Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

prac

Administratorze / Joanno / Pracodawco ! Czy naprawdę przerasta Wasze możliwości zablokowanie postów tych paru bełkoczących osób, które z tego forum uczyniły głęboki rynsztok nie mający nic wspólnego z ideą tego forum ? A może o to własnie Wam chodzi, aby w zalewie tego "szamba" opinie prawdziwych pracowników były niewidoczne i żeby jakakolwiek prawdziwa informacja utknęła pod szlamem tego bełkotu...?

BabaJaga
@prac

Za to opinie o braku wypłat i wypowiedzeniach znikają błyskawicznie...

BabaJaga
@prac

Za to wypowiedzi o brakujących wypłatach i wypowiedzeniach znikają błyskawicznie...

Nie jestem robotem
@prac

ADMINISTRACJO!!! Czy ktoś zauważy wreszcie, że tu się zadomowił na stałe jakiś "antywindykator" i wkleja niemożliwie dużo SPAM-u??? Jak to możliwe, że ktoś te ogromne wypociny zatwierdza??

@prac

Graruluję. Jakaż piękna inwokacja, Getsrak KORPO-OJCZYZNO MOJA ile miliardów można przeputać, ten tylko się dowie co raport zobaczył...

@prac

(usunięte przez administratora) już "wybiło" , smród jest jak cholera. No ale można nos zatkać i mówić, że pachnie perfumami.

@prac

oraz @Nie jestem robotem, i @ADMINI ! Jesteście?? nigdzie ratunku i znikąd pomocy? głos wołających na puszczy? Jakoś tak to wygląda, że idąc za przykładem waszego świetlanego szefostwa maja was w du..pce, w żopku, w sraczce. Tak was doceniają świetni fachowcy, poszukiwani. Bardzo bolą was posty? to i tak mało. Festiwal dopiero się zaczyna, jak pisał jeden z kolegów. Zacytuję tutaj K.A.T'a tak dla przypomnienia "Planowana jesień spółki okazuje się być jesienią średniowiecza tego lata, tak TEGO LATA." Pamiętajcie o tym hieny. ps. czuję się niedoceniony, wzgardzony, pominięty - dlaczego mojego nick'a nie uwzględniliście w waszych żalach?

Rafal
@prac

Potwierdzam w Bialymstoku tylko kilka osob dostalo wyplate reszta nie

Prac
@prac

Po dluzszej przerwie widze, ze nadal zadnych zmian w temacie...bagno jeszcze glebsze. Przykre i szkoda...

vip
@Prac

Tak - niestety. (usunięte przez administratora) bez zmian, goowna śmierdzące są omijane i nie mogą tego ścierpieć, wykopane drzwiami wpełzają oknem, wpierdzielają się dosłownie pod każdy post i cuchną swoim aromatem. Dlatego piszemy już w większości między sobą. Tutaj powinno się zostawić wyłącznie tych śmierdzieli.

@Prac

weź się może określ o co ci właściwie chodzi. piszę prawdę - źle. piszą pracownicy prawdę że w firmie gnój, smród, bida z nędzą - źle. to może chciałbyś aby kierownik czy dyrektor skrobnął coś o unikalnym modelu windykacji, rekordowych zyskach, super odzyskach, zajefajnej atmosferze, o przejściowych problemach które getback ma już za sobą i w ogóle to nie była prawda tylko medialna nagonka pana antywindykatora wespół z konkurencją? forum jest ogólnodostępne i związane z pracą w getback, a jaka ona jest, każdy normalny widzi. to nie jest - jakbyś tego chciał - jakieś kółko wzajemnej adoracji.

@vip

Taka jak my elita findykacji jest niedoceniana ,tluszcza nas atakuje,"wpelzaja oknem,wpierdzielaja sie doslownie pod kazdy post i cuchna swoim aromatem".My jestesmy intelektualistami,zajmujemy sie poezja w wolnym czasie,duzo czytamy a bedziemy czytac jeszcze wiecej np ogloszen o prace.Takich jak nas kilku to nie znajdziecie nigdzie pod sloncem a moze i jeszcze gdzie indziej.Nasze bossy jak zmienia miejsca pobytu napewno sie o nas upomna.Przeciez to my sciagalismy co sie dalo z tego co bylo nie sciagalne.My potrafilismy urzadzac takie seanse psychologiczne ze najwiekszy twardziel kajal sie i prosil o przebaczenie i placil chamisko nawet jak byl niewinny .Bo tylko my wytrenowani przez naszych przelozonych nie uwzglednialismy ich skomlenia i tylko my decydowalismy o winie i karze nawet wtedy kiedy niemrawy sad nie reagowal.A teraz prosze zobaczyc jak sie holota (smierdziele) rozpanoszyla.Ale my was dojdziemy wy gooowniane smierdzace istoty.Wy chcecie nas,nas kwestionowac ?jak my wszyscy sie zbierzemy to wam pokazemy gdzie raki zimuja.

@Mikolaj

Ci giganci od windykacji zachowują się trochę jak w filmie "Seksmisja" ..... Nas? Bohaterów prądem ?

Mikolaj

Prosze nie karmic trolli,oni z tego zyja.Piszcie co myslicie o tych nieudacznikach zyciowych ale ignorujcie ich wpisy,oni sami siebie zagryza z tej cholernej zgryzoty ze ich waznosc skonczyla sie wraz z upadkiem Get Out....

Rafal

Na miejscu prezesa pozwalnialbym was wszystkich bez pajdy chleba. Sami na infolini w mysl idei firmy traktujecie ludzi po kure..sku a potem sie dziwicie ze was tak traktuja. Takich mi nie szkoda.karma wraca.

Jackson

I am confused,please help me out.Please get back to me.I don't know what to do without you.All my money gone and I'm literally broke,please,please help me out I'm going to be different person ,will never cheat or lie to anyone.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Lublin

brak informacji jest celowy. większość szuka i aplikuje/nawet kadra kierownicza/ i na to liczy zarząd. jak dojdzie do zwolnień to już nie będzie kogo zwalniać i przynajmniej odprawy zostaną. Doskonale pamiętamy pierwszego maila nowego prezia. miała być pełna informacja o bieżącej sytuacji. wyszło jak zwykle. państwo się bawi.

LUBLIN

Prezes knuje i kombinuje jak pozwalniać, żeby nie płacić. Ludzie mają rację, że odchodzą. Zmiana finansowania transportu o tym świadczy. Poczta dalej nie funkcjonuje. Poznikały dziwne działy ale dalej nie wiadomo co z tego zostanie.

Alan
@LUBLIN

Póki co zatrzymali dziś kolejną, dziewiątą już osobę w sprawie tzw. afery GetBack. ????

MBA

Ostatni gasi światło.

@ntek

Ostatnich gryzą psy

Ciemny
@MBA

Nie kumam! Kto pierwszy a kto ostatni?

Mikołaj
@MBA

... i zabiera żarówkę (na pamiątkę) :)

antywindykator

skoro już cuchnący gnojarzu podszywasz się pode mnie, to przynajmniej mocniej się postaraj. mam nadzieję że jeśli jesteś jakimś dyrektorkiem albo kierownikiem, to niebawem dołączysz do zarządu w (usunięte przez administratora) i będziesz robił tam za dziewczynę schylając się po mydełko.

Jarek

Co to jest "przedsądowy nakaz zapłaty z pobieraczka" ?

@Jarek

a to musisz pytać tego kretyna, co się podpisał jako niby ja. oni tam w getback takie cuda mądrości mają serwowane co dzień do tych durnych łbów. sensem ich życia jest wiara w tę sektę :)

@antywindykator

Nadal czekam więc na odpowiedź. To jest jakiś sen pijanego wariata ! Co to jest nakaz sądowy to ja wiem, ale "przedsądowy" ? Czyżby oni sami to sobie wymyślali ? I jeszcze do tego "z pobieraczka" ? Fachowcy z Getback ! Co to jest pobieraczek ? Mnie to się kojarzy z łyżką wazową do zupy. Ciekawe, czy któryś odpowie, dodając do tego argumentację "prawną" ....... bo na pewno nie prawną sensu stricto.

@Jarek

chyba chodzi o afere sprzed kilku lat gdzie byly wysylane pozwy o zaplate za sciaganie/udostepnianie plikow bez licencji na rozpowszechnianie ich? chyba ze sie myle? bezprawnik.pl/pobieraczek-przegral-w-sadzie/

Mikolaj

"Przedsadowy nakaz zaplaty"teraz widzicie Szanowna panstwo z jakimi debilami many do czynienia.Jeszcze jeden przyklad na poziom marginesu zatrudnionego w. GetBack

@anonymous

OK, OK tylko spokojnie - wiesz o czym powiadasz... Odział niekoniecznie zamknięty czeka...

Kruck

Margines spoleczny zaczyna sie burzyc,Przeciez to jest nieslychane zeby ludzie z wymyslonymi przez nas. dlugami smieli nas. obrazac I administrator nic nie robi zeby ten proceder ukrocic. My silni w sobie znowu bedziemy was gnebic I nekac ,Macie to jak w banku..

@ntek
@Kruck

Jak w getback miało być?

Andrzej Gasidło

Andrzej Gasidło do kwietnia był pośrednikiem Getback (i prywatnie bliskim znajomym Konrada Kąkolewskiego). Idea, Noble, Getin, Getback są powiązane. Teraz są nowe struktury np. QF Wealth Management. Więc UWAGA!!!!!!

Pankracy

W Polsce nie istnieja firmy windykacyje,tylko rosna jak grzyby po deszczu cwaniakowate burdele ktorych wlasciciele chcialiby zarobic jak najwieksza sume pieniedzy od ludzi ktorzy sa bardzo podatni na tego typu zachowania.Zatrudnia w takim celu bande ludzi o bardzo niskim IQ i posiadajacymi praktycznie minimalne wyksztalcenie ,poprzez szkolenia i treningi ucza ich jak maja postepowac z tym bezczelnym dluznikiem a kazdy jest dluznikiem nawet jak nie jest bo nie istnieje cos takiego jak czlowiek bez zaleglych dlugow.Kazdy ma dlugi a nawet ten co nigdy nie bral zadnych finansowych pozyczek to napewno bral tylko nie ma o tym zielonego pojecia i zadaniem "doradcow" jest ciagle przypominanie i nekanie motlochu.

@Pankracy

Czyli zgodnie ze starą czekistowską zasadą .... NIE MA NIEWINNYCH. SĄ TYLKO ŹLE PRZESŁUCHANI :)

Gasidło

Teresa

Jeśli nie przyznasz się że było w gumce, to mama nie będzie zła.

Teresa

Złóż skargę do komendanta. Zachowanie patrolu rzeczywiście było niewłaściwe.

Teresa

Nie było informacji o takich planach w tym kwartale. Aktualnie imprezy integracyjne ma były prezes pod celą.

nick

Przeczytaj co piszesz trollu. Ileż w tobie złości i bezsilności, wpierniczasz się wszędzie, wyzywasz, pod każdą wypowiedzią skierowaną nie do ciebie, bredzisz w koło macieju, zmieniasz nicki i jeszcze oczekujesz, że ktoś cię traktuje poważnie. Nie jesteś żadnym wrogiem, ani ważniakiem, bo tyle twego, co tu sobie pospamujesz - żałosny kozi bobku.

k9

jesteś na jakiejś terapii czy coś takiego? Sam się sobą podniecasz, że aż przykro czytać. Żeby to jeszcze było mądre, żeby pouczające, żeby w czymś pomagało

@nick

po pierwsze nick mam jeden i niczego nie zmieniam. pomijając parę postów dodanych w ciągu ostatnich 2-3 dni przez tych ćwierćinteligentnych niedomytych gnojarzy z podpisem rzekomo moim. wystarczy jednak rzut oka i od razu widać iż to nie byłem ja. po drugie to bezsilność widać w waszych zmasowanych atakach na forum. a weźcie się zlodzieje za robotę, kto ma robić te odzyski, zarząd dopóki go jeszcze CBA nie zamknęło? dialer wam dzwoni a wy co? szkalujecie pana antywindykatora zamiast myśleć jak obligatariuszom oddać ukradzione pieniądze. @k9 terapii to potrzebujecie wy, i nawet sobie z tego sprawy nie zdajecie. niebawem nastąpi zderzenie ze ścianą rzeczywistości jak pójdziecie pohasać na zieloną trawkę i przyjdzie szukać nowej, normalnej roboty. zryte berety nie będą waszym atutem. rozejrzyj się wokół siebie - rodzina, znajomi patrzą na was z politowaniem. całe wasze życie to getback i korpomowa kierownictwa w tej sekcie, w którą wierzycie całym sercem. a jaka za to odpłata? a kop w tyłek i w najlepszym razie grupówka.

get back z get back

Hej terenowi, jest łatwy do wyegzekwowania dług! https://www.dlugi.info/dlugi-nip/8992733884

Prawda1

Prawda i Realnie to moje Niki .Teraz będę tylko po Prwada 1.

Prawda1

Wy pożal się Boże doradcy z CC, musicie to forum czytać, bo jakoś nikt do mnie nie chce dzwonić już! A ja czekam,kiedyś mnie to wykanczalo psychicznie, teraz bardzo chętnie odbiorę telefon. Im więcej nazwisk i telefonów tym więcej nagran dowodów w sądzie w sprawie nękania. Chyba coś w końcu do Was dotarło, że nikt nas już nie będzie straszyć i nekac bezkarnie

@Prawda1

Właściwe to ja muszę zadzwonić na te 20-scia różnych nr.telefonów z pytaniem zadanym po raz enty "czy usunięto moje dane osobowe".Ostatnio usłyszałam ze nie ma takiej opci droga tel.Jedynie pisać mam reklamację i już. Tylko w Get Back mi taki kit wciskają. Innii nie mają z tym problemu.I co Ty mi tu niedouczony chlystku z zget Back będziesz pouczal jak sam tkwusz w ciemnej du.....ie

@Prawda1

Telefony o siódmej rano po 21- wszej! Wyrywajace mnie ze snu ,po pracy w nocy,albo w czasie pracy w weekendy (sobota) i tak od 3 miesięcy. Gdyby nie kanał na (usunięte przez administratora) Teraz ja mówię, oraz potem inne które dodały mi sił całkiem bym w depresję poparła.Nerwicy się nabawilam i ja lecze do dzisiaj.!

obligatoriusz okradziony

Szacowana strata za rok ubiegły 1,33 mld. Kapitały własne ujemne coś około 600 mln. Zadłużenie ogólne według sądu coś około 3,5 mld. OBLIGATORIUSZE NIE MOGĄ ODZYSKAĆ około 2,6 MLD. AKCJONARIUSZE NIE MOGĄ ODZYSKAĆ ŚRODKÓW Z ZAKUPIONYCH AKCJI. A TU BEZCZELNI PRACOWNICY UPOMINAJĄ SIĘ JESZCZE O WYPŁATĘ. ODDAJCIE NAJPIERW CO MACIE ODDAĆ WIERZYCIELOM, WY ŁACH...... JEDNE !

ubawiony
@obligatoriusz okradziony

Oj biedulku. To ty naprawdę kupiłeś ze 2 obligacje? Załóżmy, że to prawda. Przecież jest forum OBLIGATARIUSZY, oni przynajmniej wiedzą, jak się nazywają :) A ty kłapouszku łżesz i nawet nie umiesz nazwać się poprawnie:)

Oburzona
@obligatoriusz okradziony

Pracownicy niczemu winni chcą wypłatę. Chyba nie wiesz co piszesz

Wariat
@obligatoriusz okradziony

Kondzio Ci odda jak wyjdzie z pierdla

Spadaj pajacu!

Polski język
@obligatoriusz okradziony

Obligatariusze a nie Obligatoriusze. Naucz się wreszcie. Wciąż się zastanawiam co wspólnego z tym długiem mają pracownicy... i ich wypłaty

pracownik S
@obligatoriusz okradziony

upominamy się ponieważ pracujemy uczciwie i NIE MAMY NIC WSPÓLNEGO Z ZABAWĄ W OBLIGACJE!!!!

@obligatoriusz okradziony

Zarzucacie innym ze wala wam prosto z mostu co o was sadza,jaka jest roznica pomiedzy wami a kims kto na wskutek zdarzen losowych utracil mozliwosc splacania swoich zaobowiazan? Wy tez podejmujecie prace w tzw firmach windykacyjnych poniewaz marza sie wam wspaniale zarobki w zerowaniu na nieszczesciu innych ludzi.Nacalym swiecie tylko nieliczni moga wykonywac taka podla prace,przeciez wiadomo ze niesplacany dlug podlega likwidacji ,strata z tego tytulu jest niwelowana za pomoca ulg podatkowych.Wtedy przychodzi taki karaluch jak np Get Back i za grosze od zlotowki kupuje praktycznie nie istniejacy dlug i co dalej wy z nim robicie ?wy bo przeciez jestescie tym bezwzglednym narzedziem w rekach waszych bosow.Mlodzi ludzie maja jakies ambicje a wy zadnych ,jestescie folwarkiem waszych panow.

@Mikolaj

Genialna wypowiedź. Teraz wyobraź sobie, że tak się tłumaczy niejaki Kondzio K. Otóż na skutek zdarzeń losowych nie ma możliwości, by spłacić zobowiązania . Do tego nękany jest o wiele bardziej dotkliwie i bez serca. Przecież wiadomo, że ten dług podlega likwidacji, a strata z tego tytułu jest niwelowana za pomocą twoich ulg podatkowych. A tu wchodzi jakiś karaluch (zapewne prokurator) i o coś się upomina. Może bierzmy przykład z tych geniuszy. Kupujcie ludzie samochody na kredyt, domy, mieszkania, zawierajcie umowy wszędzie, drukujcie obligacje i za nic nie płaćcie. A po co płacić, niech płacą Szwedzi, bo są bogaci. Biedny Polak musi się wzbogacić cudzym kosztem. Przecież się przedawni albo ulotni. Mikołaju, większego mędrca od ciebie trudno spotkać. Pożyczka to nie zapomoga, zapamiętaj mały kombinatorku od zdarzań losowych. Dlatego wcale nie popieram osób, które zrobiły przekręt w GB. A ty swoją wypowiedzią i pokrętną logiką chcesz udowodnić, że złodzi€j ma rację.

@Mikolaj

długi należy spłacać, tego wymaga prawo i uczciwość. tyle że dług musi istnieć i być zasadnym co do kwoty, a nie być wymysłem w excel. krótko, koniec kropka

cc
@Mikolaj

Nie obrażaj pracowników.Długi nie biorą sie z kosmosu.Gdybyś spłącał do piewotnego wierzyciela nie trafiłbyś do GetBack.To jasne!!!!!!Nie licz na przedawnienie,a Twoje zadłuzenie trafi do innej firmy w razie uoadłości.Praca jak kazda inna.Wziąłeś coś=oddaj!

Boss
@Mikolaj

Nie no faktycznie. Jak ktos na skutek zdarzen losowych stracil mozliwosc regulowania swoich zobowiazan to nie powinno sie ich dochodzic. Ja bym jeszcze jakis specjalny zasilek takiej osobie przyznal i niech swoich dlugow nigdy nie splaca, niech zyje na koszt panstwa i osob ktorym jest te pieniadze winna.

@cc

akurat w getback to większość tych długów to jest z kosmosu :) tabelka excela i masz płacić nie wiadomo ile skąd, plus bzdurne koszty sądowe których żaden sąd nie zasądził bo sprawa nawet koło sądu nie stała - ale getback twierdzi że mu się koszty sądowe należą i już :D nie licz na przedawnienie? szczerze mówiąc z obserwacji, to dużo spraw ogólnie się przedawnia. ale to tylko i wyłącznie wina wierzyciela. zresztą ponad połowa spraw w getback jest już przedawniona :) zadłużenie trafi do innej firmy w razie upadłości? kto to weźmie? nikt. poprzedni zarząd dokonywal takich machlojek i oszustw księgowo-podatkowych poprzez łańcuszki cesji, że te sprawy są nie do wygrania w sądzie. kruk i best jak się o tym dowiedziały to dały sobie spokój z zamiarami zakupu. tych długów praktycznie nie ma :)

@anonymous

Moj ty mizerny na umysle anonymusku,kiedy ekonomia idzie tak jak powinna czyli od czasu do czasu zdarza sie recesja na wskutek nadmiernego nasycenia rynku i wtedy zdarzaja sie sytuacje ze firmy musza pozbyc sie nadmiernej ilosci pracownikow czyli co po prostu wyrzucic na garnuszek panstwa o ile panstwo jest bardziej socjalnie nastawione.Co wowczas sie dzieje z tymi ludzmi ? traca mozliwosci takie jak np balans przychodow i rozchodow moj drogi milusinski anonymusku.Kazdy Bank jest ubezpieczony od takich zdarzen czyli kiedy kupujesz dom jest tam suma pieniedzy ktora nazywa sie mortgage protection gluptasku anonymusku.Bank to jest biznes jak kazdy inny i z gory zaklada ryzyko czyli tak naprawde to cala konstrukcja ekonomiczna faworyzuje banki.To by bylo na tyle drogi anonymusku.

@
@anonymous

i również do @cc, a zwłaszcza do @Boss. Ty Boss jesteś naprawdę bos - y. Zastanów się, jeżeli już niedługo dostaniesz kopa w zad i pójdziesz na zieloną trawkę, tj. na kuroniówkę, będziesz co prawda nadal bossem dla siebie , ale na czyj koszt będziesz żył, żarł, i strugał nadal bossa, chojraka. Jak najbardziej zgadzam się że długi należy spłacać! Koniecznie i bezwarunkowo! Ale nie potrzebna jest do tego wasza i inne jej podobne bandziornie. Takie jest moje zdanie, zwłaszcza, że postępowanie tych z cc, (ukierunkowani i przeszkoleni przez pożal się Boże, wszelkiej maści trenerów na wyjątkowych, aroganckich, bezczelnych i cha..mowatych typów) jest podłe. Do nakazu zadłużenia jest odpowiedni wydział w sądach. Tak radzili sobie ludzie we wcześniejszych czasach. Windyki, to banda cwaniaków, łotrów, którzy świetnie się bogacą na krzywdzie ludzkiej. Dużo długów jest fikcyjnych - dokładnie tak jak mówi antywindykator. Są sprawy (sam byłem tego świadkiem), kiedy ktoś spóźnił się z zapłatą jakiejś raty, z oddaniem sprzętu do internetu itp. zapłacił to w późniejszym terminie łącznie z odsetkami, karami. Ale windykator nie analizując sprawy zakupił w ciemno notę obciążeniową, fakturę, i żąda zapłaty doliczając swoje koszty wzięte z kosmosu ( i nie zaprzeczaj, bo byłem świadkiem takich rzeczy kilka razy). Próby wyjaśnienia ludziom z cc mijają się z celem, szkoda na to słów, śliny, i czasu. Powiadasz, że praca jak każda inna? cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Bandzior, kiedy idzie na włam, rozbój też mówi, że ma robotę. Panienki sprzedające się, też twierdzą to samo. Dlatego też windyki mają najgorszą opinię wśród społeczności, gorszą od złodziei i komorników. Teraz płaczecie, wyzywacie swoich szefów od złodziei, gdyż nie było wypłaty. A gdzież wy pracujecie? u złodziei. A (usunięte przez administratora) dopiero wtedy dzieli się łupem, kiedy kogoś okradnie. I na czyj koszt on żyje? Przecież nie na swój. Sądzę, że wśród was jest kilku, którym ta sytuacja dała dużo do myślenia, do przemyśleń. Może coś z tego pozytywnego wyniknąć dla nich. Wszak złodziejski los jest bardzo niepewny. Dla poprawy nastroju proponuję, abyście posłuchali sobie ballady Stanisława Grzesiuka pt. Antek.

@@

zły nick - @logika ciemnoty

@obligatoriusz okradziony

Nikt jak widać przy zdrowych zmysłach z tą bandziornią albo już nie chce być kojarzony, albo jak szczur z tonącego statku ucieka. Rzeczywisty poziom patologii tego tworu dopiero czeka na odkrycie, a jest to zaledwie czubek góry lodowej.

zadowolony
@@

Przypadkiem to już się zapętliłeś w swoich wypocinach i zaczynasz pisać te same pierdy pod różnymi nickami. Bardzo mnie śmieszy twoja radocha, że tak będziemy szukać nowej pracy, wyobraź sobie, bez problem znalazłem, podobnie jak inni. Wypłaty były, więc się nie podniecaj niezdrowo. Siedź sobie na swojej kuroniówce zapożyczony nieudaczniku . I nie podskakuj, bo ci żyłka pęknie z zawiści.

@Oburzona

Jesteście winni ! Dobrze wiecie że pracujecie w firmie wyludzajacej pieniądze za przedawnione bądź nie istniejące długi.Bierzecie udział w procederze wyludzania.Zarobki Was skusily. Teraz niejeden na bruk wyleci i poczuje na własnej skórze brak kasy.Wogole mi Was nie żal!

@Oburzona

Winni oj bardzo winni ! Dobrze wiecie gdzie pracujecie.W firmie wyludzajacej od ludzi kasę. Na bruk z wami!

@cc

Ile razy oddać?Dług wpłacony dawno a i Was się pojawia ponownie ?To jakiś żart? Nie to bandyctwo.

@zadowolony

to sobie bądź zadowolony.Wypłaty jak na razie są, jeszcze troszkę i będzie trochę gorzej - poczekaj na syndyka i wtedy martw się no swoją żyłkę. Nic'a mam jednego, Tutaj wkradł się błąd, a że cię śmieszą i, że znalazłeś robotę to gratulacje. Czasem zdarza się, że hiena wygnana z jednego stada zostaje przygarnięta przez inne stado, ale na najniższej pozycji w stadzie. Czy z tobą też tak jest? A o moją kuroniówkę się nie martw udaczniku - chciałbyś mieć taką. Macie nadal doskonałe wyczucie do określania innych. Zapożyczony nieudacznik, podnieca się, obślizły dłużnik, bezrobotny leń itp. Ale pamiętaj młokosie, wszystko przed tobą. Skoro jesteś udacznikiem z bandziorni to czeka cię pewnie tylko świetlana, wielka przyszłość. Ilu już podobnie sądziło?

Do patoli:
@Realnie 1

Powiedz to komornikowi. Wytłumaczysz pewnie bez problemu, że to nie długi, ale jakieś wyłudzanie, to getback winien, to ultimo winne, to kruk winien. Dziwna sprawa, że każdy bełkocący tu o wyłudzaniu jest wszędzie zadłużony i szuka winnego. Wstyd.

Bob
@antywindykator

Skąd ty te tabelki Excel wziąłeś? W getback są do wszystkich długów fv, umowy. Dla doradców dostępne w wersji cyfrowej czyli skanów, nie tabeli. Po co to wymyslasz? Jakby te długi nie istniały to by banki ponosily odpowiedzialność za sprzedaż fikcji. Puknij się w głowę antycośtam

@@logika ciemnoty

Już szybko uciekł.es z Get Back do innej bamdyckiej firmy? I co tak przez całe życie będziesz się slizgal ?Oj biedny Ty.Jak Ty możesz w lustro rano patrzeć? CC to praca dla nieudaczników .Wykształcenia nie trzeba mieć żadnego.!Z ulicy przyjmą każdego!

@Do patoli:

Zanim sprawa trafi do komornika,najpierw musi znaleźć się w sądzie. Wtedy można wnieść sprzeciw,już to pisałam i wszystkie te pozwy musicie udowodnić! A nie udowodnicie bo nie macie kompletnej dokumentacji świadczącej o tym że dług jest prawdziwy,zasadny,nieprzedawniony albo dawno wpłacony.Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd! Jak jednak sprawa trafi do komornika można wnieść pozew o tkzw.wzruszenie nakazu zapłaty. Ja tak zrobiłam, ponieważ nigdy takiego długu nie miałam !Firma chwilowkowa na mój skradziony dowód osobisty udzieliła komuś kredytu.Wszystko udowodnilam. Więc jak pracujesz w tej bandziorni która wyludza niesłusznie pieniądze to uważaj kiedy dzwonisz i zastraszasz ludzi 30 razy dziennie.Osobiście jesteś odpowiedzialny za współudział w przestępczej działalności firemki.

@Do patoli:

kolejny dureń nasłany przez getback na odcinek propagandy :) zrozum jedno bęcwale, klepiący tu pewnie słowo w słowo co wam w tej sekcie tłuką do pustych łbów: jaki każdy mówiący o wyludzaniu jest zadłużony? ja nie jestem. i dzięki mnie setki osób jest wolnych ma się wyśmienicie :) a za ten dobry nastrój getback i inne windykacje zapłaciły mi. i skończ te brednie o komorniku. aby był komornik, to trzeba wam wygra c sprawę. a jak się okazuje - macie z tym spoooore problemy, jeśli w temat wmiesza się ktoś taki jak ja albo podobny :) i wtedy ujadacie nędzne kundle, bo nie dajecie rady wyciągnąć nienależnego siana od ludzi. mało tego, jeszcze trzeba zapłacić mi. i dlatego jestem waszym wrogiem, którego trzeba opluć i zwyzywać od dłużników. ha ha ha ale wiesz gdzie to mam? jeśli takie wpisy cię podniecają i przy tym dochodzisz, to baw się tak dalej :D ale niech ci będzie. jestem zadłużony. bo mam przyznany limit 20 tys zł na karcie kredytowej oraz ratę leasingową za lexusa. zadowolony że ci się przyznałem? :) aloha!

@Bob

"dla doradcow"czy to nie jest za duzy kredyt czasami ? Wiekszosc zatrudnionych tam telemarketers to nizsza liga polskiego spoleczenstwa

@Bob

A jednak! Mój dług nie istnieje,a wy wciąż dzwonicie.Prokurator się wami zajmie za te podrabiane umowy!

Zorientowany
@Bob

Bobek serio wierzysz w to co napisałeś? Myślisz, że skąd taka strata jest? To wszystko wynik śmieciowych aktywów na które nie ma ŻADNYCH dokumentów. Banki sprzedawały tak naprawdę tylko dane osobowe o czym doskonale w GetBack wiedziano. Myślisz, że w bankach menago nie siedzą posrani teraz? Oj siedzą. W telekomach też bo grożą im ogromne kary za wycieki danych. Co więcej ja sam mam w posiadaniu dokumenty świadczące o tym, że GetBack świadomie kupował od banków "długi" zmarłych klientów których kredyty były ubezpieczone i za które bank otrzymał pieniądze od ubezpieczyciela. Mam dokumenty, pisma, nagrane rozmowy z nazwiskami tych naciągaczy. Czekam tylko na ruchu prokuratury, które możecie być pewni, że niedługo będą. Jakim trzeba być s*urwysynem żeby rzerować na czyjejś śmierci. Powiesz mi?

P.K.
@Bob

On wkleja wciąż to samo, ten cały" anycośtam", przechwala się jakimiś sukcesami, pewnie sobie w excelu tabelki robi. Typowy troling, wszędzie się wciska, pod każdą wypowiedź, jest omijany, a jednak pisze, celowo zaśmieca forum. W koło to samo "korpomowa, tabelki z excela, aloha, bandziornia, straszenie brakiem wypłat, itd, itp. Ewidentna choroba umysłowa, słowotok i mania pisania.

z
@Bob

jakoś w sądzie tych umów nie pokazujecie

@Zorientowany

Obawiam się ze Get Back też dane osobowe sprzedał .Nie przypadkowe są tel od Get i nagle jakieś firmy wciskając mit dzwonią z ofertą. Jak ich zapytasz skąd twoje dane mają, czy nie przypadkiem od Get to panika i zaraz to ja usunę Pani dane.Dziwne.Get Back to afera jakiej nie było i ciężkie przewinienia wobec ludzi.

@P.K.

Raczej gorzką prawdą,która Was tak boli.I dobrze (usunięte przez administratora)

@P.K.

a teraz jak już napisałeś tego pościka, to wyjmij rękę ze spodni i wytrzyj, bo się lekko ci chyba klei :) wiem, wiem takie bzdurne pisanie idiotyzmów że antywindykator coś tam i tak dalej sprawia że dochodzisz. a w inny sposób nie potrafisz. ale trochę ci zakłócę twe przyjemności - ja nie pisałem o bandziorni. widać tak się podnieciłeś że aż patrzałki ci wylazły z orbit i coś nie doczytałeś jak należy. a jak tam twoje wyniki w pracy? w branży krąży info że kiepsko wam idą odzyski, a na koniec września szykuje się mała kadrowa rzeźnia bez odpraw.

@do góry zadem
@Realnie 1

chyba pomyliłaś adres. A cóż ja ci jestem winien? Twój post chyba dotyczył kogoś innego a nie @logiki ciemnoty a obecnie @ do góry zadem

@@do góry zadem

Oczywiscie. Przepraszam.

@@do góry zadem

nawet nie zauwazylem, przepraszam bo moj post zostal usuniety a dotyczy mego nicka logika ciemnoty

@obligatoriusz okradziony

Firma nic nie musi oddawać, to są zwykłe tabelki w excelu. W sądzie bez problemu wygram tę sprawę, podważając wszystko.

@obligatoriusz okradziony

Ten dług to wyłącznie tabelka w excelu, do tego nie masz sądowego nakazu zapłaty. Bez problemu udowodnię to w każdym sadzie.

rabin
@Realnie 1

Po co tyle się tłumaczysz, skoro wszystko udowodniłaś? Bardzo dziwne. Jeżeli komuś skradziono dokumenty, lub je zgubił, zgłasza to na policję. Jeśli ktoś posłużył się tymi dokumentami, jest oczywiste, że prokuratura bez problemu wyda zaświadczenie. Nie ma mowy o sprzedawaniu takich długów, a jeżeli do tego doszło - miej pretensje do pierwotnego wierzyciela i do siebie, że tego nie wyjaśniono od razu. Jeżeli wyjaśniłaś to i przesłałaś zgłoszenie o kradzieży dokumentów i prowadzeniu sprawy wyłudzeń na twoje dane, Getback z pewnością to odnotował i nie dzwoni, więc wymyśl lepszą historyjkę. No chyba, że to tylko pyskówka bez żadnej dokumentacji, więc o czym mówimy....

@rabin

Oczywiście że kradzież była zgłoszona w 5 minut po wyrwaniu torebki na Policję do banku o zablokowanie konta i mam wszystkie dokumenty na to.To było kilka lat temu ! I teraz po kilku latach Get nagle wymaga odemnie spłaty pożyczki chwilówki którą ktoś na drugim końcu Polski zaciągnął. Na nic moje tłumaczenia, jak grochem o ścianę. Zaczęło się wydzwanianie codziennie po kilka razy.Za każdym razem rozmowa z kimś innym i tłumaczenia od Nowa.Kazali mi udowodnić W końcu ze tak było.Ja żeby mi wysłali tę umowę na te chwilowke,ale absolutnie nie bo nie mają takiego obowiązku. W końcu jak powiedziałam oddajcie sprawę do sądu, to odpowiedź "a nie lepiej się dogadać i zapłacić bo tu koszty tak rosna i komo@ nik bedzie.No to jest cholera tupet

@rabin

Get Back niczego nie odnotował. Wiesz gdzie to mieli w du....ie !

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.