Opinie o NDG Medical Sales Force w Olsztyn

<p align=justify>NDG Medical Sp. z o.o. To firma świadcząca kompleksową usługę outsourcingu sił sprzedaży. Zajmuje się rekrutacją, selekcją i dostarczaniem firmom i koncernom przedstawicieli. Dodatkowo, zapewnia wyposażenie przedstawicieli w sprzęt niezbędny do pracy i dbaniem o jego jakość. </p>

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDG Medical Sales Force w Olsztyn

Były pracownik Nowy wpis

Byłem zatrudniony przez firmę NDG Medical. Zarobki średnie mogłoby być trochę lepiej. Poza tym wszytko Ok. Wypłata zawsze na czas, dobry kontakt z firmą oraz dają dodatkowe benefity. Polecam współpracę z nimi.

Średnie to znaczy ile? Wolałbym żebyś napisał konkretną kwotę, bo dla jednych to może być całkiem spoko kwota. Wymienisz jakie benefity oferują swoim ludziom, jest coś niestandardowego? W skład benefitów wchodzą również premie?

Zofia Nowy wpis

wdziałam jak ktoś napisał kiedyś, że w kwestii ostatecznych zarobków wszystko zależy od projektu jaki dadzą. Ciekawa jestem jakie w takim razie z ostatnim czasie tu były ile można było dzięki nim zgarnąć. Da ktoś znać? Firma się rozwija i warto aplikować?

Iks Nowy wpis

Gdzie w Warszawie jest placówka NDG? Pytam w kontekście ogłoszenia na stanowisko Asystent ds Obsługi Pacjenta. Na jaką pensję netto można liczyć?

Czy oczekują dużej znajomosci języka angielskiego?

Przedstawiciel medyczny

Dużo pytań nie związanych z pracą. Dyskryminacja kobiet ze względu na dzieci. Osoby nie kompetentne przeprowadzają rekrutację.

Z kim będzie dziecko jak Pani będzie w pracy. Czy korzysta Pani z opieki na dziecko. Czy zamierza Pani mieć jeszcze dziecko. Dlaczego ta firma. Jakie doświadczenie Pani posiada.

Na jakie benefity można liczyć w NDG Medical Sales Force?

Sushi

Też jestem ciekawa jakie benefity. Czy ktoś pracował jako przedstawiciel medyczny ds dermatologii i może się wypowiedzieć na ten temat? Ile godzin dziennie wychodzi na 8 wizyt?

Byłam zatrudniona przez firmę NDG na jednym projekcie dla firmy z branży medycznej. Kontakt z firmą bardzo dobry, dbają o pracownika, zawsze otrzymywałam błyskawicznie odpowiedź na zadane pytanie. Każdego pracownika traktują równo, co bardzo mi się podoba. Zarobki uzależnione od firmy, z którą się współpracuje, ilość km była odpowiednia, jeśli chodzi o auto służbowe. Polecam zatrudnienie przez NDG :)

Luka

Podpowiedzcie jak w obecnej sytuacji zmieniła się praca w firmie?

monto

Serdecznie polecam, warunki zgodne z umową, wszystko na czas, stały kontakt z każdym działem.

Koordynator akcji promocyjnych jakie warunki? Jakie zarobki, jakie auto?

Polecam!

@GC

Nie polecam (chaos, kiepska flota, brak budżetów, niskie podstawy). Ps. auto myjemy co 6 m-cy ????????????

@Były

Szkoda, ja znowu mam dobre doświadczenia z tą firmą.

Franciszek
@GC

Mam przez to rozumieć, że pracujesz obecnie w firmie NDG Medical Sales Force? Jeżeli masz dobre doświadczenia, to na pewno będziesz mógł napisać nam o atmosferze oraz warunkach zatrudnienia, które obowiązują w tej firmie. W wątku nie pojawiły się w ostatnim czasie żadne konkretne informacje, dlatego liczę na Twoją wypowiedź.

@Franciszek

Hej @Franciszek, pracowałam. Atmosfera bardo dobra - pomocny zgrany zespół. Dostajesz samochód, laptop, komórkę. Wynagrodzenie zależy od projektu w jakim pracujesz. Mój kontrakt był na pół roku i mile wspominam tą współpracę.

Czarek

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca wię czegoś tu nie rozumiem

@Czarek

Firma ma kiepską opinie na rynku, nie wiem skąd masz takie dane.

Były

Kilometrów miesięcznie tyle co kot naplakal... pensja 25pp bez premii i możliwości rozwoju. Kończy się projekt i już nie jesteś potrzebny wiec szybciutko dostajesz wypowiedzenie... Znajdź sobie porzadna prace z konkretnym kierownikiem a nie tak jak tu ze na tym stanowsiku jest ktoś przez przypadek i nie wie od czego jest kiero. Na wsparcie sprzedaży i szkolenia tu nie licz

@Były

Zgadzam się z Przedmowca. Cała prawda o pracy w tej firmie.

P.27

Mnie się wydaje,ze pracowalam w zupelnie innej firmie :) Wrecz przeciwnie, kierownik - normalny i wyrozumialy człowiek, stawial konkretne wymagania i nie oczekiwal więcej. Atmosfera bardzo miła. Wynagrodzenia zależne od projektu. Ja polecam ndg.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie NDG Medical Sales Force? Jak tak, to dlaczego?

Nie.

Zuza

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Pracowałem przy jednym z projektów około 1,5 roku. Będę dobrze wspominał ten czas i z czystym sumieniem mogę polecić te firme. Świetna kadra, łatwy kontakt, szybkie rozwiązanie napotkanych przeszkód. Niektóre kwestie są zależne od firmy, która zleca prace, więc pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, natomiast część, za którą odpowiada NDG jest na wysokim poziomie. Dziękuję za współpracę :)

Stefan

Generalnie to firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy może aktualnie potrzebują ludzi?

P

Pravowalem dla jednego projektu rok temu. Niestety skończył się kontrakt z firmą dla której pracowałem za pośrednictwem NDG. Z zarobków byłem zadowolony, z pracy i kierownictwa - P. J.J również :) Polecam

Grupa NDG

@Były dziękujemy za Twoją opinię ale kolejny raz przypominamy, że o wysokości pensji, możliwościach rozwoju, wyposażeniu pracownika, długości kontraktu, a także obsadzie kierowniczej itd. decyduje nasz klient, a nie Grupa NDG. Każdy, podejmując pracę, jest świadom warunków na jakie się zgadza.

zarobki około 2500 zł, samochód w zależności dla jakiej firmy jesteś zatrudniony. Masz limit kilometrów miesięcznie, które możesz zrobić samochodem i jest on tak mały, że na służbowe brakuje a o prywatnych nie masz nawet co marzyć :) Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie omijaj ich z daleka.

Czesc, Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć PH na początku pracy? jakimi autami dysponuje flota i czy jesst mozliwosc korzystania prywatnie? Pozdrawiam

Grupa NDG

Zarobki zależą od projektu do jakiego przedstawiciel jest zatrudniony. I chociaż Grupa NDG stawki ustala ze swoim zleceniodawcą i takie oferuje pracownikom, to też nigdy nie zataja ich przed kandydatami. Każdy, podejmując pracę, jest świadom zarobków i na nie się godzi, podpisując umowę. Zleceniodawca Grupy NDG decyduje także o wyposażeniu pracownika (m.in. wyznacza miesięczne limity kilometrów). Limity są kalkulowane w taki sposób, aby były adekwatne do pełnionych obowiązków. Samochód można użytkować poza pracą i nie ma z tym nigdy problemów. Zazwyczaj samochody są dopasowane do projektów. Flota jaką dysponujemy to m.in.: Skody - Fabia, Rapid; Fordy - Focus, Mondeo; Ople - Astra itd.

Zostaw merytoryczną opinię o NDG Medical Sales Force - Olsztyn

• Jak się pracuje w NDG Medical Sales Force?

Zobacz opinie na temat firmy NDG Medical Sales Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NDG Medical Sales Force?

Kandydaci do pracy w NDG Medical Sales Force napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NDG Medical Sales Force
2.7/5 Na podstawie 32 ocen.

NDG Medical Sales Force