo wiem, że jeszcze jakiś czas temu podobno słabo z tym było

Grzegorz

Proszek do prania +5 mydeł i krem nivea

@Grzegorz

W sumie to nie tak źle, mogliby kompletnie niczego nie dawać. Jesteś zadowolony z takich dodatków? A może trzeba dać im jakąś sugestię na jakieś inne nowe rzeczy do rozdawania? Bo ileż można dostawać cały czas to samo

Fre
@Pytanie

Nowy mistrz niby co całe życie w tej firmie nic nie robił tylko w ciula walił i szkoda gadać o nim już dawno powinien być zwolniony tylko taki sam go uratował co on i teraz się wyżywa na młodych pracownikach każdy co dziennie jest jakieś aluzję pana tak naprawdę o imieniu nic

@Fre

Naprawdę jest aż tak źle? :/ A masz na to jakieś dowody? Nie, że Ci nie wierzę, ale ostatnio zostałam niestety przez takie wpisy (usunięte przez administratora) i teraz podchodzę do tych wszystkich opinii bardzo sceptycznie

@Fre

Kolejny młody rozczarowany który przyszedł do zakładu chemicznego na produkcje i oczekiwał że dadzą mu fotel gamingowy i laptopa... Czemu nie zgłaszałeś zażaleń w zakładzie ? No bo najlepiej schować się za monitorem jak nikt Cię nie widzi i wtedy wypisywać o kimś głupoty. Ja pracuje w tej firmie od 8 lat i naprawdę takich cudaków przewinęło się multum co nawet szczotką zamiatać nie umieli albo mopem zmyć podłogę... TRAGEDIA !

Mikołaj
@BeJedenWKoronie

A mógłbyś napisać jak wygląda proces wdrożenia pracownika do stanowiska pracy które ma zajmować? Czy pracownicy są odpowiednio dobierani do stanowisk?

@Mikołaj

Nowy pracownik, który przychodzi do pracy na początku wiadomo wykonuje mniej skomplikowane czynności tzw. podstawy, oczywiście pod nadzorem doświadczonego operatora. Następnym krokiem jest nauka pracy na maszynach, wtedy szkolenie od podstaw przeprowadzane jest z mistrzem lub technologiem. Nikt nie jest zostawiany sam sobie, zawsze nowy pracownik może liczyć na pomoc ze strony mistrza/technologa, czy doświadczonych pracowników.

Agata
@BeJedenWKoronie

To szkolenie z mistrzem jest praktyczne? A jest jakaś część szkolenia z tych maszyn teoretyczna?

@Agata

Oczywiście szkolenia teoretyczne są przeprowadzane przez technologów :)

Topa

Szkoda gadać tyle

@Topa

A Tobie to co takiego się tutaj niby nie podoba? :/

Gji Nowy wpis
@BeJedenWKoronie

Kierowniku ty du pki też nie używasz bo Szczota cz mop też coś nie leży tobie tylko skrabanka i tyle

Joanna Nowy wpis
@Gji

A tu w firmie nie ma ważniejszych zadań do wykonywania niż profesjonalne operowanie mopem przypadkiem?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakłady Chemiczne Permedia S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

BeJedenenWKoronie

Nadgodziny płacone są 100 %

Lidia

Czytałam, co @Bodzio 2.0 pisałeś o zaczynaniu pracy w Permedii w 2020 roku. Ale mamy rok 2021, takie ogłoszenie o pracę na produkcji wisi na stronie firmy: https://www.permedia.pl/praca Czy już się coś zmieniło w sprawie norm do wyciągnięcia i zarobków za taką pracę? Czy to co pisze @Marek Szuwarek?

@Lidia

Tam jest ciągła rotacja pracowników. Dlatego cały czas wisi ogłoszenie.

Robert
@Bolek

A z czego wynika ta rotacja Twoim zdaniem? Czy sam dalej tam pracujesz? Co możesz powiedzieć o pensjach w Permedia? Ile dają tu podstawy i czy są jakieś premie do tego? :) Jeśli tak, to za co?

@Robert

Ja już tam nie pracuję. Zwolniłem się sam przed końcem pierwszej umowy. Rotacja wynika że złych warunków pracy. Ciężko się domyć po pracy, brudzi się twarz oczy oprócz tego wdycha się te pigmenty. Atmosfera też nie panuje tam dobra. Zarobki też słabe. Żeby w miarę zarobić trzeba w soboty pracować i po 12 godzin dziennie.

Bodziu
@Lidia

Teraz Ukraińcy (usunięte przez administratora) za miskę ryżu z normami po 450 kg/h towaru do przerzucenia ręcznie w praktyce oznacza to około 3 gary mieszalnika na godzinę. W pyle (usunięte przez administratora) i chemii. Ale oczywiście to co w powietrzu lata to witaminki. Ale ukraincom nie przeszkadza :)

@Bodziu

Naprawdę myślisz ze im nie przeszkadza pył i chemia w powietrzu? Po prostu chcą zarobić. Macie dział BHP, który nadzoruje to zanieczyszczenie?

@Bolek

A co w sumie rozumiesz poprzez "w miarę zarobić", ile z takiej soboty się wyciągało za te dwunastkę? W niedzielę też pracują czy pozamykane jest?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Chemiczne Permedia S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz
(51 opinii)
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Lublin
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(233 opinii)
logo firmy Operator Maszyn CNC - Tokarz
Lublin
3D-Path Precision Engineering Sp. z o.o.
(3 opinie)
logo firmy Specjalista ds. Ofertowania
HAP Armatura - Grupa SBS
(147 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakłady Chemiczne Permedia S.A.?

Boguś

Stukają się po pracy raczej jak się pracownicy produkcji dobrze domyją. No chyba że dziewczynom z laboratorium ten (usunięte przez administratora) nie przeszkadza.

Kjhg
Kandydat

Czy mogę prosić o kontakt?

Danny

Poważnie ?

Bolek

Praca w tej firmie to praca dla desperatów. Po skończonej zmianie wychodzi się cały brudny jak z kopalni węgla kamiennego. Nie można tego łatwo zmyć a brudzi się twarz całe ciało mimo że ma się kombinezon ochronny.

Mateusz

To prawda ze da się tam wyciągnąć 3 tysiące na rękę ?

Marek Szuwarek
@Mateusz

Jak będziesz pracował po 12h i w soboty to spokojnie ponad 4 tys wyciągniesz

Edyta
@Marek Szuwarek

Jak wygląda w takim razie wynagrodzenie w Permedia gdy pracuje się normalnie po 8h dziennie, 160 godzin w miesiącu? Jak wtedy wygląda pensja netto? Czy bywają jakieś podwyżki lub coś jest doliczane do podstawy?

Bodzio

Co firma robi konorawirus bo z tego co wiem to myją się w warunkach tragicznych

@Bodzio

Ja też jestem ciekawy jak obecna sytuacja wpływa na pracę w firmie. Zatrudnione osoby mogą pracować zdalnie, czy wykonują obowiązki w miejscu zatrudnienia z zachowaniem środków ostrożności?

Bodzio 2.0
@Bodzio

Ja osobiście jestem bardzo negatywnie nastawiony do tej firmy pracowałem czas dłuższy w warunkach dość ciężkich i ciągle dziwnym trafem przy możliwie najbrudniejszej produkcji (mimo wszystko dawałem z siebie wszystko i brałem mnóstwo nadgodzin bo podobały mi się zarobki gdyż idzie wyciągnąć te 3 tyś na rękę). Atmosfera w pracy beznadziejna na każdym kroku próby wyśmiewania ciebie (tu mam na myśli zmianę na której "władzę" sprawują bardzo młodzi bracia z "małym dość często spotykanym w Polsce ptakiem" w nazwisku) W momencie gdy puściły pracownikowi nerwy i odwiną się komuś poza pracą poza terenem firmy pracownik jeszcze tego samego dnia został zwolniony. Kierownictwo kompletnie nie reaguje na skargi pracowników zdolni jedynie do podnoszenia norm w zakładzie. Po wykupieniu firmy przez grupę LERG normy w ciągu 2-3 miesięcy zostały podniesione o 100 %. Maksymalny wyzysk pracownika kosztem jego własnego zdrowia. Ogólnie 2020 nie jest najlepszym rokiem na rozpoczęcie pracy w tym zakładzie. Pozdrawiam

były pciruch
@Krzysztof

Zdalnie ? chyba tylko biurowiec czyli około 10 osób cała reszta czyli normalni pracownicy mają za***rdalać aktualnie coś koło 400 kg/h towaru na godzinę czyli 3 lub 4 mieszanki na osobę w godzinę przy dobrych wiatrach po roku w firmie kręgosłup w strzępach od dźwigania worów z sadzą czy pigmentami żelazowymi.

GG
@Bodzio 2.0

Słaby byłeś i tyle. Robota jest lux.

Edyta
@GG

A czy w firmie zostały wdrożone jakieś środki ostrożności by zadbać o bezpieczeństwo pracowników? Doszło przez to więcej obowiązków? Pandemia w ogóle wpłynęła w jakiś sposób na firmę i jej pracowników? Były cięcia etatów/wypłat?

@Edyta

Środki ostrożności oczywiście są podejmowane, natomiast firma nie odczuła tej całej pandemii i cięć etatów czy płac nie miało miejsca ;)

@GG

O to to prawde powiedziałeś ;)

Alabama

Praca jak praca, zarobki nie są złe i spoko socjal, firma się rozwija, ten kto chce pracować będzie pracował a obiboki odpadają.

Bodzio 2.0

Ytyt

Co wy robicie kosztem ludzi

Już nie pracownik

Jeśli chodzi o pracę w laboratoriach, to dobre miejsce na start, ale nie na dłużej. W dziale KJ atmosfera pomiędzy pracownikami byłaby nawet dobra, gdyby nie(usunięte przez administratora), której głównym celem życia jest sianie zamętu pomiędzy pracownikami, utrudnianie pracy jedynemu wieloletniemu pracownikowi działu za wszelką cenę i ploteczki dotyczące obecnych (i z przykrością muszę stwierdzić, że i byłych) pracowników a Lublin to niewielkie miasto i prędzej czy później wszystko wychodzi... (usunięte przez administratora)tak naprawdę czuje się zagrożona każdą nieco bardziej rozgarniętą osobą, stąd zaczęło się zatrudnianie osób o coraz niższych kwalifikacjach... Tworzą się fronty a każdy, kto nie przystaje do tzw. grupy trzymającej władzę nie ma zbytnich szans rozwoju. Zresztą, o czym ja mówię - awans z laboranta na młodszego specjalistę wiąże się jedynie z kilkoma drobnymi, dodatkowymi obowiązkami. Tak naprawdę możliwości rozwoju są bardzo niewielkie. Niemniej jednak sama praca - pomimo zmianowości - nawet przyjemna (ocena koloru), ale wyczerpująca fizycznie - do obowiązków oprócz pracy w lab należy bieżąca kontrola produkcji.

@Już nie pracownik

Brak możliwości rozwoju, o których wspominasz to faktycznie spora niedogodność. Czy próbowałaś wyjść z inicjatywą i zaproponować atrakcyjne szkolenie, które byłoby cenne nie tylko dla Ciebie, ale też dla pracodawcy?

Już nie pracownik
@Krzysztof

@Krzysztof, zaproponowanie atrakcyjnego szkolenia przez pracownika w tej firmie nie powoduje, że można się na nie wybrać... szkolenia wyjazdowe dla tego działu są organizowane raz w roku i to w dodatku tylko i wyłącznie za aprobatą wyższych władz firmy (nie wszyscy mogą na nie pojechać)

Ryszard

Jakieś wskazówki dla kandydata do pracy mógłby ktoś zostawić na forum?

Czy w Zakłady Chemiczne Permedia S.A. są paczki/bony świąteczne?

Z
@Pytanie

Tak są bony na święta w wysokości kilku stówek dla pracowników (przynajmniej tak było w tamtym roku)

Zbynio

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

Gość
@Zbynio

Szału nie ma i po robocie szybko się nie domyjesz

Luidzi

Wysokość zarobków to odwieczny problem pracownika i firmy. Może przy braku ludzi do pracy podniosą zarobki?

Kris.

Pracę tu można dostać tylko po znajomości, dziwna atmosfera panuje, mistrzowie i brygadzisci - ludzie bez matury totalna porażka

Ziomek
@Kris.

Pracowałes tam długo

Kuba

Czy firma normalnie funkcjonuje?

nowy

a technolodzy tak ich nazywają poracha szok i kpina

Macie w firmie Permedia S.A. Zakłady Chemiczne dodatki pozapłacowe, benefity? Jeśli tak to napiszcie jakie! Czekamy na komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Permedia S.A. - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakłady Chemiczne Permedia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Chemiczne Permedia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Chemiczne Permedia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Chemiczne Permedia S.A.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grenadierów 9
    20-331 Lublin
  • NIP: 7120150875 KRS: 0000059588

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Chemiczne Permedia S.A.