NDG Medical Sales Force

Olsztyn

Opinie o NDG Medical Sales Force

Grupa NDG

@Były dziękujemy za Twoją opinię ale kolejny raz przypominamy, że o wysokości pensji, możliwościach rozwoju, wyposażeniu pracownika, długości kontraktu, a także obsadzie kierowniczej itd. decyduje nasz klient, a nie Grupa NDG. Każdy, podejmując pracę, jest świadom warunków na jakie się zgadza.

Były

Kilometrów miesięcznie tyle co kot naplakal... pensja 25pp bez premii i możliwości rozwoju. Kończy się projekt i już nie jesteś potrzebny wiec szybciutko dostajesz wypowiedzenie... Znajdź sobie porzadna prace z konkretnym kierownikiem a nie tak jak tu ze na tym stanowsiku jest ktoś przez przypadek i nie wie od czego jest kiero. Na wsparcie sprzedaży i szkolenia tu nie licz

ja

zarobki około 2500 zł, samochód w zależności dla jakiej firmy jesteś zatrudniony. Masz limit kilometrów miesięcznie, które możesz zrobić samochodem i jest on tak mały, że na służbowe brakuje a o prywatnych nie masz nawet co marzyć :) Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie omijaj ich z daleka.

Nick

Czesc, Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć PH na początku pracy? jakimi autami dysponuje flota i czy jesst mozliwosc korzystania prywatnie? Pozdrawiam

@Nick 01.10.2017 11:35

Zarobki zależą od projektu do jakiego przedstawiciel jest zatrudniony. I chociaż Grupa NDG stawki ustala ze swoim zleceniodawcą i takie oferuje pracownikom, to też nigdy nie zataja ich przed kandydatami. Każdy, podejmując pracę, jest świadom zarobków i na nie się godzi, podpisując umowę. Zleceniodawca Grupy NDG decyduje także o wyposażeniu pracownika (m.in. wyznacza miesięczne limity kilometrów). Limity są kalkulowane w taki sposób, aby były adekwatne do pełnionych obowiązków. Samochód można użytkować poza pracą i nie ma z tym nigdy problemów. Zazwyczaj samochody są dopasowane do projektów. Flota jaką dysponujemy to m.in.: Skody - Fabia, Rapid; Fordy - Focus, Mondeo; Ople - Astra itd.

Grupa NDG

Grupa NDG realizuje różne projekty o zróżnicowanej wielkości od czego często zależy wysokość wynagrodzenia, czas zatrudnienia czy rodzaj wyposażenia pracownika (telefon, komputer, samochód). Każdy przedstawiciel zatrudniony przez nas jest informowany o warunkach zatrudnienia m.in. o czasie zatrudnienia, wysokości wynagrodzenia czy zakresie obowiązków. W każdym momencie jesteśmy też do dyspozycji naszych pracowników - można dopytać, jeśli jakiekolwiek warunki są niezrozumiałe lub niedopowiedziane. Pozdrawiamy, Zespół NDG

Mat

Nie polecam! Uważajcie! Marne zarobki, nieokreślone wymagania, później same problemy

Kac

Praca jak każda inna na cuda nie liczcie bo ich nigdzie nie ma a tu szczególnie :) Pozdrawiam

ZiZi

Znalazlam ostatnio ogłoszenie NDG MEDICAL na portalu pracuj.pl - NDG MEDICAL KIEROWNIK REGIONALNY. Stwierdziłem zagladne i zobaczę ponieważ nazwa firmy stricte wskazuje na rynek medyczny, czytam ogłoszenie a tam branża CUKIERNICZA - nie za dobrze to o firmie świadczy. Pozdrawiam

Agnieszka

Warunki zależą od projektu, są projekty w którym masz wszystko a są projekty w których nie masz nic - to już sprawa nie zależna od ndg wiec o to pretensji do nich mieć nie można ale w innych sprawach ( kadrowych ) juz tak. Brak informacji, niekompetencja i brak znajomości przepisów.

PRACOWNIK

NIE PŁACĄ ZA MYCIE SAMOCHODU WEWNĄTRZ....

również pracownik
@PRACOWNIK 03.04.2017 22:31
NIE PŁACĄ ZA MYCIE SAMOCHODU WEWNĄTRZ....

Może i nie płacą, a może płacą - ich sprawa. Ale jak można po sobie zostawić chlew i mieć na to wylane? :/ :/ :/

Joanna zapewne sprawdzali u Przema predyspozycje na Dyrektora :) Skoro to taka rewelacyjna firma i tak dobrze Ci było w niej to ciekawe czemu już tam nie pracujesz..... Upieprzone siedzenia a malutkie plamki to dwie różne sprawy...... Poza tym każdy ma prawo do własnego zdania moje jest takie, że firma beznadziejna patrzy tylko jak wykorzystać pracownika.

Joanna
@pracownik 31.03.2017 14:08

Na stałe przejęła mnie firma, w której byłam przedstawicielem x] A nie wiem jak ciebie, ale mnie mama uczyła, żeby po sobie sprzątać - skoro miałeś "malutkie plamki", to trzeba było je... usunąć? Serio, da się!

Joanna

Wy wszyscy tak naprawdę? Bo mam wrażenie, że pracowałam z innym NDG! @ja - ja dostawałam wszystkie informacje, a warunki zatrudnienia chyba się akceptuje, a nie potem narzeka.... Jak ja pracowałam z Ndg NIKT z moich znajomych nie dostał tam wypowiedzenia znienacka i bez powodu. @Krzysiek, może problemem była właśnie ta "sielanka"? Po to się idzie do pracy, żeby pracować, a nie czekać tylko na wypłatę i się opieprzać. @Kasia ja się szanuję i polecam pracę z ndg. Przez lata na rynku pracy przechodziłam przez różne procesy rekrutacyjne i ten prowadzony przez NDG nie był jakimś szalonym wyjątkiem. Nieadekwatny do stanowiska? @Przemo, a może sprawdzali twoje predyspozycje na różne stanowiska? Aha, @pracownik, normalne zużywanie opon, a upieprzone siedzenie to chyba zupełnie inne sprawy x] Ludzie, szkoda słów - mam wrażenie, że jesteście ciućmami z pokolenia Y lub Z, które oczekują traktowania jak książęta i księżniczki :/

ja

Nie polecam, kiepsko płacą, żadnych benefitów, żadnych informacji nie można się doprosić na czas. Po prostu totalnie zlewają pracowników.

były pracownik

Po zakończonej współpracy nawet świadectwa pracy nie umieją wysłać w terminie.... Kasia ma rację jeśli się szanujesz to tam nie idź.... :)

Przemo

Rekrutację sobie darujcie. Wygląda tragicznie i nie jest adekwatna do stanowiska. Wyimaginowane rzeczy a pytania z kosmosu

Kasia

Ja ani nie chwałę ani się nie żale. Każdy powinien spróbować, zobaczyć i się przekonać na własnej skórze. W każdym bądź razie - szanujesz się to tam nie jedz :)

Renata

Ja mam dobre doświadczenia z NDG. Pracowałam u nich rok i bardzo sobie chwalę. Serio, musiało u Was coś pójść nie tak, bo w czasie, kiedy ja byłam u nich wszystko było super - panie miłe i pomocne, a pan Szymon zawsze pod telefonem.

Szymon NDG

Bardzo dziękuję za uwagi w zakresie funkcjonowania floty pojazdów. Przy każdym wydaniu pojazdu każdy użytkownik otrzymuje auto w stanie, którego stan potwierdza własnym podpisem. Każdy ma prawo nanieść na protokół każdą rysę i uszkodzenie, jeśli takowe na aucie występuje. W swojej pracy zwracam baczną uwagę na stan pojazdu oraz jego czystości i zawsze, absolutnie zawsze zwracam uwagę na to, że gdy będziemy wymieniać auto na inne, bądź się rozstawać oczekuję takiego samego poziomu czystości auta. Zasady są jasne i czytelne, jak widać nie dla wszystkich. Jeśli przy zdaniu pojazdu jest na fotelu plama, to kto odpowiada za jej powstanie, ja? Zdecydowana większość zabrudzeń tapicerki da się usunąć dostępną na każdej stacji pianką i czystą ściereczką - więc, proszę uwierzyć da się przygotować auto jak trzeba bez konieczności wydatkowania wielkich środków na czyszczenie. Każde zabrudzenie lub zniszczenie wiąże się z koniecznością wydatkowania środków na naprawę, czy czyszczenie. Zdecydowana większość naszych użytkowników oddaje auta w bardzo dobrym stanie, co potwierdza znajomość i respektowanie zasad, za co gorąco dziękuję. Zapewniam, że NDG nigdy nie obciążyło pracownika za naturalne zużycie opon, czy odprysk na szybie, chyba że uszkodzenia wynikają z rażącego zaniedbania lub działania celowego użytkownika. Pozdrawiam serdecznie.

Dokładnie tak jak opisał Krzysiek. Super pięknie, super przełożony Pan Jarek. Potem wypowiedzenie Kurierem bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Następnie obciążanie pracownika za wszystko aby tylko zarobić jak najwięcej na pracowniku, który jest na wypowiedzeniu. Noty obciążeniowe za np. odprysk na szybie, zadzior na oponie, plamkę :) na siedzeniu oczywiście kwoty nie adekwatne do rzeczywistego stanu samochodu. Panie Szymonie opony się zużywają podczas jeżdżenia a odprysk na szybie może się zdarzyć każdemu, kto jeździ samochodem i nie jest to zależne od kierowcy......

@pracownik 11.03.2017 10:55

Firma, która jest klientem Grupy NDG, podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. Naszym zadaniem było dostarczenie wypowiedzenia - zazwyczaj robimy to osobiście (nie jest to jednak żaden wymóg prawny), niestety w tym przypadku została podjęta inna decyzja. Sprawdziliśmy zarzut dotyczący not obciążeniowych - nie odnotowaliśmy takiego faktu. Z resztą pan Szymon wyczerpująco opisał temat. W przypadku, gdyby cokolwiek nadal było niejasne - prosimy o kontakt z Działem Floty w celu wyjaśnienia sytuacji.

Krzysiek

Na początku jest pięknie i kolorowo. Praca bez stresu, opowiadasz znajomym jakiego masz super przełożonego a każdy Ci zazdrości. Sielanka trwa aż do samego końca ( kilka miesięcy ). Przychodzi kurier i dostajesz kopertę, a w kopercie wypowiedzenie. Jeśli ktoś chce miec parę miesiecy na poszukajcie innej pracy może się skusić ale na dłużej nie polecam. Tzn uważajcie i miejcie w głowie czerwona lampkę ze może przyjść wypowiedzenie kiedy się nie spodziewasz lub z umowy o pracę zrobią Ci umowę zlecenie. Zarobki zależy od projektu. Ale najwięcej musi zarobić NDG! ;) Pozdrawiam pracowników firmy NDG

@Krzysiek 03.03.2017 16:56

W Grupie NDG dbamy o to, aby współpraca była zgodna z najwyższymi standardami. Nasza firma ze swojej strony gwarantuje umowy o pracę, zapewniamy swoim pracownikom projektowym bezpieczeństwo oraz pełną opiekę księgową, kadrową oraz całodobowe wsparcie techniczne. Niektóre kwestie są zależne bezpośrednio od realizowanego projektu - w tym nie tylko zarobki, ale także forma i czas wypowiedzenia umowy. Firma, która jest klientem Grupy NDG, decyduje o tym, że chce zakończyć współpracę z danym pracownikiem. Tak było w tym przypadku. I chociaż najbardziej cenimy sobie kontakt osobisty, czasami musimy użyć innych narzędzi. Nie zawsze to my decydujemy.

piotr

czy wiecie czy firma zapewnia jakieś benefity dla swoich pracowników??

Grupa NDG Sp. z o.o.
@piotr 20.10.2016 13:02
czy wiecie czy firma zapewnia jakieś benefity dla swoich pracowników??

Zatrudnieni przedstawiciele realizują projekty dla klientów Grupy NDG Medical. Są to znane na rynku krajowym i zagranicznym marki z branży medycznej, farmaceutycznej oraz FMCG. Grupa NDG, zatrudniając tylko na umowy o pracę, zapewnia swoim pracownikom projektowym bezpieczeństwo oraz pełną opiekę księgową, kadrową oraz całodobowe wsparcie techniczne (w przypadku realizacji projektu, w którym pracownik korzysta ze służbowego samochodu oraz urządzeń mobilnych i informatycznych). Benefity są jednak ściśle określone przez firmę, dla której pracownik realizuje projekt, czyli klienta Grupy NDG. Zarówno my, jak i marki dla których działamy, mamy na uwadze komfort pracowników. Chcemy, aby czuli się dowartościowani i doceniani na równi z pracownikami zatrudnionymi bezpośrednio w firmie naszego klienta. Na wszelkie pytania dotyczące szczegółów prowadzonych rekrutacji odpowie dział HR Grupy NDG, z którym można skontaktować się, dzwoniąc na numer 0 89 615 33 40.

Zostaw opinię o NDG Medical Sales Force - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NDG Medical Sales Force