4 Dodaj opinię
4 4 83 5 1

Opinie o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o agencji pośrednictwa pracy Nowi Consulting.
Oferujemy pracę w branży metalowej i przetwórstwie tworzyw sztucznych bezpośrednio u Pracodawcy! Dzięki tak wąskiej specjalizacji jesteśmy w stanie rozpoznać i dopasować optymalnie potrzeby kandydatów z wymaganiami pracodawców.
Bardzo nas cieszy zainteresowanie nasza firma, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii. Wszystkich Kandydatów współpracujących już z nami lub zamierzających taka współpracę podjąć zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem tel. 510 255 614 lub mailowo na adres biuro@nowiconsulting.eu.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.
Tak3Nie
Marcin
Nazwa działu: Produkcja

Dobry kontakt, profesjonale podejście. Najlepszym atutem firmy jest to, że pośredniczy ona tylko w procesie zatrudnienia a umowę dostajemy bezpośrednio od pracodawcy.

Grzegorz D

Pani Agnieszka zawsze doprowadza sprawę do końca i robi wszystko by obydwie strony były zadowolone. Ludzie którzy piszą negatywne komentarze pewnie sami sobie zapracowali na to że praca nie wypaliła;) jeśli ktoś chce pracować to Pani Agnieszka jest odpowiednia osoba do której się trzeba zglosic:) pozdrawiam serdrcznie:)

Tak2Nie13
AnnaW Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam, mam pytanie w związku z pracą OPERATOR/ USTAWIACZ, TWORZYWA SZTUCZNE, PRODUKCJA FOLII- Frankfurt nad Odrą. Chciałabym wiedzieć gdzie dokładnie byłaby ta praca. Pytam, ponieważ mieszkam we Frankfurcie nad Odrą i interesuje jaki byłby dojazd. Mieszkam w centrum. Jak wyglądają zmiany (ile zmian, po ile godzin), stawka godzinowa, ile godzin tygodniowo. Pozdrawiam i proszę o informację na temat. Anna W. Z poważaniem, Anna W.

Nowy wpis

@AnnaW

Praca jest na strefie we Frankfurcie, od centrum ok. 10 km. Z uwagi na to, ze jest to umowa bezpośrednia z firma, wymagane jest doświadczenie w zawodzie i min. podstawowy niemiecki. Proszę o złożenie cv na adres mailowy, podany na stronie int.

AnnaW Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Nazwa działu: Produkcja montaż

Witam, mam pytanie w związku z tą pracą. Chciałabym wiedzieć gdzie dokładnie byłaby ta praca. Pytam, ponieważ mieszkam we Frankfurcie nad Odrą i interesuje jaki byłby dojazd. Mieszkam w centrum. Jak wyglądają zmiany (ile zmian, po ile godzin), stawka godzinowa, ile godzin tygodniowo. Pozdrawiam i proszę o informację na temat. Anna Wiącek Z poważaniem, Anna W.

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.
Tak3Nie
Jan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Nazwa działu: Produkcja montaż

Witam, planuje wyjazd z dziewczyną za granicę, która będzie studiować we Frankfurcie. Jestem aktualnie w trakcie kończenia zawodówki na profilu Ślusarz (praca przy formach wtryskowych). Czy jest w ogóle szansa dostania takiej pracy po trzy letnich praktykach w dobrym zakładzie? Jeśli tak, to jakie dokumenty powinienem posiadać i przedłożyć? Pozdrawiam, Jan Szewczyk

Jan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Marcin

@Marcin

Dziękuję bardzo. Jest to ważne, ze trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego jest przez Kandydatów zauważony i doceniany. Zadowolony Kandydat jest dla mnie największym sukcesem.

Piotr

Bardzo polecam Nowi Consulting z Panią Agnieszką na czele, super kontakt wsparcie i pomoc w odnalezieniu pracy odpowiedniej do możliwości i wymagań ..polecam !!!

@Piotr

Bardzo dziękuję Pani Piotrze, zawsze może Pan na mnie liczyć.

Michał Zegota
Nazwa działu: Produkcja

Jak najbardziej polecam, Pani Agniesza jest w 100% kompetentna Bardzo miła i troskliwa

@Michał Zegota

Dziękuje i polecam się na Przyszłość, Pani Michale.

Nazwa działu: Produkcja montaż

Polecam firmę pani Agnieszki zawsze doprowadza sprawę do końca i pomoże we wszystkim. Trzeba jej zaufać bo potrafi załatwić dobra ofertę pracy

Arek
Nazwa działu: Cnc

Polecam jak najbardziej. Dobry kontakt i oferta skrojona pod umiejętnosci i doswiadczenie. w przypadku pytan i wątpliwosci otrzymujemy pełno informacji Polecam!

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Agnieszka
@Pytanie

Nasza firma bardzo stawia na rozwój pracownika, współpracujemy tylko z takimi firmami w Niemczech, które gwarantują szkolenia zawodowe ale również językowe, aby polscy pracownicy tworzyli zgrany zespól z niemieckimi kolegami.

Sz. W.
 Rekomendacja

Witam, bardzo polecam firmę Nowi Consulting. Jestem osobą, która akurat ostatecznie nie nawiązała współpracy z pracodawcą, jednak jak najbardziej należy nadmienić, że cały proces rekrutacji, od samego początku do końca był poprowadzony wzorowo. Bezpośrednia komunikacja i otwartość. Polecam, szczególnie konkretnym ludziom, którzy coś sobą również reprezentują. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie.

@Sz. W.

Bardzo dziękuję za zaufanie. Nasza agencja niezależnie od tego, jak ukończy się rekrutacja, czy kandydat podejmie prace czy tez nie, zawsze podchodzi profesjonalnie do całego procesu.

Jakub
Nazwa działu: Cnc

Witam chciałbym się dowiedzieć mniej więcej ile wynosi stawka godzinowa dla operatora / ustawiacza tokarki CNC w okolicach Berlina i czy jest zapewnione zakwaterowanie i ewentualnie kto i ile za nie płaci . Krótko o mnie : 5 lat pracy na tokarce CNC sterowanie Sinumerik 840 d ( shopturn) praca na frezarce CNC Haas , j.niemiecki komunikatywny ( cały czas w trakcie nauki ). Pozdrawiam i proszę o odpowiedź .

Cnc
@Jakub

Z racji tego że jest Pan dobrym fachowcem jakieś 13max 14 euro brutto minus wszystkie podatki przy długim miesiącu 1600 e netto wiem bo tyle płaci ta jedna pseudo firma a roboty tyle że rąk niema gdzie włożyć.

@Cnc

Proszę nie odpowiadać na zadane prze siebie pytania. Ten portal służy do wystawiania ocen a nie analizowania swoich kwalifikacji wobec możliwości zatrudnienia w poszczególnych firmach. Abym mogla dopasować do Pana kwalifikacji ofertę pracy, potrzebuje Pana cv w formie tabelarycznej ze zdjęciem i podpisana klauzula RODO.

Natalia G

Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy firma zapewnia również zakwaterowanie na początek? Mieszkam w Ingolstadt od 6 lat i intersuje mnie praca Asystentki biurowej w Frankfurt Oder. Posiadam maturę ze zrobionym Anerkennung w Niemczech oraz Ausbildung als Fachlageristin. Znajomość języka płynna. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Natalia G

Pani Natalio, to stanowisko jest juz obsadzone. Niemniej jednak wszystkim naszym kandydatom zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.

Tak1Nie
On
@Natalia G

Bardzo dobre kwalifikacje pewnie pani Agnieszka znajdzie coś za 12e brutto -))

Piotr

Mam pytanie,moze glupie ale zapytam, mianowicie czesto w ogloszeniach jest napisane zwrot kosztow za dojazd na rozmowe kwalifikacyjna i tu moje pytanie gdzie ta rozmowa sie odbywa, w miejscu wykonywanej pracy czy u Pani Agnieszki? Pytam bo zastanawiam sie jak taka rozmowa sie odbywa w miejscu pracy jak ktos nie zna jezyka. pozdrawiam

@Piotr

Panie Piotrze, zwrot kosztów paliwa za dojazd odbywa się na podstawie przedstawionych przez Pana paragonów ze stacji paliw lub na podstawie biletu za busa. Zwrot kosztów realizuje pracodawca, do którego jedzie Pan na probe. Pracodawcy maja do wyboru, albo płaca Panu od reki w gotowce po zakończonej probie, nawet jeśli nie podejmie Pan pracy, lub przelewają zwrot kosztów na konto bankowe, dlatego należy mieć zawsze numer IBAN i SWIFT swojego banku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest tłumacz, także kandydaci bez znajomości języka nie maja problemów z komunikacja.

Tak1Nie
Piotr

Dzien dobry. chcialbym zapytac o dokladne miejsce pracy z tego ogloszenia (usunięte przez administratora) mianowicie jako lokalizacja jest podany Erfrut a miejsce pracy Hannover. z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

@Piotr

Sa to dalsze okolice Erfurtu, ok. 40 km na południe.

Patryk
Nazwa działu: Produkcja montaż

Witam, czy znalazłaby się jakaś praca dla dwóch osób ? Chodzi o mnie oraz brata, oboje posiadamy doświadczenie przy pracach związanych z obróbką metali (drobne prace spawalnicze, cięcie plazmą, szlif blach) Ja posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Szukamy pracy niedaleko granicy z Polską. Niemieckiego języka nie znamy ale po angielsku się dogadamy.

@Patryk

Panie Patryku, proszę spojrzeć na zakładkę - oferty pracy na naszej stronie internetowej www.nowiconsulting.eu Sa tam wszystkie aktualne oferty pracy, jeśli jakaś oferty będzie Panom odpowiadać, proszę się aplikować.

konrad

witam, interesuje mnie praca w Niemczech bez znajomości języka na jakie zarobki można liczyć widełki oferta Ustawiacz maszyn wtryskowych 10 lat doświadczenia, praca z maszynami Demag Krauss Engle Hajtian roboty wittman,, Viper, kuka tworzywa PP, Pom, PCABS, ABS,PMMA,PU z poważaniem konrad

@konrad

Panie Konradzie, jeśli zupełnie bez znajomości jezyków obcych, będzie trudno dla Pana znaleźć ciekawa ofertę. Proszę jednak przesłać swoje cv, co jakiś czas zdarza nam się klient, dla którego wazniejsze jest doświadczenie od znajomości języków obcych.

Krystin

Witam czy są jakieś oferty pracy w okolicach Drezna programista cnc frezer.z cad/cam lub bezpośrednio z pulpitu z sterowaniem. Heindenhain

@Krystin

Dziękuję za zapytanie. Proszę przesłać cv na adres mailowy biuro@nowiconsulting.eu, wyślę Panu dwie propozycje pracy w firmach w okolicach Drezna.

tomsonik29
Nazwa działu: Produkcja

Witam pani Agnieszko chciałbym sie zapytać czy nadal jest aktualna oferta pracy w piekarni Cukiernik Piekarz , pomocnik piekrza praca na stałe w niemieckiej fabryce kolo Cottbus blisko granicy i czy mozna wiecęj informacji na ten temat

@tomsonik29

Niestety, ta oferta już jest nieaktualna, na mojej stronie internetowej www.nowiconsulting.eu są aktualne oferty pracy.

Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 153 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Pracuję obecnie w firmie produkującej opakowania plastikowe. Pracuję tam jako pomocnik produkcji od ponad 3 lat. Do moich obowiązków należy uszykowanie niezbędnych materiałów potrzebnych do produkcji oraz obsługa maszyn,załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych. Chcial bym się szkolić na ustawiacza ale niestety moja firma nie podnosi kwalifikacji poniewaz dysponują zbyt dużą ilościa takich pracowników. Czy w tej ofercie pracy jest taka możliwość ? I oczywiście praca we Frankfurcie nad Odrą też by mi odpowiadała ponieważ mieszkam 15 km od tej miejscowości. Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam

Andrzej
Nazwa działu: Handlowy

Witam szukam pracy na CE doświadczenie plandeka wanna ruchoma podłoga w systemie 2/1 na roz.zal po niemiecku się dogadam

@Andrzej

na chwile obecna nie dysponujemy ofertami pracy dla kierowców.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.

Jak wygląda rozmowa w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka na stanowisko Asystentka? Prowadzący rozmowę są OK? 26 grudnia pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Ryszard Michałków

Jestem bardzo zadowolony z działalności którą prowadzi Pani Agnieszka Nowicka. Za każdym razem gdy proszę o kontakt czy o pomoc w jakiejś sprawie dotyczącej mojej pracy zawsze udziela mi odpowiednich informacji wyczerpując temat. Pani Agnieszka zawsze doprowadza sprawy do końca, nie mam nic do zarzucenia. Jeżeli ktoś chce pracować w Niemczech to naprawdę polecam w 100%. Jak widzę negatywne opinie to jestem naprawdę zdziwiony ponieważ jeszcze nigdy się nie zawiodłem na Pani Agnieszce. Jeszcze raz polecam!!

Juliusz
Nazwa działu: Cnc

Witam. Proszę o opinie od pracowników w Niemczech na temat pracy jako operator Cnc. Znajomość jeszyka - tylko podstawy. Interesuję mnie kwestia zarobków, zakwaterowania i pomocy biura przed ewnentialnym wyjazdem i w czasie trwania już pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

@Juliusz

Dziękujemy za Pana zapytanie. Obecnie posiadamy kilka ciekawych ofert dla operator, ustawiaczy i programistów cnc na ternie Niemiec. Prosimy o dosłanie cv, aby odpowiednio dopasować ofertę do Pana preferencji. Brak znajomości j. niemieckiego nie jest problemem, najważniejsze sa odpowiednie kwalifikacje. Nasze biuro nie tylko uczestniczy w rekrutacji i pośrednictwie pracy ale później pomagamy przy znalezieniu mieszkania, wspieramy w sprawach urzędowych. Praktycznie w całym okresie trwania umowy Kandydat może liczyć na nasza pomoc.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 255 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

WF

Witam p.Agnieszko,kiedyś rozmawialiśmy n/t pracy ustawiacz wtryskarek(w miarę blisko granicy)do dzisiaj cisza,szkoda bo jeszcze raz bym spróbował w Niemczech.Poadrawiam.WF.

@WF

Proszę do mnie zadzwonić, numer telefonu się nie zmienił. Aktualnie mam oferty blisko granicy we Frankfurcie nad Odra oraz Crimmitschau. Po za tym inne, ale kolo Frankfurtu nad Menem lub Stuttgart, zdecydowanie dalej.

WF
@Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Dziękuję za odpowiedź.

Iza

@Boguś @welder na portalach z ogłoszeniami o pracę jest wiele aktualnych ofert od Nowi Consulting. Czy możecie uzupełnić swoje opinie o informacje jakie są warunku zatrudnienia oferowane przez tę agencję? Czy można liczyć na pomoc przy załatwianiu miejsca zakwaterowania? Z pewnością wielu użytkowniow forum chciałoby to wiedzieć, zanim prześlą do Nowi Consulting swoje cv.

Tak1Nie4

Pracodawca

Panie Koral, odnosząc się do Pana nieprawdziwych zarzutów, chce poinformować, ze żaden z naszych kandydatów nie został skazany na samodzielne poszukiwania mieszkania. Zdarza się, ze kandydatom nie odpowiada mieszkanie, choc zawsze są to pokoje jednoosobowe lub apartamenty. Wówczas prosimy pracodawce, aby uczestniczył w poszukiwaniach kwatery na miejscu. Pracodawca nigdy nie odmawia, jeśli faktycznie zależy mu na dobrym pracowniku. Proszę się ze mną skontaktować telefonicznie, zamiast pisać w nocy dziesiątki nieprawdziwych komentarzy.

Tak3Nie2
Operator cnc

Herr koral mieszkania sam szukałem? a co ty dziecko jesteś? Niebadz smieszny -)

TakNie2

Pracodawca

Panie Koral, dla Pana wiedzy - ja nie mogę usuwać komentarzy. Robi to administrator, jeśli są one niezgodne z regulaminem, bądź obraźliwe lub naruszają dobra osobiste.

Tak1Nie1
Grzegorz D

Tak2Nie13

@Grzegorz D

Panie Grzegorzu, każda agencja pracy chciałaby mieć takich Kandydatów jak Pan, zdecydowanych, odpowiedzialnych, świetnych fachowców, bo to faktycznie czy znajdzie się te wymarzana prace zależy od obu stron. Ja staram się dopasować każdą ofertę pod konkretna osobę, organizuje dni próbne, aby kandydat wiedział, gdzie będzie pracował i czy mu odpowiada dany pracodawca. Z każdym pracodawca negocjuje zwrot kosztów podroży i zakwaterowania w czasie próby. Życzę Panu powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Tak2Nie5

Pracodawca

Szanowny Panie Koral, czytając Pana komentarze, niestety także obraźliwe, zadaje sobie pytanie, czy w ogóle Pan korzystał z usług mojej agencji? Dni próbne są również dla Pracownika, ponieważ Pracownik tez musi wiedzieć, czy firma mu się spodoba, atmosfera w pracy, jakie są warunki mieszkaniowe,czy przedstawiona stawka w umowie pracy będzie akceptowalna. Dobry fachowiec, a tylko takich ja poszukuje, ceni swoje kwalifikacje i dokładnie wie czego chce. Z pracodawca zawsze negocjuje, aby po dniach próbnych, obojętnie, jakim rezultatem się skończą, zostały zwrócone koszty podroży. Jeśli pracodawca nie ma zasady ich zwrócić, informuje o tym kandydat jeszcze przed wyjazdem na probe. Uważam, ze to jest fair.

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka - Konstantyna