Opinie o Spar w Brzesko Tadeusza Kościuszki 58

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spar w Brzesko Tadeusza Kościuszki 58

ania

ogłoszenia o pracę są regularnie ale w ogłoszeniu o pracę propozycja umowy o pracę a w rzeczywistości umowa zlecenie na 6 mc :D więc jaki socjal ? ubezpieczenie jakby coś sie stało w godzinach pracy trzeba sobie opłacić z własnej kieszeni , a potem ewentualnie na okres próbny 3 mc , ale personel też sie regularnie zmienia więc wątpie aby ktoś miał umowę o pracę na czas określony , no może jakieś wyjątki :)

Ludmiła

@kaźmirz69, ja akurat znam wiele pracujących po studiach lub aktualnie studiujących, zresztą co mają robić po takich marnych studiach jak filologia, ekonomia, socjologia czy innych pseudo studiach. Chyba, że mówisz o tej ambitnej pracy w korpo w krakowie przy wklepywaniu faktur do komputera za najniższą krajową. jednak praca fryzjerki jest ambitniejsza, do sklepu to może iść każdy, a fryzjerka to jednak musi mieć jakiś fach w rękach. @ obserwator z boku, co to w ogóle za porównanie, praca w austrii, a praca kierowniczki w sparze, ile ona tam zarabia, 200 zł więcej niż zwykły pracownik. Jak ktoś jest dobry w tym co robi to nie potrzebuje żadnych układów, ale wiadomo jak to u nas w kraju tylko narzekania.

Kasjer

Kierowniczka zarabia tylko 200 zł więcej od zwykłego pracownika?! Mało

Obserwator z boku

Tak się składa że kumpela z tytułem mgr filologii angielskiej pracowała pare miesiecy w jednym z brzeskich marketów.Ludzie po studiach od razu dobrej pracy nie znajdą.Polecam zapoznać się z raportami bezrobocia wśród magistrów.Jak nóż na gardle to pójdą robić na kase.Taka prawda.Bez układów jest jedna wielka lipa Brzesku.Popatrz Kazimierzu ile młodych osób jeździ do pracy w Wiedniu.Sprzątają za dobre eurasy.Takie eurasy że kierowniczka sparu nawet nie marzyła.Pozdrawiam

Ludmiła

@kaźmirz69, ale przecież większość ludzi pracujących po sklepach jest co najmniej po ogólniaku, a część nawet po studiach. Co mają w takim razie powiedzieć fryzjerki. Większość po zawodówce, a praca ambitniejsza. @kasjer, wcześniej była jeszcze szkoła, ale jak się chodziło po imprezach zalać pałę, to nie dziwota, że się jest do tyłu. Później przychodzi taka do pracy, widzi mopa pierwszy raz w życiu i się jej krzywduje, bo widzi prawdziwe życie. Wspomina przeimprezowane lata i patrzy na koleżanki ze szkolnej ławy, które golą kasę na poważnych stanowiskach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ludmiła

@ kaźmirz69 najlepiej nic nie robić, nie pracować nad samorozwojem tylko mieć pretensje, że człowiek się nadaje tylko do marnie płatnej pracy - jazdy na mopie w sklepie ( i to nie zawsze jak w tym przypadku).

@Ludmiła

Niestety Ludmiłko niektórzy są stworzeni akurat najlepiej do bardzo prostych prac fizycznych nie wymagających zaangażowania intelektu i w takiej pracy się realizują i spełniają ale ty młoda dziewczynko o tym nie możesz wiedzieć bo za krótko na tym świecie żyjesz. Powiedz mi, gdyby właśnie nie ci prości ludzie wykonujący najprostsze prace zaczęli tak jak reszta robić studia, magistry, doktory kto by ci wtedy chlebek upiekł ? Kto by ci butki na szpileczkach uszył ? Kto by ci auto naprawił ? Kto by ci lodówkę do domu wniósł ? itd itd itd. Odpowiedź : NIKT ponieważ każdy kończąc studia chciałby zarabiać po 10tyś zł. Żaden normalny człowiek nie chce zarabiać nie wiadomo ile pieniędzy, chce zarabiać tyle by GODNIE żyć i nic więcej. Nikt z tych prostych ludzi wykonujących najprostsze prace czyli np. mycie podłogi mopem nie chce zarabiać kokosów, chce zarabiać tyle by godnie żyć. Nie chce być traktowany jak murzyn w pracy lecz jak człowiek. Niestety ty tego nie rozumiesz gdyż jesteś wytworem kapitalizmu czyli człowiekiem który za wszelką cenę chce innych zgnieść i zmiażdżyć, po trupach do celu i najlepiej im płacić 1100 zł na umowie śmieciowej.

Kasjer
@Ludmiła

Jak można pracować nad samorozwojem pracując jako kasjer-sprzedawca?

@Ludmiła

Nie opowiadaj bajek że ludzie pracujący jako sprzedawcy w sklepach z ciuchami, obuwniczymi lub w marketach są po ogólniaku lub po studiach, może w twoim kapitalistycznym matrixie tak. Jak żyje nie spotkałem kobiety która by skończyła studia i pracowała jako sprzedawca w markecie lub innym ww sklepie prze ze mnie. Takie bajki możesz opowiadać na szkoleniu przyszłych kasjerek w sparze. Fryzjerka jak i kasjerka są najczęściej po takich samych szkołach czyli po zawodówkach. Ja przepraszam ale w czym praca fryzjerki jest ambitniejsza od pracy sprzedawcy? W wykonywaniu cały czas tej samej pracy jak i w innych zawodach ? Może w tym jest ambitniejsza że właściciele lokali fryzjerskich "wypychają" pracownice na umowy śmieciowe lub na własną działalność jak to ma miejsce w zakładzie fryzjerskim w Brzesku obok kościoła Jakuba ? I co takiej pracownicy jak to piszesz ambitniejszej pozostaje ? Nawet urlopu nie ma. Odpowiadając kasjerowi sama dziecko sobie przeczysz. Najpierw piszesz jak to trzeba się rozwijać i kształcić i samorozwijać by dużo zarabiać a na jego pytanie jakie ścieżki rozwoju ma kasjer odpowiadasz dziecinnym stwierdzeniem że jak imprezował i zalewał pałę olewając szkołę to jest do tyłu.

Jaaa
@kaźmirz 69 lat

Śmieszą mnie ludzie którzy uważają że fryzjer ekspedientka mechanik itd są ludźmi prostymi 80 % ludzi po studiach to pustaki bez żadnego fachu w rękach i pomyslu na siebie i dlatego idą na studia A większości przypadków pracują u szefa po zawodowce

Ludmiła

Kiedy otwierają Spar w Lubczy?

Ludmiła

@lumbago. z Tw ortografią to do matury jeszcze daleko. pewnie się nadawałaś tylko do zakładu pracy chronionej, dlatego Cię zwolnili.

takija
@Ludmiła

Witam Chciałbym się dowiedzieć kogoś czy ktoś wie coś więcej na temat rekrutacji na Magazyniera do Lubczy?

@Ludmiła

Mimo tej fatalnej ortografii Ludmiło ukraińska banderówko z UPA potrafiłaś zrozumieć sens wypowiedzi czy może powinienem napisać kierowniczko spara ?

Lumbago

To taki nowobogacki sklepik wyzyskiwanie jednych pracowników jak ktoś coś umie to popracuje 2 góra 3 miesiące i ucieka .Nie wyszkolona kadra tempe ksiengowe wszyscy bardzo lubia stosować mobing. Uchodzi im to na sucho bo niestety zarobki kiepskie i nawet nie ma kasy na założenie sprawy. Nie szanują pracowników klijęci nawet to widzą ubliżają kasierką A kierownictwo każe buraków i chamów przepraszać . Ceny na półkach a w systemie inne i Jak się klijęt pokapuje z nie zgodą ceną kasierki dopłacaja z swojej kasy .Na zwrócenie uwagi kierowniczce o problemie to kierowniczka dostaje korby do głowy i zwala winę na pracownice sklepu .Biedna kierowniczka Dalej twierdzi że na ich miejsce jest 10 . Z despracji i bezsilności zatrudnia osoby po maturze które chcą sobie dorobić przez wakacje.Sklep ładny atmosfera do bani . Nikogo nie chcę zrażać do tego pracodawcy ale na rynku zaczyna się robić kryzys z pracownikami OBYWATELE PRACA JEST I TO LEPSZA I ZA LEPSZE PIĘNIĄDZE NIE BUJCIE SIĘ I SZNUJCIE SIĘ

kasia

Tak praca na zmiany znajoma robi w sklepie Spar z regóły od 6 do 14 i od 14 do 21 ale podobno zarobki kiepskie a duże wymagania.

nicol

Jesli chodzi o dzial mięsny to zgadzam sie z panem w 100%

adam

Kierowniczka sklepu zgadzam sie jest ok ale widziałaś kierownika stoiska miesnego????? na sam widok nieraz mam ochote niekupować wędlin koszula brudna poplamiona krwią zero umundurowania to jest obleśne a przecież chyba sanepid ma jekies wymogi co do wygladu na stoisku miesnym i gdzie on teraz jest???

nicol

Witam niewiem o co wam chodzi tak naprawde jestem stała klijentką sklepu spar w brzesku i jestem bardzo zadowola.Miła atmosfera dziewczeta na sklepie zawsze miłe i uprzejme nawet sama kierowniczka sklepu bardzo miła i sympatyczna dziewczyna zawsze porozmawia z klijentem dobrze doradzi.Ostatnio miałam sytuacje ze kupiłam zabawke która niedziałała kierowniczka była na tyle miła ze pomimo iz niemiałam paragonu wymieniła mi towar na inny który działał bo zorientowała sie ze był u nich kupowany.Wszystko zrobione zostło szybko i bez problemu.Polecam ten sklep ze wzgledu na atmosfere.Życze aby kazdy sklep miał taka kierowniczke.Jestem zadowolona jako klijent i nadal z checia bede tam chodzić

brz_esko

A co wy niektórzy, którzy się wypowiadacie tutaj możecie wiedzieć na temat pracy w sparze?

ala

Nie każdy ma umowę o prace teraz to zlecenia dają..A temat spara Brzesko i okolice się nie wypowiadam bo szkoda słów i klawiatury...Po prostu DRAMAT!

rt

Niemożliwe, wygląda sympatycznie.

klient niezatruty

Niemożliwe, wygląda bardzo sympatycznie.

Zatruty-klient

Witam kiedy w sparze w brzesku na ul.kosciuszki w reszcie beda swieze wedliny???a moze sanepid jest potrzebny???????????????????zatruty...!

Klient

Witam kiedy w spar Brzesko na ul kosciuszki przywioza swieze wedliny?????????bo nie ktore nich juz smierdza!i ryby tez!czy ktos sie tym zainteresuje wreszcie???pozdrawiam kierownika oraz wlasciciela

jozef

Powalona kierowniczka, pracownicy nierowno traktowani. Prosze sprawdzic prace kiierowniczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Spar - Brzesko

• Jak się pracuje w Spar?

Zobacz opinie na temat firmy Spar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spar?

Spar