Opinie o North Side Work Service w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie North Side Work Service. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie North Side Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North Side Work Service w Gdynia

Pracownicy i założyciele Work Service, spółki znanej (usunięte przez administratora)dokonywali wpłat na fundusz wyborczy PO podczas kampanii w 2007 r. W sumie ludzie związani ze spółką założoną przez (usunięte przez administratora)wpłacili na kampanię PO aż 39,5 tys. zł (usunięte przez administratora) Wasza ciężka praca idzie na wspieranie nieudaczników Sejmowych

piotrek.t

To co wcześniej pisałem to nie jest do końca tak .(usunięte przez administratora)tu bardzo dobrze jest poinformowany . Ja już też oddałem sprawę do polish conection w Gdyni i poprzez ich biuro można się odwoływać , morze się uda . Wszelkie korekty podatkowe musi najpierw zrobić firma i dopiero na podstawie tej korekty można coś zdziałać w polskim urzędzie , ale to są śmieszne pieniądze w porównaniu do tego co mamy do zapłacenia w Norwegii. Ciekawe co tam North Side nawywijało z podatkami w 2010. Bo aż się boje pomyśleć . Feriepenge też za 2010 rok tak naliczyli , że dostałem za mało nawet gdyby naliczyli od zarobków netto, a powszechnie wiadomo , że to nalicza się od kwoty brutto i są to pieniądze nieopodatkowane (usunięte przez administratora)ma inne liczydło i tak wyszło . Naprawdę , mają nas za bandę oszołomów , (usunięte przez administratora)

Lida

Nie przejmuj sie podatkami.Kto w polsce placi podatki hahah.Jak przyjdzie czas wszystko sie zaplaci,tak mi sie wydaje.hehe

piotrek.t

FIRMA NORTH SIDE ODPROWADZAŁA PODATKI DO POLSKI BO BYLIŚMY ZATRUDNIENI NA POLSKICH WARUNKACH W 2009 ROKU. KAŻDY KTO ROZLICZYŁ SIĘ W POLSKIM URZĘDZIE SKARBOWYM POWINIEN ZROBIĆ KOREKTĘ ZA 2009 ROK I WYCOFAĆ PODATEK WPŁACONY PRZEZ NORTH SIDE Z TYTUŁU TEGO , ŻE PODATEK TEN POWINIEN BYĆ ODPROWADZONY W NORWEGJI I CZEKAĆ NA ZWROT TEGO PODATKU. W MIĘDZY CZASIE TRZEBA OPŁACIĆ PODATEK W NORWEGJI , ABY NIE BYŁY NALICZANE ODSETKI OD ZADŁUŻENIA.(usunięte przez administratora)

Firma North Side Work Service prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnię - Krawcowe z doświadczeniem. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
piotrek t.

firma na przetrzymanie jest ok. jak nie ma nic innego to dobre i to . szef i szefowa za bardzo są skupieni na plotkach usłyszanych od swoich przydupasów , którzy tak naprawde muszą sobie w jakiś sposób zasłużyć na pozostanie w firmie. pozornie jest kładziony nacisk na to , aby nie spożywać alkocholu , a " ludzię " , którzy upijają się przez kolejne ( żeby nie powiedzieć wszyskie wekhendy ) pracują , ale za to mają " stałe łącze " z gdynią . dziwie się dlaczego tak inteligentni ludzie jakimi są sefowie north side dają się tak wodzić za nos tym (usunięte przez administratora) którzy nadają na swoich kolegów .

zapytajcie pani lidki ile odprowadza za was podatku w norwegi

ANONIM

NIKT NIE WYSYLAL TAM KOGOS ABY LEZAL

MYSLE ZE TY MASZ TO JUZ ZA SOBA C........U.

Krzysiek Radom

Człowieku nie wyzywaj od durni ludzi ,którzy piszą pozytywnie na temat North Side i tak naprawdę to zastanawiam się co takiego zrobiłeś ,ze tak zaszła Ci za skórę,a może jesteś jednym z tych nieudaczników nie nadającym się do pracy jakich widywałem nie raz,bo jakoś Ci ,którzy sobie radzą pracują do dziś i nie wypisują takich bzdur,a nawet Ci ,którzy już nie pracują tez nie wypisują bo łatwo jest zszargać komuś opinię.Ciekaw jestem co napisałeś o innych swoich firmach ,w których pracowałeś ,może to ty jesteś problemem?

WIDZE ZE ZACZELISMY WSZYSCY MOWIC JEDNYM GLOSEM ZE NORTH SIDE Z GDYNI JEST FIRMA ZAPEWNIAJACA WIELU ZNAS GODZIWE WARUNKI ZYCIA...............POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH A TYCH NIE .............TO MYSLE ZE CHCIELI SIE ZEMNA TYLKO PODROCZYC WASZ ......................(usunięte przez administratora)

A.G. - 2010-03-11 15:00:42 Ja również pracuje w firmie North Side i podzielam opinię, że jest to świetna firma. Uważam, iż niestosowne jest umieszczanie komentarzy obraźliwych i poniżających. Jeśli się kogoś krytykuje, należy to robić w sposób merytoryczny a nie uwłaczający. Nie bardzo rozumiem osoby, którym jest aż tak źle w firmie NS. Takie osoby powinny złożyć wypowiedzenie z pracy a nie Oczywiście że dam szanse innym pracy w tej "cudownej "firmie ale najpierw firma wypłaci mi za urlopy, bo jak dotąd nie zapłaciła , za nadgodziny , wyrówna dietę bo jest dużo większa i zapłaci odszkodowanie za łamanie warunków pracy.

A.G.

Ja również pracuje w firmie North Side i podzielam opinię, że jest to świetna firma. Uważam, iż niestosowne jest umieszczanie komentarzy obraźliwych i poniżających. Jeśli się kogoś krytykuje, należy to robić w sposób merytoryczny a nie uwłaczający. Nie bardzo rozumiem osoby, którym jest aż tak źle w firmie NS. Takie osoby powinny złożyć wypowiedzenie z pracy a nie "marnować" swojego cennego czasu i energii na pracę w firmie której się nienawidzi. Nikt przecież Pana nie zmusza do pracy w North Side. Zakaz picia alkoholu jest rzeczą normalną zagraża to życiu i zdrowiu wszystkich pracowników. Norweskie i polskie orzecznictwo Sądów Pracy wypowiada się w tej kwestii jednoznacznie. Także Panowie proszę o trochę szacunku dla siebie, swojej pracy i pracodawców.

WIESIEK

NIE UKRYWAM SIE ZA DWOMA OSOBAMI CZASAMI MI SIE TAK WBIJA ALE MASZ RACJE JA TUTAJ PISZE TYLKO Z DUZEJ LITERY PISZESZ TUTAJ ZE ZARABIALES PONAD 4 TYS TO N IE OBRAZAJAC CIEBIE MYSLE ZE JEST COS Z TOBA NIE TAK ŻE PAZERNISZ SIE NA 3 TYS WIE CEJ CIĄGLE NARZEKAJAC NA WARUNKI JAKIE STWARZA FIRMA A WARUNKI ZNAM TAM BYLEM................. DOWÓZ SPANIE DIETA UBRANI ROBOCZE ZAPEWNIA FIRMA I CO MIESIECZNA WYPLATE KTÓRA CZESTO DOSTAJE SIE DZIEŃ WCZESNIEJ MYSLE ŻE WYPEŁNIAJĄC OBOWIAZKI WZOROWO WZGLEDEM FIRMY NAPEWNO NIKT NIE TRAKTUJE KOGOS JAK (usunięte przez administratora) PISZE TERAZ DO LUDKOW KTORZY CZYTAJA NASZE KOMENTARZE OPINIE ABY NIE PISALI NA MOJEGO EMAILA Z ZAPYTANIEM O PRACE W TEJ "PASKUDNEJ" FIRMIE NA KTORA TAK NARZEKASZ DLATEGO PISZE DO LUDKOW ZE NIE JESTEM W TEJ SPRAWIE KOMPETENTNY WIESIEK___ANONIM

JESTES W BLEDZIE BYLEM MOZE I BEDE NADAL PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY I PODPISUJE SIE PRAWDZIWYM IMIENIEM JAK BYLEM TAM NA JESIEN TO WIESKOW BYLO TYLKO DWOCH TAKZE MYSLALEM ZE MNIE PAMIETASZ..TAKZE JESTEM W SZOKU ZE TOBIE JEST TAM AZ TAK ZLE.///////POPROSTU ZAPOMNIALES ZA ILE PRACUJE SIE W KRAJU A JAK MIALES LEPIEJ TO MOZE FAKTYCZNIE WRACAJ I SIE TAM NIE MECZ

Brak słów

Szkoda że większość dobrych opinii na temat firmy piszą sami właściciele firmy. Od nas się żąda żebyśmy się ujawnili i podpisali nazwiskami, a sami zarządzający firmą piszą podając się za kogoś innego jaka to firma wspaniała. Bez komentarza.

marx

ja rowniez pracowalem dla north side i nie moge narzekac jakbym mial mozliwosc kolejnego wyjazdu napweno pojade, jak dla mnie bylo spoko

WIESIEK.......polonez64

CZESC KRZYSIEK ....POPIERAM CIEBIE JAK NAJBARDZIEJ A TE LUDKI KTORE PISZA BZDURY O FIMIE I CIAGLE NARZEKAJA...TO NIECH NIE BEDA ANONIMOWI .......TYLKO NIECH SIE UJAWNIA TO BEDA PATRIOTAMI I BEDA MOGLI POPRACOWAC SOBIE SPOKOJNIE W KRAJU..LUB W LEPSZEJ FIRMIE ZAGRANICZNEJ NIE REPREZENTOWANEJ.(usunięte przez administratora)............DO JUTRA BO PRZYSZEDL KOLEGA .POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH

Krzysiek

Panowie zastanówcie się nad tym co piszecie,przecież każdy ma wybór ,pracuje tam, gdzie chce.Jeśli się lubi to co się robi to się robi to co się lubi a nie to co się ma.Wszystkie Wasze zastrzeżenia nie mają podstaw. Jadąc do pracy nie pytajcie co firma może zrobić dla Was ,lecz zapytajcie co Wy możecie zrobić dla firmy jadąc tam.Ja pracuje w tej firmie od 3 lat i nigdy nie miałem problemu z dietami ,czy z wypłata pieniędzy,zawsze były na czas.Co do podatku to zawsze jestem rozliczony.Więc nie piszcie takich bzdur ,bo aż żal Was czytać, więcej żądacie niż dajecie od siebie .Jeśli się komuś nie chce pracować to po cholerę zawraca sobie głowę Norwegią,niech siedzi na tyłku i chlipie tą marną polską polewkę.

WIESIEK

JA NIE PISALEM ZE W TEJ FIRMIE PRACUJA PIJACY ........TYLKO CIESZ SIE JEDEN Z DRUGIM ZE MACIE PRACE ZA PARE TYSIECY ZLOTYCH ......A NIE JAK W KRAJU ZA 1500 BEZ REJESTRACJI ......TYLKO NIE PISZ JEDEN Z DRUGIM ZE JESTESMY NIUDOLNI............W POLSCE TO JEST DOPIERO SYF.

Krzysztof

Potwierdzam że w firmie panuje mobbing i Że jest wywierana presja na pracownikach. Kary finansowe nie zgodne z przepisami prawa pracy , podsuwanie jakiś oświadczeń do podpisywania nie mających podtekstu prawnego. Tej firmie już dawno ktoś się powinien bliżej przyjrzeć.Myślę że państwowa inspekcja pracy miał by sporo pracy ale najlepszym sposobem byłoby gdybyście panowie zgłosili się do niej wszyscy razem.

Zostaw merytoryczną opinię o North Side Work Service - Gdynia

• Jak się pracuje w North Side Work Service?

Zobacz opinie na temat firmy North Side Work Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w North Side Work Service?

North Side Work Service