counter
5 273 556 5 1
Mero
Kandydat

Lerg ma tylko jedną siedzibę w Polsce, czy jest więcej oddziałów?

hm

Pytasz o stritce Lerg czy o Grupe Lerg

?

Jeden oddział , tylko w Pustkowie. No i dobrze, bo te orły z pustkowskiego zarządu są nie do podrobienia

hm
@?

Tą drugą część swojej błyskotliwej wypowiedzi to już mogłeś sobie ziomek darować ;)

Mero
@hm

Gdzie mój drugi kom?

Zorro
@Mero

Tak nie do podrobienia herbatniki na dzien Kobiet, herbata należy sie ktos bierze i nie masz, a jak idziesz to nie da rady oddychac jak myja kontenery po zywicach, beczki po kwasach niby utylizacja a rozdają swoim SZOK

? Nowy wpis
@Zorro

Dokladnie. Decyzje dyrektora na złość kierownikom, prezeska nie wie na czym polega praca na zakładzie... Parodia jednym słowem. Nie mówiąc już o tym, że chcą nam i światu udowodnić, jaka są proekologiczną firmą, jak nieszkodliwe są te wszystkie chemikalia, że nie ma szkodliwych oparów, jednym słowem uzdrowisko

Mero Nowy wpis
@Zorro

O co ci chodzi, co to ma do mnie?

Gibbs Nowy wpis
@Mero

Prawdopodobnie nic nie ma, ale każdy powód jest dobry żeby sobie ponarzekać, taka natura no i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Swoją drogą zastanawia mnie o czym oni myślą wtedy, gdy piszą coś takiego. Ma to coś zmienić, poprawić humor? nie czaję

Bolek i Lolek

Bo zakład jest przyjazny środowisku. Nie chcą zatruwać aparatów pomiarowych więc ratują je zamykając na szatni na przykład. Śmieszne jest to, że skoro nie ma nic szkodliwego, to czemu coś wykazują kiedy nawet leżą na parapetach xD gdyby rzeczywiście były do nas przypięte, to by zwariowały od przekroczeń

Tak9Nie
777 Nowy wpis

Brawo za prawde

No i jak tam w Lergu? Stała kadra? :D

Helo

Czemu usunęli? Ja nie zdążyłem nic zobaczyć, było tam coś nieodpowiedniego?

Muller
@Helo

Nie. Było tam dokładnie to co napisałem powyżej

@Muller

Aha...to w takim razie sam nie wiem

Muller
@Helo

Najwyraźniej ktos tu mnie nie lubi.

kek
@Muller

no to musiałeś sobie czymś zasłużyć hehe

Otto
@Muller

Nie no to już są jakieś dziwne teorie wzięte z niczego :D taka praktyka ostatnio powstała, że faktycznie te komentarze lecą bez powodu, czemu tak jest tego nie wie nikt i pewnie się nie dowie

@Otto

potwierdzam, obserwuje także inną firmę i jest dokładnie to samo odnośnie komentarzy, myślę że to przejściowy okres i można spokojnie pisać, w końcu to minie, a każdy z nas jak już tu jest to chce się czegoś dowiedzieć. Pracujecie tu? można o coś pytać?

kek
@Kornik

no ja pracuje, a co tam trzeba wiedzieć? może bede wiedział :D

@kek

bo różne informacje tutaj czytałem, wiele osób się pyta o pracę, o oferty, nic się nie pojawia itd. No i chodzi mi o to, że słyszałem już, że kadra jest faktycznie stała, a jeżeli firma decyduje się kogoś zwalniać to w naprawdę ekstremalnych przypadkach. Czy jest to prawda???

@Kornik

I tak i nie. Może teraz niby nowych przyjęć nie ma. Ale zaraz ruszą, rotacja jest ciągła, bo nie każdy tu wytrzyma. Ja poczujesz smród i zobaczysz kwitek, to zaraz ktoś przyjdzie na Twoje miejsce. Składaj CV, bo ogłoszeń na robola nie wrzucają

@?

do tego co piszesz się nie odniose, bo nie mam jak, ale czyli po prostu samemu CV podrzucać i nie czekać na jakieś ogłoszenia?

@Kornik

Dokładnie. Cierpliwości, może nie od razu, bo zasłaniają się koronaświrusem. Ale jak będzie potrzeba, to sie odezwą. Ale jak się nie będzie podobało, to się od razu zwolnij, bo nie ma widoków i szansy na lepsze. Szkoda zdrowia i nerwow. Nie wierz w gierki i obietnice kierowników i dyrektorów

@?

Okej, to jeśli faktycznie po czasie odzywają się do tych co zostawią CV to faktycznie to zrobię, reszty nie będę oceniał bo tak jak mówię, nie mam wiedzy na to. Tak czy tak dzięki za podpowiedź

Lizi
@Kornik

i co tam pojawiała się może jakaś potrzeba na nowych? :D

@Lizi

Potrzeba nowych zakładów- jest. Ale nie czują potrzeby nowych pracowników, czy podwyżek. Braki w ludziach są uzupełniane " pożyczaniem " pracowników jak mówi " pani prezes "

@Bolek i Lolek

Pożyczaniem ludzi z wydziału do wydziału rzecz jasna. Ja sobie tylko postoję i poczekam, aż ludzie ze szpachli bądź młyna, czy gotujących żywice itp zostaną oddelegowywani w zastępstwie za automatyków bądź elektryków, czy slusarzy w razie awarii, bo nie ma pozwolenia na nadgodziny xD I odwrotnie. Ludzi z innych wydziałów będzie się uczylo żywice gotować, żeby to robili przez tydzień albo mniej. Agnieszka, czy ty się wogóle orientujesz jak działa ten zakład wogóle ?!!

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Kaxdy powinien dostac herbate ale nie dostaje. Mam pytanie kto bierze bo mu malo. Ale z ok dnia baby i chlopa cherbatniki zjedza to reszta ma dziwic????

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zdruj zdrowia

Czemu mieszaja odpowiedzi BOJA SIE PRAWDY - TYLKO PRZED BOGIEM, i tak odpowiedza, tanie perfumy im nie pomoga, jedynie capia i tyle

Tak1Nie

Tak to jest. W domu nawet grama plastiku nie spalisz,. Jeden moze drugi nie

Tak3Nie
rly
@5

koledze to się chyba ewidentnie nudzi w życiu patrząc po jego wpisach i godzinie o której je dodaje :D

TakNie

Czemu mieszaja odpowiedzi ze strachu. Telewizje tez wylacza

Tak1Nie

Ale boja sie tak pomieszane odpowiedzi. Ciekawe czy wylacza tv jak bedzie film o lerg - zdruj

Tak2Nie
?

Widzę, że ruszyła krucjata usuwania negatywnych opinii

Tak9Nie
bobby
@?

Jaka krucjata, ja widzę jeden usunięty komentarz. piszcie zgodnie z regulaminem to nic wam nie usuną, proste jak drut

@bobby

Haha tak, już 3 usunięte. Po prostu napisana prawda. Albo odpowiedzi na pytania

rada
@?

no to do kogo ty masz w tym momencie pretensje? możesz mieć tylko do goworka i administratorów bo oni sie tym zajmuja, jak Ci nie odpowiada to nie pisz po prostu

Zorroo

Czy wie ktos co w powietrze idzie - para z tych cystern kolejowych, niby oczyszczalni

Bynek
@Zorroo

Resztki żywic, surowców typu fenol, formalina, może być i ług i mocznik

Tak6Nie
yy
@Bynek

a czemu tutaj o tym rozmawiamy? nie wydaje mi się żeby to było jednym z tematów tego forum

TakNie4
7x
@yy

Takie zeczy powinno sie tu poruszac

Zorro
@yy

Jest tematem tego zakladu

Tak1Nie

Dlaczego beczki po kwasach b niebezpieczne sa sprzedawane na zewnatrz, a nie utylizowane, a para z kontenerow ktore sa parowane nie da rady isc nawet 100 metrow nie da rady oddychac

Nie da się wytrzymać

Ktoś wie dlaczego w piątek rano w obrębie 3km od zakładu śmierdziało tak, że nie dało się wytrzymać?

@Nie da się wytrzymać

Trzeba było korzystać - stać i wdychać. Lerg Zdrój funduje Wam darmową inhalacje. A potem dyrektorzyna jeden z drugim będzie zwalał na krono, mieszkańcom kity wciskał, że zajmą się tymi trucicielami odwracając uwagę od siebie

Tak6Nie
Wypremiowany

Gdy nie będzie premii w tym miesiącu, chciałbym, żebyście wiedzieli, że to nie Wasza wina. Dyrektor zmniejszał produkcję na wydziałach, bo tak mu się podoba. Ale to nam ją zabiorą a nie jemu. Pozdro

Tak7Nie1
ratunku
@Wypremiowany

Jest jakiś konkretny i normalny cel dlaczego piszesz tutaj swoją kartkę z pamiętnika?

TakNie8
Wypremiowany
@ratunku

Żeby każdy miał świadomość tego, co się tutaj dzieje. Jak dyrektorzy robią co im się żywnie podoba nie kierując się dobrem zakładu i ludzi, tylko własnymi zachciankami i chęcią pokazania wladzy. O ile więcej zakład by zyskał, gdyby ktoś nie podejmował (usunięte przez administratora) decyzji. I ludziom żyłoby się lepiej

Tak8Nie1

Dlaczego calkowicie znika ogl dotyczące ekologi

Nick

A ja chciałem tylko napisać ze cenie Lerg za to, że w sytuacji która nas wszystkich spotkała potrafili sobie poradzić. Nikt nie został zwolniony, premie nadal wypłacane, a z tego co słysze po ludziach mało która firma może się pochwalić takimi działaniami, które w żaden sposób nie działały na niekorzyść pracownika. Serio doceniam to i myślę że nie tylko ja

Tak3Nie18

Ile wynosi taka premia ?

@Bolek i Lolek

To zależy od stanowiska i rodzaju tej premii, nie będę tutaj podawał konkretnych liczb, bo każdy może mieć ustaloną kwotę według własnych kryteriów jako pracownika

TakNie2
@Nick

No właśnie. Z tego co się dowiedziałem, to premia wynosi około dwóch stówek brutto. Nie za bogato kolego. Nie wiem kto Ci płaci za takie naiwne pochwały dla lerga. Znam wiele zakładów, które po prostu miały zbyt i działały bez strat

Tak4Nie
Kolek

Specjalistą od czego? bo śmiał napisać coś dobrego? bo napisał że docenia, że nie został zwolniony, a pieniądze są cały czas takie same? Chłopie Ty chyba nie masz pojęcia co się dzieje w firmach, jak grupowo zwalniają nie podając nawet żadnego powodu, jak ucinają kasę, ciekawe co byś wtedy mówił? Najłatwiej jest narzekać na to co się ma, ale jakby tego zabrakło to dopiero by był płacz. Nie rozumiem tej mentalności narzekania na wszystko i jeszcze jechanie po kimś, kto nie jest taki sam jak Ty i ma odmienne zdanie. Nie podoba Ci się premia? Okej, szanuje to, ale Ty szanuj również że ktoś mógł gdzie indziej nigdy premii nie dostawać i nawet to 200 zł jest dla niego formą docenienia

Tak3Nie9
Haha
@Nick

Mój znajomy pracuje na budowie szef za pracę w koronakryzysie dał dla chłopaków po 1000 zł na łapę i podziękował.

TakNie3
@Haha

no to chyba nie ma to nic wspólnego z Lergiem - to co mówisz w sensie

Zywica

Te beczki po kwasie tylko do utylizacji .o czym ty marzysz

Linnk
@Zywica

beczki po kwasie/na kwas powinno sie sprzedawac tylko tym przebadanym przez specjaliste

Park
@Zywica

a o czym marzy i kto bo chyba coś przegapiłem:D

heh
@Park

Było pytanie o beczki z lerga, ale wypowiedź zniknęła, więc w zasadzie nikt o niczym już nie marzy ;p

Tak2Nie
pzdr

pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wiele jest takich osób, ale mentalności nie zmienisz - narzekanie na wszystko widocznie ma się we krwi

Były i szczęśliwy

Gdzie i jak zalatwic beczki po kwasach te niebieskie ktore ludzie z zewnątrz biora

Lerguś

Nie polecam tu pracy,(usunięte przez administratora) pieniądze na start minimalna krajowa plus 100zl brutto premii, (usunięte przez administratora)

Speed

Ile kosztuje zbiornik plastikowy 1000l?

J23 znowu nadaję
@Speed

Pytanie do administratora dlaczego odpowiedzi zostały pousowne?Nie byly obraźliwe chyba ze odpowiedź "50 polskich złotych" jest niestosowna.Jesli komentarze są usuwane bez powodu to nie jestescie wiarygodni.

Tak2Nie1
Por
@J23 znowu nadaję

I tak nie odpowiedzą, musieli mieć jakiś powód tego usunięcia, co dla mnie też jest w sumie dziwne ale no cóż, może z automaty liczby idą do usunięcia

Kqk
@J23 znowu nadaję

no właśnie są usuwane bez powodu, mi też kiedyś usunęli a napisałem coś totalnie neutralnego, nic tam złego nie było a to, że z wiarygodnością krucho to chyba od początku wiadomo

J23 znowu nadaję
@Kqk

moze zapłacili za ocieplenie wizerunku? z 2 gwiazdek jest 5 ...

Por
@J23 znowu nadaję

a co to za ocieplanie wizerunku jak było pisane o cenach zbiornika? z opinią o firmie to nie ma nic wspólnego, nie dorabiaj fałszywej teorii

@Por

Nie zauważyłeś, że wszystkie niepochlebne opinie zniknęły ? Nie tylko o kontenerze

nvm
@?

Moje neutralne, w których nie było nic złego też poznikały, także nie wiem jakim kodem to usuwają

@nvm

A odpowiedzi na usunięte komentarze zostały. Teraz kwestie wyjęte z kontekstu nie mają żadnego sensu

Makbet
@?

no pretensje to i tak tutaj niczego nie zmienią, jak administratorzy robią to co chcą jak widać ;p

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lerg S.A.
5/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 59D