Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o.

Tarnobrzeg

Opinie o Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o.

mgr inż.

Witam, zdecydowanie odradzam wszystkim pracę w zakładzie "PIOTROWICE II" (Tarnobrzeg/Machów). Pracodawcy nie szanujący pracownika! Chamstwo, prostota i wyzysk - to słowa najlepiej opisujące podejście Pracodawcy. Szanowny Pan dyrektor Wiesław MURIAS prezentuje swoją osobą najniższy poziom kultury, zerowy szacunek dla pracownika!!!!! Nawet jeśli ktoś pracuje bardzo długo w tej firmie to nie może liczyć na UCZCIWĄ I ADEKWATNĄ DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW podwyżkę. Podsumowując to co chcę przekazać - całkowity BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA (szczególnie ze strony wyżej wspomnianego Pana W. Murias (który chyba za bardzo "zachłysnął się" swoim stanowiskiem i chyba zapomniał, że kiedyś podobno sam sprzedawał oranżadę ;) ). NIE POLECAM i radzę omijać tego Pracodawcę szerokim łukiem!!! Ps. A pracownikom odradzam picie oranżady jaką zakład im zapewnia - proszę sprawdzić skład, zawarty jest ASPARTAM (E951), który według wielu naukowców jest rakotwórczy... NIE pozdrawiam...

elektron
@mgr inż. 08.05.2017, 17:31

A jak tam na sterowni jest?

Jerzy

Wypłata na czas i kierownictwo w porządku tylko żeby po 3 miesiącach była podwyżka to byłoby ekstra.

Bogdan

9polepszyło sie coś z zarobkami?zrobili podwyżki?

Kajtek

słabe zarobki na umowie próbnej no i częste rotacje z brygady do brygady. Ogólnie praca nie jest ciężka i atmosfera nawet ok.

Masz wiedzę na temat firmy Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Zostaw opinię o Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o.