Opinie o Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych w Gliwice

Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych
2 18 95 5 1
Jo Nowy wpis

Powiem tak praca nie jest zła tak samo ludzie jednych się lubi drugich nie, niestety jak chcesz zarobić to nie tu( zarobisz 3000 jak przyjdziesz we wszystkie weekendy do pracy za jeden dzień sobota lub niedziel albo święto dostajesz 150zl więc łatwo policzyć 8takich dni w miesiącu daje 1200 na rękę więc jeśli dostajesz wypłaty 1800 to masz 3000 chyba że masz wieksza stawkę to masz ponad trzy tysiące ale musisz robić cały miesiąc) Co do docenienia pracownika to też kiepsko jak już to porostu dostaniesz więcej roboty najlepiej się nie wychylac robić co tam kazom i będzie ok wtedy możesz przerobić nawet 30 lat tak jak frezer na PA, jemu już tylko brakuje przy frezarce toalety i telewizora, materiał do obróbki mu trzeba przynieś pod maszynę ba nawet sam kierownik mu przynosi, coś tam robi nie powiem max cztery godziny resztę przesiedzi na (usunięte przez administratora) słuchając radia rozwiązując krzyżówki albo śpi, a najciekawsze jest to że jego stanowisko jest 10 metrów od biurka kierownictwa, no ale trzeba przyznać że trzeba lat żeby sobie na taki fotel zapracować, chyba większy to ma tylko prezes. Zakład ma 70lat Pan prezes chyba też twierdzenie że on nikogo nie trzyma na siłę jest kłamstwem gdyż jeśli się chce odejść za porozumieniem słyszy się Nie!!! Więc pozdrawiam wszystkich znajomych i życzę dużych podwyżek w końcu jest nowy właściciel więc gorzej chyba już nie będzie i oczywiście mniej roboty i wolnych sobot i niedziel nara

Tak4Nie1
Gizmo Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Jo

Jeszcze napić się może za maszyną :D jakby nie zarobki praca luks, jakąś fuche można strzelić. Pospać na 2 zmianie. Alimenty mieć i ich nie płacić bo firma płaci oficjalnie najniższą.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych zatrudnia studentów?

Masakra

Jeśli jesteś kobietą lub mężczyzną, lubisz spędzać czas w pracy na telefonowaniu, piciu kawy, piwa lub wódki, dużo nie zarobić ale mieć wypłatę na czas, to jest zakład dla Ciebie. Kiedy stwierdzisz, że mało zarabiasz - to zawsze możesz sobie dorobić cięciem starych oraz nowych palet na opał lub sprzedając otrzymane ubranie i obówie ochronne, słuchawki itd. (wszystko zależy od twojej pomysłowości i determinacji). Jeśli będziesz sprytniejszy, to możesz też w zmowie z kierowcami zakładowymi wywieźć z zakładu różne potrzebne Ci wyroby firmy. Jeżeli masz problem alkoholowy to wpadaj pracować do nas - tutaj pije pawie każdy, a kierownictwo wydziałów w obawie przed utratą pracownika nie wyciąga z tego tytułu żadnych konsekwencji. Natomiast jeśli jesteś obowiązkowy i chcesz wykonywać sumiennie powierzone Ci zadania to dobrze się zastanów przed rozpoczęciem pracy w IZO-ERG, bo tutaj nikt tego nie doceni. Będziesz czuć się jak dziwadło które nie wie na czym polega prawdziwa praca i powinno umówić się na wizytę u psychiatry. Uwagi dodatkowe. W zimie temperatury na niektórych halach poniżej 10 stopni - prawda. Latem wysokie temperatury (klimatyzacja  przestarzała, źle dobrana lub jej brak) - prawda. Wydzierajacy się na wszystkich i za wszystko kierownik wydziału PB - prawda Płaca (bez premii) poniżej pensji minimalnej - prawda Wczasy pod gruszą - prawda. Niewielkie dodatki na Święta - prawda. Niewielkie podwyżki co roku - prawda. Praca lekka i w miłej atmosferze - nie prawda.

Tak26Nie

100% prawdy

Tak6Nie

@Masakra

Nieprawda żadnego picia nie ma. Na bramie mamy alkomat i sprawdzamy "niepewnych pracowników". Jak przyłapiemy czasem to musimy meldować do kadr i delikwent na ostrzeżenie lub jak jest to drugi raz to wylot. To wywożenie z zakładu różnych rzeczy to tez lipa , sprawdzamy każdy wyjeżdżający samochód nawet Prezesa IZO-ERG. Jest monitoring i możemy udowodnić że sprawdzamy każdy samochód. Przez takie głupie wpisy musimy się potem tłumaczyć przed komendantem.

Gizmo1
@ochrona

Pieprzenie, na bramie nikt nikogo nie sprawdza

@Gizmo1

Sprawdza , może Ci się udało w tym roku zgłosiliśmy 4 przypadki Jak nie wiesz to nie pisz , potem po takich wpisach mamy awanturę , a uczciwie wykonujemy swoją pracę.

R_on.
@ochrona

4 wykryte przypadki w tym roku to ogromny sukces! Czyli 4 razy od początku roku wykonujemy swoje obowiązki i jest 100% wykrywalność przypadków. Wydaje mi się, że dodatkowa premia za takie osiągnięcia też powinna wynosić 100% i nie można by jej w tym przypadku nazwać PRZYPADKOWĄ. A może osoby uczciwie wykonujące swoje obowiązki w tym miesiącu do swoich sukcesów postarają się dołożyć ze 2 nowe wykryte przypadki? Wtedy średnia miesięczna wykrywalność automatycznie wzrasta o 100% czyli mamy znowu spektakularny sukces. Brawo ochrona! Przyjemnej i owocnej wykrywalność przypadków życzę.

@R_on.

A ja myslę że to wskazuje że nie ma u nas pijaństwa. Bo sprawdzamy skrupulatnie zwłaszcza nocne zmiany.

magz
@Masakra

Przepraszam za wpis koleżanki "Masakra" , jest to zemsta na zakładzie za dyscyplinarkę która dostała w marcu , za przyłapanie najpierw na piciu , a potem na kradzieży. Zakład jest jak każdy , ani super , ani najgorszy, od lat pracuję na magazynie i wg mnie jest OK .

Bubla
@magz

Jesteś pewny, że Ta osoba to napisała??

Myślę więc piję
@ochrona

Stwierdzenie myślę jest w tym wypadku chyba na wyrost. Może warto zastosować zasadę sprawdzam, a nie myślę i wtedy jest szansa na ogromny sukces w wykrywaniu pracowników pod wpływem alkoholu. Myślę, że to może się nawet sprawdzić.

Butla
@Myślę więc piję

Siedzą i głupoty cisną. To,że sprawdzają bagażniki to nie ma znaczenia jak mają układy z pracownikami i z wyższym stanem to wszystko wyjdzie przez bramę...

Ewelina
@Butla

Chciałabym wrócić do tematu wynagrodzeń. Ktoś wyżej napisał, że płaca jest poniżej najniższej krajowej. Jak to możliwe, że tak jest w Izo-Erg?

Butla
@Ewelina

Przykład jednej kobiety z wydziału. Oferta najniższej krajowej w tym premia. Czyli jeśli jest 2300 to więcej nie dostanie bo owa premia mieści się w kwocie brutto.

Zuzia Nowy wpis
@Ewelina

Prawda jest taka,jeśli pracodawca nie będzie inwestował w pracowników Ci będą odchodzić. Ukraińcy odchodzą, stali pracownicy też już podejmują kroki w tym temacie... W, którym zakładzie produkcyjnym jest oferowana najniższa krajowa? W żadnym, firmy nie mogą sobie na to pozwolić bo nie miał by kto produkować. Tylko u nas taką stawkę oferują... Szkoda bo firma ma potencjał ale jest źle prowadzona.

pracownikPE

Witam Praca na produkcji zmianowa , na nocnej są przewozy w kilku kierunkach , praca niezbyt ciężka , ja pracuję przy prasie - układam pakiety , jest ssawka więc płyt nie trzeba nosić, problem jest z ładunkami statycznymi na płycie , trochę kopią jak dotknąć bez rękawic. Atmosfera zależy jak się trafi są fajni brygadziści i jeden wredny , kierownictwo u nas spoko, ale na wydziale PB to nie polecam , kierownik tam to straszny nerwus i się często wydziera. Zarobki - kokosów nie ma ale trójka po 8 latach jest. Jest grusza latem i kasa zapomogowo-pożyczkowa , są tanie kredyty mieszkaniowe.

PB
@pracownikPE

Co wy po tym PB tak jeździcie , ja tam pracuję kilkanaście lat i nawet z panem wrzeszczącym daję radę , na piłach trochę głośno nawet w stoperach.

R....n
@pracownikPE

Trójka po 8 latach pracy? Czy Ty jesteś pewny, że w ERGU pracujesz? Niektórzy po ponad 20 latach tyle nie mają i do emerytury nie będą mieli. No chyba że jesteś ulubieńcem kierownictwa? W takim wypadku gratuluję.

Izo - erg
@PB

też jestem za , troszeczkę się zapędzacie nie jest aż tak tragicznie tylko trzeba chcieć pracować i jest ok

TakNie3

@R....n

Zgadzam się jak ludzie mają po 12 latach pracy max 2300zl

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Powinni do wypłaty dodać co najmniej z 1000zl więcej

Czarek

Dla mnie opinia byłego pracownika to typowe złośliwości po stracie pracy w dobrej firmie.

Zego
@Czarek

Ilu fachowców odeszło by poprawić sobie warunki finansowe? Bardzo dużo. Tego już nie napisze kolega.

Tekla
Nazwa działu: Produkcja

Brakuje Ci pracy w patologii ??? Nie wystarcza ci nie kompetentnych kierowników ??? Z dzieciństwa marzysz być niewolnikiem i zarabiać groszy ??? Trafiłeś na okazję!!! Zostań pracownikiem Izo erg

@Tekla

Ja tak nie uważam a pracuję już ponad 20 lat . Po za tym i tak się niedługo wszystko zmieni gdyż IZO-ERG został sprzedany.

Zego
@Tekla

Nie tyle kompetencji co nie umiejętności współpracy z ludźmi. W tej firmie wszystko jest załatwiane przez krzyk. Wyżywają się kierownicy, kierowniczki na ludziach, krzyczą i myślą, że w ten sposób zdobędą poklask. Mam nadzieję, że Nowy właściciel Lerg zmieni kadrę zarządzającą. Nie ma nic gorszego od kobiety lub faceta na emeryturze pracującego z ludźmi i wyżywania się na nich. Potrzeba tu młodych ludzi, którzy mają cel a nie usunięte grzyby.

Były !

Praca dobra dla emerytów, albo żeby doczekać parę lat do emerytury. Bez przyszłości, bez szanowania pracowników !Tania siła robocza ! Przełożeni porażka ! Płaca taka że ledwo wystarcza od wtpłaty do wypłaty. I jeszcze zachęcają do pracy w weekendy w spółce córce która nie odprowadza składek.

Tak11Nie
anonymous

TA FIRMA TO TRAGEDIA .PIENIĄDZE MARNE .PRZEŁOŻENI PORAŻKA. NIE POLECAM .

Tak45Nie
@anonymous

Anonymous nie wiem co Ci ta firma zrobiła , ale po wypowiedziach widzę że musiała to być wielka krzywda. Widzisz ja do izoerg przychodzę pracować 8 godzin czasem wiecej i tyko po to , nie wdaję sie żadne konflikty i kontakty. Zakład jak ich pełno , ani gorszy , ani lepszy. Mi akurat się tu podoba i mam też blisko do domu. Gdyby było tak jak piszesz to kto by tu pracował , a jest załogi podobno ok. 400 osób. A co do pożyczki 6tys zł to nie każdy zakład to ma , a dla mnie to spora kwota za którą moge odmalować mieszkanie i zrobić podłogi.

BYŁY PRACOWNIK
@pracownik izoerg

Kto tam Jeszcze pracuje ,to więźniowie pro-bet ukraińcy którzy już i tak nie chcą tam robić sama patologia ten izo-erg i ludzie zlagrowany co nie maja wyboru po 10 latach pracy 2400 brutto szał w chemii tylKo ta grusza 1200zł brutto i na święta 200zł a co do solidarności to jej na zakładzie nie ma sam syffff NIE POLECAM TEJ FIRMY NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI TRAKTUJĄ

Izo - erg
@BYŁY PRACOWNIK

sam jesteś (usunięte przez administratora), jak się tak dałeś traktować no to sorrry sam jesteś sobie winny

Tak1Nie3

Bubba

Od dłuższego czasu nasz zakład przemierzają wycieczki, czyżbyśmy wystawili się na sprzedaż? ????

Stary
@Bubba

Chętnie przejme ten szajs, daje 2000pln i lubie wypić, także już czuję się jak kieuwonik :D

Stary
@Stary

Kieuownik**

Bubla
@Stary

Jeśli jesteś na emeryturze to czujesz się bezpiecznie, co mają zrobić Ci którym nie wiele brakuje do emerytury? ???? Niepokój panuje w załodze, nie ma rzetelnych informacji... Gdzie są związki zawodowe ja się pytam? ????

PeBe

Jeśli chodzi o Erg z autopsji wiem że jak masz przysłowiowy "RYJ" to masz spokój, na ludziach im zależy bo tam liczy się niestety sztuka a nie doświadczenie, także jak umiesz się odezwać i dać do zrozumienia że (usunięte przez administratora) nie robię ale jestem" to jesteś ceniony :) Zobaczymy co wniosą obecne zmiany na wydziale PB, ale czuję że za kierownikiem G. i mistrzem B. dużo osób zatęskni...

Masakra
@PeBe

Wydaje mi się, że tęsknić za kietownikiem G. nie będzie trzeba bo zastępcy przeszkoleni na jego wzór i podobieństwo. Na produkcji się mało znają ale wrzeszczeć , szydzić i poniżać ludzi nauczyli się bardzo szybko. Nie ma jednak co się dziwić uczyli się od najlepszego w tym temacie. Teraz tylko wydziałowi donosiciele będą musieli sobie przetrzeć szlaki do nowego kierownictwa. No chyba że, całą sprawdzoną siatkę donosicielską dostaną w spadku po starym. Mam tylko ogromną nadzieję, że zmiany które zachodzą aktualnie na PB będą pozytywne dla wszystkich pracowników. Podobno cuda się zdarzają.

@PeBe

Co rozumiesz przez stwierdzenie, iż w Zakładach Tworzyw Sztucznych Izo - Erg liczy się sztuka, a nie doświadczenie? Wyjaśnisz proszę na forum, co konkretnego miałeś na myśli? Forum odwiedza wiele osób, które jeszcze nie są związane z firmą, wobec czego również mogą nie zrozumieć sensu Twojej wypowiedzi. Czy sugerujesz w swojej opinii, że osoby, które nie przykładają się do pracy są bardziej cenione od zaangażowanych pracowników Izo - Erg z Gliwic?

PeBe
@Urszula

Żeby to zrozumieć trzeba tam popracować, ale jeśli osoba co pracuje tam 3 m-ce i ma minimalnie niższa stawkę niż gość co robi tam 10 lat i ma 20 obowiązków więcej to sory... Chyba coś jest nie halo...

Tak7Nie

R... on
@PeBe

Nie da się zatęsknić za kierownikiem gdyż on nigdy nie odejdzie wszyscy odejdą, a on będzie jak Lenin wiecznie żywy i na posterunku. Przecież bez niego ten zakład obróci się w pył i przestańcie istnieć pozostanie po nim jedynie cud nowoczesnej techniki niezniszczalna nowa piła na PB. Biuro trzeba tylko będzie przenieść na parter bo niewygodnie wchodzi się po schodach z balkonikiem i pełnym pampersem.

Urszula

@M.....a II, nie wspomniałeś nic o systemie motywacyjnym. Mógłbyś napisać czy pracodawca oferuje ze swojej strony jakiekolwiek premie finansowe lub benefity pozapłacowe? Interesuje mnie też kwestia rozwoju - czy organizowane są szkolenia, które podnosiłyby kwalifikacje pracowników?

Żurek
@Urszula

Nie ma czegoś takiego jak motywacja, podnoszenia kwalifikacji. Nie oszukujmy się, to nie strefa gdzie jest możliwość pięcia się po szczeblach. Premia jest, ale przy tych płacach bez weekendów pracujących mało odczuwalna.

@Żurek

A mógłbyś napisać na jakiej zasadzie przyznawane są premie? I czy po za tymi premiami pracodawca oferuje inne benefity? Mam na myśli dodatkową opiekę medyczną lub kartę do siłowni. Myślę, ze to ważna informacja, dla osób, które chcą zacząć pracę w Izo-Erg.

M..... a II
@Urszula

Motywacja w IZO-ERGu? Takie słowo w tej firmie nie istnieje lub przestało być używane gdyż nikt nie jest w stanie pojąć jego znaczenia. W tym zakładzie nawet metoda kija i marchewki się nie sprawdza gdyż na marchewkę szkoda wydać pieniążki, a kij już dawno zakosili na opał co zaradniejsi pracownicy.

Żurek
@Urszula

Nie ma kart do siłowni. Opieka medyczna jest.

aa
@Żurek

siłownia jest za friko jak sie prasę rozładowuje , albo bel zakłada :)))

@Żurek

Na stronie firmy IZO-ERG ( http://www.izoerg.com.pl/kariera.html ) znalazłam informację, że pracodawca oferuje możliwość nieodpłatnego dowozu do pracy. Czy faktycznie tak jest? Ktoś z Was z tego korzystał?

R....n
@Żurek

Jaka opieka medyczna? Lekarka która wypisuje lekarstwa i L4 na życzenie pacjenta bez badania go to raczej nie opieka medyczna. Zawsze też mnie dziwi, że ,,bardzo chore'' osoby czekają do 12.00 aby spotkać się z panią doktor, a nie idą o 7.00 do rejonu. Może boją się tam zarazić jakąś prawdziwą chorobą, a w przychodni zakładowej ludzi mało i większość cierpią na jedną nieuleczalną chorobę czyli LENISTWO. Pani doktor przecież nie będzie wnikać czy pacjent jest naprawdę chory czy tylko symuluje. Ważne że , kawka wypita, wszystkie najnowsze ploteczki przerobione i kasa za ,,przepracowane''godziny wpłynie na konto. Ożywienie i przerwę w piciu kawy może wywołać tylko wizyta PREZESA lub DYREKTORA i wtedy można na twarzy pani doktor zobaczyć uśmiech i usłyszeć uprzejmość w głosie. Jeśli natomiast jesteś zwykłym i do tego chorym robolem musisz odczekać dobre kilkanaście minut aż kawa zostanie wypita i wszystkie ciekawostki omówione. Wszystkim naprawde chorym pacjentom życzę dużo zdrowia, cierpliwości i dobrej diagnozy.

M.....a II

Pracę w firmie polecam  tylko ostrzegam, że czasami zdarzają się niespodziewane kontrole trzeźwości pracowników o których wszyscy wiedzą. No dobrze nie czasami tylko trochę rzadziej i nie wszyscy wiedzą tylko zaufane osoby. W ten sposób kierownictwo udaje, że coś robi, a pracownicy udają, że nie piją. Świetna zabawa. Do pracy w naszej firmie powinno też skusić to, że mimo iż czas pracy wynosi tak jak wszędzie 8 godzin na dobę u nas można iść do domu po 6 lub 7 godzinach. Gdyż zawsze znajdzie się dobra dusza która odbije nam kartę i przełożony który będzie udawał, że nic nie wie o naszym wcześniejszym wyjściu. A zaoszczedzony w ten sposób czas można wykorzystać według własnego uznania. Monitoringu na portierni bać się nie trzeba bo jest wykorzystywany tak samo jak alkomat który się tam znajduje. Czyli jest ale nikt go nie używa żeby się przypadkiem nie zniszczył. Czekamy na was z otwartymi rękami i mamy nadzieję, że wasze nie będą puste jak do nas przyjdziecie.

Urszula

@pracownik izoerg, widzę, że jesteś aktywny na forum, więc może mógłbyś powiedzieć jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy w Izo-Erg? Na stronie internetowej Izo-Erg znalazłam informację, że w firmie jest możliwość rozwoju i awansu. Czy możecie potwierdzić tę informację?

Andrzej

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Folrol
@Andrzej

Jak masz głębokie dojścia do prezesa i kierownictwa to na pewno jest coś pozytywnego. Jak oni postępują z pracownikami tak wszystko jest wypisane w komentarzach niżej. Plusy to że masz na czas wypłatę i JAKIES zapomogi. Ta dam.

@Folrol

Trudno przypuszczać by ok. 300 osób które tam pracują miało specjalne dojście do Prezesa , czy kierownictwa, a jednak pracują i nie widzę masowych zwolnień. Zakład jak każdy , ani gorszy , ani lepszy. Szkoda że wypowiadają się tylko ci którym ta praca nie odpowiadała

kk
@Andrzej

Z pozytywów to bym dodał własna przychodnia na terenie zakładu z lekarką i pielęgniarką , o kasie pożyczkowej to pisali i o pożyczkach mieszkaniowych też. Podwyżki coroczne (skromne ale są) , wczasy pod gruszą i dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki świąteczne dla dzieci i dodatkowe pieniądze na święta. Są przewozy zakładowe dla nocnej zmiany. Ogólnie duży zakład posiadający kilka związków zawodowych.

Lolek
@pracownik izoerg

W miesiąc ok 20 nowych osób się przewinęło na wydziale bo się nie nadają. Kasa za wykonywaną pracę jest za niska. Nowy pracownik zarabia więcej niż stary doświadczony. Zwykła spychologia. Potrzeba świeżej krwi a nie emerytów , którzy zajmują miejsca pracy.

@Lolek

Masz racje brak porządnych młodych pracowników , ale tu głównie chodzi o kasę. Niestety na strefie płacą lepiej. Stara kadra jest mocno związana z zakładem , przepracowali tu czasem po kilkadziesiąt lat, jak im dają możliwość zostania to są tak długo aż im zdrowie zastrajkuje. Ale prawda jest też taka że stary pracownik ma doświadczenie i wie gdzie trzeba zadziałać na powlekarce , czy prasie by było OK . Widzę jak to jest u Krempel-IZOERG pokrętła nie mają skali , a kierownik wie jak pokręcić by było dobrze.

QWERTY

Witam, pracowałam 3 lata w tym zakładzie. Za te pieniądze, wiadomo młody człowiek nie chce robić. Dostałam pracę, oczywiście wypowiedzenie w trybie natychmiastowym dałam. Gdzie dla Dyrektora zakładu "nie istnieje coś takiego jak tryb natychmiastowy" - tak mi powiedział. To napisałam za zgoda obustron, gdzie oryginał zostawiłam w sekretariacie (bo Pana prezesa nie było, i jeszcze bym musiała się z Panem umawiać na spotkanie zeby się zwolnic) (serio??) a kopie wzięłam dla siebie z pieczątka zakładu oraz podpisem Pani sekretarki. Po 20dniach przyszedł list od zakładu cytuje. Rozwiązuje z Panią umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych tj nieusprawidliwienie obecności w pracy od XX.X.XXXXr do nadal." -Piękniejszych podziękowań to ja w życiu nie dostałam Panie Prezesie;) - jak tak dalej będzie, zakład padnie szybciej niż Pan pójdzie na emeryturę. :)

Tak14Nie

kk
@QWERTY

Witam , są przepisy odnośnie zwalniania się z pracy które trzeba respektować inaczej tak się to kończy - dyscyplinarką . Okres wypowiedzenia przy 3 latach pracy to 3 m-ce. Zakład może zawrzeć ugodę o wcześniejszym trybie odejścia , ale musi to być wola obu stron. Zakład nie musi się na to zgadzać. Tak więc zostawienie pisma sekretarce która podpisała przyjęcie , ale brak adnotacji że zakład zgadza się na wcześniejsze rozwiązanie umowy o pracę to nic nie daje. Osoba prezesa nic to tego wszystkiego nie ma , dyscyplinarka została wydana w oparciu o przepisy prawa pracy. Teraz jak będzie Pani chciała świadectwo pracy to niestety będzie tam wpisane że opuściła Pani stanowisko pracy bez usprawiedliwienia.

Urszula

@Pracownik, a czy poza stałym wynagrodzeniem można liczyć na jakiekolwiek benefity pozapłacowe typu: premie uznaniowe, dofinansowanie do pakietu medycznego czy karnetu sportowego? Czy możesz napisać jak wygląda kwestia ewentualnych podwyżek i awansów w firmie Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych?

Xxx
@Urszula

Premia jest prawie zawsze te zarobki 1700-1800 to juz z premią ok 13%. Podwyżka co rok ok 100 zł brutto. O awansach zapomnij i trzeba pracować w weekendy pod inną firmą na umowę zlecenie, tak Izo erg omija przepisy i w weekendy zarobisz niewiele więcej niż w tygodniu.

Tak7Nie

@Urszula

Małe podwyżki co rok ok. 100-150zł brutto premia ok. 15% , wczasy pod gruszą , kasa zapomogowo-pożyczkowa , pożyczki mieszkaniowe na 3 lata 2%. Przychodnia na miejscu z lekarzem i pielęgniarką. Dodatkowe pieniądze na święta i paczki dla dzieci. Mocne związki zawodowe.

anonymous
@pracownik izoerg

Co to za pożyczka na mieszkanie za 6 tysięcy. Związki mocne ale tylko w gębie. Taka smutna prawda o tej firemce że jest dobra tylko dla patologii

Tak22Nie

Urszula

@PB Fajnie, że zdecydowałeś się podzielić swoją opinią z innymi użytkownikami forum. Widzę, że praca w Izo-Erg w pewnym stopniu spełnia Twoje oczekiwania. Może mógłbyś jednak napisać coś więcej na jej temat? Na przykład jak wygląda kwestia wynagrodzenia, itp. Osoby, które zastanawiają się czy tam aplikować na pewno to zainteresuje.

@Urszula

Ludzie zarabiają 1700-1800 na rękę polecam omijać tę firmę.

TakNie

Żadnego sprawdzania na bramie nie ma, można przenieść dosłownie wszystko co mieści się w plecaku lub torbie. A alkomatu to strażnicy nawet na oczy nie widzieli. Pracuję na nocki i nigdy nie widziałem badania alkomatem.

Śmieszek
@Pracownik

Najpierw to niech ochrona dmuchnie

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Zenek

Wydaje mi się że tak, u nas na portierni stoi potykacz z informacją o rekrutacji

Urszula

Firma Izo-Erg na swojej stronie internetowej nie podaje wprawdzie żadnych ogłoszeń o pracę, jednak zachęca do kontaktu i chwali się konkretnymi benefitami dla pracownika takimi jak przyjazna atmosfera pracy, opieką medyczną na terenie firmy, oraz nieodpłatnym dowozem do miejsca pracy. Czy faktycznie to wszystko w firmie występuje? @ryss Przypominam, że publikowanie danych osobowych pracowników firmy, także inicjałów jest niezgodne z regulaminem serwisu.

kel
@Urszula

fakty: opieka medyczna - jest lekarka na zakładzie , pielęgniarka darmowe przewozy zakładowe - na nocne zmiany są miła atmosfera - zależy gdzie się trafi. Na PE jest OK. związki zawodowe - są podwyżki - są co roku inne profity - wczasy pod gruszą nawet 1000zł ; kasa zapomogowa , tanie kredyty mieszkaniowe

Daniel

Niektórzy potrafią jedynie narzekać. Gdyby wszystkie opinie były prawdą to nie byłoby w tym kraju firm!!!!!!!!!!

Jaki
@Daniel

Nie mowa o innych firmach a o tej i tu na prawdę sama prawda

Robik
@Daniel

A gdzie w IZO-ERGu pracujesz?

Inżynier_Bubel

Ludzie tam jest wyzysk w ostatnie mrozy jakie były temperatura na hali była około 8 stopni. Praca do najlżejszych nie należy smród gdzie się da. Firma nie może znaleźć pracowników na rynku bo marnie płaca brak perspektyw kierownicy którzy powinni być na emeryturach przykleili się do stołków. Firma zaczęła szukać taniej siły roboczej w postaci więźniów bo do tego syfu za te pieniądze nikt nie chce iść. Już nawet więźnie uciekają bo tam się nie da wytrzymać.

ryss
@Inżynier_Bubel

Człowieku co ty opowiadasz , nie wiem gdzie pracujesz , ale od nagrzanych pras jest na hali ciepło, to latem bywa problem. Widziałem że chodzą Ukraińcy i więźniowie i co z tego z Wieśkiem to się nawet zakumplowałem , chłop siedzi za alimenty żaden zabójca , czy gwałciciel. A kierownicy to młodzi ludzie , może poza kierownikiem PB.

Mateusz

Jakie zarobki W Ergu? 1.pracownik fizyczny? 2. Master? 3. Kierownik? 4. Kadry?

Majsterku

Jeden pracownik pracuje swoje lata a inny robią mu koło (usunięte przez administratora) i musi (usunięte przez administratora) za za 10 więc odrazu odradzam pracy tutaj pozdrawiam

ele

pracowałem 5 lat na PE , praca niezbyt ciężka , ale mogliby lepiej płacić, kierownictwo spoko można się z nimi ułożyć, mają związki i płacą regularnie

Dor
@ele

Niezbyt ciężka?! Chyba to są żarty! Dlaczego co przychodzili za moich czasow nowi ludzie czy starsi czy młodsi zaraz uciekali z tamtad ?Bo widzą już w pierwszym tygodniu co tam za robota kto przyjdzie zaraz ucieka i nie ma się co dziwić,A przepisy BHP to nie wiem czy tam w ogóle jakieś obowiązują!! I z tego co wiem nic się nie zmieniło ludzi na produkcji mają za nic niskie place i najlepiej to jak by jedną osoba zrobili wszytko.

@Dor

Nie wiem gdzie pracowałeś ale na PD jest spoko. Rozładować prasę , załadować , ułożyć następny wsad i luzik zwłaszcza na nocnej. Są ssawki do rozładowywania , może nieprzyjemne jest jak cię popieści elektrostatyka.

Dor
@ele

Wcześniej pisałeś o PF niby te samo kierownictwo ale powiedzmy sobie szczerze jak masz układy i lizesz (usunięte przez administratora) to jesteś super .Tam nigdy sprawiedliwości do pracowników nie było i z tego co wiem to nadal nie ma .jeden baka za 10

Tak6Nie

@Dor

PF , PD to teraz jeden duży wydział PE , ja nie narzekam, jestem ugodowy i co karzą to robię byle 8 godzin zaliczyć , wszystko mi jedno czy rozładowuję prasę , czy układam , czy zamiatam.

mlody

Polecam jako pewną pracę , duża firma , związki zawodowe , nie ma możliwości oszukania. Ja już się kiedyś nadziałem na super robotę u prywaciarza , potem włóczyłem się po sądach żeby mi wypłacił pensję, w IZO-ERG tego na pewno nie będzie. Pracuję kilka lat i nawet 1 dzień nie było zaległości z pieniędzmi, do tego "grusza" parę stówek. Praca przy prasach całkiem spoko zwłaszcza na PE , mogliby więcej płacić , ale mistrzowie w większości są spoko nie ma wyzysku.

Tak9Nie

Nie polecam. Praca na produkcji ...po 10 latach pracy 1800-1900 zł smród brak odpowiedniej wentylacji na stanowiskach pracy ciągła rotacja załogi no cóż kto by się wiązał za takie marne pieniądze dlatego młodzi uciekają stad . Jedyny plus to ze płacą na czas. Ale to marne pocieszenie. Praca w nad godzinach w spółce córce za takie same pieniądze jak w tygodniu . Żenada

gg

Praca jak wszędzie , jak uczciwie pracujesz to zyskujesz , jak jesteś leń i kombinujesz to dostajesz po uszach. W IZO-ERG praca jest stabilna zawsze wypłata na czas może bez kokosów, ale uczciwie. Duży zakład ze związkami które mają coś do powiedzenia. Corocznie niewielka podwyżka i do pensji premia. Ja nie narzekam. A te negatywne opinie to mam wrażenie osoby którym sie nie chce pracować tylko myslą że przyjdą po szkole i od razu 5 tyś na rękę będzie.

`

Pracowałam w Izo-Ergu i szczerze nie polecam. Wynagrodzenie śmieszne a premia jeszcze bardziej. Najgorsze jest to że osoby będące już na emeryturze dalej siedzią i zajmują stanowiska w biurach a młodzi nawet po studiach niech spadają na produkcję.....

grzeg
@`

Cierpliwości od razu nie można zostać PREZESEM trochę trzeba popracować, a starsze osoby z reguły pracują kilka lat po na emeryturze , a jak zdrowie im zaczyna szwankować to znikają i wtedy kogo wezmą na jego miejsce, najlepiej osobę którą znają , która jest już w zakładzie i która się sprawdziła.

Zostaw opinię o Izo-Erg S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie