Thornmann recycling

Toruń

Opinie o Thornmann recycling

jaco
użytkownik zarejestrowany

Wiec chyba kazdy chcialby tam pracowac bo nikt nie przylapuje ich czesto na kradziezy, a wiadomo ze jak ktos ukradnie jakies metale to pozniej sprzeda za bardzo dobra kase i ma zysk jeszcze, ale dobrze ze pracodawca trzyma reke na pulsie i zwalcza to wszystko

ktoś

Pracuje w tej firmie od 10 lat.Inni troche krócej 8 i 6. Innych tu nie ma. Czy gdyby gościu był s-synem,ktoś by wytrzymał tak długo? A, ten co pisze ,ze stracił zdowie,- chłopie pewnie szef wyrzucił cie za palenie w pracy ( on tego nie toleruje) albo za opierniczanie się ( tego tez nie toleruje,ale jak płaci uczciwie to ma prawo wymagac) I na koniec. Zyczę wszystkim takiego szefa jakiego my mamy ! Panie szefie zyj nam 100 lat!

Litek

Ja również pracuję dla Thornmanna i mam opinię pozytywną. Pieniądze na czas, premię za działania również od czasu do czasu otrzymam. Praca jak praca, wymaga poświęcenia i zaangażowania.

Sahara

Pracuję w tej firmie i dziwię się jak można pisac o tej firmie takie rzeczy ? Pracodawca owszem wyrzuca ale tylko tych co kradną metale kolorowe,albo jak wpisuja lewe godziny. Ja prauje 8 lat i nie zamierzam się z tej firmy zwalniać. Nie jest chyba taka zła skoro odrzuca oferty i obsługuje największe firmy z Polski. A, jesli chodzi o zdrowie to zyczę wszystkim takiiego jak maja moikoledzy i ja zatrudnieni w Thornmann Recycling.

olo

niby utylizuje tonery i szkło z monitorów ??????????????? co z nim robi naprawdę?????????????????? stracisz tylko zdrowie

bii

chcesz stracić zdrowie to proszę bardzo

Nie polecam tego pracodawcy. Niesolidny, nie szanuje pracowników i łatwo się ich pozbywa.

Zostaw opinię o Thornmann recycling - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thornmann recycling