Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

K.B.

Tak, tak. To akurat wpisał dłużnik i podpisał się tchórzliwie cudzym nazwiskiem. Jak to dłużnik. A ty się pocieszaj, że wygrzebałeś.

@K.B.

Przeciez kazdy kto pracuje w takiej kancelarii to margines spoleczny taki parasite I dluznik

Prawda1

Będę tu ostrzegac ludzi przed wszystkimi firmami windykacyjnymi ! Zniszczyliscie mi życie Tymi telefonami,zgnebiliscie psychicznie nie mając racji !Ale nic to.Teraz żaden z Was nie jest mnie w stanie zastraszyć. Do sądu Was podam za zniszczenie zdrowia i nękanie .I nie ze to Gra Back winien.To Wy dzwoniliscie i mam wasze nazwiska nagrane.Może jak jeden z drugim osobiście odpowie za to i zapłaci mi odszkodowanie to już tacy mądrzy nie będziecie.Za mną pójdą następni ,bo będą to czytać. Niech no tylko jeszcze do kolekcji następny mi zadzwoni a odkuje się finansowo na pewno.

@Prawda1

Dlaczego do tej pory tego nie zrobiłeś, tylko stękasz tutaj? Gdybyś miał rację, dawno byś zgłosił. A tak poza ty, szanowni dłużnicy, każdy z was śmiało by maszerował na policję i do prokuratury, gdybyście mieli rację! Jedno wam zostało, opluwać zza węgła, bo racji nie macie i dlatego plujecie tutaj. Doskonale wiecie, że nie macie racji, że wierzyciel ma prawo dochodzić swego, a wy nie macie żadnych argumentów. Sprawa afery GB też wam w niczym nie pomoże, bo nie chodzi tu o działania firmy, ale o przekręt zarządu na szkodę Getbacku. Nauczcie się czytać, to się udaje w każdym wieku, ale trzeba chcieć - leniuchy.

@Prawda1

Tak, zgłoś się do proboszcza, dużo ci nie da, ale z 5 zeta to całkiem możliwe.

@anonymous

tak dla twojej formacji, wielu ludzi zeszmaconych przez was już to zrobiło. Ponieważ twoja bandziornia jest już padliną, prokuratorzy (policja) zażądała podania nazwisk waszych przygłupków telefonicznych. Pewnie będą wzywać pojedyncze osoby, oj to się najeździcie po kraju. Będzie czas na miłe wspomnienia. A tak a'propos, to gdzie się teraz obracasz w tej świetnej pracy?. Pytam, bo znalazłem anons, że w Wietnamie poszukują do pracy przy uprawie pól ryżowych, zamiast bawołów, gdyż te trawią choroby. Przemyśl to.

@anonymous

Bardzo dziękuję że mnie zmotywowales jeszcze bardziej do działania. Kolejny ładny epitet od pracownika "leniuchy".Już napisałem co sobą reprezentującej.Dobrze niech te wpisy wasze tu pozostaną. Prokuratura na pewno je czyta i zbiera materiał o to się nie martw.Ujadasz tu jak biedaczyna skrzywdzona bo przez telefon już nie pyszczysz ,nie wyludzasz ?Coś się skończyło i to bardzo źle skończyło a raczej dogorywa.Obiecuję że złożę imienne pozwy o odszkodowanie za zszargane zdrowie przez uporczywe nękanie telefoniczne Dowody mam niezbite zapewniam.A Ty dalej upadlaj i obrażaj uczciwych ludzi.

@anonymous

I nawet jak to będzie odszkodowanie na 5 zeta jak napisałeś to nie ma znaczenia.Znaczenie ma to żeby takie pozwy składać abyście nigdy nikomu już zdrowia nie niszczyli,nie zaklocali pracy,wypoczynku bo tego wam nie wolno było robić, a do wczoraj nadal to robiliscie.Mam tego dość.

@anonymous

chodzi o przekręt zarządu na szkodę getbacku? taaak? jesteś tego pewien że tylko o to? to już nędzny korposzczurze zapomniało ci się o przekręcie getback na obligacjach za 2,5 mld złotych? getback okradł obligatariuszy to się nie liczy i długu nie ma? czy może w tej sekcie wam tłuką do makówek że obligatariusze sami sobie winni i w ogóle ten dług nie istnieje?

@anonymous

Moj ty mizerny na umysle anonymusku ale twoje wypociny nie zmienia wcale faktu ze piszesz sam o sobie,chcialbys byc jak oni ci mundrzejsi ale meta spoleczna zawsze zostaje meta i ty jestes tego najlepszym dowodem.Nie potrafisz nic robic innego a to bylo dla ciebie tzn robota w Get Back jak awans zyciowy,gdzie mogles nekac,pluc i tylko pejcza ci nie dali swierszczyku.

@antywindykator

A gdzie wyczytałeś, że pomijam przekręt na obligacjach??? Czy ty w ogóle umiesz jakoś logicznie odpowiedzieć? Umiesz napisać coś, żeby nie obrażać? Wątpię. Twoim zdaniem pracownicy odpowiadają za przekręty zarządu? Czy musisz stale się ośmieszać? Żal mi takich zacietrzewionych bezmózgów, doprawdy. Zamiast zajmować się moim wykształceniem i awansem, zainwestuj w siebie. Tu się nie rozwiniesz, jedynie zgorzkniejesz jeszcze bardziej. Daruj sobie i już nie odpisuj, zablokowałem powiadomienia, bo ta "wymiana zdań" z kimś takim jest dla mnie uwłaczająca.

@zaden do góry
@Prawda1

Mi też zniszczyli, ale teraz mam 6 koni, ty też sobie kup za odszkodowania za nękania.

@@zaden do góry

Kampera sobie chyba kupię :)zawsze marzyłam o nim.

@@zaden do góry

jeżeli chciałeś się podszyć pode mnie to trochę zły nick ananasku malutki. Weprał sobie do łebka swojego, że Pan antywindykator ma nieskończoną liczbę nick'ów. A jak taki sobie coś wpierze, to już koniec. Tak te typki mają.

Mikołaj

https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/getback-wartosc-zadluzenia-wzrosla/ywt4mq9 Tak się zastanawiam. Czy nikt z was - pracowników nie przewidywał, że nadchodzi takie tsunami ? Ponoć jesteście wybitnymi fachowcami. Toż takie długi nie narastają z dnia na dzień ! Ten stan musiał trwać już od jakiegoś czasu ! I nikt tego nie widział ? Żadnych refleksji ? Ta kwota będzie przecież jeszcze rosnąć z każdym dniem, z każdym miesiącem. Zanim dojdzie do rzeczywistego układu z wierzycielami będzie ona o wiele większa. Nie mogę uwierzyć, że wśród szeregowych pracowników (analityków i księgowych) nie było nikogo, kto by nie dostrzegł tego, co się szykuje.

@Mikołaj

Jeżeli coś jest w excelu zapisane, to jest przeterminowane. To nie są żadne długi, tylko takie tabelki.

Mikołaj
@antywindykator

Tabelki też trzeba umieć czytać ze świadomością tego, co tam jest napisane. Potem pozostaje wyciągnąć wnioski. Przecież to proste ! Nawet jak się tworzy fikcję, to ma się świadomość że to fikcja. Autor fikcji jest ostatnim, który uwierzy w fikcję jaką stworzył.

antywindykator

Odpowiem Ci, upadek spowoduje przedawnienie części długów, bo zanim syndyk sprzeda, po drugie część dokumentacji pierwotnej może poginąć, więc dla dłużników to lepiej. Tym bardziej, że jest już przedawnienie z urzędu (w kontekście III CZP 17/17 to istotne) Nawet nie zauwazylem, przepraszam bo moj post zostal usuniety a dotyczy mego nicka logika ciemnoty. Z moich nickow korzystam częściowo uzywając polskie klawiatury na zmiane z anglojezyczna. To taka drobna pomylka - aloha.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Mariusz

Posiadam trochę obligacji Getback. Wy tutaj podobno świetnie pracujecie i wygrywacie z każdym długiem dlatego chciałem wynająć was do tej roboty. Potrzebuję żebyście dzwonili po 30 razy dziennie do zarządu tego bankruta i nękali pytaniami o zwrot mojego długu. Możecie też dzwonić do więzienia, bo niektórzy chwilowo zmienili adres. Dobrze zapłacę za dobrze wykonaną pracę. Oczekuję propozycji i czekam na CV.

@Mariusz

Słychać wycie? Znakomicie! Nie będzie żadnego zwrotu, nie ma długu to jedynie tabelki w excelu. aloha

antywindykator (ten prawdziwy)

Nie było moją intencją bronienie długów w getback, która są w excelu i do tego nieprawdziwe. Długi z excela są przeterminowane, ale co do getbecku są niesprzedane. To tylko jakieś długi w tabelce. Zalogowałem się z jedynką z przodu, ósemkę ma wyrwaną, reszta uzębienia na dziś ok. Skontaktowałem się telepatycznie z Kondziem, już wie, że może liczyć na moją pomoc w sądzie. Sprawa jest wygrana, ma to w excelu i jest niepodważalne, że nie musi nic spłacać.

Marek Aureliusz

@Marek Aureliusz

To nie jest żaden dług, tylko jakieś tabelki w excelu.

@logika ciemnoty

oświadczam wszem i wobec, że zmieniam swojego nick'a na @do góry zadem. Będę sobie leżał właśnie w takiej pozycji jak każdy uczciwy i obślizły dłużnik i pilnie baczył jak zdycha ten podły, łajdacki twór getsrak. Pamiętajcie anonymous'ki, boss'y i inni, którzy jeszcze pozostali, że lipiec kończy się dnia 31, wypada to we wtorek i znowu chocholi taniec z wypłatami. Następnie ratunek w GFŚP - tutaj jest jakoś tak, że za zaległe urlopy coś ok. 50%, pobory bodajże 80%, ale zawsze to coś. I następuje Jego Ekscelencja Syndyk, bardzo wielka postać, która zadba przede wszystkim o swoje koryto. Porozlicza z pobranego sprzętu, ewentualnych zaliczek, sprawdzi umowy komu i co się należało, bądź nie. Co niektórym nakaże zwrot lub zapłatę, ale wszystkim po równo zapoda kopa w zadek. Nic więcej on nie lubi dawać, trzeba się sądzić. I wówczas szanowni pyskacze z cc, inspektorki z terenu oraz inni mądrale doświadczycie tego co ośliźli dłużnicy z wami. Na każdy wasz argument napotkacie potężny mur. Mur obojętności, lekceważenia i arogancji. Sprawy będą się przeciągać bardzo długo. Powodzenia.

@@logika ciemnoty

No, no. Napawaj się tym widokiem upadającego getbecku, żal mi ciebie. Trzeba być biednym desperatem, żeby mieć takie powody do radości. Moim powodem do radości jest fakt, że mam nową pracę po doświadczeniu w GB, które sobie bardzo cenię:) Praca w GB to dla mnie teraz bardzo fajne wspomnienie - świetni ludzie w firmie, warunki też . Kontakty z dłużnikami bardzo różne, wiele wspominam i zapamiętam. Np. miłego młodzieńca, który z początku był wielce zdziwiony, że dzwonimy w sprawie długu sprzed 3 lat (operator sieci sprzedał), wypierał się, twierdził, że to pomyłka. Moje zdziwienie, że oddzwania i mówi, że już wie, o co chodzi. Okazało się, że wziął umowę na siebie, ale resztę załatwiała siostra, abonament był dla pracowników w firmie rodzinnej. Siostra "zapomniała" płacić, była pewna, że płaci on, oboje w rozjazdach po świecie. Przeprosił, uregulował całkiem dużą kwotę, żaden problem, bo duże zarobki. Przesympatyczny starszy pan, którego oszukali u operatora i nie wiedział, że skutkuje to karą. Zapłacił, bo jak mówił "nigdy nie miał żadnych długów", a jest człowiekiem z zasadami. No i oczywiście jak każdy pracownik firmy windykacyjnej mam wspomnienia rozmów z marginesem społecznym. Patolki zawsze krzyczą, że ni majo z czego płacić, łoni niewinni, sami dawali o wzięli, bedo płacić jak zarobio, a na razie roboty nie szukajo, a poczekajo i sie przedawni. Aloha, antywindykatorze. Zmienisz nick, czy nie, język ten sam, typowy margines. Ciesz się człowieku, ciesz. Tak niewiele masz tej radości w życiu....

Co Ty nie powiesz ?Ładne bajki zmyslasz

@anonymous

Moj ty mizerny na umysle anonymusku ,musisz wiedziec ze taka prace to kazdy moze otrzymac .Nie potrzebne jest wyksztalcenie czy zdobyty zawod.Dalej sie bedziesz swinic u Kruka czy innego zbuka.Moj ty gamoniowaty swierszczyku to ty jestes ta patologia,to ty jestes tym reprezentatem marginesu spolecznego.Jezeli chcesz zrobic kariere kradnac i oszukujac to nie wroze ci zycia na wolnosci .Wyladujesz za kratkami wczesniej czy pozniej.Wiec ciesz sie tym co ci zostalo bo twoje zycie jest podle ale za bardzo ograniczony jestes zeby to zrozumiec.

@anonymous

I jeszcze jedno.Wysyłasz ludzi prostych od marginesu ,a kim ze Ty jesteś? Odpowiem Ci zwykłym naciagaczem i wyludzaczem pieniędzy,za często przedawnione długo.I czym świetnie wiedziałeś! Tylko "cicho sza"masz dzwonić a ludzie zastraszani,nekani mają płacić żebyś premie dostał!Jesteś zerem dla mnie tak nazywając prostych ludzi.

@anonymous

witaj malutki, to opuściłeś jednak swojego pracodawcę niczym szczur, dezerter, a fe, brzydko, bardzo nieładnie. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że większość z tych, których wyzywasz, nękasz (łącznie z koleżkami) ta jednak ludzie przyzwoici, przynajmniej większość z nich. A że nie chcą wam płacić tego, czego chcecie to ja to rozumiem (z bandziorami się nie rozmawia), a was to doprowadza do wściekłości, rzyganiem bluzgami, straszeniem. Masz ciekawe wspomnienia (chociaż dla mnie to raczej bajeczki) więc je szanuj może coś ci zostanie miłego na marną resztę żywota. I nie żałuj mnie, zbyteczna fatyga, chyba że to cię cieszy. Mnie, owszem raduje, kiedy jakiś szmatławiec pada. Zawsze to mniej robactwa na świecie. Dla ciebie mogę być nawet marginesem marginesu, zwisa mi to. A co te patolki krzyczo, to najlepiej uwidaczniają filmiki na you tube pt. teraz ja mówię. Czy ty też tam zostałeś nagrany? I uwierz wreszcie, że ja to nie antywindykator - zresztą bardzo fajne chłopisko - nie tylko on się na was dobrze poznał. Ja to ja, czyli oślizły dłużnik, patol, bezrobotny, margines i co tam sobie jeszcze wymyślisz. Pozostawiam cię z własną wściekłością, a ja radując się na razie znikam. Ale wrócę.

Niedorajdo życiowa, czego znowu nie rozumiesz? Starszy pan sam dzwonił, bo operator mu odmeldował, że sprzedał zadłużenie. Ty nie pojmiesz, że ktoś chce spłacić, bo ty byś oczywiście rozdawał wszystko każdemu, obłudniku. Załóż własną firmę i rozdawaj, cudzym majątkiem nie rozporządzaj, bo okaże się, że niepracujący leń nie musi płacić za prąd, gaz, mieszkanie wg ciebie. To twoja logika młoteczku. Ale bądź przynajmniej uczciwy i rozdawaj własne, a nie cudze. I tak nie zrozumiesz. Straszysz, że karma wróci? Ty w ogóle rozumiesz pojęcie "karmy"? Straszenie czymś takim świadczy o twoim ubóstwie duchowym oraz intelektualnym. Nie widzisz swojej śmieszności i obłudy, co mnie zresztą wcale nie dziwi przy tak ograniczonym intelekcie. Zaraz siądziesz i wysmarujesz swoje "słychać wycie znakomicie, aloha, tabelki z excela". Prochu nie wymyślisz, więc smaruj pracowicie cymbałku. Umiesz tylko powtarzać swoje lub cudze.

Don_Armando
@anonymous

Anonimek co Ty tu opowiadasz? Jaką nową pracę? Narazie u mnie na próbnym jesteś. Nie wiem czy przedłuże bo klienci się żalą, że po tym getbacku masz anus luźny jak rękaw czarodzieja.

Jack
@anonymous

Dummy you so proud to extort money from old man,you p.o.s

@anonymous

oszukałeś biednego człowieka, wyłudziłeś nienależne pieniądze i jeszcze się tym chwalisz i jesteś z tego dumny ty zawszona kanalio? operator oszukał, więc miał obowiązek to odkręcić. sprzedał nieistniejące zadłużenie? to ty miałeś to wyjaśnić, a nie człowieka straszyć że jak nie zapłaci to pożałuje. ty tu o logice śmiesz mówić? tobie to tego durnego łba wbili jedną logikę: getbackowi się należy bo w tabelce tak stoi i dlatego się należy i nie ma że nie. znaleźli takich niedorobionych nieudaczników myślących że praca w tym oszustwie za niewiele więcej niż minimalną krajową to zaszczyt i szczują nimi niewinnych ludzi. trzymam kciuki żeby karma wróciła i cię gnoju dopadła za to co zrobiłeś.

antywindykator1
@@logika ciemnoty

oświadczam wszem i wobec, że zmieniam swojego nick'a na @do góry zadem. Będę sobie leżał właśnie w takiej pozycji jak każdy uczciwy i obślizły dłużnik i pilnie baczył jak zdycha ten podły, łajdacki twór getsrak. Dodam jeszcze jedno, każdy podszywający się pode mnie antywindykator to nie jest prawdziwy antywindykator, tylko lubieżny windykator wyłudzający nieistniejące długi z tabelek w excelu. Bez problemu wygrywam te większe sprawy w moim sądzie. słychać wycie - znakomicie. Od dziś będę tu siedział zadem do góry i do dołu razem z mikołajem z wystającym jajem. Wasz zawsze ten sam

antywindykator

Nawyzywałem, nasmrodziłem i wróciła do mnie karma. Napisane było, że dla kota, ale dosypałem przypraw i wrąbałem sobie z apetytem. Żółć mnie dalej zalewa, bo nie mam za grosz wyczucia smaku, ale w moim fachu to normalne. słychać wycie znakomicie.

antywindykator1
@antywindykator

Sprzedam 3 kg karmy (worek rozpieczętowany). Jet bardzo smaczna, ale już nie chcę, żeby wróciła. Słychać wycie? Znakomicie.Jak mawia klasyk zadem do góry. To żeśmy sobie pożartowali. To ja ten prawdziwy, tamten jest sztuczny. Ja dopisuję od dziś jedynkę, a @ zadem do góry.

@antywindykator

Moja celna riposta słychać wycie znakomicie.

@anonymous

tak cię matka wychowała i nauczyła? taką moralność i uczciwość ci rodzice wpoili? żeby żerować na ludziach starszych, okradać ich i wyłudzać nienależne pieniądze? matka jakby wiedziała co ty robisz to w pysk by ci dała, a ojciec by lał pasem po tyłku i patrzył czy równo puchnie

Mikolaj

Przeciez wiadomo kto pracuje w tych pseudo kancelariach prawnych zajmujacych sie wymuszaniem rzekomych dlugow.Ten jegomosc myslal sobie ze otwierajac Get Back w Polsce to otworzy sobie paradise na ziemi.Tania sila robocza sie znajdzie trzeba tylko ich podtrenowac dac im namiastke tzw blichtru ,przeciez sam tytul doradca to juz jest awans .Wyobrazacie sobie ludzie o mizernym ilorazie(iq) dostaja taka robote ,cala wioska bez obrazania wioski bedzie mowila z zazdroscia ale ten od Maliniakow,taki nierozgarniety ,podstawowke ledwo co skonczyl a tutaj prace w banku zlapal i za biurkiem siedzi.Szlak ich trafia kiedy ludzie posylaja ich w diably ,co oni potrafia stlamsic starego dziadka ktoremu wmowia ze cos tam kiedys i dziadunio uwierzyl na slowo.Normalny zdrowo myslacy czlowiek to doslownie posle ich we wszystkie diably.A do szkoly wont nieroby ,jakiegos zawodu sie wyuczyc a nie pajacowac.

antywindykator (ten prawdziwy)

Jakaś kanalia się podszyła. Muszę pisać wiency. Dziś to jak zwykle sobie w nocy poczatuję tutaj sobie sam ze sobą, podyskutuję i wymienię poglądy. Stworzyłem kilka nowych tabelek w exscelu, w sądzie powiem, że z getbacku za darmo dostałem i to są ich lipne zadłużenia by ludzi nękać lub wyzyskiwać za miliony. Ja też nazywam się milion bo za miliony cierpieć muszę i za miliony przeżuwać katusze. Karma ciągle mi się odbija przyprawą do grilla. Jedzmy, nikt nie woła. Słychać wycie znakomicie. to nie ludzie to wilki i jeszcze wbijają mi szpilki.

@do góry zadem

z dzisiejszych wiadomości - ciekawe - kopia : "GetBack prowadzi przy tym analizę odnośnie uzupełnienia spisu wierzytelności o aktualizację kwot zobowiązań warunkowych (gwarancji) o łącznej wartości do kwoty 50 mln zł. W rezultacie wartość bilansowa zobowiązań skonsolidowanych oraz funduszy własnych wynosi na 8 maja kwotę ok. 3,35 mld zł. Ta kwota obejmuje zobowiązania zabezpieczone, głównie wobec banków oraz innych instytucji finansowych na łączną kwotę 612,3 mln zł. W ten sposób wygląda na to, że ujemny kapitał własny, który w raporcie rocznym oszacowano na -622 mln zł, może przekroczyć miliard złotych. Spółka formalnie będąca bankrutem, jest po tych danych jeszcze większym bankrutem. Z zastrzeżeniem, że audytor nie podpisał się pod raportem rocznym i trudno powiedzieć, ile rzeczywiście warte są skupione od banków, czy firm telekomunikacyjnych wierzytelności." Wygląda na to, że wszelkiej maści anonymus'ki bandziorskie miały rację twierdząc, że "sprawy idą w dobrym kierunku" - to jest naprawdę bardzo dobry kierunek. I cytując klasyka (nie obrazi się, bo fajny chłop z niego) "słychać wycie, znakomicie!" I oczekuję na wycie, plucie i wyzwiska od bardzo poszukiwanych świetnych fachowców tj."pracowników najlepszej "firmy"". I na tym bym zakończył posyłając im z zadu dwa smakowite pierdy. To dla was getsraczki od oślizłego dłużnika, patola, plebsu, desperata itd. ze szczególnym uwzględnieniem anonymous'a, gdyż bardzo go lubię.

@@do góry zadem

Moje wy mizerne na umysle Australia anonymuski I inne zafajdance tak dobrze zarlo I zdechlo

@@do góry zadem

To też napisałem osbiście ja antywindykator. słychać wycie? znakomicie!

@Mikolaj

o co się ciebie rozchodzi?

@@do góry zadem

To bylo do moich ulubionych postaci z kabaretu get back

@@do góry zadem

Nic mnie nie obchodzi, co piszesz.

@@do góry zadem

To są tylko jakieś tabelki w excelu, w każdym sądzie wygram sprawę, te wierzytelności w ogóle nie istnieją. Wiem co mówię, bo ciągle to powtarzam. Rzeczywiście fajny chłop ze mnie i się nie obrażę. i tak trzymać.

Zapomniałem się podpisać z tego nawiedzenia, to ja oczywiście wasz antywindykator. Miałem krótką przerwę w pisaniu, to mi się popyrdliło nieco. ale słychać wycie? znakomicie! Znowu otrzymałem przepustkę, bo grzecznie łykałem podawane pigułki i już dziś mogę sobie śmiało pisać co mi ślinotok na język przyniesie. oświadczam wszem i wobec, że zmieniam swojego nick'a na @do góry zadem. Będę sobie leżał właśnie w takiej pozycji jak każdy uczciwy i obślizły dłużnik i pilnie baczył jak zdycha ten podły, łajdacki twór getsrak. Brawo dla Pisu nareszcie ktoś dobral się do tych złodziei i oszustów. Czytaj firmy windykacyjnej.Powinny wszystkie zniknąć To mówiłem ja wasz jarząbek. Obiecuję, że napiszę dużo więcej, jak tylko sobie sformatuję excela, nie znam innych programów, to się trochę męczę. Podliczyłem sobie właśnie, że w getsraku wszystkie długi są anulowane i przeterminowane, nic nie musicie płacić, bo wam wygram na fujarce. To wszystko wam opiszę, na razie tabletki działają i muszę trzymać głowę w cieniu.

antywindykator

Taka sytuacja. Otóż kto mleczem wojuje od mlecza ginie, tak przyznam się to też ja wpisałem wasz antywindykator. Nie drżyjcie dłużnicy, mam was w swojej opiece i będę tu ślęczał. Słychać wycie? znakomicie. jak powiedział klasyk. Ja was obronię i wyję razem z wami. Mieczem nie mleczem pusta pało. No, reprymenda się przyda. Moje drugie ego jest mniejsze niż trzecie nara.

@anonymous

Moj th biedny I mizerny na umysle anonymusku z toba jest. juz calkiem zle

antyswirdykator

Z powodu kanalii co się podszywa mój nick zastrzegam do mojego użydku. Jestem oprócz antywindyku antyseminom.

antyswirdykator

Na razie postanowiłem komentować anonimowo, co się zdarza u mnie w stresie. Dla niepoznaki w co drugim komentarzu zostanę do góry@ z zadem, a potem kat z mikołajem. To ja ten prawdziwy antywindykator. Dopiszę sobie jedynkę dla odróżnienia. Mam wiele cennych uwag i celnych ripostów. Co celniejsze strzały dam z jedynką.

Bg

A co sie stało z panią Karolina pel, czy jak ona tam sie nazywa?

domyślna
@Bg

Pelc. Dziwnie się ukryła, może jakaś wycieczka do Israela.

Forum dla pracowników i pracodawcy zamieniło się teraz w jojczenie zadłużonych. Dorwał się jakiś popapraniec i wypisuje zadowolony, że firma być może padnie. Oj jak się toto raduje, że pracownicy pójdą na zasiłek i nie znajdą pracy, albo jeszcze do tego długów sobie narobią. Ależ mnie to śmieszy, patolka najwyraźniej nic nie rozumie i nie pojmie, że w ich sytuacji nic na lepsze się nie zmieni. Popluje sobie, po nocy nie śpi i smaruje. Oj, jakie to zjadliwe, inteligentne inaczej. Koń by się uśmiał. Weź się lepiej za zarabianie pieniędzy marnoto, bo z tego pisania nic ci nie przybędzie. I żebyś nie wiem co ględził, długi będą się a tobą ciągnęły jak smród w gaciach. Pozdro bezsilne wymoczki. Piszcie, piszcie... Ośmieszajcie się dalej.

@anonymous

Moj ty anonymusku Drogi Przeciez to ty jestes. taki. maly zadufany. w sobie. wyrzutek spoleczenstwa Czyli taka cucaratcha...

Jarek
@anonymous

Co jak co, ale styl wypowiedzi masz taki "elegancki inaczej". Jeżeli w ten sposób rozmawiałeś ze swoimi telefonicznymi rozmówcami, to ja się nie dziwię, że wysłuchałeś to i owo przy użyciu gwary tzw. "garnizonowej". Oby ci się karta nie odwróciła, bo chyba niewielu będzie chciało ci pomóc. Wyluzuj waszmość.

@anonymous

a ty wymoczku i to już zupełnie bezsilny - chyba jesteś oryginalnym anonymous"sem to nie w Wietnamie? nadal siedzisz w klateczce, przykre to. Za tobą ciągnąć się będzie smród padliny, odium getsraka. Już nie martw się o nasze wymyślone długi. Liczysz, że bandziornia nie padnie? Być może, ale to jeszcze gorzej dla ciebie. Ta cała złość, wściekłość i bezsilność będą cię zżerać w szybkim tempie. Niedługo sam się będziesz prał po pysku i siebie wyzywał, bo nikt z tobą nie będzie chciał mieć nic wspólnego, z daleka czuć będzie smród padalca. Przyszłość "pracowników" bandziorni jest mi zupełnie obojętna, zwisa mi co się z nimi stanie. Na pewno nie chciałbym takiego obok siebie. O moje nocki się nie zamartwiaj, bardzo dobrze sypiam, jak to na obslizłego dłużnika i patola przystało. I to by było na tyle, malutki.

Malwina
@anonymous

Na co liczysz, oni swojej śmieszności nie zauważają. Jest afera i się cieszą. Cieszą się tak, jakby to pracowników aresztowano:) Nie zauważają zupełnie, że to aresztowane osoby okradały firmę Getback. Nie zauważają nic, ale się cieszą:) Jakie to znamienne dla plebsu.

@Malwina

I Wy też. Wyzywanie od plebsu już Cię definiuje jaką "nadzwyczajną kasta"z Ciebie.Nie za bardzo Ci wygrali mózg w tej bandyckie korpo? Za kogo Ty siebie uważasz? Bo ja widzę "słoika " z prowincji w dodatku chamskiego. Nie obrazajac "sloikow "tych na poziomie.

Malwyna
@Malwina

Nazywasz piszących plebsem, a sama jesteś blacharą z jakiejś zabitej dechami wioski co wyrwała się do miasta i zachwyca się kolorowymi światełkami. Na imprezkach integracyjnych mocno próbowałaś się integrować z wyższym poziomem za pomocą rozkładanych nóżek licząc na awans, a tu wielkie G z inwestycji w przyszłość kariery bo Getback upada. Teraz plujesz jadem zamiast brać słuchawkę i robić odzyski, a twoja frustracja sięga zenitu bo dotarło do ciebie że na darmo dawałaś za darmo.

@Malwina

jakież to znamienne dla zerówek, które jakimś cudem (pewnie z braku kogoś bardziej ograniczonego) usiadły na krzesełku, zamiast jak dotychczas na ławie z nie heblowanych dech. Tera można udawać panią. Słuchawki na łeb, nóżki szeroko dla szefów i jezdem wielgo. Kiedyś w Warszawce żyła podobnego pokroju niby aktorka. Była dosyć ładna i pomimo swej głupoty udało się jej wyjechać do USA. Co tam robiła trudno powiedzieć. W każdym razie, kiedy powróciła do Polski po kilku latach to na wywiad z nią na Okęciu zażądała tłumacza. Bo przecież nic nie rozumiała po polsku. Ale jak pewien pijaczyna tam obecny puścił jej wiązankę, nazywając ją ku...wą jakoś wszystko zrozumiała. Później musiała znowu wyjechać, bo śmiała się z niej cała Polska. Z tobą podobnie może być.

Padło

Skoro w białym pozbyli się ludzi co łącznie miesiąc w miesiąc robią dla firmy kilkaset tys odzysku to nie wróżę firmie przyszłości w restrukturyzacji.

B-szcz
@Padło

Przecież my nie zarabiamy na siebie a ci dopiero na koszty utrzymania biura itd. Muszą zamknąć te małe oddziały to logiczne.

Ta
@B-szcz

Ja tam nie wiem ile utrzymanie biura kosztuje ale mysle ze 50tys starczy, wiec sa i byli tacy co samodzielnie tyle zrobia (i wiecej)

rozsądny
@Ta

Skoro nie wiesz to po co piszesz? 50 tys wystarczy na utrzymanie biura?! To nie jest nawet większy ułamek samych kosztów personalnych (uwzględnij koszty pracodawcy), dodaj jeszcze wynajem niemałej powierzchni, opłaty eksploatacyjne, leasingi sprzętu, koszt obsługi połączeń telefonicznych, sprzątanie i środki czystości, ochronę, obsługę kadrową, itp., itd., można mnożyć w nieskończoność! Nie mówiąc już o tym, że 50 tys odzysku nie równa się przecież 50 tys zysku, bo wierzytelności na drzewach nie rosną!

B-cz
@rozsądny

Racja. Zysk to nie odzysk. Nie wiem kto u Was ma takie realizację bo u nas nikt. Dziwię się że oni nadal nas "trzymają" ale pewnie na miesiąc czy dwa nie będą robili żadnych ruchów logistycznych bo myśl jest jedną, zamknięcie oddziału. A raportu jak nie było tak nie ma. Nie wywiązuje się ppu i to też jest powód likwidacji.

@rozsądny

nie przesadzaj z tymi kosztami. co jeszcze doliczysz, może leasing porsche i BMW zarządu? tak naprawdę to do kosztu biura należy zaliczyć wynajem, opłaty eksploatacyjne, sprzątanie i środki czystości. koszty personalne - równie dobrze tych ludzi można upchać we wrocławiu. sprzęt leasingowany - to samo. identycznie telefony, i tak korzystają z pakietu ogólnego firmy. obsługa kadrowa to działka centrali wiec nie rozumiem o czym piszesz. ochrona? po co wam ochrona w biurze? chyba aby powstrzymać nalot dłużników z pieniędzmi w zębach, żeby was monetami nie rzucali po głowach :) 50 tys odzysku to u konkurencji jest jakieś 43-46 tys zysku na samej wierzytelności. w getback jest to ledwie 40 tys albo i mniej gdyż kąkolewski kupował jak w psychicznym widzie, wszystko jak leci i płacił nawet dwa razy tyle co konkurencja oferowała na wejściu. wierzytelności nie rosną na drzewach? czytając pozwy getback i wnioski dowodowe, to ma się wrażenie że wierzytelności to właśnie na jakichś krzakach rosły :) aloha!

@rozsądny

Mówimy o malym oddziale w tanim mieście z minimalną kadrą kierowniczą i administracją. Oczywiscie, że koszty pracodawcy na każdego pracownika wynoszą pracodawcę ok 5tys. No to z odzysku 50k powiedzmy ze firma zapłaciła 20% wartości więc odliczając to mamy 40k. Więc jeden w miare dobry pracownik zarobi na 8 pracowników, a takich osób było kilka to i pozostałe koszta same, by pokryły. Skoro firma chce trwać to chyba wartoby takim ludziom dać umowy. A tak połowa siedzi na L4, a reszta udaje, że pracuje.

Prac. Bdg
@Padło

Ale u nas nie ma takich realizacji jak piszesz a koszt wynajmu to 60 k. Prąd itp.... Jak 5 osób na zmianie jest a teraz jeszcze urlopy to o jakim Ty zysku piszesz. Ja bym zwiększył zatrudnienie w tych małych oddziałach za prawie najniższa krajowa bo tak u nas jest a po byłbym się oddziałów drogich. Lecz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pobożne życzenia nie do spełnienia. Wiem że Bydgoszcz leci jeszcze przez EGB.

@Prac. Bdg

W Białym takie realizacje były, ale cóż. Kolejne zatrzymania więc oni teraz o własne tyłki sie martwią a nie czy oddziały trzymać (nawet gdyby logika wskazywała na tak), z końcem września kończy się większość umów i zaorają kolejny oddział/oddziały. Robota dobra jak ktoś umie z ludźmi rozmawiać i kompetentnie obsługiwać. Niestety niektórzy doradcy narobią smrodu i trzeba po nich sprzątać.

Kto
@Padło

Ma jeszcze kto zarabiać natą firmę?

antywindykator

Pragnę obwieścić, że słychać wycie i znakomicie. Moje zwycięstwo zostało dowiedzione, wpisuję tu ile się uda, stoje przy mikrofonie niech mnie który przegoni. Będe pisał ile mi się podoba, bo umiem sobie pisać a nie umiem nic innego. Ja się wcale nie chwale, ja po prostu mam talent. To ja wasz mikołaj. Przepraszam to ja do góry zadem to ja antywindykator. Jeszcze mam dużo do powiedzenia, a co miałem powiedzieć, to przeczytałem.

Czy mozna usunac wypowiedz tego padalca ?

Gdybyś miał klub nocny dziadku, to byś tu się nie wyżywał, bo masz jedynie kilka sprzedanych zadłużeń. Nawet o panienkach za kasę to ty sobie możesz pomarzyć, śmiechu warte. Masz w rodzinie samych bezrobotnych, więc nie szukaj anonimowo tchórzu bez polotu.

Don Armando
@anonymous

Widzę, że mam juz pierwszego chętnego :) Twoja buta sugeruje mi, że chciałbyś zostać alfonsem swoich koleżanek? Niestety - nie mam wakatu dla Ciebie ale mam cos innego z czym myslę, że sobie poradzisz. Posadzę Cie w glory hole i będziesz ciągnąć tak jak prezesowi w gabinecie. Więc jak?

@anonymous

Niestety ADMINISTRACJA nie reaguje na to, co się tu dzieje - wpisy ANTYWINDYKATORA i ten powyżej to już naruszenie prawa. Zgłaszamy więc do prokuratury, z tego co wiem, wtedy dopiero szanowna Administracja będzie musiała udostępnić IP tutejszych "działaczy". Przeholowali.

@Don Armando

ŚMI€CIU, twój plugawy wpis świadczy o tym, że pochodzisz z gminu, a przecież ch@my honoru nie mają. Zatrudnij rodzinę, powtarzam. Ale z czego zapłacisz ferdusiu.

K.A.T.
@anonymous

A ty lordzie , rycerzu jeti, ba akolito sekukuryku... Słuchawka na łeb, zadek na rowerek i jazda! Dynamo trzeba kręcić nawet jako wolontariusz.

K.A.T.
@anonymous

A ty pochodzisz z klasy lordów. Cóż jakby ten przekaz nie odczytać nawet z dżentelmenami nic wspólnego nie masz...

@pracownik

Zobacz jak ten prawiczek chce donosic,przeciez taki plugawiec ma to juz w krwi.Bo gnidy juz tak maja...

@anonymous

I taki poziom sięgający dna, wodorostow i mułu reprezentują tu pracownicy. Kultura pełną gębą! I potem Wy się dziwicie że inni opłacają wam nareszcie tym samym?Jak Was czytam to wyobrażam sobie jak wasze szkolenie wyglądało "Ci do których dzwonicie to plebs,nedzni nieudacznicy ,patole, margines i dno.Tak macie upodlic i zgnebic człowieka żeby w to uwierzył, a Wy jesteście jedyni sprawiedliwi,uczciwi,prawi i och ,ach pamietajcie"Tego Was uczono pytam się? Tak ludzi traktować jak podludzi ?To teraz zbierajcie zniwo waszego zachowania.Czytajcie tę hejty i niestety prawdziwe opinie na wasz temat.Zasluzyliscie na to jak nikt.A to dopiero początek wszystkiego.Kimze Ty teraz jesteś bezrobotny albo wkrótce bezrobotny pracowniku CC ?Sam sobie odpowiedź spoglądając w lustro.Jak Ty wymazesz ze swojego CV ta zaszczytna pracę ?Powiem Ci wogole nigdzie i nigdy nie przyznasą się Ze pracowałeś w takiej b andyckiej firmie bo wstyd to za mało co możesz czuć.

AA

Przynajmniej u Ciebie w klubie odzyskają godność i szacunek

@AA

Jedynie przez roztargnienie zapominam o swoim czwartym imieniu, to ja wasz antywindykator, zbawca dłużników. Wypatrują mnie oj wypatrują, ale marnie lajkują. słychać wycie? znakomicie. Ależ mam poczucie humoru, aż sam się posikałem z radości. Ale jazda, że niby zatrudnisz na rurę. ale to śmieszne, wręcz kapitalne, całkiem do siebie pasujemy z tym świetnym żarcikiem. oj, ale sięobśmiałem, aż mi klawiaturę ślinotok pozalewał.

Ted

A

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.