PRS "WSCHÓD" S.A.
counter
2 187 208 5 1
Sztygar elektryczny

Prs rozpadł sie już w 2 lata temu ... Do Carbonu poszła ta lepsza kadra. W PRS - ie zostały Parobki ...Robole... i S... sami sobie dokończcie. Jak ma być dobrze jak jest nepotyzm i kolesiostwo. Klika Listosia i jego rodzinki - kto jest fajtłopowatym kierownikiem elektrycznym ....? Tak kolejny Listoś. Sam pseudo dyrektorek L jest niezłym juch (czytaj od tyłu). Nie ma pojęcia o zarzadzaniu i o prawie BHP a co dopiero o prawie Górniczym. Jego metody to mobing i dezorganizacja. Ludzie czas na zbiorowy pozew. Ja już złożyłem .... zapraszam do adwokatki na deptaku w Łęcznej.

Tak15Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Co jaki okres czasu w PRS "WSCHÓD" S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

ciasny wiesiek Nowy wpis

kiedy dobra kasa dla kneflarzy?

Sztygar elektryczny

Tak15Nie2
@Sztygar elektryczny

Twoja wypowiedź na pewno dotyczy sytuacji firmy PRS "WSCHÓD" w miejscowości Lublin? W której dokładnie lokalizacji odbywają się sytuacje, które opisałeś w swoim komentarzu? Ciekawi mnie również, jak długo pracujesz już w tym miejscu? Na końcu swojej wypowiedzi informujesz o rzekomym mobbingu, który występuje w tej firmie. Mógłbyś podać jakieś przykłady, które według Ciebie kwalifikują się do stwierdzenia, że mamy do czynienia z tym przestępstwem? Zachęcam do podania ich w tym wątku.

wtajemniczony
@Sztygar elektryczny

Jeżeli szanowny panie nie przestaniesz kłamać o PRS-ie to zaczniemy pisać o twoim mocodawcy. PS. pracownicy wiadomej firmy na C... sprawdźcie czy macie zapłacony ZUS

Tak11Nie2
Zmianowy
@wtajemniczony

Hmm sztygarze czy dozorco ... pracowałem tam az 3 lat i polowa na slasku wiec nie klep jezorem tylko argumentuj. Listos dyrektor... listos po nadsztygarze Siczku ... juz leprzy byłby roman wojcik. Juz nie wspomne ze Listos listosiowi zalatwil w LW Bogdance stanowisko ... heh nepeotyzm do szescianu. A o mobingu to juz niedlugo w sadzie i gazecie ....

Sztygar elektryczny Nowy wpis
@wtajemniczony

Łupina uspokoi się wykazują się w ośrodku za mięsa bo twoje dni są policzone

TakNie

Czy pracownicy w PRS "WSCHÓD" S.A. dogadują się między sobą?

Tak1Nie1
Fazi Nowy wpis
@Pytanie

Dogadają się bo nie są już tacy głupi i chcą zarabiać pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy a nie jałmużnę którą otrzymują myślę że każdy ma prawo do pieniędzy mamy 21 wiek wszystko drożeje a zarobki w prsie nie ida do góry tylko w dol. 2000 zł na dole za czarne dni śmiechu warte szkoda że niema tego programu to przynajmniej za fil by dostał dwa tysiące i kamerę

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piekarz

Zarobki- nie adekwatne do wykonywanych prac co miesiąc inaczej płacone różnica +- od 300 do 700zl Kierownictwo- Pan E. W i Pan T. K chamy i gbury pracownika maja za nic, próbujesz porozmawiać jak z człowiekiem załatwić sprawę po ludzku podnoszą głos nie dają dojść do słowa. Szkolenia bhp-raczej pogawetka o wszystkim i o niczym Pracownicy-idzie się dogadać współpracować. ---Ogólnie nie polecam firmy - - -

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Konrad

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

Jimmy
@Konrad

Caly czas za mało jest na zmianach itp

Jns

Ze tym lubelokom nie wstyd dawac ludziom takie smieszne wyplaty, przeciez to jest kpina, przy produkcji kawy mialem takie zarobki :)))

@Jns

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć pracownicy zatrudnieni w firmie PRS "WSCHÓD"? Czy od nowego roku warunki zatrudnienia uległy może zmianie? Były podwyżki bądź innego rodzaju korzystne decyzje dla pracowników? Proszę o informację na ten temat.

@Patrycja

Decyzje byly, tyle ze nie korzystne, z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej z wynagrodzeniem.

Tomasz
@Jns

zaniżają wam kasę za pracę? jak to jest?

@Tomasz

Po prostu(usunięte przez administratora) adekwatnie do wykonywanej pracy, teraz roboty sie pokonczyly, rozruch kombajnu na nowym przodku dopiero w kwietniu, ciekawe z czego teraz beda ludzi oplacac.

Mirunio

@wtajemniczony 26.11.2018 14:56 Sprawdziłem ZUS w C...ie i o dziwo wszystko jest ok. Terminowo i tak jak należy. A wracając do PRS-u to nie da się ukryć, że ludzie z niego uciekają i szukają miejsca w C--ie czy L...rze. Nie da się ukryć, że władzę macie II gatunku Pan L i T. Może to się zmieni przy udziale MM ale to będzie czasochłonny proces, który nie wiadomo czy się powiedzie.

@Mirunio

Znasz może główne powody tego, że rzekomo pracownicy zatrudnieni w firmie PRS "WSCHÓD" decydują się na odejście? Ma to związek z obecnie panującymi warunkami zatrudnienia, czy może wpływ na to ma obecnie panująca atmosfera? Chciałabym, abyś napisał więcej na ten temat.

Patrycja

Czy ktoś z aktywnych tutaj forumowiczów ma może informacje o tym, jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia w firmie PRS "WSCHÓD"? Są obecnie jakieś przyjęcia i wolne stanowiska, czy może kadra zatrudnionych pracowników jest kompletna? W internecie brakuje informacji na ten temat, dlatego może ktoś z Was będzie umiał odpowiedzieć na to pytanie?

Patrycja

@Anatol P., firma PRS "WSCHÓD" w jakiś sposób argumentowała te zmniejszenie zarobków swoim pracownikom? Czy były to duże zmniejszenia wynagrodzenia? Jak myślisz jest to chwilowa sytuacja związana z jakimiś szczególnymi wydarzeniami? Czy może są zupełnie inne powody tego stanu rzeczy? Zachęcam do przedstawienia szczegółowo tej kwestii pracy.

@Patrycja

Są metry jest kasa niema metrów niema kasy ale zbliża się październik listopad grudzień i kasy brak

@You fuck

W okresie zimowym nie ma pracy w firmie PRS "WSCHÓD" S.A. ? Co w takim przypadku z pracownikami? Wysyłani są na bezpłatny urlop wypoczynkowy, czy może firma w inny sposób rozwiązuje takie sytuacje?

lala
@Patrycja

Pamietajcie, ze pracodawca nie moze wyslac na urlop bezplatny. Urlop bezplatny jest udzielany tylko na pisemny wniosek pracownika, nie dajcie sie robic w konia.

@lala

Zbliża się połowa listopada, więc ciekawi mnie, czy obecnie pracownicy firmy PRS "WSCHÓD" normalnie pracują? @You fu** możesz napisać, jak to obecnie wygląda? Mimo że zbliża się zima, to warunki pogodowe w ciągu dnia są sprzyjające, więc ciekawi mnie, jaką decyzję podjęła firma o ewentualnej dalszej pracy pracowników. Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Anatol P.

Ciekawa jest obecna polityka kadrowa firmy. Zmniejszają zarobki najlepszym ludziom, którym niedawno obiecywali złote góry... ludzie odejdą szybko... To samo odnośnie dozoru: paru już odeszło, kolejni się szykują. Wcale mnie to nie dziwi, Dopóty, dopóki wielki pan wice w czerwonych ni to kowbojkach ni to lakierkach będzie się uważał za wielkiego menadżera to nic z tego nie będzie . A szkoda.

ciekawski?
@Anatol P.

a kto dokładnie odszedł i dokąd kolego z wiadomej firmy?

@Anatol P.

Poszła załoga i nikt tego nie zatrzyma samymi obiecankami ludzie mają rodziny i niema ja ochoty któryś raz żedu słuchać bajek o chodnikach na parę lat

WTF

Jak sytuacja na chwilę obecną jest w prs?

@WTF

Lipa ludzie się zwalnaja

Patrycja

@Prsiak, rozumiem jednak w dni, które przedstawiłaś ilu godzinny czas pracy obowiązuje? Pracownicy pracują po 8, 10 a może 12 godzin w ciągu dnia? Czy znasz takie osoby, które korzystają z możliwości ciągłej pracy, aby otrzymać lepsze wynagrodzenie? Zachęcam do dalszej dyskusji na temat warunków pracy w firmie PRS "WSCHÓD".

Patrycja

@Prsiak, trudno uwierzyć, aby rzeczywiście był stosowany taki czas pracy, jeżeli chodzi o pracę w firmie PRS "WSCHÓD". Rozumiem, że praca może być ciężka i sprawiać, że pracownik, który jest zatrudniony w tym miejscu czuje się, jakby pracował tam cały czas, jednak, proszę, napisz, jak realnie wygląda czas pracy pracownika, który jest zatrudniony w firmie PRS "WSCHÓD".

Prsiak
@Patrycja

Praca na pełen etat + soboty i niedziele i święta dodatkowa dla ludzi którzy chcą jeszcze dorobić. Czyli można robić cały czas.

Patrycja

@młody, a możesz odpowiedzieć mi na pytanie, czy firma preferuje zatrudnienie pracowników sezonowych? Np. tylko na sezon wakacyjny? Czy raczej w firmie PRS "WSCHÓD" mogą pracować tylko osoby, które chcą pracować na podstawie pełnego etatu?

TakNie1
Prsiak

Praca sezonowa w górnictwie?????tu się ryje 24h na dobę i 365 w roku

Patrycja

@młody, co wpływa na tak częstą rekrutację do pracy w firmie PRS "WSCHÓD"? Napisałeś, że przyjęcia są co miesiąc, więc należy twierdzić, iż w firmie często dochodzi do zmian w kadrze pracowniczej. Wiesz może, czym spowodowane są tak częste rotacje?

młody
@Patrycja

tak częste przyjęcia są w każdej firmie i w każdej jest duże zapotrzebowanie na pracowników bo jest dużo roboty, poza tym nie każdy nadaje się do specyficznej pracy na dole

Patrycja

Przeglądam obecnie oficjalną stronę internetową firmy PRS "WSCHÓD" i nie widzę, żadnych nowych ofert odnośnie pracy w tej firmie. Ktoś z Was słyszał o obecnych naborach do pracy u tego pracodawcy? Podzielcie się, proszę, swoją wiedzą w tym temacie.

młody
@Patrycja

przyjęcia są co miesiąc, podania trzeba składać albo w firmie albo na oddziałach

Patrycja

@f17, wspomniałeś o możliwościach otrzymania lepszego stanowiska przez osoby z kwalifikacjami technika górnika poprzez poszerzenie kwalifikacji. Jak ocenisz ogólne możliwości otrzymania lepszych stanowisk w firmie PRS "WSCHÓD"? Pracodawca jasno określa warunki zatrudnienia wraz z ewentualnymi awansami w firmie? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

Patrycja

Proszę Was o powrót do prowadzenia merytorycznej dyskusji o PRS "WSCHÓD" S.A. jako pracodawcy. Zachęcam do zamieszczenia w tym wątku kilku słów na temat aktualnych warunków zatrudnienia, atmosfery i ofert pracy w tej firmie. Takie informacje będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z PRS "WSCHÓD" S.A.

Tak16Nie

f17
@Patrycja

Nie mam na co narzekać. Warunki są b. dobre. Kasa dobra i na czas.

anonymous

forum carbonu masz gdzie indziej trollu

Nicolas comic
@f17

Chyba dla prezesów jest ta kasa pan L i pan T cały czas tylko co s zmieniają a główny prezes nawet nie chce się spotkać z pracownikami wiecznie to niema i cały czas mówią że jacy to oni są dobro duszni dali 300 co miesiac a zabtali 600 w tamtym tygodniu na nasz3j zmianie byl kierownik robót pan L. I powiedział że nawet jak więcej będziemy robić to i tak więcej nie zapłacą bąda złodzieji w sumie zarabiamy lepej niz w rg Liber płaci lepiej o około 500 zlotych Carbon też nawet driling lepiej płaci

anonymous
@Nicolas comic

oj chyba za mało carbon ci zapłacił bo piszesz jak po pijaku....

Nicolas comic
@anonymous

Tak za mało zapłacił ale prs a Ty pewnie jesteś jednym z tych lizusow prezesa T. i poganiacza L. W sumie jest już czerwiec a Carbon przyjmuje i płaci o wiele lepiej

Yugo
@Nicolas comic

Jak Carbon płaci o wiele lepiej to ja jestem wróżka zebuszka :)

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

PRS "WSCHÓD" S.A.