Opinie o Wiarygodna Firma Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wiarygodna Firma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiarygodna Firma Sp. z o.o. w Wrocław

jones

W 2014r. wypowiedziałem u mowę z WF. W 2018r. dostałem fakturę, którą natychmiast zwróciłem i zaczęły się nękania, straszeniem Sądem przez 3 kolejne lata. W połowie października 2021r. dostałem sądowny nakaz do zapłaty. Oczywiście wniosłem sprzeciw. Po miesiącu otrzymałem z Sądu w Lublinie całkowite umorzenie sprawy. Tak ,że zwracam się do poszkodowanych. Nie płaćcie (usunięte przez administratora) ani grosza, piszcie sprzeciw do Sądu i macie sprawę wygraną...pozdrawiam

Czy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

mt Nowy wpis
Klient

Uwaga naciągacze i (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

Renata Nowy wpis

natknęłam się na ogłoszenie dla doradcy klienta tu do firmy i z ciekawości chciałam zerknąć co i jak a tu takie opinie od klientów... Widzę za to, że ocena w gwiazdkach tutaj jest nawet bardzo dobra, więc o co chodzi z tymi rozbieżnościami? W firmie teraz to ile osób pracuje i czy faktycznie dochodzi do tych wszystkich rzeczy, które tu opisywali sami klienci?

Kama Nowy wpis
@Renata

Nie wiem jak jest teraz, ale ja pracowałam w.tej firmie kilka lat temu i pracuje się ok, fajna, luzna atmosfera, a co do klientów to problem polega na tym, że część z nich nie pamięta, że podpisali umowę na określonych warunkach i jak przychodzi do płacenia, to szukają winnych.. ale są też klienci zadowoleni, zależy. Ja pracowałam jeszcze przy innych projektach też dla szkół. Ogólnie było w porzadku.

Piotr Nowy wpis
@Kama

Większość klientów wiarygodnej firmy to ludzie podpisujacy umowę o windykację z kancelarią windykacyjną PFW. Przez swoją nieuwagę zostają wplątani w program Wiarygodnej Firmy. PFW zapewnia o przejrzystej współpracy i braku dodatkowych kosztów, nie mówiąc że program WF jest płatny po roku. I tu zaczyna się problem, gdyż WF nie pozwala im odejść! Każdy klient to kilkaset złotych rocznie, więc robią wszystko na granicy prawa aby każdego klienta groźbą utrzymać. Śmieszne? Raczej nie. Udają, że nie dostali wypowiedzenia i to wielokrotnie. Na wiadomości nie odpisują tylko wzywają do zapłaty, i oddają sprawy do sądu. Niestety w świetle prawa mają rację i ludzie płacą za nic nie wartą pseudousługę. Wystawiają faktury do zapłaty bo tylko o to chodzi, ten program nic nie daje. Ludzie którzy dobrowolnie wchodzą w ten program są albo mało inteligentni albo nie doczytali umowy w której jest zapis o przystąpieniu do w/w programu. Powstał nawet internetowy poradnik jak się od nich uwolnić : niewiarygodnafirma.com.pl ; Zobaczcie na stronie, kto jest w tym programie; mikro firmy i jednoosobowe działalności, które szukały pomocy w odzyskiwaniu długów a sami są przez Wiaryg. Firmę traktowani jak przestępcy i dłużnicy. Zresztą proszę poszukać opinii w internecie, zarówno o Wiarygodnej firmie jak i PFW. Oczywiście negatywnych, pozytywne piszą sobie sami.

Fiszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Klient

Ciągłe nękania, wezwania do zapłaty za możliwe, że nieistniejące faktury (nigdy nie dotarły), straszenie sądem. Pomimo umorzenia sprawy przez sąd lubelski dalsze nękania telefoniczne, maile z wezwaniami do zapłaty za faktury wystawione? 5 lat wcześniej.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiarygodna Firma Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Elektryk /pomocnik elektryka/brygadzista
Zbart Electric Krzysztof Frysztak
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Windykacji Polubownej
Wrocław
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
(102 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Arczi
Klient

Sąd w Lublinie? Jakie dokumenty, jeśli można spytać? Wysyłałaś rezygnację listownie czy meilowo?(usunięte przez administratora)

@Arczi

wystarczy sprzeciw nawet odręczny , wzór znajdziesz w Internecie, nie trzeba nic więcej wysyłać , tylko zmieścić się w terminie

Tomek
@just

No jasne, masz rację, tylko zapomniałeś wspomnieć o kosztach, bo jak przegrasz, to zasadzają ci zwrot wszystkich kosztow. Ja niestety musialem wszystko zapłacić..fakt nie doczytalem umowy i teraz mam nauczkę. Wszystko jest tam napisane. Teraz zanim cos podpiszę, to czytam

@Tomek

Czytanie umów to jedno , drugie sprawdzić co oni napisali w pozwie i jak się ma to do ich regulaminu :-). W moim były takie głupoty ,że się w głowie nie mieści m. innymi ,że załączyli umowę do pozwu ,a jej nie mieli :-) , a w kolejnym , że to ja mam im udowadniać, że ją podpisałem i że ich regulamin jest niezgodny z ich pozwem ....

jones

@jones

Miałem tak samo , po sprzeciwie zgłosili do sądu we Wrocławiu ten uznał ,że nie jest właściwy do rozpatrzenia sporu . Na razie cisza to są dla nich dodatkowe koszty a szanse raczej żadne , mam potwierdzenie wysłania rozwiązania umowy . PS. W tym roku dostałem ponownie przesyłkę , której nie przejąłem , ale fakturę i tak wystawili , na moje monity nie raczyli odpowiedzieć , dopiero jak wysłałem doniesienie do prokuratury , przysłali korektę z wzmianką ,że nastąpiła pomyłka :-(

@jones

A dostałeś fakturę korygującą od Wiarygodnej Firmy? Decyzja sądu z Lublina to nie umorzenie tylko oddalenie. A to różnica. Teraz Wiarygodna Firma ma 2 lata na odwołanie się od decyzji sądu z Lublina.

@anonim

tak dostałem razem z przeprosinami , że niby pomyłka , ale im nie potwierdziłem, bo nie mam głównej FVAT wprowadzonej . Ich zmartwienie

Klient

Proszę się nie obawiać, tylko zajrzeć tu: https://niewiarygodna-firma.com.pl/

A.S.

Bo przerabiam to samo

@A.S.

Właśnie dostałem pozew i na niego odpisałem ...zobaczymy

Kandydat
@anonim

No tak , jest to jedno z wielu wyjść , natomiast nie jest łatwo uwolnić się z tego programu. Oni po prostu z tego żyją . Grupa prawników bez moralności wplątują normalnego człowieka w płatny program który nic nie daje , straszą sądem , komornikiem i to robią . Pozew do e-sądu w Lublinie jest natychmiastowy. A przed chwila byli twoimi doradcami . Za chwile masz zajęte konto i to trwa. Wystawiają bezpodstawne faktury a jak nie płacisz to egzekucja, wypowiedzieniie umowy nic nie daje , udają ze nie otrzymali wypowiedzenia . Uważajcie na nich nigdy nie podpisujcie umów ani z pfw o windykacje waszych należności i nigdy w życiu nie przystępujcie do programu wiarygodna firma. Pozytywne opinie są pisane przez pracowników ma polecenie prezesa. Przez małe p. .

T.
@Piotr

Proszę złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, fałszowanie umów itp.

Tomek
@jones

Mam identyczną sytuację co za (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Skp

To wszystkonwyglada ze jest jedna wielka rodzina.

Skp
@Skp

Moj prawnik składa zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa celem uzyskania korzyści materialnych. Zapewne pójdzie tez sprawa cywilna pod katem zniesławienia

OŁ.
Klient

To trzeba złożyć zawiadomienie, nie pozew. Im więcej nas tym lepiej

ANIA
Klient

Czy mogę zapytac jak dalej potoczyły sie losy tej sprawy ?

Michał
@ANIA

Umorzona ze względu na złożony sprzeciw w Lublinie

MJ

Jestem kolejną osobą (usunięte przez administratora)która w umowie o windykację należności wcisnęła zapytanie o wiarygodną firmę i tak podpisując umowę , nieświadomie podpisałam umowę z WIARYGODNĄ FIRMĄ .... no powiem szczerze podziwiam pracowników, którzy pracują na rzecz takiego oszusta ... Zastanawiam się czy nie ma sposobu na takich (usunięte przez administratora) ?????

Ania
@MJ

Popieram, trzeba to zgłosić

Oli

Zgłaszać, nie darować

ja_osobiście
Klient

Biorę się za nich ostro. Odmowa udzielenia informacji związanej z RODO, wysyłanie spamu-zaboli ich kieszeń.

@ja_osobiście

Napisałem wniosek o usunięcie danych, wkrótce mija termin zobaczymy ????

Joanna
@Just

i jak sytuacja, rozwiazała się?

@Joanna

Brak wpisów ,więc prawdopodobnie usunęli , ale też brak jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony . Sprawa zapłaty umorzona przez sąd .

Maciej

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja tej firmy? Dłuższy już czas nikt z Was nie wypowiedział się w tym wątku, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy funkcjonują oni normalnie.

Maciej

Na czym polegają rzekome wyłudzenia tej firmy? Jakie są Twoje doświadczenia z nimi?

Klient

mam tak samo jak u ciebie, banda (usunięte przez administratora)

jg
Klient

W pozwie do Lublina napisali ,że załącznikiem jest umowa , oczywiście nie było , w kolejnym do Wrocławia napisali, że to ja mam obowiązek mieć jej posiadania , i że zgodnie z regulaminem wypowiedzenie mamy wysłać pdf , a w regulaminie pisze ,że można , a jeśli coś będzie nie tak to powiadomią ????. CZYTAJCIE POZWY TAM SĄ SAME BZDURY , Moja sprawa została umorzona

PROFIL

MAM TO SAMO

Klient

Do sądu w Lublinie wystarczy napisać sprzeciw nawet odręcznie, wzory dostępne w internecie

Klient

Na razie nic , mogą złożyć odwołanie i chyba złożyli dotyczące próby wyłudzenia sprzed 3 lat , ale ja zbieram dowody , mam potwierdzenie ,że wysłałem wypowiedzenie . NIE WOLNO LEKCEWAŻYĆ INFORMACJI Z SĄDU Niedawno zrobili ten sam manewr - wysłali przez kuriera certyfikat i fakturę , których nie przejąłem , napisałem doniesienie do prokuratury , a oni się wycofali i przysłali korektę do faktury

@Just

Dobrze zrobiłeś , boja się bo takich spraw jest dużo, niestety to są pożal się Boże radcy prawni , którzy szukają miejsca w życiu . Nic im nie wyszło wiec siedzą w wynajętym biurze bo na własne ich nie stać i za minimalna pensje próbują robić egzekucje długów i wystawionych przez siebie faktur ( sic!). Moralne dno. Niżej upaść się nie da.

@Piotr

po pierwszej rozprawie podpisałem ugodę i dla świętego spokoju zapłaciłem 100 zł

Damian
@Just

Czemu? To jednak poczuwałeś się do winy?

@Damian

Nie, szkoda mojego czasu , kto to doceni ? Sprawa ułożona .Chcieli 1200 + koszty dostali sto zł i musieli pokryć koszty sądowe+ prawników.

Arczi
Klient

Zaskarżenie zbiorowe to by był chyba najlepszy sposob na nich... Tylko jak znaleźć tych wszystkich ludzi?

Cent
Kandydat
@Arczi

Jesteśmy kolejną firmą, która ma do czynienia z nimi.. Właśnie wypowiadamy umowę. To nie jest zły pomysł z tym zbiorowym zaskarżeniem.

Tom

Ja się zgłaszam

Anna

na fb jakiś wpis

Anna

Mi też zajęli konto .

@Arczi

można na Facebooku założyć grupę poszkodowani przez wiarygodną firmę , ale te zbiorowe nie tak łatwo zrobić , najlepiej pisać doniesienia do prokuratury i powoływać się np na te na wpisy , Przy naszej błyskotliwej prokuraturze może za kilka lat coś będzie

Poszkodowany
@Anna

mi też zajęli konto, mimo zapłaty całości z sądowego nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym:(

@Poszkodowany

Niepotrzebnie płaciłas, wystarczy sprzeciw napisać, myśle ze w tym roku znów fakturę dostaniesz i tak w kółko ,są cwani i wytrwali byleby pieniądze wyciągnąć . I to wszystko w granicach prawa. Niżej upaść się nie da , a pracuje tam grupa fachowców. Niby prawnicy. Jedynym ich zadaniem jest wyciągnięcie pieniędzy . A znają się na tym . Takie śmieszne prawnicze korpo.

@Just

Czy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

@Pytanie

Jedyne co można powiedzieć o tej firmie to dobrze wyszkoleni wyłudzacze . Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów . Jak najdalej od „wiarygodnej firmy” . Powstała strona internetowa niewiarygodna-firma.com.pl z instrukcjami jak uwolnić się od umowy podpisanej nieświadomie i od ich przestępczej działalności .

Rob
@Piotr

Też mam złe doświadczenia , wiarygodni jak Putin, jawne (usunięte przez administratora) Certyfikat wiarygodności może dostać każdy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a zresztą jest tyle wart co kartka na której został wydrukowany. Nie dajcie się wkręcić w ten program. Współczuję ludziom , którzy tam pracują, jak mogą rano w lustro spojrzeć.

Agata
@Rob

Kurczę to co oni właściwie takiego oferują klientom że ci tak ochoczo podpisują z nimi umowy ?

@Agata

Działają jako firma windykacyjna, a podpisując z nimi umowę na windykację, podstępem wciągają cię w program "Wiarygodna Firma", za który po roku trzeba płacić. Więc tak: Twoich pieniędzy nie odzyskają, a płacić musisz za ich "działania" windykacyjne, nie chcesz być w programie WF - a płacić musisz, bo jak nie to sprawa kończy się w sądzie.

Piotr

Nie rozumiem co masz na myśli... może rozwiniesz swoją wypowiedź?

On
@Agata

Obiecują odzyskanie długu, a wystawiają tylko fakturę po roku za program wiarygodna firma

just

wypowiadać , pisać doniesienia do prokuratury

@just

Pisać , pisać , prokuratura Wrocław (usunięte przez administratora) pole w końcu przejrzy na oczy

Czy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lidia

normalne pytanie, nie rozumiem oburzenia? jak wiesz to odpisz z sensem.

ANKA

TAK

Klient

Trzeba składać zawiadomienia do PROKURATURY , dziennikarze mogą nagłośnić , ale niewiele to daje , miałem podobna sprawę z Progres Interactive prowadzoną prze niejakiego prezesa Wieczorka , który ma kilkanaście firm działających jak "wiarygodna firma", można sobie poczytać na Facebooku "Poszkodowani przez Progres Interactive" , Po 5 latach szarpania, pisania przez członków tej grupy do wszystkich świętych , programach TV, interwencjach i innych , zostaliśmy przesłuchani w sądzie i niewiele z tego wynika, bo odpowiedzialność jego spółek jest do 5000 zł :-(

ok
Klient

542865054 tel.Zostałem (usunięte przez administratora) przez wiarygodną firmę, która wyciągnęła mi z portfela kilka tys zł .

maniekxpcamp
Klient

dostałem rameczkę i ja będę dzwonić do nich jutro myślę że trzeba informować policję o próbie wyłudzenia jeżeli będzie pomocne to prześlę skany faktury .Jeszcze dodam że nie zawierałem żadnej umowy z nimi ani pisemnej ani ustnej. pozdrawiam

@maniekxpcamp

Tak

Jaka atmosfera jest między działami w Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiarygodna Firma Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiarygodna Firma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiarygodna Firma Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Strzelecki 25
    50-224 Wrocław
  • NIP: 8982202760 KRS: 0000451075

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Wiarygodna Firma Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii