Opinie o Marbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Marbet Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marbet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Japatriot

Mamy pandemie wirusa.a oni nawet mydła w toalecie dla pracowników szczędzą. A maseczka jedna w razie kontroli tylko!!!! I oni się szczyca certyfikatami i kontraktem z Ikea.hahaha

marek

czy warto iść na rozmowę jaka jest atmosfera w pracy

Tymoteusz

@Andrzej Z całą pewnością nie wszyscy zarabiają najniższą krajową!

Dawid

Wynagrodzenia pracowników jak wszędzie w firmach w Bielsku. Wynagrodzenie niezależne od lat pracy, jak masz chęci do pracy zostaniesz zauważony. Płacą wynagrodzenie na czas, a nawet przed terminem. Atmosfera do wytrzymania, nie ma akordu.

Tymoteusz

@Andrzej Z całą pewnością nie wszyscy zarabiają najniższą krajową!

@Tymoteusz

Oczywiście że nie wszyscy są osoby które wchodzą w cztery litery kierownikowi i są traktowani inaczej a reszta to pospólstwo któremu się nic nie należy. A i jeszcze Ukraińcy którzy też są traktowani jak święte krowy i to oni zarabiają więcej bo pracują więcej

@Andrzej

Tu jest sedno sprawy - zarabiają bo pracują i wyrabiają premiowane normatywy

@hahahaha

Pracują po 12h bez dodatku za nadgodziny Polacy nie mogą pracować po 12h bo tzw.pracodawca musiał by zapłacić dodatek za nadgodziny i tu jest sedno sprawy.Dziwie się że w tej firmie pracują jeszcze Polacy w każdej innej firmie więcej się zarabia

S.K. Nowy wpis
@Andrzej

Andrzej pisze szczerą prawdę o tej upadającej firmie.

Krzychu Nowy wpis
@Tymoteusz

no pracodawca łukasz nie wypłaca haraczy, żałuje adamowi wypłat nawiasem mówiąc też żydzi ale ogólnie obaj mi keszu nie płacą

Nowa Nowy wpis

Pracuję tam od 3 miesięcy i bardzo dobrze mi się tam pracuje,ludzie mili,choć wiadomo,że jak w każdym zakładzie znajdzie się tzw "wkur..jąca"osoba.Atmosfera ogólnie wporządku.Mi się podoba.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy w Marbet Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Japatriot

@Japatriot

Japatriot jak możesz tak bezczelnie kłamać, nawrzucał bym ci ale ze względu że komentarz był by usunięty to tego nie robię. Mogę natomiast napisać jedno , jesteś po prostu nygusem któremu nie chce się pracować myślałeś że ktoś będzie za ciebie pracował a ty będziesz ściemniał siedząc godzinami w kiblu , teraz wypisujesz bzdury. Na każde życzenie pracodawca udostępnia maseczki bawełniane jedno razowe jaki i wielokrotnego użytku które zostały uszate przez dziewczyn ze naszej szwalni. Do wyboru są jeszcze dwa rodzaje przyłbic , środki odkażające i do dezynfekcji bez żadnych ograniczeń.

@Japatriot

Co to za ściema? Przecież nawet jak nie było mydła (bo się właśnie skończyło) to wystarczy powiedzieć brygadziście lub sprzątaczce i zaraz uzupełni - zresztą dystrybutorów na mydło czy płyn odkażający jest wystarczająco na hali - w razie czego trzeba przejść parę metrów.. Maseczki też są - do wyboru do koloru. No chyba, że jesteś z tych co zakładają je tylko jak widzą, że się kierownik lub ktoś z dozoru zbliża.

anka
@hahahaha

aha, pisze ktoś z nieudolnego nadzoru !

logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant/Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sales Manager (Polska - Telco)
Devire Sp. z o.o.
(259 opinii)
logo firmy Technolog konstrukcji aluminiowych
HR SIGMA Sp. z o.o.
(214 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Klient

Firma śmieszna , jesli chodzi o to co ludzie pisza na temat zarobków to prawda, najnizsza srednia krajowa, jesli chodzi o podwyżki to byla, 50-300zł brutto na poczatku roku do stawki, jedna od niepamilętnych czasow. Starzy pracownicy co maja uklady to faktycznie moga nic nie robić i wykorzystywac nowych, nikt na to nie zwraca uwagi, chodza gdzie chca i robia co chcą takie odgórne przyzwolenie. Kiedyś w tym zakladzie podobno bylo dobrze bo wlasciciel bardziej interesowal sie tym co dzieje sie na dole, teraz kierownicy robia co chca. Kazdy tam prace znajdzie jesli zgodzi sie za tyle pracowac, gdyż nie mają wygorowanych wymagan ze względu ze nikt tam nie chce pracowac, a jak juz sie zatrudni to szybko ucieka widząc ten(usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Pracownik

A jak wygląda kwestia awansu w firmie? Czy jest w ogóle na taki szansa? Jest to dość ważny temat bo fajnie jest móc liczyć na wspinanie się po szczeblach kariery w danej firmie. Jest to motywujące do pracy i lepszego starania się. Napisz proszę.

konrad
@Elżbieta

jaki awans tu nie ma możliwości każdy dobrze swojego stołka pilnuje jak ktoś przychodzi inteligentny to zaraz się go pozbywają albo sam się zwalnia jak to widzi wszystko co się tam dzieje

Abcd
@konrad

Przykład...ostatnio mieli super tapicera co ogarniał temat....poszedl do kontroli bo zlozyl aplikacje...zdal...i fik dal wypowiedzenie no mu nie pozwolili się rozwijać...słuchajcie...był jedynym kandydatem z firmy na to stanowisko :-) odpowiedz czy warto....;)

@Abcd

Seba był OK tapicerem -znał się na swojej robocie ale dział KJ ma dużo innych zadań niż tylko ocena mebli z kolekcji, która się sprzedaje w mikroskopijnym nakładzie. Chyba do końca prawdy e tym poście nie piszesz......

marek

czy warto iść na rozmowę jaka jest atmosfera w pracy

fajf
 Problem
@marek

byłem jakiś czas temu na rozmowie, starszy mały Pan który się chwalił że kiedyś był nauczycielem spytał się mnie dlaczego nie szukam sobie pracy w miejscowości w której mieszkam - przez takich jak ja są korki..(usunięte przez administratora)

nik
@marek

Tam już sami emeryci pracują no i Ukraina nic ciekawego marne pieniądze i zbieranina ludzi których w innych firmach nie chcą

rydzyk
@nik

cała prawda i tylko prawda, azyl dla nieudaczników.

ewa
 Problem

poszukaj lepszej,solidniejszej firmy.

@marek

Jeśli będziesz chciał pracować to na pewno nie będziesz żałował , ludzie bardzo pomocni i atmosfera pracy bardzo przyjazna.

antyspajker
@Spajker

Bzdury i wielka ściema na temat '' ludzie bardzo pomocni i atmosfera'' prawda jest taka człowiek człowiekowi WILKIEM !

@marek

Atmosfera OK. Zarobki? No cóż - pewnie można gdzieś lepiej zarobić ale nie narzekam. Kasa zawsze na czas - premia od normatywów wypłacona i jak robisz swoje to nikt się nie czepia. Narzekają zazwyczaj ci co by chcieli dużo dostać za nic nie robienie albo siedzą po kiblach z komórkami.

Dawid

jola
@Dawid

Kłamstwo! wynagrodzenie najsłabsze w całym mieście i okolicy a wymagania to kosmos.

Adam
Kandydat

Jak teraz wygląda praca w firmie? atmosfera, zarobki, kierownictwo?

Co wchodzi w socjal Marbet Sp. z o.o.?

nick

nic jakieś parę złotych około 600 zł na rok

Romek

Nie polecam. Miałem okazję tam pracować i uciekłem. Oszukali mnie na rozmowie kwal. na 400 zł ., a potem zaproponowali mi inną robotę po likwidacji działu i znowu 400 w dół. Szkoda waszego czasu. Szczególnie niesympatyczna menadżerka z HR. Manager bez znajomości języka angiel. to Menadżer. Tak mają na pieczątkach. Menadżerowie.

Bob
Kandydat

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,czyli min.krajowa nie polecam

Młody.
@Bob

potwierdzam, zgodne z rzeczywistością bylem tam na rozmowie, również bardzo odradzam.

Marek

Firma z dobrą opinią potrzebuje pracowników ale takich którym chce się pracować.

@Marek

Komu by się chciało pracować za min Krajową?! Wstyd się przyznawać że się pracuje w marbecie!

Ktos
@Andrzej

To się chłopie zwolnij a nie placz po necie. Pracy w Bielsku i okolicy jest bardzo duzo

@Ktos

Właśnie się zwolniłem i była to moja najlepsza decyzja żałuję tylko jednego szkoda że tak późno

olek
@Andrzej

SUPER DECYZJA,WIĘCEJ TAKICH ZDECYDOWANYCH A BĘDZIE WESOŁO !!!!

Pogoda
@Andrzej

Pytanie tylko czy to Andrzej P ???????? Ja tam nie wiem czy dobrze zrobił. Pozdrawiam cię i trzymaj się Bogdan

@Andrzej

Zostałeś zwolniony a to zasadnicza różnica.

Roger

Czy w zakładzie marbet byłoby zainteresowanie karta multi sport?

nik
@Roger

jak sam z własnej kiszeni zapłacisz to tak

oli

Starszych pracowników się nie szanuje. Jak chcesz podwyżkę to trzeba dać wypowiedzenie wtedy cofną i dadzą a ci co nie mają na to odwagi to robią za marne pieniądze

jan
@oli

Niestety ale to prawda.

Ile jest zmian w Marbet Sp. z o.o.?

jan
@Pytanie

Praca na trzy zmiany w zależności od potrzeb

byłypracownik

porażka

m-s
@byłypracownik

Porazka czemu? Mam isc na rozmowe.... Sa jakies benefity?

Agnieszka

@pracownik w jaki sposób są zmuszani do mobbingu?

Praca w marbecie to Jedna wielka pomylka robisz na grobke kumpli ktorzy sie trzymaja razem nowi pracownicy sa zmuszani do mobingu nie polecam

Bronisław
@Pracownik

Wypowiadasz się negatywnie na temat pracy w Marbet, czy Twoim zdaniem są jakieś perspektywy na poprawę tej sytuacji? Może powiesz też o plusach jakie dostrzegłeś pracując w firmie?

byłypracownik
@Bronisław

Niema plusów.

@Bronisław

Byc moze bylby jakies zmiany jesli by nie bylo pewnych pracownikow ktorzy rzeruja na innych.pisza ze trzeba pracowac z nim nie da sie pracowac przyjdzie I nanich czas.na umowie zlecenie nie warto sie z nimi uzerac.

Krzysiek

Czy jest ktoś kto pracował na magazynie w markecie w Czechowicach dz.gurnicza 107 jacy tam są pracownicy proszę o opinie mam zamiar tam sie przyjąć

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marbet Sp. z o.o.?

zz
@Pytanie

atmosfera tragiczna czyli fałsz i obłuda.

Zostaw merytoryczną opinię o Marbet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marbet Sp. z o.o.