Elana PET

Toruń

Opinie o Elana PET

asek

chciałem złożyć cv ale chyba nie warto ;)

były pracownik elana pet

Najgorsza firma z jaką miałem okazje współpracować ,DNOOO!

eddie

gdy pracownik zapyta się o podwyżkę to odp. kier. " nie stać firmy bo jest ona biedna" za nadgodziny kasa hhhhmmmmm " za wolne " " nie stać firmy bo jest ona biedna" tam to tylko brakuje dwóch kontroli 1) Wydział Środowiska i Rolnictwa - Departament 2) Państwowa Inspekcja Pracy i elana upada brak bhp i ppoż

szczaw

Tą firmę zniszczyła przede wszystkim Bożenka Ł. Ale na szczęście prezesowa się obudziła i ją wyrzuciła. Niestety jeszcze jest kilku nieudaczników w tej firmie na wysokich stanowiskach. Myślę że ten kto tam pracuje bez problemu wymieni te kilka nazwisk Prawda jest taka, że aby tą firmę wyciągnąć z bagna potrzeba dużych ruchów ze strony rady nadzorczej Ale oni też nic nie robią i udaja przed właścicielem że pracują

koń

Taka praca jako specjalista ds. sprzedaży jest rzeczywiście dość opłacalna, bo można liczyć na umowy o pracę, a także na niezbędne narzędzia pracy, a to umila zatrudnienie.

WANDAL z R3

Pracowałem do końca umowy i cieszę się, że już nie musze patrzeć jak ze szmaciła się ta firma. Klienci uciekają. Większość fachowców jest już na emeryturze. Nie widziałem, żeby w coś zainwestowali. Kiedyś produkowali podzespoły maszyn, rozbudowywali linie produkcyjne i modernizowali. Teraz wolą za nadgodziny nie płacić , delegacje 30% oskubać jak na darmozjada przypadło i podesty pod maszyny budować. Jedni stawiają linie a drudzy podesty pod te linie. Dyro produkcji piesio i wazeliniaż prezesowej innymi bogu winnymi się słania. Fałszywa kanalia. Wszyscy AB o tobie już wiedzą I Każdy się dowie. Ślusarz monter za 1900 brutto. nie polecam

on

tak zgadzam sie ze zarobkami , trzeba tam robic wszystko za te grosze ludzi brak.Warunki słabe a wymagania spore , budynek zawalajacy sie.

MR

Prace w tej firmie wspominam raczej dobrze, natomiast zarobki bardzo słabe, większość osób zarabia ok 1500 zł (pracownicy którzy pracują tam po 20-30 lat) nieliczni mają nieco więcej podkreślam "nieco"zero podwyżek... dlatego po 3 latach pracy byłem zmuszony się zwolnic i szukać gdzie indziej...

Zostaw opinię o Elana PET - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elana PET