Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

dek

Ile etapów rekrutacji?

@dek

Podbijam, ktoś coś?

centra
@Leck

Nie ma żadnych etapów przychodzisz i jesteś zatrudniony

@centra

Średnio chce mi się w to wierzyć/

Sss
@Leck

Po rozmowie rekrutacyjnej jest od razu szkolenie bhp i szkolenie stanowiskowe

@Sss

I co? Nie ma niby żadnego czasu oczekiwania na info zwrotne? Jakoś mi się nie wydaje, zeby tak było.

SSS
@Leck

Z własnego doświadczenia mówię. Jednego dnia miałam rozmowę rekrutacyjną drugiego dnia badania medycyny pracy trzeciego szkolenie bhp i kontroli jakości a czwartego byłam już na szkoleniu stanowiskowym

Sonia
@SSS

rzadko sie tak zdarza, ale też kiedys bylam na rozmowie o prace gdzie decyzje powiedzieli mi praktycznie pod koniec rozmowy, wiec bywa i tak

kand
@SSS

A powiesz jak atmosfera na rozmowie? Raczej sztywno czy luźno?

Lette
@kand

u mnie było bardzo przyzwoicie, ale zatrudniałem sie już jakiś czas temu, no nie mogłem narzekać bo było całkiem luźno, ale wiele też zalezy od nastawienia samego kandydata

tralala
@kand

jak podejdziesz na luzie to jest bardzo spokojnie, polecam pożartować trochę, oczywiście z umiarem, zawsze to też trochę łagodzi stres. Ja jak się przyjmowałem to bardzo mili ludzie mnie rekrutowali także śmiało

Romek

Jak jest z praca na magazynie w weekedy i swieta? bo słyszalem różne wersje i moze jest tu ktoś kto ciągle tam pracuje i mógłby udzielić sprawdzonej informacji

@Romek

Tak pracuje się weekendy i święta, tak jak Ci wyjdzie w grafiku

Romek
@Mimi

Ok, a ludzie są ogólnie ugodowi co do zamian? Można się dogadać?

Oled
@Romek

jak ja pracowalem jakis ponad rok temu tez byly zmiany w weekendy i swieta, a co do dogadania to mozesz probowac sie dogadac w sensie, zeby sobie na przyklad zamienic jakis weekend, ale swoje musisz zrobic, bo kazdy tak wyrabia

Oled
@Romek

no i też ma znaczenie czy bedziesz zgrany z innymi osobami

Iwona
@Mimi

Prawda to, że pracuje się po 12 godzin? :0 To ile wolnego po takiej tęgiej zmianie? Myślałam, że to w ogóle nie jest legalne. No i ciekawe, jakie zarobki przy takim systemie pracy, bo się człowiek szybciej zużywa, to na pewno.

@Iwona

Wszystko zależy od tego jaki dział. Butelka, proformy i kontrola jakości pracują normalnie po 8 godzin. W systemie 12 godzin pracują brygadziści, automatycy i magazyn. Nie wiem jak w przypadku foli to wygląda

Cream
@Iwona

To ty nieźle odklejona dziewczyno jesteś, wiesz ile segmentów rynku pracy pracuje nadal po 12h? Nie ma w tym nic zaskakującego, niektórzy nawet tak wolą...

dębski

ile godzin dziennie sie robi?

@dębski

To akurat zalezy od dzialu na jakim pracujesz, ale od 8 do 12 godzin. Wiem, ze na pewno na magazynie i obróbce folii jest dwunasta, a w pozostalych działach klasyczna ósemeczka

@dębski

jakby cos jeszcze cie interesowalo to pisz smialo, ja sie nie rozpisuje niepotrzebnie, wiec jak będziesz zadawal konkretne pytania, ja ci konkretnie odpisze jesli tylko będę wiedzial

Ile działów jest?

Ile działów jest?

I jakie?

@Riki

Oczywiście jeśli komuś chce się wymieniać

@Ben

Produkcja butelki, folii, preformy oraz magazyn

@Ben

Są trzy działy, produkcja butelki, preformy, folii oraz magazyn

Oli
@Mimi

Na którym dziale najlepiej płacą?

@dębski

Ja akurat robie na produkcji, wiec mam zmianowo albo 8-20 albo 20-8 i tak mi pasuje.

@dębski

Tylko jak myślisz o czymś takim to musisz miec uprawnienia na wózki.

dębski

Okej...dzięki

EOT

Uważaj bo ktoś ci uwierzy mhm, pozdro...

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Maxo

Przyjmą na magazyn bez uprawnień na wózki czy ni ma szans?

@Maxo

nawet na produkcje z tego co widzę chcą żeby mieć uprawnienia na wózki widłowe

@alonzo

Kurde, czyli jestem w de...No trudno. Trzeba się za to w końcu zabrać.

@Maxo

no wypadałoby jeśli interesuje cię praca w takiej branży . sam też dorabiałem na szybko

@alonzo

Zrobić, zrobię, ale pracy potrzebuję raczej na szybko, nie wiem ile trwa wyrabianie uprawnień.

@Maxo

to zależy gdzie będziesz robił. poszukaj i poczytaj na necie przyda ci się na pewno

@alonzo

Że się przyda to wiem, wszędzie praktycznie są potrzebne

@alonzo

Ale już się zapisałem, także niedługo będę gotowy

LULA

Studnia przestań wreszcie się poniżać, bo już czytać tego się nie da, Zakład dał Ci tyle szans, a ty nigdzie się nie nadawałeś z 3 działów leciałeś matole. Nie posiadasz UDT bo nie zdałeś. Bo ten co kurs prowadził aż za głowę się chwycił bo jeszcze takiego matoła nie miał. Wózkiem jeździć nie potrafisz albo niszczyłeś mnie nie zakładu, albo przeszkadzałeś innym magazynierom zajeżdżając im drogę, albo to co tylko robiłeś chowałeś się i 12h siedziałeś na telefonie, Ty zmęczony, czym bo na pewno nie pracą. Pracodawca jest bardzo tolerancyjny, każdemu daje szansę ale ileż można było dawać Tobie?. Płacić komuś kto nic nie robił bo nie potrafił lub niszczył przez prawie 3 lata. Więc nie poniżaj się dalej i odpuść sobie

LULA
@Maxo

Na magazyn są potrzebne uprawnienia, bo jeździ się wózkami.

@LULA

Wiem już, dziękuję Zrobiłem w końcu.

pyt
@Maxo

specjalnie robiłeś żeby się zatrudnić w hanexie?

@pyt

Nie, po prostu wiedziałem, że przydadzą się w przyszłości i przestalem z tym zwlekać

Perlo

bo widzę ofertę tylko z wózkami i zastanawiam się, czy dla takich bez uprawnień też jest miejsce w ogóle

iks
@Perlo

Zgłoś się bezpośrednio to się dowiesz najlepiej

Kit
@iks

Tyłu ludzi w koło a tylko gapić się potrafią. Nikt Ci nie pomoże....

@Perlo

Bo teraz jest oferta na pracownika z wózkami, ale normalnie są też na produkcji osoby bez uprawnień

Baam
@Kit

jak poprosisz normalnie a nie będziesz oczekiwał, że się wszyscy rzucą na pomoc, to można na nią liczyć...

Perlo

czy od każdego pracownika produkcji wymagają uprawnień na wózki?

Qwe
@Perlo

ja słyszałem że nie od każdego. sam nie mam uprawnień. ale niech ktoś jeszcze to potwierdzi

Hero

Jest jakieś oprowadzanie po zakładzie na rozmowie rekrutacyjnej?

@Hero

Na pewno wszystko pokażą, mniej lub bardziej wnikliwie

@Hero

W końcu, żeby rozpocząć w ogóle pracę wypada się zaznajomić z charakterem zakładu, więc to raczej nieodłączny element, ale wiadomo, że jakieś szczegóły to juz dopiero podczas szkoleń itd. wszytskiego od razu nei pokażą

@123

No niby tak, ale różnie to bywa

@123

Nie no wiadomo, nie musi być jakoś wybitnie w ikliwe, grunt, żeby się zapoznać. Szczegóły to już na szkoleniu pewnie

wnikliwie* miało być

Słowo się rzekło.

@456

I co, literówki nie mogę poprawić?

@456

Może jeszcze wyjedź mi z "pierwsze słowo do dziennika"?

@Hero

Pracujesz w GTX? Jak oceniasz to miejsce? Czy warto tu obecnie aplikować? Zastanawiam się nad wysłaniem CV, więc fajnie gdybyś opisał jak Twoim zdaniem wygląda tu atmosfera i ile można konkretnie zarobić. :)

Kampi
@Hero

a jak to szło dalej? drugie słowo do śmietnika?? sto lat tego nie słyszałem. nie sądziłem że ktoś tak jeszcze mówi hehe

Nie nie pracuję

@Tomasz

Gdybym pracował to nie pytałbym o rozmowę...i nie podpisywał jako kandydat

prac
@Tomasz

Warto teraz i warto bylo też wcześniej. Firma raczej caly czas według mnie utrzymuje ten sam dobry poziom

oreo
@prac

Firma w tak złej kondycji jak obecnie nie była nigdy. Na potwierdzenie takiej opinii przytoczyć można wiele argumentów.

Zorro

siema. dostałem cynk, od kumpla, że szukacie pomocnika automatyka, prawda to? jakie konkretnie ma obowiązku taki pomocnik?

Stary
@Zorro

a sprawdzałeś ogłoszenia? jak masz cynk to pewnie prawda

drum
@Zorro

Oferta na stronie. Tam są wymagania.

Norbert
@drum

czyli nic nie wykracza poza to co tam pisze? sprawdza się wszystko w praktyce??

@Norbert

A po co się pisze ogłoszenia o prace? chyba nie po to żeby tam kręcić przecież w praktyce i tak później wszystko wyjdzie. Patrzyłem na to i wszystko co tam pisze o montażu, naprawach, modernizacji itp to się zgadza

Pako
@Ak

a pytanie o zarobki, czy to sprawa drugorzędna ?...

@Pako

A kto tutaj pytał o zarobki bo nie zauważyłem?

@Pako

Ja uważam że są uczciwie odpowiednie do tego ile wnosi się do firmy na starcie

@Pako

Poza tym, wiadomo, że zarobki to jeden z wazniejszych elementów, nie oszukujmy się

@Pako

No ale nie powiem ci, ile konkretnie będziesz zarabiał, bo tego nie wiem....

@Ak

Tego się kolega na rozmowie dowie.

@Ak

A jak oceniasz atmosferę w GTX Hanex Plastic? Czy pracownicy dobrze się między sobą dogadują, jak to oceniasz? :) Opowiedz jak się tu współpracuje z ludźmi :D

@Tomasz

Ja się mało integruje, wiec nie jestem jakoś bardziej w temacie, ale nie kojarzę większych spięć, wiadomo, czasem ktoś się na kogoś krzywo popatrzy, głos podniesie, ale ogólnie raczej spokojnie pod tym względem

fpf
@Tomasz

raczej jest z reguły spokojnie ale wiadomo pracownik też człowiek i czasem sie moze zrobić nerwowo

@fpf

Wiadoma sprawa, nikt nerwów ze stali nie ma

under

Panowie ile wy co poniektórzy macie lat?? wyzywać się w internecie jak jacyś gimnazjaliści??? serio?????

@under

Hej, jesteś związany z GTX i wiesz co się tam dzieje obecnie? Jaka panuje atmosfera w zespole i czy warto składać CV jak się nie ma doświadczenia? Czym wówczas można się tu zajmować?

@Tomasz

trochę nie do końca się wbiłeś w temat Tomaszu..

@Tomasz

Jestem związany z Hanexem bo jak widać zaznaczyłem że tutaj pracuję

O jaki dział pytasz

@Tomasz

Bo ciężko oceniać atmosferę na całym zakładzie

@52

O butelki pytam. Odpowiesz mi na moje pytania? Szczególnie mnie ciekawi czy biorą bez doświadczenia też w GTX, jeśli tak to na jakich warunkach. Daj znać :)

Znachor
@Tomasz

CV jest zawsze warto składać!! nikt za ciebie pracy nie znajdzie i nie zadzwonią nagle czy panie Tomaszu zechce pan u nas pracować

Znachor
@Tomasz

więc nie dopytuj się tylko rób swoje.. jeśli nadal chcesz

@Tomasz

A, no to ogólnie atmosfera całkiem niezgorsza, raczej nie ma jakiś chorych jazd czy coś

@Tomasz

Idzie się dostać i bez doświadczenia, ale nie wszędzie

Press
@52

chorych jazd? co to za określenie przecież to nie szkoła gimnazjalna

Skoro taki (usunięte przez administratora) to dlaczego nie odszedłeś tylko siedziałeś 3 lata czekając aż sami się ciebie pozbędą? ????????????

haha

i dlatego teraz tak pisze bo mu żal ściska ze go zwolnili to sie trzeba zemścic. nikt w to nie uwierzy były pracowniku!!

Dawid

Przesypiales to połowę nocy na magazynie. Nie trudno rozszyfrować kim jesteś ???? pracą to rączek sobie raczej nie brudziles. Prawda jest taka że o 3 lata za późno to zrobili!!!

Obcy

Studzienka wstydu oszczędź sobie i tak zbyt długo pracowałeś (byłeś w pracy)miganie się od wszystkiego niszczenie mienia zakładu to faktycznie jest powód by Ci przedłużyć umowę wyjmij kijek z ass zostań wokalistą chociaż tam też (usunięte przez administratora) i metr mułu.

Stary
@Obcy

dokładnie. gadanie dla gadania ale nie przyzna się co nawywijał w robocie a teraz wielkie pretensje i pobudka. jak sie tak pracuje albo raczej nie pracuje to wiadomo jak to sie konczy.

Dorotka z oz
@Stary

No to chociaż tyle. Bo już zaczynałam wątpić w ten system...

Obcy

Zapraszam Cię kanalarzu skoro chcesz rzuć gumę palcami,i oddychać krzywym nosem to wpadni pokażesz nam co umiesz ofiaro losu jak się w Linde dowiedzą jaki skarb mają to 3 lata czekać nie będą pozdrawiam serdecznie środkowym palcem.

Jaaa

Jakie jest wasze zdanie na temat nowego kierownika działu preforma/butelka? I oczywiście kolega od grafiku, czy Wam też się wydaje, że on nie ma pojęcia co on robi? ???????? Czemu? Cały czas brakuje obsady ? Co roku są urlopy i l4 I takiego czegoś nie było jeszcze ????

Arleta
@Jaaa

Brakuje obsady bo ludzie nie przychodzą do pracy i robią sobie przedszkole

Zic zac
@Arleta

Ludzie nie traktują swojej pracy na serio, gdyż kierownictwo nie traktuje na serio swoich ludzi.

eh
@Jaaa

a może zapytaj kolegów twarzą w twarz, albo lepiej, porozmawiaj twarzą w twarz o tym z kierownikami. na anonimowym nicku za ekranikiem co się cwanym jest co?

Antek
@Arleta

Chyba zapominasz ze do pracy chodzi się dla pieniędzy a nie z obowiązku bateryjko z matrixa. Jak przejdziesz na emeryturę to dopiero zrozumiesz po co się męczyłeś te 40 lat.

Zic Zac
@Antek

Aż strach się bać tej emerytury, trzeba doliczyć jeszcze jakieś 2 razy tylko sié doczeka hehe????????

Haha
@Zic zac

Z tego co mi wiadomo, na butelce,nie zawsze jest wina, że ktoś nie przyszedł do pracy. Tylko tyle osób jest na grafiku i tyle osób przychodzi . Raz jest, za dużo ,raz za mało tych osób.

Hihi
@Haha

Bo chodzą jak chcą.

Haha
@Hihi

Nie chodzą, jak chcą tylko tak mają w grafiku.

heh

Widzieliście już prace konkursowe z okazji dnia dziecka???

@heh

już sporo po dniu dziecka więc chyba kto miał zobaczyć ten zobaczył

@heh

a gdzie są? z ciekawości bym zobaczył

@heh

już nieważne, znalazłem ;) fajne prace

@rexi

No ale ja np wcześniej nie wchodziłem na stronę i nie widziałem

@rexi

Z tego co wiem są też w budynku administracyjnym

Zanim tu coś napiszecie, to sprawdzcie, czy reprezentujecie chociaż minimalny poziom kultury...tak, odnoszę się do wpisu poniżej...dobrze, że przynajmniej tyle głosów rozsądku się odezwało

Melmo

spokojnie są i ci rozsądni tutaj, trochę wiary ;)

@Melmo

Ja wiarę mam, ale czasem podupada jak się takie kwiatki trafiają

Melmo

najlepiej udawać że tego nie ma. ja tak robię i dużo lepiej mi się żyje

Karma

Frajerskie zagranie. Masz ból (usunięte przez administratora) że komuś wyszło próbując leczyć kompleksy takimi wpisami zachowanie na poziomie szkoły podstawowej. Nie pozdrawiam karma wraca

praca

dzień dobry proszę o opinie jak wygląda kwestia przyjęć do Hanexa? jest coś obecnie, jakieś wakaty? szukam pracy, najlepiej produkcja, albo magazyn nie należę do najmłodszych osób, ale siłę jeszcze mam, potrzebuję dorobić trochę, bo mam ciężką sytuację nie wymagam kokosów jestem sumienną osobą i wkładam serce w pracę powiedzcie gdzie pisac albo pod jaki numer dzwonić w sprawie pracy?

fikol

produkcja i magazyn praca po 12 godzin. pasowałoby ci też uprawnienia na wózki

fikol
@praca

pytanie czy to masz i ci odpowiada. jesli tak to kontakt masz na stronie tam wyślij cv. ewentualnie numer jest w wizytówce google

@fikol

praca 12 godzin - nie ma problemu. uprawnień na wózki brak. czy to duża przeszkoda?

@fikol

najpierw miałbym też kilka pytań, więc zanim wyślę cv, to wolę się skontaktować telefonicznie zadzwonię w takim razie na numer podany na wizytówce on jest ogólny, do sekretariatu, tak? przekierują mnie tam do osób zajmujących się rekrutacją bez problemu?

loki
@praca

jakbyś miał uprawnienia na wózki robota by się znalazła. bez tego szanse minimalne

?
@loki

to na wszystkie stanowiska wymagają żeby te uprawnienia mieć?

@?

pracuje wiele osób bez uprawnień na wózki

@fikol

nie gadaj głupot bo butelki i preforma pracuje po 8 godzin, Ukraińcy jedynie po 12h

@sss

to ja już się pogubiłem, jedni mówią jedno, drudzy drugie...to ja chyba po prostu zadzwonie. dziękuję za pomoc.

praca

nie pytałem o opinię, mam swój rozum i umiem sam ocenić

@praca

Nie dość że doradzić i to dobrze, to jeszcze kozaczy.. Obyś sié nie rozczarował od tej oceny własnej????????????

Label

Co prawda juz chwila od mojej pracy mineła ale wspomnienia dobre pozostały. Pracowało się w porządku chociaż wiadomo ze nigdzie idealnie nie jest ale ja nie narzekalem. pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników

Nosk
@Label

uu ktoś tu się stęsknił czy co pozdro tez

Label
@Nosk

Może nie że stęskniłem, ale uznałem że warto dobre słowo po sobie jednak zostawić

Nosk
@Label

nie no pewnie, nie mówię, ze nie

Ernest
@Label

To jak ludzie wracają żeby jeszcze napisać że w firmie było spoko to znaczy ze warto się tutaj zainteresować pracą

Ernest
@Label

Przynajmniej dla mnie ma to takie znaczenie

Zygam

Ja chciałem dodać że co roczne podwyżki w tej firmie to fikcja, ostatnia dwa lata temu po 60zl do podstawy xd, żarty jakieś. Nie polecam

Drach
@Zygam

A jebiesz tam dalej.dziwne

✌️

Zgadza sié.. ????

Ex

O Tobie można to samo powiedzieć że tutaj nie pracujesz i tak samo ma to argumenty jak i twoja wypowiedź. czyli żadne

@Ex

Akurat tam pracujé i wiem jak jest✌️

@????

Ja również pracuje i też wiem jak jest z mojej perspektywy ;) nie wmawiaj innym swojego zdania

peace
@????

Serio będziecie sie przekrzykiwac o coś takiego? przecież można mieć odmienne zdanie pracując w tym samym zakładzie... a typowe "pracuję więc wiem" mające wmówić przeciwnikowi w dyskusji, że on się nie zna...no bez jaj, jaki to ma cel? pozwólcie innym mieć swoje zdanie na dany temat tyle ode mnie, pozdro ✌️

@peace

Pewnie że można mieć własne zdanie, a nawet trzeba. Ale we wszystkim trzeba być obiektywnym i mówić jak jest..

@????

Widzę że nadal nie zrozumiałeś tego co @Peace napisał. przeczytaj to wszystko na chłodno bo sam sobie zaprzeczasz, pozdro

!!!!
@Ex

to porozmawiajmy o faktach @Ex. Faktem jest, że w zeszłym miesiącu wypłata była fatalna każdy zarobił dużo mniej niż zwykle. Twoje zdanie na ten temat jakaś złota myśl?

Lepiej już było?

Do żadnego strajku nie dojdzie. Dzień postoju wszystkich maszyn to na tyle duża strata dla firmy że kierownictwo na takie wieści wolałoby wcześniej usiąść do stołu i wyjaśnić sprawę z pracownikami. Byliby bardzo zdziwieni czemu pracownicy się buntują przecież każdy wiedział jaką umowę podpisuje podstawa + premia uznaniowa a premia może być różna nawet może jej nie być wcale.

Pracoholik

Jestem za... Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie coś zdziałać bo kierownictwo nie będzie za nas (usunięte przez administratora) nadstawiać bo oni o własną (usunięte przez administratora) się boją

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.