Opinie o Lerg S.A. w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lerg S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lerg S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lerg S.A. w Pustków

kornel

cześć, dalej organizują kolonie dla dzieciaków?

nowy

Czy ktoś jest w stanie opowiedzieć coś więcej o szkoleniach w firmie? Jestem tu od niedawna i trochę się stresuję, a chcę dowiedzieć się jak najwięcej

franex
@nowy

A na jakim stanowisku pracujesz? to może coś więcej powiem

Emilia

A co dla Ciebie oznaczają śmieszne pieniądze, bo wiesz dla kogoś to moze być minimalna krajowa, a dla innych 4 tysiące netto. A skoro praca jest przy ciężkiej chemii to macie zagwarantowane jakie ubrania ochronne? Wiem że praca przy chemikaliach jest mocno obciążająca dla organizmu, zwłaszcza dla płuc...

piniowy

pracujecie na zmiany na jakie godziny?

tryman
@piniowy

aparatowy szpachli 6-14/14-22

tryman
@piniowy

od poniedziałku do piątku tak jest w ogłoszeniu

Aparatowy

2min gadania gdzie by Cię tu dać na stanowisko

Możesz dźwigać

JohnyyCash

Jak się tutaj aparatowym pracuje? Ma ktoś jakieś opinie?

JohnyyCash
@JohnyyCash

Jeszcze jakiego wykształcenia oczekują? Piszą że kierunkowe tylko

byk
@JohnyyCash

no masz w ogłoszeniu wymagania przecież, ma być zawodowe, nic więcej nie sprecyzowali, jakby trzeba było coś specjalistycznego, to by o tym wspomnieli, także no..

derek
@byk

byku, a byles juz na rekrutacji? o co cie pytali?

byk
@derek

jeszcze nie, wysłałem cv, nie wiecie ile się czeka na odpowiedź?

miko
@byk

chłopaki ogłoszenia dalej wiszą więc wysyłajcie cv a nie zastanawiajcie jak wygląda rekrutacja, ogłoszenie dalej wiszą więc pewnie dalej szukają, więc może jest dużo chętnych więc zaczekajcie, chyba że zależy wam na czasie to zadzwońcie do nich

kolega po fachu
@derek

pytania standardowe, nic nadzwyczajnego, więc bez obaw, bardziej na luzie koledzy

kolega po fachu
@byk

to zależy od tego ile chętnych, ale o ile dobrze pamiętam to do 2 tyg była odpowiedź, ale nie wiem jak to teraz wygląda, bo od mojej rekrutacji to już minęło trochę

Malina
@JohnyyCash

A są u was jakieś aparatki może?

piniowy
@JohnyyCash

same pytania o aparatowych nie macie tu innych stanowisk ?

imgo

ja duża to jest firma?

taaaka
@imgo

no ale chodzi ci o co? o liczbę pracowników? o powierzchnię jaką zajmuje? ogólne pytanie strasznie, poza tym możesz poszukać informacji w sieci ;)

Lerg

To ogłoszenie na aparatowego jest w ogóle aktualne?

pinezka

a powiedz mi jak rekrutacje na to stanowisko wyglądają?

Krystyna

A dlaczego cały czas? Co przyjdą to zaraz odchodzą? Taka rotacja czy kasa kiepska? Jaka jest przyczyna, że cały czas potrzebują aparatowego?

franek
@pinezka

podbijam pytanie, ile etapów? długo z tym schodzi?

Dominik

Pojawiają się oferty na stanowiska biurowe?

Erlen Majer
@Dominik

Tak. Tylko dla znajomych, ewentualnie dla znajomych znajomych.

ede

Jestem pracownikiem od kilku lat , chciałby się podzielić opiniom na temat pracy w tej firmie. Zalety: -Nadgodziny płatne 100% od pierwszej godziny -Tzw "wczasy pod gruszą " -Ciepły posiłek ,nawet nie średnich lotów ale jak ktoś jest głodny to suchy chleb smakuje -Brak problemów z urlopami raczej , idą na ręke -Miła atmosfera jak się nie wykazujesz i masz mniej na godzinę niż "stary aparatowy" -Praca odpowiedzialna ale nie ciężka Minusy: -Chemia ,chemia ,chemia -18 złotych na start teraz 21 złotych! Najniższa krajowa. -Brak rozwoju , co kilka lat jak ktoś możesz zostać mistrzem , chyba że ktoś jest z polecenia -Technolodzy , kilku jest naprawdę dobrych ale co niektórzy po kilku latach pracy nie znają podstaw , ale skończyli studia więc to się liczy. Ogarniętemu aparatowemu do stóp nie dorastają To tak po krótce jeśli jesteś młodą ambitną osobą ale nie masz studiów , nie licz na rozwój ,na pieniądze również., to jest dobra praca dla osób bez ambicji albo żeby dorobić do emerytury. Masz ambicje chcesz coś osiągnąć to nie tu. Przyjmowani są pracownicy którym problem stwarza obsługa kalkulatora... Każdy chce być dobrze wynagradzany a polityka jest taka ,nieważne jaki ale jak odpowiada mu 18 złotych to jest ok. Dobrzy pracownicy mogą dać z siebie więcej ale oczekują adekwatnego wynagrodzenia . Pracuję tam dalej w ramach ścisłości ,nic przydatnego w życiu się tam nie nauczysz ,branża specyficzna ,kondensacja żywic ,pracujesz jako pracownik np. murarza potem możesz nauczyć się fachu , założyć firmę , tu jedynie możesz dalej gotować żywice ! Dlatego powinny być inne zarobki , odpowiadasz codziennie za aparat 20t ,50t za kilkaset tysięcy złotych ! Jeśli będziemy dobrze wynagradzani każdy będzie się starał ,będzie lepiej pracował , ale jeśli ktoś dostaje śmieszne pieniądze to jak będzie wykonywał swoją prace?

Zuzanna
@ede

Fajnie że dają posiłki i nadgodziny płatne 100%. A te nadgodziny skąd wynikają? Są obowiązkowe czy dla chętnych?

@Zuzanna

Jak masz 4 brygadowke, to ciężko o nadgodziny. Kończysz zmianę po 8h i przychodzi następna zmiana. Niestety coraz częściej daje się zauważyć brak poszanowania pracownika. A do tego (usunięte przez administratora)ma.nas za(usunięte przez administratora)niestety

@ede

Święta racja . Technologie po studiach, którzy biorą hajs a nie znają roboty. Pracownik ma doswiadczenie to się liczy bardziej. Niestety nawet ten nowy (usunięte przez administratora)nie ma pojęcia o funkcjonowaniu firmy a wtrąca swoje 3 grosze i pruje się tylko. Chce wprowadzac zmiany po swojemu, co jest technicznie niemozliwe bo nie zna specyfikacji pracy i przepisów BHP, co tylko pogrąża (usunięte przez administratora)

@Zenek

Brak motywacji do zaangażowania. Wysoki obrót nie oznacza wyższej premii. Jak się słyszy narzekanie (usunięte przez administratora)to ma się już serdecznie dość. Ciągle jej mało..(usunięte przez administratora) Jak nas traktują. Zamiast podziękować, że zakończyliśmy rok na dobrym poziomie, to ta narzeka. Za cały rok pracy nagroda 160 zł i brak premii. Przykre

@Zenek

Nie wiem na jakim wydziale pracujesz ale na żywicach nadgodziny to norma przy nawale pracy. Ludzie mają urlopy techniczne , l4 , zwykły urlop wiec nie wiem o czym mówisz.

@Zuzanna

Jak kogoś brakuję kierownictwo pyta czy jest ktoś chętny zostać ,np w okresie letnim na żywicach prosili by zostać :)

@ede

Może być. U nas przychodzi nowa zmiana i idę do domu. Tyle, że może się to zmieni jak zrobią oszczędności i ludzi będzie brakować

Smutny
@ede

Dopóki ludzie będą czyścić kotły , i chodzić na setki jak tylko kierownik kiwnie palcem to nigdy pieniędzy nie będzie dla pracowników. Pani prezes jednego zrobiła dyrektorem a ten zrobił kierownika na żywicach oba siebie warci znają się tylko na porządkach. Wystarczy że jednemu da trochę więcej kasy i będzie im do ......wchodził. Kierownik potrafi w raportach tylko o porządkach i o segregacji (usunięte przez administratora) dzień w dzień pisać, no ale czymś trzeba raport zapełnić, no ale jak sie nie zna na produkcji to co wymagać. Nawet teraz dyrektor dał mu zajęcia domowe w nocy żeby się nie nudził to będzie kamery przeglądał i o 5 rano do pracy przychodził. Śmieszny dyrektor i śmieszny kierownik super duet.

Krystyna
@Zenek

Przy 4 brygadówce to ile macie dni wolnych w miesiącu? No i pewnie oddają Wam jeszcze wolne za dni świąteczne ?

Gimpo

jak jest w Lergu? dobrze czy niedobrze?

@Gimpo

zależy na co patrzeć. są plusy i minusy jak wszędzie

@Gimpo

tak ogólnie to myśle że dobrze jak coś konkretnego z pytań masz na myśli to pisz

Otis
@Gimpo

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

Wiktor

Czym się rózni aparatowy od aparatowy produkcji szpachli?

zirytowany
@Wiktor

czy tak trudno porównać sobie te dwie oferty?

zirytowany
@Wiktor

na pierwszy rzut oka widać, że zakresem obowiązków czy godzinami, trochę zaangażowania..

@zirytowany

jak już odpisujesz tu komuś to byś się mógł na coś bardziej merytorycznego wysilić

Szpachla

Aparatowy produkcji szpachli, to jest robota w weekendy też?? Jak często tu są nadgodziny?

Szpachla
@Szpachla

Trza mieć jakie takie pojęcie czy do nauczenia to jest? Bo za wiele doświadczenia takiego nie mam.. ale dość się szybko uczę

@Szpachla

Nic o doświadczeniu w ogłoszeniu nie piszą, więc najwyraźniej nie trzeba

@Szpachla

Myślę, że gdyby im zależało na kimś, kto je ma, to by to podkreślili wyraźnie

Więc próbuj

level
@Szpachla

A jak z tymi nadgodzinami, wie ktoś?

level

Zdarzają się w ogóle?

@Szpachla

I co, zdecydowałeś się? Mąż szuka roboty i widział ogłoszenie na ich stronie, też nie ma doświadczenia, więc zastanawiam się czy czegoś konkretnego udało ci się dowiedzieć u źródła :) A tak nawiasem może ktoś się orientuje co wchodzi w skład tego systemu dodatków pozapłacowych?

I To.

Praca ciężka i odpowiedzialana, kierownictwo wymaga bycia (usunięte przez administratora) do tego nadzór poprzez kamery (porażka). Małe wynagrodzenie za taką pracę i poświęcenie.

mejbi

Bywają tu szkolenia? Jest ich sporo czy raczej sporadycznie można coś wyhaczyć?

@mejbi

Jest tutaj wątek na temat szkoleń, dość świeży, poczytaj co i jak

mejbi
@.

Okej, nie zwróciłem uwagi. Dzięki

Arnoldzik
@.

A nie możesz napisać? Byloby miło

gadul
@Arnoldzik

"Corocznie w szkoleniu bierze udział ponad 50% załogi – niektórzy nawet w kilku różnych" tak piszą na swojej stronie o szkoleniach więc wnioski można wysnuć

gadul
@mejbi

tak że strona i ogarnij wątki powinny być poleconko

Są szkolenia, polecam

hi

a jakie? z czego?

no następny
@hi

czasem to nie zależy od stanowiska...

bystry

obowiązkowe czy dla chętnych?

@bystry

Skoro pisze, że część załogi bierze udział, to pewnie nie obowiązkowe, ale takie info to pewnie najlepiej bezpośrednio pytać

@xyz

To odnawianie BHP, energetyczne, to obowiązkowe. A z innych, to takie, dzięki którym masz wogóle możliwość wykonywania pracy w zakładzie. Więc też obowiązkowe

okej, dzięki za odp

@xyz

To tylko konieczne uprawnienia do pracy. Nie poszerzysz tu horyzontów. Jeśli o to Ci chodzi, to nie jest szkoła rozwoju osobistego

@mejbi

Prowadzą kurs spawania, płetwonurka, manikiurzystki, samoobrony, mechanika samochodowego, pizzera i asystenta stomatologa. I to wszystko za free. Bo zakład promuje ludzi gotowych do poszerzania horyzontów, ambitnych, chętnych do podnoszenia kwalifikacji

Gulasz
@Zenek

Jeszcze kurs n akase fiskalną i prowadzenia biznesu

eda
@gadul

Jakie szkolenia ,które nic nie dają???? Jedynie przydatne szkolenie jest na wózek widłowy i suwnice. Resztę szkoleń można sobie w buty wsadzić np. na jazdę windą z zamierzchłych czasów .

roki
@eda

ciekawe, nie powiem :) a jak chodzi o to na wózek widłowy, to każdy się może zgłosić czy jest jakaś ograniczona ilość miejsc?

@roki

Jeśli będziesz miał w obowiązkach jeżdżenie wózkiem, to Cię sami skierują. W innym przypadku zapomnij. To nie jest koncert życzen i spełnianie marzeń i zachcianek. Jest jedno ale. Podpisujesz lojalke, że jak się zwolnisz przed jakimś okresem czasu, to oddajesz jakiś procent za szkolenia. To w ramach przestrogi

roki
@?

to mnie akurat kompletnie nie dziwi, bo skoro inwestują w szkolenia, to chcą coś z nich mieć, logiczne, że nie po to, żeby ktoś sobie zrobił uprawnienia i heja

loczek
@?

a kojarzysz może o jakim okresie czasu jest mowa?

loczek
@?

i ile takie szkolenie na wózek może kosztować, orientacyjnie pytam?

ex

co nowego w moim byłym zakładzie pracy słychać? opowiadajcie. pzdr

Jolanta

Ale dziwnie piszesz w innym miejscu, że było 18 zł, teraz 20 zł, a potem znowu, że jest 18 zł. Najniższa krajowa w tym roku to plus minus 20 zł na rękę. To w końcu podwyższyli Wam, jak ustawa nakazuje, czy nie?

Poll
@Jolanta

Śledzisz jego działalność w necie, czy jak?

Poll

Czy w związku z tym, że pracy dużo, to szukają ludzi, czy raczej nie ma rekrutacji?

dadd
@Poll

na ich stronie lerg.pl masz oferty pracy

dadd
@Poll

ale kiedy to ostatnio aktualizowali to nie wiem

maniek
@Poll

ja na olx patrzę, bo masz od razu daty dodania

maniek
@dadd

teraz też są tam jakieś oferty jak coś, więc szukają

Gulasz
@ex

Ocena pracownika weszła, ale nie można mieć oceny wyższej niż w normie, bo nie stać zakład, żeby więcej zapłacić. Śmieszne i demotywujace. A założenia chyba były dokładnie odwrotne. Pani berezes obrażona, bo ostatnio spotkała się z krytyką. Ona myśli, że jest jak święta krowa, co to ma tylko na robuli z góry patrzeć

@Gulasz

A co oni w ogóle teraz biorą pod uwagę przy tej ocenie? Rozumiem, że jak masz dobry wynik to należy się premia jakaś wg zasad, dużo tego jest? No i nie bardzo rozumiem na jakich zasadach to działa w takim razie :/ Czemu nie można mieć wyższej oceny?

Ciekawski

Czy to prawda że za wybieranie URLOPU kierownictwo będzie obcinać premie? Czy to jest mozliwe i legalne ???

Francis

dofinansowanie do wypoczynku jakieś jest?

hipo
@Francis

piszą że socjal jest to może i grusza sie znajdzie ..?

bystry
@hipo

ktoś coś? jakieś konkrety może?

@hipo

Jest grusza. Dodatek świąteczny też jest. I nagroda o zgrozo 160 zł na za końcoworoczna za caloroczną pracę, minus premia za grudzień, której jak co roku nie ma oczywiście

@?

jak grusza jest, to dobrze akurat, a ten dodatek świąteczny to dla wszystkich? jakiś sensowny?

A z 2 stówki

Zawsze coś

Inwest

mógłby ktoś powiedzieć parę słów na temat pracy na stanowisku spec. ds. inwestycji? jakie godziny pracy? czy wymagają tutaj doświadczenia zawodowego?

synek
@Inwest

patrzyłem co prawda na inne ogłoszenie ale patrzyłem do innych i nie ma nigdzie informacji wiec może standardowo albo na rozmowie się trzeba dopytać

inwest
@synek

wolałbym się wcześniej zorientować szczerze mówiac jak by ktoś mi udzielił informacji z pracujących byl bym wdzieczny

Poldi
@Inwest

Zasada zawsze ta sama- czym wiecej doswiadczenia tym lepiej

erte
@Poldi

a jakieś minimum jest? bo rozumiem, że bez większego doświadczenia nie ma co?

szejk
@erte

Właściwie w ogłoszeniu nie jest wyszczególnione nic o doświadczeniu, więc może jak masz wiedzę i wykształcenie to jest szansa

toby
@szejk

bo właśnie nie wiem czy zatrudnili już kogoś czy można wysłać jeszcze im swoje cv?

xsw
@toby

jak oferta wisi to nie wiem na co czekasz? a jak nie to chyba nie muszę wyjaśniać :)

Sorry
@toby

To się zastanawiaj dłużej, wtedy będziesz miał pewność, że już kogoś zatrudnili...a może zrobić to za ciebie, bo ty widzę masz jakiś problem z tak podstawową rzeczą jak wysłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma, wysyłaj, a nie czekaj na cud

racja
@Sorry

może bym to delikatniej napisał, ale noo.. w sedno.

Sorry
@racja

Ale ja nie, bo ileż można

krim

dobrze jest nie ma co narzekać . czasy ciężkie ale prace mamy jest ok . pozdrawiam

hola

dokladnie, powoli do przodu

Jodła
@krim

Inflacja nie daje sie we znaki? Duzo zwolnien leci?

hola
@Jodła

szczerze to ani w pandemii ani teraz sytuacja w pnastwie nie wplynela na ilosc pracownikow, jest stabilnie generalnie

konik
@krim

ciekawe ile ta inflacja potrwa jeszcze swoja droga

lil
@hola

to dobra informacja bardzo, zatrudniacie nowych aktualnie?

Beata
@lil

A jakieś podwyżki z racji tej inflacji się szykują? Macie jakieś informacje na ten temat?

@Beata

a Ty to jako kto pytasz?

Xyz
@Beata

???????????? chyba obniżki wypłat! Kpina jakie stawki dają nowym pracownikom, a wymagają niewiadomo czego, dostaniesz premie w jednym miesiącu to w drugim przytną i wypłata taka, że siąść i płakać..

jest socjal?

@Numb

z tego co widziałem w ofercie to tak

@fik

ktoś jest w stanie wymienić co mniej więcej wchodzi w skład?

@Numb

też byłbym zainteresowany i tymi dodatkami i jakie te premie są

@fik

Wczasy pod grusza, coś na święta w grudniu, karta Sodexo na 150 zł A premie to śmiech na sali. 250 brutto. Na koniec roku za całoroczna pracę nagroda 150 zł Śmieszne

@Zenek

w sensie co w tym śmiesznego?

@Zenek

śmieszny to był jej całkowity brak, w mojej poprzedniej pracy, niestety...

@Zenek

nie no to nienajgorzej jest jak tyle dają

@Numb

nie no, wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej...ale jak nigdy nic się nie dostawało, to i to dobre

@fik

tak, więc warto doceniać, że coś w ogóle jest

@Numb

A co na święta dostajecie? Kasę czy jakieś prezenty?

@Zenek

na czym polega karta sodexo? gdzie to można wykorzystać?

@Zenek

to działa jak jakieś bony, coś takiego?

o, też jestem ciekaw

@dedek

właściwie jak sobie wpiszesz w google to możesz o tym poczytać

czytam właśnei i są jakieś 3 rodzaje tych kart

właśnie*

która tu obowiązuje?

@dedek

nie wiem jak tu teraz to wygląda

już chwilę nie pracuję

@oles

A możesz zagonić tu kogoś kto aktualnie pracuje, żeby poodpowiadał? :(

luipo
@Jolanta

że co przepraszam? teraz to nawet brak mi słów jak nigdy dotąd...

mucha
@Jolanta

a sądziłem, że nic mnie już nie zaskoczy na gw ..

że co proszę?

@Jolanta

Tak już widzisz jak dzwonię do kogoś z ludzi z mojej byłej pracy "Hej Zdzisiek, wiem, że nie rozmawialiśmy od pół roku, ale sprawa jest, jest taka Jolka i ona chce, żebym cię zagonił do pisania na goworku"

@Jolanta

szanujmy się i swój czas.

@Jolanta

zawsze możesz zadzwonić do firmy, wypytać o wszystko, a potem będziesz pisać na goworku jak talala, najlepiej 24/7 :)

@Numb

W tej firmie nic nie ma. Czysty wyzysk, kłamcy i (usunięte przez administratora) Największy (usunięte przez administratora) to prezeska.

@pracownik

A tę nieprawdę to odnośnie czego Ci mówiono? Pytam, bo oceny tu na stronie nie wskazują, żeby miało coś niepokojącego się dziać, skąd aż tyle gwiazdek?

Zostaw merytoryczną opinię o Lerg S.A. - Pustków

• Jak się pracuje w Lerg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lerg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lerg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lerg S.A.?

Kandydaci do pracy w Lerg S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lerg S.A.