A-T S.A. PH.
1 449 885 5 1
Pracownik Nowy wpis

Kocham tą firmę za to za te fantastyczne premie na święta w postaci inwentury która jak co roku odbywa się w okresie świątecznym pracownicy siedzą cały grudzień po 10 12 godz nawet w soboty czy niedziele co i tak nie wpływa na zwiększenie ich Wypłat, nie ma mowy by był jakikolwiek przestuj w tym okresie prócz dwóch dni świat, nie wspominając już o bonach czy jakims miłym upominku od firmy dla pracowników bo tego nie Ma zamiast tego na koniec płaci się pieniądze za inwentre żal każda normalna firma szanuje ludzi Z poświęcony dla niej cAs ale nie tu banda bucow

Nick Nowy wpis
@Pracownik

Dalej tak jest jak piszesz??. Kiedyś pracowałem w tej firmie. Przez kilka lat tylko raz były bony dla pracowników. To było baaaardzo dawno. Złożenie wypowiedzenia to najlepszy krok jaki zrobiłem. Nie żałuję. Pozdrawiam

Stefano Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

A niech zamykają i całą firmę to może się właściciele w końcu kapną że co najmniej połowa kierowników ma mózgi wyprane i bierze kasę za to że niby wszytko uch i ach się kręci a pracownikowi na sklepie powie że 10 godzin to norma bo przecież ludzie w biedronce po 12 pracują :) Ta firma to jeden wielki przekręt i niech skarbówka dosadnie wyjaśni że tak jest

jurek
Nazwa działu: Handlowy

Podobno chojnice maja zamykac ktos cos wie?

Marek Nowy wpis
@jurek

Slaba obsada tam jest. Jezdze z towarem albo z pustymi paletami ze tak powiem. A dodzwonienie sie do nich na sklep graniczy z cudem porazka

Tak1Nie

Czy A-T S.A. PH. praktykuje "luźne piątki"?

Andrz
@Pytanie

To zalezy ! Kierownicy maja luzne tygodniowki, trzymajacy palec prosto luzne piatki i wolne na telefon lub smsa, reszta w zadnym wypadku urlop tylko za zgoda ! Piatek to taki sam dzien pracy dla roboli z poza ukladu !

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Cichy
Nazwa działu: Handlowy

Zamknąć tą fabrykę przekrętów i wyzwolić zastraszonych sądami i karami pracowników , od zarządu i calei tej chołoty , zapewne świetnie odnajdą się w nowej rzeczywistości, lepiej teraz niż później, problem będą mieli tylko (usunięte przez administratora) czyż nie prawda panowie ajęci, kierownicy, dyrektorzy .

@Cichy

trzeba zglosić do inspekcji pracy...weksle są nielegalne to oddadzą wszystkim...(usunięte przez administratora)

Nick

Pracują bo się pewnie boją że lojalnościówkę im nie rozwiążą. Nie wszystkim rozwiązują od razu. Albo zostali Ci którzy jeszcze wierzą w te bajki co im opowiadają...

WPATRZONY
@Cichy

Nie ukrywam, że zaglądam tutaj co jakiś czas i tak się zastanawiam, kto usuwa lub ukrywa posty. Do obecnego postu było 4-5 odpowiedzi. Na dzień dzisiejszy są tylko dwie odpowiedzi...

Tak5Nie2
@WPATRZONY

Też to zauważyłem, ciekawe

Zachodniopomorskie

Firma w restrukturyzacji i podpisywanie weksla na 50 tys. Przesada!!! Osoba rekrutująca twierdzi , że wszystko jest w porządku bo szefowie jeżdżą super furami itd....

Beata
@Zachodniopomorskie

Głównie właściciel, w wyszukiwarce wpisz at krotoszyn i jedno z aut porsche, lamborghini lub bentayga. Ktoś mówił że jeszcze helikopter by chciał mieć a żeby pracownikom dać podwyżkę parę to wielki problem, wygląda na to że czasem wolą poszukać nowego niż trzymać tego ,,roszczeniowego, który chce 200 zł więcej". Pracownicy na sklepie nie mają lepiej, nowym każą podpisywać odpowiedzialność za towar nawet z kilku miesięcy przed przyjęciem którego wartość może być wyższa niż te 50 tys. Także porada dla nowych pracowników, przemyśleć czy chce się odpowiadać za towar przedsiębiorstwa które jest w restrukturyzacji, sprawdzić dwa razy datę inwentaryzacji i jeszcze raz się zastanowić czy to wartę tej stawki, proszę jeszcze zerknąć na podstawę czy nie wynosi przypadkiem 1000 zł + premia bo w razie jak będzie brakować to odpowiadacie finansowo i wynagrodzenie może zostać obniżone do samej podstawy. Tak samo słyszałam że za chorobowe zniżali niektórym do samej podstawy (nie przyczynił się pozytywnie do wyników za miesiąc), wychodzi że lepiej wykorzystywać urlop żeby nie stracić.

Tak7Nie
Beata
@Beata

Oczywiście zapis o odpowiedzialności znajdziesz w umowie do podpisania, o chorobowe proszę pytać osoby rekrutujące, czy jest szansa na premie czy nie po np. 14 dniach zwolnienia.

@Zachodniopomorskie

Weksel to zabezpieczenie dla firmy żebyś nie ukradł powierzonego mienia firmowego lub gotówki od klientów. Jeśli jesteś uczciwy to nie problem taki weksel

TakNie8
grzesiek
@Norbert

A nie wystarczyłyby protokoły odbioru towaru z magazynu i dla klienta który zwrócę do magazynu? (odpowiadam tylko za to co mam na pace) Skoro o uczciwości mowa to przeczytaj o wekslach czy są legalne (podpisywanie weksli legalność) Sąd Najwyższy w wyroku z 26 stycznia 2011 r. (II PK 159/10) stwierdził, że przepisy i zasady prawa pracy, w szczególności zawarte w dziale V kodeksu pracy, wykluczają wystawienie weksla gwarancyjnego jako środka zabezpieczenia roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej przez pracownika w mieniu pracodawcy. Oznacza to, że taki weksel jest nieważny z mocy prawa (art. 18 § 2 k.p. w związku z art. 114–127 k.p. oraz a contrario art. 300 k.p.). Nabywca weksla nie może zatem dochodzić zaspokojenia na jego podstawie.

jack
@grzesiek

Nie dziw się, firma nogami została w poprzednim wieku, stąd takie "wymogi". W czasie gdy to pracownik stawia warunki a nie odwrotnie przez takie postępowanie sami sobie szkodzą.

Kiwi
@Norbert

Tak, masz rację. Tylko nie pomyślałeś, że weksel Wasz jest zabezpieczeniem dla firmy w razie restrukturyzacji, poręczeniem, że spłacicue dług zaciągnięty przez firmę. Wasze weksle już zaliczył syndyk przy postępowaniu i jeżeli firma nie spkaci swojego długu, to syndyk uruchomi sam Wasz weksel i nic, kompletnie nic nie zrobicie, bo podżyrowaliście tym wekslem firmie pożyczkę

Elka
@Kiwi

Buhahahaha co ty bierzesz ?

inny pracodawca
@Beata

co Panią intersuje to czym on jeździ? może sobie statek kosmiczny kupić jak ma taki kaprys np i mnie to rybka, ale Was już kuje Janusze polskie Pani może założyć sobie taką firmę jak Pani szef i będzie mieć Pani Jach 80metrowy np. w Monaco. a jak Pani nie pójdzie może mieć Pani 50mln długu i komornika, Bohaterem jest PANI tylko na Go WORKU portalu który powinien nie istnieć.

Tak2Nie2
Niezależny
@inny pracodawca

z ciekawości czytam fora i opinie na temat rożnych pracodawców i coraz bardziej nadziwić się nie mogę, że osoby podające się za pracodawców polskich albo ich reprezentantów nie znają PODSTAW języka polskiego. Dawniej wydawało mi się, że edukacja na poziomie podstawowym jest obowiązkowa i podstawy języka polskiego powinny być wręcz wtłoczone do pamięci, zanim młody człowiek rozpocznie dorosłe życie, ale teraz...

Kiwi
@Norbert

Od tego jest odpowiedź materialna podpisana, a nie weksel, czyli poręczenie pożyczki, którą poręczasz zakładowi.Jeżeli nie wiesz co, to jest wesel, to się dowiesz i dopiero wypowiadaj.

Rikardo
@Norbert

Nie ma żadnych weksli od roku co najmniej dla PH i kierowców.

Tomek
@Rikardo

Prawda jest taka, jakby oddali wszystkim pracownikom weksle to wiele osób na dzień następny złożyło by papiery.

Ciekawy

Witam mam oferte pracy na przedstawiciela handlowego ktoś wie ile idzie zarobic?

@Ciekawy

zastanów się pięć razy, bo nigdy nie zarobisz tego co proponują, rozpiszą na remua żeby im się zgadzało zabiora nagrodę za byle co ...człowieku firma w upadłości długów wiecej niż rozumu nie pchaj się tam

@Ciekawy

Jeśli chce Ci się pracować to dasz radę, jeśli chodzi o zarobki prosta zasada im więcej sprzedasz tym wiecej zarobisz.

Idp

Jak dobrze pokombinujesz, to i z 5k wyciągniesz

@Idp

Chyba brutto ????

ICQ
@Idp

Na 5k to nie "dobrze kombinować" ale musisz mega kombinować :) Na magazynie brakuje asortymentu (ostatnio widziałem filmik z magazynu, żałosne), ceny i marże poszybowały w górę. Jak tu sprzedawać na malejącym a dodatkowo bardzo konkurencyjnym rynku ?

poko

Jak w tym roku będą a wyglądały paczki na święta. Może w tym roku jakieś bony dla odmiany.

Nick
@poko

Nic się nie martw. Będzie jak co roku...

@poko

a kiedy w at były paczki? nigdy...ja z własnej kasy robię klientom

Tomek
@poko

Pracowałem w A-T , kiedyś kierownik regionu zapytał na zebraniu jakie paczki na święta dla klientów, Odpowiedź padła, że takie same jak rok wcześniej czyli żadne, hehe.

Tiaa
@Tomek

Kierownicy zawszy rowno dziela to co maja nam przekazac polowa dla nich polowa dla ludu lub ewentualnie tylko dla wybrancow !

Don Vasyl

Myślę że powinien wrócić Wasyl. On postawiłby firmę na nogi.

Dowcipny

Słyszeliście dowcip opowiadany sobie przez kadrę zarządzającą?? CZYM SIE RÓŻNI ŁAWKA W PARKU OD PRACOWNIKA A-T , ŁAWKA UTRZYMA RODZINE TRZY OSOBOWĄ , dowcipnych mamy pseudo dyrektorów

@Dowcipny

no prawdziwy ten dowcip...a wypłata w AT wystarcza na bilety autobusowe do pracy...bo na paliwo już nie....ciekawe czy podniosą pensje jak wzrośnie najniższa krajowa...podniosą bo muszą i będą nam wytykać że dali nam podwyżkę

ola

zastanów się ile tych(usunięte przez administratora) jest w AT, nie wszyscy sa do bani niektórzy nie mają wyjścia...najlepsi odeszli

Ehe
@ola

Zgadzam sie z toba ! Fakt jest taki ze ktos tu placze ile to kosztuje Pracownik Pracodawce a potem tego pierwszego obraza sie nazywajac go nieudacznikiem ! A prawda jest taka ze z tego szeregowego Pracownika zyje cala elyta ktora nic nie robi pierdzi w stolki organizuje popijawy w swym gronie a potem bezsensowne zebrania na oddzialach (usunięte przez administratora) ktore nic nie wnosza najczesciej kosztem twojego prywatnego czasu bo masz(usunięte przez administratora)8h lub wiecej a elyta tymczasem na obiadek i po pracy !

@ola

Tzn że musiałem być dobry , bo doszedłem , czy sytuacja już się jakoś klaruje w AT, bo niektórzy z najważniejszych zachowuje się i wypowiadają jakby wszystko było już wyjaśnione.

Nowy

Czytam różne opinie na tym forum , i mam pytanie , czy jest gorszy pracodawca niż A-T , bo tylu niegatywnych opini nie ma nikt ??

@Nowy

Jest np poczta polska

@Nowy

najgorszy pracodawca, zero podwyżek pensje cięte nadgodzin pełno i nie płacą, wymysły ciągle coś głupiego wymyslą ciągle wymagania rosną a pensja stoi w miejscu umowa 900+500 nikt takich umów nie ma na rynku tylko chore AT weksle potrącenia za manka które robią celowo...żenada uciekaj nowa z tej roboty szkoda nerwów

@Ania

Ojej to macie jeszcze gorzej u mnie na oddziale podstawa 1500+ nagroda podstawowa w zaleznosci od stopnia od 400 do 600 do tego premia i nadgodziny

Nowy
@Pracownik

Ale chociaż państwowe i jest Social :)

Kierowca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Siema kiedy podwyżki bo stawka za nadgodzine ok 12zł to kpina. Jak tam driverzy? Coś wiecie? Sypną pare groszy? Robie 4 rok i tylko jedna podwyżka była. Niby firma staje na nogi tak nam mówią. Pozdro ziomy

inny pracodawca

witam wszystkich którzy tutaj mają pretensje do całego świata i waszych pracodawców. Skoro jest wam wszystkim źle pisać podania o zwolnienie za porozumieniem stron. Ci co pracują krótko obowiązuje wszystkich krótki okres wypowiedzenia, innych trochę dłużej. po wygaśnięciu stosunku pracy, na drugi dzień zakładać firmy, zainwestować swoje pieniądze w działki hale magazyny auta wózki klika milionów w towar i zatrudnić sobie 100 lub 200 (płaczowników) itd a jak nie macie milionów to pomyślcie skąd je wziąśc, bo wasz szef miał jaja lub zaczynał od zera i ciężko zapiepszał codziennie do 24, więc wy też możecie zaczynać od zera, zobaczysz co to ZUS PIT CIT VAT AC OC PRZEGLĄDY Badania Technicze Wind Prąd Paliwo Zepsuta Ciężarówka Leasing Kredyt, Nie zapłacona Faktura od klienta, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) spuszczający paliwo z aut firmowych płaczki na magazynie roszczeniowi. Godziny pracy kierowców tachografy czas pracy ubranko robocze dla Ciebie bo Ci się nolezy!! Widzicie bohaterzy, zamiast tutaj siedzieć i pisać bezradne emaile i (usunięte przez administratora) na pracodawców, załóż sobię firmę będziesz płacił swoim pracownikom po 100 zł za godzinę. a Jak nie potraficie nic innego w swoim życiu zrobić i dojśc samemu do czegoś więcej niż obsmarować jakąś firmę na portalu który nie powinien istnieć to pogodzić się z rzeczywistością i pracować w spokoju.

Tak6Nie10
@inny pracodawca

Ty i tobie podobni pracodawcy nie skalali się zapewne ciężką pracą i napewno nie zparacowali na swoje bentleye sami , tylko przy pomocy swoich pracowników , który nie jeden utożsamiać się z firmą traktował ją jak rodzinny interes i wzamian pragnął uczciwego traktowania , ale janusze polskiego biznesu szybko zauważyli, że taki pracownik jest podatny i łatwy do wykorzystania , więc go doili na każdym kroku , karząc pracować po 10 h bo kontrakt trzeba dopisać i jest to wyjątek, a płacąc za 8h , aż w końcu poświęcenie pracownika zaczęli traktować jak obowiązek, kończy się era wyzysku, straszenia , że na twoje miejsce jest 10 innych, pisania na umowie najniższej krajowej , bo przecież ZUS zbankrutuje i tak nie odzyskasz pieniędzy , i teraz to boli, a jak US wykryje oszustwo to zły urzad chyba na uczciwego przedsiębiorcę. Wiesz, pożal się Boże przedsiębiorco dlaczego nie wszyscy otwierają firmy tak jak byś chciał, bo po prostu nie mają sumienia oszukiwać drugiego człowieka, i nie potrafią być tak wyrachowania i nieuczciwi jak wy biznesmeni

Tak13Nie3
@Uczciwy

Oj uczciwy to ty nie jesteś, usprawiedliwienie dlaczego inni nie otwierają firm jest na poziomie dziecka z przedszkola. BTW, pijesz do "januszy polskiego biznesu" a w firmach z zagranicznym kapitałem jest lepiej? Jeśli tak to na co czekasz, proponuję aplikować do Microsoft, Googla, kadra zarządzająca Amazon. No śmiało, zapewne podziel się z tobą majątkiem, oni maja więcej prywatne jachty i samoloty. A zaraz, bo ty wykształcenia nie masz, bo ty wizji nie masz, bo brakuje ci przysłowiowych kuleczek aby coś w życiu osiągnąć. Najlepiej jechać na cały świat, idealny przykład biorcy programów socjalnych 500+ bez pracy, 700+ za leżenie, 1000+ za istnienie.

Tak3Nie6
@wiki

Oczywiście jak nie jestem Januszem biznesu , to od razu jestem , biorcą 500+ , oczywiście najwięcej krzyczą Ci co najwięcej korzystają , otóż nie jestem biorcą żadnych świadczeń, , byłem tzw prywaciarzem, pelnilem kierownicze stanowiska , zarabiałem duże pieniądze jak i również nie starczyło mi do tzw pierwszego, i nie uwierzę, że te wszystkie fortuny powstały w dwie dekady, z uczciwej ciężkiej pracy , nie twierdzę, że w firmach z kapitałem zagranicznym jest lepiej, a na poziomie dziecka jest pogardliwie sportu odnoszenia się do osób korzystających z 500+

@Uczciwy

No i sam sobie odpowiedziałeś czemu nie osiągnąłeś sukcesu - nie wystarczy mówić że jest źle, trzeba powiedzieć jak to naprawić lub poprawić. A ponieważ potrafisz tylko psioczyć na innych i nie masz samozaparcia jesteś tam gdzie jesteś. A do biorców 500+ mam właśnie taki stosunek - ludzie bez celu i ambicji. Ludzie którzy chcą do czegoś dojść nie patrzą na to co dostają ale co sami mogą zarobić. Amen.

pati
@Uczciwy

"jestem biorcą 500+" - jesteś bo masz takie nastawienie. "byłem tzw prywaciarzem" - w czasie przeszłym czyli nie dałeś rady. "pełniłem kierownicze stanowiska" - kierowca samochodu to nie kierownik :). "zarabiałem duże pieniądze" - a dalej piszesz że nie wierzysz w szybki przyrost kasy. "nie starczało mi do tzw pierwszego" - czyli jesteś nieudacznik że nie radzisz sobie na rynku pracownika. "nie wierzę w fortuny powstałe w dwie dekady" - założyciele Googla i Facebooka leżą teraz pod stołem i się z ciebie śmieją. I naucz się pisać poprawną polszczyzną, choć jeśli taka jest twoja wiedza to wszystko zrozumiałe :)

Tak2Nie3
@wiki

ale widzę że ktoś ma żal do CAŁEGO ŚWIATA .......

TakNie2
@pati

- czyli jesteś nieudacznik że nie radzisz sobie na rynku pracownika. - Proszę cie pati..... nie pisz już takich głupot.

Helena
@Uczciwy 22

@Uczciwy 22 Nie sądzisz, że Twoje zachowanie nie jest na miejscu? Powiedz mi proszę, czy w ramach zatrudnienia od A-T S.A. można otrzymać jakieś benefity pozapłacowe?

@Helena

Heleno nie na miejscu jest tu 70% komentarzy. Jak masz czas to sobie uważnie poczytaj ..... a pisanie np. że nie radzisz sobie na rynku pracownika itp. No sorry .... wszyscy jadą po pracodawcach, a może pogadamy o zaangażowaniu się pracowników w pracy. Natomiast w pracy więcej czasu na kawkę, papieroska, social media, biurowe ploteczki i na koniec ZERO odpowiedzialności przy wykonywanej pracy. Dziękuję

@Helena

Nie, nie ma żadnych benefitów pozapłacowych z naciskiem na żadne.

PRZEDSIĘBIORCA
Nazwa działu: Handlowy

Powiem jedno wszystkie wpisy są żałosne jak........ Przypominam że ten portal jest do czegoś innego, a to wszystko co czytam jest żałosne i TYLE

Tak2Nie3
@PRZEDSIĘBIORCA

Portal udostępniono aby pisać opinię o pracodawcach, mali i roszczeniowi tego nie rozumieją. Natomiast osoba inteligentna spośród szumu informacyjnego potrafi wyłowić potrzebne dane i je zinterpretować. Skoro "wszystkie spisy są żałosne" to nietrudno zgadnąć do której grupy się zaliczasz.

PRZEDSIĘBIORCA

Pozdrawiam :)

@PRZEDSIĘBIORCA

Każdym się boi napisać prawdy ze względu na konsekwencje. Firma ma problemy i niestety każdy to wie. Oddziały nierentowne są zamykane, to normalne. Ale nie można mydlić oczu przyszłym pracownikom. Firma jest w Postępowaniu Sanacyjnym.

Nazwa działu: Handlowy

W Kujawsko-pomorskim widać lipa straszna. Toruń i Inowrocław zamknięte a po Bydgoszczy jeździ reklama mobilna bo ten odział też pewnie ledwo zipie.

pozytyw
@Stefano

reklama dżwignią handlu ...

@pozytyw

Idą twoim tokiem rozumowania to Orlen, Play, Biedronka, itp też są na skraju bankructwa :) Gdzie się rodzą takie buraki jak ty?

@pozytyw

Pozyt, przepraszam. Przez nieuwagę źle podczepiłem.

@Milano

Dobry interes nie potrzebuje reklamy. Ludzie wiedzą gdzie mają kupować bo A-T cenami nie powala a i obsługa pozostawia wiele do życzenia.

@Stefano

To dlaczego najlepsze światowe marki się reklamują?

Konsument
@Stefano

(usunięte przez administratora)Popatrz na różne reklamy w telewizji, w radiu, w gazetach, na bilbordach, plakatach.... To jest dzisiejszy przekaz informacji (oferty) do Klienta. Dam Ci przykład tylko reklamy mebli: KLER, AGATA MEBLE, BRW ... skoro dobry interes nie potrzebuje reklamy, to dlaczego te firmy również reklamują się ze swoimi produktami? Pewnie sam kupiłeś meble, po obejrzeniu jednej z reklam od któregoś znanego producenta.

Żarówka

Karanie pracowników przez kierownika za pojscie na L4 5 dniowe ucieciem 100zl z wyplaty pazdziernikowe a L4 mialo moeksce w lipcu argumentując cyt,, kara za zbytnie wykorzystywanie wczesniejszego L4...jak mam to rozumiec?? Niedlugo AT bedzir wprowadzało kary za zbyt długie siedzenie w toalecie. Pomijam fakt wysokości przyznania premii... jedni dostaja 1tysiac.,drudzy 300zl... w zależności od stopnia sypatii kierownika

Lampa
@Żarówka

A czego oczekiwałeś? Pracodawca zatrudnia pracownika aby wykonał czynności, których on sam nie ma czasu wykonać - jeśli pracodawca ma wykonywać pracę, za którą płaci komuś innemu to po co mu taki pracownik? Dla mnie obecność powinna być podstawowym składnikiem pensji, należę do pracowitych i w..ia mnie zap...anie za leni na L4. Z AT nie zgadzam się w wielu kwestiach ale tu maja rację.

Tak4Nie3
Halogen
@Żarówka

Jeśli to prawda to poprostu skandal. Coraz bardziej mnie utwierdza żeby podziękować wkoncu.

ZARÓWKA
@Halogen

@HALOGEN oczywiście ze prawda. Mam nawet zdjęcie tego maila.

gin
@Żarówka

Z podstawowego wynagrodzenia ci nie zabrał, co najwyżej z premii. A premia może być wypłacana za wiele składowych, za frekwencję również. Pracodawca ponosi koszty w związku z chorobą pracownika ponieważ za pierwsze 33 dni choroby płaci pracodawca a nie ZUS więc czego człowieku oczekujesz? Chorujesz czyli nie pracujesz a pracodawca płaci ci za nic i jeszcze ma ci wypłacać premię, tak ? Ludzie pomyślcie trochę. To, że ktoś jest chory to nie jego wina ale też nie wina pracodawcy. Pracownik jest chroniony bo nie pracuje ale wynagrodzenie chorobowe mu przysługuje a co ma powiedzieć pracodawca? Nie ma pracownika a musi płacić. Co do samochodów jakim jeździ właściciel Waszej firmy to w czym problem? Rejestrujcie działalność gospodarczą i jazda do boju. Będziecie mogli jeździć ekstra furami i płacić pracownikom po 200% premii za chorobowe. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Ja
@gin

Wez tylko pod uwage ze ludzie na L4 pomimo swojej choroby wykonuja swoja prace realizujac nawet w chorobie sprzedaz czy to telefonicznie lub meilowo nie da sie zostawic klienta i odpoczac konkurencja nie spi podobna sytuacja jest z urlopami pomimo urlopu i tak sie pracuje realizujac plany i zadania (dotyczy PH)

Ona_32

@LAMPA znam bardzo dużo firm,ktore nie KARAJA pracowników za L4. Każdy ma prawo do zachorowania bo nikt nie jest robotem,a Twoje stwierdzenie,ze na L4 siedzą same lenie jest krzywdzace. Ja choruje na nowotwór i czasem zdarzy mi sie pojsc na L4 z powodu chemii lub kiepskiego stanu zdrowia. Tez w tym przypadku jestem leniem?? Chyba piszesz to z własnego doświadczenia...zastanów sie dwa razy zanim palniesz jakaś głupotę

LAMPA
@Ona_32

Czytać też trzeba umieć - nie potrafisz tego robić ze zrozumieniem. Nie uogólniam ale stwierdzam że zapie...am ze leni na L4 i niestety tak jest. Dużo zdrówka.

Ona_32
@LAMPA

@LAMPA według mnie "stwierdzam że zapie...am ze leni na L4 i niestety tak jest. " jest stwierdzeniem ogólnym...może ludzie na Twoim oddziale chodzą bez podstaw na L4, więc trzeba było to dopisać....a może są podstawy natury psychicznej i tzw. zmęczenia materiału i dlatego są na zwolnieniu, żeby po ludzku naprawić psyche?? Nie potępiam Twojego wpisu, bo każdy ma prawo do swojego zdania, ale pochyl się głębiej nad tematem. Fajnie, że jesteś człowiekiem pracowitym i to się ceni, ale kategoryzowanie ludzi jest według mnie nie fair. Dziękuję bo się przyda:) walcze z dziadem,ale on się nie poddaje tak łatwo

Tera
@Ona_32

Co to za dyskusja? Skoro lekarz daje komus L4 to znaczy ze ten ktos jest chory i Lekarz podejmuje taka a nie inna decyzje pseudo kierowniczek nie jest od oceniania decyzji lekarza a jesli nawet to pracodawca podejrzewajac kogos o lewe zwolninie moze wystapic o kontrole takiej osoby ! Kierownicy z AT niech sie wezma do roboty i przestana Ludzi gnebic !

Tak5Nie5
axax
@LAMPA

10.10.2019 r. godz 16:15 a wyplaty brak.

@axax

na wypłaty zbierali kasę podobno nie mają dostałaś 10? bo ja nie mam jeszcze

Karolin@
@axax

Błagam.. Co ty piszesz człowieku.!nie wiem w jakim banku masz konto!! Może w spółdzielczy w Koziej Wólce ???? ???? ???? Bez sensu nakręcasz innych. WYPŁATA JEST ZAWSZE DO 10!!

Milew
@Karolin@

Jeżeli wynagrodzenie nie przyjdzie na czas to każdy widzi u siebie we wpływach na koncie. Nikt nikogo nie nakręci, problem sam się nawarstwi w chwili braku wpływu poborów na konto. Po co ta spinka?

Karolin@
@Milew

Ja się nie spinam. Raczej spinaja się te osoby które piszą, "że jest 16 a wypłaty brak"... Ja zawsze do 10 każdego miesiąca mam wypłatę na koncie. I Ty mój drogi też próbujesz wprowadzać nerwową atmosferę pisząc,że problem się nawarstwi kiedy będzie brak wpływów na konto. Zapewniam Ciebie ze w sytuacji w jakiej teraz znajduje się nasza firma to pracownik jest najbardziej chroniony.

Edek
@Karolin@

Karolin@ Powiedz mi w jaki sposób sanacja chroni pracownika?

Wiesiek
@Karolin@

No Karolinka, jak kolega wyżej - w jaki sposób sanacja chroni pracownika? Tylko konkretnie bez lania wody i pisania że daje pracę :)

Czesław
@Tera

Masz rację. Pracownik na zwolnieniu podlega ochronie i przełożony powinien to respektować. Czy w związku z nieobecnością są redukowane premie lub inne dodatki, które zależą od frekwencji?

Telesfor
@Wiesiek

sanacja chroni przede wszystkim firmę, pracownik , kontrahenci są na drugim planie a propo wypłat :) jakim autem jeździ teraz właściciel

@Czesław

oczywiście że tak jak jesteś na zwolnieniu nie masz premii, nie masz nagrody wszystko ucinają, tak samo jak jesteś na urlopie zamiast ekwiwalent wypłacać rozpisują go tylko w kwitkach, w żadnej firmie tak nie ma, zawsze za urlop są dodatkowe pieniądze, tylko AT rządzi się swoimi prawami, pracuje tu kupę lat i wiem co mówię, za stara jestem żeby zmieniac ale wy młodzi uciekajcie...

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Czy są opinie na temat pracy kierowcy busa w pomorskim?

Nn
Nazwa działu: Handlowy

Gdzie ludziom będzie lepiej jak w AT?Wolne mają kiedy chcą jak się dogadują między sobą. Do pracy mogą chodzić po głębszym i co najważniejsze nie muszą mieć żadnej wiedzy na temat.Kolesiostwo, jeden donosi na drugiego

Tak6Nie
Policjant
@Nn

Skąd ja to znam hmmmm, czyli jest to jeszcze w jakimś innym oddziale niż H34

Zbulwersowany

Panie i Panowie z centrali A-T gdzie tak różowo i kwiatkami pachnie, powiedzcie czy to prawda że kolejny oddział czyli Płock został zamknięty? Jaki jest tego powód? Bo na tych wiarygodnych mediach społecznościowych nie ma informacji.

Tak6Nie2
@Zbulwersowany

W Płocku coś się działo. Ale chyba tam jest zmiana ekipy. Na pewno w Łomży też ajenci zrezygnowali i będzie inna ekipa.

@No name

Jeżeli o mnie chodzi to się nie dziwie, miałem kilka razy kontakt z tą placówką, i kierownictwo na sklepie oceniam bardzo słabo, cały czas się coś działo a żeby coś przesunąć to czasem był wielki problem, jest na stanie ale nie można znaleźć, dajcie spokój. Ta zmiana ekipy to trochę trwa bo już od początku lipca nie mogę się dodzwonić to pewno do tej pory zamknięte, nawet nie widzę na olx.pl ogłoszeń że szukają...

@Radzio

Mówisz o Łomży czy o Płocku?

@No name

Mówię o Płocku, możesz się dodzwonić?

@Radzio

No właśnie się zdziwiłem bo miałem z Łomżą dobry kontakt i złego słowa na nich nie powiem. A Płock to nie wiem. Jakoś nie miałem potrzeby się z nimi kontaktować. Ale widać że coś jest nie tak skoro kolejni ajenci odchodzą.

@No name

Też z Łomżą nie miałem problemów, z kierowniczką z Płocka sporo, i szczerze nie wiem kto jej dał to stanowisko. Tylko trochę smutne że o nowych budynkach i sukcesach są informację a o zamknięciu oddziałów nic centrala nie napiszę, potem robimy z siebie głupków dzwoniąc do zamkniętych sklepów. Naprawdę to taki problem przekazać informację pracownikom? Muszę czerpać informację od kierowców?

Mariuszek
@Radzio

z Łomżą jest cały czas problem , wszystko mają pod klienta . Chłopaki z aspiracjami , ale skrzydełka już im opadły ....

@Mariuszek

Fakt, nie zawsze się uda coś przesunąć ale przynajmniej kultura była.

@No name

w zielonej Górze podobno też nie ma ekipy, cała odeszła ...słyszałem że maja zamknąć

Honorata
@ola

Super, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji. Byłabym jednak wdzięczna, jakbyście zechcieli udzielić mi pewnych informacji. Widziałam, iż A-T S.A. PH. szuka teraz Przedstawicieli Handlowych z doświadczeniem w branżach: elektryka, chemia, farmacja, zdrowa żywność na obszarze całego kraju. Powiedzcie mi, jak duże należy mieć to doświadczenie? To dla mnie ważna kwestia, więc mam nadzieję, że poważnie do niej podejdziecie.

życzliwa
@Honorata

Słyszałam że w naszych sklepach elektrycznych zatrudniali osoby ze spożywczaków które miały zero wiedzy na temat tego asortymentu więc jak niekoniecznie duże.

@Honorata

A jaki rejon Cię interesuje?

@ola

No tak może w zielonej górze ekipy nie ma ale jest na olx rekrutacja na kierasów i doradców a w Płocku nic, chyba Płock zamknęli.

Geniusz

Łomża ma nowych ajentów

Geniusz
@No name

Z tego co wiem Łomżę wziął ten sam ajent co ma Bielsk Podlaski Białystok i wysoki mazowiecki .

@No name

No przez nie posiadającą wykształcenia kierowniczkę tzn.sprzedawczynię którą została kierowniczką po poprzednim kierownik Łukaszu A niejasności były A jakże.Ciekawe jak za braki odpowiedział ?

@życzliwa

Tak była taka. Znajoma kierowniczki - pani z Żabki ale żaba by przynajmniej kumała !

@Honorata

Doświadczenie żadne, wystarczy, że chcesz pracować :) Generalnie są w desperacji więc cały plakton biorą z rynku

Honorata
@Smok

Rozumiem. Dobrze jest zatem wiedzieć, w A-T S.A. PH. daje się szansę na zatrudnienie osobom bez żadnego doświadczenia. Jestem teraz bardzo ciekawa, czy takim pracownikom oferuje się tam jakieś specjalne szkolenia, które wdrażałyby ich do przyszłych obowiązków?

Kasia
@Mariuszek

A wiecie co sie moze wydażyło w słynnym Jarocinie albo Poznaniu. Tam podobno ludzie na potenge sie pozwalniali. A spoko chlopaki byli.

@Kasia

w Zielonej Górze też...nie ma nikgo z załogi...Tomek taki ze szczecina przyjezdza i sam pracuje tylko on na sklep i hurtownię...dramat

@Honorata

Jak dobrze się sprzedałaś to na pewno Cię przyjęli :)

@Honorata

Jakie szkolenie, chyba na palmie i jazda!!!!

Danuta
@BYŁY

Taka ironia raczej nic tu nie wnosi i nie pomaga innym osobom. Z Twojej wypowiedzi wynika wobec tego, że w A-T S.A. raczej nie ma szkoleń. A jaki rodzaj umowy oferuje się tam na samym początku?

Kierowca

Fachowcy jakie zarobki mają kierowcy? Ktoś zarabia 3tys?

RKS
@Kierowca

Nie zarabia 3000 zarabia 2800 i kończy o 12.00 i co narzeka tak ja Wy .Nie kończymy się ! wszyscy chcą żebyśmy się skończyli ale napiszę prawdę .Wszyscy na nas zarabiają i dzięki AT się rozwijają i tak ma być!! polskie firmy muszą być razem a tu co ??? (usunięte przez administratora) udusić, zaorać ( gdzie my żyjemy to jest Polska niestety :-( AT też zarabia... jakiś US nie chce wypłacić zwrotu VAT 15.000 000 i co musimy iść do piachu bo starczy na 500 + wykończy nas to !!!!! starci 1000 osób pracę w AT mało --pociągnie za sobą małe firmy które dzięki nam zarabiały , wymieniały się towarem dawały zatrudnienie wielu ludziąom.Ludzie zastanówcie się co piszcie? to są tak wielkie obroty i układy ze nie macie pojęcia.Ja w AT bardzo długo pracuję i szkoda mi moich firm,pracowników.układów w terenie :-( Jak to padnie to bardzo dużo ludzi wspaniałych... i firm Upadnie nie tylko AT :-( nie piszcie głupot naprawdę nie jestem wirtualny piszę prawdę i tyrzmam kciuki żebyśmy nie padli US !!! :-(((( szkoda LUDZI WSPANIAŁYCH KTÓRZY TU PRACUJĄ I PRACOWALI DOBRA SZKOŁA ..... KTO BYŁ W AT to wie o co chodzi :-)

Tak12Nie2
Max
@Kierowca

Drogi RKS może kierowcy zarabiają 2800 tylko zapomniałeś powiedzieć że brutto, ale na pewno nie kończą o 12, co do współczucia dla tych firemek jaki ich nazywanie, które przy okazji problemów AT również padną , to się myślicie, sklepikarze oraz kioskrze zaczną robić gdzie indziej zakupy. Przypomnijcie sobie ilu tych drobnych przedsiębiorców dobiliście za drobne opóźnienia, lub problemy wynikające nie z ich przyczyny , teraz pragniecie litości i współczucia. Z pogardą odnosiliście się do pracowników wspòłpracownikòw oraz drobniejszych przedsiębiorców o tzw dostawacach już nie wspomnę, Tak członkowie zarządu to się tyczy przede wszystkim was , prezesi, dyrektorzy, kierownicy i manager produktu. To się nazywa KARMA. Co do blokady zwrotu podatku, nie jest to główna przyczyna problemów i przestańcie modlić oczy .

Tak13Nie1

Norek
@Kierowca

100% , poparcia dla słów RKS, każdy teraz tylko oczernia naszą firmę, jak byliśmy jednym z ich głównych odbiorców wszytko ładnie, a teraz niestety niektórzy o tym zapomnieli ...przykro patrzeć jak państwo rzuca klody pod nogi i patrzy jak położyć w 100% polska firmę, która płaci podatki w Polsce i zatrudnia 1000ludzi ...niestety jak się im uda dotknie to nie tylko AT ale również naszych dostawców i odbiorców. Przykro jest patrzeć na słowa ludzi którzy robią teraz taka otoczke wokół naszej firmy ale jesteśmy i będziemy bo są w tej firmie ludzie którym zależy na przyszłości naszej firmy. Odnośnie zarobków kierowców popieram słowa RKS ...ŁATWO NARZEKAĆ A MOŻE WARTO SIĘ WYKAZAC, tak samo jeśli chodzi o zarobki przedstawicieli naprawdę można w tej firmie dobrze zarobić.

Driv3r
@Max

2800zł? Haha z ok 40nadgodzinami i pełną premią. Na 3tys trzeba mieć ok 60 nadgodzin i premie inaczej sie nie da. Są luźne dni ale i są takie gdzie po 12h sie jeździ.

@Kierowca

Konczenie o 12 i 2800 na reke? Ciekawe gdzie, chetnie tam sie zatrudnie. Fakty sa takie kierowca ma mega duzo na swojej głowie:przyjecie dostawy, zaladowanie busa, zalatwianie zwrotów, braków, reklamacji, rozliczenia z gotówki, wpłaty, ogarnianie magazunu przeładunkowego, o serwisowaniu busa już nie wspominam bo to normalne. I za to wszystko powinno być z 3 tys bez nadgodzin. W żadnej firmie tak nie jest. Bez nadgodzin 2500 sie nie zarobi a nadgodziny są zawsze. Dowali towarem to by trzeba czesc towaru zostawiac by w 8 h robic. I uwazam, ze ciezko o dobrych kierowców wystarczy, ze ktos lata co chwila na l4 i juz jest masakra bo zespół osłabiony.

pele
@RKS

Nie pisz poematów. Takich firm są setki jak nie tysiące, jedna firma pada druga się rodzi - taka kolej rzeczy. Rynek sam się poukłada, klienci znajdą innego dostawcę . Ile to już było takich "niezastąpionych" firm, o 99% z nich już nikt nie pamięta. No i byłem w AT, tak wiem o co chodzi i wcale mi nie żal.

magazynier
@RKS

po pierwsze AT nie jest wspaniałą firmą, po drugie US musiał mieć podstawy do zatrzymania pieniędzy widocznie niesłusznie zostały odliczone w co nie wątpię, zapewne znalazło by się kilka rzeczy bezpodstawnie odliczonych :) po trzecie i najważniejsze zapomniałeś wspomnieć o firmach, które przez twoje kochane AT tracą płynność finansową

@RKS

Właśnie byłem, pracowałem dość długo. Z pomocą pewnych ludzi podjąłem decyzję o zwolnieniu się i z tego miejsca pragnę im podziękować, bo teraz nie mam powodów do narzekania :) Zastanawia mnie co zrobią ludzie, którzy pracują kupę lat i przy spełnieniu czarnego scenariusza gdy A-T by się skończyło, co oni zrobią mając już 50 - 55 lat. Będą szukać pracy gdzie nie będzie układów, kolesiostwa, możliwości wałków, itp. Proponuję poważnie się nad tym zastanowić dopóki czas. Pozdrawiam RŁ.

Zombie

Warto aplikować do Firmy czy jest szansa na dobre zarobki i stałą pracę ? Kierowca ? Handlowiec ?

@Zombie

nie warto sobie głowy zawracać najniższa krajowa w rozmowach inaczej ale co do czego oczekiwania wysokie a płacą marnie, nie mają dobrych cen więc ciężko coś sprzedać

@Zombie

Ja jako PH z czystym sumieniem mogę polecić pracę, zarobki adekwatne do wkladu pracy i sprzedaży- jednym słowem jeśli chcesz dobrze zarobić są ku temu możliwości .

rozśmieszony
@Norbert

ha,ha ha. Gościu rozwaliłeś mnie, naprawdę czegoś bardziej durnego dawno nie czytałem. Kto naprawdę to napisał bo na pewno nie PH ? Już niedługo, poczekajmy i wszyscy zobaczą :)

Ciekawy
@rozśmieszony

Co zobaczą? Wiesz Coś więcej?

@rozśmieszony

Durnego ciekawe....pracuje w tej firmie ponad 7 lat i wiem co mówię. Wymyślać historię i podawać się za kogoś i komentować anonimowo każdy może. Ja podaje fakty jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz pracować i będą tego efekty będzie Ci to odpowiednio wynagrodzone.

rozśmieszony
@Norbert

miałem styczność z AT, znam zasady i wynagrodzenie i własnie dlatego pisze że jesteś śmieszny. Teraz pracuję w innej firmie też na zasadach prowizyjnych i zarabiam adekwatnie do włożonej pracy. A ty jak chcesz to się zabijaj za 3tys, oni więcej takich potrzebują :)

@rozśmieszony

To skoro było Ci tutaj tak źle to po co zagladasz na formum o byłym pracodawcy...Więcej sprzedajesz więcej zarabiasz, logiczne:) Powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

@Zombie

Warto . Ja pracuje od 7 lat . Ceny nie są złe przynajmniej na chemii. Wynagrodzenie zawsze na czas i nie jest to najniższa .

Patryk
@Marcin

"Wynagrodzenie na czas" - o matko, ty tak na serio? Nie może być inaczej skoro prawo tego wymaga. Jeśli to twój jedyny argument to spokojnie zmieniaj pracę, kasa lepsza i gwarantuję że też będzie na czas :)

realista
@Patryk

Chłopcze Ty chyba jeszcze wszystkiego nie doświadczyłeś w życiu. Argument że wynagrodzenie jest na czas jest ważny, Są na rynku firmy, które borykają się z płatnościami, wypłacają wynagrodzenie z opóźnieniem a mimo tego pracownicy są, pracują bo praca ich satysfakcjonuje, bo robią to co lubią, bo nie szukają zmiany. Co z tego, że "prawo tego wymaga". Jakie prawo? Czy ktoś martwi się prawem wstrzymując zwrot VAT-u tej, czy innej firmie? A jeśli chodzi o A-T to jak widać firma działa, ludzie pracują, robią swoje. Skoro zawsze Ci się tak dobrze w życiu układało super, ale daj spokojnie pracować innym i nie napędzaj niepotrzebnie sztucznego zamieszania.

Patryk
@realista

Z twoim tokiem rozumowania jesteś tam gdzie AT czyli w latach 90-tych :) Od tego czasu sporo się pozmieniało. Powodzenia :)

@realista

Człowieku, argument że pensja jest na czas jest żałosny. Dobre firmy wypłacają pensję już kilka dni przed terminem 10 dnia miesiąca. Trzeba być jeleniem żeby pracować w firmie która boryka się płatnościami dla pracowników. A w dzisiejszych czasach dla idei to już pracują tylko desperaci. Jeżeli ktoś jest w desperacji to spokojnie zapraszamy do A-T ????

@Norbert

Poczekaj kolego do pierwszego momentu aż Ci się jakoś noga powinie. Walniesz na twarz że nie będziesz wiedział co się stało. Przerobiłem to. Gratuluję sukcesów.

Piotr
Nazwa działu: Handlowy

Czy możecie coś bliżej napisać o przyszłości firmy? Czy jest szansa na wyjście z obecnej sytuacji i powrót do normalnego działania?

PARTNER

nowa placówka Lęborku

Tak2Nie4
@Piotr

nie ma szans żeby wyszli z tej upadłości, pracuję już ok 20 lat w tej firmie i wiem od żrodeł że sie to nie uda, to tylko powolne umieranie i odzyskiwanie pieniedzy w zamrożonym towarze akcje wyprzedażowe itd to nie wyglada dobrze mamy wysokie ceny, nie możemy obsługiwać inwestycji bo firmy nie stać na kredytowanie a instalatorzy potrzebują termin płatności a AT potrzebuje gorówki stąd nacisk na sprzedaz detaliczną bo gotówka jest od razu...do końca roku będzie po firmie, otwerają nowe oddziały i to pokazuja ale ile zamykaja nikt tego nie pokaże...jest źle i lepiej szukać pracy gdzie indziej

Tak8Nie
@Piotr

Sytuacja firmy A-T jest spowodowana niczym nie popartym i przedłużającym się działaniem Urzędów Skarbowych, które pomimo trwania wieloletnich kontroli po dzień dzisiejszy nie są w stanie przedstawić żadnych podstaw prawnych ani podatkowych na zatrzymanie zwrotu należnego Spółce podatku VAT. Firma jest pewna swoich racji, ale niestety walka z urzędami jest nierówna. Decyzja o wejściu w sądowe postępowanie naprawcze – sanację, była jedyną słuszną, aby zapewnić dalszą działalność firmy i współpracę z Kontrahentami. Sanacja ma dać możliwość funkcjonowania Firmy, chronić miejsca pracy i pozwolić realizować plan naprawczy. Prognozy są obiecujące, co widać po wynikach I półrocza 2019 r. Firma bez przerwy funkcjonuje i radzi sobie w sposób satysfakcjonujący. W ostatnim czasie otwarte zostały placówki A-T w miejscowościach Wysokie Mazowieckie oraz Lębork, a Milicz został rozbudowany i przeszedł rebranding. Jednak największym sukcesem A-T było otwarcie Zintegrowanego Centrum Logistycznego w Krotoszynie. Zapraszamy do wysyłania CV w odpowiedzi na ogłoszenia o pracę oraz do zakupów w naszych sklepach elektryczno-oświetleniowych, u przedstawicieli handlowych, bądź za pośrednictwem sklepu internetowego www.atat.pl.

Tak5Nie7
@A-T

Popieram wypowiedz w 100% Powoli wychodzimy na prostą i myślę że to tylko kwestia czasu ...Ja jako PH tej firmy z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wg mnie jest duża szansa na wyjście na prostą, towar jest i jest co sprzedawać tylko trzeba robić wszystko z "głową".

Tak7Nie9
Żaówka
@A-T

@Piotr...chyba tą formułkę czytałam w piśmie obiegowym od pana prezesa...jakie ma znaczenie otwarcie jednej placówki,gdy zamkniętych jest juz kilka a ile jeszcze jest do zamknięcia?? Braki ma hurtowni,wyprzedaże...AT padło na kolana z ktorych się już nie podniesie. Co ma na celu mydlenie oczu tym pracownikom którzy zostali na tonącym okrecie AT?? Dlaczego prezes albo właściciel nie przyzna sie do tego że AT jest w agonii i nic juz nie pomoze?? Dajcie ludziom szanse na znalezienie nowej pracy.

@Ania

Szanowna Pani Aniu, Na jakiej podstawie opiera Pani swoje stwierdzenie, że „nie ma szans”, aby firma wyszła z upadłości? Czy posiada Pani doświadczenie w sprawie restrukturyzacji? Jeżeli pracowałaby Pani w A-T 20 lat, na pewno wiedziałaby Pani jak wygląda sytuacja firmy z pewnego źródła – spotkań, na których przedstawiana jest rzetelna wiedza. Informowano na nich, że nierentowne placówki zostaną zamknięte, jest to standardowe działanie w biznesie. Poprzednie plotki o zakończeniu działalności firmy na koniec 2018 roku oraz co każdy kolejny kwartał nie potwierdziły się, Spółka funkcjonuje nieprzerwanie. Pani Aniu, każdy może wybrać swoje miejsce pracy, jeżeli faktycznie obecna po 20 latach już Panią nie satysfakcjonuje, być może kolejna okaże się strzałem w dziesiątkę. Życzymy powodzenia. Jednakże prosimy o niewprowadzanie innych w błąd, ponieważ podane przez Panią informacje są nieprawdziwe i zniesławiają Spółkę.

Tak4Nie3
Egon
@A-T

US nic nie musi ! Każda Firma musi udokumentować legalne źródła zakupów oraz sprzedaży i na tej podstawie starać się o zwroty itd... Skoro US czegoś nie zwraca to znaczy że ma do tego podstawy a Firma ma coś na sumieniu lub ewentualnie firmy kooperujące ! Gdyby sprawa była jasna już by była załatwiona ! Najwyraźniej tak nie jest ! Więc kto robił wałki ?

Tak14Nie1
@Egon

Niestety, jest dokładnie tak jak Pan pisze: „US nic nie musi!”. Nie musi też odpowiadać na pisma, może sam przesuwać terminy itd.

James
@A-T

Kogo satysfakcjonujący? Zarząd? Bo na pewno nie pracowników ani klientow...

Tak4Nie1
@A-T

Takie właśnie podejście do pracowników ma AT "pani Aniu jak praca w naszej firmie pania nie satysfakcjonuje to życzymy powodzenia" Jak może cieszyć za głodowa pensję i wieczne nadgodziny???

Tak6Nie
@Stefano

Jeżeli masz głodową pensję to szukaj lepiej płatnej pracy. Nadgodziny nie są obowiązkiem pracownika, nie musisz ich wykonywać.

Tak4Nie4
@Marcin

Marcin Ty nie bądź taki do przodu. Idź na odział gdzie ledwo 4 pracowników jest jak jeden bierze urlop to reszta (usunięte przez administratora) za niego i powiedz że nie bierzesz nadgodzin to 2 ludzi non stop jedzie po 10 godzin i jeszcze krzywe miny będa miały na ciebie. Nie masz rodziny i pasuje ci praca za miskę ryżu z nadgodzinami dla idei i zajebistego wizerunku kołchozu A-T to ok. Ale ludzie maja rodziny i nie każdy ma ochotę poświęcać życie dla pracy za minimalną krajową!

@Stefano

Stefano, jestem byłym pracownikiem AT. Nie płacz, że musisz brać nadgodziny, nikt ci nie każe pracować za miskę ryżu. Poprostu musisz mieć słabą psychikę albo być nieporadnym, że nie możesz wynegocjować lepszych warunków płacowych lub znaleźć inną pracę.

Tak2Nie2
@A-T

Panie Piotrze, zamiast cytować wypowiedzi Prezesa przedstawione na zebraniu kierowników - powinien Pan i firma zacząć szanować i doceniać pracowników z wykształceniem i stażem. Ja osobiście uwielbiałam pracę w tej Firmie i bardzo dobrze układała mi się współpraca z ludźmi w Centrali. Niestety zostałam zwolniona po odniesieniu finansowego sukcesu na placówce. Dziwnie doceniacie pracowników. A jeszcze rok temu osobiście prosił mnie Pan o zostanie na placówce dając ogromną podwyżkę. Dziś nie ma odważnej osoby która przyznałaby się do mojego zwolnienia. Tak więc w ramach szacunku i wdzięczności Ajent udaje, że nic nie wiedział, dyrektor Wojtek - nie miał z tym "nic wspólnego", a Pan Panie Piotrze ponoć tylko słyszał o tym ale też nie miał Pan nic z tym wspólnego. Tak więc, kto mnie zwolnił? KSIĄDZ?!!! Ale w A-T wszystcy kłamią, tego uczymy się już w pierwszym roku pracy. Tylko nieliczni mówią prawdę i to co myślą, a to nie jest wygodne dla Firmy. Moja opinia jest obiektywna. Uwielbiałam pracę w A-T i ludzi tam pracujących. Nie mam żalu do Prezesa, tylko do tchurzy, którzy mnie zwolnili bez podania konkretnej przyczyny i udają, że nie mają pojęcia dlaczego. Polecam pracę w tej Firmie osobą o silnym charakterze, dużych ambicjach i kreatywności.

Al
Nazwa działu: Produkcja

Natalia?

Tak7Nie
Lukasz były peacownik
@Emma

Nawet wiem kto Panią Pana zwolnił bo mnie ten sam derektor wywalił. Ale po zwolnieniu na zaproszenie szefa firmy do siebie abylem u niego 3razy udało się zwolnić..... Tylko szkoda że ja już nie pracuje

xxx
@Emma

Emma. Dla ścisłości. Pan Piotr nie jest z branży elektrycznej zna sie na zarządzaniu ludzmi i być moze firmą. Oni nie wiedza jak jest ciezko sprzedawac towar w horyzontalnie drogich cenach. Liczy sie tylko detal. O hurcie mozesz zapomniec. Z takimi cenami to sam moge im sprzedawac w lepszej cenie. Ale zapamietajcie. Licza sie bonusy o ktorych nikt nie mowi bo to takie nie oficialne. Nie szanuja decyzji pracownika ktory tak szybko odchodzi. A w zyciu wyglada to zupelnie inaczej. „Szanuj i dbaj o swojego pracownika, a pracownik bedzie szanował i dbał o twojego klienta”

@xxx

Taż jestem zdania jak kiedyś powiedział właściciel znanej firmy o dorobku iluś tam milionów dolarów: "Mój sukces jest zależny od zadowolenia pracownika"

Paola
@Piotr

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej co nas nie zabije to nas wzmocni !

@Al

Co Wy tak się uwzieliscie na jakąś Natalie? Nie jestem i nigdy nie poznałam - raczej żadnej Natalii. Pozdrawiam

M
@Piotr

Jestem byłym pracownikiem A-T pożegnałem się z Firmą nie do końca na własne życzenie ale uważam że wyszło mi to na zdrowie. Jakiś czas temu mieliśmy spotkania z Prezesem i on sam wtedy wielu nam dał do myślenia padło pytanie co będziecie robić za 5 lat ? myślicie że będziecie jeszcze PH w AT ? faktycznie dało to nam do myślenia ! Wielu chłopaków od tego czasu nie ukrywa że gdy tylko pojawi się opcja będą uciekać, dlaczego ? Kto pracuje w tym biznesie wie jak wygląda rynek gdzie w tej chwili kumuluje się największa sprzedaż i co nam pozostaje do obsługi. Nie jest łatwo a będzie jeszcze gorzej kto dziś robi zakupy w sklepie na rogu albo za zakrętem ? Handel tradycyjny się kończy i trzeba być ślepym żeby tego nie zauważać ! AT zapewne i tego życzę im sobie poradzi tak czy inaczej ktoś może kupi firmę i popłyną jeszcze jakiś czas i tu można znów zadać to postawione wcześniej pytanie ! Praca była OK ! Pieniądze raz większe innym razem zaskakująco niskie jednak zawsze w terminie a największą różnicę w wypłacie powodował obrót ! nie marża ! (nie raz tego doświadczyłem uzyskując wysoką marżę niewiele zyskiwałem obrót robił różnicę) Czasem sytuacje rozliczeniowe gdzie trzeba mocno się nagimnastykować aby swoje odzyskać ale sumarycznie wszystkie zobowiązania załatwione na PLUS I DO KOŃCA ! Polecam tylko uważajcie żeby się nie spalić kto był ten wie tu trzeba być mocno uodpornionym, cierpliwym i konsekwentnym ....

@PARTNER

placówka może i jest tylko zalogi brak jak wszędzie...nie maja ludzi do pracy bo płacą marne grosze

Kropek

Piotr. Ale kogo zachecasz do wysyłania CV najemnikow z urzedu pracy. Gratulacje dla kierownikow oddziałów którzy bedą ich szkolić. Człowieku czy ty czytasz co piszesz. Ludzie z wiedzą sie zwalniają a ty zachecasz ludzi po szkole. Co chcesz nimi zbudowac. Piątą klase liceum czy czwatą klasę zawodowego. Zastanów się. Dobra firma to fachowcy. A w AT juz fachowców brak. Niestety smutna prawda. Patrze na jeden z oddziałów jak upada. Jak ludzie sie zwalniają jeden po drugim. I każdy ma lepiej. PIOTR ogarnij sie i nie sciemniaj na forum ze jest dobrze bo nie jest. A jak juz szczerze chcesz popisac to napisz na forum ile zapłacicie netto pracownikowi za prace na magazynie w centrali a ile na placówce jako sprzedawca. Chodzi o podstawe na konto bez prowizji. Pogadajmy.

A
@Kropek

tak jak pisałam wcześniej ale bardzo zabolalo to zarząd, że powiedziałam prawdę, mówi się że do grudnia mamy zatrudnienie a potem wielka nie wiadoma, chcą żebysmy jak najwięcej zarobili w tym okresie a potem nas zamkną...w AT już nie ma ludzi, nie ma fachowców odeszli najlepsi, zostali szeregowi pracownicy którym się nic nie chce bo podstawa w tej firmie to 900 i nagroda 600...jak żyć!!!!

TakNie2
@A

To już kolejna data rzekomego zamknięcia firmy. Zapraszamy do rozmów po pierwszym kwartale kolejnego roku, ponieważ dalej będziemy wtedy prężnie działać.

A
@A-T

datę at komentuje ale zarobków wcale, macie umowę 900+500 byłam na rozmowie obiecujecie gruszki na wierzbie, a umowa dziwadło jakich mało, 900+500 to nawet nie najniższa krajowa, jakaś gwarancja na trzy miesiące a potem najniższa bo mniej zapłacić nie mogą, to nie te czasy dlatego od was ludzie ucikaja bo zostaliście w latach 90tych

A-T SA
@A-T

Zapraszają i trzeba przyjść ponieważ to juź będzie firma DINO Lada chwila Tomek Biernacki to kupi i uratuje taki obiekt

Kropek

To ja czegos nie rozumiem. Jak to jest mozliwe ze niby jest wszystko dobrze jak slychac. A ludzie ktorzy pracuja po 10-15 sie sami zwalniaja. Mam na mysli lidzi z centrali czy z bardzo dobrze dzialajacych oddziałów. Kto zawinił. Pracownik czy pracodawca. To jest jakies chore. Kto zna odpowiedz.

@Kropek

w Zielonej Górze odeszła super kierownik, robiła super wyniki oddział się rozwjał jak mało ktory a teraz klapa, pracuje jeden człowiek ze szczecina, bo góra nie potrafiła zatrzymac dobrego człowieka

@Ania

Monika z Zielonej to super babka i sprzedawca. Ajenci nie szanują wkładu, oddania i zaangażowania osób na placówkach. Dlatego np. Na placówce w Gostyniu (hurtownia i sklep) został już tylko jeden pracownik, beż doświadczenia w branży i brakiem znajomości programu TETA. POZDRAWIAM SERDECZNIE

@Emma

p. z Zielonej nie była nic warta - to przez nią rozleciał się oddział ...

naciągane ...

@wiesiek

Wiesiu, a Ty z kąd się urwałeś? Monika miała Jaja, a Ty masz raczej wydmuszki skoro tak piszesz. Co, dała Ci popalić? Widocznie byłeś kiepski w branży.

@Emma

miała takie jaja jak Ty Natalio . Jeden wielki szwindel ...

@wiesiek

Haha, jesteś śmieszny! Nie wiem kim jest, była Natalia ale pewnie jak ja robiłam duże inwestycje Ty kończyłeś szkołę. Jesteś tak zabawny jak ajenci na placówkach (oczywiście nie wszyscy).