TTi Sp.j.

Bielsko-Biała

Opinie o TTi Sp.j.

rozczarowany

pracowałem tam krótko bo tylko tydzień (okres próbny) i zrezygnowałem, ale był to wystarczający czas aby wyrobić sobie o nich negatywną opinie. co mnie zraziło do pracy w tej firmie: -totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> -nadgodzinny to norma, po 13 godzinach pracy może łaskawie pozwolą Tobie wyjść -płace cienko w porównaniu do czasu spędzonego w firmie -toksyczna atmosfera wśród pracowników, główny temat kiedy i gdzie uciekasz z tej firmy (podpisane lojalki wiec na dzień dobry ile Tobie zostało) -traktowanie szefostwa rozwalił mnie tekst cytuję:"za Twoją prace w Chinach nawet miski ryżu nie dają" - to był tekst po którym zdecydowałem że trzeba uciekać póki jeszcze mogę. Była to pierwsza i ostania firma której pracowałem tak krótko i mam najgorszą o niej opinie.

gmail

Przestrzegam przed tym syfem

albert

nie warto

były pracownik

Nie polecam tej firmy, nigdy nie widziałem takiego wyzysku za tak słabą pensję. Ale jak ktoś lubi stałe przebywanie w pracy na nadgodzinach, teksty szefa typu: "w chinach za Twoją pracę nawet by miski ryżu nikt nie dostał" po paru godzinach nadgodzin to niech śmiało wali do tti;)

byly pracownik

prawda jest taka atmoswera w pracy nie miła, wymagania z kosmosu a płaca raczej z żadna więc duża rotacja pracowników najczesciej do 3 miesięcy szef szuka raczej frajerów niz pracowników na te 3 mies. NIE POLECAM!!!!!!!!

Józef M.

W tej firmie pracuje się krócej niż miesiąc albo zostaje na długie lata jak weteran :)

weteran

jak jestes dobry , masz wiedze i nie boisz sie pracy to sie zmiescisz a boss do doceni finansowo, jezeli natomiast jestes z rocznika \\\"GIERTYCHA\\\" to bosowie na robocie sie znaja i cie szybko wymacaja

Obserwator

Jeżeli lubisz być wykorzystywany przez szefa [usunięte przez moderatora] to zachęcam do zatrudnienia się w tej firmie.

Zostaw opinię o TTi Sp.j. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TTi Sp.j.