Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czym w Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

absurd Nowy wpis

Dzień dobry, odradzam współpracy z tą firmą. Obiecywali mi współpracę w jednej z jednostek w Polsce, po czym ślad zaginął był brak odpowiedzi na maila czy też na telefony. Rzekomo Pani zbierała opinie od uczestników - czym się nie podzieliła ze mną. Żałosna firma z nad wyraz ogromnymi wymaganiami. ODRADZAM!

Lektor Nowy wpis
@absurd

A co Ty myślałaś, że gdy grupa się na Ciebie poskarży to Ci zaproponują dalsze kursy? Dobre sobie, tam pracują najlepsi lektorzy i zostają z tą firmą na lata

Zastanawiałem się czy ta firma jeszcze działa. Ogólna atmosfera w firmie jest antypracownicza, jeśli pracujesz to musisz wykonywać zadania i nie zadawać pytań. (usunięte przez administratora) Każdy ma prawo sprawdzić jak tam jest ale jeśli sugerujesz się opiniami to zdecydowanie polecam pracę w innej firmie niż tutaj. (usunięte przez administratora) książkę można by napisać. Polecam obecnie pracujących :) Pozdrawiam

Lektor

Firma bardzo słaba, zarobki fatalne. Atmosfera i stosunki w pracy poniżej wszelkiej krytyki.(usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Barnaba

Może to pierwsza praca tylko niektórzy zapominają o takim szczególe!!

gość

Ja polecam. Bardzo dobra atmosfera pracy. Dużo się nauczyłam. Zarobki średnie ale za to zawsze na czas.

@gość

20-25 złotych za godzinę to dobry zarobek brutto??? Poniżej kryteriów dla każdego lektora a kurs b wymagający.

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą, jest to zwykła strata czasu. Bardzo słabe zarobki, beznadziejna atmosfera w pracy (usunięte przez administratora). Bardzo duża rotacja pracowników udowadnia, że nikt normalny długo tam nie wytrzyma.

Hanna

Czy obecnie Centrum Kształcenia Biznesu prowadzi procesy rekrutacyjne? Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Pabianicach skorzystają na tej informacji. Na portalach z ofertami pracy brak takich informacji.

Hanna

Jeżeli myślisz o podjęciu pracy w Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. to koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami! Znajdziesz je na portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/centrum-ksztalcenia-biznesu-sp.-z-o.o.;pr Zainteresowani?

maciek

wydaje mi się ze calkiem sporo..wystarczy chociażby spojrzeac na rekrutacje jaka teraz jest i na to n ile stanowisk poszukują caly czas..na co najmniej 6 staowisk teraz szukają i glownie ze znajomoscia niemieckiego

Pracowałem, przeżyłem, na szczęście mam juz to za sobą ... Nie polecam !

asia 80

To było pytanie. Pytam się gdzie są te rzekome oferty pracy, gdzie to mogę znaleźć aby zapoznać się z ich treścią i ewentualnie złożyć swoją kandydaturę. Niestety na stronie zero informacji, na ich facebooku zero informacji. Nic konkretnego nie wynika stamtąd. Jeden wielki bałagan takie moje pierwsze odczucie.

asia 80

W jakim miejscu, na którym portalu są oferty pracy?

Tom

Monia, zgadzam się z Tobą.

Czy nikogo nie zastanawia fakt pozytywnych opini ? I oczywiście komentarze wycięte z kontekstu ?

Justyna

Zwróć uwagę na wycięte opinie i znajdziesz Swoja odpowiedź ...!

Lektorka

Managerów do biura to u nich dużo już było. Żaden długo nie zagrzał miejsca:) Brytyjska umowa o pracę ma zrobić wrażenie i dać prestiż pracownikowi (usunięte przez administratora) Więc powodzenia, ja swoją współpracę źle wspominam...

Jj

Tak tak aktualne @break widziałem ze w Łodzi szukają w ogłoszeniu napisali ze oczekują dobrej organizacji pracy jak to sumie na stanowisku managera ;)

break

Hej, wiecie czy ogłoszenie na managera placówki jest wciąż aktualne? Dla mnie to bardzo dobra opcja, bo po okresie próbnym zapewniona jest brytyjska umowa o pracę i nawet odpowiednie narzędzia pracy.

Flow

Zabawne, że mało osób tu zagląda ostatnio. Jak na forum o Centrum Kształcenia Biznesu.. Widziałem ogłoszenie, dość świeże na menagera placówki. Podobno dobrze płacą, to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.