Opinie o Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Rutkowski Nowy wpis
Klient

Ostatnio byłem za załadunku poszło bardzo ładnie acz kolwiek mam prezesie do ochrony ponieważ Byłem tam 2 lata temu i dużo się zmieniło nikt na bramie nie poinformował mnie o żadnych nakazach jazdy w prawo lub w lewo a od ochroniarza który zwrócił mi uwagę o buty buty zostały założone natomiast nie poinformowany zostałem o tym że dowódca zmiany napisał na mnie notatki to jest nie fair żeby komuś za plecami coś opisywać ty i hańba dla tego ochroniarza

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy w Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. pracuje się na open space?

PGa Nowy wpis
Kandydat

Byłem na miejscu w tym pożal się Boże zakładzie. Przynajmniej produkcja to obraz nędzy i rozpaczy, relikt przeszłości rodem z komuny. Jeszcze starszych ludzi tam pracujących rozumiem, czekają po prostu na emeryturę (część może nie doczekać się z uwagi na katastrofalne warunki pracy , brak kontroli nad czymkolwiek, pracownicy mają odpowiadać za siebie, BHP tylko na papierze , zdarzają się wypadki), ale co robią tam młodzi nie mam zielonego pojęcia.

Mietek

Nie polecam wydziału załadubkowego, kto tam zna ludzi to wie że jest taka zmiana co pije w pracy alby przychodzi pijana ( oczywiście nie wszyscy )

Karolina
@Mietek

Dobrze byłoby, jakbyś podał jednak nieco więcej szczegółów, opisał konkretnie jakąś sytuację z tym związaną. A czy zgłaszałeś ten fakt Dyrektorowi Siarkopolu? Jestem ciekawa.

Mietek Nowy wpis
@Karolina

chcecie szczegóły to polecam zacząć robić niezapowiedziane kontrole alkomatem na nockach

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierowca transport międzynarodowy kat C + E. Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Unknown1970

Magazynierzy zawsze tak się (usunięte przez administratora)? Nikt nie kontroluje magazynu. Załadunki i rozładunki to porażka.

Bożena
@Unknown1970

Hej, a co masz dokładnie na myśli? Dlaczego uważasz, że załadunki i rozładunki to porażka? Z jakiej perspektywy się w ogóle wypowiadasz? Osoby z zewnątrz czy pracownika?

Mateusz

Jaką stawkę maja magazynierzy?

było minęło

rozumiem Helmut, że dla ciebie 9-10 lat to krótko.... fajnie

Helmut

Bardzo dobra firma ale jeśli ktoś pracuje krótko i chciałby otrzymać kierownicze stanowiska to chyba żartuje!!!

było minęło

Niestety to prawda, brak perspektyw dla młodych osób, lepsze stanowiska obsadzone niemalże dożywotnio....nie jest to zakład dla młodych dobrze wykształconych osób, którym wydaje się, że może coś w nim osiągną lub zmienią. Niestety muszę się zgodzić z opinią że to relikt prl, -ale po małym liftingu. Pracownicy raczej ok, ale po wielu latach spostrzegłem że stałem w miejscu, więc podziękowałem .

Magazynier

Firma rodem z PRL W biurze starzy i chamscy pierdzistołki do wymiany Wszystko jest poustawiane jak to za komuny było Nie dla mnie Nie na dzisiejsze czasy Beton !!!

Były

Dobra firma , wypłata zawsze na czas, ludzie też raczej w porządku, jako pracownik bardzo dużo się tam nauczyłem , szkoda tylko że po kilkunastu latach pracy nie ma żadnych szans na jakikolwiek awans. Dlatego trzeba było się rozstać.

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chemiczna 3
    39-400 Tarnobrzeg
  • NIP: 8671993417 KRS: 0000062697
Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.