Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. w Krotoszyn

Fajny

Witam jaki oddział jaki kierownik twój?

Obeznanyzesprawa

Lepiej się tego nie da opisać , tak jest, dodał bym jeszcze ze w sprawach urlopowych często kierowca uzależniony jest od pH , i idziesz wtedy kiedy jemu pasuje a jak nie to jest duży problem .

Czy A-T S.A. PH. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

FP

Jaki dział/stanowisko ?

Aneta
@FP

A jakie mają tu wszystkie stanowiska do obsadzenia, bo w sumie to nie wiem?

Czy pracodawca A-T S.A. PH. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Takie bzdury może pisać tylko "były pracownik", być może zwolniony, bo najzwyczajniej był mało efektywny, mało wydajny, który tak też się podpisał "były pracownik". Co do 24 godzin pracy, tak owszem, ale dla trzech zmian (3 zmiany w normalnym cyklu pracy). Skoro dzisiaj pracujesz mniej niż 8 godzin, dużo zarabiasz, masz dodatkowe premie, nagrody, bonusy, wyróżnienia i inne wyrazy wdzięczności... po co marnowałeś swój czas i talent w A-T. Wszystkiego dobrego, pracuj tam, gdzie obecnie pracujesz!

Gabriela

A za co te premie? :) Ciężko je dostać?

On,Ona

Witam.Czy te opinie dotyczą firmy,która w Krotoszynie zajmuje się wyposażeniem ferm drobiarskich???Jeśli nie to poproszę o adres tej firmy.Prosze o wiadomość,to pilne I ważne.Tu chodzi o biednych,gnebionych ludzi.

Gabriela
@On,Ona

A co się takiego dzieje w firmie? Kto gnębi ludzi podczas pracy?

Pracownik nowy - były

Dobrych pracowników się nie docenia, nie inwestuje w nich, Ci najlepsi już dawno odeszli. Brak perspektyw, szacunku do wiedzy i doświadczenia, Pozostała garstka osób z długim stażem, która "korzysta", jeszcze korzysta..... Firma robi wokół siebie PR, wszystko pięknie, ładnie, idealnie, nagrody dla pracowników, imprezy trzy razy w roku, dalej trwa zabawa, życie z dnia na dzień, a co będzie to póki się kula to jest git! Tylko wtajemniczeni wiedzą jak robi się ten biznes - to wielka tajemnica wiary :) WIARY (czytaj grupki osób :)))

Tomasz

Dpuscili jakąś babe, która robi dobrze. Może coś się zmieni.

Aneta
@Tomasz

Zabrzmiało kontroweryjnie.xd Ale i tak można prosić o szczegóły? ;)

Kierowca

aplikowałem na kierowce na rozmowie ze jao kierowca..miałem jechac do krotoszyna na badania bhp itp i tam sie dowiedziałem ze aplikuje na hanlowca...ktory ma podpisac weksel na 50 tys i musze ja podpisac i zona..nie polecam firmy w Pabianicach..Pani powinna wylecieć z pracy za źle informowanie o stanowisku pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Super oferta nie tylko jeśli chodzi o elektrykę i oświetlenie, ale również pod katem spożywczych czy chemicznych artykułów.

Kazimierz
@Adam

Polecam, bardzo dobra oferta, dużo produktów w sprzedaży i przy tym rozsądne ceny.

Uczciwy

Ty i tobie podobni pracodawcy nie skalali się zapewne ciężką pracą i napewno nie zparacowali na swoje bentleye sami , tylko przy pomocy swoich pracowników , który nie jeden utożsamiać się z firmą traktował ją jak rodzinny interes i wzamian pragnął uczciwego traktowania , ale janusze polskiego biznesu szybko zauważyli, że taki pracownik jest podatny i łatwy do wykorzystania , więc go doili na każdym kroku , karząc pracować po 10 h bo kontrakt trzeba dopisać i jest to wyjątek, a płacąc za 8h , aż w końcu poświęcenie pracownika zaczęli traktować jak obowiązek, kończy się era wyzysku, straszenia , że na twoje miejsce jest 10 innych, pisania na umowie najniższej krajowej , bo przecież ZUS zbankrutuje i tak nie odzyskasz pieniędzy , i teraz to boli, a jak US wykryje oszustwo to zły urzad chyba na uczciwego przedsiębiorcę. Wiesz, pożal się Boże przedsiębiorco dlaczego nie wszyscy otwierają firmy tak jak byś chciał, bo po prostu nie mają sumienia oszukiwać drugiego człowieka, i nie potrafią być tak wyrachowania i nieuczciwi jak wy biznesmeni

wiki
@Uczciwy

Oj uczciwy to ty nie jesteś, usprawiedliwienie dlaczego inni nie otwierają firm jest na poziomie dziecka z przedszkola. BTW, pijesz do "januszy polskiego biznesu" a w firmach z zagranicznym kapitałem jest lepiej? Jeśli tak to na co czekasz, proponuję aplikować do Microsoft, Googla, kadra zarządzająca Amazon. No śmiało, zapewne podziel się z tobą majątkiem, oni maja więcej prywatne jachty i samoloty. A zaraz, bo ty wykształcenia nie masz, bo ty wizji nie masz, bo brakuje ci przysłowiowych kuleczek aby coś w życiu osiągnąć. Najlepiej jechać na cały świat, idealny przykład biorcy programów socjalnych 500+ bez pracy, 700+ za leżenie, 1000+ za istnienie.

Uczciwy
@wiki

Oczywiście jak nie jestem Januszem biznesu , to od razu jestem , biorcą 500+ , oczywiście najwięcej krzyczą Ci co najwięcej korzystają , otóż nie jestem biorcą żadnych świadczeń, , byłem tzw prywaciarzem, pelnilem kierownicze stanowiska , zarabiałem duże pieniądze jak i również nie starczyło mi do tzw pierwszego, i nie uwierzę, że te wszystkie fortuny powstały w dwie dekady, z uczciwej ciężkiej pracy , nie twierdzę, że w firmach z kapitałem zagranicznym jest lepiej, a na poziomie dziecka jest pogardliwie sportu odnoszenia się do osób korzystających z 500+

wiki
@Uczciwy

No i sam sobie odpowiedziałeś czemu nie osiągnąłeś sukcesu - nie wystarczy mówić że jest źle, trzeba powiedzieć jak to naprawić lub poprawić. A ponieważ potrafisz tylko psioczyć na innych i nie masz samozaparcia jesteś tam gdzie jesteś. A do biorców 500+ mam właśnie taki stosunek - ludzie bez celu i ambicji. Ludzie którzy chcą do czegoś dojść nie patrzą na to co dostają ale co sami mogą zarobić. Amen.

pati
@Uczciwy

"jestem biorcą 500+" - jesteś bo masz takie nastawienie. "byłem tzw prywaciarzem" - w czasie przeszłym czyli nie dałeś rady. "pełniłem kierownicze stanowiska" - kierowca samochodu to nie kierownik :). "zarabiałem duże pieniądze" - a dalej piszesz że nie wierzysz w szybki przyrost kasy. "nie starczało mi do tzw pierwszego" - czyli jesteś nieudacznik że nie radzisz sobie na rynku pracownika. "nie wierzę w fortuny powstałe w dwie dekady" - założyciele Googla i Facebooka leżą teraz pod stołem i się z ciebie śmieją. I naucz się pisać poprawną polszczyzną, choć jeśli taka jest twoja wiedza to wszystko zrozumiałe :)

@wiki

ale widzę że ktoś ma żal do CAŁEGO ŚWIATA .......

@pati

- czyli jesteś nieudacznik że nie radzisz sobie na rynku pracownika. - Proszę cie pati..... nie pisz już takich głupot.

Helena
@Uczciwy 22

@Uczciwy 22 Nie sądzisz, że Twoje zachowanie nie jest na miejscu? Powiedz mi proszę, czy w ramach zatrudnienia od A-T S.A. można otrzymać jakieś benefity pozapłacowe?

@Helena

Heleno nie na miejscu jest tu 70% komentarzy. Jak masz czas to sobie uważnie poczytaj ..... a pisanie np. że nie radzisz sobie na rynku pracownika itp. No sorry .... wszyscy jadą po pracodawcach, a może pogadamy o zaangażowaniu się pracowników w pracy. Natomiast w pracy więcej czasu na kawkę, papieroska, social media, biurowe ploteczki i na koniec ZERO odpowiedzialności przy wykonywanej pracy. Dziękuję

Nicki
@wiki

Wiki, Pati. Weźcie się za przyjmowanie petentów na portierni. Dobra firma broni się sama, a nie wysługuje swoimi pracownikami.

Prawdziwy
@Uczciwy 22

Uczciwy ale cię rozjechali zdrowymi argumentami )))Było się odzywać .Dlatego nigdzie nie zagrzałeś miejsca bo zwyczajnie wszystkim zazdrościsz )))Wrzuć na luz i zacznij szanować ludzi.Wtedy może i ciebie ktoś zacznie.

Krwawy Zdzicho

Budyń przestań już pier......

LOLEK

KIEDY TO BYLO ??? ODWIEDZ DZIŚ CENTRALE !!! Jobs zaczynał w garażu - pewnie jak byś z nim współpracował na początku teraz byś mówił że Apple to garażowa firma :-)

Stul tam lepiej, bronisz tej firemki?(usunięte przez administratora)

inny

tak to właśnie wyglada cała prawda ! A to Polska właśnie ! zakładajcie firmy jeden po drugim po co pracować u kogoś , po co wymagać od innych wymagaj od siebie i zobaczymy jak się ogarnięcie ,uda się rzecz jasna praca nie 8 a 10-12 godz , ciągły stres , skąd wziaść na rachunki i pracowników bo im się należy Powodzenia życzę niech każdy choć spróbuje Brawo Adam stworzyłeś firmę o której inni nie mają zielonego pojęcia ! Paweł hmmmm gdyby Ciebie nie było ......brawo cały czas trzymam kciuki uda się Macie siłę nie patrzcie wstecz i na tych którzy tylko narzekają ,wymagają,chcą ! Wiecie co robić :)

Zzz

A może szanowny pan napisze kilka słów o pierwszym milionie A.T ,konkretnie o metodach jakimi je zdobył...windykację etc,etc...????

Klient

Od zera:).Zaczynał od ... i wałków co widać po tym jak ...Państwo finansowo. W taki sposób (usunięte przez administratora) do 24:),to każdy może założyć firmę,kupić auta,zatr.pracowników i budować halę hahaha.Więc proszę nie pisać,że nie potrafimy do czegość dojść.Dojść to można w wc ,a nie na krzywdzię innych budować...Dojście finansowe ,to nie tylko sukces.Są lepsze sukcesy.Śmiech ogarnia jak się to czyta(usunięte przez administratora)

Wasyl

„dyrektorku „ Pięknie się pisze o firmie jak nie za swoje pieniążki Nic do tej firmy nie wniosłeś po za swoją zajebistą wypłatą a piszesz takie brednie To wy jesteście największą zmorą tej firmy i to wy ją wykańczacie z tym łysym prezesikiem

kamil

Oferta nie tylko elektryki wypada świetnie, również sprzedaż produktów spożywczych czy chemicznych na wysokim poziome.

Franek

Dostawca jak najbardziej godna polecenia

Franciszek

Super, polecam jeśli potrzebujecie elektryki czy oświetlenia to maja super wybór i dobrze rozwiniętą sprzedaż.

piotr

Tak od kilku dni czytam to forum i mam jakieś takie wrażenie że to nie tyle forum o A-T i jego pracownikach bo z wpisów wynika że mało kto z pracowników się wypowiada. Tylko raczej jest to forum rozżalonych byłych pracowników AT bo wypowiadają się praktycznie tylko ci których w firmie od dawna lub mniej dawna nie ma i trochę tego nie rozumiem, skoro jesteś gdzieś indziej jest ci dobrze, to po co takie zacietrzewienie, dał bym sobie spokój i zajął sie swoim życiem a nie ustawianiem go innym.

Kazimierz
@piotr

Polska mowa nie być trudna. Daruj sobie, ponieważ nie masz racji.

piotr
@Kazimierz

Popraw mnie kaziu skoro źle napisałem, pomóż a nie krytykuj ;)

Norbert
@piotr

Polska mentalność... zrobić wszystko żeby drugiemu dokopać co ma trochę lepiej..dobic leżącego.... Co nas nie zabije to nas wzmocni ;)

Słoneczko
@piotr

Dokładnie Piotrze też odnosze takie wrażenie,a jeśli chodzi o pracowników obecnie pracujących, to ja nie rozumiem ich,bo jeśli komus nie pasuje i się obawia przyszłości firmy bo tak nikt tego do końca niecwie,niech składa wymówienie, przecież nikt nikogo na siłe nie trzyma w firmie.

Maciej

Co w takim razie możesz powiedzieć o A-T S.A. PH.? Jak Ci się tu pracowało i co uważasz za największy plus tego pracodawcy? Liczę na szczerą odpowiedź, czekam na to co masz mi do powiedzenia.

@piotr

Po to, zeby przestrzec innych przed rozpoczeciem pracy w tym (usunięte przez administratora) ! Oj napisze opinie... tylko znajde chwile, ale to jak juz rzuce ten bajzel !!! Poza tym “dał bym” piszemy łacznie, a zwroty grzecznosciowe typu “ci” duża litera ! “mniej dawna”??? Człowieku, AT to wlasnie miejsce dla Ciebie ????.To jest wlasnie poziom zadowolonych pracownikow “AT”.Sa zadowoleni, bo nigdzie poza tym (usunięte przez administratora)ich nie chca, a AT zawsze, bo tu trzeba tylko w miare cos “dukać”, troche czytac i tyle !!! Ta firma to (usunięte przez administratora) i napisze wszystko z detalami tylko usiade spokojnie w fotelu... Ludzie !!! Nawet nie zartujcie jezeli w ogóle rozpatrujecie pracę tutaj !!!

Marcino

Witam, może ktoś napisać ile zarabia kierowca ( busa, kat b )? I czy praca polega na rozwożeniu towaru do sklepów według grafiku czy to bardziej na zasadzie przedstawiciela handlowego który ma za zadanie pozyskiwać klientów itd...? Dzięki za odpowiedź

Ed
@Marcino

Dowozisz towar odbierasz pieniądze za fv gotówkowe i terminowe załatwiasz reklamacje zwroty pomyłki i inne nietypowe sprawy czasem pracujesz piec godzin czasem dwanaście zarobisz te 3500-4000 tysia

Driver
@Ed

Z jakiego oddziału jesteś chłopcze odkryj się kim jesteś że napisałeś taką pozytywną opinie bo z tego co wiem, bo tam pracowałem to nie zarobisz w A-T więcej niż 2800 pln z nadgodzinami 52h 3200 pln za miesiąc naprawę ciężkiej pracy i dużej odpowiedzialności . Duży wyzysk firmy na uczciwych pracownikach. ED co pisał ten komentarz to chyba jakiś fikcyjny kierowca Albo to pani kierownik która chciała kierowcę nowego zachęcić do przyjęcia do pracy. Hehe Nie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem rada od zawodowego kierowcy. Trzeba się cenić. Pozdrawiam

Ziko
@Driver

Pracuję w AT bardzo długo. To co tu piszecie to jest trochę prawdy :-(. Ale są kierowcy co tu pracują po 12 lat i dłużej i jak ktoś naprawdę ma dużo pracy to ma zapłacone. Znam kierowców co zarabiają więcej niż 3200 netto. Piszecie o skrajnych przypadkach w różnych rejonach Polski .I to jest tylko wina przełożonych że nie ustawią wypłaty odpowiednio do wykonywanej pacy. Ja nie mam takich problemów na Moim terenie.

Michał z Lęborka

Cieszę się, że w końcu zamykają ten . Pracowałem tam i powiem to samo, co mówiłem wszystkim pracownikom z całej Polski, z którymi miałem styczność: "... Większego (usunięte przez administratora)to w życiu nie widziałem..., Franczyza to (usunięte przez administratora), logistyka w tej firmie to jakaś kpina, marketing nie istnieje(usunięte przez administratora)" W wielkim skrócie nie polecam. Omijać szerokim łukiem... (usunięte przez administratora)

Helena
@Michał z Lęborka

Witaj, a skąd masz informacje, że to przedsiębiorstwo się zamyka? Nie widziałam żadnej informacji na ten temat, a to dosyć istotna sprawa i dobrze, gdyby takie info było uzasadnione i zgodne z prawdą.

Szybki
@Michał z Lęborka

Uważaj na tą firmę nie płacą nadgodzin ja za 220 godzin w miesiącu zarobiłem 2830 pln. Rozmowa z kierownikiem nic nie pomogła. Jeszcze musiałem oddać 150 pln za braki w dostawie bo magazyn (centrala) nie uwzględniła mojego zgłoszenia. Dużo dodatkowych obowiązków jak sprawdzanie dostawy u klijenta na miejscu wypisanie należności gotówkowych pobranie pieniędzy wypisywanie różnych protokołów oraz korekt. Codzienne pisanie email z opisem i numerem faktury braków lub rozbieżności w dostawie po pracy, musisz jeszcze poświęcać czas na pisanie protokołów zwrotów z poprzedniej dostawy lub rozbieżności z bierzącego dnia oraz oczywiście spakować wszystko to w kartony i opisać ( kolejny protokół przekazania do centrali) żeby nic nie zginęło i odsyłasz to na drugi dzień na centrale, po protokołach jeszcze trzeba zrobić raport rozliczeniowy gotówkowy i jak się wszystko będzie zgodzać to każdego dnia musisz pojechać na pocztę wpłacić gotówkę za potwierdzeniem. Jeździsz tak długo ile przedstawiciel zbierze zamówień poprzedniego dnia (nigdy nie wiadomo o której zaczniesz i o której skończysz prace) dostawy od 3:00 rano do 15-16 w razie jakiś problemów na centrali lub w transporcie. Częstą sytuacją jest brak dostawy w danym dniu z różnych przyczyn np. mało zamówień przedstawiciela na poniedziałek dzień wolny dla kierowcy(urlop), a we wtorek przyjeżdża dostawa z dwóch dni i trzeba rozwieść. Po pracy w nocy musisz się dowiedzieć który kierowca przywiezie dostawę z Krotoszyna na twój oddział i o której mniej więcej może być na oddziale na rozładunku. Na załadunku częste są pomyłki jak i dużo braków wszystko musisz zgłaszać e-mailm na centrale. Nie zdziw się że za niektóre pomyłki lub braki zapłacisz z własnej niedużej wypłaty i jeszcze trzeba będzie się tłumaczyć przed klijentem i trzeba dowieść za dzień lub dwa nie po trasie dodatkowe godziny pracy. Brak zaplecza na miejscu, kierownik jeden na pół Polski nie wie co się dzieje na oddziałach i w jakich warunkach się pracuje. Pracownicy mają tu więcej do powiedzenia niż kierownik sam musisz sobie wszystko załatwiać na centrali. Dostaniesz skaner i stary telefon i musisz sobie radzić sam. Nie polecam brak szacunku do pracownika i wyzysk pracownika.(usunięte przez administratora) Jeszcze raz nie polecam najgorsza firma w jakiej pracowałem omijać szerokim łukiem tego nieuczciwego pracodawcę.

Przyszły pracownik

Jak wygląda praca na magazynie??

No i wiesz
@Przyszły pracownik

Nie dowiesz się bo to wielka tajemnica wiary....

CHUCK N.

Już po używanym przez Ciebie słownictwie raczej nikt tam za Tobą nie tęskni.

Mateusz

A ja pracowałem prawie rok i mogę polecić, Byłem zadowolony z wypłaty jak i z samej pracy. Szefostwo na każdym kroku starało mi się pomoc czy wytłumaczyć coś czego nie potrafiłem i nie czułem żadnej presji z ich strony. Wypłata jak wypłata, 2000 na start myśle, ze jest uczciwym wynagrodzeniem (wiadomo, są aspiranci na prezesów banku - zawsze za mało zarabiają, ale oni wszędzie będą narzekać). Szef, kierowniczka, atmosfera i wypłata na plus. Gdyby nie przejście do służby dalej bym tam pracował.

Bezstronny
@Mateusz

2 tyś na start to uczciwe wynagrodzenie? Od tego roku najniższa krajowa to 2061 zł więc proszę Cię....

Zorrro
@Bezstronny

Myślę, że kolega zaokrąglił do 2000 - nie można za cały etat zapłacić mniej niż najniższa krajowa.

Justyna

Bardzo Ale to bardzo nie polecam firmy At Wielka niekompetencja począwszy od kierownictwa poprzez przedstawiciela i kierowcę(usunięte przez administratora)

Borys
@Justyna

Byłeś pracownikiem czy klientem ?

Czy A-T S.A. PH. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Danny

Zależy na jakim stanowisku. W sklepach na pewno, kierowcy zazwyczaj też (gdy nie ma opóźnień w dostawach), a jako PH wcześniej wyjedzjesz to i prędzej wrócisz. Z tego co pamiętam to kluczyk trzeba było przekręcić najpóźniej o 8 rano, ale wyjeżdżając o 8 a wracając o 16 to lepiej poszukać pracy w jakimś urzędzie ????

Jerzykrak

Czytam, czytam i nóż w kieseni się otwiera. Proponuję, aby podpisywać się z imienia i nazwiska. Skoro ktoś potrafi taki hejt tutaj siać to niech będzie za niego odpowiedzialny, podpisz się z imienia i nawiska, pozwól się zidentyfikować a potem pisz. Boisz się, taaaak boisz się odpowiedzialności, nie bój się, jeśli masz rację to obronisz się w sądzie gdy A-T pociągnie cię do odpowiedzialności za pisanie bzdur a możę prawdy, sąd oceni. Firma A-T powinna jednego drugiego hhejtera przeciąnąć przez sąd to może zamiast siać nienawiść zastanowi się jak coś napisze. Nie pasuje złóż wpowiedzenie, nie siej hejtu a tych najbardziej wartościowych A-T napewno nie puści. P.S. Podpisuje się pod tym, że gowrk.pl to szczujnia i należy to zamknąć albo nakazać podpisywać się z imienia i nazwiska!

@Jerzykrak

Hahahaha do sądu nie idzie się po sprawiedliwość, tylko po wyrok , a to są opinie osób, które miały kontakt z tym przedsiębiorstwem, i czemu zaraz nazywasz nieprzychylne opinie hejtem, a może to są tylko fakty powiedziane głośno, w końcu nie jest tajemnicą, że pracownicy są źle traktowani , a grupa osób u władzy spółki była zatrzymana

@Jerzykrak

"Proponuję, aby podpisywać się z imienia i nazwiska" napisała osoba "Jerzykrak" :))) Mówię jedno robię drugie - brawo za konsekwencja :) Co do tego portalu to tak, ja się z tym też zgadzam. I nie tylko na tym portalu ale w całym internecie, komentowanie tylko dla zalogowanych i zweryfikowanych użytkowników, kiedyś pewnie to nastąpi ale jeszcze nie teraz. Zdaję sobie sprawę jaką puszkę Pandory tym stwierdzeniem otworzyłem i ilu jest przeciwników ale uważam że prawdy nie należy się bać. Co do Twojego poniższego wpisu o portalu "o pracownikach" to całkowicie mijasz się z celem, pracownik to jedna osoba a firma to ileś osób, na stan rzeczy w danej firmie niekoniecznie wpływ ma sam szef, są jeszcze kierownicy, dyrektorzy, itp. Śledzę wpisy na tym forum i nie widzę wpisu tylko o właścicielu, są też osoby mu podlegające. A czemu mijasz się z celem - krytyka, więcej pracy, większa odpowiedzialność, większe koszta zawsze są wkalkulowane w własną działalność, ktoś kto tego nie rozumie w ogóle nie powinien zakładać firmy. Niestety po Twoich wpisać widać że masz jakiś ogromny wewnętrzny i ukryty żal do świata i ludzi, słuszny czy nie słuszny nie mi osądzać. Natomiast tu go nie rozwiążesz.

@Nara

Czysto teoretycznie portal oceniający anonimowo pracownika z "imienia i nazwiska" czym by się różnił ??? :-) Idziesz na rozmowę, a pracodawca sprawdza anonimowe opinie na twój temat :-) to by też było zabawne :-) Ja mam jeszcze inny problem z tym co tu się dzieje - ja np. jestem zadowolony z pracy w AT, znam dużo osób którzy też są zadowoleni, a z profilu firmy w GoWork wynika, że tu jest tylko tragedia :-). Ktoś może być zadowolony ktoś nie, ale rzadko kiedy ci zadowoleni mają czas i ochotę "marnować czas" na wpisy - skoro i tak są zadowoleni. Ja nie sądzę, że to co się tu znajduje to jest faktyczny stan firmy w której pracuje - tylko w dużej mierze opinie (nie mylić z faktami) w dużej mierze byłych pracowników. Pytanie jaką opinię miał o nich pracodawca ??? Co do obecnych pracowników którzy wypowiadają się negatywnie - to już nie mam zrozumienia - jakby mi tu praca nie odpowiadała to już by mnie tu nie było. Np. może zawitać tu ktoś kto szuka pracy jako magazynier i dowie się, że będzie pracował w tragicznych warunkach, przy mrozie - tylko to opinia kogoś kto był w AT dostawcą towaru 10 lat temu :-).

@ZORRO

To co Ciebie w sumie wstrzymuje żeby taki portal o pracownikach założyć? Do dzieła, widzisz lukę w rynku to działaj. Co do wpisów to czemu się dziwisz? Skąd potencjalni zainteresowani pracą mają czerpać informację? Szukają wiedzy o firmie, w tym wypadku w internecie i trafiają na to forum. Firma nie zrobiła nic, kompletnie zero aby przedstawić inny obraz firmy. Nie dementowała wpisów, nie kreśliła wizerunku, nie odpowiadała na zarzuty. Pała z marketingu i zarządzania.

Jerzykrak
@Nara

Zwolennik podpisywania się z imienia i nazwiska podpsiuje się ngara ? hmm Nara, tak nie podpisuje się bo mnie jest objętny pracownik A-T jak i samo A-T, poza tym występuję jako komentator neutralny-więc zanim mi nawrzucasz to dobrze poczytaj jaki rodzaj komenatrza zostawiam (neutralny) i jako kto występuję-jako klient ;-), a znam tę ,firmę nie od podszewki ale znam. Myślę, że tak samo jak firmę można by oceniać poszczególnych pracowników tak aby inni, którzy ich zatrudnią mieli pogląd kogo zatrudniają, czy warto go zatrudnić, etc. Sam zresztą widzisz, krytykowana jest firma a tak naprawdę to powinni być krytykowani poszcególni pracownicy, przełożeni, etc, obawiam się że wlaściciel o wielu rzeczach nie wie i nie jest w stanie nawet ich nie upilnować. Poza tym sprawdzanie anonimów na temat pracowników byłoby tak śmieszne jak sprawdzanie opinii na temat pracodawców. Przychodzisz na rozmowę a prezentujesz się elegancko a pracodawca mów nie- bo w popredniej firmie to i tamto, a w jeszcze wcześniejszej to i tamto mimo że nie byłoby w tym krzty pradwy (bo tak ktoś kiedyś tego pracownika ocenił), gdyby nikt takiego delikwen nie chciał przyjąv do pracy a do utrymania rodzina, to co wtedy? Przyjemnie pewnie, że nie. Zasada jest jedna, nie rób drugiemu co tobie nie miłe. (usunięte przez administratora).

Nara

To zakładasz ten portal o pracownikach czy jesteś z tych co tylko dużo mówią a mało robią? To tylko pytanie retoryczne, widać żeś miękiszon :)

@Nara

OJ były takie próby aby odpowiadać, wyjaśniać ze strony AT - a jaki był zaraz hałas hejterów :-) Chodzi mi o to, że na tym forum 95% to hejt, wylewanie żalów itd. Nie zawsze się to pokrywa z rzeczywistością. Ktoś chce zostać np. kierowcą w AT - zadaje pytanie jak jest. Ma 10 odpowiedzi, z czego jedną merytoryczną - nawet nie koniecznie łaskawą dla AT, oraz 9 w stylu - cytat: "JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY" - koniec cytatu. Czy jego interesuje czym jeździ prezes, czy pracuje jeszcze (usunięte przez administratora) Kowalski", czy Gienia ma romans z Wieskiem itd. Nie jego interesuje ile zarobi, co z nadgodzinami, jaki czas pracy itd. A ja tu tego nie widzę. Nie mówiąc już o tym, że pyta o pracę kierowcy - dostaje odpowiedz, że praca jest do bani np. od kogoś kto jest magazynierem i nie wie jak wygląda praca kierowcy. Jeśli jestem zadowolony z tej pracy i znam też innych którzy mają opinię podobną do mojej - to jednak przebija się tu tylko hejt, a moim zdaniem to nie do końca jest rzeczywistość AT - oczywiście mając świadomość wielu niedociągnięć jakie panują - pewnie nie tylko w tej firmie.

Sebastian
@ZORRO

AT nie próbuje niczego wyjaśniać, bo jest świadome ,że nic nie przemawia na ich korzyść, a negatywne opinie , są zaraz nazywane hejtem Może i są gorsi pracodawcy , ale na tym forum najgorszą opinie ma właśnie AT, i nie jest to przypadek, pracowali na to wiele lat Jeżeli znasz jakieś argumenty , które by wskazywały ,że jest inaczej, i są dobrym Pracodawcą, są uczciwi w stosunku do innych , i nie mają zapędów wiejskich cwaniaków, to napisz na tym forum co cię urzekło, tylko nie używaj argumentu ,ze płacą wynagrodzenie na czas :)

@ZORRO

Troszkę dziwna retoryka, wnioskuję z niej że lepiej nic nie robić bo i tak nie ma sensu. Ale jak oczekiwać innej odpowiedzi cały czas zadając to samo pytanie? Dlatego AT powinno cierpliwie i retorycznie odpowiadać na komentarze, niestety widzę wpisy o zgrozo kadry kierowniczej i zarządu i to bardzo emocjonalne - nie tędy droga. Nie ma co ukrywać że firma ma problemy i naważyła przysłowiowego piwa, teraz jeśli z nich chce wyjść to musi to zrobić w sposób przemyślany.

@Sebastian

Sebastian ja mogę tylko powiedzieć o sytuacji tu i teraz, a już troszkę tu pracuje, rozumiem, że kiedyś różnie bywało - ale dziś > oceniam to tak: - są uczciwi w stosunku do mnie - nie mają zapędów wiejskich cwaniaków w stosunku do mnie - płacą mi dobrze i na czas :-) - rozwijam się w tej pracy I to jest moja opinia - nie twierdzę, że każdy tak musi mieć, znam także opinie zawiedzionych AT, których rozumiem - chodzi mi tylko o to, że tu jest 100% negatywnych opinii i ja się z tym nie zgadzam.

@Nara

Nara - tak zgadzam się, że trzeba temat merytorycznie wyjaśniać, zgadzam się, że "nawarzyli piwa". Tylko nie uważam, żeby to było miejsce w którym chciałbym to wyjaśniać. Takie rzeczy powinny być załatwiane wewnątrz firmy na cyklicznych spotkaniach, oświadczeniach mailowych itp. - być może tego jest za mało. A jeśli uważasz, że niektóre wpisy były tu zbyt emocjonalne - to jak widzę te wycieczki w życie osobiste niektórych osób w firmie to się temu nie dziwię.

inny

Prawda

człowiek człowieowi wilkiem

Trzeba być cienisem, pajacem i hiopkrytą zeby tu, tu i tu... pisać cokolwiek o kimkolwiek i czymolwiek. Są specjaliści, którzy leczą choroby psychiczne ludzi, którzy ciężko przechodza życiowe porazki. Polecam.

S

Jak tu odwdzięczyć się firmie i prezesowi???? a dniosę może na niego do .........

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.
1.5/5 Na podstawie 472 ocen.
  • Zacisze 2
    63-700 Krotoszyn

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.