Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Radek11

Witam czy będą jakieś rekrutacje do firmy?

Prs
@Radek11

Nie będą zwalniają ludzi obcinają premie przetargów nie będzie do końca roku

Mati

Witam można wiedzieć co jest grane z oddelegowania ludzi na Bogdankę dzięki za info

Fons
@Mati

Muszą się pozbyć 60 osob,a ci co mają stale umowy to nie mogą ich zwolnic to wysyłają ich na bogdankę.Po jakimś czasie sami się zwolnią.Przecież nasz prezes musi zarabiać po 12 koła a my (usunięte przez administratora) za 3 koła w przodku.

Jaka atmosfera jest między działami w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Mat

Jest spoko

Mat

Jest spoko

Nowy 1234

Witam czy ktoś się orientuję czy są teraz przyjęcia?

@Nowy 1234

CIężko o przyjęcia niedawno skończyliśmy robotę na przodku teraz zamiast 2 mamy tylko 1.Mozliwe ze ruszy cos na boryni to wtedy rusza tez przyjęcia.Aktualnie przyjęc nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tymek

Powie mi ktoś czy teraz firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych osób i jaką umowę proponuje firma na poczatek?

ciasny wiesiek

kiedy dobra kasa dla kneflarzy?

Sztygar elektryczny

Prs rozpadł sie już w 2 lata temu ... Do Carbonu poszła ta lepsza kadra. W PRS - ie zostały Parobki ...Robole... i S... sami sobie dokończcie. Jak ma być dobrze jak jest nepotyzm i kolesiostwo. Klika Listosia i jego rodzinki - kto jest fajtłopowatym kierownikiem elektrycznym ....? Tak kolejny Listoś. Sam pseudo dyrektorek L jest niezłym juch (czytaj od tyłu). Nie ma pojęcia o zarzadzaniu i o prawie BHP a co dopiero o prawie Górniczym. Jego metody to mobing i dezorganizacja. Ludzie czas na zbiorowy pozew. Ja już złożyłem .... zapraszam do adwokatki na deptaku w Łęcznej.

@Sztygar elektryczny

Twoja wypowiedź na pewno dotyczy sytuacji firmy PRS "WSCHÓD" w miejscowości Lublin? W której dokładnie lokalizacji odbywają się sytuacje, które opisałeś w swoim komentarzu? Ciekawi mnie również, jak długo pracujesz już w tym miejscu? Na końcu swojej wypowiedzi informujesz o rzekomym mobbingu, który występuje w tej firmie. Mógłbyś podać jakieś przykłady, które według Ciebie kwalifikują się do stwierdzenia, że mamy do czynienia z tym przestępstwem? Zachęcam do podania ich w tym wątku.

wtajemniczony
@Sztygar elektryczny

Jeżeli szanowny panie nie przestaniesz kłamać o PRS-ie to zaczniemy pisać o twoim mocodawcy. PS. pracownicy wiadomej firmy na C... sprawdźcie czy macie zapłacony ZUS

Zmianowy
@wtajemniczony

Hmm sztygarze czy dozorco ... pracowałem tam az 3 lat i polowa na slasku wiec nie klep jezorem tylko argumentuj. Listos dyrektor... listos po nadsztygarze Siczku ... juz leprzy byłby roman wojcik. Juz nie wspomne ze Listos listosiowi zalatwil w LW Bogdance stanowisko ... heh nepeotyzm do szescianu. A o mobingu to juz niedlugo w sadzie i gazecie ....

Sztygar elektryczny
@wtajemniczony

Łupina uspokoi się wykazują się w ośrodku za mięsa bo twoje dni są policzone

Czy pracownicy w PRS "WSCHÓD" S.A. dogadują się między sobą?

Fazi

Dogadają się bo nie są już tacy głupi i chcą zarabiać pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy a nie jałmużnę którą otrzymują myślę że każdy ma prawo do pieniędzy mamy 21 wiek wszystko drożeje a zarobki w prsie nie ida do góry tylko w dol. 2000 zł na dole za czarne dni śmiechu warte szkoda że niema tego programu to przynajmniej za fil by dostał dwa tysiące i kamerę

Piekarz

Zarobki- nie adekwatne do wykonywanych prac co miesiąc inaczej płacone różnica +- od 300 do 700zl Kierownictwo- Pan E. W i Pan T. K chamy i gbury pracownika maja za nic, próbujesz porozmawiać jak z człowiekiem załatwić sprawę po ludzku podnoszą głos nie dają dojść do słowa. Szkolenia bhp-raczej pogawetka o wszystkim i o niczym Pracownicy-idzie się dogadać współpracować. ---Ogólnie nie polecam firmy - - -

Konrad

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

Jimmy
@Konrad

Caly czas za mało jest na zmianach itp

Jns

Ze tym lubelokom nie wstyd dawac ludziom takie smieszne wyplaty, przeciez to jest kpina, przy produkcji kawy mialem takie zarobki :)))

@Jns

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć pracownicy zatrudnieni w firmie PRS "WSCHÓD"? Czy od nowego roku warunki zatrudnienia uległy może zmianie? Były podwyżki bądź innego rodzaju korzystne decyzje dla pracowników? Proszę o informację na ten temat.

@Patrycja

Decyzje byly, tyle ze nie korzystne, z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej z wynagrodzeniem.

Tomasz
@Jns

zaniżają wam kasę za pracę? jak to jest?

@Tomasz

Po prostu(usunięte przez administratora) adekwatnie do wykonywanej pracy, teraz roboty sie pokonczyly, rozruch kombajnu na nowym przodku dopiero w kwietniu, ciekawe z czego teraz beda ludzi oplacac.

Mirunio

@wtajemniczony 26.11.2018 14:56 Sprawdziłem ZUS w C...ie i o dziwo wszystko jest ok. Terminowo i tak jak należy. A wracając do PRS-u to nie da się ukryć, że ludzie z niego uciekają i szukają miejsca w C--ie czy L...rze. Nie da się ukryć, że władzę macie II gatunku Pan L i T. Może to się zmieni przy udziale MM ale to będzie czasochłonny proces, który nie wiadomo czy się powiedzie.

@Mirunio

Znasz może główne powody tego, że rzekomo pracownicy zatrudnieni w firmie PRS "WSCHÓD" decydują się na odejście? Ma to związek z obecnie panującymi warunkami zatrudnienia, czy może wpływ na to ma obecnie panująca atmosfera? Chciałabym, abyś napisał więcej na ten temat.

Patrycja

Czy ktoś z aktywnych tutaj forumowiczów ma może informacje o tym, jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia w firmie PRS "WSCHÓD"? Są obecnie jakieś przyjęcia i wolne stanowiska, czy może kadra zatrudnionych pracowników jest kompletna? W internecie brakuje informacji na ten temat, dlatego może ktoś z Was będzie umiał odpowiedzieć na to pytanie?

Patrycja

@Anatol P., firma PRS "WSCHÓD" w jakiś sposób argumentowała te zmniejszenie zarobków swoim pracownikom? Czy były to duże zmniejszenia wynagrodzenia? Jak myślisz jest to chwilowa sytuacja związana z jakimiś szczególnymi wydarzeniami? Czy może są zupełnie inne powody tego stanu rzeczy? Zachęcam do przedstawienia szczegółowo tej kwestii pracy.

@Patrycja

Są metry jest kasa niema metrów niema kasy ale zbliża się październik listopad grudzień i kasy brak

@You fuck

W okresie zimowym nie ma pracy w firmie PRS "WSCHÓD" S.A. ? Co w takim przypadku z pracownikami? Wysyłani są na bezpłatny urlop wypoczynkowy, czy może firma w inny sposób rozwiązuje takie sytuacje?

lala
@Patrycja

Pamietajcie, ze pracodawca nie moze wyslac na urlop bezplatny. Urlop bezplatny jest udzielany tylko na pisemny wniosek pracownika, nie dajcie sie robic w konia.

@lala

Zbliża się połowa listopada, więc ciekawi mnie, czy obecnie pracownicy firmy PRS "WSCHÓD" normalnie pracują? @You fu** możesz napisać, jak to obecnie wygląda? Mimo że zbliża się zima, to warunki pogodowe w ciągu dnia są sprzyjające, więc ciekawi mnie, jaką decyzję podjęła firma o ewentualnej dalszej pracy pracowników. Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Anatol P.

Ciekawa jest obecna polityka kadrowa firmy. Zmniejszają zarobki najlepszym ludziom, którym niedawno obiecywali złote góry... ludzie odejdą szybko... To samo odnośnie dozoru: paru już odeszło, kolejni się szykują. Wcale mnie to nie dziwi, Dopóty, dopóki wielki pan wice w czerwonych ni to kowbojkach ni to lakierkach będzie się uważał za wielkiego menadżera to nic z tego nie będzie . A szkoda.

ciekawski?
@Anatol P.

a kto dokładnie odszedł i dokąd kolego z wiadomej firmy?

@Anatol P.

Poszła załoga i nikt tego nie zatrzyma samymi obiecankami ludzie mają rodziny i niema ja ochoty któryś raz żedu słuchać bajek o chodnikach na parę lat

WTF

Jak sytuacja na chwilę obecną jest w prs?

@WTF

Lipa ludzie się zwalnaja

Patrycja

@Prsiak, rozumiem jednak w dni, które przedstawiłaś ilu godzinny czas pracy obowiązuje? Pracownicy pracują po 8, 10 a może 12 godzin w ciągu dnia? Czy znasz takie osoby, które korzystają z możliwości ciągłej pracy, aby otrzymać lepsze wynagrodzenie? Zachęcam do dalszej dyskusji na temat warunków pracy w firmie PRS "WSCHÓD".

Patrycja

@Prsiak, trudno uwierzyć, aby rzeczywiście był stosowany taki czas pracy, jeżeli chodzi o pracę w firmie PRS "WSCHÓD". Rozumiem, że praca może być ciężka i sprawiać, że pracownik, który jest zatrudniony w tym miejscu czuje się, jakby pracował tam cały czas, jednak, proszę, napisz, jak realnie wygląda czas pracy pracownika, który jest zatrudniony w firmie PRS "WSCHÓD".

Prsiak
@Patrycja

Praca na pełen etat + soboty i niedziele i święta dodatkowa dla ludzi którzy chcą jeszcze dorobić. Czyli można robić cały czas.

Patrycja

@młody, a możesz odpowiedzieć mi na pytanie, czy firma preferuje zatrudnienie pracowników sezonowych? Np. tylko na sezon wakacyjny? Czy raczej w firmie PRS "WSCHÓD" mogą pracować tylko osoby, które chcą pracować na podstawie pełnego etatu?

Prsiak

Praca sezonowa w górnictwie?????tu się ryje 24h na dobę i 365 w roku

Patrycja

@młody, co wpływa na tak częstą rekrutację do pracy w firmie PRS "WSCHÓD"? Napisałeś, że przyjęcia są co miesiąc, więc należy twierdzić, iż w firmie często dochodzi do zmian w kadrze pracowniczej. Wiesz może, czym spowodowane są tak częste rotacje?

młody
@Patrycja

tak częste przyjęcia są w każdej firmie i w każdej jest duże zapotrzebowanie na pracowników bo jest dużo roboty, poza tym nie każdy nadaje się do specyficznej pracy na dole

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.