Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Tolek

rob
@Qwerty

i lodówka skubiego

Patrycja

@Gorol, dlaczego uważasz, że praca w PRS "WSCHÓD" S.A. jest na określony czas? Co wpłynęło na to, że już nie współpracujesz z tą firmą? Mógłbyś opisać swoje codzienne obowiązki i atmosferę? Twoja opinia będzie brana pod uwagę przez osoby, które chciałyby rozpocząć pracę w PRS "WSCHÓD" S.A.

FNATF

zaplacili w miare,ale tego co obiecywali za przejscie to niema, poczekamy zobaczymy

Gorol

Odradzam... Praca dobra jako przejściowa. Choć kilka fajnych osób w niej pracuje na dole. Jak szybko przyszedłem, tak szybko odfrunąłem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
xxl

bony po 16pln stawka slusarz 9.5 plus premia srednio jakieś 2500-2800 plus weekendy górnik knefel do 2200pln na stronie w przodku jak prezes nie (usunięte przez administratora) kasy do nawet od 3200 w góre . a jak Prezes ma humor to wszyscy najniższą stawke plus 1% premii

lex
@xxl

realne zarobki to 1800-2400 na start

Bolo
@lex

Brutto?...

@xxl

A ja przeszedłem tutaj i żałuję. Ale dopracuje jeszcze do końca miesiąca bo przed świetami nie ma co szukać pracy. A jaki jest powód? Podobno szukaliście pracownika a nie robola? Ja pracuję w zawodzie dobrych parę lat i nigdy nie byłem traktowany jak robol. Ale paru fajnych chłopaków tu pracuję ale oni też narzekają i czegoś mają szukać.

crespo
@Bolo

Po próbnej umowie, 2500-3000 zł na rękę + bony 16zł w stokrotce za każdy przepracowany dzień

Patrycja

@Rokokoko, napisałeś, że na podwyżkę w PRS "WSCHÓD" S.A. nie trzeba długo czekać. Wspomniałeś również, że zależy ona od pracownika. Możesz tę część swojego postu rozwinąć? Czy podwyżka zależy, np. od stanowiska, umiejętności, a może realizowanych założeń? Te informacje będą cenne dla wszystkich osób zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Rokokoko
@Patrycja

Chodzi mi o to że faktycznie tutaj wiele więcej zależy od samego pracownika, jego zaangażowania, umiejętności. System płac jest lepszy jak był w kobudzie gdzie praktycznie wszystko zależało od kierowników. Z góry można było przewidzieć kto dostanie więcej a kto mniej...

Patrycja

@lex piszesz, że takie wynagrodzenie PRS "WSCHÓD" S.A. oferuje na początku współpracy. Czy wiesz po jakim czasie pracownik może liczyć na podwyżkę? Od czego ona zależy od stażu pracy czy wyników osiąganych w miejscu pracy? Mógłbyś opisać swoje odczucia wynikające z pracy u tego pracodawcy?

Rokokoko
@Patrycja

Na podwyżkę można liczyć bardzo szybko . Wszystko zależy od pracownika. Nie jak kiedyś w kobudzie od piżmaka (A to nie są tanie rzeczy ????)

Ile płacą za 1 miesiąc w PRS?

Patrycja

@xxl, twoim zdaniem kwestie wynagrodzeń dla każdego są indywidualne? Dobrze, że piszecie o przedziałach wynagrodzeń przynajmniej ,kandydat wchodząc na forum może je sobie zestawić z innymi stawkami w firmach. A czy dodatkowo istnieją pakiety socjalne?

ryl

witam poproszę o konkrety związane z warunkami pracy oraz zarobkami w spółce carbon bogdanka.

aaaa

Chlopy powiedcie mi jako je w tej firmie jaki wyplaty bony po ile?

Lala
@aaaa

jest dobrze

romcio

No to skoro wypłata jest u nich w porządku, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu doskonale wiedzą jak zadbać o swoich pracowników. WIedzą że w ten sposób przyczyniają się odpowiednio do sukcesu firmy, a to już jest dobry znak.

Olek

W firmie jest obecnie jak w innych firmach, cięzko, ale płacą w porównaniu do innych firm w miarę dobrze. Mają 2 przodki na śląsku i 2 na Bogdance. Chyba jako jedna z niewielu firm nie mają zaległości finansowych. Z tego co mi wiadomo na Bogdance firmy takie jak Dryling ledwie zipią, Carbon za grosze bierze roboty i tak samo płaci, kilku tam dobrze zarobi, a reszta szkoda gadać...

strony internetowej juz nie ma chyba . Google znaleźć nie może

Istnieje ta firma jeszcze na Pniówku ?

a...

a cenzura działa ,wpisy znikają........

A co sądzicie o Cz......skim ? Fajny gość.

Bolek

A jaka jest atmosfera w PRS? Atmosfera jest 10 przy wypłacie jak si (usunięte przez administratora) D

GRR

obecnie szukaja WSZYSTKICH na pniowek i na budryk.... PRZYJMOWAC SIE !

.....

Bytowanie firmy ,która przetargi wygrywa "za wszelką cenę" ? Ktoś kto zna się choć trochę na rachunkowości ten wie ,że jak to się może skończyć. Cudów w rachunkowosci nie ma. Komuś trzeba zabrać albo nie dac tyle ile mu obiecano .

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.