FLOREXPOL

Lublin

Opinie o FLOREXPOL

Mariola

Korzystam z ich usług od 6 lat, wszystkie przesyłki dochodzą terminowo co umożliwia sadzenie w sezonie. Co do jakości - na kilkanaście sadzonek kwiatów może jedna wydaje się lekko karłowata. Po zasadzeniu jestem w pełni zadowolona dlatego polecam każdemu:)

ana

Zamówiłam ostatnio rośliny wiem ze są one nieduże ale teraz przeszli samych siebie niedość że małe to jakość fatalna .W katalogu są przepiękne a jak dochodzą do nas to katastrofa nie polecam robić u nich zakupów .Ja jestem rozczarowana i zawiedziona.

Zostaw opinię o FLOREXPOL - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOREXPOL