Opinie o Anna Hair Anna Płochocka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anna Hair Anna Płochocka, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anna Hair Anna Płochocka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Hair Anna Płochocka w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w Anna Hair Anna Płochocka. Czy pracodawca idzie na rękę?

Filomena Nowy wpis

To jest forum dla pracowników firmy a klienci swoje uwagi powinni kierować do firmy!

Kloentka Nowy wpis

Nie polecam fatalną jakość włosów stratą pieniędzy A Pani Anna nie dopuszcza do siebie informacji że jest coś nie tak z włosami bo się kleją i płaczą nie dopuściła do siebie informacji nie (usunięte przez administratora) rozwiązania nawet nie przeprosiła tylko zacięcie broni się i jest pewna że wszystko jest u niej najlepsze nie da sobie wytłumaczyć ze jest źle zrobiona usługa nawet gdy widziała na foto oraz osobiście w dalszym ciągu nie widzi problemu tym czasem po tygodniu noszenia słowo musiałam je zdjąć. Nie polecam zero porozumienia z P. A. Ps. Proszę nie usuwać Pani Aniu negatywnych opinie ponieważ ludzie mają prawo znać wszystkie opinie zanim się do Pani wybiorą .

Magdalena Nowy wpis

Usługa wykonaną nie profesjonalnie . Jakość włosów pozostawia wiele do życzenia . Jednym słowem porażka. Pani Aniu proszę się wybrać na szkolenie bo to co Pani robi kobietom na głowie to katastrofa .Nie jest to profesjonalista wyszkolona lecz samouk A niestety by być dobra stylista trzeba na wierzono się szkolić. Nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nella

Polecam z całego serca od wielu lat korzystam i wielu osobom poleciłam z zadowoleniem każdy wraca.

Czekamy cały czas na nowe wieści od Was! Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Anna Hair Anna Płochocka w mieście Warszawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Hair Anna Płochocka - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna Hair Anna Płochocka
4/5 Na podstawie 1 ocen.