spar

Brzesko

Opinie o spar

Iza

@Henryk, różnorodność opinii wynika zapewne ze względu na różnorodność pracowników ich oczekiwań i potrzeb względem pracodawcy. To, co komuś jak najbardziej odpowiada, dla kogoś może być nie do zaakceptowania. Rozumiem, że jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z spar. Czy znalazłeś dla siebie pasującą rekrutację i zdecydowałeś się na aplikowanie?

anonymous

Spar w Brzesku na ul kościuszki ma tak złą opinie ze wzgledu na kierowniczke Monike. Slyszalem ze bardzo źle traktuje pracowników, zreszta pół Brzeska o tym mowi bo osobiscie slyszalem to od kilku moich znajomych, ktore tam pracowaly oraz ludzi postronnych i niestety szybko musialy zmieniac prace bo z ta kobieta nie da sie wspolpracowac i to jest glowny powod odchodzenia ludzi z tego miejsca pracy!!! czy sie myle ? niesadze bo sa to informacje z pierwszej reki, ponadto myszy biegaja po pieczywie i calym sklepie !!! Niech ludzie wiedza bo ich zdrowie jest wazniejsze!!! dziekuje i pozdrawiam włascicieli sklepu, ktorzy dopuszczaja do takiej sytuacji. Osobiscie napewno zglosze sklep do sanepidu.

Henryk

Słyszałem, że Spar ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a tu takie narzekanie.

Takasobie

Pracuje w Sparze od otwarcia czyli od 29 listopada 2017r. I szczerze mam dość tej pracy, produkty które przyjeżdżają z magazynu ma krótki termin na nabiale. Dostałam notatkę służbową za rzekome nie wywiązywanie się z powierzonych zadań. Nie pracuje sama na nabiale, ale mi tylko jednej się oberwało za to że zapieprzałam przy tym dziale żeby jak kolwiek wyglądał. Bo oni by chcieli żeby sklep mega duże dochody przynosił. Właściciel sklepu zmienił sie raptem po 3 tygodniach od otwarcia. Wypłata pierwsza przyszła 4 dni po przewidywanym dniu wypłaty. Zgłaszam sprawe i sklep do Sanpeidu za towar na mięsie i myszy które biegają po magazynie. Oraz Inspekcja pracy zostanue poinformowana za traktowanie pracowników.

Iza

@Laska, próbowałeś złożyć CV? Może ktoś z uczestniczących w rozmowie, napisze, czy obecnie poszukiwani są referenci? Na jakie stawki można liczyć?

nati

Wie ktoś może jak jest w SPAR w Opatowie?? głównie chodzi mi o atmosferę i o kierownictwo?

Laska

Można spytać ile zarabia referent w spar? Ma ktoś takie info? Proszę podać kwotę brutto

NieIdealny..

Witajcie. Pisze tu bo nie moge wytrzymac juz. Jak widze jak te biedne pracownice są tyrane przez p. Kaske regionalna to az mi sie ich szkoda robi. Dziewczyny pracuja aby zarobic pieniadze na rodziny wiecej czasu sa w sklepie niz w domach.. zero wolnych dni za kazdym razem widze te same twarze a przychodze codziennie i widze co sie dzieje. Przyczepie sie do jedzenia .. Kierowniczka z miesnego. Jak na nia patrze to az mi sie rzygac chce .. uwalony cartuch .. zaniedbana . Krzywo patrzy na kazdego... pare razy natknokem sie na zepsute wedliny a kierowniczka sklepu to juz porazka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi w tym sklepie wykorzystuje te niewinne dziewuszki. Najlepsza byla pani Madzia zawsze przy niej.atmoswera w sklepie byla super. Dziewczyny usmiechniete bez nerwow wykonywaly swoja prace. A Kierowniczka obecka wszystko spiepszyla . Ogarnijcie sie albo zamknijcie ten sklep w piz*u !!

Ania
@NieIdealny.. 21.11.2016 20:24

Nieidealny - polecam Spar na ul. Partyzantów. Idealna atmosfera, idealna obsługa, zero nerwów. Po co się denerwować?

Najlepsza

Szczerze ? Ten sklep to Gó*no. Potraficie tylko szmacic pracownikow nic wiecej. A co do jedzenia.. przeterminowane slodycze o nie tylko na półkach.. a co pod półkami ? Myszy.. I na polkach tez. Nasle na was sanepid .. ogarnijcie sie .. bo byscie tylko zwalniali I szmacili pracownice.

Am

Z tego co ja przynajmniej wiem, to kierownicy supermarketu mają tutaj niezłe gniazdko, ogólnie lokale nie sa jakieś specjalnie duże, trochę zachodu z przyjmowaniem i rozliczaniem, ale ogólnie to jeśli ktoś jest po administracji to rzecz ogarnie od razu

ania

ogłoszenia o pracę są regularnie ale w ogłoszeniu o pracę propozycja umowy o pracę a w rzeczywistości umowa zlecenie na 6 mc :D więc jaki socjal ? ubezpieczenie jakby coś sie stało w godzinach pracy trzeba sobie opłacić z własnej kieszeni , a potem ewentualnie na okres próbny 3 mc , ale personel też sie regularnie zmienia więc wątpie aby ktoś miał umowę o pracę na czas określony , no może jakieś wyjątki :)

Ludmiła

@kaźmirz69, ja akurat znam wiele pracujących po studiach lub aktualnie studiujących, zresztą co mają robić po takich marnych studiach jak filologia, ekonomia, socjologia czy innych pseudo studiach. Chyba, że mówisz o tej ambitnej pracy w korpo w krakowie przy wklepywaniu faktur do komputera za najniższą krajową. jednak praca fryzjerki jest ambitniejsza, do sklepu to może iść każdy, a fryzjerka to jednak musi mieć jakiś fach w rękach. @ obserwator z boku, co to w ogóle za porównanie, praca w austrii, a praca kierowniczki w sparze, ile ona tam zarabia, 200 zł więcej niż zwykły pracownik. Jak ktoś jest dobry w tym co robi to nie potrzebuje żadnych układów, ale wiadomo jak to u nas w kraju tylko narzekania.

Kasjer
@Ludmiła 04.07.2016 18:44

Kierowniczka zarabia tylko 200 zł więcej od zwykłego pracownika?! Mało

Obserwator z boku

Tak się składa że kumpela z tytułem mgr filologii angielskiej pracowała pare miesiecy w jednym z brzeskich marketów.Ludzie po studiach od razu dobrej pracy nie znajdą.Polecam zapoznać się z raportami bezrobocia wśród magistrów.Jak nóż na gardle to pójdą robić na kase.Taka prawda.Bez układów jest jedna wielka lipa Brzesku.Popatrz Kazimierzu ile młodych osób jeździ do pracy w Wiedniu.Sprzątają za dobre eurasy.Takie eurasy że kierowniczka sparu nawet nie marzyła.Pozdrawiam

Ludmiła

@kaźmirz69, ale przecież większość ludzi pracujących po sklepach jest co najmniej po ogólniaku, a część nawet po studiach. Co mają w takim razie powiedzieć fryzjerki. Większość po zawodówce, a praca ambitniejsza. @kasjer, wcześniej była jeszcze szkoła, ale jak się chodziło po imprezach zalać pałę, to nie dziwota, że się jest do tyłu. Później przychodzi taka do pracy, widzi mopa pierwszy raz w życiu i się jej krzywduje, bo widzi prawdziwe życie. Wspomina przeimprezowane lata i patrzy na koleżanki ze szkolnej ławy, które golą kasę na poważnych stanowiskach.

Ludmiła

@ kaźmirz69 najlepiej nic nie robić, nie pracować nad samorozwojem tylko mieć pretensje, że człowiek się nadaje tylko do marnie płatnej pracy - jazdy na mopie w sklepie ( i to nie zawsze jak w tym przypadku).

kaźmirz 69 lat
@Ludmiła 01.07.2016 00:22

Nie opowiadaj bajek że ludzie pracujący jako sprzedawcy w sklepach z ciuchami, obuwniczymi lub w marketach są po ogólniaku lub po studiach, może w twoim kapitalistycznym matrixie tak. Jak żyje nie spotkałem kobiety która by skończyła studia i pracowała jako sprzedawca w markecie lub innym ww sklepie prze ze mnie. Takie bajki możesz opowiadać na szkoleniu przyszłych kasjerek w sparze. Fryzjerka jak i kasjerka są najczęściej po takich samych szkołach czyli po zawodówkach. Ja przepraszam ale w czym praca fryzjerki jest ambitniejsza od pracy sprzedawcy? W wykonywaniu cały czas tej samej pracy jak i w innych zawodach ? Może w tym jest ambitniejsza że właściciele lokali fryzjerskich "wypychają" pracownice na umowy śmieciowe lub na własną działalność jak to ma miejsce w zakładzie fryzjerskim w Brzesku obok kościoła Jakuba ? I co takiej pracownicy jak to piszesz ambitniejszej pozostaje ? Nawet urlopu nie ma. Odpowiadając kasjerowi sama dziecko sobie przeczysz. Najpierw piszesz jak to trzeba się rozwijać i kształcić i samorozwijać by dużo zarabiać a na jego pytanie jakie ścieżki rozwoju ma kasjer odpowiadasz dziecinnym stwierdzeniem że jak imprezował i zalewał pałę olewając szkołę to jest do tyłu.

Jaaa
@kaźmirz 69 lat 02.07.2016 00:16

Śmieszą mnie ludzie którzy uważają że fryzjer ekspedientka mechanik itd są ludźmi prostymi 80 % ludzi po studiach to pustaki bez żadnego fachu w rękach i pomyslu na siebie i dlatego idą na studia A większości przypadków pracują u szefa po zawodowce

Adam

Kiedy otwierają Spar w Lubczy?

Ludmiła

@lumbago. z Tw ortografią to do matury jeszcze daleko. pewnie się nadawałaś tylko do zakładu pracy chronionej, dlatego Cię zwolnili.

takija
@Ludmiła 01.06.2016 23:01

Witam Chciałbym się dowiedzieć kogoś czy ktoś wie coś więcej na temat rekrutacji na Magazyniera do Lubczy?

kaźmirz 69 lat
@Ludmiła 01.06.2016 23:01

Mimo tej fatalnej ortografii Ludmiło ukraińska banderówko z UPA potrafiłaś zrozumieć sens wypowiedzi czy może powinienem napisać kierowniczko spara ?

Lumbago

To taki nowobogacki sklepik wyzyskiwanie jednych pracowników jak ktoś coś umie to popracuje 2 góra 3 miesiące i ucieka .Nie wyszkolona kadra tempe ksiengowe wszyscy bardzo lubia stosować mobing. Uchodzi im to na sucho bo niestety zarobki kiepskie i nawet nie ma kasy na założenie sprawy. Nie szanują pracowników klijęci nawet to widzą ubliżają kasierką A kierownictwo każe buraków i chamów przepraszać . Ceny na półkach a w systemie inne i Jak się klijęt pokapuje z nie zgodą ceną kasierki dopłacaja z swojej kasy .Na zwrócenie uwagi kierowniczce o problemie to kierowniczka dostaje korby do głowy i zwala winę na pracownice sklepu .Biedna kierowniczka Dalej twierdzi że na ich miejsce jest 10 . Z despracji i bezsilności zatrudnia osoby po maturze które chcą sobie dorobić przez wakacje.Sklep ładny atmosfera do bani . Nikogo nie chcę zrażać do tego pracodawcy ale na rynku zaczyna się robić kryzys z pracownikami OBYWATELE PRACA JEST I TO LEPSZA I ZA LEPSZE PIĘNIĄDZE NIE BUJCIE SIĘ I SZNUJCIE SIĘ

kasia

Tak praca na zmiany znajoma robi w sklepie Spar z regóły od 6 do 14 i od 14 do 21 ale podobno zarobki kiepskie a duże wymagania.

nicol

Jesli chodzi o dzial mięsny to zgadzam sie z panem w 100%

adam

Kierowniczka sklepu zgadzam sie jest ok ale widziałaś kierownika stoiska miesnego????? na sam widok nieraz mam ochote niekupować wędlin koszula brudna poplamiona krwią zero umundurowania to jest obleśne a przecież chyba sanepid ma jekies wymogi co do wygladu na stoisku miesnym i gdzie on teraz jest???

nicol

Witam niewiem o co wam chodzi tak naprawde jestem stała klijentką sklepu spar w brzesku i jestem bardzo zadowola.Miła atmosfera dziewczeta na sklepie zawsze miłe i uprzejme nawet sama kierowniczka sklepu bardzo miła i sympatyczna dziewczyna zawsze porozmawia z klijentem dobrze doradzi.Ostatnio miałam sytuacje ze kupiłam zabawke która niedziałała kierowniczka była na tyle miła ze pomimo iz niemiałam paragonu wymieniła mi towar na inny który działał bo zorientowała sie ze był u nich kupowany.Wszystko zrobione zostło szybko i bez problemu.Polecam ten sklep ze wzgledu na atmosfere.Życze aby kazdy sklep miał taka kierowniczke.Jestem zadowolona jako klijent i nadal z checia bede tam chodzić

brz_esko

A co wy niektórzy, którzy się wypowiadacie tutaj możecie wiedzieć na temat pracy w sparze?

ala

Nie każdy ma umowę o prace teraz to zlecenia dają..A temat spara Brzesko i okolice się nie wypowiadam bo szkoda słów i klawiatury...Po prostu DRAMAT!

rt

Niemożliwe, wygląda sympatycznie.

klient niezatruty

Niemożliwe, wygląda bardzo sympatycznie.

Zatruty-klient

Witam kiedy w sparze w brzesku na ul.kosciuszki w reszcie beda swieze wedliny???a moze sanepid jest potrzebny???????????????????zatruty...!

Klient

Witam kiedy w spar Brzesko na ul kosciuszki przywioza swieze wedliny?????????bo nie ktore nich juz smierdza!i ryby tez!czy ktos sie tym zainteresuje wreszcie???pozdrawiam kierownika oraz wlasciciela

jozef

Powalona kierowniczka, pracownicy nierowno traktowani. Prosze sprawdzic prace kiierowniczki.

jozef

Klient

??Kiedy spar bedzie mial swieze wedliny???

Zatruty

Moze i wysokiej jakosci produkty maja ale co z tego jak 80% towaru to wszystko stare lub przeterminowane juz kilka razy sie naciolem i duzo znajomych mowa o spar brzesko ul kosciuszki,a ceny zawyzone maja!nie polecam zakupow tam!

xx

a czy ktos ma informacje apropo spara w Tarnowie? - atmosfera itp. jakie wogole sa zarobki?

spar brzesko kosciuszki

W sklepie Spar w Brzesku na ul Kosciuszki ponoc na zarzadzenie kierowniczki nie sprzdadza 1/2 laski (20 cm) kilbasy!Chca decydowac w dzisiejszym swiecie ile masz kupic! Wydaje sie ze to nie dozaaceptowania wymogi wzgledem kupujacego.To co kupilam w tym dniu nie bylo tez swieze .Czyzby pani kierownik chciala pozbyc sie w ten sposob psujacego sie towaru? To sprawia ze dzial wedlin obniza moje zadowolenie z calego sklepu do miernego! Spam w brzsku NIE POLECAM!

XXX

JEST W SPARZE ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWA?

Betka

Witam! A czy może ktoś wie jak jest w sklepie w Niepołomicach na rynku?

kasiula

oooooooooooooooooo...... ja zaczynam od wtorku......

ali

zgadzam sie kierowniczka czyli p,kasia to uwaza sie za pania swiata a tak naprawde to zwykla dziewucha,

spar

Firma to ludzie...jak sie ludzi nie sznuje to i firma cienko przędzie. Kultura osobista regionalnej ponizej zera...ale to ona wyrabia sobie opinie,to o niej ludzie zle mysla...nie wiem tylko jak moze spokojnie spac,wiedzac w jaki sposob traktuje ludzi i ilu przez nia plakalo. Na szczescie istnieje mnostwo firm ktore wiedza co to znaczy ' kodeks pracy'...bo az sie dziwie ze PIP sie jeszcze nimi nie zajal.

;)

dokładnie zgadzam się z tym co pisze powyżej. Bo jedyna osobą która tam robi zamieszanie to " KIEROWNICZKA REGIONALNA", której zachowanie jest tak prostackie i bezczelne ze aż głowa boli...Prosty przykład tekst regionalnej do przedstawiciela " pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku.

byly pracownik

Coz...pracowalam ponad rok,na kazdy telefon bylam w pracy. Tam nie ma pojecia ' dobry pracownik,zly pracowanik' .Mozesz tylko cicho liczyc ze ktoregos pieknego dnia,zwlaszcza na drugiej zmianie o 21 nie przyjedzie pani regionalna i z usmiechem na twarzy nie wlepi ci wypowiedzenia. Nie znam wlascicieli na tyle by ich oceniac...choc sposob traktowania pracownika pozostawia wiele do zyczenia...teraz na Brzesku jest bardzo fajna kierowniczka,kobieta sympatyczna,sumienna ,swietnie dogaduje sie z pracownikami i chetnie im pomaga. Jako jedyna uklada grafiki zgodbie z prawem,no bo dawniej to i sie po dwa tyg ciagle bez wolnego robilo. No ale co z tego jak owa pani malo ma do powiedzenia...za mojej kadencji przewinelo sie tam multum dziewczat,nie jest sie w stanie nawet zapamietac imion. Jesli chcesz ' przeczekac' chude dni na bezrobociu to idz do spara ,napewno cie przyjma...ale nie licz ze bedzie to twoja praca marzen na lata...bo jako pracownik nie znaczysz NIC.

kamil

No w Iłowej prócz kilku osób to może być,jedna ciągle nadąsana-druga żuje gumę a pani kierownik nosi głowę wysoko w chmurach--no w końcu pani kierownik !!!!!!

Krysia

A CO SĄDZICIE O SPAR W IŁOWEJ ?????

krstyni

zastanawiam sie nad niektórymi osobami które tu krytykują i z czego to wynika.....Zycie mi pokazało wiele sytuacji. napisz ktoś konkrety dotyczące zarobków w tej firmie, bo niebawem wybieram się na rozmowę i chcę wiedzieć nieco więcej. A od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym?

klient

A mi nie podoba sie to,ze te biedne pracowbice tak lataja od jednego stanowiska do drugiego. Panienka z warzywniaka potrafi leciec na mieso pokroic mi wedline po czym zaraz obsluguje mnie na kasie ,tyczy sie to pan z chleba,nabialu...albo trzy niedziele z rzedu widze te sane kobitki w pracy po 12h...tak mozna wogole? Lubie robic tam zakupy ale pracownikow osobiscie mi zal.

KLIJENT

Spar nie płacą za pracę w godzinach nadliczbowych wszystkie młode pracownice są wykorzystywane i tak często zmieniane .Każdy szanujący się pracodawca po rozmowie kwalifikacyjnej daje przyszłej pracownicy dokumenty do wyrobienia książeczki zdrowia /firma antoniuk która jest podwykonawcą spar ma swojego lekarza /dokumenty dziewczyny dostają po 2 tygodniach codziennej pracy za które nie otrzymują wynagrodzenia.Nie daj Boże żeby któraś poprosiła o wolne w sobotę zaraz dostaje 2 niedzielę pracy -12h jak to określa p.kierownik i to jest właśnie takie h za które nie ma wynagrodzenia. Ale jak się zatrudnia na kierowniczym stanowisku osobę która nie umie i niezna pojęć z kodeksu pracy,to jest taki (usunięte przez administratora)

prawnik

nagrywaj cala rozmowe na dyktafon ( jest w kazdym telefonie komorkowym).

1950

Wlaśnie mam okazję do rozliczenia się z kier. tego sklepu .Już niedługo się spotkamy . Mam nadzieję że tym razem przyjmie mnie w swoim biurze na zapleczu.Nie tak jak dotychczas w wygranych moich sprawach przy kasach na sklepie.Być może będę z przedstawicielami prasy lub PIP-u .Do zobaczenia wkrótce.

urszula

weźcie wszyscy pod uwagę że nazwa Spar to jest tylko nazwa wykupiona od Holendrów zdaje się. A podwykonawców tej firmy w Polsce jest bardzo wielu. Każdy podwykonawca z pewnością inaczej traktuje pracowników, dlatego każdy z was może miec racje. Mój szef jest fajny, nic do niego nie mam. Jednak jego podwładni, czyli kierowniczki i kierowniczki regionalne pozostawiają wiele do życzenia. momentami mam wrażenie że na podlizywaniu się świat stoi.

Zostaw opinię o spar - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spar