Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Franek

Na jakim dziale pracuje się najlepiej? Czy jest ktoś tutaj kto np zmienial działy?

@Franek

Folia, laminacja, husky, spoko działy, butelkę ja osobiście odradzam

@Mimi

Z ciekawości - husky to co konkretnie?

Preforma

O, dzięki

bert

a czemu taka nazwa?

@bert

To nazwa maszyn.

loralej
@Mimi

Mimi czemu odradzasz butelke? wczesnije było że butelka spoko i ze szkolenie 3 dni wystarczy ?

@loralej

Niektórym 11 lat nie wystarcza. Rozejrzyj się to będziesz wiedział o czym mowa.

okej, ale co nie jesteś w stanie odłożyć? bo ja np jestem w stanie i zarabiam tyle że "żyje" i mogę sobie pozwolić na wakacje z żoną

Sylwia
@3

Każdy powinien pilnować swojego gniazda. Kukułką nie wiele potrzeba.

Nina
@Sylwia

Ja to miałam takiego szwagra co to w urnie wylądował i nie miał go kto pochować..... Taka Bieda była. Teraz dziecko nie ma gdzie nawet na 1 listopada pójść i znicz zaświecić. Pamięć ginie wraz z tożsamością. Biedna sierotka. A rentę bierze?!

@Sylwia

no to ja swojego jak najbardziej pilnuje, pytanie czy inni też to robią ;)

✌️

Zależy na jakim stanowisku sié pracuje, wiadomo że na produkcji kokosów nie ma.. A jak ktoś lubi żyć od 10 do 10,to może i starcza.. albo jedzie na oparach.. Niestety niskie premie nie zachécają do specjalnego zaangażowania w swoje obowiązki. Nie polecam..

✌️

Tak czy owak, niezależnie od swojej życiowej sytuacji wynagrodzenie powinno być adekwatne co do wykonywanej pracy, a tej pracy nie jest mało.. Nie ważne z kim sié mieszka czy na kogo sié pracuje. Nie mieszkamy na zachodzie, a nic teraz nie jest tanie..Niestety brak szacunku tradycyjnie dla pracownika..

?!

żenujący jesteś. a co cię to obchodzi? zazdrość ci bo własnych nie masz? co się z wami ludzie dzieje.. poziom poniżej zera

@?!

Współżycie to współżycie. Tak zwane 1:1 w skali rzeczywistej.

Hhh

Witam mam pytanie ? Kiedy są tzw wczasy pod grusza wypłacane????? i w jakiej kwocie pozdrawiam.

Ben
@Hhh

300zl na wiecej zakład nie stać ????????

eden
@Ben

niektóre zakłady nie mają tego wcale więc dobrze że w ogóle jest wprowadzone coś takiego jak wczasy pod gruszą.

uzi

ale 300 to nawet spoko, ja miałem 120 u siebie poprzednio

konkret
@uzi

no to teraz jak już się wydało że jest czista złotych to tylko czekać jak kolejka chętnych do podjęcia pracy ustawi się pod kołowrotkiem przy bramie

eden
@konkret

no to czekaj mi to lotto kto tam przychodzi a kto nie. moja robota mnie interesuje tylko

@Ben

A na co jeszcze można liczyć w GTX prócz wspomnianych wczasów pod gruszą? Są przyznawane pracownikom jeszcze jakieś inne benefity? Jak np. prywatna opieka medyczna?

ej

Coś mi tu nie gra...

ej
@Marta

Jak dodałaś komentarz bez podpisu pod nickiem? Da się tak?

@Marta

można liczyć przede wszystkim na dobrą i stabilną pracę co w obecnych czasach jest bardzo ważne

kos
@ej

u mnie sie nie da nie wiem jak u innych ale chocbym nie wiem jak probowal automatycznie wskakuje pracownik

@Hhh

Wypłacane po jakichś dwóch tygodniach, od zakoñczenia urlopu..

kopiko

pozdrawiam wszystkich pracowników hanexu. razem zawsze raźniej i lepiej się robi

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

A Pan @Były pracownik nie ma za grosz kultury, bo pisze o innych ludziach publicznie i im wytyka rzekome niekompetencje. Proponuje omijać Pana szerokim łukiem, bo nikt nie chciałby trafić na tak "miłą" osobę, szkoda nerwów. Chyba, że ktoś lubi być publicznie obsmarowywany.

@.

Nie pisz, jak nie masz pojęcia. Wpis był delikatny, ograniczy się tylko do kompetencji ww.osoby. Mogło by być grubiej, ale że mam na to ........ Więc, proponuję nie pisać, jak nie wiesz o co chodzi.

@.

Miał być PIP, ograniczyłem się tylko do oceny, gdzie sprawa z góry wygrana. Proponuje, nie wypowiedać się w tematach , o których nie mamy pojęcia.

@.

Akurat, dla mnie była niemiła, gdzie nie miała racji. Zresztą na tym portalu nie ocenia się czy ktoś jest miły. Ocenia się pracodawcę, a oceniając jego , ocenia się pracowników, którzy wykonują powierzone mu zadania. Bhp, podlega tylko dyrektorowi , więc od tej osoby musimy wymagać odpowiednich kwalifikacji . Często to osoba podejmująca decyzje o być, lub nie być drugiej osoby, więc to czy jest miła nie jest rzeczą istotną.

Odgórnie
@.

Lepsze to niż być pomawianym po kontach. Zastanów się. Działania zbyt emocjonalne nie wróżą dalekiej przyszłości. Cierpliwość pokaże rozwój sytuacji. Może się okazać że ten Pan popełnił bardzo duży błąd, a efekty tako pojawią się z czasem.

@Odgórnie

Konto to można mieć bankowe. Proszę, o konkrety, a nie wróżenia, inaczej nick należy zmienić na Wróżbita Maciej. Dokształć się, będziemy mogli dalej podyskutować. Pomówienie, to nie ocenianie faktów. Trudno, to wytłumaczyć osobą nieświadomym, nie znających swoich praw i obowiązków wynikających z kodeksu pracy. Już czek na pozew za pomówienia, wtedy dokładnie będą mógł udowodnić kto ma rację. Na tą chwilę pozdrawiam i życzę dalej żyć w nieświadomości. Oceniać czyjeś kwalifikacje po tym ,że jest miły( to naprawdę bardzo obiektywne).

To BHP to jest pic na wodę... Nigdy nie widzi tego co powinna, doczepia się do głupot a jak coś się komuś stanie to robi tak żeby to była wina pracownika

Zygam

Ja chciałem dodać że co roczne podwyżki w tej firmie to fikcja, ostatnia dwa lata temu po 60zl do podstawy xd, żarty jakieś. Nie polecam

Mokay

Mam świeżo uzyskane uprawnienia na wózki, mogę od razu składać papiery do was?

@Mokay

Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie, np. rok?

@Mokay

zawsze możesz składać papiery przecież nikt ci nie zabroni

@Mokay

jakie stanowisko cie interesuje? przecież nie podałeś najważniejszej info

@Onzo

Pracownik produkcji z uprawnieniami

@Mokay

no to nie rozumiem co cię powstrzymuje przecież chyba nie potrzebujesz zgody kogoś stąd

@Mokay

składaj cv i niczym się nie przejmuj, powinno wszystko być dobrze i z dobrym efektem dla ciebie

Mylo

Jakie warunki trzeba spełnić na produkcję? Coś konkretnego?

@Mylo

Nic konkretnego :)

@Ddd

nie ma żadnych wymagań co do wykształcenia czy doświadczenia?

@Mylo

nie ma żadnych wymagań, ludzie bez doświadczenia również są przyjmowani i przeszkalani

Ok ok to dzięki

@sss

jak długo trwa takie szkolenie? jest jakiś okres konkretny w którym pracownik musi to ogarnąć czy to jest zależne od osoby?

Exupery
@Topik

Na butelkach są przyzwyczajeni do przebierania. Nawet starzy pracownicy popełniają błędy.

@Exupery

no każdemu może się zdarzyć, jestesmy ludźmi, nie robotami

Opel
@Exupery

Każdy może popełniać błędy i nie ma w tym nic dziwnego, ważne żeby umieć się też do tego przyznać

@Opel

powiedziałem to samo. i to jeszcze o tej samej godzinie :) ale zbieg okoliczności

Jea

Dają w hanexie zaliczki? :)

@Jea

raczej nie

Zbys

Czy zaczynał tu ktoś całkowicie od zera? bez żadnej wiedzy o tej branży? To jest właściwie możliwe?

@Zbys

Tak wiele ludzi i dali sobie radę

Zbys
@Mimi

To dobre info, chyba spróbuję w takim razie

@Mimi

a ile trwa szkolenie dla kogoś takiego, kto zaczyna od niczego?

SSS
@Mikac

Na dziale butelka 3 dni

@SSS

i tyle wystarczy? w sumie jak ktoś jest kumaty i słucha co się do niego mówi, to pewnie tak.

@Mikac

Pewnie że wystarczy. Jak czegoś się nie wie wystarczy zapytać innych pracowników. Zresztą każdy się stara pomagać każdemu.

@sss

a no to jak jest taka atmosfera to dobrze. bo różnie to bywa czasem nowym wcale nie chcą pomagać bo uważają że mają wystarczająco swojej roboty dlatego trochę mnie zadziwiły tylko 3 dni szkolenia

Ddd

A na wakacje ? Wczasy podgrusza orientujecie sie kiedy i mniej wiecej ile ?

Erni
@Ddd

A gdzie chcesz jechać na wakacje mój drogi jak taka sytuacja

@Erni

Robisz test i jedziesz bylem w egipcie robisz test i puszczaja :) a z tym funduszem to pytam z czystej ciekawości

bert

Przecież można normalnie

Bolo

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w firmie. Chciałbym zapytać ogólnie o atmosferę w pracy i o kierownictwo . Jest za pracownikami ? Z wcześniejszych Waszych opinii wynika że najgorzej pracuje się na wydziale butelek. Proszę o opinię pracujących pracowników. Dziękuję

@Michal daja na wielkanoc kase ? Dla pracowników hanexa

@Nowy

tak, jest premia na święta

@sss

A w jakiej kwocie orientujecie sie ?

@Nowy

200-350 zł w zależności od grupy dochodowej

Szału nie ma

Mokate

U mnie w poprzedniej robo nie było nic, więc grunt, że coś jednak jest ;)

Erni

a jakbyś nic nie dostawał to byś jojczał że nic nie ma. nie dogodzisz

GTX
@Erni

Ale ty nie podpowiadaj, bo na kolejne święta będzie przedział 20-35zł i też będzie dobrze. To przecież lepsze niż nic.

Fiks

no jeśli dają to zapewne przed samymi świętami, to chyba logiczne całkiem

Wypłaty maja być 29-30 marca 200-350 zł w zależności od grupy dochodowej

Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie,a zwłaszcza na produkcji na dziale butelka to odradzam.(usunięte przez administratora)Pracy coraz więcej,a(usunięte przez administratora)Maszyny stoją jedna koło drugiej, l(usunięte przez administratora)Odbieranie z 2-3 maszyn przez jedną osobę a później pretensje, że są zwroty.Pretensje o wszystko.Same zakazy.(usunięte przez administratora)Kiedys to była fajna praca i z chęcią się przychodziło do pracy,a teraz ... Żenada

Małe sprostowanie, premia jest NETTO

Polak

A macie coś takiego, że jak zachorujesz, nawet na jeden dzień to premii nie ma wcale?

Butelka
@Polak

Nie ma premii

pracownik 2

Najniższa krajowa jest tylko dla nowych....potem jest więcej razem z premia i nadgodzinami jest nieźle.....

@pracownik 2

Chyba, że wchodzisz komuś w (usunięte przez administratora) to może masz i więcej premii

Praca
@pracownik 2

(usunięte przez administratora) fatalna atmosfera w pracy, ciągłe pretensje, zakazy, nakazy, pytania czemu coś źle wykonano. Poziom pracy ciągle się obniża już nic nie idzie gładko jak kiedyś. (usunięte przez administratora)

@Praca

poziom pracy ciągle się obniża? no to już wiesz czemu nie zarabiasz więcej

P
@pracownik

Poziom pracy obniża się ale nie z winy pracownika. (usunięte przez administratora) Trafiają tutaj coraz bardziej przypadkowi ludzie bez chęci tylko po to aby mieć czas na szukanie pracy gdzie indziej. Oni tego zakładu nie pociągną na takim poziomie na jakim życzyłby sobie zarząd. Zwolnią się trzeba będzie szkolić kolejne nowe osoby, w między czasie ktoś tam ze starej ekipy się wykruszy więc poziom pracy znów się obniży i tak dalej. Zgrana załoga to skarb a tutaj tego nie ma. Polityka firmy w tej materii to nieporozumienie oceny roczne pracownika to jakaś farsa.

pps
@P

No oczywiście, to zawsze wina wszystkich dookoła tylko nie pracownika, bo to przecież nie pracownik pracuje na maszynach i nie on za to odpowiada. Tak łatwo oceniać pracę innych i wytykać co oni robią albo nie robia, co mają a czego nie mają. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, zastanów się nad tym zanim znowu będziesz się mądrzył

@P

he he he nie masz zielonego pojęcia o pracy na produkcji i co to zgrana załoga skoro wypisujesz takie brednie Co? okres ci się zbliża?

Paw
@pps

Chyba wszyscy czekali na takie podsumowanie :) Winnym tego, że w firmie dzieje się źle, jest ten zwykły pracownik na samym dole piramidy, który nie ma nic do gadania, ale odpowiedzialność jest taaaaaka. Słuchać pracownika nie warto, bo na czym taki fizol się zna. Będzie się mądrzył, że mało ludzi, że nie nadążają, nie ma potrzebnych narzędzi. Jak się nie podoba to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - taka właśnie polityka niszczy ten zakład. To dlatego wartościowi ludzie stąd odchodzą.

Arleta

To czemu się nie zwolnisz jak tak źle?

Bartek

@Bartek

preformy i butelka 22-6, nie wiem jak folia

Lew
@sss

o folii już były jakieś spekulacje że chyba po 12 godzin pracują? i weekendy też? jakoś tak?

Pan Kleks

Obróbka po 12, reszta 3 zmiany po 8h

Pan Kleks
@Niki

No i dzięki

uważaj żebyś ty nie był na wylocie za to obgadywanie.

Xqw

No cóż niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka... Karma jednak istnieje

Dolas

Te oferty na stronie to aktualne są?

@Dolas

Bo nie chcę wysyłać cv na marne

kora
@Dolas

aż tyle cię kosztuje wysłanie załącznika?

kora

no bez przesady...

Sąsiad
@Dolas

To jak to cię przytłacza, to błagam nie wysyłaj. Nie chcemy obiboków, dla których najprostsze zadanie wzrasta do rangi wyzwania...

@Sąsiad

Pozwól że decyzje podejmę sam i nic mnie nie przytłacza . nie chce po prostu zasypać ich swoim cv skoro to nie ma mieć żadnego sensu

Sąsiad
@Dolas

Ale są oferty na stronie, więc zasypywanie cv jest zasadne...tak jakby się o to proszę, nie?

@Sąsiad

Ehh.. widzę że żadne moje tłumaczenia sprawy nic nie zmienią, bo nie zrozumiałeś zamysłu mojego początkowego pytania. Ale nie szkodzi, zamykam temat bo już o reszcie zadecyduję sam

Maciek

Jak się pracuje na utrzymaniu ruchu????

Hilda
@Maciek

Czasami są przydatni ale mało kto rozumie ich rolę.

plastyk
@Maciek

Wystawili wakat na mechanika do UR. Pracuje się tylko w systemie pop 12 godzin? Jle dają zarobić na początku?

Szymek
@Hilda

Jak się pracuje, a nie jak postrzegasz osoby tam pracujące...

Dali
@plastyk

a masz jakieś doświadczenie? jeśli tak to ile i jakie? to ma znaczenie przy zarobkach. idź na rozmowę to Ci powiedzą

Zenek

Produkcja pracuje w weekendy?

piccolo

tak pracuje

@piccolo

A pozostałe działy? czy cała firma (oczywiście z prac fizycznych) pracuje weekendowo?

piccolo

większosć tak

@Zenek

z tego co pamiętam to folia nie pracowała tylko w weekendy

beton
@byly

Teraz już pracuje

@beton

a, no to miałem nieaktualne info dzięki za poprawienie

@beton

a tak mi się jeszcze przypomniało, a nadal pracuje folia na 2 zmiany po 12 h czy to też się zmieniło?

@beton

A jak dokładnie wyglądają godziny pracy w miesiącu? Ile ich wychodzi? Zastanawiam się też jak wygląda kwestia urlopu. Czy jak zachodzi pilna potrzeba wzięcia wolnego dnia to można w tej kwestii się bezproblemowo dogadać?

Mazak
@byly

jeszcze nie tak dawno pracowała, wiecc wydaje mi sie że to nie miało się zmienić ale reki uciąc nie daje bo szkoda

Ktoś
@Zenek

Niestety tak i także w święta

@Ktoś

No rozumiem, pytałem tylko informacyjnie, niestety są takie branże i zawody które wymagają takiej pracy i nic się na to nie poradzi. Dobrze że wiem to wcześniej

@Ktoś

Zresztą miałem już okazję pracować w takiej firmie, która robi w takim samym systemie. Nie przeszkadzało mi to, weekendy i święta są dodatkowo płatne, coś za coś

Nowt

Podobno po 4500 złocisza (usunięte przez administratora) się zarabia i tylko na rano. Prawda to?

Haha

Chyba brutto....

@Haha

podobno na rękę i jeszcze są nadgodziny.

Coutry
@Nowt

Komu ile się należy i kto o tym decyduje?

@Coutry

Już wiem komu a kto decyduje? Oczywiście kierownik.

Ruy1
@Nowt

Hanex to firma dobra tylko kierownictwo nie wie albo nie chce wiedzieć co się dzieje że pracownicy są .nenka przez innych pracowników chodzi o pracownice pracujące na butelkach w hanexie w Dąbrowie górniczej proszę się temu bardziej przyjzec osoba życzliwa

Ktoś

Co pół godziny zmiana,a nie co godzinę

dudik

do czego właściwie służą produkowane przez was preformy, widziałem zdjęcia na stronie i nic mi to nie mówi

vv

Twoja wyobraźnia płynie w ewidentnie niewłaściwym kierunku

Ptaszek
@vv

No to baloniki. To stwierdzenie też będzie złe?

@vv

Wiesz...ale właściwie to ma rację xd @dudik, preformy są używane przy formowaniu butelek. Jak chcesz, to mogę podać linka z opisanym całym procesem, bo jakbym opisał to swoimi słowami to pewnie wyglądałoby to podobnie jak opis autorstwa Ptaszka ;)

@Gość

znaczy ja doskonale wiem jak wyglądają preformy co nie zmienia faktu że można poszukać innych skoajrzeń

dudik
@Gość

to poproszę tego linka

@dudik

pogoogluj trochę to znajdziesz to czego szukasz

@dudik

no litości trochę przecież już byś zdążył trzy razy to znaleźć niż ktoś ci tutaj odpisze...

@vv

Spokojnie, przecież zaoferowałem, że podrzucę. To nie był jeden z pierwszych wyników wyszukiwania.

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.