Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Papryk Vegeta

Ma ktos jakies info kiedy w koncu będą te zwolnienia grupowe?

Tomcio Paluch w oko

Nie popieram wyzwisk i hejtu, ale nie ma co ukrywać ze jesli konsultanci wchodzą do takiej firmy z góry wiedzać ze stosuje sie kruczki na granicy prawa dla chciwego zysku to konczy sie to zawrotna wsteczną kariera. Cyba nikt nie jest w GB tak głupi ze pociagnie z takim podejsciem do emeryturki. RAZEM POKONAMY KAZDY ...... niewiadmo co, bo nawet jak wygrasz teraz z GB w sadzie to z czego sciagniesz kasę , w restrukturyzacji sa nietykalni. Amber G. x 3 Pozatym kanał na YT "teraz ja mówię " pokazuje wszystko i na temat.

elo
@Tomcio Paluch w oko

Na kanale 'teraz ja mówię" siedzą dłu żnicy, prowadzi go inny dłuż nik - świetny przykład otępiania społeczeństwa. Śmieszne na siłę, facet montuje jakieś zlepki rozmówek, wiem o tym doskonale, bo mnie też nagrał ten ped.. i zmontował, wyciął nazwisko i jest bezkarny, w sumie mi to wisi, bo traci publikę i padnie szybciej niż getback :) Za to przemowy o chciwym zysku bawią mnie i to bardzo:) Nie ma żadnych działań na granicy prawa i jedynie dyletant może tak pleść sobie. Zarobków niejeden zazdrości, warunki pracy do niedawna były świetne. I kto wie, czy firma rzeczywiście padnie. Na razie sprawy idą w dobrym kierunku, przesłuchają kogo trzeba i jeszcze zobaczymy, kto będzie górą. Nie cieszcie się, bo to nieładnie.... Paa, paaa nieudacznicy z "uczciwych firemek" bye, bye :)

@elo

oczywiście, żyj dalej złudzeniami. albo papką korpomowy z firmy. sprawy idą w dobrym kierunku ha ha ha. jasne, ku upadłości. i to nadzwyczaj efektownej. przesłuchają kogo trzeba i co? po przesłuchaniu wpłynie na konto getback 2,5 mld złotych ukradzione za obligacje i firma odzyska płynność? :) zarobków ktoś zazdrości? premii nie ma, goła podstawa nieco więcej niż minimalna i do tego cięcia. rzeczywiście jest czego zazdrościć. nieźle wam nakładli do durnych łbów tego korpobełkotu, że aż "dłużnika" czy też dłużnika któremu się jakoś noga powinęła, traktujecie jak wroga. a jakoś temu "dłużnikowi" co nagrywa, windykacje mogą naskoczyć. przegrał w sądzie jakąś sprawę? nawet boją się go pozwać :) aloha!

@elo

masz rację, sprawy rzeczywiście idą w dobrym kierunku. Kolejne areszty dla bandziorów - pisałem niedawno o wybieraniu grubych ryb, a niedługo przyjdzie czas na płotki. A kto będzie górą ? jeszcze się łudzisz ? Otóż kiedyś, dawno temu było takie powiedzonko, że na każdego łotra, rabusia i zbója (a takimi jesteście ) czeka sznur z pętlą lub ciemnica w lochu. Pamiętaj o tym, bo sprawy idą w dobrym kierunku jak powiadasz. Uważam, że wasza padaczka była jak najbardziej potrzebna, gdyż większość ludzi uświadomiła sobie - tak przy okazji - jakimi jesteście łotrami, rabusiami i zbójami - i jak sobie z wami radzić. Słuchaj rabusiu, to, że ubrani jesteście w białe kołnierzyki, zamiast napadów na drogach, siedzicie w swoich klatkach i papierowo, telefonicznie napadacie i rabujecie innych to wcale nie jesteście inni niż dawni bandyci i taki sam was koniec czeka. Tylko jeszcze tego do łbów nie chcecie przyjąć, jeszcze się łudzicie, że jesteście czymś lepszym i tylko świetlana przyszłość przed wami. A życie jest brutalne. Przemowy o zysku cię bawią, powiadasz, mnie np. bawi jak zaklinacie fakty i to co was niechybnie czeka, wasz ból zadka i odbytu (może wsadź sobie jakiś czopek z napisem : getsrak - razem pokonamy każdy ból, nawet wielki ból du.py). Piszesz o otępaniu społeczeństwa, a spójrz na siebie i swoich kolegów (sam tego nie potrafisz zrobić, poproś o pomoc psychologa lub kogoś z poza branży łotrów), czy to co robicie jest słuszne? nie krzywdzicie nikogo? czy zdajesz sobie sprawę, że te windyki to wszystko naciągacze i (usunięte przez administratora) a wreszcie czy jesteś takim samym człowiekiem jak przed robotą w bandziorni (na to to odpowie ci ktoś z rodziny jeśli się jeszcze nie wyparła ciebie)? Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że jesteście zwykłą mielonką w rękach obecnie aresztowanych i im podobnych, zmanipulowanych, zaprogramowanych i otępiałych dla kasiory grubych ryb. Nie widzisz, lub nie chcesz widzieć, że działacie na granicy prawa a nawet poza prawem. Tylko dlaczego prawnicy, a przynajmniej ich większość jest innego zdania. I w imię czego to wszystko jak nie dla chciwego zysku. Wasz czas już dobiega końca, pewnie to czujesz w podświadomości i bronisz się przed tym, zakłamujesz. Kondzie, Piotrusie sobie poradzą, mają dosyć sałaty, łeb i mentalność odporną na wszelkie rozterki, a co z tobą? Uważasz się za "udacznika" ze świetnej firemki i wyszydzasz innych, no to dalej bujaj się w tym i czekaj na efekty, już niedługo, bye udaczniku.

Asia

Co za bzdura! Ha ha ha

Co za bzdury. Ha ha ha 2

@Asia

dla ciebie może bzdura. dla okradzionych przez getback obligatariuszy nie jest to powód do śmiechu. może zapytasz w zarządzie kiedy będzie raport za 2017 :D kiedy będzie raport za 1Q2018? kiedy getback wygra w własnym długiem i odda należne obligatariuszom pieniądze? i nie mam na myśli łaskawy zwrot 65% kapitału (czyli kradzież 35% kapitału) - tylko 100% plus odsetki. to tak getback dotrzymuje umów, że umawia się na odsetki, a tymczasem okrada inwestorów? zajmijcie się może pracą na te najbliższe 2-3 miesiące póki ją jeszcze macie, zamiast płodzić te brednie pod okiem kierownictwa. a jak liczycie że takim podlizywaniem się unikniecie kopa w tyłek i kuroniówki, to się grubo mylicie :) ja za to chętnie posłucham jak jest naprawdę teraz z motywacją i działalnością operacyjną na słuchawkach bądź w terenie :) aloha!

Lukasz

Ale brednie...

@Asia

ha, ha, ha Asia - czy to śmiech przez łzy? czy też jesteś wyjątkowo wyprana, że dla ciebie działalność bandziorni i twoja jest super w porządku. Wiesz, kiedyś stare chłopy, te z doświadczeniem życiowym twierdzili : kobiety dzielą się na dwie kategorie : damy i nie damy, przy czym tych drugich to właściwie nie ma. Damy natomiast na trzy : cebulki, pchełki i flanelki. Cebulka to taka dama że, kiedy się ją rozbiera to łzy lecą, pchełka to taka, która skacze z łóżka do łóżka, natomiast flanelka to (usunięte przez administratora) nie do zdarcia. I to by było na tyle, pozdrowienia Asiu. Poczytaj jeszcze raz wpis antywindykatora, koliberka - to pouczająca lektura.

Asia
@@logika ciemnoty

Ha ha zabawna teoria na temat kobiet. Zrobiłam Print screena, żeby nie uciekło. Przedstawiłeś tą teorię swojej mamusi? :D W sprawie GetBack, ani mnie to grzeje ani ziębi. Bawicie mnie wy wszyscy pieniacze, obrońcy i atakujący. Cyrk na kółkach i to za darmo hahaha

@Asia

ha, ha, ha Asiu - poniżej coś skopiowałem - poczytaj : " Don Armando 28.06.2018 11:59 Szukam panienek do klubu nocnego - zapewnione wysokie zarobki! Myslę, że będą tu chętne bo sporo telefonistek zaraz u was poleci a mają doświadczenie w k*rwieniu się za kase. Niska moralność tez jest plusem! Zgłaszajcie akces w komentarzach pod tym nickiem." Razem z anonymousem - geniuszem w wasze szmatławe gierki włączacie rodzinę, tak wygląda wasza moralność getsracka. Ci, których geniusz windykacji anonymous wyzywa od dłużników, wynajduje im wszelkie grzechy zaniechania, lenistwo, naciąganie itp. itd. przynajmniej nie mieszają waszych rodzin do swoich postów. Za to wy, czyściutcy niczym łza, o najwyższej z możliwych moralności, przyzwoitości mieszacie każdego z błotem - dłużnik (ale tylko wg waszej definicji) to śmieć, nierób, leń i wszelkie dno, muł bagienny. Wierz mi dzieweczko, jeśli chcesz, dostatecznie długo żyję na tym świecie i widziałem nie takich zadufanych i butnych"świętoszków" jak skamleli o litość, kiedy walnęli na pysk. Przykładów masz kilka wokół siebie, nie musisz daleko szukać. Cieszę się, że przyda się screen, - to żadna teoria, to definicja. Polecam jeszcze kilka książek (oczywiście jeżeli jeszcze potrafisz coś przeczytać , coś innego oprócz getsrakowych objawień) Waldemara Łysiaka - np. Statek, Cena. Znajdziesz tam (warunek jak wcześniej plus zdolność myślenia innego niż program bandziorni) wykładnię perfidii, wyrachowania i ku..restwa kobiet podobnych mentalnie). Bawisz się?, to świetnie - w czasach rewolucji francuskiej świętoszkowate ku..rwy zapuszkowane trochę lepiej się bawiły przed pójściem na szafot. To dobry przykd, baw się, ciesz - może tylko tyle ci jeszcze zostało zostało. A oferta Don Armando chyba nadal aktualna. Korzystając z niej też się można bawić. Dobrej zabawy.

@Asia

posty tych trolli z pogłowia ratlerków getback to istny kabaret :) oni by życie za tę firmę oddali, tak im tam mózgi wyprano. to jest ciekawy materiał badawczy dla socjologów. a tymczasem najnowsze wieści z getback: - dług za obligacje okazuje się wynosić ponad 3,3 mld zł - ciche zwolnienia - w planach kolejne zatrzymania i zapewne aresztowania - praktycznie zerowa w efektach działalność operacyjna, gdyby nie egzekucje w toku to nawet na leasing by nie mieli, nie wspominając o pensjach ciekawe kiedy pensje za czerwiec wpłyną. jakieś typy? aloha!

czerń

Sytuacja we wrocławskim oddziale. No cóż zwalnianie kadry kierowniczej po cichu i tak też "po cichu" zostaną zwolnieni pozostali pracownicy. Obecnie chodzi tylko o pozostawienie kluczowych działów/pracowników, gdzie mogą przynieść jakiś dochód firmie oraz z czasem wyszkolić pracowników z Warszawy, co za tym idzie zamknięcie oddziału we Wrocławiu, bo po cóż zostawiać ludzi gdzie trzeba ich "nadzorować" z daleka.

BDG
@czerń

To myślisz że Wrocław zamkną? Główna siedzibę? Bydgoszcz Lublin i Białystok to też oddziały na odległość to oni pierwsi do zamknięcia.Bydgoszcza to już nikt się nie interesuje to raczej my lecimy pierwsi.

Obserwator
@BDG

Ja myślę, że Bydgoszcz do zamknięcia, z Lublinem to nie wiadomo, niskie koszty i sensowne zespoły, więc może zostaną. A Wrocław moim zdaniem zostanie, z tym, że mocno okrojony. Niektóre działy we Wrocławiu zlikwidują, a ich zadania przejmie Lublin. Oczywiście, to tylko moja opinia oparta na moich obserwacjach i plotkach

lublin

tak tak wy pierwsi

Bia
@BDG

W bialym umowy nie poprzedlużane, zostaje garstka ludzi. Powoli wygaszają oddział...

czerń
@BDG

Jak takie czystki i "naloty" z Warszawy robią to nic innego się nie szykuje jak likwidacja "niepotrzebnych" oddziałów. Wrocławski się sypie, albo ludzie sami odchodzą, albo są zwalniani (tylko jak w każdej złej sytuacji o tych większych głośno się nie mówi). "Nie widać" aby firma funkcjonowała "już" poprawnie, ratują to co mogą, a może chcą zacząć wszystko od początku w Warszawie. Patrząc się również na ostatnie sytuacje, które ani trochę nie motywują do działa - tymczasowa blokada na Multisport oraz Medicover i blokada do odwołania myBenefit (swoją drogą "piękny dodatek" z którego obecnie nie można skorzystać), brak tak obiecywanej komunikacji - skłania tylko do powyższych wniosków.

bdg cc
@Obserwator

Tez tak myślę.Bye bye Bydgoszcz.Kolega z Lublina pewnie otworzy szampana jak obiecał.

Obiektywny obserwator
@Obserwator

Serio macie w Lublinie jeszcze jakieś złudzenia?

Patryk

Patrzę, że ostatnio nawet nie warto tu zaglądać. Tu nie ma opinii o pracy w GB, za to pełno komentarzy jakiegoś pos.rańca, który pisze tu całą dobę chore komentarze. Pracuję w GB, wiadomo, że były prezes aresztowany za przekręt ws. obligacji. I to daje świetny pretekst do pisania bredni przez antywindykatora, jak dla mnie to jakiś zakompleksiony bezrobotny dłużnik z "wiedzą" z neta. Czego on nie pisze, kosze z górą śmieci w GB, brak papieru itp urojenia. Pracuję w GB i nie widzę tego. Zapraszam na Pileckiego wykolejeńcu. Może admin namierzy i skasuje te brednie?? Nie strasz bezrobociem i więzieniem imbe.cylku zadłużony, masz jakieś normalne argumenty? Na szczęście są jeszcze inne strony z opiniami o pracodawcy. Cóż, tutaj nie będę zaglądać, niech ten przymuł się wyżyje za swoje urojone krzywdy i prześladowania.

Rafal

Co za brednie :(

@Patryk

oczywiście, niech ci będzie, lekarz kazał przytakiwać więc dla poprawy stanu twego zdrówka psychicznego potwierdzam wszystko co mówisz :) zadowolony? tylko się tym nie podniecaj za mocno, bo jeszcze się cały oślinisz. swoją drogą ciekawe to jest - czy ty jesteś jednym osobnikiem płodzącym te nicki i idiotyczne posty, czy może to jakaś wasza zorganizowana akcja w postaci dywanowego nalotu imbecyli, z inicjatywy jakiegoś kierownika w obronie trupa? kto wam taką taktykę wymyślił, żeby z antywindykatora propagandowo robić dłużnika? wiesz, w ZSRR jak ktoś był niewygodny politycznie to robiono z niego psychicznego. brawo, czerpiecie wzorce od swoich komunistycznych idoli. bo skoro takie numery tu tworzycie - znaczy że zalazłem wam mocno za skórę i jestem skutecznym pełnomocnikiem w sądach :) jak ty mnie teraz zaimponował :P dłużnik z wiedzą z neta he he he chłoptasiu, dam ci dobrą radę: jeśli dalej będziesz niewolnikiem tej korpomowy i będziesz dawał sobie tłuc do łba te brednie wciskane ci przez przełożonych w pracy, to daleko nie zajedziesz i zostaniesz skrzywdzony na najbliższe lata. gdzie ty wkrótce robotę znajdziesz jak będziesz miał beret tak zryty? a dłużnik jest tutaj jeden. getback sie nazywa. wiesz ile jest dłużny obligatariuszom? ponad 2,5 mld zł. kiedy getback wygra z tym swoim długiem i odda ukradzione pieniądze? :)

@Patryk

Misiu o małym rozumku... Fajnie, że tu wpadłeś i wydaliłeś swoje jakieś pierdy. Słuchaweczka na główkę i jazda na cc! Target trzeba wyrobić!!! Ps. Jak widać bardzo Kali nie lubić @antywindykatora. Kali założyć słuchaweczekę i szczekać tam tym wszystkim co to jakieś długi maja... w GB. A teraz kochane dzieci możecie misia w tyłek pocałować. I koniec wieczorynki.

realista
@Patryk

Ja widzę ,że żle się dzieje ,a też pracuję i wiem że to koniec,Marzenia się skonczyły.

ed
@Patryk

Dokładnie to samo myślę, dostaję powiadomienia, ciągle pisze tu ta sama kreatura antywindykator lub K.A.T (wymyślił sobie nową ksywe) nudny jak flaki z olejem, ględzi to samo, ma silną potrzebę pisania i głęboki uraz do gb. Raczej upośledzony.

XXX-men
@antywindykator

Te komentarze przez anty wibrator to jest jego chleb i rozrywka. Gość musi czuć się bardzo samotny i przeniósł się w wirtualny świat. Musiało mu się nieźle namieszać w busoli. Zapewne gość blisko 20 lat, pryszczaty singiel, zakompleksiony były pracownik GetBack któremu nie poszło w pracy i został pewnie zwolniony za swoją nieudolność. Więc teraz wylewa swoje złości i żale na firmę za to, że go zwolniła.

@Patryk

Patryczku getsraczku, może poczytaj wcześniejsze posty, a dowiesz się, że o braku papieru i pełnych koszach na śmieci pisali twoi wspaniali koledzy : "Brak zaskoczenia 15.06.2018 12:22 Co tam Warszawa? Doszły do Wrocławia słuchy, że u Was to nawet papieru toaletowego już nie ma, kosze pełne śmieci, brud, smród i kamieni kupa. Prawda to? Wiecie może, kiedy Zarząd zorganizuje jakieś spotkanie i podejmie jakąś decyzję (likwidacja działów, likwidacja firmy, cokolwiek) i przerwie ten festiwal żenady? Bydzik 15.06.2018 23:02 @Brak zaskoczenia 15.06.2018 12:22 Bydgoszcz też bez papieru. Kiedy nas zamkną?" więc nie zwalaj na antywindykatora. Że tego nie widzisz? cóż pewien rodzaj nielota kiedy się boi łeb w piasek chowa i też nie widzi. Taka metoda. Jakie to są wg ciebie normalne argumenty? Wyzwiska, obelgi i epitety - swoją drogą to bezrobotny dłużnik to najgorszy śmieć - tylko pomyśl chłopczyku, jeśli potrafisz, dzięki komu ty wspaniały ogierku masz tak wspaniałą pracę, gdzie możesz się wyżywać za swoje urojone prześladowania, kompleksy i inne schorzenia psychiczne. Już szukasz ratunku u admina, aby kasował posty, które cię drażnią, proponuję skargę do trybunału europejskiego. A kiedy cię zabraknie na ty forum to ja bardzo gorzko zapłaczę. Już się zaopatrzyłem w beczkę na łzy i kilka prześcieradeł na ocieranie oczu. Żegnaj Patryczku, będzie nam cię bardzo brakowało.

XXX-men
@antywindykator

Nieźle Ci się w busoli pomieszało anty wibratorze. Jesteś zapewne zakompleksionym, pryszczatym singlem uciekającym w świat VR. Zapewne jesteś byłym pracownikiem GB który został zwolniony za lenistwo, opieszałość, roszczeniowość i nie wyrabianie targetu. Więc teraz wylewasz swoje frustracje na firmę bo czujesz się przez nią pokrzywdzony, że tak cię potraktowała a tobie zawalił się przez to świat na głowę. Twoje komentarze nic nie zdziałają w ten sposób nie zaszkodzisz ani nie pomożesz firmie tylko robisz z siebie sieciowego klauna. Pzdr

@ed

mam jeden nick i nie potrzebuję się klonować, tak jak wy to robicie - dolly i upośledzeni przyjaciele z frajerni :) uraz do getback? stary, ja będę tęsknił za getback po tej upadłości. co jak co, ale jednak trochę przelewów za wygrane sprawy przyszło od getback więc żal tracić takie dobre źródełko. jak tu nie lubić getback? naprawdę. sam ze smutkiem świeczkę zapalę. a właśnie, na dziś jednemu mojemu klientowi zapowiedział się z wizytą terenowy. ale nie dotarł. zadzwonił więc klient z troski i zapytał o co chodzi - żona ciasto upiekła, dzieci wierszyk się nauczyły a tu kicha i taki zawód :) i ponoć auta terenowy dziś nie ma. co się dzieje, samochody terenowym już zabierają w ramach cięcia kosztów czy po prostu koleś zapił pałę wczoraj i dziś niedysponowany? aloha!

@ed

Oj misiaczku licz się ze słowami. Bo jak na razie, to jakie kreatury zarządzały firmą i co robiły jakie powiązania miały - no i do czego doprowadziły daleko nie trzeba szukać. A wiadomo, że ryba psuje się od głowy. Ps. Daruj sobie swoje fantasmagorie i urojenia na temat nicków, klonowania i czort jeszcze wie tam czego.

@antywindykator

Czym się chwalisz obłudniku? Nawalasz na getback, a zarabiasz na nim? Za chwilę będziesz się cieszył, że czerpiesz zyski z nierządu. Nie traktuję cię poważnie, podobnie jak inni, co jadą po tobie jak po łysej kobyle, chyba jesteś po jakim urazie czaszkowym, więc nawet mi cię szkoda trochę.

@anonymous

aleś pojechał, ho ho ho aż mi w pięty poszło :D normalnie zatkało kakało i idę do kąta bo nie wiem co ci napisać :D wiesz, wali mnie to czy traktujesz mnie poważnie ty i tobie podobne getbackoludki, upośledzone firmowym bełkotem na temat misji getback i otaczających firmę dłużników, a raczej rzekomych dłużników - czyli wrogów :) może spróbujesz leczyć swoje fobie? wrócisz może zdrowszy do społeczeństwa, poszukasz sobie innego zajęcia po upadłości getback, bo jak na razie - skory wyjeżdżasz z jakimś zarabianiem na nirządzie - to za chwilę to tobie przyjdzie zarobkować nierządem jak dostaniesz kopa w tyłek na do widzenia i jeszcze ci odprawy nie dadzą :) aloha!

tygrys_myszowaty
@antywindykator

Najczęściej stosowana strategia w dyskusjach na necie to: jeżeli brakuje ci argumentów merytorycznych do dyskusji z oponentem - to go opluj. Plującemu to nie zaszkodzi, a jeśli nawet nie pomoże to przynajmniej trochę frustracji zrzuci z krzyża. A "Jestem pracownikiem Getback" może i kiedyś brzmiało dumnie, ale dziś brzmi jak "Czy ktoś mi jest wstanie pomóc?". Co zaś do meritum - ja jestem "dłużnikiem" firmy Getback. Na jakieś 300 zeta - czyli mniej, niż kosztuje mnie jeden wypad do knajpy. Był nawet nakaz płatniczy z e-sądu (przed okresem przedawnienia), ale złośliwie go oprotestowałem bo chciałem w zwykłym sądzie obejrzeć dokumenty jakoby posiadane przez Getback. Niestety, z nieznanych mi :-) powodów firma wycofała pozew. Teraz, kiedy wierzytelność jest przedawniona, firma mnie straszy wpisaniem do KRD. A jakaś podobna tu obecnym płaczkom najmimorda oficjalnie mnie zawiadamia, że o tym czy roszczenie jest sporne decyduje ... Dział Reklamacji Getback SA (wtedy jeszcze bez dopisku W RESTRUKTURYZACJI). No powiedzcie, komu człowiek z moim "doświadczeniem" ma wierzyć - antywindykatorowi czy tej kobiecie od pisma z jej definicją "roszczenia spornego"?

@Patryk

Rzeczywiście nie warto tu zaglądać, pod każdym postem 10 odpowiedzi, wszystkie od tego samego sklerotyka, pisze pod każdym postem o wygranych sprawach, wyzywa pracowników, straszy i bredzi. Napłodził w pocie czoła długachnych i nudnych postów i czai się jak kleszcz, żeby się przyssać do kolejnej ofiary. Nawet nie chce mi się do niego zwracać, choć pewnie i tu wlezie i będzie "polemizował" w jego mniemaniu. Żal.

@anonymous

słychać wycie? znakomicie! :) widzę że kierownictwo spuściło ratlerki w internety więc tu poszczekujecie i słychać zajadłe skamlenie. dziś macie takie zadanie żeby zamiast robić odzyski to szkalować pana antywindykatora, jutro won na zieloną trawkę. liczycie na premie i pracę? w upadłości? :) na co wy liczycie w ogóle? 20% kadry zwolnione, 1/3 firmy siedzi na L4, większość bez motywacji czeka na wręczenie wypowiedzenia i liczy na odprawę. tylko was takie nieliczne grono trolli korposzczurków kierownictwo posłało na pierwszą linię netowego frontu. wam się wydaje że wy tacy młodzi wilcy jesteście - a tu szczerbate ratlerki :) aloha!

GetWro
@antywindykator

Damy sobie radę nie martw się. Czas na nowe wyzwania. A z Getback już nic nie będzie- agonia. To był super pracodawca. Świetni ludzie w firmie. Swoje się zarobiło. Ale, jak to w życiu- trzeba zamknąć pewien etap i zacząć nowy. Tobie też tego życzymy- znajdź sobie nowy etap hejtu:)

tolerancja
@anonymous

Tego świra omijają wszyscy , ale zaczął gadać sam do siebie. Najlepiej olać, niech sobie pisze, to chyba silniejsze od niego. Nic się nie poradzi, tacy też muszą żyć.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Janek

Zabawa dopiero przed nami. Niedługo zainteresowanie kierownikami terenowymi wzrośnie, szczególnie mułem i sekciarzem z południa/niech nic będzie będzie z wami????. No i oczywiście puchatek zrobi w porteczki gdy zobaczy kto go odzwiedzi. Iro zostanie wtedy bez obrońcy i cóż biedaczyna wtedy zrobi? Nie będzie mógł się ubierać w swoje celtyckie cudeńka i biżu. Będzie niezły ubaw.

Cool
@Janek

Hahaha cudowny Iro... Coach. Przyznam szczerze, dawno nie widziałem tak zabawnego człowieka. On i jego szkolenia z czapy. Skąd oni go wzięli? Oderwany od rzeczywistości. Ponoć wielki coach.

Tango
@Janek

Pierwszy post ktory cos konkretnego mówi organom scigania i wkoncu się za ich przekręty wezmą mysle że wszyscy obecni i byli pracownicy mogą zeznawac . Ja sie pisze jako pierwsza . Slyszalam ze juz mieli zeznawac ale sedzina zachorowala w jednej sprawie . Coz pech ale kryska na matyska przyjdzie jeszcze delikatnie mowiac .

Pytający

Czy w Bydgoszczy jeszcze ktoś pracuje? Czy można liczyć na zwolnienie?

Bydzia
@Pytający

Pracuje,a jakie liczenie na zwolnienie>co to ma do rzeczy.Na pewno nas zamkną,ale nie rozumiem pytania

jak nastroje przed wypłatą?

DŁUŻNIK

O co ku...wa chodzi nikt do mnie nie dzwoni, co telefony wam poodcinali czy co bo się martwię.

@DŁUŻNIK

Pewnie komornik przejął Twoją sprawę i dlatego. Sprawdź pocztę czy nie masz jakiegoś pisma z Kancelarii Komorniczej w skrzynce, albo zablokowanego konta w banku.

@komornikmiwszystkozabrał

skończ te brednie. kolejne zatrzymania w sprawie getback, to wam na porannym spotkaniu morale podnosili i kazali takie głupoty wypisywać? aby przyszedł komornik, to najpierw getback musi wygrać sprawę w sądzie. czyli najpierw musi ta sprawa do sądu trafić. nie wypisuj też bredni że w skrzynce czeka list od komornika. komornik wysyła poleconym. a zajęcie rachunku nie oznacza jego blokady, jedynie pewne ograniczenie funkcjonalności. aloha!

@komornikmiwszystkozabrał

To po 4,5 roku wy do komornika wysyłacie sprawę. Chyba żartujecie a kogo ja teraz ku...wa będę nagrywał. Nie jaki Pan Parol mówił żeby was nagrywać i później sprawę skierować do sądu i domagać się odszkodowania. Co ja mam teraz zrobić może mi ktoś doradzi, tylko nie porady typu oddać dług bo to się przedawniło.

brecht
@DŁUŻNIK

Spodziewaj się komornika, już on się zajmie spłatą. Nie umiałeś rozmawiać, odmawiałeś weryfikacji, bo coś ci się o tępawy łeb obiło, mówiłeś, że to pomyłka - to teraz pobij komornika dłużniku :) A może i bez tego czynu odsiedzisz w przytulnym kąciku :)

Artur

Zawsze to lepiej niż zasiłek z Urzędu Pracy dla zwalnianych z Get Back

@DŁUŻNIK

Systemowa "masówka" papierowa też wstrzymana (cięcie kosztów wysyłki PP, papieru i tonera?) no i drugorzutowa korespondencja z kancelarii gb brysik też umilkła... Mają poważniejsze sprawy na głowie na tapecie? Zapewne mają, oj mają. Może syndykat kanciarzy jeszcze tak szybko nie upadnie, ale to już kwestią tylko czasu jest.

@antywindykator

@antywindykator Jakie brednie, czytałem na forum dla dłużników, że można brać kredyty bez opamiętania, a potem nie spłacać, że niby nic mi nie udowodnią,a potem przyszedł komornik i zabrał mi wszystko... a mogłem się dogadać z Getbackiem.

AntyAntywindykator
@antywindykator

Antywindykatorze. Szczerze? Jesteś już nudny. Początkowo byłeś jeszcze (czasem) śmieszny, ale teraz już tylko nudny. W kółko powtarzasz to samo, jak tylko ktoś nie wyleje pomyj na gB to jesteś pierwszy do tego żeby napisać, że ktoś z firmy mu wyprał mózg i że w sądzie to najpierw trzeba wygrać a gB nic nie wygrywa. A, no i, że aloha. Serioooo? Wymyśl coś nowego :*

@DŁUŻNIK

Posiadając prawomocny nakaz z klauzulą wykonalności każdy wierzyciel może tak zrobić, i ma na to 10 lat i 10 lat... Dlatego, to co mówił i powtarza p. T. Parol jest nie dopuścić do takiej sytuacji. Zwłaszcza jak dało się do ręki taki kwit tzw. "sekukuryku" na własne życzenie.

@brecht

No proszę, napięcie niczym niczym u A. Hitchcocka rośnie i rośnie. Getsrakowy Judaszu nie strasz, bo się zesrasz :) I nie będzie to przytulny kącik...

@brecht

Najpierw to trzeba mieć kasę aby złożyć pozew. A wy bankruci z kąt weźmiecie kredytu nik nie da obligacji nikt nie kupi. HE HE HE

@komornikmiwszystkozabrał

stuknij się w ten barani łeb i przeczytaj od początku co napłodziłeś za idiotyzmy. czytaj sobie co chcesz i gdzie chcesz, ale mi nie wmawiaj że ja polecam nabrać kredytów i nie płacić. gdzieś tak napisałem, tępy pacanie? pokaż albo przeproś! dogadać się z getback :) tak tak, na KONICZYNKĘ. dobry żart. taniej wychodzi przegrać sprawę oraz dopłacić koszty sądowe i komornicze niż płacić ugodę z "pożyczki oddłużeniowej". czy całe pogłowie tego stada getback to takie miernoty i wredne manipulanty, byle tylko oszukać człowieka? @brecht doucz się. komornik nie zajmuje się spłata, lecz prowadzi postępowanie egzekucyjne. i żeby je rozpoczął, to getback musi wygrać sprawę. weryfikacja? po co. z getback to się rozmawia w sądzie, będąc reprezentowanym przez pełnomocnika profesjonalnego, który już wie co zrobić aby było dobrze. i aby getback bolało :) przede wszystkim jednak naucz się poprawnej polszczyzny, bo nie można zrozumieć co za brednie wypisujesz @AntyAntywindykator skończ te swoje wygłupy, bierz się do roboty bo cię lider opieprzy że nawet ćwiartki targetu nie zrobiłeś :) tak, a co ty sobie myślisz - że bez prawomocnego orzeczenia sądowego zasądzającego roszczenie zrobisz coś więcej niż tylko będziesz pluł jadem do słuchawki? chcesz pieniądze - udowodnij zasadność roszczenia. polecam naukę w zakresie prawa. aloha!

AntyAntywindykator
@antywindykator

Znowu nic ciekawego i nowego w Twojej odpowiedzi, zawiodłem się:(

@antywindykator

Nigdzie nie pisałem, że Ty polecasz brać kredyty, a potem nie spłacać. Wygląda mi to na sytuację, że albo coś Ci się przyśniło, albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

OMG
@antywindykator

ANTYWINDYKATOR! Gdzie ty masz honor? Wszyscy mają dosyć twoich wypocin, NUUUDA. Naumiałeś się pierniczyć jedno i to samo, każdemu zarzucasz "korpomowy", a sam jesteś tak ograniczony intelektualnie i językowo, że żal patrzeć na te twoje DŁUUUUGIE i NAJNUDNIEJSZE na tym forum smęty. Żeby chociaż prawdziwe..... Załóż sobie jakieś własne forum, pochwal się tam, ile spraw wygrałeś, bo z 5 to na pewno. Szukaj publiki. Odpocznij człowieku, jest lato, wakacje, naprawdę nie masz gdzie się relaksować pomyleńcu?

pingwinek pik pok
@DŁUŻNIK

poczekaj pajacu już nie długo dopadnie cię sprawiedliwość

@OMG

Ja pierniczę, ty pierniczysz, @antywidykator też pierniczy. Sam wybierz się na wycieczkę do Torunia czy np. Jerozolimy, póki jeszcze masz taką okazję last minute z opcją all inclusive :)

@pingwinek pik pok

sprawiedliwość polega koleżko na tym, że sądy oddalają powództwa getback o zapłatę. roszczenia są bezzasadne. ale podoba mi się wasze ujadanie, niezłą bandę trolli rzucono tutaj na odcinek internetowy :) świetna taktyka - opluć, opowiadać brednie, zbesztać kogoś, kto mówi prawdę. chyba dobrze wiecie gdzie mam te wasze żałosne skamlenie. @OMG nie będę ci pokazywał statystyk. do tej 5 to sobie dopisz ze dwa zera jeszcze, a i tak będzie za mało. oczywiście to łącznie z całego rynku. moimi wakacjami się nie martw, lepiej zajmij się sobą bo wkrótce wylatujecie z firemki i jedyny wypoczynek na jaki będzie cię stać to ławeczka przed blokiem. aloha!

@pingwinek pik pok

Co ty pajacu mi tu ściemniasz teraz wy jesteście w odwrocie cwaniaczki he he he i loha na koniec

obliczona

Przypadek GetBack - TAJEMNICE RYNKÓW FINANSOWYCH odc. 1 you tube - polecam,warto!teraz juz wiem wszystko,ze nia ma szans .

Ale jaja Kaśka w ciąży zgadnijcie z kim? Ciekawe co na to jej mężulek powie jak się dowie że to on nie jest tatusiem.

becik

Jaka Kaśka?

Haha

@Anna

Materacem byłaś? Co kogo obchodzi plociuchu, jakie masz domysły i wobec kogo? Stuknij się w cymbał.

@:(

Się ku...wa nie śmiej to poważna sprawa. Jak na imprezkach to było komu pukać a tera co. Wychodzą bokiem spotkania integracyjne z współpracownikami.

Heheszek
@Anna

Zawsze mniejsza szansa na 3 miesięczną sankcję, ewentualnie lepsze warunki "inside"

Zażenowany

Jak już Trenerów z doświadczeniem zwalniają to co to dla nich będzie zwolnić i zwykłego negocjatora czy specjaliste od niczego. Pozbywają się ludzi kumatych, którzy jeszcze mogliby coś dla firmy zrobić a zostawiają posłańców dla tych z góry, co co chwile donoszą i myślą, że są nie wiadomo kim. W tej firmie nic się nie zmieni. Ręka rękę myje. K.K. ma tutaj swowich ludzi. A my dalej czekamy na zwolnienia. Zero komunikacji. Atmosfera po zwolnieniach jest kiepska. Psychicznie nie da się już wytrzymać w takiej niepewności. Pozabieralii nam wszystko od wody po opiekę medyczną. Każdy boi się o kolejny dzień. Co się wydarzy. Tak niestabilnej firmy dawno nie widziałem. Nie wiem czy gdzieś może być gorzej. We Wrocku bardzo nieprzyjemna atmosfera. Koordynatorzy na słuchawce... niedługo szanowna Dyrekcja będzie dzwonić...

ciekawy
@Zażenowany

"A my dalej czekamy na zwolnienia" - z czystej ciekawości, na co Wy jeszcze czekacie i na co liczycie?!

GbWroc
@ciekawy

Na odprawy oczywiście! :)

Katz
@Zażenowany

A ja się zastanawiam, po co ci trenerzy w takiej sytuacji? Po co sztuczne twory, mierzenie czasu pracy, niby szkolenia, a pomocy w razie pytań żadnej od tych niby świetnych fachowców. Wg mnie wyrzucona kasa. System liczy czas pracy, koordynatorzy lepiej doradzą niż jakiś trener. Moim zdaniem wystarczy 2 - 3osoby na GB, niech pracują za większą podstawę i obsługują zdalnie, bo i tak ich nie ma w razie potrzeby. Tu akurat nie ma co rozpaczać, te ich najmądrzejsze porady rodem z poradnika akwizycji. Lider widz najlepiej, wie najwięcej i jest najbliżej.

bdg
@Katz

Racja.U nas też tak jest.Trener nie ma kogo uczyć bo została nas garstka czekająca na wypowiedzenia.Liderów mamy 2 bo 2 zwolnili i tak się kulamy nie wiadomo do kiedy.

Masakra
@Katz

Trener ma szkolić i badać efekty po szkoleniu. Od pytań są Koordynatorzy, coś Ci się pomyliło. Poczytaj strukturę i obowiązki a potem pisz takie bzdury.

Katz
@Masakra

Nic mi się nie pomyliło, w obecnej sytuacji nie są potrzebni i tyle. Nie dziwi mnie po prostu likwidacja zbędnych etatów. To było dobre w czasach świetności, a teraz to tylko balast, patrzę realnie.

Niecierpliwy

Halo, halo, kto teraz leci do zwolnienia? Za jakie działy się biorą? Ktoś coś wie?

Bydg.
@Niecierpliwy

Obstawiam Bydgoszcz. Nieuregulowany czynsz i inne i najniższa realizacja.

Zibi z lbl
@Niecierpliwy

Poczytaj ONET to nie będziesz głupio pytał kto leci do zwolnienia, tylko będziesz pytał kogo dzisiaj zatrzymali

@Niecierpliwy

Człowieku ty się nie martw kogo zwolnią ty się martw kogo zatrzymają. Poczytaj na onet kolejne zatrzymania. Będę tensknił

Lublin
@Niecierpliwy

Mysle ze Bydzia leci pierwsza a my pewnie po nich

RAIF

A ja pozdrawiam byłych pracowników Raiffeisen ktorzy teraz sami siebie będą poddawac restrukturyzacji . Chyba wszyscy juz są tylko w Terenówce od dyrektora począwszy ???? Co za paradoks odeszli z Raiffeisen by znowu być zwolnionym przez restrukturyzatora . Widzę światełko w tunelu jak ich zwolnia dla GB.

Wacek

haha

w zeszłym tygodniu sąd przyklepał restrukturyzację , jednym z podmiotów jest raifaisen bank , tylko czy wiecie że w GB pracują ci sami ludzie którzy wcześniej pracowali w w/w banku to jest dopiero kolesiostwo.

Markos

Dzisiaj info o kolejnych zatrzymaniach . Według nieoficjalnych informacji, to jedna z dyrektorek w spółce oraz szef biura maklerskiego sprzedającego obligacje GetBacku.

Obywatel

Wysłałem wam pocztą informację o długu na ponad 500 mln . Jeśli s.....syny nie zapłacicie długu plus koszty sądowe,będę dzwonił do was co minutę. Znacie ten proceder? Ilu Polaków naciągnęliście? Rozumiem innych,ale własnych rodaków? A do kamieniołomów wszystkich posłać i odrobić dług....Niech wam ziemia lekką będzie ...

Ksiepomyslil

O ile wiadomo w gb żaden pracownik z cc nie miał sprawy o nękanie, także nie wymyślaj sobie głupot i nie nie siej propagandy bo twoje o ile mi wiadomo podlega wątpliwościom. Chyba ze sam pracowałeś w gb i cos na ten temat wiesz?! Bo z tego co widze to nawet masz info ze nie wysyłaja spraw do sądu ciekawe skąd?! Haha proszę nie stereotypowac i nie uogólniać wszystkich spraw może po części macie racje ze niektóre sprawy sa z (usunięte przez administratora) ale nie wszystkie, ludzie maja swój rozum w nakazie jest jasno napisane ze maja prawo się odwołana, zanim jest kierowany pozew uda pisma i telefony ale z doświadczenia wiem ze ludzie to olewaja! Nawet nie chce im soe odwołania napisac mimo ze do tego prawnik potrzebny nie jest. A gdy sprawa po nakazie z tytułem sami proszą o komornika bo maja już kilku albo i nie i wtedy myślą ze komornik sam za nich to spłaci o losie! Ciekawe skąd u was nienawiść do gb, trudna sytuacja kręci się wokół obligacji a nie spraw dłużników to ich wogole nie dotyczy, chyba ze wy tego nie rozróżniacie. Myśle ze każdy kto tu pisze o pracy na cc nękaniu telefonach po rodzinach miał w tej firmie jakieś sprawy bo niby skąd agresja czy wy piszecie ze kupiliście obligacje chcecie swojej kasy itd nie!!! Ciagle tylko jadka na sprawy i szczekanie przez ekran! Weryfikacja? Jak najbardziej wskazana przy sprawach wierzytelności, ludzie nie maja mentalności zmiany danych teleadresowych ich to mie obchodzi nie znają swoich obowiązków a jak przyjdzie co do czego wielkie tłumaczenie bo Ja pisma nie dostałem a pod tamtym adresem od x czasu mnie nie ma o matko trzymajcie mnie czyja to ku.rwa wina ze nie aktualizujesz danych! Po co weryfikacja a No po to ze wścibska matka żona babka ojciec podaje się za dłużnika bo chce znać sprawę, po to ze zdarzają się zbieżności nazwisk, po to żeby tak poufne sprawy nie były rozpowszechniane osobom niepowołanym!!!! Ciekawe co to by Była za afera gdyby rodzinie i znajomym którzy rylko przytaknął głupio ze to oni opowiadać o długach klientów wredy jeden z drugim mieli by pretensje ze się nie Upewniają ze jak to nie ma weryfikacji?!!! Sa ludzie którzy nie chcą aby ich małżonkowie wiedzieli o sprawach! Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! Przez telefon nie kozma podawać daty ale ku.rwa na fb tak tylko po to aby mieć satysfakcję z tych pieprzony.ch życzeń pustych i nic mie warty.ch. Reklamacje może spróbuj złożyć przyjdź pogadaj to się dowiesz jak sa rozpatrywane ale nie z góry zakładasz ze tylko lęja wodę na głowę! Spróbowałeś chciał raz! Wszyscy szczekają przez tel jak było napisane wyżej ale nikogo w biurze nie było jak rozumiem?' Nawet tych którzy mieszkają w miastach gdzie sa siedziby?! I tak mózgu zarzucać strach bo przez kompa przez tel można napiep.szac wszystko a jak przyjdzie co Do czego to się w majtki sra! Może trzeba komuś zmienić pieluchę?! Jeden z drugim który najeżdża na moj komentarz gdybyście nie mieli sprawy nie szerzyli byście nienawiści wiec pytam czy któreś z was złożyło reklamacje było w siedzibie?! Zakładam ze nie, myśle się?

Dokurobey
@Ksiepomyslil

Przestań juz pisać głupoty bo nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz. Czy pracownicy cc mieli sprawy o nękanie tego nie wiem bo się takimi sprawami nie zajmuję ale wiem, że Ci co dzwonili do osób postronnych takie sprawy będą mieli na pewno. I to nie tylko Ci z GetBack. W wielu telekomach i instystucjach finansowych są teraz ostre afery z powodu wycieków danych. Zawiadomienia do prokuratury juz zostały złożone. Więc to tylko kwestia czasu. Co do adresu dłużnika. Ci tak zwani dłużnicy nie mają żadnego obowiązku aktualizować u was swoich danych ponieważ w nawet nie jesteście w stanie udowodnić, że zdobyliście te dane zgodnie z prawem. Myslisz, ze skąd takie straty w GetBack? Audyt wyrzucił do kibla sporą część portfeli i oznaczył je jako śmieci ponieważ mają poważne wady prawne. Na koniec napiszę cos o tej waszej weryfikacji. To jeden wielki pic na wodę bo data urodzenia nie jest żadną daną służącą do weryfikacji tożsamości. Zaczynając nową sprawę pierwsze co ma zrobić telemarketer to zweryfikować dane które posiadacie. Między innymi PESEL. I głównie do tego chcecie datę urodzenia. Pracujecie na takich śmieciach, że nawet nie wiecie czy to co widzisz na ekranie jest prawdziwe czy nie. Nie bądż taki chojrak bo ludzie przestali się już bać. Nagrywają rozmowy z wami. Są aplikacje które blokują połączenia od takich firm jak wasza. Potem jak Ci taka osoba pokazuje logi z takiej aplikacji które wskazuja na to, że w ciągu pół roku windykator dzwonił 2000 razy to sprawa o nękanie aż sama sie nasuwa. Wielu z was ma przechlapane.

@Ksiepomyslil

ho ho ho ale plujesz jadem, aż ci w tym zacietrzewieniu czacha zadymiła :) najwyraźniej masz złe informacje albo prawdę się tam ukrywa. zresztą sądzisz że na salę przyjdzie koordynator i powie: - szanowni państwo, wczoraj trzy osoby zarobiły w sądzie wyrok, ale wy się niczym nie przejmujcie i dalej róbcie to samo uważasz że tak by własnie było aby resztę tego stada zmotywować? :) kilku komorników? już mówiłem - realnie jest to nie do zrobienia. zbieg egzekucji. więc głupot nie opowiadaj. weryfikacja? już "weryfikowaliście" w bazie PESEL za pośrednictwem komornika, który sobie teraz świat zza krat ogląda :) nowych powództw nie ma - pomyśl momencik. nie ma kasy na opłaty od pozwu. to myślisz że sąd na kredyt przyjmie? albo w zastaw to porsche weźmie? :D obowiązek aktualizacji danych? a niby gdzie? a niby na jakiej podstawie prawnej, co? reklamacja w siedzibie? normalnie cię poniosło :D już były "reklamacje" u rzecznika praw dłużnika ha ha ha. a ty dalej korposzczurku wierz w te bzdurne bajeczki, że getback ma dłużników. wyroki sądowe mówią jakoś co innego. w jednym jednak masz rację - są barany, którym nie chce się reagować na nakazy zapłaty. cóż, mają potem wedle własnego życzenia.

@Ksiepomyslil

oooo, aleś się rozpędził, słowotok tak w pisaniu jak i w mowie taki sam, bez ładu i składu. Babcia, dziadek, ciocia, wujek, Kaśka, Józek, itd. itp. byle tylko zagadać. Najlepsza jest sama końcówka : "Zakładam ze nie, myśle się?" Słusznie zakładasz, nie myślisz, co piszesz. Za takie "wypracowanie" w pierwszej klasie SP otrzymałbyś 1. Na temat twoich ponownych objawień co do reklamacji, wizyt w jaskini bandziorni, itp. poczytaj post Jar'a. Wyjaśnił dobitnie. O nienawiści i agresji, którą szerzymy na tym forum poinformuj swojego złotego KK, albo idź na policję złożyć reklamację, powodzenia.

@Dokurobey

To chyba ty nie wiesz o czyn piszesz dopiero wszyscy czepialiscie się ze proszą o datę urodzenia jak również ty a teraz wyjeżdzasz ze powinnismy pytać o pesel?! Ogarnij sie i przemysł która wersje wola! Kwestia kolejna jest taka ze nie było napisane wyżej iz maja obowiązek aktualizować dane w gb bo niektórzy nawet nie wiedza ze ich sprawy tam trafiły maja obowiązanej we wszystkich firmach gdzie podpisali umowy i nie zakończyli umów czytanie ze zrozumieniem się kłania slecjalisto od wszystkiego i od kieczego! Ciekawe dlaczego na cały komentarz nie odpowiedziałeś tylko na wygodne dla siebie fragmenty! Gdzie odpowiedzi na moje pytania?! Czy jest cos do ukrycia z Twojej strony?! Powoli z mojego wpisu sprawa dla reporera się robi! Nie umiesz przeżyć ze pisze prawdę? Wes poczytaj onpracy na cc w jakiejkolwiek większej firmie zasadach panujących w działach jakie współpracują w cc i jak to się wszystko je, bo widac ze niedouczony jestes. Co z tego ze będzie miał wyciąg, w cc prawie nikt nie ma podpiętego jednego swojego nr, z jednego nr dzwoni kilkadziesiąt osób podpiętych do bazy wiec jak udowodnisz ze ciagle jedna osoba nękała fachowca od wyciągania kasy?! Szykuj się bo niedługo wyprzedaż będzie u ciebie jak tak dalej będziesz nie spłacał! Kwestia następna wiele osób się rozłącza Kię dając dojść do słowa, a później jęczą jak to komornik kiedy jak nic nie dostałem nikt nie powiedział a w historii milion zrzutów to się nazywa pożarna robota! Gdy dzwoni do ciebie firma windykacyjna lepiej pogadać trochę j dowiedzieć się o co chodzi niż później klepać jadaczka! Nikt nie powinien się bać firm windykacyjnych itp ludzie nie znają swoich praw obowiązków sa niedouczeni łapią hasło którymi rzucają podczas rozmów a później gryzą glebę! Bo taki fr.ajer jak ty wprowadza w błąd, właśnie trzeba rozmawiać i wyjaśniać sprawy! Hasło rodo popularne teraz jak nie wiem co ale zapytane było co znaczy a pana rodo, co to jest roso- ku.rwa natychmiastowa zmiana tematu albo pip pip w słuchawce, nie odczytają nie czytają ze zrozumienie a później na własne życzenie wychodzi jedno wielkie g.owno! Jak tak bardzo chcesz pomoc takim osobom idź na studia załóż kancelarie i dawaj pokazy dobroczynności i umiejętności wykorzystywania prawa! Czy możesz za głupi jestes na prawo dlatego tylko w necie z rozmachem klepiesz g.eba?

@antywindykator

Ci do kilku komorników to tynie opowiadaj głupot bo ludzie maja i sami gadają ze komornicy ustawiają się w kolejce do zajęć wiec nie piers.z głupot boty jestes niedounformowany! Tak reklamacje można złożyć w dowolnej formie wiec nie wiem z czego ta uciecha u ciebie i pisane było o wyjaśnieniu sprawy w oddziale jak widac kolejny umiejący czytać śmiech na sali! Powództwa sa chyba ze pracujesz w Gb i jestes lepiej pounformowany, masz dostęp do kont ze wiesz ze nie maja na to kasy? Firma żyje z ściągania długów wiec podstawa jest mieć hajs na to także masz słabego informatora wielmoży dobroczyńco czyniący dobro jedynie przez telefon na Goworku. Jeżeli nie aktualizują danych to niech później nie maja pretensji ze o czymś bie wiedzieli albo nie dostali albo jedno albo drugie. Co do komornika W. Jak wiadomo gb nie miał z tym nic wspólnego Oprócz jednego pana z którym ten komornik wczesniej współpracował gdyby tak było sprawa tak szybko by nir ucichła i kolejne osoby zostałyby pociągnięte do odpowiedzialności wiec nie szerz propagandy i fałszywych newsow obeznany we wszystkim czyli w niczym. Może i jakais procent spraw w takich firmach jest niezasadna ale ludzie na własne życzenie wpędzają się w Ren dług i musza spłaca brak reakcji z ich strony, nie douczenie oraz wyczytane głupoty w necie wpędzają ich w ten (usunięte przez administratora) Jak powszechnie wiadomo nie wiedza szkodzi. Nie chce się nikomu rozmawiać dogadać wczesniej odwołać od nakazu a później: jak to komornik? Albo dzwonią i błagają o dogadanie się bo dostali odpwiwdznie pismo od komornika! Wielki płacz bo komornik zabierze im tv za pare stówek albo biała gorączka jak panicz zadzwoni ze sto zajęte wtedy to dopiero boli, bo wyrzuca mnie z pracy jak pracodawca dostanie pismo, nie mige pobrać 500+ bo zablokowali konto albo podstawy ale wczesniej mie chciało się słuchać. I czemu tak bronisz tych ludzi sami sa sobie winni niektórych sytuacji. I nie każdy w gb jedzie po ludziach, oni tez sa ludźmi, niektórym wczesniej tez powinela się noga, oczywiscie ukierunkowana jest praca na odzysk. Sa przypadki ze ludzie dzwonią i sami dziękują za pomoc często dostają rady do tematów z którymi maja problem i nie wiedza co robic nie dotyczące spraw w gb, starsi ludzie nie wiedza co maja zrobić. Mówicie od ściągania długów jest komornik Ok ale nikt nie napisze ze pobierają prowizje od kasy która sciagnal. Wielu klientów ma kulka lat zajęcia komornik pobiera kasę a później się okazuje ze dług wcale nie spłacany albo spłacony w kiewielkiej ilości bo maja mentalność ze jak już jest to oni kogą olać sprawy in spłaci za nich. Nierozmumieja ze spraw u komornika tez trzeba pilnować bo to sa ich ciężko zarobione pieniądze!!!

Jarek
@Dokurobey

Z polszczyzną masz spory kłopot. Matury to chyba z języka polskiego nie zdawałeś, no chyba, że za czapkę śliwek i wiadro kapusty.

@Ksiepomyslil

O rany, co to za bełkot. Tabletek w aptece tym razem nie dali? No widać, że nie dali.

pracownik GB
@Ksiepomyslil

Nie przejmuj się, do tego forum dorwała się zadłużona patologia, piszą dużo i głupio, od razu widać ten poziom. Taka desperacja, narobić długów i szukać winnego, to na pewno getback winien. Usłyszeli o przekręcie na obligacjach, o aresztowaniu byłego prezesa, guffno wiedzą i podskakują z radości. Nie mają pojęcia, kto jest wierzycielem ich zobowiązań. Mają tu wsparcie przygłupa antywindykatora, kolejny poczciwiec, który uważa, że trzeba się zadłużyć i poczekać, aż się przedawni. Gdyby to była prawda, nikt za nic by nie płacił, bo się przedawni. Boże litości, skąd takie cepy się biorą na tym świecie. XXI wiek. Pozdrawiam :)

@Jarek

a już argumentów nie ma to tego się czepiacie haha błędów ortograficznych mie widze a jeśli się zdążą literówki mogą każdemu przy pisaniu przez telefon wiec nie wybiegaj, jeśli masz cos do powiedzenia to proszę merytorycznie odnosząc się do treści zawartej w komentarzu a nie mojego stylu pisania bo to nie to jest przedmiotem tej wielkiej dyskusji. Pilnuj siebie i swoich literek!

@Ksiepomylil

powiedz nam kim ty właściwie jesteś? obiecali ci jakieś kanapki za te brednie i słowotok lejący ci się z pyska wraz z pianą? walisz bzdurami jak nakręcony w amoku, nie wiem może coś ćpasz? kompletnie nie rozumiem jak można się tak zaciekle i zawzięcie odszczekiwać w obronie swego pana, który przy najbliższej okazji kopnie cie w tyłek i pójdziesz na zieloną trawkę. już nawet nie będę się męczył aby próbować ci uświadomić że z uwagi na coś takiego jak zbieg egzekucji nie ma praktycznej możliwości aby mieć kilku komorników. a że baranom nadchodzą nowe sprawy - co z tego skoro i tak wszystko trafi do komornika nr 1. więc się doucz pacanie. tak, mam dostęp do pewnych danych. każdy ma. we wniosku do sądu o ochronę przed wierzycielami stoi czarno na białym że mieli na kontach 13 mln zł gotówki. przed zapłatą za leasingi, pensji dla 1450 osób i ZUS. jak na te dane - totalna kicha. zrozum śmieszny pajacu, że na spłatę odsetek od obligacji już nie mają, nie wspominając o długu 2,5 mld zł, którego nie ma z czego spłacić. jak sądzisz, getback wygra ze swoim długiem? :D nie ma kasy na opłaty od pozwów i jakoś dziwnym trafem od wiosny trafiła mi się tylko jedna sprawa z getback. przypadek? nie sądzę. getback nie ma nic wspólnego z aferą z PESEL i komornikiem? Tak jasne, jakiś samozwańczy pracownik wymyślił sobie, że podjedzie do kancelarii i zrobi deala z komornikiem, no i wyjął z walizki odpowiednią gotówkę aby się odwdzięczyć. zasadnicze pytanie: skoro getback nie ma z tym nic wspólnego, to na co pracownikowi dane z niemal 2 mln rekordów? możesz nam to jakoś wyjaśnić szczekaczko? dogadać się z getback? a niby po co? z getback się nie rozmawia tylko rozłącza i blokuje numery. temat załatwia się w sądzie. ja tam znam te wasze "dogadać się". pożyczka oddłużeniowa KONICZYNKA, mówi ci to coś? jak się "dogadasz" to płacisz 3 razy tyle ile dług wynosiłby, gdybyś nawet przegrał sprawę i musiał dopłacić koszty sądowe które już teraz są - ale getback je dolicza zawsze, zwłaszcza kiedy ich jeszcze nie ma (art. 286§1 kk w zw. z art. 13§1 kk). przestań bredzić że jak sprawa jest u komornika i spłacasz kilka lat - a dług nadal nie spłacony bo komornik pobiera prowizję. w tym momencie oskarżasz komorników o złodziejstwo! komornik - w przeciwieństwie do was - nie oszukuje i nie okrada tylko jasno czarno na białym w rozliczeniu salda pokazuje na co poszły wydatki i spłata. tak jak stanowi prawo, a nie jakieś śmieszne historie, łącznie z tym co się spotkałem w getback że wpłata na jedną sprawę poszła na... spłatę rzekomego długu w innej wymyślonej sprawie, a tutaj płacić trzeba od nowa... nie chce mi się pisać o tych wszystkich złodziejstwach i oszustwach, bo to nie miejsce tutaj. na koniec najlepsze ha ha ha ludzie dzwonią do getback aby porozmawiać o problemach i dziękują za porady :D ja pierdziuuuuu normalnie getback to jakiś telefon zaufania jest bua ha ha ha ha ha ha ha ha to ja w poniedziałek dzwonię do getback i poproszę o poradę bo mi przepis na sernik nie działa oraz zapytam co mam zrobić gdyż krowa przestała mi się cielić :D aloha!

memento
@Ksiepomylil

Dokładnie jest tak, jak piszesz. Pracuję 3 lata, najpierw się cwaniakuje, stawia jak ten piszący tutaj ANTYWINDYKATOR od siedmiu boleści, który "szkoli", że to żadne zadłużenia i on wygrywa sprawy w sądzie. Potem wielki lament, bo komornik wchodzi i co robić, wtedy skamlają o ugodę, a jak im się wtedy śpieszy i jakie przyjemniaczki nagle. Znam tyc przypadków aż za dużo, niestety nie mogę powiedzieć " a trzeba było rozmawiać jak człowiek". Ja nie gryzę, kiedy widać dobrą wolę, staram się zawsze pomóc. Też jestem człowiekiem i rozumiem różne sprawy. Nigdy nie zrozumiem chamstwa, kiedy to stawia się jakiś chłystek, a potem lamentuje, żeby szybko załatwić, bo takie problemy, albo konto zablokowane, albo grozi zajęcie hipoteki. W zasadzie każda sprawa tych "cwaniaków" tak się kończy, więc niech dalej słuchają "porad prawnych" samozwańczych adwokatów.

@pracownik GB

No proszę proszę, jakie ładne cacko! Z siebie wydaliłeś. I to ma być ten wyższy poziom? Chyba dna. Serwujesz waść wielokrotnie odgrzewane kotlety z kuchni GBK z myślą czy ślepą wiarą wręcz, że dalej ciemny lud to kupi? Nic z tych rzeczy.

@Ksiepomyslil

kRÓLU ZLOTY jak na razie nikt takich zarzutów nie smiał tibi pzrzedtawić. Sani winni sie tlunacza?

@memento

Memento nomen omen mori, jak widać urabianie potencjalnych ofiar w dłużników tej waszej zasranej foremki nawet SA nadal pozwala wykonywać ataki ad personam, w imię idei "Świat wg GetSrak". Ile by napisano złego i dobrego, to getsraczka była i jest już do ostatecznego odstrzału. Jesień średniowiecza już tuż tuż. Howgh!

@memento

nie strasz, skończ te brednie i przestań kłamać ciemniaku. twoje osobiste wycieczki pod moim adresem mam głęboko wiadomo gdzie, gdyż chorym psychicznie to ja po prostu współczuję. ciekawe tylko, że jakoś ludzie wierzą mi, a nie takim kreaturom co ich nękają i usiłują wyłudzić nienależne pieniądze. złóż w ZUS kwity o rentę na żółte papiery, jakby ci orzecznik odmówił to mogę cię za darmo reprezentować w odwołaniu do sądu :) skamleć to niebawem będziesz ty, jak pójdziesz na kuroniówkę i sianka braknie wiec wtedy co, zęby w ścianę? tak - to są żadne zadłużenia. te zadłużenia nie istnieją. uważasz że niezawisły sąd wydający wyroki w imieniu rzeczypospolitej polskiej to tylko jakaś opinia kolesi bo dług wg getback będzie istniał zawsze? brawoooo! mam ci na dowód podesłać setki wyroków oddalających powództwo? ehhh, szkoda zachodu bo ty i tak czytać nie potrafisz. jasne, słuchasz ludzi i starasz się zawsze pomóc :D widziałem takie pomoce z getback - zwłaszcza pożyczkę oddłużeniową KONICZYNKA, którą pewnie i ty wciskałeś tym nieszczęsnym biedakom. trzeba sumienia nie mieć i być jakimś wyzutym z wszelkich uczuć bydlakiem by takie coś ludziom proponować. w skrócie matematyka nie kłamie - nawet jakby ktoś przegrał sprawę o zapłatę w sądzie, to i tak z kosztami sądowymi i komorniczymi zapłaci MNIEJ niż podpisując ugodę i koniczynkę... to się do prokuratury nadaje! @pracownik GB zorientuj się co się dokoła ciebie dzieje. niebawem będziesz mógł pisać o sobie były pracownik GB, żałosny karaluchu. za te oszczerstwa to powinienem z tobą pogadać sobie jeden na jeden, ciekawe czy tak byś dalej fikał jakbyś ze strachu popuścił w rajtuzy. pokaż mi gdzie kiedykolwiek pisałem że można się zadłużyć i czekać aż się przedawni? pokaż to nam wszystkim sklonowana owco albo przeproś! radzę ci dobrze - więcej pokory i szacunku dla innych. pamiętaj że karma wraca i tego ci życzę, by cię ostro dojechała. może dzięki temu kiedyś nabierzesz trochę rozumu

@antywindykator

Gdybyś ty chociaż wiedział coś o karmie, to nie życzyłbyś nikomu źle żałosny kozaku w necie... W cztery oczy to byś spyrdalał w podskokach i cienko piszczał :) Nie dyskutuj ze mną, bo się brzydzę takich śliskich robali. Jak ktoś ma długi i nie zamierza ich spłacać, to nie jest godzien uwagi. Pokozacz sobie dalej, przecież wiem, że w realu to ci się wiedzie okrutnie źle, dlatego tu utkwiłeś pisss.do światowa.

@anonymous

nie podniecaj się tak pryszczaty łebku. może zasięgnij porady lekarza od głowy, bo taki jesteś zacietrzewiony że w obronie tej zadłużonej po uszy firemki gotów chyba jesteś kosę komuś sprzedać. takich to powinni prewencyjnie zamykać w pokoju bez klamek, ty jesteś niebezpieczny dla otoczenia, netowy napinaczu. w getback długi to w przytłaczającej większości próby wyłudzenia, co potwierdzają wyroki oddalające powództwa. ale co tobie można tłumaczyć, ty wiesz to co usłyszysz na szkoleniu bądź porannym zebraniu. cóż, żal mi cię. ale jak masz dzięki temu dojść, to ci mogę nawet potwierdzić że mi się wiedzie bardzo źle. a teraz zastanów się nad sobą co będziesz robił w życiu jak ci kopa w tyłek sprzedadzą niebawem, bowiem getback idzie na upadłość a wcześniej będzie grupówka; już teraz lecą pojedyncze osoby i nie sądzę aby twoja heroiczna postawa w odszczekiwaniu się znalazła jakieś wyjątkowe uznanie aloha!

Dno dna

Ludzie szanujcie się! Pracowałem dwa miesiące temu w tej pozal się Boże firmie. Całe szczęście w porę odszedłem i zobaczyłem co to za firma. Osoby zarządzające zero kompetencji. Brak autorytetu i podstawowej wiedzy. Na nasze pytania odpowiadano: "decyzja biznesowa" albo "dowiem się i dam znać" to co to za Dyro? Z mojej perspektywy Doradcy niestety poziom firmy jest żenujący. Choć z niektórymi Liderami można było dojść do porozumienia. Po wiedzę tylko do Trenerów... Poza tym nikt nigdy nic nie wiedział. Bydgoszcz trzymajcie się! Ale pamiętajcie istnieje lepsze

Gbprac

Smieszne, ze nadal ludzie kk siedza w firmie, nic nie robia i sie smieja.

Sss
@Gbprac

No pytanie czy wiadomo czy to jest od KK. Większość bez wiedzy i kompetencji to na pewno od niego. Miejmy nadzieję, że im podziekuja bo pewnie będą donoscic KK. Pewnie też dostali nie zła kase A nie znają się na niczym. Trzymam kciuki aby w końcu bylo normalnie

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.