Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

FNATF

Słyszał ktoś coś o (usunięte przez administratora)..? Podobno stracili stołki. Może ktoś to potwierdzić, chodzi o pewne i wiecej info.

podbijam

obcy

rgb jest lepsza alternatywa

Taktak
@obcy

Co Ty? W Carbonie teraz jest najlepiej.

@Taktak

wypad trollu carbonowy. Wiem ,że macie płacone za komentarze ale już nie przesadzaj

obcy

szkoda kupli z prs ale tam kasa tylko u grubego sie zgadza. a biali to wynalazki ze szok

FNATF

Ciekawe czy prezes dotrzyma slowa z tymi miesiecznymi "dodatkami" za 100% bycie w pracy. Tez bylem w takiej sytuacji w ś.p.kobudzie ze na kneflu zarabialo sie niecale 2000.

MarnieJest
@FNATF

Niestety nie jest tak jak mówił szefuncio Zrobili mnie w konia i co zrobię mam rodzinę na utrzymaniu i póki nie znajdę czegoś to tu siedzę

@MarnieJest

Kazdy z nas ma kogos na utrzymaniu

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FNATF

A teraz w dodatku robią "nagonkę" na wcześniejsze wyjazdy. Wszędzie ładnie obiecywali. Kilku już wyjeb...

MilionerZBiedronki
@FNATF

Sam widzisz FNATH po co było ich bronić. Po prostu kłamią jak z nut

@MilionerZBiedronki

Małe, zielone i rucha... przyroda

Urobek

Ja mam dosyć. Nie zjezdzam dzisiaj i kończę przygodę z tą firmą...

Gorol

Właśnie w tym sęk że Carbon płaci :)

Proste jak drut
@Gorol

niedługo tylko na tyle im wystarczy :)

Kelly Morgan

Ile płaci carbon za pisanie komentarzy i to w temacie dot. Innej firmy? Szukam pracy chałupniczej... haha

alexndr

Zgadza się. DNO totalne

@alexndr

spadaj więc do swojego carbonu nieudolny naganiaczu

Gorol
@anonymous

Co wy chcecie od Carbonu. To porządna firma jakich mało w tej branży

FNATF

Macie uprawnienia na przenosniki,to do biedronki na kase ,hahaha. Tak jak bylo w ś.p.kobudzie,wszystko w rekach danego kierownika

Kil
@FNATF

Żebyś wiedział se wolę robić w biedronce niż tutaj, zarobię więcej niż tutaj i nie będę zjeżdżał pod ziemię 8 narażal swojego życia. To nie jest śmieszne!!!!

@Kil

Bo tylko do tego sie nadajesz pewnie

Romek
@FNATF

FNATH, to pewnie ktoś od nich. Powiedz czemu zapłacili inaczej niż obiecywał? Czy za pisanie broniących ich postów zapłacili Ci więcej? A może jesteś jednym z nich?

Oczywiscie wpisy znikają jeden po drugim ale sytuacja jest taka ze naobiecywali nie wiadomo jakich dniowek a wyszlo wielke (usunięte przez administratora)

Urobek

Już wiem skąd taka rotacja w tej firmie.

@Urobek

Byles ze wiesz?

Pracowałem dla Kobudu. Teraz rozglądam się za nową pracą. Zrobiłem sobie 3 miechy odpoczynku ale trzeba zakasac rękawy. Powiedzcie czy w PRS jest aż tak źle jak piszecie?

@Tomek

Najlepiej zapytaj kolegów z Kobudu którzy pracują w PRS, pamiętaj też że najwięcej opinii negatywnych o tej firmie płynie z Grupy Carbon. To ich zadanie zlecone przez wiadomo kogo

Mass 88

Kolo masz rację wypłata to porażka, dokładnie o tysiaka mniej niz w kobudzie a tak obiecywali na spotkaniu ściemniacze jeb..e, tak samo obiecywali pomóc odzyskać pieniądze z kobudu że ich prawnik sie tym zajmie i pomoże widac jak pomaga w hu.. ma wszystko i taka jest prawda. OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mass 88

ale mają Ci pomóc z automatu? Może pojedz do biura i przedstaw swoją sytuację. Mam coraz większe wrażenie ,że niektóre komentarze pisane są na zamówienie, kogo ? oczywiście gluty carbon

Mass 88
@anonymous

A co ty myślisz że oni nie wiedzą jaką mamy sytuację ze nie dostalismy pieniędzy ani flapsów , to była taka szopka żeby ludzi nałapac jak najwięcej, że niby tak dbają o pracowników ha żenada!!!! Jak mają tak płacić to ja pier...ę taką spółkę takie pieniądze to zarobie biorą w rgb. Zobaczę jak zapłacą za styczen jak znowu taka hu..ię to ja dziękuję za taki interes. A ty anonymouse skoro tak piszesz to znaczy że pewnie jesteś je...ym czopem i włazisz kierownikom w (usunięte przez administratora) bez mydła. A tak nas zapewniał myster Tr.... że w prs nie ma.czopów ha dobry żart!

@Mass 88

Nie jestem czopem. Wypraszam sobie. Też nie dostałem takiej wypłaty jakiej się spodziewałem... raz , że miesiąc był krótszy a dwa widocznie nie jest do końca tak jak nam mówiono. Odnośnie pomocy prawnej to odezwij się do biura, najlepiej pojedź. Pomogą. I pamiętaj drogi kolego bez obelg bo ja nikogo nie obraziłem. Tyle. Pozdrawiam.

Jj
@Mass 88

Metrow ni ma to kasy tez ni ma haha

Romek

Ja też nie wierzę patrząc na przelew który dostałem. Miało być co innego !!!!!!!! Co innego obiecują a co innego potem dostajesz

slazak
@Romek

Przecież to jawne oszstwo. Mnie też naobiecywali i nic z tego

garus

Tymi wyplatami co dostaliśmy stracą wielu pracowników. Dziękuję za taką pracę. Szukajcie fra***a gdzie indziej

PRS

haha zalosne

Mlodyd

jeśli styczniowe wypłata również będzie porażka odchodzę z tej firmy, za taką kwotę nie będę zjeżdżał pod ziemię, w sklepach tyle zarabiają,. Żenada

Kolo

Żenada wypłata o tysiąc mniejsza niż w kobudzie!!!

Pracuję od pewnego czasu w prs, ludzie bardzo w pożądku ale nie wiem jak placa na start. Ktos cos wie wiecej?

@Nowy

Kazdy ma swoj rozum

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.