Opinie o TTi Sp.j. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TTi Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TTi Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TTi Sp.j. w Bielsko-Biała

Na jakie benefity można liczyć w TTi Sp.j.?

Mariusz z g0work Nowy wpis

Służbowa Tesla z limitem 1000km miesięcznie na cele prywatne, najnowszy iPhone (stary model przechodzi automatycznie na własność pracownika), oczywiście karta multisport i medicover w najwyższych pakietach.

rozczarowany

pracowałem tam krótko bo tylko tydzień (okres próbny) i zrezygnowałem, ale był to wystarczający czas aby wyrobić sobie o nich negatywną opinie. co mnie zraziło do pracy w tej firmie: -totalny (usunięte przez administratora) br /> -nadgodzinny to norma, po 13 godzinach pracy może łaskawie pozwolą Tobie wyjść -płace cienko w porównaniu do czasu spędzonego w firmie -toksyczna atmosfera wśród pracowników, główny temat kiedy i gdzie uciekasz z tej firmy (podpisane lojalki wiec na dzień dobry ile Tobie zostało) -traktowanie szefostwa rozwalił mnie tekst cytuję:"za Twoją prace w Chinach nawet miski ryżu nie dają" - to był tekst po którym zdecydowałem że trzeba uciekać póki jeszcze mogę. Była to pierwsza i ostania firma której pracowałem tak krótko i mam najgorszą o niej opinie.

@rozczarowany

Ja usłyszałem kiedyś "Twoje pomysły mnie nie obchodzą. Wy jesteście tylko ołówkami w moich rękach".

Były pracownik Nowy wpis
@Były weteran TTI

Ja słyszałem to samo, tylko że powiedział że jestem długopisem.

Gregor

Firma zyskała sobie na rynku bardzo dobre opinie, poza tym dobrze się tu pracuje, ja w każdym razie polecam.

Były pracownik Nowy wpis
@Gregor

Ten komentarz to chyba sam JS pisał. Dobra opinię? U kogo? Bo na pewno nie u pracowników.

Helga

Gdyby było kiepsko to na forum byłoby masę wpisów od maruderów a tu jest cisza więc chyba komuś firmy się pomyliły.

piekło
@Helga

Nie wiem jak jest teraz, ale parę lat temu TTi to było piekło w czystej postaci. Wykorzystywanie pracowników na maksa, nadgodziny niepłatne, z nadzorców najgorszy był Jerzy S.

mmmww
@piekło

Potwierdzam, aczkolwiek sporo lat minęło odkąd rozstałem się z tą firmą. Nadgodziny musowo bo plan trzeba było zrobić - nikogo nie interesowało że miasto zawalone i jedziesz 40minut z jednego końca na drugi, oczywiście niepłatne. Atmosfera ciężka, bracia to trudne człowieki, szczególnie młodszy, Jerzy, ich ojciec to też był trudny facet. Smutny też był przyjaciel braci, potrafił się do człowieka uśmiechać, zagadać a za plecami u szefów obrabiał. Tempo za duże (dojazdy, spore kilometry), odpowiedzialność ogromna bo nawet jak nie przeszkolili należycie z danego modelu to leciałeś serwisować zepsutą kasę. Pracownicy za to fajni byli :). Praca była ciekawa, czasem coś nowego wpadało ale właściciele ramat.

@Helga

Nie ma dużo wpisów bo to malutka firemka. Jak na taki geszefcik to i tak jest dużo opinii i prawie wszystkie negatywne.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TTi Sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w TTi Sp.j.?

Taki dresscode żebyś pracował 250 godzin miesięcznie najlepiej za darmo.

Ta firma to (usunięte przez administratora) Wyzysk na kazdym krótkim. Jerzy S już dawno powinien iść siedzieć za mobbing.

Czy w TTi Sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

Nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w TTi Sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Nie

Czy TTi Sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Konrad

Pierwszy miesiąc zlecenie, potem UOP na czas nieokreślony

Konrad

Rekrutacja bez udziwnień, fajny zespół, ciekawa robota głównie w terenie z przeróżnymi klientami. Praca otwiera oczy na to jak działają u nas podatki :P Na moje szczęście ;) nie spotkałem się z sytuacjami przytaczanymi przez przedmówców, ale z tego co wypytywałem sporo się tam pozmieniało na przestrzeni lat. Ja podziękowałem bo trafiła się okazja do lepszej roboty za granicą, za dużo lepsze pieniądze.

Pedro

Pracowałem w tej firemce parę lat i w życiu bym tam nie wrócił. To dziwne że ktoś tam jeszcze pracuje. Kilka przykładów: 1. Premie - właściciele obiecują premie za wyniki, ale jak już je zrobisz, to znajdują różne haki byle tylko nie wypłacić. Na przykład potrafią zabrać połowę premii za to, że zostawisz parę kartek na biurku. I to się działo ciągle. Kiedyś trafiłem na duży temat i miałem dostać 2000 pln premii, to za pozostawienie pustego kartonu w aucie na noc zabrali mi 1000 złotych! 2. Oszczędzanie na wszystkim i wyzysk pracowników - autem którym jeździłem w pracy nie wolno mi było jeździć na myjnię (chyba że sam zapłaciłem), tylko musiałem prosić Jerzego S o pozwolenie zabrania auta do domu żebym mógł go umyć. Oczywiście po godzinach i na własny koszt! A jak auto było nawet trochę zakurzone w środku to oczywiście zabierali pieniądze z należnej premii. 3. Urlopy - potrafią dzień przed zaplanowanym urlopem go cofnąć bo takie mają "widzimisie". Kiedyś zgłosiłem urlop kilka tygodni wcześniej. Gdy tydzień przed wyjazdem przyniosłem kartę urlopową, Jerzy S. powiedział że nie ma szans. Ja mu na to że już zapłaciłem za wyjazd a on że jak mu pokażę voucher z biura podróży to mi da urlop. A że sam rezerwowałem hotel a nie przez biuro podróży, to straciłem 1500 pln. 4. Złośliwość szefów - kiedyś "podpadłem" panom S. (w ich mniemaniu), bo wykłócałem się z nimi o należne premie, których nie chcieli wypłacić. To zaczęli celowo utrudniać mi życie. Na przykład Jerzy S. w wigilię o 12.00 wysłał mnie z papierem do klienta do Koszarawy, mówiąc że do 15.00 spokojnie obrócę. Tyle że padał śnieg. Koniec końców w domu byłem po 20.00. Jak odmówiłem mycia auta w domu, to dali mi największego rzęcha jakiego mieli. 5. Ciągłe udowadnianie że nic nie wiesz - zwłaszcza panu JS sprawia przyjemność udowadnianie, że na niczym się nie znasz. Jak się na czymś pomylisz, to przychodzi gdy obok są inni pracownicy zaczyna Cię krytykować i mówić że "znowu dał Pan ciała". Jeździłem przez pewien czas zajechanym starym autem, bo takie mi dali, to jak się coś z nim działo, to JS przychodził i mówił przy wszystkich "znowu Pan zepsuł auto". 6. Wolontariat - czyli niepłatne nadgodziny. Jak jest robota to musisz zostać po godzinach, ale zapomnij żeby zapłacili Ci uczciwie. Kiedyś dwie osoby były na zwolnieniu lekarskim i harowałem jak wół od 8.00 do 20.00. Łącznie wyszło prawie 300 godzin w miesiącu. Nie dość że obiecali mi za to tylko 1000 pln premii, to koniec końców i tak mi jej nie wypłacili w całości. Wyszło na to, że pracowałem przez miesiąc średnio 12-14h dziennie za 300 pln. Podsumowując: NIGDY W ŻYCIU nie chciałbym wrócić do tej firmy. Szefowie na rozmowie o prace opowiadają jak to się u nich dobrze pracuje i obiecują cuda (np. premie za wyniki), a potem robią wszystko żeby jak najmniej Ci zapłacić.

2 miesiące
@Pedro

Potwierdzam. Wytrzymałem tam 2 miesiące. Nigdy więcej - mobbing, wykorzystywanie pracowników, nadgodziny niepłatne. Najgorszy jest Jerzy S.

Byly weteran TTI

Dawno temu przepracowałem w tej firmie przez kilka lat zajmując się serwisem kas. To była najgorsza firma, w jakiej pracowałem. Totalny wyzysk, setki nadgodzin (oczywiście niepłatnych) i obcinanie premii według widzimisię Panów włascicieli. Za pozstawienie kartki na stole potrafili obciąć 300 złotych z premii - na tamte czasy to było jakieś 20% wynagrodzenia.(usunięte przez administratora) Pracowników mieli za nic a wiele ich działań to był mobbing w czystej postaci. Kiedyś z czystej złośliwości wysłali mnie o 13.00 w Wigilię do klienta oddalonego od firmy kilkadziesiąt kilometrów. Wracając o 16.00 przejeżdzałem obok swojego domu, ale szefowie zażyczyli sobie żebym odwiózł auto i wrócił pociągiem. Czysta złośliwość. Ale wtedy było krucho z pracą więc człowiek zaciskał zęby i robił. Niedawno spotkałem jednego z ich obecnych pracowników w sklepie. Zacząłem pytać jak tam teraz to wygląda. Najpierw był nieufny więc gadał że super, ale jak mu powiedziałem to i owo z historii to zobaczył że nie jestem znajomym jego szefa i zaczął mówić jak jest. A jak jest? Nic się nie zmieniło. Tej firmy należy UNIKAĆ JAK OGNIA! Nie dajcie się omamić obietnicami albo dobrą opinią ludzi, którzy tam długo pracują.

Pedro
@Byly weteran TTI

Hehe Z tymi wigiliami to nie Ty jeden tak miałeś. Mnie JS też wysłał o 12.00 w wigilię do Koszarawy bo tydzień wcześniej wykłócałem się z nim o należną premię.

Hej, czy w firmie TTi Sp.j. płacą za nadgodziny?

Jpro

Firma TTI to są cwaniak. Jak dajesz im pieniądze to lizą ci (usunięte przez administratora) a jak ty coś potrzebujesz to ich niema. Przez nich zapłaciłem karę w US. Stanowczo odradzam!!

weteran

jak jestes dobry , masz wiedze i nie boisz sie pracy to sie zmiescisz a boss do doceni finansowo, jezeli natomiast jestes z rocznika \\\"GIERTYCHA\\\" to bosowie na robocie sie znaja i cie szybko wymacaja

@weteran

Przepracowałem w tej firmie parę lat i piszesz bzdury. Zawsze wykręcałem najlepsze wyniki i miesiąc w miesiąc byłem w plecy z kasą, bo szefowie kombinowali jak mogli żeby się do czegoś przyczepić. W tej firmie zawsze było kilkoro zasiedziałych pracowników, którym nie przeszkadzało to co się dzieje albo zwyczajnie bali się zmiany firmy. Sam pamiętam że jeden z takich weteranów jak odchodziłem powiedział mi że jeszcze tam wrócę w podskokach. Nie wróciłem. Zobaczyłem że są dużo lepsze firmy, gdzie dostaje się godziwe pieniądze a do ludzi odnoszą się z szacunkiem.

Wiktoria

Podzielcie się informacjami odnośnie pracy w TTi. Od blisko dwóch lat nie pojawił się na forum nowy wpis. Zatem jak w chwili obecnej wygląda sytuacja firmy na rynku. Podzielcie się informacjami odnośnie aktualnych warunków pracy, atmosfery oraz możliwości rozwoju zawodowego. Zachęcam do udzielania się na forum oraz wpisywania swoich merytorycznych opinii.

@Wiktoria

Spotkałem w sklepie ich obecnego pracownika. Najpierw był nieufny i mówił że och i ach. Ale jak zobaczył że wiem co w tej firmie się działo to zaczął mówić jak jest. A dalej jest to samo co było. (usunięte przez administratora)totalne.

gmail

Przestrzegam przed tym syfem

albert

nie warto

Nie polecam tej firmy, nigdy nie widziałem takiego wyzysku za tak słabą pensję. Ale jak ktoś lubi stałe przebywanie w pracy na nadgodzinach, teksty szefa typu: "w chinach za Twoją pracę nawet by miski ryżu nikt nie dostał" po paru godzinach nadgodzin to niech śmiało wali do tti;)

byly pracownik

prawda jest taka atmoswera w pracy nie miła, wymagania z kosmosu a płaca raczej z żadna więc duża rotacja pracowników najczesciej do 3 miesięcy szef szuka raczej frajerów niz pracowników na te 3 mies. NIE POLECAM!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TTi Sp.j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TTi Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy TTi Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TTi Sp.j.?

TTi Sp.j.