NDG Medical Sales Force
counter
3 32 51 5 1

Popularne opinie

ja

zarobki około 2500 zł, samochód w zależności dla jakiej firmy jesteś zatrudniony. Masz limit kilometrów miesięcznie, które możesz zrobić samochodem i jest on tak mały, że na służbowe brakuje a o prywatnych nie masz nawet co marzyć :) Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie omijaj ich z daleka.

Tak8Nie1
Były

Kilometrów miesięcznie tyle co kot naplakal... pensja 25pp bez premii i możliwości rozwoju. Kończy się projekt i już nie jesteś potrzebny wiec szybciutko dostajesz wypowiedzenie... Znajdź sobie porzadna prace z konkretnym kierownikiem a nie tak jak tu ze na tym stanowsiku jest ktoś przez przypadek i nie wie od czego jest kiero. Na wsparcie sprzedaży i szkolenia tu nie licz

Tak15Nie
 Rekomendacja

Polecam!

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w NDG Medical Sales Force?

Sushi Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Też jestem ciekawa jakie benefity. Czy ktoś pracował jako przedstawiciel medyczny ds dermatologii i może się wypowiedzieć na ten temat? Ile godzin dziennie wychodzi na 8 wizyt?

były pracownik Nowy wpis

Byłam zatrudniona przez firmę NDG na jednym projekcie dla firmy z branży medycznej. Kontakt z firmą bardzo dobry, dbają o pracownika, zawsze otrzymywałam błyskawicznie odpowiedź na zadane pytanie. Każdego pracownika traktują równo, co bardzo mi się podoba. Zarobki uzależnione od firmy, z którą się współpracuje, ilość km była odpowiednia, jeśli chodzi o auto służbowe. Polecam zatrudnienie przez NDG :)

TakNie3
Luka Nowy wpis

Podpowiedzcie jak w obecnej sytuacji zmieniła się praca w firmie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 224 dni.

Co wchodzi w socjal NDG Medical Sales Force?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

monto

Serdecznie polecam, warunki zgodne z umową, wszystko na czas, stały kontakt z każdym działem.

Tak2Nie1
Paweł
Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Koordynator akcji promocyjnych jakie warunki? Jakie zarobki, jakie auto?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 325 dni.

Co jaki okres czasu w NDG Medical Sales Force można ubiegać się o podwyżkę?

Rekomendacja

Polecam!

@GC

Nie polecam (chaos, kiepska flota, brak budżetów, niskie podstawy). Ps. auto myjemy co 6 m-cy ????????????

Tak1Nie3
@Były

Szkoda, ja znowu mam dobre doświadczenia z tą firmą.

Franciszek
@GC

Mam przez to rozumieć, że pracujesz obecnie w firmie NDG Medical Sales Force? Jeżeli masz dobre doświadczenia, to na pewno będziesz mógł napisać nam o atmosferze oraz warunkach zatrudnienia, które obowiązują w tej firmie. W wątku nie pojawiły się w ostatnim czasie żadne konkretne informacje, dlatego liczę na Twoją wypowiedź.

@Franciszek

Hej @Franciszek, pracowałam. Atmosfera bardo dobra - pomocny zgrany zespół. Dostajesz samochód, laptop, komórkę. Wynagrodzenie zależy od projektu w jakim pracujesz. Mój kontrakt był na pół roku i mile wspominam tą współpracę.

Czarek

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca wię czegoś tu nie rozumiem

Tak2Nie
@Czarek

Firma ma kiepską opinie na rynku, nie wiem skąd masz takie dane.

TakNie2

Tak15Nie
@Były

Zgadzam się z Przedmowca. Cała prawda o pracy w tej firmie.

P.27
@Nick

Mnie się wydaje,ze pracowalam w zupelnie innej firmie :) Wrecz przeciwnie, kierownik - normalny i wyrozumialy człowiek, stawial konkretne wymagania i nie oczekiwal więcej. Atmosfera bardzo miła. Wynagrodzenia zależne od projektu. Ja polecam ndg.

Tak1Nie

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie NDG Medical Sales Force? Jak tak, to dlaczego?

@Administrator

Nie.

Zuza

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

TakNie

Co nowego dzieje się w NDG Medical Sales Force? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Paweł

Pracowałem przy jednym z projektów około 1,5 roku. Będę dobrze wspominał ten czas i z czystym sumieniem mogę polecić te firme. Świetna kadra, łatwy kontakt, szybkie rozwiązanie napotkanych przeszkód. Niektóre kwestie są zależne od firmy, która zleca prace, więc pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, natomiast część, za którą odpowiada NDG jest na wysokim poziomie. Dziękuję za współpracę :)

Tak14Nie1

Stefan

Generalnie to firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy może aktualnie potrzebują ludzi?

Tak4Nie

P

Pravowalem dla jednego projektu rok temu. Niestety skończył się kontrakt z firmą dla której pracowałem za pośrednictwem NDG. Z zarobków byłem zadowolony, z pracy i kierownictwa - P. J.J również :) Polecam

Tak7Nie

Grupa NDG

@Były dziękujemy za Twoją opinię ale kolejny raz przypominamy, że o wysokości pensji, możliwościach rozwoju, wyposażeniu pracownika, długości kontraktu, a także obsadzie kierowniczej itd. decyduje nasz klient, a nie Grupa NDG. Każdy, podejmując pracę, jest świadom warunków na jakie się zgadza.

ja

Tak8Nie1
Nick

Czesc, Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć PH na początku pracy? jakimi autami dysponuje flota i czy jesst mozliwosc korzystania prywatnie? Pozdrawiam

Tak2Nie

@Nick

Zarobki zależą od projektu do jakiego przedstawiciel jest zatrudniony. I chociaż Grupa NDG stawki ustala ze swoim zleceniodawcą i takie oferuje pracownikom, to też nigdy nie zataja ich przed kandydatami. Każdy, podejmując pracę, jest świadom zarobków i na nie się godzi, podpisując umowę. Zleceniodawca Grupy NDG decyduje także o wyposażeniu pracownika (m.in. wyznacza miesięczne limity kilometrów). Limity są kalkulowane w taki sposób, aby były adekwatne do pełnionych obowiązków. Samochód można użytkować poza pracą i nie ma z tym nigdy problemów. Zazwyczaj samochody są dopasowane do projektów. Flota jaką dysponujemy to m.in.: Skody - Fabia, Rapid; Fordy - Focus, Mondeo; Ople - Astra itd.

Grupa NDG

Grupa NDG realizuje różne projekty o zróżnicowanej wielkości od czego często zależy wysokość wynagrodzenia, czas zatrudnienia czy rodzaj wyposażenia pracownika (telefon, komputer, samochód). Każdy przedstawiciel zatrudniony przez nas jest informowany o warunkach zatrudnienia m.in. o czasie zatrudnienia, wysokości wynagrodzenia czy zakresie obowiązków. W każdym momencie jesteśmy też do dyspozycji naszych pracowników - można dopytać, jeśli jakiekolwiek warunki są niezrozumiałe lub niedopowiedziane. Pozdrawiamy, Zespół NDG

Zostaw merytoryczną opinię o NDG Medical Sales Force - Olsztyn

NDG Medical Sales Force