Opinie o Marbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marbet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marbet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Firma śmieszna , jesli chodzi o to co ludzie pisza na temat zarobków to prawda, najnizsza srednia krajowa, jesli chodzi o podwyżki to byla, 50-300zł brutto na poczatku roku do stawki, jedna od niepamilętnych czasow. Starzy pracownicy co maja uklady to faktycznie moga nic nie robić i wykorzystywac nowych, nikt na to nie zwraca uwagi, chodza gdzie chca i robia co chcą takie odgórne przyzwolenie. Kiedyś w tym zakladzie podobno bylo dobrze bo wlasciciel bardziej interesowal sie tym co dzieje sie na dole, teraz kierownicy robia co chca. Kazdy tam prace znajdzie jesli zgodzi sie za tyle pracowac, gdyż nie mają wygorowanych wymagan ze względu ze nikt tam nie chce pracowac, a jak juz sie zatrudni to szybko ucieka widząc ten(usunięte przez administratora)

Były Tapicer
@Tapicer

Haha...to jest dopiero kłamstwo....robil normalnie a nie po pół dniowki...był liderem co wiązało się w tym zakładzie na chodzeniu i proszeniu się o wszystko....a po drugie kolego...pracuje teraz w renomowanej firmie i robi meble od podstaw co oznacza że kolego ma pojęcie o swojej pracy. Pzdr

Szerszeń

Niestety dobra firma, ale po śmierci pana Włodzimierza Mysłowskiego bliska bankructwa. Szkoda.

Jutrzemka Nowy wpis

Zgadzam się nawet Wielka Pani (usunięte przez administratora)nie potrafi wysłuchać pracownika tylko sama rozmawia że soba nie dopuszczając do głosu.Jeszcze nigdy nie spotkałam w żadnej firmie tak nie kompetentnych (usunięte przez administratora).

Długoletni pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) trudno na takie oskarżenia w stosunku do firmy i jej pracowników milczeć, to przez ostatnie 1,5 roku Pana choroby tylko firma kontaktowała się z Panem, udzielając wsparcia przez zapomogi, świadczenia, paczki, bez słowa „dziękuję”. Ani raz nie skontaktował się Pan z firmą (dyrektorem, kierownikiem, kadrami) w sprawie rokowania powrotu do zdrowia i do pracy, a tera Pan wypisuje swoje żale na forum publicznym i zniesławia Pan firmę, pracowników. Nie działając wcześniej w swoim interesie nic! Dla wiadomości wszystkich, którzy poniżają drugą osobę fizyczną i prawną w opinii publicznej Kodeks karny traktuje takie zachowania jako przestępstwo – zniesławienie, (usunięte przez administratora)

@Długoletni pracownik

Mam prawo do wyrażenia swojej opinii, swojego zdania, i ani w jednym słowie nie skłamałem. Napisałem w sumie 4 komentarze a ten jest piątym. Nikogo nie oskarżam, nikogo nie oczerniam więc proszę mnie nie straszyć, bo to właśnie zastraszanie jest karalne i jest przestępstwem. Prawda jest taka, że za wszystko co zostało tu wymienione zawsze dziękowałem poprzez życzliwą mi osobę ponieważ nie mogłem tego zrobić osobiście. Już w grudniu ubiegłego roku zostałem przez pracownika, kolegę poinformowany, że Pani (usunięte przez administratora)kazała mu przekazać, abym "poszedł na rentę", więc to już wtedy firma dała mi jasno do zrozumienia, że nie widzi mojego ewentualnego. nawet teoretycznego powrotu do firmy! Nie miałem też co wtedy komukolwiek zawracać głowę moim teoretycznym powrotem do pracy skoro w styczniu czekał mnie kolejny pobyt w szpitalu i zabiegi, antybiotykoterapia. Dopiero pod koniec lutego mój stan zdrowia na tyle się poprawił, że zacząłem myśleć o próbie powrotu do pracy, ale własnie wtedy, ostatniego dnia lutego Marbet przysłał mi pocztą natychmiastowe zwolnienie!

@Długoletni pracownik

I proszę nie wypisywać fałszywych i krzywdzących mnie informacji, szkalujących moją osobę, gdyż jeśli ktoś przepracował w jakiejś firmie ponad 35 lat i przez ten okres był jej niejako wierny i nie odszedł gdzie indziej, to chyba jest to dowód na to, że szanował tą firmę, był wobec niej lojalny, itd. Że świecą można szukać takich pracowników!! Albo nawet z dwiema świecami! Prawie zawsze i wszędzie wyrażałem się o firmie pozytywnie, (na co mam dowody), a zwłaszcza o(usunięte przez administratora)i o jego metodzie prowadzenia firmy. Ale niestety na samym końcu uważam, że firma mogła inaczej mnie potraktować czemu dałem wyraz.

Majk

(usunięte przez administratora) zawracają. Człowiek się uczy robi na dwóch stanowiskach na raz a później przychodzi(usunięte przez administratora) mówi że dziękuję za współpracę przed końcem umowy która była na rok . Ogólnie niewdzięczna robota i oczywiście ta śmieszna stawka .... nie pozdrawiam

Szerszeń

Długoletni pracownik

Po 37 latach pracy w tej firmie i na zaledwie 2 lata przed osiągnięciem wieku emerytalnego otrzymałem natychmiastowe zwolnienie i bez prawa do odprawy z powodu długotrwałej choroby. Zrobiono to bez zaznajomienia się z moim stanem zdrowia który się poprawił.(usunięte przez administratora)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy w Marbet Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Robol

Widać że właściciel jak tak można go nazwać.... leje ciepłym moczem jak na marbet tak i na zakłady lotnicze które do niego należą tylko że u was pieniądze są w terminie a w Kaniowie nie ma za wrzesień. Za chwilę 10 listopad i nie widać że będą pieniądze za październik. Do tego brak PPK składek ZUS nawet od zeszłego roku nawet nie ma pieniędzy na głupią srajtasme ludzie się zwalniają ale on problemu nie widzi... jednym słowem Zakłady lotnicze Marganski myslowski przestała istnieć

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Marbet Sp. z o.o.?

kuba

lepiej zapytaj jak długo będziesz na najniższej krajowej.

Sanders

Istnieje i bedzie istnieć - a co to za pytanie?

Czy Marbet Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Elżbieta

A jak wygląda kwestia awansu w firmie? Czy jest w ogóle na taki szansa? Jest to dość ważny temat bo fajnie jest móc liczyć na wspinanie się po szczeblach kariery w danej firmie. Jest to motywujące do pracy i lepszego starania się. Napisz proszę.

konrad
@Elżbieta

jaki awans tu nie ma możliwości każdy dobrze swojego stołka pilnuje jak ktoś przychodzi inteligentny to zaraz się go pozbywają albo sam się zwalnia jak to widzi wszystko co się tam dzieje

Abcd
@konrad

Przykład...ostatnio mieli super tapicera co ogarniał temat....poszedl do kontroli bo zlozyl aplikacje...zdal...i fik dal wypowiedzenie no mu nie pozwolili się rozwijać...słuchajcie...był jedynym kandydatem z firmy na to stanowisko :-) odpowiedz czy warto....;)

@Abcd

Seba był OK tapicerem -znał się na swojej robocie ale dział KJ ma dużo innych zadań niż tylko ocena mebli z kolekcji, która się sprzedaje w mikroskopijnym nakładzie. Chyba do końca prawdy e tym poście nie piszesz......

A fajnie w tej firmie jest.wystarczy tylko chciec'

Podwyżki w tej firmie są tylko wtedy gdy rząd podnosi minimalną krajową XD.

Tapicer
@Abcd

Sebastian raczej słabo zna sie na pracy tapicera , ale może wynika to z tego ze rzadko bywał w pracy , a jak już sie pojawił to polowe dniówki spędzał na przechadzaniu sie po różnych działach i oczywiście na papierosku

Były Tapicer
@Tapicer

Szuka pracy

Hej. Jak na tą chwilę wygląda praca w marbecie? Jak ze stawkami i warunkami pracy?

Czy firma Marbet Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Hahaha Pytanie retoryczne

Oczywiście że jest równa XD i najniższa jaka może być . Bo podwyżki w marbecie są tylko wtedy kiedy Państwo podnosi najniższą krajową.

m.w.
@Hahaha Pytanie retoryczne

cała prawda i tylko prawda

Firma z dobrą opinią potrzebuje pracowników ale takich którym chce się pracować.

@Marek

Komu by się chciało pracować za min Krajową?! Wstyd się przyznawać że się pracuje w marbecie!

Ktos
@Andrzej

To się chłopie zwolnij a nie placz po necie. Pracy w Bielsku i okolicy jest bardzo duzo

@Ktos

Właśnie się zwolniłem i była to moja najlepsza decyzja żałuję tylko jednego szkoda że tak późno

olek
@Andrzej

SUPER DECYZJA,WIĘCEJ TAKICH ZDECYDOWANYCH A BĘDZIE WESOŁO !!!!

Pogoda
@Andrzej

Pytanie tylko czy to Andrzej P ???????? Ja tam nie wiem czy dobrze zrobił. Pozdrawiam cię i trzymaj się Bogdan

Spajker
@Andrzej

Zostałeś zwolniony a to zasadnicza różnica.

@Andrzej

Panie Andrzeju gratulacje. Ile można pracować w środowisku małp, i ludzi z bez-mózgowiem. Poziom IQ pracownika w czechowicach - dziedzicach na pakowaniu foteli i tapicerce nie przekracza 80.

Janek
@Marek

Za prace trzeba zapłacić. Minimalna Krakowa nie zachęca.

Byla pracownica

Pracowalam tam sporo lat temu. Atmosfera fatalna, starsi pracownicy uprzykszaja zycie nowym. Kablowanie na pracownikow do kadr, niszczenie innym kariery, zazdrosci i falsz.

@Byla pracownica

Pracowałaś w księgowości czy w innym dziale?

Obserwator
@Byla pracownica

Sporo tzn. ile bo chyba od twoich czasow duzo sie w firmie zmieniło?

Jaka atmosfera i zarobki w ksiegowosci? Warto skladac cv?

Nowa

Pracuję tam od 3 miesięcy i bardzo dobrze mi się tam pracuje,ludzie mili,choć wiadomo,że jak w każdym zakładzie znajdzie się tzw "wkur..jąca"osoba.Atmosfera ogólnie wporządku.Mi się podoba.

@Nowa

Jak lubisz być poniżana , to miejsce w sam raz dla ciebie :).

Tomal

Firma szuka kierownika sprzedaży za najniższą krajową.

wasyl
@Tomal

oni płacą tylko najniższą krajową, na tyle ich stać są (usunięte przez administratora)

Pan Styropian
@Tomal

A do jakiegoż to działu/marki szukają kierownika za najniższą? Jak mącimy wodę to chociaż ocierajmy się o prawdę.

szczęśliwy
@Tomal

Heh, kolejnego, ostatnio zwolnili dziewczynę po 6 miesiącach, myślałem, że Pani L. (3 raz w firmie) ogarnie całą sprzedaż

Krzychu

Cześć wszystkim! Szukam nowej pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bielsko-Białej. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Marbet Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Krzychu

Justyna
@Krzychu

Dzień dobry Krzyśku. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. W temacie posiłków dla pracowników to doradzam firmę Ekoland z Tych. Pracownicy (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia! Justyna.

Śmiechu Warte
@Justyna

Chyba sobie jaja robisz Justynka, ta firma to tragedia. Jeden z gorszych pracodawców w regionie, tyranie za najniższą krajową albo trochę więcej , mobbing typu pracownik - pracownicy. Lubią sobie tam znajdować kozłów ofiarnych, i z nich szydzić pracując tam zwątpiłem w ludzi, ale zdarzają się też bardzo fajne uprzejme osoby. Najgorsza atmosfera zdecydowanie panuje na pakowaniu foteli, bezzębne Panie szybko zniszczą Ci poczucie własnej wartości jak tylko zobaczą że kwalifikujesz się na osobę na której można się po wyżywać. Jedyne czego się tam dorobiłem to stanów depresyjnych i garba, omijać szerokim łukiem.

Bronek

Uważajcie na stanowisko specjalisty ds. wdrożeń w Marbecie. Szukają ludzi na chwilę, obiecują kokosy, i niedotrzymują umów. Potem zwalniają. W firmie koteria i lizusostwo. Unikajcie jak ognia. Chyba że chcecie być rzeszą specjalistów na chwilę. Stare polizingowe laptopy, i jeden CAD na kilku. Dziwny świat.

Tymoteusz

@Andrzej Z całą pewnością nie wszyscy zarabiają najniższą krajową!

@Tymoteusz

Oczywiście że nie wszyscy są osoby które wchodzą w cztery litery kierownikowi i są traktowani inaczej a reszta to pospólstwo któremu się nic nie należy. A i jeszcze Ukraińcy którzy też są traktowani jak święte krowy i to oni zarabiają więcej bo pracują więcej

@Andrzej

Tu jest sedno sprawy - zarabiają bo pracują i wyrabiają premiowane normatywy

@hahahaha

Pracują po 12h bez dodatku za nadgodziny Polacy nie mogą pracować po 12h bo tzw.pracodawca musiał by zapłacić dodatek za nadgodziny i tu jest sedno sprawy.Dziwie się że w tej firmie pracują jeszcze Polacy w każdej innej firmie więcej się zarabia

S.K.
@Andrzej

Andrzej pisze szczerą prawdę o tej upadającej firmie.

Krzychu
@Tymoteusz

no pracodawca łukasz nie wypłaca haraczy, żałuje adamowi wypłat nawiasem mówiąc też żydzi ale ogólnie obaj mi keszu nie płacą

Japatriot

Mamy pandemie wirusa.a oni nawet mydła w toalecie dla pracowników szczędzą. A maseczka jedna w razie kontroli tylko!!!! I oni się szczyca certyfikatami i kontraktem z Ikea.hahaha

Spajker
@Japatriot

Japatriot jak możesz tak bezczelnie kłamać, nawrzucał bym ci ale ze względu że komentarz był by usunięty to tego nie robię. Mogę natomiast napisać jedno , jesteś po prostu nygusem któremu nie chce się pracować myślałeś że ktoś będzie za ciebie pracował a ty będziesz ściemniał siedząc godzinami w kiblu , teraz wypisujesz bzdury. Na każde życzenie pracodawca udostępnia maseczki bawełniane jedno razowe jaki i wielokrotnego użytku które zostały uszate przez dziewczyn ze naszej szwalni. Do wyboru są jeszcze dwa rodzaje przyłbic , środki odkażające i do dezynfekcji bez żadnych ograniczeń.

@Japatriot

Co to za ściema? Przecież nawet jak nie było mydła (bo się właśnie skończyło) to wystarczy powiedzieć brygadziście lub sprzątaczce i zaraz uzupełni - zresztą dystrybutorów na mydło czy płyn odkażający jest wystarczająco na hali - w razie czego trzeba przejść parę metrów.. Maseczki też są - do wyboru do koloru. No chyba, że jesteś z tych co zakładają je tylko jak widzą, że się kierownik lub ktoś z dozoru zbliża.

anka
@hahahaha

aha, pisze ktoś z nieudolnego nadzoru !

Zostaw merytoryczną opinię o Marbet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Marbet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marbet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marbet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marbet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marbet Sp. z o.o.