GTX Hanex Plastic sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o GTX Hanex Plastic sp. z o.o.

anonymous

Narzekacie to odejście do innej firmy tak jak ja to zrobiłem , fakt w hanex to praca jest strasznie ciążka nie za te pieniądze , pozdrawiam Sylwie K . uniwersalny :-)

@anonymous 29.10.2017 20:24

Sylwii na szczęście już nie ma :)

stary ale jary

pomijam fakt ze jak robi tylko cztery osoby nikt nie zwraca uwagi na jakość foli lub pakowanie każdy pakuje jak leci żeby sie tylko wrobić produkt pozal sie bożę iuż dawno nie widziałem takiej popeliny jak ostatnio

stary ale jary

folia jeden wielki dramat potrzeba minimum 5 wyszkolonych pracowników przychodzi 4 w tym nieraz tylko jeden wyszkolony 3 nowych i zeby tego było mało to ten jeden jezdzi tylko na wózku i ma przejebaną dniówke robi za wszystkich a kase dostaje taką samą lub zmuszanie pracownika do robienia standardów (małych rolek na R1 lub R2 ) solo gdzie potrzeba dwie osoby i teksty Automatyka bo ja ci karze osłabiają aż chce sie powiedzieć ze kazać to sobie możesz żonie w domu nie polecam tu pracy jest coraz gorzej i lepiej nie będzie obóz pracy sie robi

AA

Z pustego i Salomon nie naleje. Od samych roszad personalnych na górze to się sytuacja nie poprawi. Hanex najpierw musi stać się na tyle atrakcyjnym miejscem do pracy, aby ludzie chcieli tutaj przyjść pracować. Póki co wybierają inne firmy w okolicy, bo aktualnie to można przebierać w ofertach pracy tyle tego jest. Nie wiem czy te trudności w znalezieniu nowych pracowników to jest kwestia pieniędzy, pakietu socjalnego czy uciążliwości pracy, ale fakt jest taki, że do Hanexu najczęściej trafiają ludzie bez doświadczenia na produkcji i nie posiadający żadnych uprawnień, ale nawet oni szybko stąd uciekają. Coś więc jest w tej firmie nie do końca w porządku i gdzieś indziej ci pracownicy mają lepiej. Nie wiem może chodzi o to, że gdzie indziej nie muszą pracować w weekendy, mają dobrze płatne nadgodziny, dostają zamiast paczek bony na święta, bonusy za wyrobienie norm, a raz do roku imprezę integracyjną. W Hanexie tego nie ma, tutaj nawet przyjeżdżając do pracy samochodem nie ma gdzie auta zostawić, bo parking mikroskopijnej wielkości.

zafoliowany

Słyszeliście że jakieś roszady mają być na górze? Podobno chodzi o produkcję i zarządzanie ludźmi (czas pracy, grafiki). Nie wiadomo co będzie się działo ze zmianowymi.

Weronika

@Kerry, przecież w moim poście nie ma żadnych stwierdzeń, które miałyby rokować dla GTX Hanex Plastic na plus. Staram się jedynie o dopytywanie was o negocjacje z kierownictwem bo jest naturalnym pytaniem, które się nasuwa po przeczytaniu, tych wszystkich negatywnych komentarzy.

Weronika

@chaos, już wcześniej pytam o podobne kwestie ale może ktoś mi teraz odpowie, piszecie o wielu negatywnych praktykach, które mają miejsce w GTX Hanex Plastic sp. z o.o.. Czy próbowaliście w jakiś sposób na nie wpłynąć, prowadzić jakieś rozmowy, negocjacje? Wiem, że łatwo mi pytać z perspektywy nie-pracownika, ale takie rzeczy też są dla innych ważne, żeby zobaczyć jak firma zachowuje się w takich sporach.

Kerry
@Weronika 18.09.2017 11:57

Weronika Widzę że chyba jesteś od organizowania dobrego wizerunku firmy i lobbowanie poprawności jej funkcjonowania.. czyżby ktoś z kadr a właściwie jedna Pani która została bo druga podobno walnęła robota to robi bo jakoś to mi wygląda na panią Dyrektor kadr z Hanexu?? Jeżeli tak to niech się szanowna Pani weźmie do roboty i poradzi dzialaniami które przynajmniej i poczęcia zaradzą na w/w a nie dopytywać bez sensu wkolko o to samo a może to a może tamto? wszystko jest napisane i osoba inteligentna powinna umieć wyciągnąć wnioski.

Adrian

Ta firma to jest porażka

chaos

Każdy by chciał, żeby było tak jak kiedyś, z każdym rokiem jest jednak gorzej. Do ciężkiej pracy można się przyzwyczaić, ale takie spiny jak teraz, trudno przełknąć. Najgorsze to chyba te pretensje, że to nie dopatrzone, tamto źle zrobione, tu jakaś reklamacja. Ludzie zalatani i jeszcze słyszą, że źle pracują. Potrzeba większej ilości pracowników, a nie ma ich skąd brać. Starym pracownikom pracuje się w miarę, bo wiedzą o co chodzi, a dla takiego nowego praca w Hanexie to jest szok! Dużo wymagań, a pieniądze niezbyt duże. Wolą wykładać towar w markecie, mieć spokojną głowę, nawet za mniejszą wypłatę niż pracować w Hanexie. W przyszłym roku płaca minimalna znowu pójdzie 100zł do góry, a u nas podstawa zapewne nawet nie drgnie. Jeszcze trudniej będzie znaleźć nowych pracowników, a ci którzy się zdecydują, będą zarabiać 100-200zł mniej od starych. No i jak tu mieć motywację do pracy jak człowiek wzięty prosto z ulicy ma niemal tyle co ty. I to jest panie Stańczyk ten brak szacunku dla pracownika o który pytałeś...

Paweł

Jak wy możecie pracować na tych butelkach za takie pieniądze hyba desperacja finansowa was do tego zmusza jak macie narzekać na zarobki to po prostu zmiencie firme a nie gadacie

Jjk
@Paweł 11.09.2017 22:32

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma,a my chcemy żeby było tak jak choćby rok temu.

J23

Pani kierownik produkcji odchodzi? Będzie nabór na jej miejsce? Szukają kogoś normalnego? Ja chcę, ja!!!

adswadasd

slaba organizacja jest w Hanexie.brakuje czlowieka ktory zapewnialby komunikacje pomiedzy dyrekcja,a pracownikami.kieronicy modulowi srednio sie sprawdzaja,oni chca ulozyc grafik i tyle.co ich interesuja jakie problemy sa na halach,a nawet gdyby ich to interesowalo,nawet gdyby pospisywali sobie na kartczke wszystko co jest do naprawienia, to i tak nie mozna liczyc ze ktos z dyrekcji to przeczyta i wprowadzi w zycie.dyrekcja ma swoja wizje,oni wiedza lepiej,a my, mimo ze robimy caly czas przy tym to nic nie wiem przeciez.

Wkurzona

Panie Marcinie K.gdzie są te zamówione podesty na Garniera o których była mowa na zebraniu w kwietniu?Dalej Panie z butelek chodzą po paletach,które przykryte są kartonami tylko teraz palety są inaczej ułożone i poklejone na skraju żółto-czarną taśmą. Pani od BHP to akceptuje?Widocznie za nic macie bezpieczeństwo pracowników !!! Porażka !!!

@Wkurzona 10.09.2017 21:26

Wkurzona Pan Marcin K. to niestety obraz marności i słabego zarządzania.Wrocil do firmy na wyższe stanowisko a zupełnie sobie nie radzi i funkcja go przerosła. Obiecuje a nie realizuje obietnic.Powinien pomagać nam na produkcji w tym bym nam się pracowało lepiej ale jak widać mało to jest ważne dla niego.Firma poprzez takie zarządzanie i podejście do pracowników produkcji daleko nie zajdzie.

Nie będzie lepiej!!!

Lepiej będzie jak otrzymam wyższe wynagrodzenie. Dopóki ja i setka takich jak ja nie zarobię w tej firmie uczciwych pieniędzy to lepiej nie będzie nigdy. Obowiązków coraz więcej a przelewy takie same. W ten sposób to nie działa niestety. Owszem my chcemy pracować możemy pracować ciężko ale taka praca kosztuje dużo więcej niż jest to w Hanexie wyceniane. Im szybciej ktoś z góry to zrozumie tym szybciej uda się zakończyć kryzys który doprowadził do powyższych opinii i bałaganu w tej firmie.

Będzie lepiej!!!

Ludzie!!!! Głowy do góry!!!Będzie lepiej !!!

Stańczyk

@Produkcja "Na dodatek nie szanujecie swoich pracowników to dziwicie się, że oni was nie szanują ?" To są ogólniki, które nie dają obrazu problemu. Co konkretnie masz na myśli mówiąc o braku szacunku?

@Stańczyk 08.09.2017 14:41

Dokładnie pracownikom obowiązków za te same lub mniejsze pieniądze, straszenie zwolnieniami, zabieranie przerwy pracownikom ktora im się należy itd.To nie jest brak szacunku?

Paweł

Prawda prawda wielka kierowniczka się znalazła a zero pojęcia i doświadczenia na butelki a nie pracownikuw gnebic już koniec twojej marnej kariery jako pani sylwia kierowniczka żenada

@Paweł 07.09.2017 19:38

Paniom z butelek karze odbierać z dwóch maszyn gdzie jedna maszyna znajduje się na początku hali,a druga maszyna w połowie hali.Bezczelnie potrafi powiedzieć, że odbieranie z tych dwóch maszyn to Pikuś . Jak jest taka mądra to niech zakłada ciuchy robocze,wyjdzie na hale i pokaże że się da i przez ile tak się da.Jedyne co potrafi to kazać dziewczynom odbierać butelki z dwóch maszyn,stanąć na środku i glupio się przyglądać.Dobrze,że odchodzi !!!

stary

Ten zakład upadnie jak tak dalej będą traktować pracowników

Pracownik produkcji

Nie było odzewu w tej sprawie.

Weronika

@Pracownik produkcji, mam rozumiem, że nie było w tej sprawie odzewu? @Wizjoner, osoba, która zajmuje się w firmie BHP powinna mieć odpowiednie kompetencje i przeszkolenie, czy ten pracownik takie posiada?

Wizjoner
@Weronika 05.09.2017 12:47

Nie czyta Pani ze zrozumieniem tego co jest wyżej napisane. Tak nie posiada stosownych kompetencji co widać po ilości wypadków oraz po tym jak BHP na zakładzie wygląda.

Wizjoner

Pani z BHP to chodząca niekompetencja bez wiedzy doświadczenia i umiejętności. Przyjęta przez plecy tatusia. Największa plotkara zakładowa zamiast zajmować się Bezpieczeństwem pracowników zajmuje się plotkowaniem....

Weronika

@pracownikprodukcji, czy w takim razie zgłaszałeś swoje spostrzeżenia do działu? Każdy z nas popełnia błędy, więc i niezauważenie czegoś może się zdarzyć. Jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo innych, to powinniśmy zareagować.

@Weronika 28.08.2017 19:32

Oczywiście, że tak !!!!!!

Pracownik produkcji

Czy Pani od bhp ma problemy ze wzrokiem i nie widzi co się dzieje na halach?Może już czas wymienić szkła w okularach na mocniejsze.Na hali butelek przy maszynie dph03 jest podest zrobiony z palet który nie jest bezpieczny dla Pań które codziennie muszą po nim chodzić, bhp tego już nie widzi bo lepiej zająć się tym która Pani na hali butelek ma nieodpowiednia koszulkę! Może po dzisiejszym wypadku bhp w końcu zainteresuje się tym podestem.

Weronika

@Ku ba jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i mam za zadanie moderować danym wątek, w tym wypadku wątek GTX Hanex Plastic . Zadałam pytanie dotyczące warunków pracy, ze względu, na to że często w wielu wypowiedziach brakuje wytłumaczenia danego stanowiska. Dobrze byłoby gdyby na forum pojawiało się więcej merytorycznych komentarzy, tak żeby każdy mógł się sam do nich ustosunkować.

...

To co się teraz dzieje w Hanexie zwłaszcza na butelkach to porażka! Kolejna maszyna przyjechała która pewnie pójdzie raz lub dwa w miesiącu, dach przydałoby się naprawić bo przy ulewie Hala zalana ale po co?Lepiej wcisnąć na halę kolejną maszynę. Teraz to już całkiem nie będzie czym oddychać no ale przecież są wiatraki przy maszynach,tylko te wiatraki miela to gorące powietrze.Łączą maszyny,a potem pretensje że buble powkladane.Coraz wiecej pracy.Same obowiazki i zero praw.Nie jesteśmy robotami i też mamy swoją wytrzymałość. Niestety pracownik produkcji jest na najniższym szczeblu czyli nikim.Szkoda, że ten zakład schodzi na dno bo kiedyś naprawdę fajnie się tam pracowało i chciało się do pracy przychodzić.

KOLEŻANKA
@JackSparrow 17.08.2017 19:07
Kiedyś było fajnie. A kto z was pamięta jeszcze czasy Budnego, Badura, Gregorczyka, Wojakowskiego, Jakubczyka, Szustakowskiego...

chyba najpierw to był KRUSZELNICKI I MOSKAL KRUSZELNICKI ZMARŁ A MOSKAL PO OPERACJI JA JESZCZE DO TEJ PORY PRACUJE CZYLI 20LATPOZDRAWIAM B.B

JackSparrow
@KOLEŻANKA 19.08.2017 20:41

Beata (?), masz jeszcze jakieś info co u reszty? O Panu (usunięte przez administratora) wiedziałem - byłem na jego pogrzebie????.

Weronika

@Ku ba możesz napisać, jak dokładnie prezentuje się twoja opinia o pracy w GTX Hanex Plastic sp. z o.o.? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia? Jest to kwestia podlegająca subiektywnej ocenie, ale każda przybliża potencjalnego pracownika o pełnym obrazie zatrudnienia w firmie.

Ku ba
@Weronika 06.08.2017 18:51

A któż to pisze chyba ktoś z administracji.???może Pani z Kadr która zamiast interesować się ludźmi uciekła do góry bo miała ich dość ?? Proponuję prześledzić wątek jest tu bardzo dużo trafnych informacji dotyczących warunków pracy w firmie.

Kj the best hanex

Stawki dno ,stanowiska kanał nie polecam jak chcesz się dorobić nerwicy to zapraszamy , na folii trza się nadźwigać dobra praca dla koksów pref masakra jak na młodego dostaniesz najszybsze maszyny bo pseudo kier bez rączki musi zajarać zielonego w nocy standard ,na butelce baby cię zniszczą psychicznie zrobią z ciebie debila i się nie nadajesz ,taki ten hanex chory i jebnięty co do pracujących to albo nie mają wyjścia albo się zasiedzieli a jeszcze jest magazyn polecam w szatni mają noclegownie nigdy czasu nie mają bo trza się wyspać pozdr dla Kj

Ku ba
@Kj the best hanex 30.06.2017 23:24

Jaki kierownik produkcji taki zaklad

Prawda
@Ku ba 13.07.2017 08:50
Jaki kierownik produkcji taki zaklad

W sedno... Niestety...

Artmac

Witam. Chciałbym podjąć pracę w HANEX z powodu bliskiej odległości do domu. Proszę o info o tym czy są przyjęcia i jakie stawki. Z góry dziękuję.

one
@Artmac 25.06.2017 12:13

Nie chcesz

PRAWDAA

W firmie jest po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykorzystywanie nadmiernie pracownika fizycznego. Ludzie często chorują, ponieważ nadmiernie wykorzystywani są fizycznie. Firma zatrudnia ludzi przez agencie tymczasową, a umowy przedłużane są co dwa tygodnie lub co miesiąc. Firmie brakuje ludzi, bo nikt nie chce tam pracować w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Kierownictwo i biurach jest ich za dużo nic nie robią tylko kawkę piją.

były
@PRAWDAA 19.06.2017 16:31

potwierdzam

jpa

jakie zarobki?

Mario

Witam serdecznie mam pytanie. Jakie jest wynagrodzenie miesieczne ,pracuje obecnie na produkcji 15lat i chce zmienic prace. Dzięki wielkie za uwage pozdrawiam.

Mario

Lol
@Mario 30.05.2017 20:26

Na ktorym dziale? Butelka, folia czy preformy?

Można się coś dowiedzieć o pracy na wózku widłowym w tej firmie ?? Zarobki jakiś system zmianowym .

Były klient
@Pracownik 26.05.2017 16:26

Lepiej poszukaj gdzieś indziej chyba że chcesz dostać nerwicy po miesiącu pracy w Sosnowcu otwierają Amazona polecam tam pracę

były
@Pracownik 26.05.2017 16:26

ja tam pracowałem i większego bu...lu na magazynie w innych firmach nie widziałem. Załadunek ( wykop, załaduj, zakop i idź do następnej lokalizacji i tam tak samo ), współczuję tym kierowcom co czekają na załadunki po parę godzin. Jak podejmiesz tam pracę to idź na zmianę do G.P tam jest spoko, na innych zmianach gonią, przekonasz się jak u nich będziesz na nadgodzinach.

Były klient

Niestety albo stety dla tej firmy w nabliższym czasie powstanie kilka dużych inwestycji w Zagłębiu i ludzie odejdą zresztą już odchodzą i nie pomoże przyjmowanie ludzi którzy pracowali w Gtx na innych stanowiskach ,może na chwile?, ale bez dużych inwestycji finansowych w infrastrukturę i technologie to nie ma sensu, siłą zakładu pracy są jego pracownicy a w Gtx są resztki chętnych i przepracowanych ludzi zakład umiera i to widać w każdym aspekcie jedyne co zostało to marka ale ile wytrzyma ?w najbliższym czasie przekonacie się sami ,powodzenia wytrwałym !!!

Mar
@Były klient 24.05.2017 21:32

Trudno się nie zgodzić. To pracownicy stanowią o kondycji zakładu,a tutaj dla zarządu pracownik jest złem koniecznym.Nic nie robi się dla pracownika,a nie przepraszam organizowany jest przecież dzień dziecka w firmie.To nic,że 75% dzieci biorących udział w imprezie to dzieci osób z biur (kierowników,specjalistów,kontrolerów).Zwykłemu pracownikowi produkcji widocznie wstyd jest pokazać własnemu dziecku w jakich warunkach musi na co dzień zasuwać na chleb,a kadra kierownicza chętnie pokaże swoim dzieciom ku przestrodze,by nigdy nie szukali takiej pracy. Aha,jeszcze coś,powinniśmy się cieszyć,bo mamy przecież gazetkę firmową,ale w niej też tylko zdjęcia dzieci osób zatrudnionych w biurach.Komu w ogóle chciałoby się docierać do dzieci pracowników produkcji,za dużo zachodu. Na koniec można jeszcze dodać zamianę bonów na paczki i to dopełnia obrazu jak firma dba o dobro swojego pracownika.Potem wielkie zdziwienie,że nikt nie chce się tutaj na produkcji zatrudnić,a "na mieście" słychać same negatywne opinie o GTX Hanex.

money

Nie rozumiem jednego, co to znaczy "brak czasu, żeby po ludzku usiąść i zjeść śniadanie"? Chce mi się jeść, mówię, że wychodzę na jadalnię i wychodzę. Sprawa prosta, a na hali niech się dzieje co chce, mogą nawet na podłogę lecieć te butelki i co zwolnią mnie? Skoro pieniądze takie słabe to kto przyjdzie pracować za taką podstawę jaką Hanex oferuje? Jest przerwa i koniec, jem śniadanie jak człowiek, a nie łykam szybko kęs za kęsem, bo tam już wracać na halę trzeba. Na produkcji to jest tak, zobaczą, że się wyrabiasz, to dostaniesz kolejne obowiązki. Dopiero jak przestaniesz się wyrabiać to ktoś zacznie myśleć, że jednak tej pracy jest chyba trochę za dużo na jednego człowieka. Chcą wydajności pracy jak w Chinach, niech zatrudnią Chinki, będą mieć także chińską jakość. Jeżeli chodzi o koszulki robocze to wstyd dla firmy, że trzeba chodzić i prosić się o ubranie robocze. Niby są tam jakieś przydziały, że tyle i tyle koszulek/spodni się należy, a w rzeczywistości sporo osób tego nie ma.

Prawda
@money 23.05.2017 18:54

Nie rozumiem jednego, co to znaczy "brak czasu, żeby po ludzku usiąść i zjeść śniadanie"? Chce mi się jeść, mówię, że wychodzę na jadalnię i wychodzę. Sprawa prosta, a na hali niech się dzieje co chce, mogą nawet na podłogę lecieć te butelki i co zwolnią mnie? Skoro pieniądze takie słabe to kto przyjdzie pracować za taką podstawę jaką Hanex oferuje? Jest przerwa i koniec, jem śniadanie jak człowiek, a nie łykam szybko kęs za kęsem, bo tam już wracać na halę trzeba. I tym sposobem byłbyś pierwszym do zwolnienia, zaraz po osobach, które noszą własne t-shirty i tych na L4. Tu pracownik ma obowiązki a nie prawa...

Butelka

To co się teraz dzieje to porażka. Na butelce ludzi co raz mniej, a roboty co raz więcej. Jednego dnia wysyłają 10 osób na zaległe urlopy a następnego dnia już ściągają do pracy bo nie ma kto robić. Ci co pracują są wykończeni, stąd zaslabniecia na hali i kolejne l4. Po 2 maszyny do ogarnięcia, brak czasu, żeby po ludzku usiąść i chociaż zjeść śniadanie, a wypłaty co raz gorsze. Ściąganie ludzi z młyna, preform czy folii po to, żeby "pseudoliderki" zchodzily z maszyn i miały czas na wypicie 10 kaw, bajerkę i papieroski. A nowa pani dyrektor zamiast dbać o usprawnienie pracy i zrobić porządek gdzie trzeba woli pilnować czy pracownicy mają odpowiednie koszulki... Idzie lato kochani, przy dwóch koszulkach na głowę w tydzień skisniemy we własnym smrodzie, bo to "nie rewia mody". Może czas zabrać się za to co na prawdę istotnie i co usprawni pracę? Narzędzi niezbędnych do pracy wiecznie brak - nie ma koszy, wózków, ciągle okazuje się, że kartonów brakuje na magazynie, zakazali stosowania własnych noży, a na hali jak zwykle brak, ale najważniejsze koszulki...

@koszulkom mówimy NIE 23.05.2017 22:23
Idzie lato kochani, przy dwóch koszulkach na głowę w tydzień skisniemy we własnym smrodzie, bo to "nie rewia mody"....

Wyczuwam ironię w twojej wypowiedzi więc powiem tak, nie tylko na butelce pracują dziewczyny, na huskim też, więc może niech one wam paraduja bez stanikow i w koronkach. Od kiedy to, co pracownik ma na sobie swiadczy o jego wydajnosci i jakie to ma znaczenie dla "góry"? Juz nie liczy sie kto jak pracuje tylko czy ma zieloną, przepocona koszulke....

gość
@Butelka 24.05.2017 01:48

a co Ty masz do dziewczyn na haskim

on

no swinka jak ktos wie o co chodzi sie zkapnie

dobrze opinie o naszej firmie i naszych wlodarz a szczegulnie o swince

Gość
@on 16.05.2017 15:56
dobrze opinie o naszej firmie i naszych wlodarz a szczegulnie o swince

O co chodzi z tą świnką.???

napiszcie cos

ona
@on 11.05.2017 17:07
napiszcie cos

coś

Rafal

Panie Matrix może pora wrócić na produkcję a nie grać Kozaka...za biurkiem mając zielone pojecie!!!

Rafal

Janusz

A coż to a nowa osoba w biurze?? jakaś Pani dyrektor nowa... ciekawe od czego??

Kierowca bombowca

Czy ktoś może wpłynąć na prace Damy z magazynu !!!!!ja pitole ta baba nie nadaje się na takie stanowisko powinna sprzedawać ziemniaki na targu!!!chłopaki są wpożo z małym wyjątkiem Pana śmierdziela ale i tak go wolę niż wiecznie na fochu babę kiedy bym nie przyjechał do tej firmy i trafił na zmianę tej baby to wiecznie stoje po kilka godzin nic się nie dzieje a wózkowi łażą jak święte krowy i nic nie robią masakra !!!!

p

Matrix- Brama -Kolor wstydził byś się pan pisać takie rzeczy !

Janusz

Oj tak, ta Pani to chyba najbardziej znudzona osoba w tej firmie, szkoda że mało kto to widzi.

Produkcja

Widzę że dział kadr się rozrasta.Nowa osoba do .. hmm no właśnie do czego ??? Pani Dyrektor która nic nie robi i nie wiadomo za co w tej firmie odpowiada uciekła z dołu co by mieć swiety spokój z ludźmi i jeszcze pomagiera zatrudnia hehe dobre

Monia

A kierownika produkcji dalej szukają? Ciągle widzę ich ogłoszenie.

AliBabnI
@Monia 05.04.2017 12:51
A kierownika produkcji dalej szukają? Ciągle widzę ich ogłoszenie.

TA kierownik która jest nadaje się do kierowania tramwajem. Gaz, hamulec i to wszystko. Może i szukają, chociaż już jest godny następca: Krzysiu S. Czego się nie dotknie to sp..li. Więc, kwalifikacje ma.

Za dużo kierowników za mało pracowników . Takie moje spostrzeżenie .

Hah
@Matrix 04.04.2017 19:37
Zaraz, zaraz, piszecie, że brakuje ludzi do pracy na produkcji, ale dajecie radę? Dajecie! Czyli nie brakuje tak naprawdę ludzi...

Poczekaj do wakacji i wszystko będzie jasne.

Ja
@Hah 09.04.2017 14:08
Poczekaj do wakacji i wszystko będzie jasne.

Myślę że ktoś w końcu się pozna na jej pracy i do wakacji jej nie będzie tak jak i dyrektor handlowego.

Weronika

@Młody, a co możesz zaliczyć do plusów pracy?

Młody

Co tu dużo mówić.. jeden wielki młyn.Robilem tam parę miesięcy na folii i nie polecam tam w ogóle zaczynać.Czuc obgadywanie innych za plecaki,obrabianie dupska.Kierownictwo też nawet nie wie samo co robi,ale przecież musi być. Zmienianie grafiku co chwile bez powiadomienia pracownika a później wielkie ale ze na jedną zmianę przychodzi 8osób a na drugą 4.Na poczatku oczywiście biegalem i starałem się, ale gdy zauważyłem że premia nie od tego zależy olalem wszystko tak jak inni i robiłem min. Tylko żeby przerobić te 8 godzin i do domu.W skrócie? MŁYN i wypłata to jeden wielki "?".

Zostaw opinię o GTX Hanex Plastic sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTX Hanex Plastic sp. z o.o.