Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

xyz

Pracowałem 2002 roku, pewnie spore zmiany zaszły. Może ktoś ze starej gwardii ?

Kandydat

Na dziale produkcji folii jest ciężko?

nocny Nowy wpis
Kandydat

Jest mozliwosc pracy na same ''nocki''?

Niki Nowy wpis
@nocny

Nie , bo sam bym chciał

Bekas Nowy wpis
Kandydat

Jak wygląda praca na folii?

Bekas Nowy wpis
@Bekas

W sensie jakie obowiązki się wykonuje itd

Polanin

Z perspektywy czasu firme oceniam pozytywnie, w szczegolnosci jezeli chodzi o nabyte doswiadczenie oraz znajomosci

Hrabia
@Polanin

A powiedz jakie stanowisko?

qukułka
@Polanin

długi staż pracy tu miałeś??

YoYo
Kandydat

Slyszalem od kolegi pracownika o multisporcie. Macie nadal?

domino
@YoYo

w ogłoszeniach piszą, że są: karty Medicover sport dla pracownika oraz członków rodziny, ale to nie wiem czy to to samo czy jak..?

YoYo
@domino

Medicover sport mowisz... nie to samo, ale na podobnej zasadzie chyba

godny
@YoYo

tak, miałem jedno i drugie, spoko oba, a to od razu masz to czy po jakimś czasie?

norek
@godny

też się chętnie dowiem, od kiedy przysługuje?

Flo
@godny

Pewnie po okresie próbnym, w większości firm po nim obowiązują wszystkie dodatki

norek
@Flo

aha a nie od razu? szkoda. pewne info?

Flo
@norek

Stary, no jak pewne? pomyśl.. przecież sam jestem kandydatem, tak może być po prostu, ale może ktoś z pracowników się wypowie?

Ileme
@norek

Przecież napisał "pewnie" więc to wskazuje jednoznacznie, że tak podejrzewa...

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Automatyk/ Pomocnik automatyka oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
(234 opinii)
logo firmy Administrator Danych
Dąbrowa Górnicza
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
(163 opinii)
Stalbetbud Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

jakieś świadczenia socjalne przysługują pracownikom tu?

Urszula
@foka

A nie wchodziłeś w ogłoszenia na stronie? podobno mają np., "wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, świadczenie świąteczne " itp. wiadomo co na święta w tym roku było?

@Urszula

a skąd mam wiedzieć

bosh
@foka

to raczej nie do ciebie pytanie było.. no chyba logiczne.

@bosh

przecież się do mnie odnosi, to do kogo niby

bosh
@foka

no do kogoś z pracowników raczej...

Kandydat

jak wygląda ten system pracy 12 godzinny? jest jakieś później dłuższe wolne?

@dot

pomocnik technologa o to konkretnie stanowisko pytam

@dot

cała produkcja ogólnie pracuje na dwunastki?

no w ogłoszeniu jest napisane, że praca w godzinach 6-18 i 18-6

@fen

aktualne jeszcze to ogłoszenie?

@fifi

ale żadnej daty przy nim nie ma, więc ja nie wiem

@fifi

wyślij cefałkę, to się dowiesz, jak odpowiedzą to aktualne ;)

@fen

może ktoś bardziej zorientowany będzie w stanie dać znać co i jak

@fen

no niby tak, ale wtedy nie będę wiedział, czy przykładowo nie odpowiadają, bo nie ma rekrutacji, czy dlatego, że nie chca mojej kandydatury, więc nadal będę w punkcie wyjścia

Ilona
@fifi

Wyślij, zawsze możesz zadzwonic po czasie i się zapytać czy coś ruszyło z rekrutacja.. Szukasz pierwszej pracy?

@Ilona

no trochę tak, takiej na dłużej, bo już jakieś dorywcze prace były, ale to w sumie jedna z pierwszych takich poważniejszych rekrutacji, dlatego tak dopytuje

bika
@fifi

wyślij wyślij nic nie stracisz

Gien

I jak tam sytuacja?

Matki z dzieckiem
@Gien

Układy, układziki, a pieniędzy jakby mniej. Praca dla samej przyjemności pracowania.

Danuta
@Matki z dzieckiem

Jak to pieniędzy jakby mniej? O jakim stanowisku piszesz? To obniżają zarobki w jakiś sposób? Pomimo tego, że i tak pensja nie jest oszałamiająca, z tego co pisaliście...

a co cię to obchodzi ?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Księgowa w firmie GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

@Administrator

ale to nas pytasz? to pytanie do rekrutacji jest

@Administrator

Już widzę jak wszyscy ochoczo pucują się z zarobków adminowi forum

@Administrator

Pójdziesz na rozmowę, to się dowiesz ;)

Joanna
@Kass

No dobra ale żeby pójść na rozmowę warto wiedzieć czy w ogóle warto słać CV do firmy i czy zarobki są dla nas akceptowalne, nie rozumiem czemu ludzie nie mówią wprost na takich forach ile można zarobić, przecież tu można nawet anonimowo pisać. No ale skoro nie to powiedzcie chociaż - konkurencyjne wynagrodzenie względem konkurencji? Czy jednak warto gdzie indziej w okolicy iść?

@Joanna

Wiesz co, no nie wiem, bo nie mam porównania

@Joanna

Jak dla mnie są całkiem okej, ale jak jest w jakichś konkurencyjnych firmach, to nie wiem, bo to by trzeba było w nich również pracować, żeby to określić, bądź chodzić po ludziach i pytać, a tego w planach nie mam

aktywna poszukiwaczka
@Joanna

szczerze mówiąc wątpię żeby ktoś ci tak opowiedział ile zarabia bo są to jednak osobiste kwestie, nie wiadmo czy też wysokość wypłaty nie zależy od doświadczenia kwalifikacji itp. ja wysyłam swoje cv do różnych firm chodzę na rozmowy i wybieram to co mi najbardziej odpowiada

keto

na godziwe

Kszksz
@Joanna

Jak dla Ciebie 1.50 brutto. ???? Nie wiem ile osób czyta dokumenty które podpisuje w jakiejkolwiek firmie. Natomiast powiem krótko, gdzieś w tym stosie punkcików i literek, jest taka informacja że nie rozmawia i nie podaje się wynagrodzenia jakie dostajesz. Gdyż; Np Pan Józek zarabia miesięcznie 3000 netto Pani Stella 2500 netto A zaś Pani Kasia 4200 netto (Kwoty i imiona przykładowe) I czym to jest spowodowane? A tym że p. Józek ma doświadczenie i lata pracy i pojmuje wiele, zaś p.Stella ma dwie lewe ręce i jest zakręcona, skończyła podstawówkę tylko i zero doświadczenia ani jakiś większych predyspozycji by coś wnieść i nie wyrabia się nijaki. Zaś p. Kasia jest po szkoleniach kursach, ogarnia wszystko co jest potrzebne, zna maszyny, wie co jest co i gdzie jest co, ma doświadczenie na tyle że może przeprowadzać wszelkie szkolenia i nie tylko. To wszystko proste przykłady co może wpływać na zarobki. Aczkolwiek to ile kto zarabia jest kwestią indywidualną, i nie rozmawia się tylko i wyłącznie dla tego by świeżak się nie unosił bo on ma tyle a ja dużo mniej, nie sprawiedliwe... To tak jakby pomocnik zero doświadczenia miał zarabiać co fachowiec z latami doświadczenia i zapracował na swoją stawkę. Nie wiem czy wy żyjecie w baśni czy w tanim filmie, lecz ręce opadają. Jednostki, JEDNOSTKI cokolwiek tutaj mądrego napiszę, z czego i tak pani Krysia i pan Andrzej urażony bo czemu tak a nie tak. Jak chcesz zarabiać sumy z du** to idź się szkolić, uczuć, zdobywać wiedzę doświadczenie i wszystko to co pomoże Ci zająć stanowisko gdzie zarobisz krocia... PRODUKCJA oscyluje w kwotach zarobkowych od 3000/4200 brutto, a tam gdzie jest więcej do zarobienia to coś na to wpływa, przede wszystkim, takie rzeczy jak; skal ciężkości pracy, obowiązków, czy chociażby czy jest większe zagrożenie zdrowia (np.wysokie zapylenie, chemia, czy wysokie stężenie hałasu). Nie wiem czy macie 18 lat czy ile w na ziemi żyjecie, że takich prostych rzeczy nie wiecie. A swoją drogą i to już z innej strony, każdy człowiek to "zwierzę" i każdy będzie polował tylko by mieć lepiej. I jak pewna osoba wspomniała, między sobą każdy bocho hihi, a jak trzeba walczyć to "yyy, panie kierowniku mogę nadgodziny?" I to jest cały paradoks w tym wszystkim. Każdy potrafi snuć i snuć a żeby zebrać się grupą i walczyć już wszyscy miękkie kabanosy. A nie oszukujmy się, jednostka w takich sprawach NIE DA RADY SAMA CZEGOKOLWIEK WYGRAĆ, a prędzej ją zwolnią bo znajdą powód, albo redukcję sobie zrobią, lecz całego zakładu gdy stanie nie zwolnią bo stanęła by produkcja a to wszystko są straty, a jak są straty to i nie ma z czego płacić. Nie wiem ciężka w tym logika? Czy może w czymś się pomyliłem? Jeżeli tak, to poproszę o sprostowanie. Pozdrawiam. Ps. Nie ma w tym kraju lekko a żyć za coś trzeba i czasem warto spiąć du*ę i zacisnąć zęby i mieć za co jakkolwiek żyć, i dążyć do tego by godnie nas nagradzali, tylko nie stękać pod nosem a podnieść gardę i grupą uderzyć...

co prawda to prawda
@Kszksz

jednym słowem: to zależy.. ale dzięki za wskazanie plus minus widełek na produkcji, przydatna informacja

Kandydat

gdzie tu szukać aktualnych ofert pracy? szczególnie interesuje mnie produkcja

@gdzie?

zobacz sobie na ich strone internetową, tam napewno mają aktywne ogłoszenia, szukasz czegoś na dłuższy czas?

@magman

ok, czyli tam powinny być aktualne z tego, co piszesz

@magman

no najlepiej na dłużej, ogólnie to zależy mi właśnie na czymś stałym, a ty długo tu pracujesz? jak ci się tu pracuje?

Rekomendacja
@gdzie?

nie powiedział bym że jakoś długo, ale z tego co ci mogę powiedzieć to spoko, nie ma jakiejś większej filozofii, ludzie do pogadania, jest umowa wiec defacto wszystko co potrzebujesz.

@gdzie?

na co w ogóle startujesz?

@magman

a to spoko, jak ludzie są w porządku, bo różnie to bywa..

@magman

ja to chcę na produkcję na dział produkcji folii, ogólnie tam macie 3 zmiany z tego, co piszą w ogłoszeniu, ja tak nie pracowałem jeszcze nigdy.. trudno się przestawić?

Ale z czego przestawić?

@gdzie?

Bo jak z jakiejś biurowej pracy albo siedzącej ogólnie to ciężko będzie tak myśle, ale jak już fizycznie pracowałeś na jakieś inne zmiany, to czy ja wiem? No jakoś bardzo się to nie różni, tylko no w nocy masz nie przysypiać w pracy

@gdzie?

Ja tam ogólnie lubie nocki, klimacik specyficzny, dla mnie spoko

@Perun

nie no ja już pracowałem fizycznie, więc o samą robotę się boje, tylko robiłem max na 2 zmiany, więc 3 to taka nowość dla mnie

@Perun

a to spoko, może akurat by mi podpasowało

belzebub

da się przyzwyczaić

@belzebub

no to dobrze może faktycznie..., a jeśli chodzi tak ogólnie to jak ci się pracuje?

Kszksz
@gdzie?

Zadzwoń do firmy do działu kadr, i z pewnością zaradzą na Twoje zagwostki. Raczej przydzielą Cię gdzie będzie zapotrzebowanie i tam gdzie się w ogóle im nadasz, jak większości firm. Czy folia czy butelki czy preformy to wszystko jest PRODUKCJA, więc jak powiesz że chcesz na produkcję to masz duże pole do popisu. Pozdrawiam.

Luki
Kandydat

Zatrudniają agencyjnie, czy przez firmę?

jorgu
@Luki

z moich znajomych tutaj to wszyscy przez firmę, nie znam nikogo z agencji, ale też nie znam tutaj wszystkich

Luki
@jorgu

Okej, ale to już wiem, że jest możliwość bezpośrednio, a o to mi chodziło, dzięki

@jorgu

a to dobrze wiedziec, ze tak jest

Rocky
@Luki

Tylko przez firme z tego co sie orientuje..powierdzi ktos?

Mączny
@Rocky

Zgadza sie kolego

Kandydat

Na dziale produkcji folii jest ciężko?

@Darek

W jakim sensie cięźko? Pytasz w kontekście pracy, że dużo roboty czy jak?

@Bożena

No tak, myślałem, że to oczyiwste

@Bożena

I czy wyczerpująco fizycznie, czy nawet nie

@Bożena

A pracujesz na tym dziale?

foli

no lekko nie jest na pewno, w końcu dwie zmiany po 12h

idol
@foli

dobrze jest po 12h, w miesiącu zamiast 21 dni do pracy idziesz 14 dni i norma zrobiona, mniej czasu i paliwa traci się na dojazdy

@idol

a to ciekawe rozwiązanie w sumie

@idol

jeszcze to muszę przemyśleć, bo faktycznie z dojazdami lepiej no ale te 12 godzin... coś za coś musi być

@idol

a ty jak sie na to zapatrujesz, dajesz rade?

@Darek

No chyba widać jak się zapatruje, dosłownie napisał opinie na ten temat

friend
@idol

a ludzie tam w porządku są? da się pogadać?

Bilon
@friend

dla mnie w porządku wiadomo dużo ludzi charakterów ale ja jestem zadowolony

Pastor
@friend

Da sie da sie, ale też samemu trza się czasem jakas inicjatywa wykazac

Tr
@Pastor

Praca super ale teraz brak przyjęć kryzys

friend
@Tr

szkoda.. bo właśnie coś pasuje mi poszukać po nowym roku, ale no teraz ciężko o robotę, a ty długo tu już pracujesz? ogólnie zadowolony jesteś?

mio
@Tr

ale są na stronie ich ogłoszenia to nieaktualne już?

@mio

Ciężko powiedzieć bo właśnie kilka osób zostało zwolnionych na każdym z działów.

mio
@SSS

ja pewnie po nowym roku coś będę szukał, bo chce zmienić robotę, także będę obserwował ich strone może coś się pojawi za jakiś czas, bo końcówka roku to akurat średni czas na nowe rekrutacje raczej..

Plastyk
Kandydat

Na wszystkich wydziałach pracuję się po 12 godzin?

Shoko

nie na wszystkich. są też takie które pracują po 8

Plastyk
@Shoko

Napisz na których wydziałach pracują po 8 godzin i ile można zarobić na początek.

Manko
@Plastyk

butelki i preforma z tego co tu czytam

witam
@Plastyk

zarobki zależne od doświadczenia stażu pracy umiejetnosci

Marta
@witam

A jakieś widełki wynagrodzenia dla osoby z np. rocznym doświadczeniem możesz podać? Ile na takich stanowiskach można mniej więcej zarabiać miesięcznie w GTX Hanex? Czy są doliczane do tego jakieś premie np. od wydajności lub frekwencji?

Om
@Marta

Przecież to nie pracownik decyduje o tym ile kto dostanie na początek pracy no już bez przesady.. o kasie się nie dyskutuje tylko idzie na rozmowę i tam się negocjuje

LULA

Nie butelka i prefirma po 8 godzin

Butla
@LULA

A moze wezmy przyklad z cebi i przystąpmy do strajku bo marnie tu placa bynajmniej na butelkach, po 5 latach w tym zakladzie nawet 2400 nie zarobie, premie śmieszne.

Kimchi
@Butla

Zaraz ci ktoś napisze, że jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić. Przyjdzie Ukrainka na twoje miejsce i będzie robić.

LULA
@Butla

Wiem jaka jast praca i płaca na dziale butelka, ale w innych zakładach nie jest lepiej. Zamiast stękać, płakać i narzekać w kuchni między sobą. Zróbcie zebranie ale nie z kierownikiem, bo on też sam nie jest w stanie nic zdziałać. Z dyrektorem, prezesem powiedzieć co i jak, nie raz wam mówiłem. Ale co do czego dochodziło nabierałyście wody w usta i jedna na drugą patrzy. A w ten sposób lepiej nie będzie

Laluna
@LULA

Z kim,z dyrektorem...ten z bordową twarzą co nie wie co to jest dzien dobry? ????

Gość
@LULA

Tam , to nie ma z kim gadać, pracowników mają gdzieś nie szanują. Kasa, słaba podwyżka po kilku latach pracy. Ale co z tego krajowa pójdzie w górę i dalej będzie najniższa krajowa. Zapierdziel na 3 maszyny , 1 przerwa 15 min , i jeszcze jak ktoś za ciebie stanie. Ogólnie ludzie spoko , tylko nie potrafią walczyć o swoje.

Kandydat

Czy jakby kolega, który u was pracuje polecił mnie do pracy, to dostanie za to jakiś hajs? Bo zamierzam się zatrudnić, a jak przy okazji coś dostanie, to w sumie byłaby to dobra opcja.

@Dominik

Kiedyś był program poleceń. Jednak nie mam pojęcia czy dalej aktualny

@SSS

Jasne, to spoko opcja jest

@SSS

To pewnie najlepiej będzie dopytać przez tego kolegę?

vxv
@Dominik

ale tak, niech się kolega orientuje, w końcu to w jego interesie nie

Sam sobie odpowiadasz?

Pogubiłem się trochę

A zresztą, nieważne

@Dominik

Tak będzie najwygodniej, nie wiem czemu od razu tego nie zrobiłeś

Lucjusz
@Kajso

Niektórzy to by chcieli, żeby wszystko za nich zrobić

Lucjusz
@Kajso

Brakuje tylko numeru do kolegi żeby zadzwonić

@Lucjusz

A czy ja kogoś poprosiłem, żeby cokolwiek za mnie zrobił??

@Lucjusz

Zadałem pytanie, na które oczekiwałem tylko prostej odpowiedzi na zasadzie tak/nie

@Lucjusz

Myślałem, że po to jest to forum m.in...

@Lucjusz

Serio, nie dopowiadaj już sobie, bo nic takiego nie powiedziałem.

nono
@Dominik

masz jakieś info na ten temat w koncu?

tomik
Kandydat

Szukam byłego lub obecnego operatora lub pomocnika operatora na produkcji folii

@tomik

W jakim celu?

@Asami

pewnie w celu uzyskania informacji o stanowisku

@jomik

Szukam pracownika

@Tomik

nie wiem czy dobrze rozumiem? pracownika w sensie, że chcesz go zatrudnić?

@jomik

Tak

yyy
@Tomik

chyba coś tu jest nie tak, czemu za każdym razem oznaczasz się inaczej? raz kandydat, raz klient, raz pracownik? o co chodzi?

wasyl
@Tomik

to chyba portale pomyliłeś....

@yyy

Dlaczego , bo raz mnie przepuszcza , tak, a innym razem inaczej

mitoman
@Tomik

Prosze o zaprzestanie werbowania pracownikow

Kandydat

są jakieś dodatki oprócz podstawowej wypłaty? premie, grusza?

Heman
@jozek

Tak

@Heman

aha, a jakie? tylko to co wymieniłem czy coś jeszcze?

Heman
@jozek

Tak plus jakieś dofinansowania inne

@Heman

Czyli ogólnie można liczyć na spoko socjal

Ty jesteś zadowolony?

nikos
@Heman

troche mało konkretna odpowiedź, jeśli mam być szczery, ale zawsze coś

@nikos

Generalnie chodzi o fundusz. Wspomniana grusza, plus dofinansowanie do kolonii dzieci i świadczenia świąteczne

nikos
@Kass

dobra, dzięki

Kandydat

Praca na produkcji wymaga tu jakichś umiejętności czy doświadczenia?

@donas

raczej chęci no i dyspozycyjności

@noni

Czyli jak ktoś nie ma większego doświadczenia, to ma szanse się dostać?

nie powinno być problemu

@noni

Okej, dzięki w takim razie

@donas

a co, planujesz się zatrudnić?

@noni

a myślisz, że pytam dla rozrywki? Tak myślę o zatrudnieniu

@donas

na tym forum to nigdy nic nie wiadomo, zawsze wole zapytać

@noni

a jak wyglądają zmiany na produkcji, jak to wygląda godzinowo?

sss
@rabarbar

6-14-22

Pomidor
@sss

Ciul wie co to znaczy a koty grasują...

@Pomidor

Ej a skoro można bez doświadczenia większego to czy robią na początku jakieś szkolenie dla nowych pracowników?

@Pomidor

ale czego nie rozumeisz?

@Bożena

na pewno, przecież chyba nie chodzi im o to, żeby ktoś stał i nie wiedzial co ma robić

Sss
@donas

Doświadczenie nie jest wymagane. Wszytskiego ucza na szkoleniu

korzeń
@Sss

i to jest konkretna odpowiedź, dzięki za info

@korzeń

W zasadzie to powiedział to samo co poprzednicy i wszystkie odp były konkretne, ale szczegół

Zaczarowana Melodia

A więc premie są od sprzedaży,produkcja idzie non stop. Tzn "produkcja odpadów"bo 60 procent to odpad ale jak ma nie być tak skoro automatycy o ile Ci starsi coś potrafią to "młodsi" są tak pewni że bez nich produkcja stanie że uważają się za bogów po 22 powinien być zakaz zwracania się z problemem bo to czas odpoczynku. "Kierownik Działu"to już kosmos jakby nie jego Młodszy Pomocnik to była by całkiem klapa. Kontrola Jakości tu zależy kto się trafi loteria sama zgłaszam jeśli widzę błąd technologiczny, Liderce ta wędruje do Kontroli Jakości,już przy maszynie trzy osoby "pracownik"lider"kontrola jakości" starają się wytłumaczyć(usunięte przez administratora)(autmatykowi) że jest konieczna zmiana ustawienia cytowanie słów żebyśmy sobie (usunięte przez administratora) same ustawiły skoro jesteśmy takie mądre.Ale po za takimi jednostkowymi akcjami praca jest fajna,nie jest ciężka wymaga trochę ruchu co normalne w zakładzie produkcyjnym. Wisienką a torcie jest Pani z Ochrony człowiek miliona talentów i skarbnica wiedzy o wszystkim dziwne że ochrona do czasu pojawienia się tej Pani wogole istniała(usunięte przez administratora)Podsumowanie pracę na Dziale Butelki mogę polecić ludziom którzy nie biorą do siebie wszystkiego na swój temat zwłaszcza czytającym te strony. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z działu i kolegów.

@Zaczarowana Melodia

Czasem jak się zgłasza liderowi problem i prosi żeby zgłosił automatykowi bo nie ma kiedy odejść od maszyny to się słyszy od lidera "mam wyjebane*.No więc odpad jest bo kierownicy nie reagują na skargi

sipa
@Pracownik

Tutaj już wszyscy mają (usunięte przez administratora) na wszystko.Zgłoś się na lidera i naprawiaj świat

@sipa

A to można się tak zgłosić na lidera i przyjmą?

Czarna
@Pracownik

Na Dziale Butelki najgorzej mają osoby nie palące, stań za Tą za Tamtą powiedz że nie staniesz to jesteś Tą najgorszą.Powinni zrobić konkurs całoroczny pod tytułem "Jeśli na hali spotykasz kierownika działu dostaniesz premię".Co do liderek to nie są niańki a Hanex to nie przedszkole.Ogólnie praca fajna.Obecnie pracuję w firmie gdzie jest jedna przerwa 20min i w tym czasie możesz albo jeść albo palić albo siedzieć i nic nie robić kierownik jest co chwilę liderki to nie koleżanki z kawiarni ale też nie strażniczki więzienne wszystko idzie sprawnie więc nie narzekajcie bo traficie do normalnej firmy i zobaczycie co to praca.

Lena

No i witamy w naszym butelkowym piekiełku ...

kso

24 h funkcjonuje zakład?

@kso

no widzę tu, że praca na dwie/trzy zmiany

@kso

Zakład działa w trybie ciągłym. Weekendy i świeta również

czyli potwierdziło się

@SSS

i w stałych tych samych godzinach? nie ma jakichś skróconych czy innych godzin zmian w weekendy czy coś

@loan

No tym się system ciągły chyba charakteryzuje, że nie

@loan

Tak mi się w każdym razie wydaje

@loan

Ale niech toś potwierdzi, tak dla pewności,a nie tylko na chłopski rozum

PabbLo
Kandydat

czołem, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji folii, jakie zmiany, wymagania i ile maszyn pracuje.

Ja nie z folii, ale wiem, że to praca po 12h na 2 zmiany

Dedo
@Kawaler

I praca również w weekendy tak?

@Kawaler

A jak idziesz na 12 h to następny dzień jest wolny czy jak to wygląda?

@Bożena

Tak jak pisałem, ja nie z folii więc szczegółów nie znam dokładnie

Olo
@Kawaler

Benefit pracy po 12 godzin na dwie zmiany zarezerwowany jest na produkcji folii niestety tylko dla pracowników z Ukrainy. Polacy dla porządku zapierdzielają w zwykłej czterobrygadówce, choć jakbyś w czasie rozmowy dopytał o możliwość pracy po 12 godzin może udałoby się coś wynegocjować. Pracodawcy brakuje pracowników, więc pewnie jest przygotowany na elastyczne podejście do godzin pracy pracownika. W końcu liczy się, żeby praca była wykonana.

PabbLo
@PabbLo

To w końcu jakie zmiany bo jeden pisze tak drugi tak

klark
@PabbLo

Zadzwoń albo idź na rozmowę, to będziesz mieć jasna sytuację

ozi
@PabbLo

ale przecież jeśli chodzi o zmiany to masz to napisane w ofercie

ozi
@PabbLo

tej na ich stronie jakby co, bo ja tam patrze

brzeszcz
@ozi

Na stronie są najbardziej aktualne oferty czy na innych portalach też?

drift
@brzeszcz

Pojawiają się też na innych

drift
@brzeszcz

A jakie to ma znaczenie, czy aplikujesz przez stronę, czy jakiś inny portal?

Danuta
@Kawaler

W jakich godzinach te zmiany?

@Danuta

Tak jak pisałem. Nie pracuje na folii więc nie wiem jak to dokładnie wygląda

Zezu

W ogłoszeniu jest informacja

Zezu

Tam piszą, że 6-14, 14-22, 22-6

@Zezu

z weekendami czy bez?

Kandydat

pomocnik technologa - ktoś coś jakieś informacje?? jakie obowiązki? wymagania?

Lion
@Marek

Trochę jak sama nazwa wskazuje, pomagasz przy konserwacji maszyn itp. ogólnie chodzi o utrzymanie ruchu na produkcji.Tak podejrzewam, nie mój dział ale z tego co kojarze. Nie ma tam na ogłoszeniu co będziesz robił? Powinny tam być wymagania typu jakieś mechaniczne czy inne uprawnienia.

heh
@Lion

nazwa nie wskazuje bo pisze pomocnik technologa a nie pomocnik przy konserwacji. maszyn.

info
@Marek

pomoc przy wykonywaniu przeglądów oraz konserwacji maszyn, urządzeń pomocniczych, form i narzędzi zgodnie z dokumentacją producenta pomoc w wymianie form i osprzętu zgodnie z założeniami i technologią przewidzianą przez producenta maszyny i formy,pomoc w utrzymaniu produkcji zgodnie z planem produkcyjnym, zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń przełożonym, kontrola i wsparcie pracowników produkcji w zakresie utrzymania procesu, zapewnienie dostępności materiałów produkcyjnych na hali folii, obsługa maszyn. Info prosto z ogłoszenia.

@info

dzięki za wszystko, doceniam że wam się chciało i tak dalej ale mi chodziło bardziej o kwestie praktyczne, ogłoszenie widzialem i zastanawiałem się jak to się pokrywa realnie już na miejscu przy pracy typu: czy ktoś przyucza, jakie są umiejętności, które warto mieć i czy trudno się dostać. takie pytania bardziej do osób które tam pracują. w sensie na tym dziale. ale dzięki jeszcze raz

@Marek

jak by ktoś wiedział to będę wdzięczny

cola
@Marek

Realnie się do końca nie pokrywa bo praca pomocnika technologa zależy od działu inna jest na preformie i butelce inna na folii. Ogłoszenie jest zbyt ogólne chyba że szukają jednocześnie na oba działy to powinny być dwie oddzielne oferty. Na preformie butelce praca to zatrzymania starty maszyn wymiana form i konserwacja na postoju. Na folii to utrzymanie ruchu gdy maszyny pracują do tego szybka konserwacja na krótkich postojach. Na rozmowie pytaj od razu o wypłatę na rękę ile zarobisz bo powiedzą ci że podstawa taka do tego są premie nadgodziny ale dalej naciskaj chcesz wiedzieć ile zarobisz na rękę za zwykły miesiąc żeby się potem nie zdziwić

@cola

super, bardzo ci dziękuję za informację, właśnie dokładnie o to mi chodziło. ale rozumiem że umiejętności trzeba mieć tak czy siak raczej podobne nie ważne jaki dział no nie? ma się kogoś do pomocy na początek?

Rumpel
@Marek

no na początek samego cię na pewno nie zostawią. wprowadzenie szkolenie itp no to musi być. nikt nie chce żeby coś poszło nie tak

@Rumpel

w razie czego mam pytać rozumiem.

@Rumpel

I od razu jakieś BHP jest ?

co
@Marek

a robiłeś kiedyś gdzieś gdzie nie było? takie pytanie mądre

Rumpel
@Marek

no oczywiście że pytać. chyba lepiej pytać niż coś źle zrobić albo popsuć

???
@cola

Mam takie pytanie, czy można sobie wybrać czy się chce iść na preformę czy na folię czy na butelkę? Bo jak tak piszesz to one się różnią. A i czy będę mógł spróbować na obu i potem najwyżej zdecydować co mi bardziej odpowiada? Czy to raczej od razu do konkretnego przypisują? Dzięki za info.

2?
@???

Skoro napisał, że tak się to różni to chyba faktycznie powinien być jakiś wybór. Może ktoś da znać jak to jest

Simon
@2?

Hej, właśnie składam na produkcje i czytam tu komentarze to od razu może się przydam. Na ofercie (przynajmniej tej co ja na nią odpowiadam) to jest "obsługa maszyn do produkcji folii" to chyba konkretnie do tego działu akurat, także no

Simon
@2?

Aaa bo to o pomocnika technologa to przepraszam

wrotki
@Marek

Zdecydowałeś się może na pracę? Bo widzę ogłoszenie i chętnie zasięgnę aktualnego info

xyz

Pracowałem 2002 roku, pewnie spore zmiany zaszły. Może ktoś ze starej gwardii ?

uz
@xyz

i to taki sentyment masz, że tu zajrzałeś?

Akar
@uz

Najwyraźniej tak, a co, to jakiś problem?

uz
@Akar

a czy ja mówię, że problem??

@uz

Dobra Panowie, nie ma co się przegadywać

@xyz

Są osoby, które pracują tu od lat, więc myślę, że na pewno z tamtych czasów ktoś się znajdzie

@xyz

Ja akurat z tych bardziej "świeżych" o ile tak to można nazwać

@.

Pewnie karierowicz po studiach...

@:)

Nie znamy się nawet, a ty pozwalasz sobie snuć domysły na mój temat i mnie obrażać

@:)

Warto byłoby się może czasem zastanowić nad tym co się pisze

@.

Niestety na gw to standard

@.

Nie ma co się przejmować

@Fate

Eh no cóż, czyli nie warto reagować skoro tak mówisz

@Fate

Nie zrozumiem takiego zachowania

Nie ty jeden ;)

@.

Niech sobie gadają, jak chcą.

@xyz

Witam Poszukuje kontaktu z kimś kto pracował jako operator do produkcji foli PET

były
@Tomik

jak szukasz to znalazłeś :)

@były

Jak się skontaktujemy ?

@były

to moj email : tomik1972@tutanota.com , wyślij numer tel. lub email do kontaktu na adres

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii