Spar

Brzesko

Spar

Opinie o Spar

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@anonymous, czy nadal pracujesz w spar? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Andrzej, a czy Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami informacjami na jej temat. Co możecie powiedzieć o pracy w spar w Brzesku? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Andrzej

Premia jest przyznawana za wyniki, nie zależy od stażu!!!

~~

Sklepy Spar to porażka, drogo, niemiła, robiąca łaskę obsługa. Odradzam zakupy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w spar? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ula

zast. Kierownika o 20 ej sprząta pieczywo o 20:30 juz nie otrzymamy krojonego mięsa np wędlin tłumacząc , ze unytevsa krajalnice ceny z kosmosu herbata jeden znanej marki 10 zł różnicy wzwyszkowej a niz u konkurencji ... w jakich czasach żyjemy sami widzimy LASKA Ze pracują i obsługują ...

Ola
@Ula 28.03.2018 20:22

Dokładnie a sklep do 21 ej

anonymous

Pracuje w spaze od jakis 8 mc i do tej pory nieotrzymalam zadnej premii wiec to wszysko sciema

Iza

Duża część Waszych opinii przedstawia Wasze zdanie o spar ale jako usługodawcy. Niemniej na tym forum powinny znajdować się wyłącznie aktualne i merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy. Osoby odwiedzające ten wątek chętnie zapoznają się z obecnymi warunkami zatrudnienia. Czy pracodawca ten zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny lub system premiowy?

Justyna

Lidl wielki haos biedronka duze koleji spar o tak to jest to polecam Spary

Poirytowany

Spar Spar Spar niby sieciowka a (usunięte przez administratora) warta dla mnie to porazka i niewazne czy kierownikiem bedzie Madzia Krysia czy Monika porazka nielubie tej sieci bo oszukuja i nierobie tam zakupow

@Poirytowany 05.03.2018 19:56

Każdy robi zakupy gdzie mu pasuje

Zainteresowany

Pani Madziu jesli to Pani czyta prosze zostawic jakis kontakt do siebie jestem wlascicielem sklepow w krakowie oferuje sluzbowy samochod oraz dobre wynagrodzenie nie bedzie Pani zalowac Pozdrawiam

SklepikBrzeskoORG

Cieplutko witam przyszłych pracownikow. Pracowałam w sporze na ulicy Partyzantow. To urokliwe miejsce osiedlowe, mające stałych bardzo miłych klientow, uśmiechniętych dających powód do przychodzenia do pracy ,jeśli nie musisz dojeżdżać (tracąc pieniądze z bardzo marnej wypłaty na dojazdy do pracy ) to naprawdę warto, kierowniczka (ochrona danych osobowych )najlepsza jaką miałam możliwość spotkać posiada kulturę na naprawdę wysokim poziomie- takie zeczy wynosi się z domu gratuluję ???? mam nadzieje że będzie mi dane jeszcze kiedyś pracować z tą kobitka, nie znam jej osobiście ale w pracy naprawdę potrafiła poprawić mi chumor jeśli ktoś ją zna proszę o kontakt mam dla niej ciekawą ofertę ???? u mnie w sklepie Delibrzesko@o2.pl jeśli chodzi o szefa hmm gdyby ten człowiek miał świadomość że nie tylko liczy się gadanie zazdrosnych i donoszących mu kłamliwe opinie o pracownikach naprawdę załoga tam pracująca mogła by być o wiele lepsza . Straciłam tam pracę koleżanka kasjerka nazmyslala głupot które potrafiła szybko roznieść wśród koleżanek co później przeniosło się na moje zwolnienie gdyz w takiej atmosferze nie można pracować .Balabym się tam pracować z tą babą.

@SklepikBrzeskoORG 05.03.2018 12:51

Najlepiej zwalić wszystko na koleżankę może się nie nadawalas

Klijent

Witam bylem w Sparze na Partyzantow i bylem w Sparze na Kosciuszki szczeze to wole Spar na Kosciuszki jest wiekszy bardziej przestronny i ma wiecej towaru do zaoferowania niz na Partyzantow tam jest sklepik osiedlowy maly i przytulny owszem ale jesli chodzi o wybor towaru to mniejszy niz na Kosciuszki zdecydowanie polecam Kosciuszki

@Bozena 05.03.2018 19:25

Brawo????

Numer zastrzeżony

Patryk
@Max 05.03.2018 18:22

A jak mozn sie z nia skontaktowac moze maila mozesz mi podac

Patryk

Dajcie namiary na ta kierowniczke chetnie ja przyjme do siebie :)

Ja ja znam

Shibuja

Super ????

Spar Partyzantów 100 % na tak pecam

Komornik

Część ! Moja opinia dotyczyć ma tylko i wyłącznie mojego zadowolenia z punktu widzenia klienta kierowniczki sklepu Spar Brzesko ul Partyzantów p Magdaleny. Jako stały klient jestem zadowolony z jakości cześci sklepu samoobsługowej produkty na półkach zawsze są frontowane na bieżąco ( nie muszę sięgać po ostatnia sztukę lub wołać obsługi i pytać czy na magazynie jest i mógł by ktoś go przynieść) nigdy też nie zdarzyła się sytuacja żywności po terminie lub uszkodzenia opakowania, czysto przed wejściem do sklepu jak i w środku oraz na blacie przy kasie zwracam tu uwage na to iż p Madzia to jedyny tak serdeczny człowiek w tym sklepie nie dość że kierownik z wszystkim na głowie to jeszcze każdy klient chciałby aby p Madzia go obsłużyła gdyż zrobi to bez jęczenia pod nosem a reszta tylko by się krzywić potrafiła i wzdychać jakie to nie są zmeczone. Dla mnie to nie do przyjęcia jak pewna pani na mięsnym zawsze ukroi mi 10 dkg sera więcej i bezczelnie pyta czy może być a później ma szczepy ryja że nie ma co zrobić z tym serem ???? to nie jedyny taki przypadek właściciel powinien patrzyć kogo zatrudnia !

Wyjątkowa

Moja opinia na temat Spar na ul. partyzantów jest pozytywna. Kierowniczka Madzia bombowa! Miła,Pogadana, z poczuciem humoru. ! Oby więcej było takich ludzi jak pani Madzia. Pozdrawiam w pełni zadowolona klientka ????

Dawid

Kierowniczka moze jest ok ale pracownicy daja do zyczenia jest jedna ekspedienka ktora obsugujac zuca towarem i dla mnie to jest nie dopomyslenia jak mozna klijentowi zucac jego wlasny towar Pani Gosia lub Pani Kasia jakos tak sie zwie niewazne wazne zd niebylem w 100 procentach obsluzony tak jak powinieniem

Obcy

Pani Madzia o tak fajna kobitka jest teraz kierowniczkom na partyzantow dlatego teraz tam robie zakupy choc nie mam po drodze ale jesli jest ona to wszysko jest ok skep godny polecenia mila i zetelna obsluga no ale innaczej byc niemoze wkacu Pani Madzia jest kierownikiem :)

Iza

@Henryk, różnorodność opinii wynika zapewne ze względu na różnorodność pracowników ich oczekiwań i potrzeb względem pracodawcy. To, co komuś jak najbardziej odpowiada, dla kogoś może być nie do zaakceptowania. Rozumiem, że jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z spar. Czy znalazłeś dla siebie pasującą rekrutację i zdecydowałeś się na aplikowanie?

anonymous

Spar w Brzesku na ul kościuszki ma tak złą opinie ze wzgledu na kierowniczke Monike. Slyszalem ze bardzo źle traktuje pracowników, zreszta pół Brzeska o tym mowi bo osobiscie slyszalem to od kilku moich znajomych, ktore tam pracowaly oraz ludzi postronnych i niestety szybko musialy zmieniac prace bo z ta kobieta nie da sie wspolpracowac i to jest glowny powod odchodzenia ludzi z tego miejsca pracy!!! czy sie myle ? niesadze bo sa to informacje z pierwszej reki, ponadto myszy biegaja po pieczywie i calym sklepie !!! Niech ludzie wiedza bo ich zdrowie jest wazniejsze!!! dziekuje i pozdrawiam włascicieli sklepu, ktorzy dopuszczaja do takiej sytuacji. Osobiscie napewno zglosze sklep do sanepidu.

Henryk

Słyszałem, że Spar ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a tu takie narzekanie.

Takasobie

Pracuje w Sparze od otwarcia czyli od 29 listopada 2017r. I szczerze mam dość tej pracy, produkty które przyjeżdżają z magazynu ma krótki termin na nabiale. Dostałam notatkę służbową za rzekome nie wywiązywanie się z powierzonych zadań. Nie pracuje sama na nabiale, ale mi tylko jednej się oberwało za to że zapieprzałam przy tym dziale żeby jak kolwiek wyglądał. Bo oni by chcieli żeby sklep mega duże dochody przynosił. Właściciel sklepu zmienił sie raptem po 3 tygodniach od otwarcia. Wypłata pierwsza przyszła 4 dni po przewidywanym dniu wypłaty. Zgłaszam sprawe i sklep do Sanpeidu za towar na mięsie i myszy które biegają po magazynie. Oraz Inspekcja pracy zostanue poinformowana za traktowanie pracowników.

Iza

@Laska, próbowałeś złożyć CV? Może ktoś z uczestniczących w rozmowie, napisze, czy obecnie poszukiwani są referenci? Na jakie stawki można liczyć?

nati

Wie ktoś może jak jest w SPAR w Opatowie?? głównie chodzi mi o atmosferę i o kierownictwo?

Laska

Można spytać ile zarabia referent w spar? Ma ktoś takie info? Proszę podać kwotę brutto

NieIdealny..

Witajcie. Pisze tu bo nie moge wytrzymac juz. Jak widze jak te biedne pracownice są tyrane przez p. Kaske regionalna to az mi sie ich szkoda robi. Dziewczyny pracuja aby zarobic pieniadze na rodziny wiecej czasu sa w sklepie niz w domach.. zero wolnych dni za kazdym razem widze te same twarze a przychodze codziennie i widze co sie dzieje. Przyczepie sie do jedzenia .. Kierowniczka z miesnego. Jak na nia patrze to az mi sie rzygac chce .. uwalony cartuch .. zaniedbana . Krzywo patrzy na kazdego... pare razy natknokem sie na zepsute wedliny a kierowniczka sklepu to juz porazka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi w tym sklepie wykorzystuje te niewinne dziewuszki. Najlepsza byla pani Madzia zawsze przy niej.atmoswera w sklepie byla super. Dziewczyny usmiechniete bez nerwow wykonywaly swoja prace. A Kierowniczka obecka wszystko spiepszyla . Ogarnijcie sie albo zamknijcie ten sklep w piz*u !!

Ania
@NieIdealny.. 21.11.2016 20:24

Nieidealny - polecam Spar na ul. Partyzantów. Idealna atmosfera, idealna obsługa, zero nerwów. Po co się denerwować?

Najlepsza

Szczerze ? Ten sklep to Gó*no. Potraficie tylko szmacic pracownikow nic wiecej. A co do jedzenia.. przeterminowane slodycze o nie tylko na półkach.. a co pod półkami ? Myszy.. I na polkach tez. Nasle na was sanepid .. ogarnijcie sie .. bo byscie tylko zwalniali I szmacili pracownice.

Zostaw opinię o Spar - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spar