4 Dodaj opinię
4 4 41 5 1

Opinie o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Grzegorz D

Pani Agnieszka zawsze doprowadza sprawę do końca i robi wszystko by obydwie strony były zadowolone. Ludzie którzy piszą negatywne komentarze pewnie sami sobie zapracowali na to że praca nie wypaliła;) jeśli ktoś chce pracować to Pani Agnieszka jest odpowiednia osoba do której się trzeba zglosic:) pozdrawiam serdrcznie:)

TakNie8
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

WF Nowy wpis

Witam p.Agnieszko,kiedyś rozmawialiśmy n/t pracy ustawiacz wtryskarek(w miarę blisko granicy)do dzisiaj cisza,szkoda bo jeszcze raz bym spróbował w Niemczech.Poadrawiam.WF.

Nowy wpis

@WF

Proszę do mnie zadzwonić, numer telefonu się nie zmienił. Aktualnie mam oferty blisko granicy we Frankfurcie nad Odra oraz Crimmitschau. Po za tym inne, ale kolo Frankfurtu nad Menem lub Stuttgart, zdecydowanie dalej.

WF Nowy wpis
@Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Dziękuję za odpowiedź.

Iza

@Boguś @welder na portalach z ogłoszeniami o pracę jest wiele aktualnych ofert od Nowi Consulting. Czy możecie uzupełnić swoje opinie o informacje jakie są warunku zatrudnienia oferowane przez tę agencję? Czy można liczyć na pomoc przy załatwianiu miejsca zakwaterowania? Z pewnością wielu użytkowniow forum chciałoby to wiedzieć, zanim prześlą do Nowi Consulting swoje cv.

Tak1Nie4

Pracodawca

Panie Koral, odnosząc się do Pana nieprawdziwych zarzutów, chce poinformować, ze żaden z naszych kandydatów nie został skazany na samodzielne poszukiwania mieszkania. Zdarza się, ze kandydatom nie odpowiada mieszkanie, choc zawsze są to pokoje jednoosobowe lub apartamenty. Wówczas prosimy pracodawce, aby uczestniczył w poszukiwaniach kwatery na miejscu. Pracodawca nigdy nie odmawia, jeśli faktycznie zależy mu na dobrym pracowniku. Proszę się ze mną skontaktować telefonicznie, zamiast pisać w nocy dziesiątki nieprawdziwych komentarzy.

Tak2Nie2
Operator cnc

Herr koral mieszkania sam szukałem? a co ty dziecko jesteś? Niebadz smieszny -)

Pracodawca

Panie Koral, dla Pana wiedzy - ja nie mogę usuwać komentarzy. Robi to administrator, jeśli są one niezgodne z regulaminem, bądź obraźliwe lub naruszają dobra osobiste.

Grzegorz D

TakNie8

@Grzegorz D

Panie Grzegorzu, każda agencja pracy chciałaby mieć takich Kandydatów jak Pan, zdecydowanych, odpowiedzialnych, świetnych fachowców, bo to faktycznie czy znajdzie się te wymarzana prace zależy od obu stron. Ja staram się dopasować każdą ofertę pod konkretna osobę, organizuje dni próbne, aby kandydat wiedział, gdzie będzie pracował i czy mu odpowiada dany pracodawca. Z każdym pracodawca negocjuje zwrot kosztów podroży i zakwaterowania w czasie próby. Życzę Panu powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Tak1Nie5

Pracodawca

Szanowny Panie Koral, czytając Pana komentarze, niestety także obraźliwe, zadaje sobie pytanie, czy w ogóle Pan korzystał z usług mojej agencji? Dni próbne są również dla Pracownika, ponieważ Pracownik tez musi wiedzieć, czy firma mu się spodoba, atmosfera w pracy, jakie są warunki mieszkaniowe,czy przedstawiona stawka w umowie pracy będzie akceptowalna. Dobry fachowiec, a tylko takich ja poszukuje, ceni swoje kwalifikacje i dokładnie wie czego chce. Z pracodawca zawsze negocjuje, aby po dniach próbnych, obojętnie, jakim rezultatem się skończą, zostały zwrócone koszty podroży. Jeśli pracodawca nie ma zasady ich zwrócić, informuje o tym kandydat jeszcze przed wyjazdem na probe. Uważam, ze to jest fair.

Boguś

Uwaga na tą firemkę a szczególnie na właścicielkę. Wysysacz i kłamca w jednym. Moi znajomi pracują przez jej firmę i wszystko jest w porządku do momentu jak jest wszystko ok. Jak trzeba pomóc odetnie się od was bez mrugnięcia okiem.

Tak6Nie
Agnieszka
@Boguś

Szanowny Panie Bogus, a wlasciwie Wieslawie, bo wiem, kto to napisal. Ja swoimi kandydatami opiekuje sie bardziej niz powinnam, Pan o tym wie znakomicie. Jakos ci wszyscy kandydaci o ktorych Pan pisze nic zlego na mnie nie pisza, tylko Pan jeden. Kiedy zostal Pan zwolniony przez firme z powodu strat spowodowanych nieostrozna jazda wozkiem widlowym, probowal Pan dochodzic odszkodowania za wypadek przy pracy, w czym Panu pomagalam, podajac namiary na dobrego niemieckiego prawnika i sie z nim kontaktujac, mozna sprawdzic. Niestety Pana ciagla nekanie mnie przez Telefon najczesciej po 22, tez zna swoje granice. Ja pomagam w zalatwianieu pracy, nie w wyludzaniu od niemieckiego rzadu odszkodowan lub rent, ktore sie Pan nie naleza.

Tak11Nie7
Obserwator
@Boguś

Kłamstwo za kłamstwem. Ja pracuje już prawie 3 lata w firmie i nawet teraz jak potrzebuje pomocy to ja mam. A Ty jak okradles połowę znajomych z pracy to teraz masz jeszcze pretensje? Panie Pustelniku? Podobno Jechowi nie kłamią i nie kradną...

Tak1Nie4
Koral

100% prawda

Tak1Nie
Wojtek N
 Rekomendacja

Pani Nowicka to konkretna osoba na wysokim poziomie. Prowadzi rozmowy z firmą i organizuje co potrzeba. Reszta już zależy od nas samych. Pozdrawiam.

TakNie5

@Wojtek N

Bardzo dziękuje Panie Wojtku za mile słowa. Tak jak Pan pisze, moim zadaniem jest nawiązanie kontaktu miedzy firma a kandydatem, omówienie kandydatów na rozmowę lub dni próbne. Niejednokrotnie tłumaczę umowę o prace, organizuje również mieszkanie i pomagam w sprawach urzędowych. Reszta zależny od Kandydatów. Bardzo się ciesze ze Pan jest zadowolony z obecnej pracy i pozytywnie ocenia cały przebieg rekrutacji.

Łukasz Wielgosz
Nazwa działu: Produkcja montaż

Ostrzegam wszystkich przed panią agnieszką nowicka i jej pseudo agencją pracy !!! dwa razy wprowadziła mnie w błąd i (usunięte przez administratora) obiecuje rzeczy które wogle nie jest w stanie zalatwìć kłamie kręci nie odbiera telefonu, w momencie kiedy jest praca na 100% dzień przed wyjazdem okazuje się że praca jest nie aktualna że nie ma miejsca w hotelu itd... śmiem twierdzić że robi to z premedytacją i najprawdopodobniej ma zaburzenia osobowości, nie należny słuchać wogle jej kłamstw gdyż wszystko co mówi to fikcja !!! Ostrzegam ludzìi by nie tracili.czasu na jej nrednie i wymysly gdyż zmarnujecie tylko swój cenny czas !!! ta pani i jej psedo agencja pracy to PORAŻKA

Tak7Nie

@Łukasz Wielgosz

Panie Łukaszu, dziękuję za pozostawiony komentarz. Jestem otwarta na konstruktywną krytykę, lecz nie mogę się zgodzić z Pana zarzutami. Zawsze staram podchodzić do mojej pracy w sposób poważny i każdego z kandydatów traktować z należytym szacunkiem. Nigdy nie obiecuję pracy na 100 procent, ponieważ to niemiecki pracodawca decyduje kogo zatrudni. Dołożyłam wszelkich starań w poszukiwaniu dla Pana pracy. Wszystkie pojawiające problemy staram się rozwiązywać w korzystny sposób dla kandydata. Pomimo moich starań zrezygnował Pan z każdej przedstawionej przeze mnie propozycji. W celu wyjaśnienia szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@nowiconsulting.eu Pozdrawiam, Agnieszka Nowicka Nowi Consulting

Tak2Nie6
darek lew
Nazwa działu: Produkcja montaż

Pani Agnieszka Nowicka jest osobą która pomogła mi , w znalezieniu pracy w moim zawodzie.Od momentu pierwszej rozmowy do końca służyła mi pomocą i wsparciem w relokacji i przeprowadzce do nowej firmy. To Ona przeprowadziła pierwsze rozmowy w kierunku zatrudnienia z Niemieckim Pracodawcą. To pani Agnieszka Była moim Mediatorem i Dobroczyńcą!!! Pretensje mają przeważnie ludzie którzy tak naprawdę są ciency w swoim fachu ,a porywają się z motyką na SŁOŃCE~!!!!~~~~~~

TakNie3

@darek lew

Bardzo dziękuję za wspaniale słowa. Pana zadowolenie jest także moim zadowoleniem, a takich Kandydatów jak Pan, prawdziwych fachowców, a do tego zdecydowanych, kompetentnych, szanujących nie tylko swój czas ale tez czas innych - życzyłabym każdemu rekruterowi. Pozdrawiam Pana.

Darek
Nazwa działu: Produkcja montaż

Pani Agnieszka znalazła mi prace jako ślusarz narzędziowy. Nie musiałem się o nic martwic, firma w której pracuje zapłaciła za przeprowadzkę, pomogła znaleźć prace mojej zonie. Dzis żyjemy cala rodzina na Bawarii w okolicy bajkowego miasteczka KEMPTEN. Z Panią Agnieszka mam kontakt do dnia dzisiejszego, pomogła mi w niejednej sprawie, bo wiadomo jak się jest w Niemczech i nie zna dobrze języka, to bez pomocy zaufanej osoby jest ciężko. Z czystym sercem polecam agencje Pani Agnieszki.

@Darek

Panie Dariuszu, bardzo się ciesze, ze Panu i Pana rodzinie udało się osiedlić w przepięknym miejscu jakim jest pogórze alpejskie. Jak Pan sam doświadczał moja działalność wychodzi poza ramy zwykłego pośrednictwa pracy. Pomoc w szukaniu pracy dla zony, czy pomoc w znalezieniu mieszkania uważam za rzecz całkiem naturalna. Zycze powodzenia dla całej Pana rodziny.

Piotr
Nazwa działu: Produkcja montaż

Firma Nowi Consulting Agnieszka Nowicka pomogła znaleźć mi bardzo dobrą pracę i stabilność .Pani Agnieszka jest bardzo pomocna i miła.Zawsze można liczyć na pomoc .Polecam z czystym sumieniem.

@Piotr

Panie Piotrze, bardzo dziękuje za mile słowa. Sa one zawsze motywatorem do działania i potwierdzeniem tego, ze to co robię, robię dobrze.Powodzenia

Tak1Nie
Michał

Firma bardzo pomocna i konkretna Bardzo Polecam!

Ktos
Nazwa działu: Cnc

Zawsze pomocni i bez żadnych problemów. Polecam :)

Patryk

Firma Nowi Consulting jest doskonale zorganizowana. Łatwo nawiązuje kontakty co korzystnie wpływa na dalszy rozwoj sytuacji podczas szukania najlepszych ofert pracy. Pani Agnieszka jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa, a jednocześnie bardzo przekonująca. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta. Jest dyspozycyjna, życzliwa i bardzo oddana obowiązkom. Dziekuje za POMOC!! :)

Artur F.
Nazwa działu: Produkcja montaż

Pracuję w Niemczech od roku. Przy doborze firmy poszukującej pracy wybrałem Novi Consulting, ponieważ już od pierwszej rozmowy telefonicznej, spotkałem się z profesjonalizmem, zrozumieniem i kompetentnym podejściem do tematu. Proponując zatrudnienie w Niemczech Firma NC uwzględniła wszystkie moje wymagania. Start był ciężki i niepozbawiony problemów, jednak wiedziałem, że w razie potrzeby, zawsze mogłem liczyć na zwykłą ludzką pomoc ze strony Novi Consulting, co niejednokrotnie miało miejsce. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Tak4Nie1

Artur
Nazwa działu: Cnc

Witam, Pani Agnieszka pomogła mi i nie tylko w wielu sprawach. Bardzo polecam 10/10

kosarz

nie polecam stracilem przez tą ku.... pieniądze i czas

@kosarz

Na początek proponuję, żebyś zapoznał się z regulaminem GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, że na forum nikogo nie wyzywamy - stosuj się do tej zasady. Z Twojego wpisu nie dowiadujemy się, o co Ci tak naprawdę chodzi. Zechcesz zatem rozwinąć swoją poprzednią myśl? Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracują ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Co bardzo ważne, ich kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. Firma obecnie poszukuje ustawiacza oraz CNC - frezera - tokarza. Kto z Was szukał pracy w takim właśnie charakterze?

AugsburgMiki

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Pomoc jaką otrzymałem w podjęciu pracy u niemieckiego pracodawcy była darmowa i wszystko sprawnie poszlo, od pół roku pracuje i jestem bardzo zadowolony zdazylem juz zmienic mieszkanie i ułożyć sobie tu życie, podsumowując: alles klar :)

@AugsburgMiki

Mam jeszcze pytanie o kwestie mieszkaniowe. Czy na samym początku, gdy przyjechałeś do Niemiec, agencja Nowi Consulting pomogła Ci w znalezieniu pierwszego miejsca zakwaterowania? Napisz proszę jakie panowały tam warunki. Osoby, które wybierają się do pracy za granicę, z pewnością będą ciekawe czego mogą się spodziewać.

Pirat

Chwilę po wysłaniu cv dostałem telefon w sprawie umówienia na rozmowę. Pomóc od NowiConsulting na 5+. Reszta zależała ode mnie no i w kilka dni od pierwszego telefonu podpisałem umowę w fajnej firmie :)

Marcin

100% satysfakcji i zadowolenia pozdrawiam panią (usunięte przez administratora)

@Marcin

Rozwiń proszę swoją opinię i napisz nam co konkretnie sprawiło, że jesteś zadowolony ze współpracy z Nowi Consulting. Zaglądają tu osoby, które wybierają się do pracy poza granicami Polski i z zainteresowaniem przeczytają czego mogą się spodziewać. Każdy merytoryczny komentarz może okazać się dla nich pomocny.

Iza

@Agnieszka proszę o niepodawanie na forum imion osób, które są lub były pracownikami firmy. Jest to niezgodne z regulaminem forum, a zakaz wynika z ochrony tożsamości. Wpisy zawierające niedozwolone dane, mogą zostać usunięte. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

welder

UWaga !!!!!!! właśnie wróciłem po 1 dniu jako spawacz praca polegała na skrobaniu z plastiku form po wtryskarce szpachelka do gipsowania miejscowoc neuruppin niemcy Uwaga!!!!!!

Agnieszka
@welder

Szanowny Panie welder, podejmujac prace w Neuruppin wiedzial Pan ze to jest praca jako spawacz TIG, slusarz, tzw. zlota raczka - tak jest w ogloszeniu. Do obowiazkow slusarza nalezy min. czyszczenie form wtryskowych, czego nie chcial Pan wykonywac. Dodatkowo byl Pan na probie kilka dni przed rozpoczeciem pracy i podobalo sie Panu. Po piewrszym dniu pracy wyszedl Pan z firmy nie powiadamiajac nikogo o swoim zamiarze, ani hotel, gdzie Pan mieszkal, ani pracodawce. Nie zglosil sie Pan po zwrot za benzyne. Pieniazki czekaly odliczone w biurze. Uniosl sie Pan jakims dziwnym honorem. Nigdy wiecej takich Kandydatow!!!

TakNie2

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w miejscowości Konstantyna. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw opinię o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka - Konstantyna

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie