Spar
counter
3 104 105 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Spar?

JaŚ21 Nowy wpis

NICE NICE NICE Moje sugestie dla Spar: DOBRE PARÓWY Lubię atmosferę w Spar za: FAJNE (usunięte przez administratora)

Iza Nowy wpis

@anonymous, czy nadal pracujesz w spar? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Andrzej, a czy Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami informacjami na jej temat. Co możecie powiedzieć o pracy w spar w Brzesku? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Andrzej Nowy wpis

Premia jest przyznawana za wyniki, nie zależy od stażu!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

~~

Sklepy Spar to porażka, drogo, niemiła, robiąca łaskę obsługa. Odradzam zakupy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w spar? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ula

zast. Kierownika o 20 ej sprząta pieczywo o 20:30 juz nie otrzymamy krojonego mięsa np wędlin tłumacząc , ze unytevsa krajalnice ceny z kosmosu herbata jeden znanej marki 10 zł różnicy wzwyszkowej a niz u konkurencji ... w jakich czasach żyjemy sami widzimy LASKA Ze pracują i obsługują ...

Ola
@Ula

Dokładnie a sklep do 21 ej

anonymous

Pracuje w spaze od jakis 8 mc i do tej pory nieotrzymalam zadnej premii wiec to wszysko sciema

Iza

Duża część Waszych opinii przedstawia Wasze zdanie o spar ale jako usługodawcy. Niemniej na tym forum powinny znajdować się wyłącznie aktualne i merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy. Osoby odwiedzające ten wątek chętnie zapoznają się z obecnymi warunkami zatrudnienia. Czy pracodawca ten zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny lub system premiowy?

Justyna

Lidl wielki haos biedronka duze koleji spar o tak to jest to polecam Spary

Poirytowany

Spar Spar Spar niby sieciowka a (usunięte przez administratora) warta dla mnie to porazka i niewazne czy kierownikiem bedzie Madzia Krysia czy Monika porazka nielubie tej sieci bo oszukuja i nierobie tam zakupow

@Poirytowany

Każdy robi zakupy gdzie mu pasuje

Zainteresowany

Pani Madziu jesli to Pani czyta prosze zostawic jakis kontakt do siebie jestem wlascicielem sklepow w krakowie oferuje sluzbowy samochod oraz dobre wynagrodzenie nie bedzie Pani zalowac Pozdrawiam

SklepikBrzeskoORG

Cieplutko witam przyszłych pracownikow. Pracowałam w sporze na ulicy Partyzantow. To urokliwe miejsce osiedlowe, mające stałych bardzo miłych klientow, uśmiechniętych dających powód do przychodzenia do pracy ,jeśli nie musisz dojeżdżać (tracąc pieniądze z bardzo marnej wypłaty na dojazdy do pracy ) to naprawdę warto, kierowniczka (ochrona danych osobowych )najlepsza jaką miałam możliwość spotkać posiada kulturę na naprawdę wysokim poziomie- takie zeczy wynosi się z domu gratuluję ???? mam nadzieje że będzie mi dane jeszcze kiedyś pracować z tą kobitka, nie znam jej osobiście ale w pracy naprawdę potrafiła poprawić mi chumor jeśli ktoś ją zna proszę o kontakt mam dla niej ciekawą ofertę ???? u mnie w sklepie Delibrzesko@o2.pl jeśli chodzi o szefa hmm gdyby ten człowiek miał świadomość że nie tylko liczy się gadanie zazdrosnych i donoszących mu kłamliwe opinie o pracownikach naprawdę załoga tam pracująca mogła by być o wiele lepsza . Straciłam tam pracę koleżanka kasjerka nazmyslala głupot które potrafiła szybko roznieść wśród koleżanek co później przeniosło się na moje zwolnienie gdyz w takiej atmosferze nie można pracować .Balabym się tam pracować z tą babą.

@SklepikBrzeskoORG

Najlepiej zwalić wszystko na koleżankę może się nie nadawalas

Klijent

Witam bylem w Sparze na Partyzantow i bylem w Sparze na Kosciuszki szczeze to wole Spar na Kosciuszki jest wiekszy bardziej przestronny i ma wiecej towaru do zaoferowania niz na Partyzantow tam jest sklepik osiedlowy maly i przytulny owszem ale jesli chodzi o wybor towaru to mniejszy niz na Kosciuszki zdecydowanie polecam Kosciuszki

Bozena
@Klijent

Na kosciuszki jest super chlopie co ty gadasz myszy latajace po pieczywie wedliny stare i smierdzace wez sie zastanow jesli nie jestes stalym klijentem to sie niewypowiadaj

@Bozena

Brawo????

Numer zastrzeżony

Patryk
@Max

A jak mozn sie z nia skontaktowac moze maila mozesz mi podac

Patryk

Dajcie namiary na ta kierowniczke chetnie ja przyjme do siebie :)

Ja ja znam

Shibuja

Super ????

anonymous

Spar Partyzantów 100 % na tak pecam

Komornik

Część ! Moja opinia dotyczyć ma tylko i wyłącznie mojego zadowolenia z punktu widzenia klienta kierowniczki sklepu Spar Brzesko ul Partyzantów p Magdaleny. Jako stały klient jestem zadowolony z jakości cześci sklepu samoobsługowej produkty na półkach zawsze są frontowane na bieżąco ( nie muszę sięgać po ostatnia sztukę lub wołać obsługi i pytać czy na magazynie jest i mógł by ktoś go przynieść) nigdy też nie zdarzyła się sytuacja żywności po terminie lub uszkodzenia opakowania, czysto przed wejściem do sklepu jak i w środku oraz na blacie przy kasie zwracam tu uwage na to iż p Madzia to jedyny tak serdeczny człowiek w tym sklepie nie dość że kierownik z wszystkim na głowie to jeszcze każdy klient chciałby aby p Madzia go obsłużyła gdyż zrobi to bez jęczenia pod nosem a reszta tylko by się krzywić potrafiła i wzdychać jakie to nie są zmeczone. Dla mnie to nie do przyjęcia jak pewna pani na mięsnym zawsze ukroi mi 10 dkg sera więcej i bezczelnie pyta czy może być a później ma szczepy ryja że nie ma co zrobić z tym serem ???? to nie jedyny taki przypadek właściciel powinien patrzyć kogo zatrudnia !

Zostaw merytoryczną opinię o Spar - Brzesko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.