Opinie o Spar w Brzesko Tadeusza Kościuszki 58

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spar w Brzesko Tadeusza Kościuszki 58

Czy rozmowa rekrutacyjna w Spar odbywa się również w języku angielskim?

Ja Nowy wpis

A po co Ci rozmowa w j. Angielskim? Nagadasz się jeszcze po ang. W tej firmie mając 2 dyrektorów ze Sri Lanki. Jak się dostaniesz oczywiście

Monika Nowy wpis

No własnie, skoro z dyrektorami się rozmawia po angielsku to co, nie sprawdzają tego języka na rekrutacji? To trochę nielogiczne

M.N. Nowy wpis

Czy pracując na stanowisku pracownik sklepu jest dużo pracy fizycznej na sklepie ? I czy na tym stanowisku siedzi się na kasie ?

Lolek

Nie polecam pracy na magazynie spar Czeladź. Kolesiostwo pomiędzy niektórymi pracownikami a kierownikami nigdy wobec nich nie wyciągane konsekwencje. Kierownicy wogóle nie znają się na skanerach ???? Ukraińcy lepiej traktowani niż Polacy. Dyrektor nadający się do tarcia chrzanu a nie do zarządzaniem ludźmi.

Elżbieta
@Lolek

W czym się przejawia to wspominane lepsze traktowanie obcokrajowców?

Lolek

Na magazynach jest pełno osób z Ukrainy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy zdarzają się nadgodziny w Spar?

Lolek

Tak tylko pytanie czy ci wypłacą. Jeśli chodzi o magazyn w Czeladzi to pensja wiecznie się nie zgadza i musisz się upominać że nie wypłacili ci nadgodzin

Elo

Brak możliwości.

@Elo

To słabo :/ Można chociaż liczyć na dobrą pensję na swoim stanowisku albo jakieś dodatkowe podwyżki?

Pompon

Do pracy przychodzisz w kratkę, nowy grafik podają na sam koniec tygodnia-nie zaplanujesz zupełnie NIC, do tego z własnej kieszeni musisz zapłacić za przeterminowany towar. A jeżeli chodzi o szkolenie-szkolisz się SAM!

Ula

zast. Kierownika o 20 ej sprząta pieczywo o 20:30 juz nie otrzymamy krojonego mięsa np wędlin tłumacząc , ze unytevsa krajalnice ceny z kosmosu herbata jeden znanej marki 10 zł różnicy wzwyszkowej a niz u konkurencji ... w jakich czasach żyjemy sami widzimy LASKA Ze pracują i obsługują ...

Ola
@Ula

Dokładnie a sklep do 21 ej

Bakus
@Ula

Tylko czy bierzesz pod uwagę że pracownicy będą musieli wyjść z pracy o określonej godzinie i musza posprzątać stanowisko pracy. Zapraszam do pracy w sklepie.

Ola

Nie jest to zakład pracy chronionej z orzeczeniem zapierniczasz na warzywach gdzie jest ciężko

JaŚ21

NICE NICE NICE Moje sugestie dla Spar: DOBRE PARÓWY Lubię atmosferę w Spar za: FAJNE (usunięte przez administratora)

Iza

@anonymous, czy nadal pracujesz w spar? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Andrzej, a czy Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami informacjami na jej temat. Co możecie powiedzieć o pracy w spar w Brzesku? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Premia jest przyznawana za wyniki, nie zależy od stażu!!!

~~

Sklepy Spar to porażka, drogo, niemiła, robiąca łaskę obsługa. Odradzam zakupy.

Pracuje w spaze od jakis 8 mc i do tej pory nieotrzymalam zadnej premii wiec to wszysko sciema

Iza

Duża część Waszych opinii przedstawia Wasze zdanie o spar ale jako usługodawcy. Niemniej na tym forum powinny znajdować się wyłącznie aktualne i merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy. Osoby odwiedzające ten wątek chętnie zapoznają się z obecnymi warunkami zatrudnienia. Czy pracodawca ten zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny lub system premiowy?

Justyna

Lidl wielki haos biedronka duze koleji spar o tak to jest to polecam Spary

Poirytowany

Spar Spar Spar niby sieciowka a (usunięte przez administratora) warta dla mnie to porazka i niewazne czy kierownikiem bedzie Madzia Krysia czy Monika porazka nielubie tej sieci bo oszukuja i nierobie tam zakupow

@Poirytowany

Każdy robi zakupy gdzie mu pasuje

Pani Madziu jesli to Pani czyta prosze zostawic jakis kontakt do siebie jestem wlascicielem sklepow w krakowie oferuje sluzbowy samochod oraz dobre wynagrodzenie nie bedzie Pani zalowac Pozdrawiam

SklepikBrzeskoORG

Cieplutko witam przyszłych pracownikow. Pracowałam w sporze na ulicy Partyzantow. To urokliwe miejsce osiedlowe, mające stałych bardzo miłych klientow, uśmiechniętych dających powód do przychodzenia do pracy ,jeśli nie musisz dojeżdżać (tracąc pieniądze z bardzo marnej wypłaty na dojazdy do pracy ) to naprawdę warto, kierowniczka (ochrona danych osobowych )najlepsza jaką miałam możliwość spotkać posiada kulturę na naprawdę wysokim poziomie- takie zeczy wynosi się z domu gratuluję ???? mam nadzieje że będzie mi dane jeszcze kiedyś pracować z tą kobitka, nie znam jej osobiście ale w pracy naprawdę potrafiła poprawić mi chumor jeśli ktoś ją zna proszę o kontakt mam dla niej ciekawą ofertę ???? u mnie w sklepie Delibrzesko@o2.pl jeśli chodzi o szefa hmm gdyby ten człowiek miał świadomość że nie tylko liczy się gadanie zazdrosnych i donoszących mu kłamliwe opinie o pracownikach naprawdę załoga tam pracująca mogła by być o wiele lepsza . Straciłam tam pracę koleżanka kasjerka nazmyslala głupot które potrafiła szybko roznieść wśród koleżanek co później przeniosło się na moje zwolnienie gdyz w takiej atmosferze nie można pracować .Balabym się tam pracować z tą babą.

@SklepikBrzeskoORG

Najlepiej zwalić wszystko na koleżankę może się nie nadawalas

Klijent

Witam bylem w Sparze na Partyzantow i bylem w Sparze na Kosciuszki szczeze to wole Spar na Kosciuszki jest wiekszy bardziej przestronny i ma wiecej towaru do zaoferowania niz na Partyzantow tam jest sklepik osiedlowy maly i przytulny owszem ale jesli chodzi o wybor towaru to mniejszy niz na Kosciuszki zdecydowanie polecam Kosciuszki

Bozena
@Klijent

Na kosciuszki jest super chlopie co ty gadasz myszy latajace po pieczywie wedliny stare i smierdzace wez sie zastanow jesli nie jestes stalym klijentem to sie niewypowiadaj

@Bozena

Brawo????

Zostaw merytoryczną opinię o Spar - Brzesko

• Jak się pracuje w Spar?

Zobacz opinie na temat firmy Spar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spar?

Spar