Lerg S.A.

Pustków

Opinie o Lerg S.A.

jan

Szukam opini o firmie Lerg gdyż mam zamiar złożyć tam podanie proszę o wszelkiego rodzaju informacje

Witkacy
@jan 20.10.2016, 13:54

Miałem przyjemność tam pracować.Jeśli chodzi o prace odpowiedzialna ale za to nie ciężka.Pieniądze małe system 4brygadowy na większości stanowisk.Na początek z premią zarobisz max 1900-2000zł bez 1600 na jedną zmianę najniższa krajowa...Nie wiem jak to teraz wygląda ale 90 procent ludzi przyjęte po rodzinie więc rekrutacjia niby jest ale przyjmowani są Ci co mają zostać z polecenia.Kolejnym problem są układy ręka rękę myje.Syf i smród totalny czasem nie ma czym oddychać ale wszyscy udają że to eldorado .

ręce opadają...

Jeśli chcesz być dobrze wynagradzany za swoją pracę, to nie licz na to w Pustkowie. Po kilku latach pracy tutaj człowiek przestaje się łudzić. Płace (mimo podwyżek) coraz niższe, brak perspektyw na rozwój zawodowy. Można sobie odpuścić, no chyba że jesteś kuzynem, znajomym z koła lub też bratankiem kogoś na wysokim stołku.

a

Praca tu to ostateczność. Ostrzegam!

Zostaw opinię o Lerg S.A. - Pustków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lerg S.A.