Opinie o Spar w Brzesko Tadeusza Kościuszki 58

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spar w Brzesko Tadeusza Kościuszki 58

Klient

??Kiedy spar bedzie mial swieze wedliny???

Zatruty

Moze i wysokiej jakosci produkty maja ale co z tego jak 80% towaru to wszystko stare lub przeterminowane juz kilka razy sie naciolem i duzo znajomych mowa o spar brzesko ul kosciuszki,a ceny zawyzone maja!nie polecam zakupow tam!

xx

a czy ktos ma informacje apropo spara w Tarnowie? - atmosfera itp. jakie wogole sa zarobki?

spar brzesko kosciuszki

W sklepie Spar w Brzesku na ul Kosciuszki ponoc na zarzadzenie kierowniczki nie sprzdadza 1/2 laski (20 cm) kilbasy!Chca decydowac w dzisiejszym swiecie ile masz kupic! Wydaje sie ze to nie dozaaceptowania wymogi wzgledem kupujacego.To co kupilam w tym dniu nie bylo tez swieze .Czyzby pani kierownik chciala pozbyc sie w ten sposob psujacego sie towaru? To sprawia ze dzial wedlin obniza moje zadowolenie z calego sklepu do miernego! Spam w brzsku NIE POLECAM!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
XXX

JEST W SPARZE ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWA?

Betka

Witam! A czy może ktoś wie jak jest w sklepie w Niepołomicach na rynku?

kasiula

oooooooooooooooooo...... ja zaczynam od wtorku......

ali

zgadzam sie kierowniczka czyli p,kasia to uwaza sie za pania swiata a tak naprawde to zwykla dziewucha,

spar

Firma to ludzie...jak sie ludzi nie sznuje to i firma cienko przędzie. Kultura osobista regionalnej ponizej zera...ale to ona wyrabia sobie opinie,to o niej ludzie zle mysla...nie wiem tylko jak moze spokojnie spac,wiedzac w jaki sposob traktuje ludzi i ilu przez nia plakalo. Na szczescie istnieje mnostwo firm ktore wiedza co to znaczy ' kodeks pracy'...bo az sie dziwie ze PIP sie jeszcze nimi nie zajal.

;)

dokładnie zgadzam się z tym co pisze powyżej. Bo jedyna osobą która tam robi zamieszanie to " KIEROWNICZKA REGIONALNA", której zachowanie jest tak prostackie i bezczelne ze aż głowa boli...Prosty przykład tekst regionalnej do przedstawiciela " pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) quot; Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku.

byly pracownik

Coz...pracowalam ponad rok,na kazdy telefon bylam w pracy. Tam nie ma pojecia ' dobry pracownik,zly pracowanik' .Mozesz tylko cicho liczyc ze ktoregos pieknego dnia,zwlaszcza na drugiej zmianie o 21 nie przyjedzie pani regionalna i z usmiechem na twarzy nie wlepi ci wypowiedzenia. Nie znam wlascicieli na tyle by ich oceniac...choc sposob traktowania pracownika pozostawia wiele do zyczenia...teraz na Brzesku jest bardzo fajna kierowniczka,kobieta sympatyczna,sumienna ,swietnie dogaduje sie z pracownikami i chetnie im pomaga. Jako jedyna uklada grafiki zgodbie z prawem,no bo dawniej to i sie po dwa tyg ciagle bez wolnego robilo. No ale co z tego jak owa pani malo ma do powiedzenia...za mojej kadencji przewinelo sie tam multum dziewczat,nie jest sie w stanie nawet zapamietac imion. Jesli chcesz ' przeczekac' chude dni na bezrobociu to idz do spara ,napewno cie przyjma...ale nie licz ze bedzie to twoja praca marzen na lata...bo jako pracownik nie znaczysz NIC.

kamil

No w Iłowej prócz kilku osób to może być,jedna ciągle nadąsana-druga żuje gumę a pani kierownik nosi głowę wysoko w chmurach--no w końcu pani kierownik !!!!!!

Krysia

A CO SĄDZICIE O SPAR W IŁOWEJ ?????

krstyni

zastanawiam sie nad niektórymi osobami które tu krytykują i z czego to wynika.....Zycie mi pokazało wiele sytuacji. napisz ktoś konkrety dotyczące zarobków w tej firmie, bo niebawem wybieram się na rozmowę i chcę wiedzieć nieco więcej. A od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym?

klient

A mi nie podoba sie to,ze te biedne pracowbice tak lataja od jednego stanowiska do drugiego. Panienka z warzywniaka potrafi leciec na mieso pokroic mi wedline po czym zaraz obsluguje mnie na kasie ,tyczy sie to pan z chleba,nabialu...albo trzy niedziele z rzedu widze te sane kobitki w pracy po 12h...tak mozna wogole? Lubie robic tam zakupy ale pracownikow osobiscie mi zal.

KLIJENT

Spar nie płacą za pracę w godzinach nadliczbowych wszystkie młode pracownice są wykorzystywane i tak często zmieniane .Każdy szanujący się pracodawca po rozmowie kwalifikacyjnej daje przyszłej pracownicy dokumenty do wyrobienia książeczki zdrowia /firma antoniuk która jest podwykonawcą spar ma swojego lekarza /dokumenty dziewczyny dostają po 2 tygodniach codziennej pracy za które nie otrzymują wynagrodzenia.Nie daj Boże żeby któraś poprosiła o wolne w sobotę zaraz dostaje 2 niedzielę pracy -12h jak to określa p.kierownik i to jest właśnie takie h za które nie ma wynagrodzenia. Ale jak się zatrudnia na kierowniczym stanowisku osobę która nie umie i niezna pojęć z kodeksu pracy,to jest taki (usunięte przez administratora)

prawnik

nagrywaj cala rozmowe na dyktafon ( jest w kazdym telefonie komorkowym).

1950

Wlaśnie mam okazję do rozliczenia się z kier. tego sklepu .Już niedługo się spotkamy . Mam nadzieję że tym razem przyjmie mnie w swoim biurze na zapleczu.Nie tak jak dotychczas w wygranych moich sprawach przy kasach na sklepie.Być może będę z przedstawicielami prasy lub PIP-u .Do zobaczenia wkrótce.

urszula

weźcie wszyscy pod uwagę że nazwa Spar to jest tylko nazwa wykupiona od Holendrów zdaje się. A podwykonawców tej firmy w Polsce jest bardzo wielu. Każdy podwykonawca z pewnością inaczej traktuje pracowników, dlatego każdy z was może miec racje. Mój szef jest fajny, nic do niego nie mam. Jednak jego podwładni, czyli kierowniczki i kierowniczki regionalne pozostawiają wiele do życzenia. momentami mam wrażenie że na podlizywaniu się świat stoi.

?

jeżeli do polecenia któryś spar' to tylko w Jadownikach. Tam kierowniczka to osoba jako kierowniczka to osoba na odpowiednim stanowisku.robię tam zakupy od lat i nie mam nic do zarzucenia.DROGIE kierowniczki uczcie się od KIEROWNICZKI z Jadownik'bo daleka wam droga......

Zostaw merytoryczną opinię o Spar - Brzesko

• Jak się pracuje w Spar?

Zobacz opinie na temat firmy Spar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spar?

Spar