Opinie o 4CALL w Bielsko-Biała

Nasza przewaga to przede wszystkim ludzie. Można mieć najnowsze systemy teleinformatyczne, ale jeśli nie ma kompetentnych osób, które potrafią tymi systemami zarządzać ,to nic z tego nie wyjdzie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4CALL w Bielsko-Biała

nn

rozmowa szybka i łatwa, ogolnie jak chcesz pracować w godzinach o dojazd komputer i tak ogolnie

policeman

Mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej. O co pytają i wgl. wszystko odnośnie jej

gość

Minus dla 4Call za rekrutacje. Osoba rekrutująca (usunięte przez administratora) niestety niepoważnie podchodzi do kandydatów. Na koniec rozmowy obiecuje że o wyniku rekrutacji zostanie się powiadomionym do jakiegoś tam terminu po czym mijają tygodnie i zero odpowiedzi. Na szczęście sporo firm robi już postępy w tej kwestii, bo przecież zawsze można wygospodarować te kilka minut na napisanie chociażby jednego czy dwóch zdań w mailu do kandydata lub wykonanie krótkiego telefonu (niezależnie od tego czy kandydata w ogóle nie zamierza się zatrudnić czy też po prostu aktualnie nie ma takiej możliwości).

lola

Wszystko zależy od projektu i ludzi na nim. Wierzcie mi, pracuję tutaj już jakiś czas i byłam na kilku projektach, bywało różnie. Jednak teraz chodzę do pracy z uśmiechem na ustach, ponieważ atmosfera w pracy jest świetna. I wszystko jest na luzie. Mamy kuchnię z mikrofalówką :D i lodówką, palarnia też jest :D Pełen luksus :)

Konsultant Telefoniczny

Rekrutacja jest jedynie częścią formalności jakie musisz odbyć przed podjęciem pracy w 4call. Rotacja w tej firmie jest tak dużą, że biorą prawie każdego.

powiedzieć coś o sobie, jakby Cie znajomi opisali, jaki powinien być dobry konsultant telefoniczny.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
lorelai_star

ej ej .. jak was czytam to sie słabo robi. robiłam tam ponad dwa lata ( bo sie uczyłam i pracowałam od pon do pt). robota ogólnie spoko!! Ja byłam na ogólnym, a potem przeszłam na utrzymanie bo się otworzyło. Nie narzekałam nigdy- zasady jasne, ile sprzedalam za tyle mi wypłacili. Na ogólnym zawsze miałam ok.1600 netto!!- w lepszym okresie więcej, ale podaję wam średnio ile miałam ( dla tych co nie wiedzą -to jest to co na rękę), a na utrzymaniu miewałam nawet ponad 2000 na rekę ( na prowizjach). Wiec o czym wy gadacie?? Atmosfera fajna, nikt nade mną nie wisiał i nie darł się, ze za mało sprzedaję!! Ludzie!!- tu mają nawet palarnię dla pracowników! chodziłam na fajke kiedy chciałam!.. pokażcie mi drugą taką firmę?? Szkoda, ze osoby, które tu piszą to sami hejterzy, którym nie wyszło w Call Center. próbują zepsuć opinię firmie, która na rynku jest nie od wczoraj. Ja powiem tak: POLECAM każdemu, kto chce zarobić, a się nie urobić ;) Ps. wolę call center niż pracę w spożywczaku :D

gość

do nich do pracy kazdy sie dostaje - duza firma a takie.... placa jałomuzną - (usunięte przez administratora)- jak zarobisz wiecej niz tysiac przez 3 pierwsze miesiace t gratulacje!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

dziunia

4call - zenada....na szkolenia zapraszaja wszytskich a opinia o zarobkach 3-4 brutto to jedna wielka sciema. Na tyle ludzi ile tam pracuje to moze2-3 uda sie raz na jakis czas a tak to wiekszosc zarabia ok 1500 netto a na wychodzacych jeszcze mniej. (usunięte przez administratora)

gość

no właśnie maja przynajmniej godzinnówke niezależnie od wyników

AGUSIA

JA DZIS BYLAM PIERWSZY RAZ NA SZKOLENIU W4CALL POPRZEDNIO PRACOWAŁAM W CRYSTAL CALL FIRMA MASAKRA ;-( ALE NIE O CRYSTAL CALL TYLKO O 4CALL ZOSTALISMY OPROWADZENI PRZEZ KOLEGĘ KTORY PROWADZIŁ PROFESJONALNIE SZKOLENIE I BARDZO NA LUZIE TRZEBA PRZYZNAC ZE FIRMA MI SIE SPODOBAŁA JEST PALARNIA MOŻNA KAWKE MIEC NA BIURKU A W CRISTAL CALL WODE I TO W BUTELCE BY IM SOPRZĘTU NIE ZALAC JEŚC TYLKO W KUCHNI NA PRZERWIE I ZALEDWIE 14 STANOWISK PRACY I UWAŻAC CZY CZEGOŚ NIE POBRUDZIC A JAK NIE MÓWISZ ZE SKRYPTY DOSTAJESZ ZJEBE POLECAM 4CALL CO PRAWDA SZKOLENIE TRWA DŁUGO BO 3TYG ALE TO PRZYNAJMNIEJ UMIESZ I WIESZ CO I JAK POZDRAWIAM WSZYSTKICH I WPADAJCIE DO 4CALL NAPRAWDE SIE OPŁACA

agusia

Ja byłam dziś na rozmowie i dzwoniłam pytałam się i już 7 jestem zaproszona na szkolenie po waszych wpisach trochę się zastanawiam czy dobrze zrobiłam ALE RACZEJ TAK juz na dzień dobry dobra i miła oraz uprzejma P.kierownik wyjasniła co i jak POLECAMMMM KOCHANI

gylk
@agusia

w jakim dziale i jak dł Pani tam pracuje?

gusia

ja tam pracuje w tej firmie i bedę jej bronić! na słuchawkach na utrzymaniu klienta są ludzie co mają po 3-4 tyś brutto wypłaty!!! ja tam zawsze na czas mam kase od nich i zarabiam netto 1800. dla mnie okej. gadam przez telefon, mam kawę, toaletę kiedy chcę i petko :D -kiedy potrzebuje. Dla mnie spoko robota. Do sklepu bym nie poszła, żeby oglądać te bielskie zasmarkane mordy- blleeee.. a tu nikt mnie nie widzi. Ludziska spoko!

pati

Jak się starasz i faktycznie Ci zależy na pracy to jest lepsza niż wykładanie towaru no półkach co robiłam w swojej poprzedniej pracy.. wymagania co prawda trochę wysokie jak na warunki ale atmosfera super i można dorobić sprzedając lecz trzeba się nad tym trochę namęczyć. Odbierasz połączenia a nie dzwonisz do klienta a wypłata zawsze na czas. Dziewczyny co nic nie czaiły na szkoleniach długo nie popracowały ;)

Smith

Jak w każdej pracy - grafik, można troszkę go dostosowywać. Np w zakładach są sztywne zmiany a tu bardziej elastycznie.. Pracowałem na DWT i gdyby nie konieczność wyjazdu zostałbym dalej. Przełożony w porządku. Jak masz chęć do pracy i starasz się to jest ok. Na tech dyszka na h + premie. Na głowę nie pada.

niunia

"generalnie dobre zdanie" - nie ma pracy idealnej......z tego co ja wiem to grafik ustalają odgórnie do 23:00 masakra za 8 zł BRUTTO/h

monika

Pracuję w 4call jakiś czas i generalnie mam dobre zdanie o firmie. Atmosfera jest super, ludzie są bardzo mili, co ważne grafik można dostosowywać do swoich potrzeb i nie jest on narzucony. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jak tu pracuję nie miałam z nim problemu. Jeżeli ktoś chce pracować i sprawdza się w tym co robi gwarantuję, że z pracy w 4call będzie zadowolony. Jak najbardziej polecam! :)

gość

pracuje tu prawie 2 lata i nigdy nie miałam problemy z wynagrodzeniem - tzn zawsze na czas i zawsze ok...

junak

2690 to jakaś mrzonka. Bardzo dobrze sprzedając można wyjść maksymalnie 1650. Atmosfera w pracy (nie piszę o rozmowie kwalifikacyjnej) jest beznadziejna (usunięte przez administratora)

isss

pracowałam w tej firmie i zdecydowanie nie polecam .nie sa w stanie nawet powiedziec za co ci placa co miesiac przesylaja za mala wyplate.nie mowiac o tym ze o prowizjach wogole zapominaja....

gość

O rany no ale tak opcjonalnie 1300 zł netto jeżeli sie pracuje sumiennie i na cały etat idzie wyciągnąć ? Gdzie prowadzone są szkolenia ? w siedzibie firmy czy trzeba gdzieś jeździć ?

mmm

wszystko zależy od tego jaki to jest projekt, mają różne wiec tez rozne stawki........

Zostaw merytoryczną opinię o 4CALL - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w 4CALL?

Zobacz opinie na temat firmy 4CALL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4CALL?

Kandydaci do pracy w 4CALL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4CALL