Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

Kalambur

Jeśli komuś nie odpowiada taka firma to zawsze może ją zmienić. Po co to wypisywanie? Sądzę, że jak ktos dobrze pracuje to zawsze jest zadowolony.

Kasia

Firma absolutnie nieprofesjonalna, nikt z firmy nie stawia się na rozprawy + ogromne problemy przy rozwiązywaniu umowy (odmowa wysłania dokumentów, w tym wyroku, którego nie możemy uzyskać od pół roku)

Kasia Kowalik

Karolina

Szukają Negocjatora - Windykatora telefonicznego. Można aplikować. Kto na takim stanowisku pracował? Albo jakimś innym i się wypowie?

sai

wlasnie słyszałem, ze bardzo wiele młodych osób tam pracuje w sumie to fajnie, bo nawet jak ktos nie ma dosiwadczenia to tez przyjmują, ale w zamian za to oferują szkolenia wiec fajnie bo wiele sie nauczysz i bedziesz wiedzial jak wyglada polityka firmy i moze zrobsiz tam karierę

mila

Byłam na rozmoie ws stanowiska sprcjalista ds obsługi wierzytelności. Mega fajna rozmowa, wszystko dokładnie omówione, jasne zasady. Jak w praktyce to już nie wiem bo decyzji jeszcze nie dostałam ale wrażenie jest ok.

mik

jako były pracownik firmy mogę stwierdzić, że pracują tam bardzo fajni ludzie i atmosfera pracy jest super. Co prawda zmieniłam pracę ze względu na sytuację prywatną ale rozliczyli się ze mną ze wszystkich prowizji i wynagrodzenia tak jak byliśmy umówieni. Jeśli ktoś lubi pracę w windykacji to mogę ze spokojem polecić.

kan

umowę o pracę mają wszyscy pracownicy firmy, nie ma z tym problemów. Fajni ludzie.

mika

Jest ok.

nataliiaaa

jestem mega zadowolona bo ich windykacja międzynarodowa działa naprawdę dobrze. Mi odzyskali dług w Niemczech! Polecam !!!

Krzysztof

Jestem zadowolony.

Malezja

Polecam!

hurtownia drewna

Z czystym sumieniem mogę polecić współprace z Powszechnym Funduszem Wierzytelności. Przekazałem im 8 spraw do windykacji w tym były sprawy z 2009 i 2011 roku więc dość mocno przedawnione (straciłem już resztki nadziei, że coś z nich odzyskam). 4 sprawy zostały spłacone w szybkim tempie jeżeli chodzi o resztę, działania nadal trwają. Jestem bardzo zadowolony ponieważ mam bardzo dobry kontakt z moim doradcą Panem Wojciechem który bardzo rzetelnie i sumienie wypełnia swoje obowiązki. Pan Wojciech pomaga również mojej żonie która prowadzi biuro rachunkowe, dzięki temu zona rozszerzyła swoją ofertę o usługi Funduszu i zarabia dodatkowe pieniądze. Nie są to duże kwoty ale zawsze coś. Polecam, podpisuje się obiema rękami nad skutecznością PFW!

krystian l.

dałem im moje sprawy. robią swoje wiec daje ocenę dobrą.

wojtekkk

stawki jakie mi zaproponowali są do przeżycia. Generalnie OK.

michal800

jestem zdowolony z tego jak zajmuja się moimi sprawami bo jasno mi wytumaczyli co i jak i ile będzie mnie to kosztowało.

Leszek1976

dałem im 3 sprawy,na jednej uzyskali częściową wpłatę, resztę skierowali dość sprawnie do sądu. Oceniam przyzwoicie.

k

mają niezły system prowizyjny

witold71

Pomogli odzyskać pieniądze. Wystawiam pozytywną ocenę.

milenaaa

jak tak przeglądam ogłoszenia to myślę że lepiej być specjalistą ds sprzedazy windykacji niż doradcą w play czy orange. Wysłałam cv - zobaczymy czy zadzwonią.

klient67

jestem zadowolony z ich skuteczności za granicą. Kontakt mógłby być lepszy. Ale najwazniejsze że efekt osiągneli

seba

maja fajny system prowizyjny o można dobrze zarobić jak ktoś nie boi się sprzedawać...

ryś

praca łatwa nie jest, ale można dobrze zarobić przy realizacji wyników.

kamil81

jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą.

michal45

tomak - jak korzystam z ich usług. Obsługują moją firmę.

michal45

jestem klientem i wystawiam ocenę dobrą. Sprawa którą im zleciłem po części się już spłaciła. Czekam na pozostałą część i ich dalsze działania.

lech123

są skuteczni, mi fakturę odzyskali od dłużnika na litwie.

adam

jestem ich klientem i prowadzą moją sprawę w celu odzyskania pieniędzy od moich dłużników. Na razie jestem b.zadowolony bo mam kontakt z opiekunem. Mam nadzieję że dalej też będzie wszystko ok.

adam

sprawę w sądzie wygrali w miarę szybko. Czekam na efekty egzekucji.

wz

mi kasy odzyskali. Kwota nieduża więc zobaczymy jak bedzie dalej....

z

jestem tylko sredniozadowolona ( na 3-) z powszechny fundusz wierzytelnosci, dla porownania zleciłam sprawy do innej firmy i jest duzo taniej i lepsza obsluga, porownujcie z innymi firmami zawsze

K

klienci firmy sa bardzo niezadowoleni z obsługi, przez to zle sie pracuje, lepiej isc do innej pracy, mniej stresu i wieksza wypłata

Zostaw opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.