Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

Lol

Dziękujemy za hojność pani brezes, która objawia się w postaci 150 premii. Kiedyś chyba było mówione o gwarantowanej stawce, która była wyższa niż te ochłapy co teraz. Suma summarum i noworoczna podwyżka nie istnieje

Hoo
@Lol

150 zł ale Brutto. Gwarantowana miała być ponad 200. Przed świętami szał nieziemnski a oni z nas robią (usunięte przez administratora)

Oggy

Cześć, byłem magazynierem kilka lat więc doświadczenie mam, uprawnienia na wózki też ale stokaż aż musiałem sobie wygooglać co to więc takie doświadczenie mam w tym zakresie. Czy jako były magazynier można dać sobie rade? I co to znaczy gotowość do podnoszenia kwalifikacji?

@Ala

Nie ma czegoś takiego jak budżet szkoleniowy. Wymyślacie sobie jakies dodatkowe szkolenia. Wyrobią ci obowiązkowe uprawnienia do wykonywania pracy i tyle o czym wy myślicie

musniak

jest oferta na aparatowego od szpachli i pytanie - czy skoro jest system dwuzmianowy to zmienia się on co tydzien czy czesciej??

naajak
@Mech

nie ukrywam że ja też bym chciał sobie dodatkowo dorobić raz na jakis czas, więc super jeśli byłaby taka możliwosc w ogóle

A co za dodatki płacowe oprócz premii ma ślusarz? dużo Was tam na zakład przypada? Praca na jakieś zmiany jest, ciekawe czy tak samo jak cała produkcja

rufuz

zalezy na ktore z tych pytan powyzej? ile jest zmian?

@rufuz

Zależy na jaki wydział Cię podepną na tego ślusarza. Zazwyczaj jedna zmiana od poniedziałku do piątku

Oxford
@?

W sensie jedna że pierwsza zmiana czy jakieś inne godziny są?

lox
@?

w jakich godzinach ta zmiana ?

hej
@rufuz

to ile jest tych zmian? wie ktos w koncu?

Tatar
@hej

Praca w ruchu ciągłym, zmiany po 8h.

?

Brawo. Dobra odpowiedź. Ale niektórzy pewnie i tak nic z tego nie wiedzą. W Minecrafcie nie ma takich rzeczy

Amok
@?

Jestem jedną z tych osób, które niestety o ruchu ciągłym nie mają bladego pojęcia, jakby ktoś miał ochotę rozszerzyć temat to byłbym dźwięczny

@Amok

Produkcja nie staje, 24/7 zmieniają się tylko aparatowi do obsługi, więc wolne jest po 7 dniach, masz tylko jeden weekend wolny w miesiącu, w swięta itp, sylwester, ktoś musi pracować, pracuje ten, komu wypadnie zmiana

aaa
@?

Ok dzięki wielkie, ja zawsze robiłem na jedną zmianę, był okres, że na dwie. Ciężko jest pracować w takim systemie w firmie? Te weekendy to jakoś porządnie rozlicza firma, czy tylko ta premia 150 zł wchodzi w grę

@aaa

No właśnie kiepsko to wychodzi. Chyba 60 zl netto za dzień wychodzi. Ogólnie kiepsko, to powinno być zwiększone, zwłaszcza w Wielkanoc i Boże Narodzenie

Bal

Długo ci zajęło takie przywyknięcie do takiego systemu?

? Nowy wpis
@Bal

Plusy może i są. Ale jak w święta wszyscy zasiadają przy rodzinnym stole a Ty pakujesz plecak do pracy, to powiedz, czy da się do tego przywyknąć ?

Ridel Nowy wpis
@?

Nie ty pierwszy i ostatni, niestety więcej osób pracuje w święta niż ci się może wydawać. Taki system pracy i trzeba się z tym pogodzić po prostu ehh

Witam czy mógłby ktoś w skrócie powiedzieć jak wygląda praca jako aparatowy? Warto próbować? Jaki jest system pracy, oraz może głupie ale czy praca jest skomplikowana? Nie jestem jakiś tłumanem ale nie miałem z takim stanowiskiem doświadczenia nigdy.

cooool

to chyba w jakims duzym uproszczeniu, wiec ogolnie to polecacie tutaj robote czy nie? ok jest w miare?

magik
@cooool

ja ze swojej strony też zdecydowanie polecam, warunki jak i atmosfera bardzo na poziomie ale tak jak ktoś wyżej napisał - jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

off

ja słyszałem właśnie że to w miare wszystko do dogadania, no ale sam nie wiem bo dopiero aplikuje

lox
@off

ja tez slyszalam opinie ze idą na ręke więc pewnie coś w tym jest

eett
@magik

Jest mozliwosc pracy na 1/2 etatu?

@eett

To chyba by było trzeba się ogłoszeniami sugerować, pewnie jak szukają na niepełny wymiar godzin to zaznaczają to w ofercie

Szympans
@:)

Można się pewnie spróbować dogadać aczkolwiek jak oni potrzebują kogoś na cały a ty im pół zaoferujesz to może nie zagrać

giga
@Szympans

tez mysle ze w ta strone moze byc gorzej, bo wtedy by musieli zatrudnic dwie osoby na pol etatu i tak a raczej nie o to im chodzi

Bal
@giga

A ktoś z was wie czy jak się jest zatrudnionym na cały etat ale czasami np trzeba wyjść godzinę wcześniej - nie jakoś często tylko sporadycznie to jest szansa się w tym zakresie dogadać?

copy Nowy wpis
@Bal

Sporadycznie można wypisać się na bramie, godziny są odpisywane

luz bluz Nowy wpis
@Bal

no raczej wszystko jest kwestią dogadania więc na luzie

musniak

felix
@musniak

dwuzmianowy to podejrzewam, ze jedynie co miesiac. przynajmniej tak ja mialem (ale w innej pracy) - dostawales grafik na miesiac i tyle

alfeo
@musniak

wlasnie w tym samym ogloszeniu pisze praca w ruchu ciaglym. czy to sa wlasnie te tak zwane brygadowki? czy to nie na tym polega i to co innego

asepart
@alfeo

tak własnie o to chodzi, czterobrygadówka to standard

pytanie
@asepart

a to wtedy są dwie zmiany czy trzy? bo wczesniej sie nie spotkalem z tym na dwie ale moze to cos nowego czego nie znam:)

pachoł
@pytanie

masz cztery grupy robiacych, zawsze na trzy zmiany, wiec jedna odpoczywa reszta robi

pachoł
@pytanie

nie ma chyba brygadowki na dwie zmiany nigdzie, pierwsze jakby slysze zeby cos takiego funkcjonowalo raczej nie mialoby to sensu

Buhej

i jak sie na takim systemie robi? co ile macie wolne dni?

Buhej

jakiś dodatek tez za to jest? albo premie miesieczne nie wiem jakas dodatkowa kase wyciagnac?

Czyli praca czterobrygadowa. Trochę ciężko. A jak z ubraniem roboczym? Dają i do tego buty czy trzeba pracować w swoich prywatnych ciuchach?

Książulo

no ale w sumie jak nie robiłeś tak wcześniej to może być na początku ciężko, ale potem daje się radę i mi się na przykład tak lepiej pracuje niż na jedną zmianę bo nie muszę cały czas rano wstawać

azot

4bryg jest po czasie nawet lepsza, jak wiesz ze w tygodniu czasami ci wolne wypada a nie typowo tylko w weekendy to idzie duzo zalatwic na miescie uwierz mi ;)

Jontek
@azot

Dla niektórych to może być zaleta. Dla mnie nie.

wiatrak
@Jontek

kazdy ma prawo do wlasnego zdania :D ja np bym nie narzekal. tylko niech mi ktos powie, jak jest tutaj ze zgraniem wsrod was? atmosfera jest nawet ok?

Romb
@wiatrak

zgranie nie zgranie, ludzie są w porządku i to najważniejsze.. robisz dla siebie. Atmosfera jest ok, czasem trochę zgęstnieje ale to jak wszędzie :) ogólnie ja oceniam że dobrze się tu robi

GG
@Romb

myślę że dobrze to ująłeś ludzie moim zdaniem bardzo spoko a to najważniejsze

Bodziak
@GG

dużą ekipę tu macie?

Asko
@GG

jak jest z dogadywaniem się co do urlopów?

Rysiu

Nie takie dziwne. W wielu firmach cieżko o urlop a jak już to trzeba dużo wcześniej zgłaszać. Tu też wcześniej jest ustalany grafik kiedy kto idzie? Mam na myśli takie dłuższe wolne na np. 2 tygodnie a nie jeden, dwa dni.

@Rysiu

nie wiem no ja jakos na ten aspekt uwagi nigdy nie zwróciłem, urlopy daja jak wszędzie indziej, nie wiem czego się spodziewasz...

@Rysiu

no urlop zawsze trzeba wcześniej zgłosić to chyba jasne...?

@pachoł

Akurat na szpachli tak robią. Tydzień pierwsza, tydzień drugą, weekendy zazwyczaj wolne

sym
@?

a są jakies mozliwe nadgodziny do wyrobienia ?

Mech
@sym

Tutaj sam bym się chętnie dowiedział najczęściej właśnie szukam czegoś gdzie te nadgodziny można sobie wyrabiać

naajak
@Mech

Destiny

patrzę od dłuższego czasu i nie widzę nowych ofert, gdzie takie mogę znaleźć??

Wrinkle
@Destiny

na ich stronie głownej sa normalnie oferty chociaz rzeczywiscie malo jak teraz zerkałem

Wrinkle
@Destiny

zawsze mozesz wpisać po prostu lerg praca i zerknąć na te wszystkie portale dla pracodawcow moze tam jakies powrzucali, no kombinuj jak chcesz robic

stos
@Wrinkle

czy jest to praca w ktorej mozna sie rozwinac jakos? organizuja czasami jakies szkolenia?

Spang
@stos

a o jakie stanowisko ci chodzi? to może będzie łatwiej odpowiedzieć

aparat
@Spang

ja bym był zainteresowany pracą na stanowisku aparatowy produkcji szpachli, mozesz o tym coś więcej powiedzieć?

camp

może jakie ktoś ma opinie o pracy tutaj? po co sie czepiac ze ktos zadal pytanie, chyba po cos ta strona jest

camp
@aparat

ja tez sie dolaczam do pytania. polecacie prace tutaj? chodzi mi o wspolprace na dluzsza mete:)

Groom
@camp

a jaka praca cię dokładnie interesuje? to może coś podpowiem

monster
@camp

raczej mozesz liczuc na dluzsza wspolprace jak z twojej strony tez bedzie wszystko ok

Yks
@Groom

a na aparatowego warunki są spoko ? ktoś z tego stanowiska może się podzielić informacjami ?

@Groom

Ja poszukuję pracy, administracyjno biurowej, sprzedaż, handel, pomoc księgowości. Coś wiadomo?

luzno
@Yks

zależy co rozumiesz przez spoko? xd mi pracuje się bardzo przyjemnie, chociaż wiadomo, zawsze mogłoby jeszcze lepiej

morlin

to gdzie trzeba patrzeć żeby jak najwięcej tych ofert znaleźć?

szwajcar
@camp

ja nie narzekam, praca ciężka nie jest, daje różne fajne możliwości no i przede wszystkim zatrudnienie jest stabilne jak jesteś aktywny i się przykładasz to nie musisz się martwić że dostaniesz niespodziewanie wypowiedzenie

szwajcar
@camp

a jeszcze ludzie są naprawdę spoko, każdy wnosi coś ciekawego, można pogadać i się pośmiać i nikt nikomu krzywdy nie robi

Skiper

pracujecie tutaj na umowie o pracę??

Skiper

często tutaj potrzebujecie kogoś do pracy?

Heldings

Ale ty wiesz ze niektorzy szukaja tu pracy pewnie tez z niewielkim doswiadczeniem? Niezle zachecasz

Emes

Najlepiej się sugerować ogłoszeniem, tam zazwyczaj piszą co trzeba, może są jakieś gdzie nie jest potrzebne

?

Nie przejmuj się. Oni nie czytają ze zrozumieniem. Czy to jest to sławne pokolenie ? W takim razie na prawdę współczuję ich pracodawcom i współpracownikom

Hooyy
@Destiny

Na szpachle się miejsca zwolniły jak coś

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

Lol

Hoo
@Lol

Ta „dyspozycyjność” to w jakich porach dokładnie ma być? Tak jakoś ogólnikowo w tym ogłoszeniu na magazyniera napisali. Proszę o więcej informacji, jak aktualnie pracujecie. Z góry dziękuję za udzielenie konkretow.

?

(usunięte przez administratora)tryb pracy ciągłej 6-14,14-22,22-6 przez wszystkie dni tygodnia To nie to, że z łóżka cie zdzierają bo do roboty trzeba

Oggy

gość
@Oggy

może chodzi o jakieś szkolenia? jak to rozumieć?

tommy
@gość

z tego co słyszałem to oni tu dużo szkoleń mają, więc jest to prawdopodobne, no i w sumie dobrze bo się człowiek rozwija i zawsze czas szybciej leci hehe ;)

kuba2
@tommy

potwierdzam, szkoleń mają dużo i to zarówno dla nowych pracowników jak i dla stałej kadry

Wojciech
@kuba2

Czyli inwestują w pracowników. Te szkolenia są w całości finansowane przez firmę? Jak ktoś zrobi sobie uprawnienia to odchodząc z pracy może zabrać te papiery? Firma ich nie zatrzymuje?

Nowiutki
@Wojciech

Wiesz co, chyba pierwszy raz spotkałbym się z czymś takim że firma bierze ci uprawnienia jak z niej odchodzisz... To tak nigdzie (mam nadzieję) nie działa

Nowiutki
@kuba2

Mnie też zastanawia jak szybko można się na takie szkolenie załapać? Organizują je tylko dla pracowników z jakimś konkretnym stażem?

maniak
@kuba2

a jakie to są szkolenia? bo obstawiam takie typowe związane z zawodem, ale pytam czy coś dodatkowego jak na przykład chciałbym sie przekwalifikowac na inny dzial :d

Wojciech
@Nowiutki

A lojalki nie trzeba podpisywać? Np. odpracować w firmie rok czy dwa po takim kursie?

alfeo
@Wojciech

nawet jakby bylo trzeba to i tak warto jesli ci tam krzywdy nie robia to dobrze miec stala robote na dluzej. ciekawe czy jako aparatowy tez mozna liczyc na jakies szkolenia, w ogloszeniu niby tak pisza

Andżela
@kuba2

A te szkolenia są organizowane w wewnątrz firmy przez właściwe osoby, mają jakichś swoich trenerów, czy raczej współpracują z jakąś firmą, która prowadzi dla nich szkolenia? Pracownik w ogóle ma jakiś limit co do korzystania z takich szkoleń?

asepart
@alfeo

tak, szkoleń jest akurat bardzo dużo i nie tylko dla kadry kierowniczej, co wg mnie bardzo na plus sie firmie liczy ze inwestuja w pracownikow itd.

CRI
@Wojciech

Podpisujesz lojalke na okres 2-3 lat w zależności od szkolenia, jeżeli zwolnisz się przed upływem tego czasu po prostu zwracasz koszt szkolenia ale papier masz dalej :)

Piku
@CRI

a jak stracisz prace z winy pracodawcy w sensie ze on cie zwolni to tez musisz zwracac czy tylko jak sam chcesz odejsc to obowiazuje?

Ala
@asepart

No dla mnie to też wielki plus! :) Budżet szkoleniowy dla pracownika to super opcja. Ciekawi mnie tylko, czy ten rozwój i podnoszenie kwalifikacji idzie w parze z wyższymi stanowiskami, czy podwyżkami?:D

tapczan
@CRI

no to bardzo spoko opcja, a długość tej lojalki jest zależna od tego jakie to jest szkolenie?

Nutt
@CRI

często są tutaj takie szkolenia?

Domi
@CRI

Nie ma szans żeby te lojalki podpisywać na krótszy okres czasu? Po upływie 2-3 lat podpisuje się kolejną umowę lojalnościową czy już niekoniecznie?

Nosce
@Domi

? Przecież to logiczne że jak ktoś robi ci szkolenie to musisz jakąś lojalkę podpisać, próbować dogadać się zawsze możesz ale ja we wcześniejszej pracy też nie spotkałem się z krótszym okresem czasu

jaok
@Domi

nie sądzę, żebyś miał podpisywać kolejną lojake. ja to tak rozumiem, że te 2-3 lata to taki warunek, więc po co mieliby jakby to odnawiać? wtedy to już raczej należy do ciebie bez kolejnego podpisywania papierów

midm
@CRI

poza wszystkimi szkoleniami są jeszcze jakieś inne benefity?

Tez czekam właśnie na odpowiedź. Ale jeszcze tylko wracając do tych szkoleń to one co jakiś czas są jakoś aktualizowane? Jest stały program i dorzucają coś czy to jakieś sztywny program?

Ophon
@Ania

w sensie czy robią cyklicznie takie same? też się zastanawiam jak to wygląda

@midm

Szkolenia nie są benefitami. One są konieczne do wykonywania pracy. Jedne przechodzisz jednorazowo, inne odnawiasz cyklicznie

Turbulent
@?

całkowita prawda, aczkolwiek wiem skąd takie przeświadczenie, bo sam robiłem w pracy gdzie przez pięć lat nie miałem ani jednego szkolenia no moze poza jakims bhp i miało się wrażenie ze stoi sie w miejscu a swiat leci do przodu

katharsis

powiesz co w ten pakiet socjalny sie wlicza? tego akurat tam nie wypisali dokladnie

słonecznik
@CRI

spoko opcja w sumie takie szkolenia są pewnie kosztowne więc jak ktoś szuka czegoś na dłużej to nie powinno mu to robić róznicy, w mojej poprzedniej pracy jak się chciało szkolenie to lojalka była dużo dłuższa

Domestos
@midm

również byłbym zainteresowany jakimiś dodatkowymi informacjami na temat benefitów

wagonik
@Domestos

podbijam pytanie póki co nie widzę żeby ktoś tutaj coś o tym szerzej wspominał

wagonik
@wagonik

jeszcze chętnie bym się dowiedział czegoś o stabilności firmy gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć

Kapot
@Domestos

nie pisza już tego w ogłoszeniach? tam raczej macie wymienione czego możecie oczekiwac na swoich stanowiskach

Kapot
@Kapot

ale tak ogólnie to macie pakiet socjalny plus jakieś tam premie, nie wiem czy wszędzie tak samo naliczane

Biznes744
@wagonik

moim zdaniem praca stabilna, wyplaty sa na czas, nie ma przypadkowych zwolnien, przychodzisz spokojnie do pracy bez stresu ze dzis mozesz wyleciec

Biznes744
@wagonik

takze ja polecam, ale to wiadomo ze trzeba przyjsc i sie samemu przekonac na wlasnej skórze, nie ma sie tez co sugerowac innymi

Ned Stark
@wagonik

Mnie tam praca odpowiada i pracuję już spory kawałek czasu nikt mnie nigdy nie chciał niespodziewanie zwolnić więc śmiem twierdzić że praca stabilna

Ned Stark
@wagonik

wynagrodzenia też zawsze były wtedy kiedy miały być i nikt nie chachmęcił ani nie kombiował żeby pracowników naciąć - to tak jeśli uważasz ten aspekt za element stabilności

@Ala

No właśnie, w listopadzie ostatnio szukali aparatowego i pisali, że jest pakiet socjalny, ale co w niego wchodzi, to nie wiadomo. Podacie? Na czym polega ta praca w ruchu ciągłym we wszystkie dni tygodnia po 8 godzin? Kiedy jest wolne w takim razie?

?

Po przepracowaniu 7 dni masz 2 lub 3 dni wolnego. 3 masz raz w miesiącu, czyli piątek, sobota niedziela. Z socjalu, to wczasy pod grusza, ok 1000, karta edenred 150, coś tam na święta w grudniu

sk00
@?

to fajnie brzmi, a jak bys ocenil same warunki pracy i atmosfere miedzy pracownikami?

Barber
@sk00

jest w porządku, szczególnie jeśli chodzi o atmosferę

Omlet
@sk00

mnie tam atmosfera bardzo odpowiada, ludzie w porządku nie przeszkadzają w pracy, nie robią pod górkę, jest z kim na przerwie pogadać

copy
@sk00

ja tak samo moge powiedziec ze mnie akurat trafily sie super osoby i dzieki nim bardzo fajnie sie tutaj pracuje. warunki pracy i organizacja tez na poziomie

tiktok
@Barber

to może coś więcej o warunkach zatrudnienia bo ile można też o samej atmosferze gadać

@?

Czyli rozumiem, że pracuje się tutaj również w weekendy... Czy wtedy ma się te dni jakoś lepiej płatne? Czy taka sama stawka jak od poniedziałku do piątku? Daj znać, bo myślę nad aplikacją.

HokusPokus

A to w ogóle w takim trybie pracy wychodzi etat normalny czy coś ponad?

ironia

i znowu :) nikt ci nie każe odpowiadać, a ludzie piszą tutaj żeby się zorientować co i jak, bo przypominam - po to ta strona powstała

Seysa

Mam pytanie co do ogłoszenia na specjalistę ds. marketingu. Czy praca jest tylko i wyłącznie stacjonarna czy jednak można liczyć na tryb hybrydowy?

Seysa
@Seysa

Jeszcze teraz przejrzałam dokładnie wszystko, to myślicie że jest sens się zgłaszać jeśli spełniam wszystkie wymagania oprócz roku doświadczenia? Mam lekko mniej niestety.

whz
@Seysa

ja wyslalem, mysle ze zawsze jest sens - najwyzej sie nie dostaniesz ale lepiej sprobowac

Nistrel

do mnie odpowiedź w tym samym tygodniu poszła

Wibrys
@Nistrel

Szybko bardzo, to dobrze a jak szybko zaczynałeś pracę po takiej decyzji?

juz
@Wibrys

ja miałem farta i decyzje dostałem jakos pod koniec miesiąca, więc prace zaczynałem z początkiem nowego

bibek
@Wibrys

ja zacząłem prace, z tego co pamiętam po trzech tygodniach od decyzji pracodawcy

@bibek

Hej, a możesz rozwinąć?:D Chodzi mi o kwestie reksrutacji, jak tam wrażenia? Jest się czym stresować? Może masz jakieś złote rady, jak ugryżć rozmowę, żeby jak najlepiej jednak wypaść? No i jak tam pierwsze dni w firmie, wdrożenie itp. Wszystko ok?

copy

Pytania : palisz? Pijesz ? Możesz dźwigać ? Ambitna ta rozmowa nie za bardzo. Ewentualnie spytają co zakład produkuje

Praca nie jest zła ,ale wynagrodzenie powinno być dużo większe pracując przy tak dużej ilości chemii. Podwyżki które były w styczniu 2024 są tak małe, że prawie nieodczuwalne. Druga sprawa to stołówka zakładowa, ceny wygórowane jak za taką jakość i ilość jedzenia. Posiłki dla pracowników również mogły by być większe i lepszej jakości.

Skoro pracuje się przy jakiejś chemii, to można liczyć na dodatek za pracę w szkodliwych warunkach? I na jaką pensję można liczyć po podwyżkach, które były w styczniu 2024? Rozumiem, że ta podwyżka dotyczyła również tych pensji powyżej najniższej krajowej, tak? Proszę o szczegóły ;p

Badacz

Nie ma szkodliwych, bo mają nie wychodzić warunki szkodliwe, więc nie wychodzą. Kumaty zrozumie o co biega. Tak się robi, żeby nie wychodziły. Aparatowy też z wydziału nie wychodzi w czasie badań, to badania wychodzą ok

?

Co niektorzy dostali sporą podwyżkę, żeby minimalna im wyszła

łosoś

czesc wie ktoś moze przez co najlepiej zlozyc cv? na pracuj nic nie moge znalezc zadnych otwartych ofert zeby cv wyslac

łosoś
@łosoś

i czy np pracownicy maja dostep do jakis szkolen czy nie da sie za bardzo szkolic w zaden sposob i jedynie szkolenie z bhp jest przewidywane?

Klak
@łosoś

Wg ich starych ofert pisali o premiach i jakiś innych dodatkach więc kto wie.

tarot
@łosoś

Są coroczne szkolenia dla pracowników

tarot
@Klak

Z innych ciekawych dodatków jak np masz dzieci to kolonie są organizowane.

Klak

Tylko że tu się chyba rozchodzi o to że nie ma na razie żadnych aktualnych ofert? Na to niestety już nic nie poradzimy, sam czekam aż będą przyjęcia.

Szukają magazyniera aktualnie. Przyjmują również kobiety na te stanowiska? Piszą o pracy również w weekendy. Czy według grafiku wypada wam wolny weekend w miesiącu jakiś? A jak się sprawy maja ze świetami? Wolne są wszystkie czy niekiedy musicie pracować?

?

Kobiety raczej nie, Jak 4 brygady, to zależy jak Ci wypadnie, jeden weekend wolny w miesiącu, czasem wypada, że na początku i końcu zależy od miesiąca

@?

To co należy do obowiązków magazyniera, że nie przyjmują tutaj kobiet? Czy weekendy w pracy są jakoś lepiej płatne? Czy zarabia się tyle samo, co pracując w tygodniu? Jak to jest? :')

?

Jazda wózkiem na przykład, dodatek za niedzielę 12 za godzinę brutto. Czy więcej, to nie wiem. Zależy od stawki. Ale ci pracujący na 4 bryg mają czasem stawkę zaniżoną, bo dodatki dostają. Może trochę więcej wyjdzie rzeczywiście

Zakład

Co w związku z tym, że lerg kupił 76 proc udziałów w jakiejś niemieckiej firmie ? Co będziemy mieli z tego my, czyli pracownicy, którzy na to sami zarobili ? Pewnie jak zwykle nic

roks
@Zakład

marzy ci się żeby cię na rękach nosili i bogactwami obsypywali za to ze wykonujesz prace za ktora juz ci co miesiac płacą? to chyba tak nie działa...

@roks

Nie. Wystarczy, żeby podwyżki były normalne i żebyśmy nie słuchali marudzenia, że bida

Estera

Szukają kogoś na stanowisko Aparatowy produkcji szpachli, na stronie mają ofertę, ale zastanawiam się czy aktualna, bo dodana 30 czerwca, ktoś wie? Zastanawiam się dlaczego ponownie szukają, skoro z tego co widzę, ktoś z początkiem czerwca pisał, że szukali, to taka rotacja jest na tym stanowisku, czy nie mogą nikogo znaleźć? Nie wspomnieli nic o formie zatrudnienia, jaką umowę oferują?

@Estera

tak dalej sa te oferty aktualne

Nutt

pewnie to takie stanowisko gdzie zawsze się przyda nowa osoba

Clap

ktoś dostał odpowiedź może na to ogłoszenie i zaprosili go na rozmowę?

Clap

Jak wygląda tutaj rozmowa o pracę właśnie?

Zosia

Pytanie z czego to wynika? Wiecie może czemu właśnie cały czas szukają? Firma się rozwija że to ogłoszenie cały czas wisi czy jest jakaś rotacja na tym stanowisku z jakiegoś powodu?

Korolik
@Clap

Ktoś może w ostatnim czasie aplikował tutaj i wie może po jakim czasie się odzywają?

bryku
@Zosia

a kto to wie? ważne że jest i można się zgłosić, więc dla kandydatów to chyba najlepsze nie?

bryku
@Korolik

to chyba nie jest zadnymi konkretnymi ramami czasowymi unormowane

Pen
@bryku

ja też pracy szukam i zastanawiam sie ile to tutaj zajmuje, ktoś wie ile rekrutacja trwa?

BriL

Czasem sie czeka chyba az troche tych zgloszen jednak wplynie zanim sie odezwa do kandydatow.

Soffe
@BriL

Albo ile czasu zajęło żeby odpowiedzieli na cv?

Persi
@Soffe

mi trzy cztery dni czekania zeszło na kontakt od nich

Pelp

Działa wam strona firmy?

Pelp
@Pelp

Szukam ogłoszeń a nie widzę na innych portalach właśnie i nie wiem czy tylko mi strona nie działa

roks
@Pelp

na pracuj nie ma? z tego co wiem na ich stronie teraz tez tego duzo nie wisi bo znajomy ostatnio ogarnial

Maryśka

W biurze ktoś pracuje? :) Swego czasu szukali Specjalisty ds Kadr i Płac, niestety nie widzę takiej oferty. Jak z rotacją na stanowiskach administracyjnych? Mam obserwować oferty, czy raczej na próżno?:) Macie jakieś swoje przemyślenia na temat tego stanowiska i ogólnie pracy w firmie? Firma dba o pracownika pod względem benefitów, podwyżek? PRacujecie tylko z biura, czy home office przynajmniej częściowo jest respektowany tu w firmie?

Mara

Jak działają te skrzynki uwag iu czy jest w ogóle sens tam coś wrzucać?

Knor
@Mara

wrzucasz swoje uwagi do skrzynki a góra w teorii to później przegląda

Knor
@Knor

jak chcesz zobaczyć czy odnieśli się do twojej sprawy to sprawdzasz albo na tablicach ogłoszeń albo w kwartalniku

bmw
@Knor

w jakim celu powstaly takie skrzynki w firmie?

bmw
@Knor

ma to na celu zwiekszyc zadowolenie pracownikow czy zle rozumiem idee?

Frog
@Knor

w kwartalniku? macie własny kwartalnik, tak?

saiyan
@bmw

zebys mogl jak masz jakies uwagi do czegos je tam spisac i wrzucic

Jack

Praca na aparatowego to praca na za wszystkich, masz ugotować, załadować, wypuścić w kontenery i co najważniejsze : PORZĄDKI, sprzątanie i sprzątanie chemia i chemia smród i ubóstwo.

czy z uprawnieniami do wózka widłowego są jakieś aktualne oferty? i jeśli tak to gdzie je znaleźć można

Powolny
@Paweł

A gdzie robiłeś uprawnienia? Bo zauważam jak tak szukam pracy, że to dużo ułatwia, jak masz jakieś fajne miejsce to możesz polecić?

maniak
@Paweł

A myślisz, że w trakcie pracy można zrobić takie uprawnienia czy lepiej jest mieć przed złożeniem cv do firmy?

Durum
@Paweł

Na ich stronie są aktualne oferty i w żadnej nie piszą o tym że uprawnienia są konieczne, ale taka umiejętność jest zawsze chyba na plus

Durum
@maniak

Jak aplikujesz na stanowisko, gdzie uprawnienia nie są konieczne, to aż takiej różnicy to nie robi. Firma proponuje dużo szkoleń u siebie, więc jak będą potrzebować, żebyś się nauczył czegoś nowego to pewnie CI coś takiego zorganizują

Klon
@Durum

A jakie to są szkolenia które oni proponują i jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.