Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

obligatoriusz okradziony

UPADŁOŚĆ LIKWIDACYJNA W TYM MIESIĄCU !!!??? PYTAM!

@obligatoriusz okradziony

Jeszcze na horyzoncie zdarzeń jest SANACJA. Ostateczne zatopienie tego titanica wcale nie będzie ani szybkie ani pewne. Także torpedo los!!!

Godzina 19.20 wyplat brak Ponawia sie historia jak co miesiac Ludzie pracuja w pracy stresowej odbieraja telwfony i slysza ze sa zlodziejami czyli tlumacza sie za bledy firmy a nawet firma nie zadba o to by wyplaty puscic ma czas Nie polecam tu pracy Kazdy stad ucieka.Dno i wodorosty

Zal.pl
@anonymous

Dyrekcja we Wrocławiu ucieka jak szczury z tonącego statku, wypłat nie ma, ale nie ma o tym kto pracowników poinformować. Nikt nic nie wie, wszyscy są stawiani przed faktem dokonanym i nie ma winnych. Ponoć tylko pracownicy operacyjni mogą podnieść firmę z kolan. W zamian za ich trud i poświęcenie jedno wielkie g...wno. Dziękujemy Panie Prezesie, dobra k...rwa zmiana!

@logika ciemnoty
@anonymous

przyjacielu drogi, powiem, że żal mi ciebie nawet odrobinkę, pomimo twoich głupich, cha..mskich postów. Sam kiedyś bywałem w takich sytuacjach niejednokrotnie. Aczkolwiek nie płakałem i to publicznie wzorem was wspaniałych pracowników. W tej chwili na tym forum słychać chóralne wycie stada hien z bandziorni - kasy nie dali, wyszczekanej ciężko. A jeszcze nie tak dawno było że, firma staje na nogi, damy sobie radę, czas na nowe wyzwania. Niestety nadszedł czas na płacz i zgrzytanie zębów. Ale, żeby nie było, że pastwię się nad trupem - jest to karalne - pozwól łaskawco coś sobie poradzić. Otóż macie wyuczoną, wręcz wbitą i zabetonowaną metodę. A więc słuchaweczki na łby i telefony do zarządu, nie omijając złotego kondzia w pierdelku, oczywiście koniecznie ich weryfikując. Można też posłać pracowników terenowych, podobnież są bardzo skuteczni. A tym, którym bardzo potrzeba sałaty (np. na wycieczkę do Wietnamu) proponuję koniczynkę. Razem pokonacie każdy dług wszakże. Co do ciebie biedaczyno anonymousie, to jesteś przepadnięty, zatruty jadem, który innym wmawiasz. Ale jeśli ci potrzeba koniczynki daj znać, a podeślę ci parę worków świeżo skoszonej, i doceń to, bo odbiorę swoim koniom od żłobu. Koleżankom natomiast wydrukuj ofertę (kopia ), aby mieli na uwadze i w pamięci : Don Armando 28.06.2018 11:59 Szukam panienek do klubu nocnego - zapewnione wysokie zarobki! Myslę, że będą tu chętne bo sporo telefonistek zaraz u was poleci a mają doświadczenie w k*rwieniu się za kase. Niska moralność tez jest plusem! Zgłaszajcie akces w komentarzach pod tym nickiem.

koliberek
@@logika ciemnoty

Popieram 100/100. Okazałeś jednak chyba zbyt dużo miłosierdzia, proponując im koniczynkę. Ja poprzestałbym jedynie na standardowej trawce, to i tak nieporównywalnie więcej niż oni pozostawiali obślizłym dłużnikom.

pingwinek pik pok
@koliberek

to pożyczki pod tytułem koniczynka jeszcze działa?

rozsądny

APEL DO PRACOWNIKÓW Ktokolwiek widział (a na pewno widział), ktokolwiek wie (a na pewno wie) o jakichkolwiek nieprawidłowościach i przekrętach zarządzających, dyrektorów itd. niech pisze donosy do CBA, Prokuratury, Abrisu. To Zarząd i Dyrekcja są winni waszej trudnej pozycji finansowej. Z doniesień prasowych wiemy już, że spółka była rozkradana na lewo i prawo, a wy zwykli pracownicy harowaliście jak głupi.

Wynagrodzeń w tym miesiącu nie będzie, prawda?

BabaJaga

Nie ma wypłat... Za to były wypowiedzenia...

Bydgoszcz
@BabaJaga

gdzie byly wypowiedzenia?

B-stok
@Bydgoszcz

wypowiedzenia to nie, ale brak przedluzonych umow juz tak

@Bydgoszcz

Nie było wypowiedzeń, z tego co mi wiadomo. Ktoś tu robi niezły ferment, ale to nie pracownicy.

Bydgoszcz
@anonymous

A to co innego. U nas sami odchodzą. Nie mamy informatyka i tak ciągnie y ten wózek nie wiadomo do kiedy. Są osoby którym kończą się umowy. Zobaczymy jak u nas ale pewnie też nie przedłuża.

K.A.T.

Kanapek nie będzie i wynagrodzeń też. Wsiądź na rowerek i rozejrzyj się trochę poza świat ograniczony ściankami boxu cc. Odpowiedź znajdziesz m.in. w raporcie "firmy" co to takiego wyprodukowała :) Co prawda raport nie audytowany, ale cóż ze świecą szukać audytora który podpisał by się pod tym getszajsem.

WujekDobraRada

Na początek weź KONICZYNKĘ. To bardzo dobry suplement :)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

Wynagodzenia sa, wyszly po 14, wiec do innych bankow mogly nie przejsc ostatnia sesja, bedziecie miec dopiero w poniedzialek

antywindykator

etatowi pracownicy getback. nie panikujcie że wypłaty nie ma. co mają powiedzieć ci, co rozliczają się na fakturki? od kwietnia nie dostają i chyba już się nikt nie uchował na posterunku. etatowi wypłatę dostaną na 100%. kwestia czy kasa dojdzie do wtorku (mam info że jest problem z gotówką, ale chyba ostatnim tchnieniem coś jeszcze wpłynie z egzekucji w toku) - czy poczekacie dobre pół roku na przelewy z FGŚP (z tym że czas startuje od momentu ogłoszenia upadłości). ale co jest warte podkreślenia i poprawy waszego nastroju, dostaniecie na pewno. a w przypadku braku chwilowej płynności, to jak brakuje siana to zadzwoń do bociana :)

Misz

Dlaczego nie mamy wypłaconego wynagrodzenia?

Karol
@Misz

Bo Prezes zapomniał zaakceptować na czas przelewów z wypłatami..... - dziękujemy Panu.

Elo

Gdzie jest wypłata??!?!??! Czy ta firma jest normalna? Co to ma być? Z miesiąca na miesiąc to samo. Jak tak można ludzi traktować. Przecież każdy przychodzi do pracy na czas i robi robotę. A firma nie szanuje pracowników. Przecież każdy ma swoje zobowiązania. To szanowny zarząd nie interesuje???? Czujemy się jak śmieci. Inaczej tego nazwać nie można. Żeby pracodawca trzymal w takim stresie pracowników to jest nie do pomyślenia. Obiecywanki cacanki.

kasa

co z wypłatami??

Ok
@kasa

Czy ktoś dostał wczoraj wypłatę????

Joanna

W wątku zapanował chaos, dlatego chciałabym Was prosić przede wszystkim o zapoznanie się z regulaminem forum. Tutaj podaję link - https://www.gowork.pl/regulamin Niedozwolone jest obrażanie pracowników, samej firmy GetBack, czy też siebie nawzajem. Nie prowadzi to do niczego. Zamiast tego, piszcie, proszę, konkretne informacje na temat pracy w firmie GetBack. Z góry dziękuję.

@Joanna

Joanno, a co wynika z tego regulaminu? Gdzie Administracja strony? Przecież "antywindykator" w każdej wypowiedzi kogoś obraża, o pracy w GB nie ma pojęcia, wypisuje bzdury w dodatku tych postów jest tyle, że zaśmiecił już większość wypowiedzi.

ADMINI ! Jesteście??
@Joanna

Joanno! Myślisz, że coś da takie pouczanie? Przecież to już nie jest "chaos w wątku", ale hejt w wykonaniu antywindykatora i jego "ptasich" nicków. Niedozwolone obrażanie pracowników i firmy? A co on robi? Wszędzie, dosłownie od kilkunastu tygodni zaśmieca, hejtuje - OBRAŻA wszystkich! Gdzie jest Admin? To się już nadaje do zgłoszenia w prokuraturze! Kłamstwa, oszczerstwa, wyzwiska! Regularny, obrzydliwy SPAM!

@Joanna

Joanno d’Arc. Na nic mi twoje krokodyle łzy, na nic mi twój zgetszmacony bez. Na pocieszenie powiem, że nie dostąpisz zaszczytu spalenia na stosie.... Podpisał - Sąd Świętej Inkwizycji.

K.A.T.

Wypłaty nie dali? No nie dali... Szczere wyrazy współczucia Planowana jesień spółki okazuje się być jesienią średniowiecza tego lata, tak TEGO LATA.

miru

Czyżby powtórka z rozrywki i brak wypłat dla wszystkich pracowników w terminie?

Pracownikgb

Kolejne oszustwo zarządu wobec pracowników. Brak wynagrodzeń i brak informacji w tym temacie. Utrzymujące się oznaki braku szacunku i blokada na benefitach.

Oburzony

Wyplata miala byc do konca miesiaca, jest 19:30 ostatni dzien roboczy, a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma!!! Skandal!!!

BabaJaga

Wypłaty znowu nie ma na czas. Nic dziwnego że tyle osób dzisiaj złożyło wypowiedzenie.

Wawa

Brak wypłaty na koncie ! Już jest po ostatniej sesji. Zero informacji od pracodawcy. I gdzie ten obiecany jasny przepływ informacji... :( Przykre...

BabaJaga

Wypłaty znowu nie ma na czas... Ech... Nic dziwnego że tyle osób dzisiaj złożyło wypowiedzenie.

Szparka

To jak tam (usunięte przez administratora) dalej walczą o Porszaka? Haha I kolejna z zarządu się zmywa.. Ciekawe a czego teraz. Ale w GB cicho sza.. Każdy pali głupa... Medicover niby został przywrócony więc to in plus ale reszta duży gruby minus..

Pracownikgb
@Szparka

Medicover. L4 i 80% niczego bo wypłaty brak

Tomasz

Wypłaty brak Pozdrowienia z Lublina

Ciekawe co powie szefostwu w sprawie organizowania spotkań w lokalu Iro gdzie prowadzi swoją pseudo terapie dla mężczyzn hahaha. A najlepsze jest to, ze jest więcej przypadków na żenujące kolesiostwo Iro i Puchatka. No ale ciamajdy z Raiffa trzymają się razem, bo inaczej by zginęli. Iro został przecież pseudo kierownikiem dwóch departamentów, żeby pokazać jak jest potrzebny i kompetentny. Puchatku, niedługo będziesz się grzał. Ale wtedy mocno schudniesz i znowu będziesz szukał pracy.

@anonymous

Musimy uswiadamiac ludzi poszkodowanych przez Get Back ze to haslo razem pokonamy dlug to wyglada w ten sposob ze oni kupuja czesto przedawnione dlugi za grosze od zlotowki i kaza wam oddawac wszystko wlacznie z karami ktore wam dowalaja

szemrany

Monika, daj spokój

Jozef
@anonymous

A podobno pracujac w GB nie mozna prowadzic zadnej innej dzialalnosci jest to zabronione byly podpisywane przez pracowników takie dokumenty ale widocznie celta to nie dotyczy

Jarek
@anonymous

A podobno pracownik pracujacy w GB nie może prowadzić zadnej dzialalnosci ale celta to nie dotyczy

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.