alpol gips

Końskie

Opinie o alpol gips

ecik

witam zamierzam aplikować na przedstawiciela , powiedzcie proszę jakie warunki finansowe i jak się pracuje . Za pomoc dzięki

Szymek

Trzeba wytrzymać ten rok, potem ma być łatwiej na produkcji.

Szymek

Trzeba wytrzymać ten rok, potem ma być łatwiej na produkcji.

Reks

Ja pracuje 11 lat i widzę, że każdego roku warunki są lepsze, faktycznie jest kłopot z wózkami.

belfort

Tyrasz jak murzyn zarabiasz jak ukrainiec w dodatku w ogromnym zapyleniu i w obawie żeby nie zrobić komuś krzywdy albo samemu nie zostać pokrzywdzonym przez wózki widłowe które są w tragicznym stanie bez sprawnych hamulcy i z wyciekami z układu hydraulicznego tym bardziej ze alkohol na zakładzie nie jest niczym obcym.Ludzie uciekajcie z tego gówna bo szkoda waszego zdrowia za taką jałmużne jak sie tam dostaje.

cichy wielbiciel

alpol to masakra , najbardziej lubią ludzi na produkcji co nie umieją liczyć pisać i czytać , bo za minimum płatne masz do przezucenia około 50 ton na na jedna zmianę , ludzie traktowano jak śmiecie , mistrzowie którzy zero mają pojęcia o organizacji pracy i planista produkcji geniusz głupoty , inne działy to jakoś ujdzie ale kasa masakrycznie niska , suszy się piach i ho wywala na śmieci .... Tak to wygląda a i jeszcze bym zapomniał pylica tu gwarantowana i zerwanie kręgosłupa

realista

no i geniusz ekonomii trupa sprzedał konkurencji za czapke gruszek, ciekawe tylko po co to kupili skoro firma od kilku lat nie przynosi zysków bo ma powazne problemy rynkowe ze sprzedażą swoich produktów!

anonim2

Alpol Jeden wielki bałagan brak wszystkiego !!!!!! Donosicieli pełno czepiają się o wszystko jedyny plus jaki tam jest to wypłata na czas :). Po za tym kompletny bajzel nikomu nie polecam chociaż wiem że są gorsze firmy. Miały być podwyżki plac a były podwyżki norm . Na produkcji jest naj gorzej NORMALNIE MASAKRA powodzenia. NIE RADZE PRACOWAĆ NA PRODUKCJI

pehowiec

słabo płacą i pehowcy wieją do bogaciej płacącej konkurencji ot co

ada

Jak wygląda praca pH w alpolu

były

Witam. Ogólne warunki pracy słabo. Jesli trafisz na produkcje jako fizyczny musisz się liczyć z otrzymywaniem Jednej pary rękawiczek o ile wczesniej przyjdziesz no i na drugi dzien dostaniesz drugą ale jak zdasz pierwszą hahaha POWAŻNIE.Na produkcji zasada kto pierwszy wstanie ten rządzi. Chaos i nieład. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to wypłacają na czas ale twój dochód nie jest zależny od jakości wykonanej pracy tylko od znajomości przełożonego. Jeżeli chodzi o donoszenie to Główne zadanie Bojowe wielu ludzi w Alpolu! Otrzymujesz normalną umowę terminową na początku. Pozdrawiam

hehe

na worki zawsze...

kropla nocy

a kochani forumowicze ktoś z was ma może orientację w terenie czy firma teraz potrzebuje nowych pracowników do siebie? bardzo by mi zależało bo z przyczyn osobistych rozstałam się z poprzednią firmą i muszę z również powodów osobistych prędko dostać nową pracę. a umowę o pracę to mam szansę w alpol gips dostać?

były

Alpol to firma porażka!!! Traktowanie pracownika jest na poziomie wołającym o pomstę do nieba, jesteś tam wart mniej niż śmieć na trawniku. Jedyna nagroda jaka może Cię tam spotkać to brak kary! Zarząd firmy to kompletne nieporozumienie, osoby te nie mają zielonego pojęcia o kierowaniu i zarządzaniu. Charakteryzują się brakiem szacunku do pracowników oraz wielką determinacją do mieszania ich z błotem. Gorąco odradzam aplikowanie do tej firmy na jakiekolwiek stanowisko!!! Nie należy zapominać o łamaniu prawa pracownika-tu administracja pracuje 9 godzin dziennie!!! jest jedna godzina lunchu(niepłatna)-pańszczyzny, bo z zakładu nie wolno wychodzić aby z niej skorzystać!

Łysy

Taki mały żarcik:)

ciekawy

a co tam w tym roku w Alpolu słychać?

łysy
@ciekawy 26.03.2014 13:13
a co tam w tym roku w Alpolu słychać?

Przyjedź to zobaczysz.Maszyny się popsuły ludzie worki układają.

Wolf49

Przepracowałem w tej firmie jako Doradca tech handl 6 lat szefostwo w porządku, pensja zawsze na czas wszystko legalnie, trzeba robić swoje i tyle, odszedłem, miałem pożegnanie zorganizowanie przez prezesa z menadżmentem i wręczony prezent, zawsze mogę tam wrócić. Ludzie co za bzdury piszecie o porządnym pracodawcy, nigdzie miodów nie ma ale bez przesady.

grucha

byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej, odniosłem wrażenie że ta firma to totalne dno i porażka, co się potwierdziło w rozmowie z ludzmi ktorzy tam pracowali

ali

byłem na rozmowie na PH z prezesem ta chłopina to gość który mysli o sobie chyba w samych superlatywach:)))) fatalne odczucie, strata czasu

Kandydat

Proszę o więcej opinii na temat szefa, kierowników jemu podległych oraz ludzi tam pracujących. Ludzie nic Wam się nie stanie nikt Was nie złapie za wyrażanie swoich poglądów to jest Portal. Pozdrawiam szefa, którego nie zmam.

alf

witam mógłby ktoś sie aktualnie wypowiedziec jak wyglada praca w alpolu na stanowisku przedstawiciela? z gory dziekuje.

aaaaa

Totalny szyf

Rafi
@aaaaa 05.08.2012 11:34
Totalny szyf

Witam ! Prezes otacza się ludźmi nie mającymi pomysłu na rozwój sprzedaży, wykazują się jedynie pozornie zwalniając i rekrutując ludzi - proces ciągły. Dyrektorzy totalnie olewają to co się dzieje na rynku. Pozytywną sprawą jest wypłata na czas. Jakość produktu kiepska - sporo reklamacji. Praca płatna średnio w dziale handlowy, na produkcji słaba.

firma bankrut jak najdalej od niej żadnego rozwoju zawodowego kompletne dno każda chemia budowlana się sprzedaje tylko nie alpol

grześ

Nie polecam. rekrutacja to jakaś paranoja!!! Niby przechodzisz do kolejnego etapu, a tak naprawdę kolejnego etapu nie ma - za to jest kolejne ogłoszenie w prasie o naborze handlowców. Serdecznie NIE POLECAM!!!

lolek

Panowie dzięki za opinie, odpuszczę sobię aplikowanie do tej firmy ;) Pozdrawiam

Witam ,panowie czy mozecie powiedziec cos wiecej na temat firmy Alpol własnie ide do nich na rozmowe ?? PZDR

inteligentny

także się podpisuję, odradzam pracę w tej "firmie"

yyy

PODPISUJĘ SIĘ POD TYM, KOMPLETNE DNO A LUDZI WCIĄŻ WYMIENIAJĄ...MOŻE ZATRUDNIĄ W KOŃCU BIAŁORUSINÓW...

Druga połowa 19 wieku. Ludzie MASAKRA.

Zostaw opinię o alpol gips - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie alpol gips