Opinie o Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.

Hanna

Czy obecnie Centrum Kształcenia Biznesu prowadzi procesy rekrutacyjne? Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Pabianicach skorzystają na tej informacji. Na portalach z ofertami pracy brak takich informacji.

daga13

Dagusia najwspanialsza w świecie jak zawsze ingeruje w komentarze:)

Hanna

Jeżeli myślisz o podjęciu pracy w Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. to koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami! Znajdziesz je na portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/centrum-ksztalcenia-biznesu-sp.-z-o.o.;pr Zainteresowani?

maciek

wydaje mi się ze calkiem sporo..wystarczy chociażby spojrzeac na rekrutacje jaka teraz jest i na to n ile stanowisk poszukują caly czas..na co najmniej 6 staowisk teraz szukają i glownie ze znajomoscia niemieckiego

Michał

Już sam fakt że firma ingeruje w komentarze jest podejrzana. Po za tym jest wiele opinii na innych portalach o tej firmie. Proponuję poszukać i poczytać , np. rzetelne firmy

Michał

Napisałem wiele opinii tutaj na goworku na temat tej firmy , wszystkie zostały usunięte, pracowałem tam i nikomu nie życzę . Pozdrawiam

Marcin

Pracowałem, przeżyłem, na szczęście mam juz to za sobą ... Nie polecam !

asia 80

To było pytanie. Pytam się gdzie są te rzekome oferty pracy, gdzie to mogę znaleźć aby zapoznać się z ich treścią i ewentualnie złożyć swoją kandydaturę. Niestety na stronie zero informacji, na ich facebooku zero informacji. Nic konkretnego nie wynika stamtąd. Jeden wielki bałagan takie moje pierwsze odczucie.

asia 80

W jakim miejscu, na którym portalu są oferty pracy?

Tom

Monia, zgadzam się z Tobą.

Michał

Czy nikogo nie zastanawia fakt pozytywnych opini ? I oczywiście komentarze wycięte z kontekstu ?

Justyna

Zwróć uwagę na wycięte opinie i znajdziesz Swoja odpowiedź ...!

Lektorka

Managerów do biura to u nich dużo już było. Żaden długo nie zagrzał miejsca:) Brytyjska umowa o pracę ma zrobić wrażenie i dać prestiż pracownikowi (usunięte przez administratora) Więc powodzenia, ja swoją współpracę źle wspominam...

Jj

Tak tak aktualne @break widziałem ze w Łodzi szukają w ogłoszeniu napisali ze oczekują dobrej organizacji pracy jak to sumie na stanowisku managera ;)

break

Hej, wiecie czy ogłoszenie na managera placówki jest wciąż aktualne? Dla mnie to bardzo dobra opcja, bo po okresie próbnym zapewniona jest brytyjska umowa o pracę i nawet odpowiednie narzędzia pracy.

Flow

Zabawne, że mało osób tu zagląda ostatnio. Jak na forum o Centrum Kształcenia Biznesu.. Widziałem ogłoszenie, dość świeże na menagera placówki. Podobno dobrze płacą, to prawda?

tony

Cześć na forum. Od dłuższego czasu jestem bez pracy co zaczyna już mnie delikatnie mówiąc mierzwić… Macie info czy prowadzą obecnie rekrutacje? z góry dzięki

Lektorka

Szukali, ponieważ za takie pieniądze i w takich warunkach nikt nie chce pracować.

maciek

zastnawiam się dlaczego jest tak mało opinii, czy to dlatego, że jest dobrze i pracownicy po prostu nie chcą narzekać i nie mają na co czy jest inny powód. Firma niewątpiwie należy do jednych z leprzych w branży no i rozwijają się, bo sa od nich cały czas oferty pracy np jako Trener na szkolenie rozwój kompetencji coachingowych

olaola

Nie polecam !!!

były pracowanik

nic nie trzeba dodawać ... :D

gość

Ja polecam. Bardzo dobra atmosfera pracy. Dużo się nauczyłam. Zarobki średnie ale za to zawsze na czas.

Zostaw opinię o Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o.