Opinie o 4CALL w Bielsko-Biała

Nasza przewaga to przede wszystkim ludzie. Można mieć najnowsze systemy teleinformatyczne, ale jeśli nie ma kompetentnych osób, które potrafią tymi systemami zarządzać ,to nic z tego nie wyjdzie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4CALL w Bielsko-Biała

gość

To tak obiektywnie ile za przepracowany miesiąc może dostać początkujący ??

mioska

za szkolenie płaca dopiero jak je ukonczysz i przepracujesz miesiac - czyli łopatologicznie 20 dni albo 160 godzin - !!!!!!!

newa.ewa.egejn

1. Za szkolenie, za które gwarantują zapłacić - w połowie szkolenia powiedzą Ci, że zapłacą jak zaczniesz pracować, później - jak przepracujesz 20 dni, później okazuje się, że trzeba przepracować 20 dni w całym nowym miesiącu pracy. 2. Co do pensji to tylko przelewami, a 10tego dnia miesiąca dopiero je robią czyli wynagrodzenie otrzymujesz ok. 13tego dnia. 3. Punktem zaczepienia w tej niegodziwej robocie są oczywiście prowizje i nie widziałbym nic złego gdyby nie to, że w trakcie pracy powiedzieli mi, że będą wypłacane dopiero za 2 miesiące. 4. Oprócz tego nie zapłacili za kilka godzin pracy (udokumentowanej)

pracus

A guzik prawda ja tam zarabiam 2690 i nie narzekam zawsze pieniądze są na czas a jak się komuś robić nie chce to nigdy nie zarobi proste.

Konsultant Telefoniczny

Rekrutacja jest jedynie częścią formalności jakie musisz odbyć przed podjęciem pracy w 4call. Rotacja w tej firmie jest tak dużą, że biorą prawie każdego.

powiedzieć coś o sobie, jakby Cie znajomi opisali, jaki powinien być dobry konsultant telefoniczny.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
KK

Jest stawka za godzinę (można się domyślić) ale i tak liczą po swojemu.

czesio

ojoj .. wyczuwam tu jakiegoś trola :) pozdro dla kumatych i dla karty c jeden plus :)

troluje

czesc. hitem [usunięte przez moderatora] jest nie zostac przyjetym do roboty w 4call sa tam nawet [usunięte przez moderatora] co sie pytaja czy rozmowa z niu jorkiem to rozmowa w europie .

?

Miła atmosfera już jest przy rozmowie rekrutacyjnej, więc nie rozumiem zażaleń osoby o nicku "japalaya" !!! Przecież pani z rekrutacji udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet pod koniec można zapytać jakie są szanse na przyjęcie. No cóż może osoba która wypisuje bzdury że firma jest niepoważna ma problem ze słuchem albo dykcją i pani w rekrutacji chcąc być miła powiedziała że się skontaktują a tak naprawdę był to sygnał "że się nie nadajesz do tej roboty!"

xxx

Zgadzam się z opinią wyżej, wystarczy uważnie słuchać. Pretensje o to że ktoś nie zadzwonił to jest "żenada", jeżeli Tobie zależy na pracy to dzwoń i dopytuj a nie miej pretensji że do Ciebie nie oddzwonili, nie jesteś pępkiem świata... A co do pracy w 4CALL to bardzo polecam, bo pracuje się w młodym, energicznym zespole w bardzo miłej atmosferze :D

?

Co człowiek to inne zdanie....Praca jest ciekawa,interesująca - jestem tu od niedawna i jest super a rozmowę kwalifikacyjną wspominam bardzo dobrze.....wystarczy dobrze słuchac co mówia żeby pózniej nie było zadnych nieporozumien.......

japalaya

Niepoważna firma, która po rozmowie kwalifikacyjnej daje komunikat: "do końca tygodnia damy odpowiedź, bez względu na wynik". I cisza...po czym dzwonię zapytać i obrażona pani mi mówi: "no chyba jasne, że jeśli nie dzwonimy, to nie"...Żenada..

Enja

4call dobrze kształci kadry Netii

lll
@Enja

Śmieszna firma, śmieszny project manager Pan Wielmożnie panujący Adam, który nie wie o co chodzi, Śmieszne liderki, wypłaty które się nie zgadzają. Nie polecam. Szkoda, że większość negatywnych opinii jest usuwana. Natomiast pozytywne opinie piszą osoby z firmy, którym przełożeni karzą to robić:)

szef
@lll

4 zeta netto.

Zostaw merytoryczną opinię o 4CALL - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w 4CALL?

Zobacz opinie na temat firmy 4CALL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4CALL?

Kandydaci do pracy w 4CALL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4CALL