Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Bobo

A Marek Pajchert i Andrzej Machlański sa już zatrzymani? Za to co robili w Getinie i Getbacku należy im się.

Pracownik cc wroclawia

Brak wyplat dyrekcja ucieka twierdzac ze pracy nie szukala ze sama ja znalazla trenerow zwalniaja inni uciekaja a kasy brak Prezesi pewnie sie tym nie martwia majac po 20 tys na reke a pracownik ktory haruje by splacic pieniadze ktore firma UKRADLA obligatoriusza nawet wyplaty nie dostal Prezes na bruk jego wystep we wroclawiu jedna wielka kpina zero komunikacji a firma w restrukturyzacji to przykrywka by nie placic obligatorousza a i tak we wrzesniu bedzie syndyk a zarzad prezesni dyrekcja zgarna gruba kase a szary pracownik nie otrzyma UCZCIWIE zarobionych pieniedzy Kpina AMBERG GOLD 2 ZLODZIEJE

Amanda Smarda
@Pracownik cc wroclawia

A po co tam jeszcze siedzisz ? dawno uciekłem do Getina . Czesc osób do Hoista i jest święty spokój .

@Pracownik cc wroclawia

Uczciwie ? Praca w firemce wyludzajacej kasę? Dobrze Ci tak.Przyszla kryska na matyska.Aha i jak masz kredyty jakieś to sorry .Poczujesz na wlasnej skorze jak to jest być Po drugiej stronie .I życzę aby twój dług był sprzedany 10 czy???? firmom. Sorry taki klimat

Jbc dłużników
@Realnie 1

He he katoliczka widzę pełna gębą. Otrzyj jad z brody. Mam kredyt, nawet dwa, spłacam regularnie, jak praca się skończy z łatwością znajdę inną, a oszczędności spokojnie mi wystarczy na 3 może 4 miesiące normalnego życia i spłacania kredytów. A nawet jak mi się noga powinie to mam rodzinę i przyjaciół którzy mi pomogą. He he więc daruj sobie te swoje życzenia zadluzona istoto.

@Jbc dłużników

Nie jestem żadną dluzniczka ,ale no pozlosc się jeszcze. Tylko po mnie to spływa. Dobrze że masz takie oszczędności, będziesz miał z czego odszkodowanie za nękanie zapłacić. I jakże mi przykro jestem ateistką. Znowu nie trafiłeś koziolku -matolku.

@Jbc dłużników

Normalnie margines spoleczny ,nie orze nie sieje a chce zbierac.Wiekszosc takich jak ty to najprawdopodobniej znajdzie prace pod latarnia ale i co do tego mam watpliwosci."Mam tyle pieniedzy ze starczy mi na 4 miesiace" to sie wrecz wierzyc nie chce jaki margines pracuje w tych findykacjach...

@do góry zadem
@Jbc dłużników

oj naiwny, naiwny, naiwny - tak śpiewał niegdyś śp. Jan Kaczmarek (chociaż z Wrocławia to porządne chłopisko z niego było) na podobne dictum. Nie zapominaj o jednym, że nieszczęścia chodzą parami, może tej kasiorki wystarczyć ci na wiele krócej, czego ci absolutnie nie życzę. Może i pracę znajdziesz z łatwością, ale to się jeszcze okaże, no i trzeba się w niej utrzymać. A z twoim podejściem do ludzi może być trudno - oprócz innych hien, niewielu jest chętnych na sierotki po bandziorni.

stefan

Zarząd GetBack dokonał weryfikacji wyliczeń aktualizowanych całkiem niedawno, bo 21 czerwca. Dług z każdą kolejną analizą rośnie. Tym razem spółka podaje, że wynosi łącznie 3,35 mld zł. Jeszcze w momencie składania wniosku o przyśpieszone postępowanie układowe 2 maja skalę zobowiązań określono na 2,82 mld zł. W raporcie rocznym, opublikowanym dopiero w tym tygodniu określono je na 2,93 mld zł (wartość bilansowa) na dzień 31 grudnia 2017. Do końca lipca bedzie ok 4 mld , tak wiec panowie i panie czas pakować walizki

Mikolaj

Nowe haslo dla Get Back Razem wygramy z waszym dlugiem !!!

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Felicja

Jest pozamiatane, brak wyplat, albo czesci wyplaty, sa zwolnienia , i zreszta sama dyrekcja ucieka z tonacego statku i twierdzi, ze lada chwila wkroczy tu syndyk i wszystkich zwolni. Terenowi windykatorzy daja se spokoj. Wszyscy na fakturze dali noge , bo nie placa. Sprawozdanie finansowe nie zostanie chyba opublikowane, bo to odpad radioaktywny. Motywacja do pracy zadna, obecnie granie w gry online, twitter, chat, instagram, fejs hehehehehe :) Mnie juz sie nawet gadac nie chce. Mowie ze tu dzwoni Getsrak wienc pogadajmy 5 minut aby miec odpekane :) Odpekujemy tu swoje, puki trzeba i wszyscy czekamy na odprawy od syndyka.

@Felicja

Kobieto jakie odprawy ???Snij dalej sen na jawie.

D.k

Zlodzieje brak wyplaty brak poszanowania brak wszystkiego Ciekawe gdzie sa nasze Ciezko zarobione pieniadze

@D.k

Na czym ? Na wyludzeniach ?

OBRABOWANY OBLIGATARIUSZ

NAJBARDZIEJ OBŁUDNA SPÓŁKA ODDAJCIE MOJE PIENIĄDZE !!!!

@OBRABOWANY OBLIGATARIUSZ

Pracownik się tu były chwali ze ma oszczędności bo tyle zarabiał na oszukiwaniu ludzi. Proszę zapytać czy Panu odda.Na pewno tak.

Prawda1

Są podejrzenia że firma ,pracownicy ?handlowali danymi osobowymi.Zobaczymy czy się potwierdzi.To by potwierdziło moje podejrzenia dlaczego zadzwoniła jakaś firma do mnie z siedzibą w Niemczech z ofertą jakiegoś ubezpieczenia.Na moje pytanie skąd mają mój nr tel.I imię może z firmy Gar Back Pan zaczął się platac.Zazadalam natychmiastowego usunięcia mnie z bazy danych co Pan natychmiast ponoć zrobił. Dziwna zbieżność tel z Get i tego.Nigdy nikt do mnie z jakiś firm garnków czy nocy i innych dupereli nie dzwonił. Mam nagranie tej rozmowy jakby co.Za to z bazy danych Gry Beck nie ma możliwości usunięcia. Ładne kwiatki prawda ?

@Prawda1

K.o.C.Y miało być.

Na szkolenia nie mieli, na benefity nie mieli, na premie nie mieli, ciągłe jakieś cięcia, bo skurw!ynstwo chciało kraść jeszcze mocniej. Oby zdychali i konali za kratkami! Na parkiet kropka com sa ujawnione zarobki zarządu i ciekawy artykuł, zobaczcie ile sobie premii dawali. Link do grafiki, bo go work reszte usunie, sami sobie poszukajcie na parkiet kropka com: http://www.parkiet.com/apps/pbcsi.dll/storyimage/PA/20180703/FINANSE/307039867/V4/0/V4-307039867.jpg

Realnie 1

Na wypłaty też nie będzie bo konta pozajmuja albo już pozajmowali

AA

Niestety, ale jak wylądujecie na bruku otworzę szampana. Więcej szacunku ma dla pracujących w pewnym przybytku pań, bo tamto jest uczciwe

Prawda1

Usiłuje obecnie dociec skąd do mnie nagle wydzwaniaja jakieś firmy naciągane ?Pytam skąd mają mój nr.telefon.u teraz ???Czyli ktoś sprzedaje moje dane osobowe.!Uważajcie i nagrywajci.e rozmowy.Będą dowodem w sprawie sądowej.A wy z C C bierzecie udział w tym procederze.I nie ma że nie !

Jarek

Poczytajcie sobie https://wpolityce.pl/kryminal/402441-sprawdz-jak-rodzinka-wyprowadzala-miliony-z-getbacku

@logika ciemnoty

Miła wiadomość : Afera GetBack: Kolejne osoby zatrzymane. Wśród nich byli wiceprezesi firmy Dzisiaj, 4 lipca (06:52) Aktualizacja: 1 godz. 10 minut temu Pięć kolejnych osób w aferze GetBack zatrzymało Centralne Biuro Antykorupcyjne we współpracy z Prokuratura Regionalną w Warszawie. Jak ustalił dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada - to troje byłych wiceprezesów tej firmy oraz dwoje biznesmenów. Podejrzani zostali zatrzymani w swoich domach - teraz trwają tam przeszukania. Jeszcze dziś te osoby trafią do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie mają usłyszeć zarzuty. "Po wykonaniu czynności procesowych z udziałem wszystkich podejrzanych prokuratorzy podejmą decyzje w zakresie zastosowania wobec nich środków zapobiegawczych, w tym ewentualnego wystąpienia do Sądu z wnioskami o ich tymczasowe aresztowanie" - poinformowała w komunikacie Prokuratura Krajowa. Według CBA zatrzymane osoby działały na szkodę GetBack, a sama szkoda ma wielkie rozmiary. Te działania miały być podejmowane w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Pieniądze - 7, 3 mln złotych - wyprowadzono poprzez podpisanie fikcyjnej umowy o świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa w biznesie. Potem podpisywano także faktury potwierdzające wypłatę pieniędzy. Jedna z podejrzanych poleciła też pracownikom, by - bez żadnego tytułu - przelali na konto jej brata ponad 2 mln złotych. Kolejna z zatrzymanych usłyszy zarzuty dot. podania nieprawdy w styczniowym raporcie spółki. Według prokuratury w toku śledztwa przesłuchano już łącznie kilkadziesiąt osób, w tym urzędników Komisji Nadzoru Finansowego i spółki GetBack, a także zabezpieczono dokumentację i dane elektroniczne. Prokuratura Regionalna w Warszawie nie wyklucza dalszych zatrzymań i zarzutów związanych z aferą GetBack. Teraz w stadzie hien panuje chaos, bezhołowie, marazm i strach. Co dalej? Kto następny? Słychać wycie? znakomicie - jak mawia klasyk. I znikąd ratunku i znikąd pomocy. Nadszedł czas na płacz i zgrzytanie zębów.

Alan

W godzinach porannych funkcjonariusze CBA zatrzymali kolejnych trzech byłych członków zarządu spółki GetBack S.A. oraz dwie osoby współdziałające z nimi w popełnianiu zarzucanych im przestępstw - informuje Prokuratura Krajowa. https://dorzeczy.pl/kraj/69470/Afera-GetBack-Kolejne-osoby-zatrzymane-przez-CBA.html

Mikolaj

Glosiciele slowa windykujacego ktorzy placza i uzalaja sie nad wlasnym losem, a kogo to ma obchodzic ? Zadziwiajace jest w rzeczy samej to wasze negatywne nastawienie do tzw dluznikow czyli podludzi w waszym mniemaniu.Moze teraz zastanowicie sie w waszym polozeniu ze jednak ten "dluznik" to nie jest lump.Banki tak latwo nie udzielaja pozyczek a o ile juz to potrafia sie zabezpieczyc.Banki swoje straty rozpisuja sobie z podatkow i tutaj to spoleczenstwo doplaca do bankow juz nie mowiac o insurance itp.Bank doslownie za grosze odsprzedaje stare dlugi co stwarza wspania okazje dla roznych kombinatorow zeby sie solidnie oblowic.Wy jestescie ich narzedziem ,to wy wyciagacie kazdy grosz dla swoich lawirantow.Aczkolwiek jestem przeciwnikiem zaciagania jakichkolwiek kredytow to jednak sytuacja zyciowa zmusza ludzi do tego kroku.Dlatego w Polsce powinno sie edukowac ludzi ze trzeba rezygnowac z brania pozyczek,mozesz zyc bez samochodu masz bardzo dobrze zorganizowana komunikacje miejska,staraj sie jak najwiecej zaoszczedzic zeby twoj mortgaga za dom byl latwo splacany.Nie dawajcie zarabiac hienom bankowym i cwaniakom z windykacji.

bez obrazy
@Mikolaj

Zastanowiłeś się może kiedyś, dlaczego banki sprzedają te długi? Bo obsługa windykacji jest droga, poczciwino. Jeśli firma windykacyjna to kupi, to nie znaczy, że dłużnik ma prawo spłacić tyle, za ile bank sprzedał. Bank nie powinien udzielać pożyczek osobom niewypłacalnym, ale tak się działo np w Banku Zachodnim WBK. Niestety. A "społeczeństwo dopłaca" - pośrednio też musi sponsorować te niebogi, czyli nieuczciwych dłużników. I to jest właśnie to, co mnie najbardziej denerwuje. Takie żerowanie; najpierw pożyczyłem, a tera nie mam na spłatę, bo taka sytuacja. Prawda jest taka, że cwane gapy biorą wszystko, co gdzie dadzą, a potem płaczą, że nie mają z czego oddać. To trzeba było żebrać o zapomogę, a nie udawać że pożyczasz. Ale najłatwiej wyzywać i ubliżać windykacji, zamiast pomyśleć o spłacie. To się nazywa tupet, nie płacić i wymagać. Gdzie ci ludzie mają honor? Żeby nie mieszać wszystkich dłużników i nie wsadzać do jednego worka, oczywiście są wśród nich ludzie uczciwi, spłacają, pytają o możliwości umorzeń, ale to inna liga. Takich szanuję.

@bez obrazy

Cóż to za wyciskacz łez. Krokodyle łzy? Inna liga... heh, pokaż WASZĄ ligę. Bez poszanowania.

@bez obrazy

"Dlaczego bank I sprzedaja przestarzale dlugi"?Widac ze w Polsce Jestescie na baker z podstawami ekonomiii bo jeszcze mozna troszeczke wiecej dorobic.Tego nie ucza was na swoich szkoleniach,oni ucza was jak nekac I zastraszac..

@bez obrazy

poczciwino, fałszywcu, nie martw się o banki i nie tłumacz tego, czego sam nie rozumiesz, albo chcesz zakłamać swoje istnienie. Nie wybielaj się ze swego łajdactwa i nie pouczaj banków co powinny, a czego nie powinny robić. Banki istnieją setki lat, więc wiedzą jak mają działać, twoje rady są zbyteczne. Procenty, które biorą od udzielonych kredytów, pokrywają te nie spłacone, podobnie działają ubezpieczyciele samochodów - wypłacone odszkodowania i tak pokryją inni ubezpieczający. Nie jest to sprawiedliwe, ale nic na to ani ty, ani ja nie poradzimy. Chcesz kredyt, to z oprocentowaniem. Te nie spłacone, to zazwyczaj wzięte na niewielką kwotę. Te duże kredyty biorą osoby sprawdzeni, lub dający solidne zabezpieczenie. Poza tym bank powinien sam dłużnika podać do sądu. Tak, że wy zupełnie nie jesteście potrzebni. Natomiast gangi wysługują się takimi jak wy ściągaczami pożyczek, zadłużeń wziętych od gangsterów. Gdzie ludzie mają honor? nie twoja sprawa. Pilnuj swojego. No, ale jesteś bardzo łaskaw, dostrzegasz wśród zadłużonych uczciwych ludzi, to nie podobne do getsraczków. Ale brawo, jeśli to było szczere.

antywindykator
@bez obrazy

banki sprzedają zadłużenia chętnie nie dlatego że windykacja kosztuje, tylko z uwagi na przepisy o tworzeniu rezerw obowiązkowych. poczytaj, to może zrozumiesz o co chodzi. owszem, cesjonariusz nabywa za niewielki procent prawo do całości zaległego kapitału i odsetek - ale w polsce ten rynek przeżarł się patologią gdyż windykacje żądają kwot mocno zawyżonych. a właśnie ci uczciwi co chcą płacić, to są niestety rąbani na kasie ile wlezie. ci co nie chcą płacić bezzasadnych kwot i się bronią, korzystając z przepisów i narzędzi prawnych - nazywani są kombinatorami i złodziejami. normalnie świat na głowie stanął. owszem długi trzeba spłacać, ale dług ma być udowodniony co do zasady jak i kwoty. cóż, kiedy dowody są potężną bolączką windykatorów, to broniący swoich praw pozwani odsądzani są od uczciwości, czci i wiary. śmieszne to jest w sytuacji kiedy getback okradł obligatariuszy i nie chce pieniędzy oddać za obligacje, jakieś 3,3 mld złotych już podliczyli

@@logika ciemnoty

Masz racje tak ich szkola na tych ich spedach zeby ponizac,nekac i doprowadzac czasami do ostatecznosci.Wiekszosc tych so called reprezentantow tzw kancelarii prawnej to banda niewyksztalconych gamoni.Bardzo szybko znajda sie po drugiej stronie barykady bo wiekszosc z nich zadufana w swoje mundrosci nie zdazyla zauwazyc ze nic nie trwa wiecznie.Ten sie smieje kto sie smieje ostatni ,windykatorzy za 5 zlotych od lebka...

koliberek

Zdecydowanie bardziej szanuję policyjnego psa, niż windykatora. Wiem, że nie powinienem pisać o kimś w taki sposób, bo jest to z mojej strony podłe, a mój ŚP. Ojciec mawiał "kto w ciebie rzuca kamieniami, ty w niego chlebem, bo wszystko kiedyś do człowieka wraca - zarówno dobro jak i zło". Jako windykacja funkcjonujecie jedynie dzięki temu, że dłużnicy nie posiadają odpowiedniej wiedzy prawniczej, a wy ich osaczacie i zastraszacie. Bo jeśli traficie na człowieka, który wie jak się przed wami zabezpieczyć, to zwyczajnie możecie go pocałować w żopu. Tyle w temacie. Ludzka krzywda będzie śniła się wam po nocach, to kwestia czasu. Im będziecie starsi, tym bardziej wasza świadomość będzie rosła i dojrzewała, wówczas będziecie budzić się po nocach spoceni z ogromnie bijącym sercem. Ludzie, którzy przez was popełnili samobójstwo będą was prześladować i spędzać sen z oczu. Dzisiaj możecie się ze mnie śmiać i śmiejcie się, bo ten się śmieje, kto śmieje się ostatni !!! Nie pozdrawiam i życzę świetnego samopoczucia.

@koliberek

Jakoś kiepsko słuchasz rad ojca. Czy ojciec uczył cię uczciwości? Jak śpią dłużnicy, którzy nabrali kredytów, nie płacą rachunków i mają pretensje do całego świata, że ktoś każe płacić. No ja im nie zazdroszczę moralności . Narobiło się długu, trzeba spłacać. Jak nie getback, to inna firma będzie ściągać, gdyby każdy nie spłacał, bylibyśmy państwem bezprawia. Ojciec cię nie nauczył? Może od ciebie ktoś pożyczy kiedyś coś na 2 miesiące i będzie się odgrażał, kiedy się upomnisz o swoje. Komu ja tłumaczą podstawowe sprawy......

Szorpun
@koliberek

Co Ty pindolisz człowieku ! Windykacja jest była i bedzie. Pech chciał że Getback się posypał. Ale sa inne firmy. Do usłyszenia

@anonymous

A prowadziłeś kiedykolwiek własną firmę i wiesz jak to działa w Polsce ?! Byłeś kiedyś w sytuacji, że ze względu złej geopolityki rządu nie miałeś w konsekwencji czym zapłacić nawet za prąd w domu, a dzieciom kupić ubranek i bucików ?! Pewien jestem, że nie masz o tym bladego pojęcia i nie wiesz, co czuje człowiek, któremu rozjeżdża się ziemia pod nogami i nie może nic zrobić, aby zapobiec tragedii. Widzi przed oczami jak komornik licytuje jego dom rodzinny na który tyrał całe życie, a on z dziećmi i żoną nie ma dokąd pójść !!! Czy posiadasz na tyle empatii, aby zrozumieć o czym piszę ?! Tylko proszę nie piernicz mi, że trzeba było nie podejmować działalności gospodarczej bo zwymiotuję od takiej rady. Jedno, no może dwa zarzuty, które sam wytoczę sobie to takie, że ciężko i sumiennie pracowałem przez 5 lat i nie wiedziałem, co to jest urlop, bądź spokojnie spędzony z dziećmi weekend. Silę się, ale i tak wiem, że nic do ciebie nie dotrze. Jesteś odpowiednio szkolony, aby takie argumenty na tobie nie robiły żadnego wrażenia. Dlatego pisałem o tym, że do człowieka wraca dobre, ale wraca również złe, a ty wobec mnie jesteś tym złem.

antywindykator
@anonymous

a ciebie jak starzy uczyli uczciwości? uczyli cię że oszustwo i wyłudzanie to przestępstwo i ciężki grzech? skoro getback domaga się spłaty - to niech pokaże dokumenty że dług jest zasadny. dłużnik nie płaci? to do sądu, wygrać sprawę i komornik. proste. ale nie... tu jest problem - nie mamy jak wygrać to przynajmniej ponękamy człowieka, a nuż zmięknie i dla świętego spokoju zapłaci coś bezzasadnego. wiesz co to jest? to jest art. 286§1 kk w zw. z art. 13§1 kk. @koliberek cóż, prawo musi być twarde ale logiczne i przyjazne. dług to dług, jak biznes nie wyszedł to trzeba w porę się ewakuować minimalizując straty. rynek. długi należy spłacać. sęk w tym, że to co jest w getback to są roszczenia wydumane, bezzasadne a nie długi.

@koliberek

A wiesz co, ja już widziałem rodzinę, która została bez dachu nad głową pod koniec listopada (pożar). I jednak nie zniżyli się do zaciągania pożyczek, których nie mieli zamiaru płacić. Pomagała gmina, przydzielili im mieszkanie. Umeblowali się starymi gratami, ciuchy za grosze ze szmateksu, ponieważ uczciwie pracowali, na wyżywienia i opłaty starczało. Ludzie pracowici wychodzą z biedy. Śmierdzące lenie, pożyczają, pożyczają, potem się oburzają, że ktoś żąda spłaty. Tak wygląda moje zdanie. Znam tych "biednych" dłużników, oni muszą mieć samochód, muszą mieć na fajki, muszą mieć ciuchy, a pracować nie muszą, bo za tysiąc pincet robić nie bedo. Z twoich wynurzeń wynika, że 5 lat tyrałeś 24 na dobę i nie starczyło na opłatę rachunku za prąd. No wybacz.....

ZEUS
@koliberek

Kolejny cyg@n który ma żal do świata, zrzuca odpowiedzialność na złą sytuacje, na geopolitykę rządu... Żałosne, ale prawdziwe. Pewnie tak został wychowany, nie potrafi znieść myśli, że są to konsekwencje jego decyzji. Że to on jest twórcą swoich porażek i sukcesów. Że to przez niego dzieci cierpią bo podjął złe decyzje, a odpowiedzialność go przytłacza. Dlatego zrzuca winę na wszystkich dookoła. Przykre, że nie jesteś prawdziwym mężczyzną. To forum dla pracowników, a nie dla obślizgłych dłużników.

@anonymous

Tak jak powiedziałem, jesteś odpowiednio szkolony i wszystko tylko potrafisz negować, a na odrobinę empatii w ogóle cie nie stać. Nie wiesz, co to jest spadek koniunktury na twoją produkcję i brak po prostu pieniędzy. Nie życzę ci, abyś ty kiedyś znalazł się w sytuacji jaką opisujesz ze spalonym mieszkaniem. Sam potwierdziłeś moje spostrzeżenia i utwierdziłeś jedynie we właściwej ocenie, że bardziej powinienem szanować policyjnego psa niż takiego człowieka jak ty. Nie pozdrawiam.

@anonymous

"No wybacz....." ale ośmielę się zapytać co z wycieczką do Wietnamu? Jak to dobrze, że wróciłeś, byłem tego pewien, i nadal produkujesz swoje sraty-taty. Koliberek ma rację z psem policyjnym i nie tylko z policyjnym, psy i wszystkie zwierzaki są na pewne godne szacunku - wam bardzo daleko do nich pod każdym wzgledem. Masz złociutki wsparcie, niejaki ZEUS już nawet roszyfrował koliberka, że nie jest mężczyzną a obślizłym dłużnikiem. Jak wy to robicie? Skąd wiecie czy ktoś jest czy też nie mężczyzną, nierobem itd. co sobie myśli i co zamierza. Czyżby tam u was w bandziorni była wylęgarnia wróżbitów? Bardzo zdolni jesteście - to fakt - w ubliżaniu i poniżaniu ludzi. Brawo, leżycie już na pysku, a nadal plujecie. Tylko zapodaj czy wycieracie sobie pyszczek po opluciu papierkiem, ręcznikiem przyniesionym z domku? czy też kradniecie po czyichś ubikacjach. To przecież też potencjalni ośliźli dłużnicy, więc to wasze.

ptaszek
@koliberek

nie oczekuj od tych smarkatych bufonów jakiegokolwiek zrozumienia, a już od palanta anonymousa to już na pewno. Oni mają wprane do swoich łbów jedno i tylko jedno, swoją misję do walki z obślizłymi dłużnikami i pogrążeniem ich w niebycie. Wtedy czują się doskonale, są wielcy, dumni i w ogóle cool. Niepotrzebnie próbujesz im cokolwiek wytłimaczyć. Przez skorupę bandziorni nic nie dotrze. Po koniec lat dziewięćdziesiątych pracowałem w Krakówku u jednego prostaka - prezesa, który swoich pracowników nazywał śmiecie z krawężnika. Traktował ich jak ścierwo, na nic wg niego nie zasługiwali. Natomiast on, wielki, wspaniały pracodawca, szef, i dobrodziej wziął kiedyś duży kontrakt od lepszego cwaniaczka - gdybyś ty go wtedy widział ! duma, buta i pycha go rozsadzała. Aby go zrealizować musiał jednak wziąć spory kredyt. Jednak umowę zawarł taką, że jak ją przeczytałem to mnie zamurowało - tak go p[odprowadzono. Koniec, końców - kasy z kredytu zabrakło szybciutko, własnych i pożyczonych po rodzince również, zastawione domki jego i synalków i nadal mało. A tu trzeba kredyt spłacać i jeszcze wynagrodzenia marne płacić. Rurka szybciutko zmiękła, śmiecie nagle okazali się niezastąpieni i trzeba było ich prosić o pracę i czekanie na zapłatę. Niektórzy ze śmieci (ci którym bardzo zaszedł za skórę) podali sprawę do sądu pracy. Zawał jeden, niedługo drugi i padaka. Te hieny podobny los czeka. Pozdrawiam

@anonymous

"No wybacz....." ja również widziałem rodziny i singli (szczególnie w latach dziewięćdziesiątych było bardzo dużo takich przypadków), którzy tracili pracę, wylatywali na bruk, nie mieli za co wykarmić i utrzymać dzieci, rodziny. Wielu z nich się nie zkur..wiło, nie poszło w szma.. ciarstwo, chociaż często była taka możliwość jednak zachowali swoją godność. . Wielu wylądowało w tym stanie dzięki takim hienom jak wy. Więc nie pouczaj nikogo fałszywy dobroczyńco. Ty masz czelność prawić komuś kazania, co powinien, a czego nie powinien robić? Rozejrzyj się po swojej bandziorni, kim wy jesteście - przykłady masz wyraźne, twój kolorowy KK miał zamiar spłacić obligi? Może przejdź się do niego i tam wyłóż swoje mądrości - jak myślisz jak je przyjmie? Pewnie się ukorzy i zapłacze nad swoim łajdactwem i w zamian fundnie ci wycieczkę do Wietnamu. Jaki ty mądry jesteś, jak potrafisz rozeznać, kto ma zamiar spłacać, a kto nie swoje zobowiązania. Dlaczego nie pójdziesz do banku jako deszyfrant naciągaczy, a może gdzieś dalej, może do ministerstwa. Wszak trułeś, jak to jesteście świetnymi i poszukiwanymi pracownikami. A co z inwestorami, może oni cię wezmą i przygarną, postaraj się.

@koliberek

Skąd wiesz czyją sytuację opisałem?? Widzisz, nic nie rozumiesz. Ja należę do ludzi, którzy wstydzą się wyciągać łapy po cudze. Nie dogadamy się, to jasne. Płacz dalej, siedź na forum, na pewno to cię ustawi życiowo. Weź jeszcze jedną chwilówkę, co tam.

@ptaszek

Ech wy słodkie nicki "ptaszyny", szkoda, że macie takie koszmarne wizje dla urojonych wrogów. Nie wiecie, że siedzi w was zła energia? Dlaczego wciąż życzycie innym źle? Nie wiecie nawet, jak takie "pobożne życzenia" się obracają przeciwko życzącym. I za co właściwie? Bo ktoś każe wam spłacać to, co powinniście spłacać baz żadnych upomnień? Albo przynajmniej położyć uszy po sobie i nie wygrażać się jak prymitywy? Żal d.pe ściska na waszą logikę. Psa policyjnego też nie mieszajcie w swoje niecne praktyki, nie zasłużył i wart więcej od niejednego człowieka.

@anonymous

A kogo już tak na prawdę obchodzi? (prokuraturę?). Jak Kali był kraść krowy to dobrze. Teraz Kali oddać co ukradł. Oj niedobrze...

WujekDobraRada
@anonymous

Przeczytaj sto razy to co napisałeś, potem powtórz to tysiąc razy, następnie powtórz to milion razy przed lustrem... I co? Jesteś Bogiem przez małe "b".

ptaszek
@anonymous

no jesteś faktycznie zae..bisty, widzisz nawet złą energię, a nawet życzenia, które się obracają w stronę, którą ty chcesz. Naprawdę jesteś wybitny (tylko tak mi wychodzi, że bęcwał). Nawet psa (moje ulubione zwierzę) doceniłeś! cóż za łaskawość! A tak na marginesie, czy pies podlega windykacji, jeśli tak to zapraszam do siebie, mam 4 piękne owczarki to godnie przyjmą. Wasza logika natomiast tylko wzbudza najwyższy zachwyt - zwłaszcza "Bo ktoś każe wam spłacać to, co powinniście spłacać baz żadnych upomnień? Albo przynajmniej położyć uszy po sobie i nie wygrażać się jak prymitywy?". To co ze spłatą za obligi? Chciałbym zobaczyć co podpowiada ci twoja logika.

@WujekDobraRada

Ty za to jesteś przez duże "D" , napisz jeszcze 100 jednakowo pustych komentarzy, to ci samoocena wzrośnie. Dużo, nie znaczy mądrze. Obrażaj dalej miłosierny dłużniku, z równymi sobie rozmawiaj. Dla ciebie człowiek bez niespłaconych długów to wróg nr 1, więc gadaj do siebie.

@anonymous

anonymous, jak śmiesz porównywać się intelektem do obślizłego dłużnika, ty śm . i . e . c . i . u.

@anonymous

Moj ty biedny anonymusku,nigdzie na swiecie praca dla windykatora(hiena) tak naprawde nie przynosi chluby.Zapamietaj moj ty uwielbiany przez wiekszosc na tym forum ze dluznik na ktorego tak plujesz a moze juz sie wcielasz w jego role bo przeciez krach nastapil szybciej niz sie spodziewales nie jest menelem bo menel naprawde nie spelnia zadnych warunkow zeby otrzymac jakakolwiek pozyczke.Ja lubie ogladac wasze popisy na you tube ,przekomiczne .Widze dlaczego kwiat naszej mlodziezy pracuje na obczyznie a miernota zostala w kraju.

@anonymous

Wiec bracia i siostry z tele marketingu ,uszy do gory ...

@anonymous

Moj drogo niezastapiony anonymusku,a fe tak sie upadlac .Zpozycji katedry probujesz pouczac,atakowac,obrazac.Smutny jestes biedny czlowieczku i smutne masz zycie.Mam rade poszukaj dookola moze sie jeszcze urzadzisz w jakims innym hienowatym przedwsiewzieciu.

@koliberek

Syfilis jaki trawił tą patologię dał się we znaki. Ciekawe kto ten (usunięte przez administratora) posprząta? I nie chodzi mi tu o zamiatanie pod dywan...

@ZEUS

Te firmy to są mafie.Ty brales w tym udział świadomie. Nigdy nie będziesz spać spokojnie .

Prawda1

Wcale mi Was nie żal. Wogole wypłaty powinniście nie dostać i tak będzie. Jak można pracować w takiej firmie ?

Mikolaj

Fortuna kolem sie toczy,za chwile jakis inny chlystek as sluchawkami na uszach zadzwon do was pomiedzy 6 rano I dziesiata wieczorem zadajac splaty dlugu .Nic nie beda go obchodzily tlumaczenia ze w chwili obecnej nie jestescie w stanie splacac swoich zaobowiazan., poniewaz. Get back was wyrolowal.

@Mikolaj

Nie musisz nic płacić żadnej firmie windykacyjnej! Niech te firmy kierują sprawy do sądów. Po piśmie z sądu piszecie sprzeciw i długi musi udowodnić firma windykacyjna !Tylko że ich nigdy nie udowodni ponieważ nie mają całej dokumentacji tylko kupili wasz niby dług za 10 procent wartości. Zawsze są to długi przedawnione, nieistniejące lub już spłacone.Niech to każdy przeczyta !

Hazardzisci????

Śmiać mi się chce z tych obligatoriuszy za 5 zł. Była inwestycja ????i nie wyszło ???????? nie ma ryzyka nie ma zabawy, akurat wam nie wyszło.

Dobra dusza

Dziś we Wrocławiu z informacji które niosą jeden z działów podjął "strajk" nie podejmując pracy ze względu na niewypłacenie wynagrodzeń za czerwiec. Sytuacja trwała około 1,5h. Co ponoć zaskoczyło zarządzających. Wypłaty w godzinach popołudniowych wpłynęły. Brak szacunku dla ciężko pracujących :-(

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.