Opinie o Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Magdalena

Interesuje mnie stanowisko Specjalista ds. ekonomicznych, mają wystawione ogłoszenie na stronie. Piszą o dostępie do szkoleń i kursów. Ktoś jest w stanie powiedzieć na jakie szkolenia czy kursy można liczyć i czy mają one później wpływ na jakiś awans czy podwyżkę?

sss
@Magdalena

Raczej nie mają znaczenia. Raczej plecy oraz zachcianka kierownika - to jeśli chodzi o kursy.

Mira Nowy wpis

Na stronie cały czas wisi ogłoszenie dla elektromontera i mąż się zastanawia czy cały czas można aplikować, bo ogłoszenie było dodane 4 grudnia. Skoro napisane jest o stałej pracy, to od razu dostaje się umowę na stałe? Generalnie pracuje się dla kasy, wiec poprosimy o podanie kwot, co do postawy i tych premii. Dobrze wiedzieć za ile się będzie pracować.

Magdalena

H
@Magdalena

Czy wie pani czy już ktoś został wybrany na to stanowisko? Tak szybko zniknęła ze strony ta oferta.

Krystyna
@H

Sama chętnie bym się dowiedziała... Jest za to oferta na elektromontera - długo już wisi i zastanawiam się czy nie ma odpowiednich kandydatów czy po prostu to jest stała rekrutacja. Piszą o możliwych premiach - wie ktoś za co można je otrzymać?

były
@Krystyna

Stanowiska w większości są obsadzone przez znajomych/rodzinę/słuszną partię. To, że wisi nie znaczy, że w ogóle ktoś rozpatrzy to.

sss Nowy wpis

Aleks Nowy wpis

Według informacji z firmowej strony jest zapotrzebowanie na 4 pracowników na stanowiska - Aparatowy w Wydziale Granulacji i Mielenia Siarki – TG, i Wydziale Produkcji Nawozów – TC. Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, co mam. Chcą też niekaralności i predyspozycji psychofizycznych, bo praca nocą i na wysokości. To jaki jest tu wtedy system zmianowy, że pracuje się również w nocy? I jaką kwotą byłbym wynagradzany za robotę, zwłaszcza na początku?

sss Nowy wpis
@Aleks

Praca dwuzmianowa, w nocy rzadko ale zdarzają się dyżury. Bez znajomości raczej brak perspektyw na jakiś awas w przeciągu 10 lat. Zarobki od najniższej do 5 k brutto, wynagrodzenie podstawa+premia w zależności od miesiąca = ustala zarząd %, kierownicy dzielą

Czy w Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Rzetelny

Nie, w biurach. Chyba, że pracujesz na produkcji to masz open space poza halą

Balon

Nie

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Rutkowski

Ostatnio byłem za załadunku poszło bardzo ładnie acz kolwiek mam prezesie do ochrony ponieważ Byłem tam 2 lata temu i dużo się zmieniło nikt na bramie nie poinformował mnie o żadnych nakazach jazdy w prawo lub w lewo a od ochroniarza który zwrócił mi uwagę o buty buty zostały założone natomiast nie poinformowany zostałem o tym że dowódca zmiany napisał na mnie notatki to jest nie fair żeby komuś za plecami coś opisywać ty i hańba dla tego ochroniarza

PGa

Byłem na miejscu w tym pożal się Boże zakładzie. Przynajmniej produkcja to obraz nędzy i rozpaczy, relikt przeszłości rodem z komuny. Jeszcze starszych ludzi tam pracujących rozumiem, czekają po prostu na emeryturę (część może nie doczekać się z uwagi na katastrofalne warunki pracy , brak kontroli nad czymkolwiek, pracownicy mają odpowiadać za siebie, BHP tylko na papierze , zdarzają się wypadki), ale co robią tam młodzi nie mam zielonego pojęcia.

Mietek

Nie polecam wydziału załadubkowego, kto tam zna ludzi to wie że jest taka zmiana co pije w pracy alby przychodzi pijana ( oczywiście nie wszyscy )

@Mietek

Dobrze byłoby, jakbyś podał jednak nieco więcej szczegółów, opisał konkretnie jakąś sytuację z tym związaną. A czy zgłaszałeś ten fakt Dyrektorowi Siarkopolu? Jestem ciekawa.

Mietek
@Karolina

chcecie szczegóły to polecam zacząć robić niezapowiedziane kontrole alkomatem na nockach

Unknown1970

Magazynierzy zawsze tak się (usunięte przez administratora)? Nikt nie kontroluje magazynu. Załadunki i rozładunki to porażka.

Bożena
@Unknown1970

Hej, a co masz dokładnie na myśli? Dlaczego uważasz, że załadunki i rozładunki to porażka? Z jakiej perspektywy się w ogóle wypowiadasz? Osoby z zewnątrz czy pracownika?

Mateusz

Jaką stawkę maja magazynierzy?

było minęło

rozumiem Helmut, że dla ciebie 9-10 lat to krótko.... fajnie

Helmut

Bardzo dobra firma ale jeśli ktoś pracuje krótko i chciałby otrzymać kierownicze stanowiska to chyba żartuje!!!

było minęło

Niestety to prawda, brak perspektyw dla młodych osób, lepsze stanowiska obsadzone niemalże dożywotnio....nie jest to zakład dla młodych dobrze wykształconych osób, którym wydaje się, że może coś w nim osiągną lub zmienią. Niestety muszę się zgodzić z opinią że to relikt prl, -ale po małym liftingu. Pracownicy raczej ok, ale po wielu latach spostrzegłem że stałem w miejscu, więc podziękowałem .

Magazynier

Firma rodem z PRL W biurze starzy i chamscy pierdzistołki do wymiany Wszystko jest poustawiane jak to za komuny było Nie dla mnie Nie na dzisiejsze czasy Beton !!!

Były

Dobra firma , wypłata zawsze na czas, ludzie też raczej w porządku, jako pracownik bardzo dużo się tam nauczyłem , szkoda tylko że po kilkunastu latach pracy nie ma żadnych szans na jakikolwiek awans. Dlatego trzeba było się rozstać.

admin

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.?

Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.
  • Chemiczna 3
    39-400 Tarnobrzeg
  • NIP: 8671993417 KRS: 0000062697

Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.