Opinie o Toyota Kozłowski w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Toyota Kozłowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Toyota Kozłowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Kozłowski w Szczecin

Ta firma to dno kompletne. Oszczędźcie sobie tego na prawdę. (usunięte przez administratora), nepotyzm, nieszanowanie pracowników i kombinatorstwo to najlepsze określenia na tą firmę. Unikajcie tego miejsca!

Edzia

No właśnie przeczytałam kilka opinii tutaj narzekających, ale jakby nie dowiedziałam się najważniejszego, ile w takim razie u nich można zrobić miesięcznie? Chciałabym wiedzieć ile jest samej podstawy i tej premii uznaniowej ewentualnie jeżeli taka występuje. Ktoś pytał czy jest szansa, ale odpowiedzieli użytkownicy, że nie, tylko że w dalszym ciągu nie wiem ile w takim razie można u nich docelowo zarobić :D

Najgorszy zakład w jakim miałem nieprzyjemność pracować. Od początku do końca nic się nie zgadzało. Premia wypłacana po 2 miesiącach przepracowanych. Nigdy się nie zgadzała. Na telefon i komputer sluzbowy trzeba czekac tygodniami. Pracownik ma tylko jedno prawo do robienia nadgodzin za darmo. Firma zatrzymała się w czasie (usunięte przez administratora). Kadra zarządzająca nadaje się do zarządzania resorakami na stole a nie ludźmi. Wszystko musi być na papierze. Na wszystko musisz mieć podpisy przynajmniej kilku dyrektorów, właścicieli. Najgorszy jest właściciel Kozłowski, (usunięte przez administratora)+ kłamanie w żywe oczy. Jednym słowem podczłowiek, który dorobił się na znajomościach w czasie (usunięte przez administratora) Ciekawe kogo sprzedał, ze pozwolili mu prowadzic biznes. Firma poskładana na taśmę i trytytki. Nie polecam!!!

Kacha

W ogóle za co można dostać tę premię, która niestety była tu opóźniona i się nie zgadzała? Za co szef mógłby ją obciąć? A to pracuje się tutaj zdalnie, że firma zapewnia telefon i komputer? Często zdarzają się te darmowe nadgodziny? Chętnie przeczytam coś więcej na temat tych szczegółów i ewentualnie później złożę CV :p

Julia

ta sprzataczka której szukaja to pracuje w godzinach nocnych gdy salon samochodowy jest zamknięty?

Paulina
@Do Zespołu HR

No to ile niby dziennie trzeba przepracować? Te nadgodziny są notorycznie czy od czasu do czasu tylko? :/ A jak ktoś się nie zgodzi to co, nie zagrzeje długo miejsca w firmie?

Ali Nowy wpis

Co to jest program pojazdu służbowego? Jak on funkcjonuje? Jest o tym na dole nowej propozycji dla Agenta Działu Obsługi Klienta na ul. Struga.

JMMK

Święta tuż tuż zaraz kwiecień a wynagrodzeń za luty (premia uznaniowa) dalej nie ma i nie będzie.. Wesołych Świat życzy swoim pracownikom Toyota Kozlowski.

@JMMK

4 kwietnia dalej brak wynagrodzeń za luty. Firma bardzo dobrze dba o swój wizerunek i motywacje pracowników.

@JMMK

Co Ty za bzdury piszesz? Wynagrodzenia płacone są regularnie i nie ma w tym zakresie opóźnień. Jeśli miesiąc w miesiąc nie otrzymujesz pieniędzy za pracę to co tu jeszcze robisz i o kim to świadczy? Premie otrzymujemy maksymalnie w pierwszych dniach kolejnego miesiąca po naliczeniu a zwykle do końca miesiąca. Wynagrodzenie podstawowe nigdy nie było wypłacone z opóźnieniem. Nie wiem jakie są Twoje intencje ale jeśli próbujesz odbić jakieś swoje niepowodzenia zawodowe to zacznij szukać w sobie.

Gasly Nowy wpis

Śmieszne jest to co piszesz, każdy pracownik działu handlowego na to narzeka, że premia jest opóźniona. Mi raz udało się ja otrzymać na czas - 3 dni później ale to można pominąć.

Od pracownika call center wymagają w pierwszym punkcie "bezwzględnego doświadczenia na podobnym stanowisku". Tymczasem ja mam wszystkie kompetencje, jakie są wymagane, ale nie doświadczenie. Jak myślicie, da się to ominąć? No i po co pracownikowi CC prawo jazdy? :0

Czy zdarzają się nadgodziny w Toyota Kozłowski?

JMMK Nowy wpis

Oczywiście, za darmo. Nie ma mowy o wynagrodzeniu zgodnie z PP. Żadne 50, 100 nie obowiązują w tej firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Samochodów Używanych w firmie Toyota Kozłowski? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Przyjęli kogoś na tego Doradcę ds. Sprzedaży samochodów używanych? Widzę, że wygasła oferta, ale bardzo niedawno, 19 dni, to pomyślałem, że może jeszcze by się jakoś udało cudem... Długo w ogóle rozmowy trwają o tę pracę zazwyczaj? Może się załapię.

Egon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Nurtuje mnie przeglądając oferty pracy i widząc częstotliwość ukazywania się ofert poszukiwania pracowników niektórych firm . Firma Toyota Kozłowski poszukuje nieustannie może na różne stanowiska ,może to jest samo w sobie oceną pracodawcy?

Dziewczyny, pracowała któraś z was na recepcji, bo znalazłam ofertę pracy na to stanowisko. Umowa o pracę jest, zakres obowiązków jest ok, wymagań też nie mają wygórowanych. Ogólnie to wszystko wygląda dobrze, ale co znaczy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników? Możecie przybliżyć mi widełki, i co salon ma na myśli pisząc o wynikach.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pracownicy Toyota Kozłowski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Anonimowość

Spotkała mnie nieprzyjemność pracy w tej firmie. Strach tam iść bo w każdej chwili możesz zostać zwolniony. Osoby zarządzające zatrudnione po znajomości to jakaś pomyłka. Totalna nie znają branży, a o zarządzaniu zasobami ludzkimi nie wspomnę. Kompletne dno. Wiecznie niezadowoleni klienci, samochody spóźnione, szefostwo ma wszystko w nosie. Nic nie idzie załatwić, na każdym dokumencie potrzeba milion podpisów. A koniec końców nie usłyszysz nawet dziękuję, tylko pretensje że za mało sprzedałeś. Premia wiecznie spóźniona, podstawa to jakiś żart. Nie równe traktowanie pracowników, dział handlowy najgorszy a mechanicy pielęgnowani bo by mu interes stanął. NIE POLECAM!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!

JMMK

1 marzec, brak tzw premii uznaniowej za styczeń, płaci się tylko mechanikom żeby nie stanęła robota. Pracownicy biurowi są gorszym (usunięte przez administratora).

@JMMK

A coś konkretnego trzeba robić, aby móc otrzymać premię jako mechanik? Jaka to jest kwota? No i czemu tak uważasz o tych pracownikach biurowych.

JMMK

Wypłata dotyczy jedynie etatu w postaci najniższej krajowej(usunięte przez administratora) Cała firma czeka na tzw premie uznaniową stanowiącą u większości osób połowę wynagrodzenia. Sytuacja jest notoryczna !

@JMMK

Nowy rok, stare standardy, haha. A może inni dostali, a Tobie po prostu zabrali, bo tak stwierdzili? Która stacja?

@JMMK

Czemu poniżej najniższej krajowej? :o Z ciekawości za co jest naliczana premia uznaniowa i jakie tą są kwoty? Przypuszczam ze różnią się od stanowisk?

JMMK

Koniec miesiąca stycznia i dalej brak drugiej części wypłaty za grudzień.

Basia
@JMMK

A za co właściwie otrzymuje się tę premię uznaniową? Są jakieś konkretne wytyczne bądź regulamin, którego trzeba przestrzegać, aby dostać dodatkowe pieniądze? I jeśli można prosić o informację, to w jakiej wysokości jest ta premia?

Przyjęli kogoś na doradcę działu blacharsko-lakierniczego już czy nadal można aplikować? bo mi pokazuje, że wygasła oferta, no ale z drugiej strony tylko 2 dni temu. Zarobki są mocno uzależnione od szkoły ogółem? Bo widziałem, że tam pisali, że średniego oczekują wykształcenia, ale to jest szansa na górną stawkę z widełek? To 9 tysięcy tam podawali wtedy.

Przez przypadek trafiłem na tą stronę i nie mogę uwierzyć co tu jest napisane, gotów jestem uwierzyć że pracuję w innej firmie. Pracuję w serwisie na Mieszka 1-go, pracowałem też na Struga i tak zleciało już 8 lat u P. Kozłowskiego. Zastanawiam się dlaczego ja tak długo tu pracuję i znam większość pracowników którzy pracują w tej firmie tyle samo co ja a nawet dłużej i co, i nie chcą zmieniać pracy - ciekawe dlaczego? Duża rotacja personelu, tak ale tylko tych którym nie chce się pracować, ich praca jest nierzetelna, nie profesjonalna, nie wnoszą nic do zespołu, co w przypadku każdej firmy chyba jest wymagane. A ci którzy wystawiają te negatywne opinie, co oni mogą wiedzieć o tej firmie, pracowali 3 miesiące w porywach z tego kilka dni na urlopie i resztę na zwolnieniu lekarskim, jak kolega wyżej (pracował na Oplu a napisał opinie na forum Toyoty). A teraz są wiarygodnymi opiniodawcami na temat tej firmy. Śmieszne. Może w dużym skrócie opiszę jak to naprawdę wygląda. Praca u P.Kozłowskiego wymaga dużego zaangażowania, profesjonalizmu, ciągłego pogłębiania wiedzy, kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole co jest wynagradzane dobrymi zarobkami, płaconymi na czas (wynagrodzenie podstawowe + premia). Każdy z pracowników uczestniczy w szkoleniach opłacanych przez właściciela firmy, które organizowane są przez specjalistów w ośrodkach Toyoty . Warunki pracy są bardzo dobre , jest czysto, komfortowo, na warsztacie i myjni +16 stopni i nikt nikomu nie wydziela środków czystości!!! Co najważniejsze atmosfera w pracy jest bardzo dobra a P.Kozłowski jest szanowaną osobą w firmie. Dziękuję:)

prawie 2024 i nie ma tragedii

nie ma tragedii zarobki teraz jak wszędzie w autoryzowanych w mieście kiedy masz lata doświadczenia w cv i wiesz co jak robic swoją robotę. Szefostwo i kierownictwo to ci z którymi jedni się dogadują inni nie ale zależne od dnia, i kwestia momentu. premia wypłacana na czas tylko u mechaników reszta stanowisk czeka miesiącami na wpływy. Na każdą próbę dochodzenia swoich racji ‚,góra,, ma gotowe te same (usunięte przez administratora) mówione miesiąc w miesiąc latami, ta premia to nie wiadomo za co, bo na wstępnej rozmowie już(usunięte przez administratora) że procenty od przerobu hahaha ta….. strasznie kręcą przy wypłatach żeby sobie (usunięte przez administratora) pod stołem na zatrudnionego (usunięte przez administratora) a każdy inny oprócz (usunięte przez administratora) i jego(usunięte przez administratora) miał po równo. Przyjdź i sprawdz i wyjdź tu praca jest tylko dla odpornych na ten (usunięte przez administratora)

@szczecinanka
@prawie 2024 i nie ma tragedii

Bardzo dziękuje Tobie za odpowiedź. Jestem po rozmowie, ale dopiero po wszystkim pomyślałam, aby wejść na tę stronę i nie ukrywam, przestraszyłam się po całości... a wiadomym jest to, że każdy szuka czegoś stabilnego. Byłam o krok o podjęciu decyzji odejścia ze swojej aktualnej firmy, chociaż wciąż śmiem wątpić, czy okazja nie przelatuje mi koło nosa... ponieważ praca w salonie samochodowym to moje małe skryte marzenie. Możliwości są tylko dwie. Albo zyskam, albo stracę i zostanę bez niczego, bo z tego co tutaj piszą, to można dostać z dnia na dzień wypowiedzenie, na co w tych czasach nie mogłabym sobie pozwolić :/

Mirek
@@szczecinanka

Możesz coś więcej napisać o przebiegu rekrutacji i na jakie stanowisko się starałaś? Dostałaś ostatecznie pracę, ale jeszcze jej nie przyjęłaś, czy na czym stanęło?

Jak wysokość premii się nie zgadzała to nie mogłeś tego wyjaśnić z kierownikiem? Czemu dodatkowa kasa dopiero po dwóch miesiącach? Potem była już co miesiąc czy taki system że płacą rzadziej?

Kacha

Gasparczewski

Nie polecam pracodawcy nie dają rękawiczek do noszenia opon. Co innego się robi w zakresie obowiązków niż na prawdę w pracy.

Adka
@Gasparczewski

Tak się tylko zastanawiam… czy pytaliście wprost o te rękawice podczas ogarniania opon? Mój chłopak by spytał. Kwestia tego zakresu obowiązków także mnie zaciekawiła. To co miałby teraz na umowie gdyby jeszcze w tym roku się zatrudniał? No i jaką pracę konkretniej by wykonywał? Ma doświadczenie

Szarak

Nie polecam z całego serca. Firma dobra tylko żeby popracować max rok i iść gdzie indziej.

Mała
@Szarak

Czemu tak sądzisz? Serio firma ma aż tak rażące minusy? Nie dbają o pracownika, czy o co chodzi? Brat chce się przyjąć na doradcę, ale no zależy mu na stabilnym zatrudnieniu jednak.

Czy Toyota Kozłowski organizuje staże dla studentów?

Było minęło

W życiu nie zostałam potraktowana tak, jak u (usunięte przez administratora). Strata czasu i nerwów. Zatrudniają człowieka a potem traktują jak przedmiot i swoją własność, a jak pokażesz, że nie dasz sobie wejść na głowę i robić cudzej roboty (ponad swój zakres obowiązków w umowie i z innego działu) to eminencja wręcza Ci wypowiedzenie i nara ???? PORAŻKA, nie polecam

Edzia

Julia

Zespół HR
@Julia

Pani Julio, praca jest zmianowa i odbywa się w godzinach 6:00-19:00.

Ilona
@Zespół HR

I jest to 8 godzin? Bo z tego co rozumiem jest odstęp czasu gdzie są wszyscy jednocześnie?

Zespół HR
@Ilona

Zgadza się, w środkowych godzinach zmiany się nakładają

Do Zespołu HR
@Zespół HR

Proszę niech zespół HR dopowie tylko, że w tej firmie nikogo nie obchodzi kodeks pracy i 8h to fikcja. Nieprzestrzeganie czasu pracy i niepłacenie za nadgodziny, których się wymaga, bo tak lubi właściciel. Naleciałości z jego czasów. Mam nadzieję, że odpowiednie urzędy w końcu się tym zainteresują i menadżerami, którzy tego wymagają również.

Paulina
@Do Zespołu HR

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Kozłowski - Szczecin

• Jak się pracuje w Toyota Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Kozłowski?

Toyota Kozłowski
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Struga 31b
    70-777 Szczecin