Opinie o Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych w Gliwice Jana śliwki 86

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych w Gliwice Jana śliwki 86

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych na stanowisku operator produkcji? 2 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.pl.

Życzliwy Nowy wpis

Wynagrodzenie na obecną chwilę niespełna najniższe wynagrodzenie w kraju plus premia 16 procent.

Czy w Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych są szkolenia zewnętrzne?

Załamany Nowy wpis

Choć lubię swoją pracę ostatnio zaczyna być co raz to gorzej , powstają nowe rządy ,,Lewa,, który zamiast zająć się produkcją i jakoscią produkowanych wyrobów , interesuje się pierdołami typu grabieniem liści , zbieraniem papierków czy malowaniem trwy na zielono przed główną Panią Prezes która pewnie nie wie co tak naprawde się tu dzieje , jakość wyrobów spada bardzo, półprodukty co raz marniejsze z czego i gotowe produkty tragiczne aż dziw że zamówienia jeszcze jakieś są ! Na dzień dzisiejszy nie polecam tu pracy nikomu ....

rww Nowy wpis

W IZO-ERG zmiany Prezes na emeryturę, Dyr. Handlowy na emeryturę, Szef utrzymania ruchu też na emeryturę. Obiecane duże podwyżki płac. Zobaczymy jak obietnicę zrealizuje nowa Pani Prezes.

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK w firmie Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jak wygląda ścieżka awansu w Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych?

Zego

Nie ma czegoś takiego. Emeryci pracują i zajmują stanowisko. By awansować w tej firmie trzeba pierw podziękować emerytom ot co.

Mloda
@Zego

Dobijam do 60 a nadal bylam jedna z młodszych w zakladzie. Kierownictwo to sami emeryci i nie chcą dopuścić nikogo młodego bo wiadomo mógłby ich wygryźć. Metody pracy jak za króla świeczka. Program komputerowy z lat 90. Nie polecam.

wim
@Mloda

Bzdury, kierownicy wydziałów PE, PA to młodzi ludzie poniżej 40 lat, no może Ewa z PB troszkę więcej. Bardzo młody Dyr produkcji. Gdzie to stare kierownictwo ? Chyba że Prezes, ale on mimo wieku ma bardzo dużo energii i pomysłów.

Szukam pracy w mieście Dąbrowa Górnicza. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4200 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych?

wyd

Izo-erg jest w Gliwicach , ktoś pomylił z Erg Dąbrowa Górnicza

Katarzyna
@wyd

rzeczywiscie Izo-Erg S.A jest w Gliwicach tak jak w danych firmy u góry, a jak z zarobkami w tej firmie dla kogos nowego kto przychodzi do pracy ? czy nadal na początku dostaje się umowe w Spółce-córce a dopiero potem w Izo-Erg ? tak pisza na stronie ?

Czy w Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Butla

Nic a nic... I wierzcie, że nic się nie zmieni

kasia
@Butla

A jak nowy Dyrektor? cokolwiek robi?

mm
@kasia

Na razie biega ;))

@mm

Po pracuje jak szef produkcji i mu podziękują. Ludzie z nadzieją oczekują zmian ale póki co to nic się nie zmienia. Geriatria na pełnej rządzi aż wstyd. Nie liczą się z ludźmi, rzucają ochłapy na rozmowach o podwyżkach. Szkoda marnować czas na pracę w tej firmie.

wow

nie ma już IZO-ERG S.A. teraz jest IZO-ERG Sp. z o.o.

Gabriela

Z nadzieją widzę kiedyś czekaliście na jakieś zmiany w pracy, chociaż w sumie to nikt prawie nie pisał tutaj o żadnym konkretnym problemie. Słuchajcie, to jaka jest teraz sytuacja? Ze stawką głównie, były jakieś podwyżki żeby zminimalizować skutki tego nieszczęsnego kryzysu?

@Gabriela

szkoda ze wciąż bierzemy szkło ze zbrodniczej białorusi....najwidoczniej Marcinowi zależy tylko na tonach.

wow
@Ania

Głupoty gadacie z Białorusi tkanin szklanych coraz mniej , teraz głownie będzie daleki wschód

JamPamPiDu

Powiem tak.... WSZYSTKO CO JEST OBIECYWANE NA TAK ZWANEJ ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ BĄDŹ TEŻ ZAPROSZENIU NA ROZMOWĘ, JEST BARDZO ALE TO BARDZO NACIĄGANE. ALE JAK TO Z POLAKIEM BYWA, PRZEKONASZ SIĘ SAM I OTWORZYSZ OCZY JEŚLI PORÓWNASZ RZECZYWISTĄ PENSJĘ Z TĄ "OBIECANĄ" NIE WARTO, TĄ FIRMA TO JUŻ KAMIEŃ KOPALNIANY, PEŁEN (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

Lidia
@JamPamPiDu

To prawda, co tu wcześniej pisali, że jest 2600 na umowie, a reszta to tzw premia?

@Lidia

Tak, to prawda. Na podwyżki co roczne nie licz bo płaczą, że za prąd dużo płacą. Ogólnie to lipna firma,zatrudniają tylko Ukraińców i skazańców.

Lidia
@Butla

Ok, a jak z nowym rokiem. Też podwyższyli do najniższej krajowej i wmontowali w nią premię? Pewnie tak, wzorem 2021 roku..

@Lidia

Bo to prawda.

@JamPamPiDu

To prawda... Finansowo to lipa, w Ergu nie zarobisz.

Henryk

Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest. Wiem jednak, że mamy dobrego pracodawcę więc szanujmy go.

@Henryk

Pracodawcę owszem szanujemy ale takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Jak produkcja ma funkcjonować skoro nie ma czym wozić materiałów. Jeden wózek kupiony nowy w zeszłym roku a reszta graty, w których nie wymieniane są oleje, filtry... Każdy szanujący się pracodawca inwestuje w sprzęt a na ergu tego nie widać. Druga sprawa, podwyżki w innych firmach są na zasadzie stażowego i widełek. Tutaj stażowego nie ma, nowy z ulicy przychodzi i dostaje więcej nic pracownik pracujący 33 lata. Ja wiem jaki nastał czas ale pracodawca też powinien szanować ludzi, którzy wiernie do emerytury tu pracują.

Lolitta
@Henryk

Człowieku stabilizacja to jest i wyłącznie jeden, jedyny punkt który człowieka zachęca do pracy. Nic a nic nie macie do zaoferowania. Lekarka, która i tak nie przyjmuję,prawie że tylko konsultację telefoniczne bo przeca pandemia, brak adekwatnych podwyżek do stażu,niszczejace budynki, hale ba nawet drogi się sypią bo po co regularnie naprawiać skoro to jest mega wydatek,wedlug Pana Mią... Po co to naprawiać skoro 30 lat działało to ja się pytam po co owy Pan zmienił samochód skoro tyle lat działał ???? Ludzie zarabiają nawet nie najniższą krajową.2600 plus 200 zł premii które masz bądź nie. Tą firmę prowadzą dziadki, które nie idą za postępem a stoją w miejscu. Co mają do zaoferowania? Firma z potencjałem, firma gdzie można by ją wywindować na wyżyny i dać ludziom godnie zarobić ale po co skoro można zatrudnić ukraińców bądź z Zk. Jest jazda bo z Ukrainy nie robią pełnych 12 h za co mają płacone, nikt nie widzi z dyrekcji że w h... walą, oglądanie filmów na telefonie i okólnim od prezesa na zakaz używania telefonów to i wyłącznie dzięki kolegom, koleżankom z Ukraina. Po kątach się bzykaja na terenie zakładu,ochrona łapie na gorącym uczynku hahaha współczuję ???????????? Nikt nie widzi, że jeden kolo z Ukrainy wiele kart odbija na końcu bądź na początku zmiany. Po co ingerencja, bo firma stawia na cudzoziemców i skazańców. Do póki geriatryki rządzą w ergu to dobrze nie będzie. Proszę zauważyć, że w ostatnich 3 miesiącach odchodzą specjaliści np. Dyrektor produkcji, z BHP ochrona środowiska, import, technolog, mechanik, który po emeryturze jeszcze pracował i zdecydował się odejść bo... No właśnie... Pracownicy produkcyjni z wieloletnim stażem. Ja mam pytanie jak Pan Kwiecień na to wszystko? To nie są czasy, że ludzie zapierd..., za psie pieniądze od poniedziałku do piątku a soboty i niedziele na Pihme tzw agencje pracy założoną przez S. Pandemia dotyczy wszystkich bez wyjątku. Tu potrzeba młodych ludzi z pomysłami, które nie będą blokowane przez staruszków, którzy nie mają nic poza firmą. Trzeba umieć pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Tu potrzeba otwarcia się na pomysły młodych i nowych ludzi z zewnątrz. To, że działało prze 20,30 bądź 60 lat to nie znaczy, że nadal będzie działać.Technika,swiat i potrzeby klientów idą do przodu. Nie ma co ukrywać, taka kolej rzeczy, że stary (czytaj emeryt) idzie na emeryturę odstępując młodemu stanowiska. Według mnie jest to nie uczciwe i pasożytnicze ciągnięcie do oporu na stanowisku pracy.Emeryt z wyższej półki jeździ do pracy i z na koszt firmy firmowym samochodem. Dajcie młodemu fory a wyciągnie firmę z dołka. Daleko nie patrzeć, macie przykład na Szefie produkcji. Przyszedł facet z głową pełną pomysłów z firmy na mega poziomie, ale co z tego skoro dziadki go stopują. Czy to samo będzie z dyrektorem produkcji? Wiem że tak, dlaczego wiem bo wiele lat tu pracuję i dużo obserwuję. Niebawem i na mnie czas przyjdzie ale ja z godnością pójdę na emeryturę, bo jest taka kolej rzeczy i ja potrafię się z tym pogodzić . Tą firmą zarządzają ludzie, którzy ledwo chodzą,ledwo mówią aż strach że na rozmowach zejdzie.Emeryci rządzą a tak nie powinno być. Ja się pytam gdzie te pozytywne zmiany, które nam obiecano na spotkaniu z nowym właścicielem? Gdzie ten mega, super przewrót w ergu? Pomimo co pieniądze marne, gnojenie i upokarzanie nadal trwa jak za czasów PRL. Brak wkładu finansowego w park maszynowy, gzie są te obiecane maszyny? Gdzie są te obiecane profity dla pracowników. Zauważcie, że obecnie co raz więcej ludzi odchodź na emeryturę zabierając z sobą ważne i formacje i doświadczenia nie dzieląc się z osobami trzecimi tu nawiązuję do Pana Szp... I Gol... Od lat nie zapisywano wiedzy o doświadczeń. Firma opira się obecnie na chybił trafił. Pękła mi struna, która i tak przez baaardzo wiele lat się trzymała. Ta firma ma ogromne szanse ale tylko i wyłącznie przy ręce doświadczonych, młodych ludzi z pomysłem...

@Lolitta

Miło, że kolega utożsamia się z lolitą. Mam ogromną nadzieję, że "pan" przed emeryturą dzieli się z załogą informacjami i doświadczeniem, doświadczeniem związanym z pracą nie pijaństwem.

kasia
@Lolitta

Ciekawe jaki bedzie nowy Dyrektor

PA
@kasia

e tam, lata i kosi trawe jak by to bylo najwazniejsze w firmie. Widac ze lapie sie za proste rzeczy bo na inne nie ma pomyslu.

Lolitta
@Andrzej

Przykład idzie z góry jeśli chodzi o przyjazd do pracy na procentach. Mam głośno pisać kto jakiś czas temu przyjechał na bani do pracy i w trakcie wyszedł, a dokładniej pojechał do najbliższego sklepu i został złapany przez policję? Niech się przyzna na jak długo Pan stracił przez to prawko.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych odbywa się w siedzibie firmy?

mm

tak

Urszula
@mm

To w takim razie super - jest to na pewno najwygodniejsze rozwiązanie. @mm, skoro sam jesteś pracownikiem firmy Izo-Erg, to fajnie byłoby, jakbyś powiedział coś o możliwościach rozwoju, jakie tam macie. Czy pracodawca dba w ogóle w jakiś sposób o podnoszenie Waszych kwalifikacji?

Urszula

@pracownik izoerg, widzę, że jesteś aktywny na forum, więc może mógłbyś powiedzieć jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy w Izo-Erg? Na stronie internetowej Izo-Erg znalazłam informację, że w firmie jest możliwość rozwoju i awansu. Czy możecie potwierdzić tę informację?

@Urszula

Z pewnością można się wiele nauczyć ponieważ jedną osobą łatają miejsca gdzie kogoś brakuje ,więc można obeznać się z połową zakładu.Niby masz swoje stanowisko pracy,ale latasz wszędzie.Awansu?To jest dopiero śmieszne.Kierownictwo nie wiedzące co się dzieje,wielkie zdziwnie,że ktoś na przykład jest na urlopie.Nawet juz dodatku na święta nie było-Mamy się cieszczyc,że mamy prace.Zakład schodzi na psy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych?

Butla

Jak może być pozytywna atmosfera skoro wózki widłowe się rozsypują,firma nie inwestuje w nie a trzeba na produkcję materiał wozić. Osobom, które osiągają wiek emerytalny i zostają na firmie odbierają większość z podwyżki tłumacząc, przecież masz emeryturę...

Jo

Powiem tak praca nie jest zła tak samo ludzie jednych się lubi drugich nie, niestety jak chcesz zarobić to nie tu( zarobisz 3000 jak przyjdziesz we wszystkie weekendy do pracy za jeden dzień sobota lub niedziel albo święto dostajesz 150zl więc łatwo policzyć 8takich dni w miesiącu daje 1200 na rękę więc jeśli dostajesz wypłaty 1800 to masz 3000 chyba że masz wieksza stawkę to masz ponad trzy tysiące ale musisz robić cały miesiąc) Co do docenienia pracownika to też kiepsko jak już to porostu dostaniesz więcej roboty najlepiej się nie wychylac robić co tam kazom i będzie ok wtedy możesz przerobić nawet 30 lat tak jak frezer na PA, jemu już tylko brakuje przy frezarce toalety i telewizora, materiał do obróbki mu trzeba przynieś pod maszynę ba nawet sam kierownik mu przynosi, coś tam robi nie powiem max cztery godziny resztę przesiedzi na (usunięte przez administratora) słuchając radia rozwiązując krzyżówki albo śpi, a najciekawsze jest to że jego stanowisko jest 10 metrów od biurka kierownictwa, no ale trzeba przyznać że trzeba lat żeby sobie na taki fotel zapracować, chyba większy to ma tylko prezes. Zakład ma 70lat Pan prezes chyba też twierdzenie że on nikogo nie trzyma na siłę jest kłamstwem gdyż jeśli się chce odejść za porozumieniem słyszy się Nie!!! Więc pozdrawiam wszystkich znajomych i życzę dużych podwyżek w końcu jest nowy właściciel więc gorzej chyba już nie będzie i oczywiście mniej roboty i wolnych sobot i niedziel nara

Gizmo
@Jo

Jeszcze napić się może za maszyną :D jakby nie zarobki praca luks, jakąś fuche można strzelić. Pospać na 2 zmianie. Alimenty mieć i ich nie płacić bo firma płaci oficjalnie najniższą.

Promil
@Gizmo

O jakim piciu tu mowa przecież ochrona sprawdza wszystkich przy wejściu na zakład. Taka baaaaardo pracowita ta ochrona jest.

Honorata
@Promil

Mówisz tutaj o badaniu alkomatem każdego pracownika, który przychodzi do pracy? Nie jestem pewna, czy to jest w 100% zgodne z kodeksem pracy... Chyba każdy odpowiedzialny, dorosły człowiek wie, że do pracy przychodzi się trzeźwym :)

Promil
@Honorata

To że ktoś przychodzi do pracy trzeźwy wcale nie oznacza, że wyjdzie z niej także trzeźwy. W tym zakładzie niestety jest przyzwolenie na wchodzenie i wychodzenie pod wpływem. Dzieje się tak bo jeszcze nikt nie stracił życia, a bez jednego lub dwóch obciętych palców da się żyć.

Izo - Erg dał właśnie ogłoszenie że poszukuje elektromontera i nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie to że ewentualnemu kandydatowi na to stanowisko w tak prestiżowym zakładzie o 70-letniej tradycji, co podkreślają w ogłoszeniu oferują UWAGA !!!!!! Umowę o pracę. Poważnie. Zakład oferuje umowę o pracę oraz pracę w systemie jednozmianowym lub jakoby czasowo i ewentualnie w systemie trójzmianowym co zapewne oznacza że zawsze trzeba robic na 3 zmiany. Żeby choć dorzucili fotel frezera :) . Firma dziad można powiedzieć - oprócz umowy o pracę i roboty na 3 zmiany nie mają nic do zaoferowania. I zapewne minimalna pensja ponieważ bardzo taktownie nie wspominają w ogłoszeniu o forsie.

go

A co byś ty chciał żeby dorzucali zegarek z wodotryskiem. Umowa o prace z IZO-ERG to juz jest coś , bo zazwyczaj zatrudniają w firmach córkach i jak jest dobry to ewentualnie mogą zatrudnić w IZO-ERG. Firma wcale nie dziad , ale normalny pracodawca jak wiele innych firm , ani lepszy , ani gorszy.

ewo

pytałem sie stawka na elektromontera to 3700zł i praca na jedną zmianę więc "ja" nie wie i gupoty pisze.

Stach

Czy firma poszukuje kogoś do pracy? Wiecie jakie wymagania stawiają przed kandydatem?

Zołza
@Stach

Tak,szukają cały czas. Konkretnych wymagań nie mają. Złóż Cv do kadr i czekaj.

Masakra

Jeśli jesteś kobietą lub mężczyzną, lubisz spędzać czas w pracy na telefonowaniu, piciu kawy, piwa lub wódki, dużo nie zarobić ale mieć wypłatę na czas, to jest zakład dla Ciebie. Kiedy stwierdzisz, że mało zarabiasz - to zawsze możesz sobie dorobić cięciem starych oraz nowych palet na opał lub sprzedając otrzymane ubranie i obówie ochronne, słuchawki itd. (wszystko zależy od twojej pomysłowości i determinacji). Jeśli będziesz sprytniejszy, to możesz też w zmowie z kierowcami zakładowymi wywieźć z zakładu różne potrzebne Ci wyroby firmy. Jeżeli masz problem alkoholowy to wpadaj pracować do nas - tutaj pije pawie każdy, a kierownictwo wydziałów w obawie przed utratą pracownika nie wyciąga z tego tytułu żadnych konsekwencji. Natomiast jeśli jesteś obowiązkowy i chcesz wykonywać sumiennie powierzone Ci zadania to dobrze się zastanów przed rozpoczęciem pracy w IZO-ERG, bo tutaj nikt tego nie doceni. Będziesz czuć się jak dziwadło które nie wie na czym polega prawdziwa praca i powinno umówić się na wizytę u psychiatry. Uwagi dodatkowe. W zimie temperatury na niektórych halach poniżej 10 stopni - prawda. Latem wysokie temperatury (klimatyzacja  przestarzała, źle dobrana lub jej brak) - prawda. Wydzierajacy się na wszystkich i za wszystko kierownik wydziału PB - prawda Płaca (bez premii) poniżej pensji minimalnej - prawda Wczasy pod gruszą - prawda. Niewielkie dodatki na Święta - prawda. Niewielkie podwyżki co roku - prawda. Praca lekka i w miłej atmosferze - nie prawda.

100% prawdy

@Masakra

Nieprawda żadnego picia nie ma. Na bramie mamy alkomat i sprawdzamy "niepewnych pracowników". Jak przyłapiemy czasem to musimy meldować do kadr i delikwent na ostrzeżenie lub jak jest to drugi raz to wylot. To wywożenie z zakładu różnych rzeczy to tez lipa , sprawdzamy każdy wyjeżdżający samochód nawet Prezesa IZO-ERG. Jest monitoring i możemy udowodnić że sprawdzamy każdy samochód. Przez takie głupie wpisy musimy się potem tłumaczyć przed komendantem.

Gizmo1
@ochrona

Pieprzenie, na bramie nikt nikogo nie sprawdza

@Gizmo1

Sprawdza , może Ci się udało w tym roku zgłosiliśmy 4 przypadki Jak nie wiesz to nie pisz , potem po takich wpisach mamy awanturę , a uczciwie wykonujemy swoją pracę.

R_on.
@ochrona

4 wykryte przypadki w tym roku to ogromny sukces! Czyli 4 razy od początku roku wykonujemy swoje obowiązki i jest 100% wykrywalność przypadków. Wydaje mi się, że dodatkowa premia za takie osiągnięcia też powinna wynosić 100% i nie można by jej w tym przypadku nazwać PRZYPADKOWĄ. A może osoby uczciwie wykonujące swoje obowiązki w tym miesiącu do swoich sukcesów postarają się dołożyć ze 2 nowe wykryte przypadki? Wtedy średnia miesięczna wykrywalność automatycznie wzrasta o 100% czyli mamy znowu spektakularny sukces. Brawo ochrona! Przyjemnej i owocnej wykrywalność przypadków życzę.

@R_on.

A ja myslę że to wskazuje że nie ma u nas pijaństwa. Bo sprawdzamy skrupulatnie zwłaszcza nocne zmiany.

magz
@Masakra

Przepraszam za wpis koleżanki "Masakra" , jest to zemsta na zakładzie za dyscyplinarkę która dostała w marcu , za przyłapanie najpierw na piciu , a potem na kradzieży. Zakład jest jak każdy , ani super , ani najgorszy, od lat pracuję na magazynie i wg mnie jest OK .

Bubla
@magz

Jesteś pewny, że Ta osoba to napisała??

Myślę więc piję
@ochrona

Stwierdzenie myślę jest w tym wypadku chyba na wyrost. Może warto zastosować zasadę sprawdzam, a nie myślę i wtedy jest szansa na ogromny sukces w wykrywaniu pracowników pod wpływem alkoholu. Myślę, że to może się nawet sprawdzić.

@Myślę więc piję

Siedzą i głupoty cisną. To,że sprawdzają bagażniki to nie ma znaczenia jak mają układy z pracownikami i z wyższym stanem to wszystko wyjdzie przez bramę...

Ewelina
@Butla

Chciałabym wrócić do tematu wynagrodzeń. Ktoś wyżej napisał, że płaca jest poniżej najniższej krajowej. Jak to możliwe, że tak jest w Izo-Erg?

@Ewelina

Przykład jednej kobiety z wydziału. Oferta najniższej krajowej w tym premia. Czyli jeśli jest 2300 to więcej nie dostanie bo owa premia mieści się w kwocie brutto.

Zuzia
@Ewelina

Prawda jest taka,jeśli pracodawca nie będzie inwestował w pracowników Ci będą odchodzić. Ukraińcy odchodzą, stali pracownicy też już podejmują kroki w tym temacie... W, którym zakładzie produkcyjnym jest oferowana najniższa krajowa? W żadnym, firmy nie mogą sobie na to pozwolić bo nie miał by kto produkować. Tylko u nas taką stawkę oferują... Szkoda bo firma ma potencjał ale jest źle prowadzona.

pracownikPE

Witam Praca na produkcji zmianowa , na nocnej są przewozy w kilku kierunkach , praca niezbyt ciężka , ja pracuję przy prasie - układam pakiety , jest ssawka więc płyt nie trzeba nosić, problem jest z ładunkami statycznymi na płycie , trochę kopią jak dotknąć bez rękawic. Atmosfera zależy jak się trafi są fajni brygadziści i jeden wredny , kierownictwo u nas spoko, ale na wydziale PB to nie polecam , kierownik tam to straszny nerwus i się często wydziera. Zarobki - kokosów nie ma ale trójka po 8 latach jest. Jest grusza latem i kasa zapomogowo-pożyczkowa , są tanie kredyty mieszkaniowe.

PB
@pracownikPE

Co wy po tym PB tak jeździcie , ja tam pracuję kilkanaście lat i nawet z panem wrzeszczącym daję radę , na piłach trochę głośno nawet w stoperach.

R....n
@pracownikPE

Trójka po 8 latach pracy? Czy Ty jesteś pewny, że w ERGU pracujesz? Niektórzy po ponad 20 latach tyle nie mają i do emerytury nie będą mieli. No chyba że jesteś ulubieńcem kierownictwa? W takim wypadku gratuluję.

Izo - erg
@PB

też jestem za , troszeczkę się zapędzacie nie jest aż tak tragicznie tylko trzeba chcieć pracować i jest ok

@R....n

Zgadzam się jak ludzie mają po 12 latach pracy max 2300zl

Powinni do wypłaty dodać co najmniej z 1000zl więcej

Czarek

Dla mnie opinia byłego pracownika to typowe złośliwości po stracie pracy w dobrej firmie.

Zego
@Czarek

Ilu fachowców odeszło by poprawić sobie warunki finansowe? Bardzo dużo. Tego już nie napisze kolega.

Zostaw merytoryczną opinię o Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych - Gliwice

• Jak się pracuje w Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych?

Zobacz opinie na temat firmy Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych?

Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.

Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych