Opinie o North Side Work Service w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie North Side Work Service. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie North Side Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North Side Work Service w Gdynia

Lidia

@LG w jakim sensie czujesz się oszukany przez firmę? Możesz napisać konkretne przykłady sytuacji, w których pracodawca nie wywiązał się z umowy, jaką z nim zawarłeś? Pomoże to nam zrozumieć twój punkt widzenia.

Monter

Dzięki za opinię już tam miałem papiery złożyć.

no no no

Oj,kłamczuchy,kłamczuchy.Kogo chcecie nabrać na te swoje kłamstewka.Żadna norweska firma nie wymaga posiadania konta w walucie PL.Kto normalnie myślący podpisze oświadczenie,że po przepracowaniu limitu godzin w zamian otrzyma wolne.Ileż to wynosi ten limit? Otrzepcie swoje główki z durnowatych pomysłów Państwo z biura w Gdyni. Ktoś kto poznał choć trochę Norwegię to wie, jakie to są norweskie warunki kontraktu. Nikomu też nie życzę pisemka z norweskiego urzędu skarbowego.Trochę rozsądku Panowie a zobaczycie jak szybko pseudo firemki znikną z naszego rynku.

Grubson

Również nie polecam oszusci i wyzyskiwacze. Ze wszyskim przed wyjazdem sciemniaja. Nie polecam

Firma North Side Work Service prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnię - Krawcowe z doświadczeniem. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
KEMII

WITAM WSZYSTKICH A BYLO TO TAK UMOWA PODPISANA NA LOTNISKU GDANSK 147 NOK NA GODZINE WSZYSTKO SZYBKO PO PRZYLOCIE DO NORWEGII OKAZUJE SIE NA MIEJSCU ZE ROBISZ 4 LUB 6 TYGODNI NON TOP NOCKI ZA 90 NOK NA CZYSTO I DO TEGO ROBOTA W AKORDZIE ZERO DODATKU ZA PRACE W NOCY CZYLI OK 40 ZL NA GODZINE SUPER KASA SPAWACZ WYSPAWUJE ROLKE DRUTU 16 KG W NOCY I CIAGLE ZA MALO FIRMA PRZEKRET WIEC PO KILU DNIACH WSIADLEM W SAMOLOT I DO POLSKI POLSKI KIERAT NEDZNE PIENIADZE PLACA W ZLOTOWKACH PRZELEW JAK CHCA BEZ PENSLIPA PRZEZ TEL MOWIA ZE NIE WIEDZIELI NIBY ZE SA TAM NOCKI ZE NIE MA DODTAKU ZA PRACE W NOCY I ZE JEST TAM AKORD MASAKRA PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH NORMALNYCH STOCZNIOWCOW MONTEROW I SPAWACZY PRZED NORTCH SIDE KTO ZNA SIE NA ROBOCIE I MA SWOJA GODNOSC NIECH ICH OMIJA SZEROKIM LUKIEM I TYLE POZDRAWIAM KOLEGOW PO FACHU SPAWACZ

xd

Hej, wiecie czy będzie można znaleźc zatrudnienie?

Nosz

Dobre opinie to buraki z biura wystawiaja. Nie polecam!

Nosz

Dobre opinie to buraki z biura wystawiaja. Nie polecam!

Ohh

Hmm@ lepiej olej ta firme. Chyba ze chcesz wys wyjebany bez mydla i nic nie zarobic

Robert

Nie polecam.

Robi

Nie polecam syf totalny. Omijac ta firme szeroki m łukem

Fajny gosc

Syf i klamstwa mobing lewe potracenia to norma nawet na przewalutowaniu przycinaja. Szczeze nie polecam. Jest duzo osób w tej firmie co nic nie potrafią ale daja łapówki i upychaja gdzie sie da

Spawacz

Nie polecam oszusci i zlodzieje

olek

Chyba cos się ruszyło, bo 9 lutego north side work service dodało nową ofertę pracy na swojej stronie internetowej, szukają Elektryków industrialnych z DSB. Napisali, że oferują pracę na warunkach norweskich, transfery z i do Polski, transport w miejscu pracy oraz zakwaterowanie. Ktoś wie czy te transporty i zakwaterowanie sa darmowe?

bury

ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) i pijaki

Strażnik Texasu

Obecnie mogę tylko tyle powiedzieć na temat Firmy Nord Side. Szef jest pomocny w załatwieniu wszelkich formalności nie wydaje mi się że jest oszustem ale czas pokażę. Jedno wiem na pewno jest jedna zasada jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, kto rozumie to + dla niego a kto nie to ma wielki problem i niech naprawę świata zacznie od siebie.

staszek11

czy teraz ktoś pracuje dla tej firmy?czy cos sie w niej zmieniło i jak w koncu z tymi podatkami?bo sa ogloszenia o prace do norwegii,ale jak jest chocby cien wątpliwosci to ja w ciemno jechal nie bede

juri

witam podpisuje sie pod wszystkimi opiniami ta firma to totalny nie wypał jestem przerazony i pozdrawiam pracowników z ALESUND

Tomek Arka

ja też tu czasem zerknę :P

No i mamy kolejny okres rozliczeniowy z podatku w Norwegii . Ciekawe dla Kogo korzystny finansowo . Pozdrawiam wszystkich chwalących Firmę ;-))

Zostaw merytoryczną opinię o North Side Work Service - Gdynia

• Jak się pracuje w North Side Work Service?

Zobacz opinie na temat firmy North Side Work Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w North Side Work Service?

North Side Work Service
2.7/5 Na podstawie 70 ocen.

North Side Work Service