Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

eta

Chcę się zgłosić na specjaliste ds. kadr i płac. Powiecie mi jak jest w tym dziale? Czy okej? I czy te szkolenia są tam w porządku

@eta

Nie ma tu nikogo z tego działu? Taka opinia byłaby dla mnie ważna

Przybysz

Dlaczego?

eta

Raczej nie biorę sobie do serca rad anonimów z internetu - prosiłbym o rzetelne opinie osób z tego konkretnego działu i stanowiska.

Haha
@eta

Zobacz sobie ile pracowników biurowych szukają i sobie odpowiedz

@Haha

No właśnie widzę tylko jedną ofertę, nawet specjalnie na potrzeby eksperymentu sprawdziłem... Dlatego właśnie jak mówiłem, "prosiłbym o rzetelne opinie osób z tego konkretnego działu".

@eta

to jeszcze się nie zgłosiłeś? może warto zaryzykować? potem nam opowiesz jak wrażenia z rozmowy :)

Hehe
@Olga

A specjalista ds rozwoju opakowań? Pomoc technologa? handlowiec? I wiele innych :))) poszukaj sobie na innych stronach ogłoszenia z tego roku.

@Hehe

wow, czyli jednak na 2, wielkie rzeczy (ten pomocnik technologa mi nie wygląda zbyt biurowo, ale co ja tam wiem)

@Hehe

Zresztą, nie obchodzi mnie to. jedyne co chciałem wiedzieć to to, jak wygląda sytuacja w dziale kadr i płac, a nie dywagować na temat występowanie ofert do biura, czy ich braku

Produkcja
@eta

Pracownik po którym jest wakat odchodzi to chyba o czymś świadczy. Jak dla mnie jest słabo w tej firmie. Jestem sam w trakcie szukania czegoś innego.

Produkcja
@eta

Poza tym w ostatnim czasie dużo osób się zwolniło i rekrutację są po plecach

@Produkcja

Nie znam jego powodów odejścia i nie będę sobie rozpisywać wszelkich możliwości. Z resztą widzę, że niczego się tu nie dowiem, także porozmawiam sobie z kimś z rektutacji...

Lukiduki

Tak będzie najlepiej

Lukiduki
@eta

Jak widać tu i tak chyba nikt z tego działu się nie udziela, więc ciężko o rzetelne info

Iks

Praca jest dobra jak dla mnie. Mówię to dla tych co się zastanawiają bo sam też miałem obawy, które się nie sprawdziły. Pewnie, że są rzeczy, które dobrze by było poprawić ale nie narzekam, bo z perspektywy czasu i moich "przygód" w różnych innych miejscach to tu jest normalnie.

KF
@Iks

Co masz na myśli przez normalnie?

@KF

Nie nie normalnie. No co mogę mieć na mysli

@KF

Warunki uczciwe, ludzie do dogadania. Coś konkretnego chcesz wiedzieć?

KF
@Iks

Już zapytałem o to co chciałem. Dzięki.

@KF

O widzisz to konkretny widze jesteś. I tak reszte sam zobaczysz i sobie zdanie wyrobisz

oferta - produkcja

bardzo potrzebne na produkcje sa uprawnienia na wózki? jest mile widziane ale chodzi mi o to że jak powiedzmy będzie 5 osób ze mną się przyjmowało i będą mieć to jak bardzo to przeważy? bo nie mam i się zastanawiam czy składać c v

oferta-produkcja
@oferta - produkcja

czy to poprostu jak uda mi się jakoś dostać to po prostu w ramach tego co tam pisali o podnoszeniu kwalifikacji sobie będę mógł zrobić w między czasie?

TnT
@oferta - produkcja

Ciężko tak stwierdzić czy przeważy czy nie. Zależy też jak się zaprezentujesz.

TnT
@oferta-produkcja

Chociaż... no musisz sobie też zdawać sprawę z tego że konkurencja to konkurencja. Spróbować zawsze warto według mnie

Ya
@oferta - produkcja

jak się będziesz zastanawiać, zamiast składać, to wtedy na pewno nie masz szans

Ya
@oferta - produkcja

Co masz do stracenia, po prostu składaj.

mody

Firma w której lidera poszukują od roku a wysłałem C.V i w ogóle nie odezwali się

TAKSI
@mody

hah ale wiesz że to jest tak że nie koniecznie jest jedna oferta no nie? A to że wyślesz CV nie równa się temu że się dostaniesz? Może zwyczajnie wybrali kogoś innego. najlepiej zwalić na kogoś innego za swoje niepowodzenie no nie?

armano
@mody

No cóż nie mieli takiego obowiązku.

what
@mody

Jakiego lidera? O której rekrutacji mówisz?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Laboratorium

Na jakie zarobki można liczyć w laboratorium? Osoba z wykształceniem magisterskim i dwuletnim doświadczeniem w laboratorium.

inf
@Laboratorium

osoba z wykształceniem to niech się najlepiej wybierze na rozmowę i ponegocjuje swoje zarobki bo to nic nie da że ktoś rzuci jakąś liczbą nie musi to być tak samo w twoim przypadku

vb
@Laboratorium

jest w ogóle ofetta pracy na to stanowisko?

luna
@Laboratorium

jak masz doświadczenie i wykształcenie, to pewnie stawka będzie całkiem solidna

@luna

niech się ceni to będzie dobrze! o jakich stawkach mowa? wiecie coś?

Student
@luna

Kojarzycie może czy są staże w laboratorium np. na wakacjach organizowane?

@Student

dobre pytanie! może też bym się załapała :)

sam
@Student

a na jakich jesteś studiach, żeby móc odbywać staz właśnie w laboratorium? tak z ciekawosci

Mao

Kojarzę, że nie

Mao
@Olga

Nie znam konkretów, najlepiej ponegocjować na rozmowie

Rumpel
@sam

a co pójdziesz teraz na studiach czy jak? internet, wujek google i te sprawy. chyba sobie poradzisz?

sam
@Rumpel

ale ja się nie wybieram...pytam tylko o kierunek

Rumburak

Co miesiąc mniej ????

forte
@Rumburak

Do czego odnosi się to pytanie?

Gorgon
@sam

O co ci chodzi może powiedz to będzie łatwiej.

Często są organizowane szkolenia dla pracowników? I czy można brać udział w szkoleniach związanych z innymi stanowiskami czy tylko ze swoim?

Sam
@Tomek

a na jakie stanowisko chcesz właściwie aplikować?

Sam
@Tomek

ogólnie szkolenia dla pracowników jak najbardziej się odbywają. ale charakter częstotliwość itp zależy właśnie od działu i stanowisk

@Sam

Myślę o pomocniku technologa. To chyba tak najbliżej moich umiejetnosci jest

@Tomek

Wiesz czy te ogłoszenia są aktualne na ich stronie? Byłbym wdzięczny za informację.

@xtron

Nie wiem, zakładam, że skoro ich nie zdjęli, to tak...

ode
@xtron

Żeby się tego dowiedzieć to pewnie pasuje tam zadzwonić, bo dat przy tych ogłoszeniach nie uświadczy

@ode

Jak nikt tutaj nie wie, to się skontaktuję, po prostu nie chciałem zawracać głowy, ale kiedy wiem, że inną drogą informacji nie dostanę, to musze uderzyć bezpośrednio

ode
@xtron

a kojarzysz gdzie jest kontakt do rekrutacji?

@ode

bezpośredni nie, zamierzam uderzyć na ogólny i liczyć, że mnie przełączą

kaja

jak wygląda praca dla osób z orzeczeniem czy wykonują prace jak wszyscy czy mają ulgi, jakie zarobki ,proszę o podpowiedz

jaka

pracują normalnie

hero
@kaja

no chyba tez zalezy jakie to orzeczenie i czy nie przeszkaedza to w wykonywaniu pracy

@hero

Dziękuję za odpowiedź, obecnie jestem pracująca ale 7 h z orzeczeniem

hero
@@kaja

najlepiej jeszcze dopytaj, może tam zadzwoń. powodzenia

Janik

Witam jestem mechanikiem i myślę że mógłbym się odnaleźć na pomocnika technologa. Tam w obowiązkach jest jakaś konserwacja maszyn itp. więc dałbym radę. Jedyny problem jest taki, że dopiero się zaczynam przymierzać do UDT i to tak w międzyczasie. Myślicie że wezmą to po uwagę w razie czego? Bo nie wiem czy wyrobie się z tym na czas.

@Janik

Trochę tak chaotycznie to napisałem. Ile trwa rekrutacja? Jak trzy tygodnie to zdąrzę. O to po prostu mi chodzi.

polo
@Janik

chwilę schodzi z rekrutacją, możesz próbować

@polo

To będę próbował w takim razie. Już się zapisałem dzięki.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

anolis

Ktoś może...

anolis

Wrażenia...wrażenia mam takie, że to normalna robota. Bez szału, bez tragedii. Przyzwoicie, można bez obaw pracować

Nie wiem skąd ta ocena bo jak dla mnie to nawet na 1 gwiazdkę nie zasługuje to co się dzieje w tej (usunięte przez administratora)firmie.Sprzedzilem tak pół swojego życia zawodowego i odszedłem po tym jak firma zaczęła staczać się zapominając że podstawowym elementem w każdej firmie jest pracownik o którego należy dbać. Tu niestety kiedyś tak było ale od czasu gdzie firma jest w nowych rękach staży pracownicy jak ja odeszl(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu niestety.

Dziesiona

Dobrze jest czasami uświadomić sobie o swojej beznadziejności...

Ford

Na pracownika utrzymania ruchu chce iść i tu pytanie - często w grafiku są weekendy? Czy to raczej jakoś wymiennie?

Ford
@Ford

Grafik jest w ogóle ustalony jakoś z góry miesięcznie? Czy inaczej?

niestety
@Ford

zdarzają się

Tyr

Jak dla mnie jest tutaj całkiem stabilnie, ludzie są pomocni i nikt sobie. nogi nawzajem nie podkłada, a obowiązki to kwestia tylko wdrożenia. Każdy ma oczywiście prawo uważać co chce, ale ja jestem zadowolony i jak ktoś jest zainteresowany można śmialo pytać.

Ili
@Tyr

A długo zajmuje właśnie nauczenie się obowiązków? Szkolą jakoś bardziej, czy raczej pracownicy pokazują co i jak?

@Ili

nie da sie postawić nowej osoby na stanowisku i oczekiwać, że będzie pracowała firma poważnie traktuje ludzi i inni wszystko ci pokażą tak, zebyś na spokojnie mogl sie wdrożyć we wszystko, wiec tutaj bez spiny

Roni
@Tyr

Ile uczyłeś się, żeby umieć wszystko? Szkoliła cie jedna osoba czy kilka osób? Po jakim czasie średnio pracuje się samemu? Było nerwowo jak coś zrobiłeś źle?

onon
@Roni

ludzie są wyrozumiali, luzik.

Michal k
@Tyr

Jak tam z zarobkami kolego

@Michal k

W porównaniu do poprzednich prac jest ok, starcza mi na to, na co chce a to, że czlowiek zawsze chciałby więcej niż mu dają to już norma, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Robotic
@Tyr

Wydaje mi się to dobrze, że ludzie są ambitni, niech się starają i rozwijają no.

Bit
@Robotic

no przecież, ambicja zawsze w cenie

niestety
@Bit

ja bym z tą ambicją nie wychodził tak daleko. kasa najważniejsza.

random

Czy GTX to jakiś skrót mający swoje rozwinięcie, czy randomowe literki, bo fajnie brzmi? Sorry za głupie pytanie, ale się zastanawiam już od jakiegoś czasu i nie mogę dojść do rozwiązania

@random

Jesteś ostatnią osobą, która powinna się takimi rzeczami przejmować.

Radny

Tak to jest jak nie ma się ważniejszych problemów i zajmuje się pierdołami. Szkoda ze sama nazwa Hanex nic po za nazwa nie reprezentuje.

Cris

Widziałem na stronie oferte na pracownika produkcji i pisało, że chcą kogoś z uprawnieniami na wózki i moje pytanie brzmi, czy jest szansa wyrobić takie uprawnienia już w pracy czy trzeba koniecznie przed?

Rock
@Cris

Jak masz podane w ogłoszeniu, że potrzebują kogoś kto ma uprawnienia na wózki no to raczej oczywiste, że chcą kogoś kto już to ma. Zresztą to już musisz podpytać najlepiej, może tam zadzwoń? Ale wyrobienie tego nie jest trudne to od razu mówie.

Cris
@Rock

Kurde, właśnie wiem, ale nie chciałbym, żeby mi robota przeszła koło nosa i stąd moje pytanie. No dobra, może cos ugram przez telefon, ale raczej bez gotowych uprawnień ani rusz, dzięki i tak.

Oregano
@Cris

A ogólnie prowadzą jakieś szkolenia w firmie? Żeby jakoś się rozwijać? Bo ja np. raczej się nadaję na produkcję, ale jakbym właśnie mógł zrobić jakieś uprawnienia czy coś to zawsze do przodu, mogę i na innym stanowisku robić. To by było okej, wiem że firmy tak czasami robią.

Kechup
@Oregano

Po przez doświadczenie. Czyli starz pracy w tej lub innych firmach o ile ta firma zaakceptuje naleciałości z pozostałych firm.

Lotra

Eee...chyba trochę odleciałeś kolego drogi, zamiast na własnej dziwnej logice proponuje oprzeć się na słowniku języka polskiego.

Karramba
@Lotra

Widziałem właśnie w ogłoszeniu jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje ale nie jest dokładnie powiedziane o co chodzi. W sumie też bym się mógł dowiedzieć co autor miał na myśli i czy to rzeczywiście tutaj działa.

@Karramba

Jak sama nazwa wskazuje podnoszące kwalifikacje, czyli po prostu uczysz się na nich nowych rzeczy, które potem możesz wykorzystać na swoim stanowisku a z czasem jak już będziesz bardzo dobrym pracownikiem to nawet przejść na wyższe stanowisko.

Karramba
@Lotra

Nie wiele mi to mówi ale ok, dopytam w razie czego przy rozmowie... I one są organizowane jakoś w czasie pracy?

@Karramba

No to ja już nie wiem jak mam jaśniej powiedzieć...

magik
@Karramba

A kiedy chcesz jak nie w czasie pracy? To nie wolontariat przecież. Ja bym się po pracy nie ruszył za tego typu atrakcje, dość atrakcji mam w domu...

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Mechanik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

nick

Brałem. Rozmowa jak rozmowa. Czekam obecnie na decyzję.

muss

opiszesz jak wyglądała?

@muss

A ja wiem, było miło raczej, bez zaskoczeń. Zresztą niżej masz opisane o co tam pytali i te inne także sobie doczytaj.

muss
@nick

no właśnie nie widzę relacji z rozmowy na to konkretne stanowisko, przez to zapytałem

@muss

a o co w sumie takiego mogą pytać? jakie doświadczenie, umiejętności i ewentualnie czy umie sobie poradzić w stresujących sytuacjach albo czy pasuje system zmianowy i weekendy, czasem też tak lubią pytać jeszcze zanim ktoś zacznie

Kostek
@Bird

W ogóle w ogłoszeniu jest że nie trzeba doświadczenia, trochę mnie to zaskoczyło bo zazwyczaj od mechanika jednak wymagają. Przyuczają jakoś do tego, ma się jakąś osobę która na początku jest odpowiedzialna jakby za Ciebie? Niby coś tam miałem do czynienia ale tak bardziej garażowo i nie wiem czy bym się nadawał

@Kostek

co firma to inna, ale na bank lepiej spojrzą na kogoś kto je ma ale też co do pytan to mogą spokojnie zapytać o doświadczenie w ogole jakiekolwiek zawodowe, gdzie pracowałeś i co tam robiłeś z tym się często spotkałem

XxxX
@Bird

Nie wiem, nie znam się, nie orientuje. Nie mam zielonego pojęcia na ten temat.

pal to
@Kostek

gdzieś i tak byś musiał zacząć, spróbować nie zaszkodzi przecież

@XxxX

ale ja mam i piszę z własnego nie tak małego doświadczenia

mech

to ogłoszenie jest dalej aktualne? oprócz strony nigdzie tego nie widze

Path
@mech

Wyślij, to się dowiesz

Planuję aplikować na stanowisko Pracownik Produkcji do firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

puma

Szybka, zwięzła i na temat. Bez zbędnego przedłużania.

Torf

ogólnie to co było napisane na ogłoszeniu jak dopytywałem to się zgadzało. pytali raczej o takie podstawowe rzeczy, uprawnienia i te inne. mają się odezwać

Break
@Torf

a mówili ci po jakim czasie mają sie odezwać?

@Break

ale spodziewam się jakoś w tym tygodniu

@Break

dam znać jak będę już po.

lexon

Czy te oferty ze strony są aktualne? Nie ma żadnej daty obok, plus wydaje mi się, że jakiś czas temu już je widziałem...orientuje się ktoś?

isthis
@lexon

Jak koniecznie chcesz wiedzieć, to zadzwoń do kadr

isthis
@lexon

Jak się rekrutacjami nie interesowałem i podejrzewam, że nie tylko ja z obecnie pracujących, więc no, średnio możemy ci pomóc raczej

Lot
@lexon

wydaje mi się, że jeśli dalej jest ogloszenie na stronie to raczej powinno być aktualne, ale faktycznie dla pewności skontaktuj sie z biurem, bo może akurat nie zdjęli

@Lot

A ogólnie spoko praca? Skoro już mam taki odzew (za który dziękuję) to może skorzystam :)

Bicek
@lexon

ja nie będę owijać w bawełnę, bo dosyć długo nie mogłem sie przekonać do pracy (to nie był mój pierwszy wybór), a tu jednak po jakimś czasie pozytywnie się zaskoczylem, otworzyłem sie na ludzi, polubiłem ich a praca też idzie mi teraz jak z płatka, dla mnie to jest pozytywne zaskoczenie, którego sie nie spodziewałem

@Bicek

Jak początki dla świeżaka?

@lexon

Nie ma co ukrywać początki są bardzo trudne. Musisz być zdeterminowany jeśli chcesz pracować, samemu się angażować, nie czekać aż ci wytłumaczą tylko dopytywać. No i ruchy trzeba mieć na przyzwoitym poziomie, żeby się odrobić z tematem

back
@Gość

Hm...ja mialem trochę lepsze doświadczenia z tego co pamiętam. Jasne, że trezba dopytywac i załapać tempo, żeby pracować, ale nie było mi jakoś mega trudno, ludzie też starali się mi pomóc i dosyć szybko wszystko podłapałem, ale to też kwestia całkiem indywidualna.

@back

Bardzo dziękuję za taki odzew, nie spodziewałem się

ddd
@back

Na jakim dziale zaczynałeś?

back
@ddd

Zaczynałem na magazynie.

@back

Nie mówię ,że praca na magazynie jest lekka ale aktualne oferty pracy dotyczą utrzymania ruchu i pracy na folii ,a tam wdrożyć się do pracy jest znacznie trudniej zwłaszcza dla ludzi którzy nigdy na produkcji nie pracowali

Homar
@nick

Może i trudniej ale też nie jest to jakieś niemożliwe czy coś. Praca jak praca, na początku wszędzie się trzeba przyzwyczaić

f
@Homar

Nie jest to niemożliwe tylko trudne. Nie pisz że na folii praca jak praca wystarczy sie przyzwyczaic bo od razu widac że nie masz do czynienia z tym działem w Hanexie. To jest specyficzna praca na produkcji, a nowy pracownik na poczatek musi nauczyc sie wielu czynnosci. Po dwóch tygodniach ma byc samodzielny, a na pomoc nie zawsze może liczyc. Przez ostatni rok przewineło sie przez dział na pewno wiecej niż 10 nowych pracowników, a zostało ze dwóch. Daje rade mniej niż jeden na każdych pieciu kandydatow łatwo wiec nie jest. Gdyby jeszcze pieniadz dla nowych był lepszy, to taki nowicjusz chciałby zostać w Hanexie na dłużej, czegos sie nauczyc, zdobyc jakies doswiadczenie a tak. Zobaczy ze ciezko wyplata nie adekwatna do obowiazków i idzie szukac innej pracy.

Kit

Azbestu się nazarles czy co?

Qwe

jak nazywasz swoich współpracowników Januszami i Sebkami to ja się nie dziwię że cię nie polubili na początku

Brawo, cóż za kultura...obrażanie kolegów z pracy....no musisz być lubiany nie ma co

Poza tym - nie chciałeś pracować i odszedłeś, po co o tym smarować epopeje

Plus sam wiem, że ludzie bez powodu chamscy nie są...jak dałeś im przesłanki do tego, to się nie ma co dziwić

Sam zaczynałem nie tak dawno i okej, to nie tak, że mnie każdy lubił na początku, ale było normalne traktowanie, jak czegoś nie wiedziałem i miło zapytałem, to nie było problemu, żeby mi coś pokazać, wytłumaczyć. Podejście się liczy.

zostawcie chłopaka

spoko że się wypowiedziałeś.Nie rozumiem ataków na ciebie, w końcu masz prawo wyrazić swoje zdanie, szkoda tylko że tak wyszło. powodzenia młody ;)

@zostawcie chłopaka

Jakie ataki? Jak ktoś nas obraża, to mamy siedzieć cicho?

eh

ty chyba też się z życiem zatrzymałeś i nie ruszasz dalej skoro nadal tutaj jesteś ;)

Wielce obrażony obrońca uciśnionych sie znalazł. Taka jest akurat prawda nowych ciśniecie często i za plecami nabijacie się, padają wyzwiska a teraz dostałeś prawdę na twarz i wielce oburzenie haha żałosne

Lala

Jakie są zarobki w firmie Hanex?

Lalana
@Lala

Co miesiąc mniejsze

Lalana
@Lalana

Mogę prosić konkrety ?

Bit

zakręcony wariat, dajże mu spokój haha

Oskar

jakieś szczególne benefity/plusy, dla których warto tutaj się udać?

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.