Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

dudik

do czego właściwie służą produkowane przez was preformy, widziałem zdjęcia na stronie i nic mi to nie mówi

vv

Twoja wyobraźnia płynie w ewidentnie niewłaściwym kierunku

Ptaszek
@vv

No to baloniki. To stwierdzenie też będzie złe?

@vv

Wiesz...ale właściwie to ma rację xd @dudik, preformy są używane przy formowaniu butelek. Jak chcesz, to mogę podać linka z opisanym całym procesem, bo jakbym opisał to swoimi słowami to pewnie wyglądałoby to podobnie jak opis autorstwa Ptaszka ;)

@Gość

znaczy ja doskonale wiem jak wyglądają preformy co nie zmienia faktu że można poszukać innych skoajrzeń

dudik
@Gość

to poproszę tego linka

@dudik

pogoogluj trochę to znajdziesz to czego szukasz

@dudik

no litości trochę przecież już byś zdążył trzy razy to znaleźć niż ktoś ci tutaj odpisze...

@vv

Spokojnie, przecież zaoferowałem, że podrzucę. To nie był jeden z pierwszych wyników wyszukiwania.

Mario

Ale smęcicie. Co tam słychać? Opowiedzcie coś ciekawego na rozruszanie atmosfery. Jakaś anegdotka z pracy? Dowcip?

@Mario

Czemu mają smęcić? Pytania o prace itp to jest smęcenie? mi to np dużo pomaga jak czytam te informacje

coś tu kręcisz
@Gizmo

Co ci pomaga? Jak pytania czytasz to ci pomaga? Nikt na pytania nie odpowiada to jak mogą ci pomagać. Ważne są odpowiedzi, a nie pytania.

Gizmo

To jak ty chcesz rozluźniać atmosferę, to sam opowiedz jakiś kawał

Gizmo

Poza tym nigdzie nie powiedziałem, że atakujesz, po prostu przedstawam swoją perspektywę

@Gizmo

Ja nie umiem, wszytskie spalam :/

@coś tu kręcisz

Ty kręcisz, wiadomo że w domyśle chodziło o pytania i odpowiedzi. chyba że z domyślaniem ciężko

@Mario

a i nie jestem przekonany czy to jest odpowiednie miejsce na opowiadanie kawałów chyba że są jakieś dobre

@.

No gdyby był to zakład pogrzebowy to jeszcze bym zrozumiał

@.

No ale mniejsza, coś się nam gadka nie klei, spadam stąd, narazka!

no to pa?

Magda

Hej, jak wygląda u Was praca lidera, polecacie ?

Witam mam pytanie jakie zarobki mniej więcej i czy warto bo nie ukrywam że szukam czegoś na stałe.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
remek

czy są przyjęcia na produkcję?

prod
@remek

na produkcje to chyba cały czas można się zgłaszać i wysyłac cv przez strone oficjalna

@prod

serio? skąd takie info?

prod
@remek

kwestionujesz moją wiedzę jako pracownika? :P

Guru
@remek

no cały czas widnieje tam oferta no to tak jakby szukali? też to tak rozumiem

@Guru

aa, ok, nie wiedziałem, że jest oferta

Guru
@remek

na stronie owszem, na innych portalach niekoniecznie także to też takie na dwa razy, trzeba sprawdzać

heh

wystarczy już tych życzeń wszystkich. to portal o pracodawcy a nie o nowym roku

ronny
@heh

uuu ktoś wstał lewą nogą

heh
@ronny

ależ skąd po prostu chciałem przyłożyć ręke do porządku i używania w portalu w celu do którego został stworzony

@heh

Witam, może od Ciebie dowiem się coś więcej. Czy pracujesz w firmie i uzyskałabym jakieś informacje odnośnie pracy w GTX Hanex Plastic? Jak się pracuje? Jak wygląda atmosfera wśród pracowników? Czytając poniższe życzenia wnioskuję, że jest dobra o ile pisane są przez osoby pracujące tam.

@Marta

Praca nie jest zła,

@Marta

Ale jaki dział Cie interesuje?

inf
@Mimi

wydaje mi się że Marta to moderator strony który ma po prostu wzbogacić dyskusje

@inf

Ok dzięki. Za info.

Max

Czy jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć na pytanie jak wygląda praca przy obróbce folii? Co się konkretnie robi czy jest to ciężkie do nauczenia? A może wymagają już od razu konkretnych umiejętności

@Max

Aha no i jakby ktoś jeszcze opisał jak zmiany wyglądają to też będę wdzięczny

obcy
@Max

na obróbce 2 zmiany po 12 h także kwestia przywyknięcia do takiego systemu bo ogólnie nie jest źle

@obcy

A jeśli chodzi o resztę? Jak wygląda ta praca?

Loko
@Max

o Panie obowiązków to jest mnóstwo i nawet nie chce mi się ich tu wszystkich wypisywać. Tak ogólnie mówiąc no to chodzi o utrzymanie ruchu i produkcji przy tej obróbce folii, kontrola maszyn, zmiana osprzętu, kontrola jakości, sprawdzanie stanu technicznego i ewentualne zgłaszanie itp itp

@Loko

Ciężko to wszystko załapać na początku, czy jak się jest ogarniętym gościem to idzie się szybko wdrożyć?

Kolanko
@Max

Na drugi dzień już to ogarniesz. Nie myśl, tylko zatrudniaj się, bo nie ma komu pracować!

@Kolanko

No oby było tak jak mówisz, jeśli jest potrzeba to trzeba faktycznie dzwonić póki miejsca są

DOF
@obcy

Nie jest źle powiadasz? Robisz 12 godzin, gdzie większość zamówień to małe rolki które kreca się do 5 min(50 kg) oczywiście zależy jaki operator. i tak przerzucasz 5 do 7 ton ręcznie na zmianę. I wyobraź sobie że tak przez 3, 4 dni.... Ten dział to jest typowo fizyczna praca.

obcy
@DOF

no to chyba każdy wie na co się pisze ;) fizyczna to fizyczna, nikt nie mówił że będzie łatwo, więc nie rozumiem o co ci chodzi tak właściwie

Kamil
@DOF

Idź do brembo 8 ton codziennie, nie masz czasu na nic 1 dzień wolnego i zaś 4 dni. Wszędzie dobrze gdzie nas nie. Ma

@DOF

no chyba nikt nie ma złudzeń, że to nie jest fizyczna praca, to chyba oczywiste

Santa

No to co, szczęśliwego Nowego Roku wszytskim!

Lokson
@Santa

czemu minusujecie gościa który jest po prostu miły? może trochę nie na temat ale są jeszcze ludzie którzy bezinteresownie życzą innym dobrze

@Lokson

No trudno, nie obrażam się.

@Santa

Ale nadal Wam dobrze życzę, nawet jeśli bez wzajemnosci :)

Lokson
@Santa

bardzo słusznie, ja tam doceniam takie małe gesty.

Beru
@Santa

oj od razu bez wzajemnosci. na pewno wszyscy ci wzajemnie tez dobrze zycza a te minusy to pewnie przypadkowo

Hala

Jest już ta nowa hala na Koksowniczej czy dopiero są plany?

ktoś niżej o tym pisał

@Hala

znalazłem, wiele się nie idzie dowiedzieć, ale wychodzi an to, że hala jest już postawiona

@abc

ale pracowników też już zatrudniają?

@abc

czy to dopiero jakieś początkowe prace i na razie jeszcze za wcześnie by o tym mówic

nie mam pojęcia

@abc

okej i pewnie też nie wiesz gdzie można się dowiedzieć...

@abc

no ale nic poszukam w sieci albo spróbuję zadzwonić

@Uzar

nie wiem, napisałem, że znalazłem na goworku

@Uzar

też poszukam, jak znajdę to dam linka

jsw koks
@Hala

jest. tak oswietlona ze az oczy szczypia jak rano jade na koksy. statek kosmiczny normalnie.

Santa

Jak tam nastroje przed świętami? Jak praca? Atmosfera?

@Santa

To inaczej. Jak tam nastroje po świętach? Jak praca? Atmosfera?

Barry
@Santa

Od czasu jak Lerg przejął Hanex lepiej nie jest. Socjal bardzo słaby w innych firmach dostają wiecej, bzdurne akcje np przyjeżdżaj do pracy rowerem, robione aby rozładować tłok na miniaturowym parkingu albo przynieś swoje bombki z domu na firmowa choinkę to firma zaoszczędzi sobie kłopotu. Firma wprowadziła czterobrygadówke ale mówią że to nie czterobrygadówka aby pracownicy nie domagali się jakiś dodatków. Zmienili system pracy tylko po to aby łatwiej im się rozliczało czas pracy a nikt nie pomyślał że setka pracowników będzie musiała zmienić swoje przyzwyczajenia i przestawić się na nowy tryb pracy. Oczywiście nie konsultowano tego z pracownikami bo tutaj nie ma związków zawodowych to mozna pracownikiem pomiatać. Rotacja na produkcji jest bardzo duża na takich warunkach jak w Hanexie nowi.niechca pracować. Przeczytałem kilka ostatnich komentarzy i nie zgadzam się z nimi. Chyba piszą je osoby z tzw biura, bo na pewno nie z produkcji i ten komentarz też szybko będzie zaspamowany aby spadł gdzieś niżej nikt go nie widzial

Odpowiedź
@Barry

Można za spamować, ewentualnie można wydłubać oczy jak tam wolisz. W siora (usunięte przez administratora)

Odpowiedź
@Odpowiedź

Pragnę jeszcze dodać że lepiej się nie wpier dalac w cudze sprawy. Niektórym jednak brak szacunku nie zostaw wyperswadowany.

@Santa

Ja po świętach bardzo dobrze. pojadłem sobie posiedzialem z rodzinka troche i gitara

Santa

O, o tego typu nastroje mi chodziło w pytaniu :) Nie o sytuację firmy :)

Czy Hanex ma też jakieś zaplecze ekologiczne??

nwm co to

co masz na myśli??

ODP
@nwm co to

Zapewne chodzi mu o to, czy np. butelki PET są ekologiczne, owszem są przeznaczone do recyklingu. W ogóle hanex jako pierwsza firma w Polsce otworzyła linię produkcyjną folii z recyklingu, ale to tak dodaje już jako taką ciekawostkę

nwm
@ODP

aaa ok myslałem że coś bardziej skomplikowanego

ODP
@nwm

Znaczy ja tak tylko gdybam, ciężko wiedzieć na 100 % co autor miał na myśli, mówię co ja wiem

On

W dziale sprzedaży są same kobiety???

@On

A co, jakiś Alvaro chce się wkraść do działu czy się kobiet boisz że tak pytasz ?

rollo

jest szansa, że byc moze bede zaczynal prace na produkcji, konkretnie chodzi o folie. szkoli raczej starszy kolega po fachu czy ktos do tego zatrudniony?wolalbym to pierwsze, bo zawsze lepiej sie dowiedziec co i jak od kogos, kto wie jak to wyglada od srodka

Kon
@rollo

szkoli zawsze pracownik. no zazwyczaj tak jak piszesz, starszy i doświadczony na tyle żeby mógl tą wiedze przekazywać dalej, co jest najlepsze bo kto lepiej powie o pracy niz ktoś to ją wykonuje

@Kon

okej, to dobrze. dzięki

Kon
@rollo

samemu mi sie już zdarzało szkolić pracowników, jakoś nam to szło ogólnie. wiec pewnie i ty sobie poradzisz

@Kon

pewnie tak bo taki mam właśnie zamiar ale chciałem zapytać dla pewności jak to się odbywa

??
@rollo

Czyli są oferty na produkcje??

@??

tak są . wystarczyło sobie sprawdzić i byś wiedział

Dello

W jakim systemie jest praca w hanexie?

Eye

system dwu zmianowy obowiązuje

@Eye

Dwie zmiany po 8 godzin bez nocek, czy dwie zmiany po 12 godzin??

Eye

dwunastki

@Eye

Do przeżycia, chyba nawet wolę tak. Dzięki.

Ton
@Dello

przynajmniej więcej dni wolnych wypada, jak dla mnie najlepszy system. początkowo trrzeba przywyknąć ale potem leci

ff
@Ton

Dwunastki są super. Zrobisz swoje a potem jestes wolnym człowiekiem przez kilka dni. Bajka

Ton
@ff

no dokładnei to miałem na myśli, lepsze to niż codziennie po 8 godzin, a po pracy to i tak już się niczego nie zrobi ani nie załatwi

Reno

Na produkcję można się dostać tez bez uprawnien na wózki?

odp
@Reno

na ten moment tylko z uprawnieniami na wózki na produkcje

odp
@Reno

bedziesz aplikowal? z tego co slyszalem od chlopakow z produkcji to spoko robota

@odp

no właśnie po to pytam bo chciałbym ale uprawnień na wózki nie mam i tu pojawia się niestety problem

info
@odp

pojawila sie wczoraj oferta na olx na produkcje i nie ma tam nic mowy o wozkach, no bo sa dwie takze polecam sprawdzic

Malmo
@info

o no to dobrze że mówisz nie widziałem chyba wszystkich tych ofert też, dzięki

NST
@Reno

Jak chcesz się dostać na produkcje Foli to i bez wózków Cię wezmą . W przyszłości sami za darmo Ci uprawnienia zrobią .

Lost
@NST

o naprawdę można w hanexie dorobić sobie uprawnienia na wózki? to w sumie super opcja

O, to dobrze, dziękuję!

Snow
@NST

No ale teraz wisi jednak ogłoszenie na produkcje z wymaganiem na wózki to jak to jest?

Najk
@Snow

jeśli jesteś zainteresowany to wyślij cv albo zadzwoń to się dowiesz jakie masz szanse. to jest najlepsze rozwiązanie

nick

czy mi sie wydaje czy hanex postawil nowa hale obok koksowni?

hmm
@nick

to pracujesz tam i nie wiesz co się dzieje w firmie :P?

Dawo
@hmm

Może zajmuje się swoją pracą a nie wpycha nosa w nie swoje interesy

hmm
@Dawo

a to nowa hala firmy, to jest wpychanie nosa w nie swoje interesy? ciekawe

stary

Pracowałem bardzo długo w firmie praktycznie od samego początku firmy hanex,i nie narzekałem ,raz było gorzej ,raz było lepiej ,ale wyplata na czas ,zakład bardzo dobrze się rozwijał ,nie powiem,powinny być wieksze pensje ,szczególnie na produkcji butelek bo pracy jest bardzo dużo, ale kto chce i lubi pracowac nie powinien narzekać ,nasze szefostwo było dobre i w niektórych sytuacjach ,bardzo wyrozumiałe nie narzekałem praca była spoko pozdrawiam

A poda ktoś ich stronę?

obv
@Michał

a wiesz że jak wpiszesz w google to sam znajdziesz? serio to nie jest takie trudne jak może się na początku wydawać :D

tru
@obv

Jak komus się to w ogole wydaje trudne to pozdro. To pewnie jakiś(usunięte przez administratora)bo inaczej tego nie widzę, nikt nie jest tak niedociumany, żeby nie ogarnąć takiej prostej akcji

obv
@tru

czasem się boję że naprawdę są tacy ludzie, ale jeszcze mam nadzieje :D

tru
@obv

to w takim razie pozostańmy przy tych nadziejach ;)

Kola

Przyjęcia są tylko na produkcję, czy do biura też idzie coś znaleźć?

@Kola

a jaki dział w biurze Cię konkretnie interesuje? jakieś podstawowe prace typu przerzucanie papierków czy coś innego

Kola
@Gizmo

Przykładowo stanowisko asystentki biura, sekretarki. Tak jak mówisz, podstawowe prace, na pewno nie księgowość, ani jakieś specjalistyczne wymagające doświadczenia czy wykształcenia odpowiedniego

Dulla
@Kola

Obawiam się, że nie ma obecnie zapotrzebowania na takie stanowisko.

Mona
@Dulla

Takie stanowiska to by każdy chciał, także nawet jeśli się zwalnia co jest rzadkie, to zaraz znajduje sie rzesza chętnych ;p

ico
@Mona

nie każdy, ja bym nie chciał wcale

Mona
@ico

Chodzi mi o zainteresowanych taką pracą, ale dzięki za własną opinię :D

biórwa

W bióże zarobisz 5 klocków na łape pchaj sie

Tony

Podoba mi się wasza strona internetowa :) przejrzysta i w fajnej kolorystyce, żadnej przesady nie ma. Nie trzeba kogoś do jej prowadzenia? :D

@Tony

A co, poprowadzisz równie dobrze? ;)

Tony
@Goran

Na pewno bym się postarał

@Tony

ciężko o takie oferty tutaj raczej. jeśli Ci zależy to dzwoń i się dopytuj a może coś Ci znajdą ;d

@Eros

Nie chcę robić przykrości, ale nie wierzę za bardzo w powodzenie tej misji

ale z Ciebie pesymista ;p już od razu nie wierzysz ;d

Eros

niech sam sobie sprawdzi i się dowie jakie są realia ;p a tak to go zniechęcisz na wstepie

@Eros

Nie bez powodu, bo najprawdopodobniej po prostu firma zleciła komuś zrobienie strony, nie tak, że ktoś na etacie siedzi i grzebie coś w stronie, której nie trzeba poprawiać. Tak sądzę. Ale niech zrobi jak uważa, powodzenia.

@Goran

A no właśnie niech zrobi jak uważa, o taką puentę mi chodziło ;p

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.